نکات مهم در ارایه کیس

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
Vaki 2 un

نکات مهم در ارایه کیس

پست توسط Vaki 2 un » پنج شنبه 8 دی 1390, 10:09 pm

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان
بنده وکیل درجه 2 سازمان ملل در ترکیه هستم
بنا به درخواست بعضی دوستان که کیس اونها رو آقای چاوشی تهیه کرده بودن و به مشکل برخورده اند به اینجا اومدم که مطالبی رو بنویسم
1. تهیه کیس در تمام دنیا کار قانونی ای نمیباشد ؛ پس برای اینکار نمیشود دفتر کار باز کرد و به محض شناسایی دستگیر خواهند شد ؛ پس این آدرس و تلفن های ایشون برای فریب مردم و جلب اعتماد است
2. در سوئد و در تمام دنیا بدون داشتن لایسنس امکان باز کردن دفتر وکالت و غیره غیر ممکن می باشد
3. کیس فقط چند برگ کاغذ نیست که با چند ساعت مشاوره و با یک داستان ببرین و به این راحتی قبول بشین و واقعا این طرز فکر جای تاسف داره و از هموطنان عزیز میخام که خودشون رو آواره و بلاتکلیف نکنن
متاسفانه مردم فکر میکنن کارمندان سازمان ملل آدم های نفهمی هستن و به راحتی فریب میخورن ولی بعد از مصاحبه شوکه میشن و بعد این قضیه رو میفهمن
توصیه من: سعی کنید بصورت قانونی از ایران برین و اگه این مساله امکان پذیر نبود از طریق پناهندگی اقدام کنید اما نه با این کیس های آبکی ؛ پس خواهش من از دوستان این هست که منطقی فکر بکنید و بعد اقدام کنید و اگه تصمیمتون برای رفتن از طریق پناهندگی نهایی شد بهتره که پول بیشتر واس کیس بهتر بدین تا اینکه وقت و سرمایه خودتون رو هدر بدین

shayan

Re: نکات مهم در ارایه کیس

پست توسط shayan » جمعه 9 دی 1390, 12:37 am

با سلام..دوست عزیز مطمئنا ادمین سایت جناب چاوشی بهتر میتونن در مقام پاسخگویی بر آیند و به مطالب نوشته شده از جانب شما پاسخ دهند..اما بنده بجهت اینکه یکی از کاربرای سایت هستم و تقریبا هر روز مطالب فروم رو مطالعه کنم لازم دیدم چند تا نکته رو درباره حرفاتون بگم..اولا اینکه با توجه به کارتون(وکالت) اطلاق وازه محکومیت و ایجاد تاپیکی با این نام ناپسندیده و مذموم هست در حالی که ایشون هیچ محکمه و جایی محکوم نشدن و...
در مورد تهیه کیس پر واضح است که اینکار در تمام دنیا و از نظر یو ان غیرقانونی هست و تا جایی که بیاد دارم و میدونم آقای چاوشی در مورد قانونی بودن اینکار هیچ جایی سخن بمیان نیاورده..ضمنا هیچ جایی در مورد دفتر وکالت و لایسنس و.. ادعایی نکردن و یا در مورد شماره تلفن های ذکر شده و آدرس نگفتن که مربوط به دفتر کار و..هست....حتی در بخشی از سایت(درباره ما)اینطور توضیح داده شده:
""با توجه به تعداد انبوه پناهندگان ایرانی در سراسر دنیا و نبود یک پایگاه جامع اطلاع رسانی، تصمیم گرفته شد فعالیتهای اطلاع رسانی و کمک رسانی به پناهجویان به صورت هماهنگ و برنامه ریزی شده پیش برود. لذا بنده چاوشی با افراد علاقه مند در این زمینه تماس گرفته و نظر آنها را جهت کمک به پناهجویان جلب نمودم.
اغلب افرادی که در این مجموعه فعالیت دارند طعم تلخ رانده شدن از وطن و پناهجویی در سایر کشورها را تجربه کرده اند. تعدادی از همکاران ما دارای تحصیلات عالی در زمینه حقوقی و وکالت هستند و میتوانند کمکهای موثری به پناهجویان بنمایند. همکاران ما در بسیاری از کشورها حضور دارند و در صورت نیاز پناهجویان میتوانند با آنها تماس داشته و از کمکهای آنها برخوردار شوند.
تماس های مکرر با پناهجویان در کشورهای مختلف سبب شده است که افرادی که در این مجموعه فعالیت میکنند تصویر روشنی از وضعیت و شرایط پناهندگی در کشورهای مختلف داشته باشند. از طرفی این افراد با قوانین جاری پناهندگی در دنیا به خوبی آشنا هستند و با توجه به تجربه کاری خود میتوانند کمک های موثری به پناهجویان ارائه نمایند.
پایگاه خدماتی پناهندگی سعی در برقراری ارتباط مداوم با وکلا، افراد فعال در زمینه حقوق بشر، حزبها و گروههای سیاسی و سایر ارگانهای حقوق بشری دارد تا بتواند حمایت آنان را جهت کمک به پناهجویان جلب نماید.""
در مورد قوی و محکمه پسند بودن کیس کاملا واضحه که برخی از کیسهای حتی واقعی هم رد میشن و یا کیس هایی که با راهنمایی وکلای زبردست و با تجربه آماده میشن گهگاه دچار این مشکلات هستند چون کارمندان یو ان واقعا در زمینه کاریشون صاحب تخصص و آگاهی بالایی هستند..
امیدوارم منظور شما این نبوده باشه که کیسهای قوی و مستدل تنها با هنکاری وکلای درجه 2 سازمان ملل و یا سایر همکاران وکیل قابل تهیه هستن البته با صرف هزینه بیشتر!!!
تنها و تنها بدین جهت این مطلب رو ارسال کردم چون بنظر میرسه مدتی است ادمین سایت جناب چاوشی کمتر از فروم بازدید میکنن و شاید مدتی طول بکشه تا بمطالب ارسالی شما جواب بدن..
موفق باشید..

Alexander_ultra

پست توسط Alexander_ultra » جمعه 9 دی 1390, 9:48 am

داداش من این دکان بازراتو ببر یک جا دیگه اگر میخوای برای خودت مشتری گیر بیاری چرا بقیرو خراب میکنی ؟ والا واقعن اگر وکیل باشید که میدونم چه آدمی هستی بچها فامیل من حدون 4 سال تو ترکیه الاف این آدمابود بعد کلی خرج کرد بعد گفتند نشود دیگه ما که از اول گفتم 1% امکان داره نشه !! نیمخواد شما به ما راه یاد بدید .دادش من اگر وکیل هستی اگر راستی میگی شماتره وکلات ریجسترتو بده من برم چک کنم

kabotar bi ball

پست توسط kabotar bi ball » جمعه 9 دی 1390, 12:58 pm

من هم سلام عرض میکنم خدمت وکیل درجه 2 سازمان ملل.
بنده هم پسرخاله اوباما هستم خوشبختم.
1.عجب مقالیه محکمه پسندی؟؟حالا وقت دادگاهشون کی هست یادتون نره حتما"به ما بگین ها!!! اگه شماره تلفن و ادرس نداشتن پس از چه طریقی میشد باهاشون ارتباط برقرار کرد آیکیو!!!
2.اخه وکیل با تجربه این بند خدا کجا تو سوئد دفتر داره و کجای این سایت نوشته که من دفتر وکالت دارم؟؟
3.پسر خوب ما هم میدونیم که کیس فقط چند برگه کاغذ نیست که ببرین سازمان ملل تو ترکیه یا دولتهای غربی بتونی راحت پناهندگی بگیری.
اگه چاوشی به کسی کیس میده طرفو در واقع با کمی اگاهی از نحویه گرفتن پناهندگی اشنا میکنه بقیه راه دیگه با خود طرفه که بتونه با تسلط کامل روی کیس اونو ثابت کنه.اگه تو همین ایرانم بدون داشتن مدرک بری دادگاه اگه واقعا"حق با تو باشه رای به نفع تو صادر میشه.کی گفته که حتما" داشتن مدرک دال بر اثبات پناهندگی طرفه.خیلی ها بودن که بدون مدرکم پناهندگی گرفتن اصلا" نمیدونستن کیس چیه.
در اخر شما نمیخواد به کسی توصیه کنی.تو توصیه ای که کردی گفتی اگه میتونین قانونی ویزا بگیرنو برین خب چاوشیم تو زمینه خروج قانونیه دیگه اینو نمیدونستی که اینجا نوشتی.
عزیز من این مطلبی که تو نوشتی ابکیه یا کیسهای چاوشی.مطلب تو که مثل اب حوض میمونه.
این مطلبی که زدی کجاش واقعیه که تو هر تاپیک یه اعلامیه زدی؟

Vaki 2 un

پست توسط Vaki 2 un » جمعه 9 دی 1390, 1:12 pm

1. دوستان سعی کنند که احترام خود را حفظ کنند
2. من نگفتم ایشون دفتر وکالت دارند(قابل توجه آی کیو)
3. شما انقد ساده هستید که فکر کردید این آقا آدرس خونه ش رو اینجا نوشته ؛ چرا ایشون شماره تلفن ثابتشون رو نمیزارن کنار آدرس خونه شون
4. بنده فقط اومدم اینجا که اطلاع بدم که این کار ایراد داره
5. بنده برای هیچ کس کیس درست نمیکنم
6. همه ی کیس ها مدارک نمیخواهند و صرفا با صحبت کردن میشه کارمندان سازمان ملل رو قانع کرد
7. لطفا دوباره سعی کنید که احترام خودتون رو حفظ کنید و با منطق صحبت کنید
8. بنده وقت ندارم که به این فروم سر بزنم و اون چیزی که لازم بود رو گفتم.
9. اینکه دلیلی نداره که من شماه رجیسترم رو به شما بدم آقای آی کیو

Alexander_ultra

پست توسط Alexander_ultra » جمعه 9 دی 1390, 2:59 pm

اقا نلسون ماندلا عزیز ای رهبر همه پناجویان !! تو که ایکیو هستی اینقدر . و وکیل ب2 هستی نمیدونی که با حرف زدن *** دستم نیمدند اگرم بدند 5 سال باید عمروتو هدر بدی . بچها اشکان رفیقم میگفت که تو کمپشون یکی هست که 11 سال یونان بوده اونم به خاطر اینکه تبق گفته این اقا فقط شعر ور نسیب مسعولین کرده بوده . در ضمن عزیز من ما هم میدونیم که 100 درصد نمیتونیم رو کیس حساب کنیم ولی بهتره از اینکه رو حرفهای تو حساب کنیم . سومن درضمن من خودم خوب میدنم که تلفن ایشون اسکاپیه و اینم متمعنم که برای سوعد هستند چون اگر یادون باشه بچه ها زمانی که سمینار من کنسل شده بود و هتلم همینطور . به سمینار ایمیل زدم گفتم که کی کسنل کرد تمام جزعیاتو دادند حتی آدرس کردیت کارتی که پولو به اون ریختند ایپی همچیز دیگه حالا تو اینقدر صادقی چرا جرعت نداری شماره ریجیسترتو بدی باز این بنده خدا اینقدر **** داره اطلاعاتشو بده تو چی ؟ اگر میخوای مشتری جلب کنید اینقدر شعر ور نگو این همه آدم اینجا دارند مشتری جلب میکنند

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 9 دی 1390, 8:48 pm

Vaki 2 un نوشته شده:سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان
بنا به درخواست بعضی دوستان که کیس اونها رو آقای چاوشی تهیه کرده بودن و به مشکل برخورده اند به اینجا اومدم که مطالبی رو بنویسم
1. تهیه کیس در تمام دنیا کار قانونی ای نمیباشد ؛ پس برای اینکار نمیشود دفتر کار باز کرد و به محض شناسایی دستگیر خواهند شد ؛ پس این آدرس و تلفن های ایشون برای فریب مردم و جلب اعتماد است
2. در سوئد و در تمام دنیا بدون داشتن لایسنس امکان باز کردن دفتر وکالت و غیره غیر ممکن می باشد
3. کیس فقط چند برگ کاغذ نیست که با چند ساعت مشاوره و با یک داستان ببرین و به این راحتی قبول بشین و واقعا این طرز فکر جای تاسف داره و از هموطنان عزیز میخام که خودشون رو آواره و بلاتکلیف نکنن
متاسفانه مردم فکر میکنن کارمندان سازمان ملل آدم های نفهمی هستن و به راحتی فریب میخورن ولی بعد از مصاحبه شوکه میشن و بعد این قضیه رو میفهمن
توصیه من: سعی کنید بصورت قانونی از ایران برین و اگه این مساله امکان پذیر نبود از طریق پناهندگی اقدام کنید اما نه با این کیس های آبکی ؛ پس خواهش من از دوستان این هست که منطقی فکر بکنید و بعد اقدام کنید و اگه تصمیمتون برای رفتن از طریق پناهندگی نهایی شد بهتره که پول بیشتر واس کیس بهتر بدین تا اینکه وقت و سرمایه خودتون رو هدر بدین
دوست عزیز، افرادی که در ترکیه با ما در تماس هستند همگی از همکاری با ما بسیار راضی هستند و بسیار بعید میدانم با شما در ارتباط بوده باشند تا از کار ما شکایت کنند. در واقع پناهجویان در ترکیه بیشتر از هر چیز از وکلای سازمان ملل گلایه مند هسنتد که با کم کاری و گاهی عدم اطلاع و عدم تسلط به حرفه خود، پرونده پناهجویان را پیچیده و در مواردی دچار صدمات جبران ناپذیر نموده اند.
اگر قصد تبلیغ در سایت و جلب مشتری دارید، کاش صادقانه عمل میکردید و آنچه مد نظر دارید را به صورت مستقیم میگفتید. همان گونه که میبینید ما تبلیغ در فوروم را آزاد گذاشته ایم و دوستان بسیاری اقدام به تبلیغ خدمات خود میکنند.
نوشته شما نیز دارای تناقض بسیار آشکار است، در ابتدای نوشته های خود گفته اید که تهیه کیس غیرقانونی است و.... و در پایان توضیح داده اید "...و اگه تصمیمتون برای رفتن از طریق پناهندگی نهایی شد بهتره که پول بیشتر واس کیس بهتر بدین..." اگر تهیه کیس غیرقانونی است چرا توصیه میکنید که پول بیشتری پرداخت شده و کیس بهتری تهیه شود؟

از سایر دوستان که وارد بحث شده و جواب قانع کننده به ایشان دادند سپاسگزاری میکنیم.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Vaki 2 un

پست توسط Vaki 2 un » شنبه 10 دی 1390, 12:58 pm

1. بنده برای هیچ کسی کیس تهیه نمیکنم که بخوام اینجا تبلیغ کنم
2. ما اگه از قوانین اطلاع نمیداشتیم که وکیل نمیشدیم
3. شما جواب منو با منطق ندادین و بزودی عواقب کارتون رو خواهید دید که با زندگی مردم بازی نکنید
4. شما یک پناهنده بیشتر نیستید که داری از مردم گدایی میکنی
5. من اگه گفتم کیس بهتر با پول بیشتر بگیرین به این دلیل هست که اولا رفتن بصورت قانونی شامل هر کسی نمیشه و کسی تصمیم بگیره برای رفتن میره ؛ پس بهتر با منطق عمل کنه تا اینکه یه کیس کپی از شما بگیره
6. من پیگیر آدرس و تلفن شما میشم
کاربرای شما چیزی از پناهندگی و کیس نمیدونن و فقط شنیدن که اینجوری میشه اقامت گرفت پس از خودتون مایه بزارین
چیزی که لازم بود گفته شد و تصمیم با مردم هست در مورد کار شما

Alexander_ultra

پست توسط Alexander_ultra » شنبه 10 دی 1390, 3:13 pm

اهههه بابا بکش بیرون دیگه نمیخواد دلت برای ما بسوزه

Alexander_ultra

پست توسط Alexander_ultra » شنبه 10 دی 1390, 3:15 pm

اهههه بابا بکش بیرون دیگه نمیخواد دلت برای ما بسوزه

kabotar bi ball

پست توسط kabotar bi ball » شنبه 10 دی 1390, 4:11 pm

ببین آقای وکیل تو سازمان ملل شما اگه وکیلی میدونی که با یه داستان کسی رو نمیشه محکوم کرد.
شما یا از طرف کسی هستی که تو این سایت ادعای درست کردن کیس میکنه یا از طرف خانواده کسی که یه کیس تحویل گرفته و نتونسته قبولی بگیره.از این دو حالت خارج نیست.
_اگر این طوره قشنگ بیا اینجا توضیح بده که ماجرا به چه صورت بوده و چرا کیس طرف رد شده چه زمانی رفته؟ چه مدت طول کشید بهش جواب بدن؟طرف چند سالش بوده؟چه کیسی گرفته بود؟نمیخواداسم و فامیل طرفو اینجا بنویسی که براش بد بشه.فقط بیا اینجا توضیح بده که ادعات بابت چه چیزی بوده.
دیگه از این منطقی تر برات بنویسم؟
_اگه واقعا وکیلی باید بدونی که بخاطر یه مطلب کسی رو جائی محکوم نمیکنن.اگه واقعا"چیزی هست بیا اینجا بگو اگه نیست بیخود خودتو خسته نکن.چون اعتماد بچه ها به چاوشی بیشتر جلب میشه.
_اگه نمیتونی اینجا بنویسی که چی بوده دیگه اینجا پست نزن.
_اگه چاوشی به این جور پستها جواب نمیده علتش اینه که نمیخواد خودشو درگیر این جور مسائل بی پایه و اساس کنه.
_مطمئن باش که اگه خوب توضیح بدی من خودم بهت یه جواب قانع کننده میدم با مدرک که بری ببینی.
1.اگه کیس درست نمیکنی و هدفت تبلیغ نیست پس چیه؟
2.تو که قانون مندی بیا اینجا توضیح بده ببینیم مشکل چی بوده؟
3.دیگه منطق از این بیشتر که میگیم توضیح بده؟(دوست من کسی عاقبت کارشو میبینه که کاری کرده باشه).
4.من میدونم که ایشون کی هستن.(تو اگه با زحمت به یه پستو مقامی برسی میشی گدا)اگر این جوریه پناهنده ها میرن اونور شغل راه اندازی میکنن میشن گدا.منطقت در همین حده!! انقدر منطق منطق میکنی.
5.کیس اگرم کپی باشه بتونی اثباتش کنی میتونی پناهندگی بگیری.(تو که اینو بهتر باید بدونی وکیل!)
6.عزیز تو همین ایرانم اگه بری از یه شرکت مهاجرتی که مجوزم داره شکایت کنی 1 سال طول میکشه تا بتونی اثباتش کنی.(حالا چاوشی که اون ور آبه مثلا"میخوای چی کار کنی؟)اگه این طور بود که تا الان ایران تمام شبکه های قاچاقو سیاسی اونورو تعطیل کرده بود.
ما از پناهندگی اطلاع داریم برای همینم تو این سایتیم.چیزی که لازم بودو گفتی و تصمیم با خودمونه؟!!! چی گفتی که ما متوجه نشدیم!
در اخر از کاربران میخوام که منتظر جوابیه ایشون باشن.
اگر جوابیه قانع کننده ای نداری دیگه اینجا پست نزن.اگرم داری بنویس ببینیم چی بوده.

mahan

پست توسط mahan » چهار شنبه 21 دی 1390, 9:10 pm

دوستان من یه سوالی دارم که در واقع مشورت هست ممنون میشم اگر راهنمایی و کمک کنید!
من میخوام برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنم از طریق پناهندگی، از آشنایانم هستن کسایی که از طریق تغییر دین پناهندگی گرفتن به اینصورت که رفتن ترکیه و اونجا به دین بهایی تغییر دین دادن و درخواست پناهندگی دادن و در این مدتی که جوابشون بیاد در ترکیه اقامت داشتن و بعد از حدود 9ماه تا حتی یکی از دوستانم بعد از 1سال جوابشون اومده و رفتن به آمریکا و به من هم پیشنهاد میکنن که از همین راه اقدام کنم که 100% کارم درست میشه. حالا من نمیدونم از این طریق اقدام کنم یا از راههایی که آقای چاووشی کار انجام میدن؟ از طرفی هم دوس ندارم حدود یک سال ترکیه باشم و از طرفی هم آشنایانی که از این طریق رفتن میگن که این راه 100% هست و منم استرس دارم که اگر با آقای چاووشی همکاری کنم و از ایران برم نکنه یک وقت به درخواستم جواب منفی بدن!! به نظر شما چیکار کنم؟ در ضمن این رو هم بگم که من آتییست هستم و خیلی برام سخته که وانمود کنم بهایی شدم و اونجا باید دوره هایی رو بگذرونم که واقعا برام سخته ولی خوب اگر مجبور باشم انجام میدم. حالا به نظر شما چیکار کنم؟

shayan

پست توسط shayan » پنج شنبه 22 دی 1390, 12:56 am

سلام ماهان جان..با آرزوی سلامتی و موفقیت چند تا نکته است که احتمال قریب به یقین میدونید و دوستانتون شما رو در جریان قرار دادن اما من هم به سهم خود در حد کمی یادآوری میکنم..باشد که بهترین راه رو انتخاب کنید و موفق باشید..در مورد مقایسه پروسه یو ان(سازمان ملل) در ترکیه و رفتن از اون طریق آنچه که مسلم هست زمانبر و بالطبع هزینه بر هست چون سازمان ملل به پناهجوها تو ترکیه کمک مالی نمیکنه یا کمکها در حد بسیار کمی هست و بعلت نبود کمپ و..پناهجو در مدت انتظار مجبور هست مخارجش رو خودش تامین کنه..پناهجویان بسیاری هستن که 2/3 سال و حتی بیشتر تو ترکیه منتظر میمانند تا قبول کشوری بشوند و به کشورتعیین شده پرواز کنند..البته (نکته مهم) :در مورد کیسهای بهاییت مساله نسبتا راحتتر هست و معمولا زودتر از بقیه کیسهای سیاسی( عمومابغیر از موارد اندک) و دیگر کیسها قبولی میگیرند و متوسط زمان انتظارشون پایین هست و تا جایی که اطلاع دارم(یقین ندارم) مدت انتظارشون به 2سال نمیرسه و حتی در اکثر موارد کمتر از 1سال هست..در مورد تعیین کشوری فکر میکنم اکثریت قریب به اتفاق به امریکا اعزام میشند.البته بسیاری از پناهجوها تمایلی به پناهنده شدن به آمریکا ندارند چون امکانات و حمایتهای مالی دولت از پناهنده ها در کشورهایی مثل کانادا نسبت به امریکا بسیار بهتر و مدت زمان بیشتری است..البته در مورد کیس بهاییت و افراد بهایی اطلاعی ندارم و نمیدونم وضعیت حمایت و..در آمریکا چطور هست..مطمئنا شما بواسطه دوستانتون بیشتر از من در جریان هستید که آیا از حمایتها و امکانات ابتدای عزیمت راضی هستند یا نه؟ مطمنا دونستن این ماله بسیار میتونه به شما در اتخاذ تصمیم کمک کنه..در مورد رفتن قانونی به کشور دیگه و پناهندگی فک میکنم اگر شرایط مهیا بشه و بتونید از کشور مورد نظر ویزا بگیرید باید کیس قوی داشته باشید تا خروج قانونی شما رو تحت پوشش قرار بده و بتونید پناهندگی بگیرید..البته صادقانه میگم اگر مقصد مورد نظر شما آمریکا هست شانس کمتری برای ویزا دارید چون سفارت آمریکا در دادن ویزا به ایرانیا سختگیر هستو البته برای ویزا باید از سفارت آمریکا در ترکیه یا دبی اقدام کنید..در ضمن داشتن کیس قوی برای قانع کردن اداره مهاجرت آمریکا هم بسیار مورد مهمی هست...در مورد بقیه کشورها هم مشکل ابتدایی اخذ یا عدم اخذ ویزا پا برجاست که البته برای بعضی از کشورها شانس بیشتر و برای برخی مثل کانادا شانس به نسبت کمتری باید قایل بشید.مزیت این روش مطمئنا عدم اقامت در ترکیه و هزینه های زندگی در اونجاست و البته ورود به کشور مورد نظر بعنوان یک مسافر و کاملا قانونی ..که باید با داشتن کیس قوی زمینه اخذ اقامت از طریق پناهندگی رو از کشور صادرکننده ویزا دریافت کنید.
اینها تقریبا نکات مهمی بود که در حد دانسته هام خدمتتون عرض کردم..امیدوارم با جمع بندی شرایط و مشورت با دوستان خصوصا افرادی که رفتند تصمیم بهتری بگیرید..اگر احیانا سوال دیگری در اینمورد بود در صورت آگاهی حتما جواب خواهم داد..لطفا پوشه پیغام خصوصیتون رو چک بفرمایید
موفق باشید

mahan

پست توسط mahan » شنبه 8 بهمن 1390, 7:53 pm

سلام شایان عزیز ممنون از اینکه به پیام من پاسخ دادی. پیامت رو دریافت کردم و چندبار سعی کردم که پاسخ بدم اما با این پیام مواجه شدم(كاربراني كه درخواست كرديد وجود ندارند !) اگر در یاهو و یا اسکایپ آیدی داری برای من پیام بزار تا بتونم باهات در ارتباط باشم

shayan

پست توسط shayan » شنبه 8 بهمن 1390, 11:46 pm

mahan نوشته شده:سلام شایان عزیز ممنون از اینکه به پیام من پاسخ دادی. پیامت رو دریافت کردم و چندبار سعی کردم که پاسخ بدم اما با این پیام مواجه شدم(كاربراني كه درخواست كرديد وجود ندارند !) اگر در یاهو و یا اسکایپ آیدی داری برای من پیام بزار تا بتونم باهات در ارتباط باشم
خواهش میکنم دوست عزیز..در حد آگاهی ام لازم بود که به سوالتون به سهم خود جواب بدم..ضمن تشکر از توجهتون آیدی یاهو و ایمیل رو براتون فرستادم..در صورت عدمدریافت بفرمایید تا همین جا ذکر کنم..با تشکر و احترام
موفق باشید

arezu

پست توسط arezu » یک شنبه 20 فروردین 1391, 4:13 am

سلام من آرزو هستم و میخوام برای پناهندگی به سوئد اقدام کنم . میخوام بدونم چقدر میتونم مطمئن باشن که بتونم اقامت بگیرم و چفقدر برام هزینه داره
اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون

kalamook

پست توسط kalamook » یک شنبه 20 فروردین 1391, 6:10 am

با سلام.آرزو جان.سوئد نسبت به جاهای دیگه اروپا بهتره اما نسبت به کانادا خدماتش برای پناهندگان کمتره مثلاً کمک هزینه ماهیانه خیلی کمی می دن.باید دید هزینه و مشقت این کار ارزشش رو داره یا خیر.البته منظورن با دوستانی که به جهت شروع یک زندگی جدید پا در راه سغر می دارن .والا دوستانی که مشکل سیاسی دارن و حتماً باید برن حسابشون جداست .با سپاس

atila

پست توسط atila » دو شنبه 18 اردیبهشت 1391, 3:06 pm

دوستان چجوری میتونم به دین بهایی تغییر دین بدم اینو میدونم که ترکیه باید دوره هایی رو بگذرونم چه جوری میتونم تو این دوره ها حضور داشته باشم؟؟؟

linda

پست توسط linda » چهار شنبه 20 اردیبهشت 1391, 10:52 am

سلام به همه دوستان عزیز و جناب چاووشی من تازه عضو شدم و میخواستم راهنماییم کنید من و همسرم تا 1 ماه دیگه میریم انگلیس به نظر شما تغییر مذهب بهتره یا اینکه با عرض پوزش باردار شدن من در اونجا برای گرفتن پناهندگی؟اگه کمکم کنید ممنون میشم :roll:

ali.akbari

پست توسط ali.akbari » چهار شنبه 20 اردیبهشت 1391, 5:17 pm

linda نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز و جناب چاووشی من تازه عضو شدم و میخواستم راهنماییم کنید من و همسرم تا 1 ماه دیگه میریم انگلیس به نظر شما تغییر مذهب بهتره یا اینکه با عرض پوزش باردار شدن من در اونجا برای گرفتن پناهندگی؟اگه کمکم کنید ممنون میشم :roll:
سلام تغییر دین بهتر هست چون بیشتر ج میده

kafo0kho0n

پست توسط kafo0kho0n » یک شنبه 28 خرداد 1391, 10:34 pm

درود به همه قلبهای پاکتون
بنده متاهل و دو دختر 1/5ساله دارم میخوام از طریق پناهندگی به انگلستان برم البته خواهر خانومم مقیمه اونجاست
اگه کسی میتونه راههای رفتنو بصورت قانونی برام توضیح بده یک عمر دعاش میکنم(یا اینکه ففط فقط بگه راهی هست یا نه بازم دعاش میکنم)
اخه حتی فکر کردن به رفتن اونم غیر قانونی با 2تا طفل معصوم واقعا دیوانگیه
پیشاپیش از همتون بابت چیزهای مفیدی که اینجا مینویسید بینهایت تشکر میکنم
آخرین ويرايش توسط 1 on kafo0kho0n, ويرايش شده در 0.

aminrajabi1367

پست توسط aminrajabi1367 » شنبه 3 تیر 1391, 2:44 pm

سلام جاب آقای چاوشی. امیدوارم که حالتان خوب باشه. لطفا من رو راهنمایی کنید به خدا گیج شدم با حرفهای این کاربران عزیز. هر کس یک حرفی میزنه یکی میگه شما جسارت نباشه کلاه بردار هستید دوباره یکی میاد محکومش میگنه دوباره یکی دیگه میاد اینو محکوم میگنه دوباره یکی دیگه یاد همه اینا رو محکوم میگنه. من قراره در انگلیس پناهنده بشم و دوست دارم با شما همکاری کنم ولی واقعا نمیدونم چطوری باید بهتون اعتماد کنم. شما میگید دو میلیون رو اول میگیرید خوب چند تا دلیل قانع کننده بیارید که من چطوری بهتون اعتماد کنم و بعدش اگه خدا بخواد کارمون رو شروع کنیم. ممنون میشم سریع تر جواب بدید

aminrajabi1367

پست توسط aminrajabi1367 » شنبه 3 تیر 1391, 2:46 pm

سلام آرزو جان لطفا با آی دی در تماس باشید یک کار شخصی باهاتون دارم. البته جسارت نباشه موضوعش درباره ی پناهندگیه و اینجا نمیتونم بگم منتظرتونم
aminrajabi1367

mnbg451

پست توسط mnbg451 » جمعه 13 مرداد 1391, 8:16 pm

shayan نوشته شده:
mahan نوشته شده:سلام شایان عزیز ممنون از اینکه به پیام من پاسخ دادی. پیامت رو دریافت کردم و چندبار سعی کردم که پاسخ بدم اما با این پیام مواجه شدم(كاربراني كه درخواست كرديد وجود ندارند !) اگر در یاهو و یا اسکایپ آیدی داری برای من پیام بزار تا بتونم باهات در ارتباط باشم
خواهش میکنم دوست عزیز..در حد آگاهی ام لازم بود که به سوالتون به سهم خود جواب بدم..ضمن تشکر از توجهتون آیدی یاهو و ایمیل رو براتون فرستادم..در صورت عدمدریافت بفرمایید تا همین جا ذکر کنم..با تشکر و احترام
موفق باشید
سلام شایان عزیز اگه ممکنه ای دیتان رادریاهو به من بدهید درمورد پنا هندگی در کانادا چند تا سوال داشتم ممنون میشم با تشکر

smohammadi100
تماس:

.

پست توسط smohammadi100 » شنبه 28 مرداد 1391, 9:18 am

.
آخرین ويرايش توسط 1 on smohammadi100, ويرايش شده در 0.

3116265723

پست توسط 3116265723 » شنبه 14 بهمن 1391, 2:11 pm

man chejori etemad konam be aghaye chavoshi khahesh mikonam komakam konid

Mckenzie

پست توسط Mckenzie » دو شنبه 20 آذر 1396, 12:09 pm

سلام خسته نباشید من می‌خوام برم انگلیس برای پناهندگی میشه کمکم کنید که آیا با کیس دینی و تغییر دین به مسیحیت میتوانم جواب بگیرم یا نه خیلی ممنون

Mckenzie

پست توسط Mckenzie » دو شنبه 20 آذر 1396, 12:47 pm

دوستان فراموش کردم که یادآور بشم قانونی می‌خوام از کشور خارج بشم لطفا راهنماییم کنید ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 21 آذر 1396, 4:03 am

سلام،
کیس تغییر دین میتواند کیس مناسبی باشد اما صرف مسیحی شدن جهت گرفتن پناهندگی کافی نیست.
توجه به چند نکته اساسی در کیس دینی ضروری است:
۱- پناهجو بتواند نشان دهد تغییر دین قلبا و از روی آگاهی و علاقه صورت گرفته است و صرفا جهت دریافت اقامت تغییر دین نداده است.
۲- فعالیتهایی که در زمینه تغییر دین و یا تبلیغ دین جدید خود انجام داده است مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته و بدین خاطر تحت تعقیب رژیم است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Mckenzie

پست توسط Mckenzie » چهار شنبه 22 آذر 1396, 2:01 pm

سلام ممنونم آقای چاووشی از پاسخگویی شما
سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا این تحت تعقیب بودن ممکنه چه خطراتی را برایم در پی داشته باشد و آیا در کشوری که اقامت میگیرم یا برای بازگشت به ایران؟
سپاس

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 23 آذر 1396, 4:43 am

سلام،
در کیس خود بایستی نشان دهید که در ایران تحت تعقیب قرار گرفته اید. در واقع پناهندگی به کسانی تعلق میگیرد که در کشور خود به دلایل سیاسی، مذهبی، اجتماعی و... امنیت نداشته باشند و خطر زندان، شکنجه و... آنها را تهدید کند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Mort6670m

پست توسط Mort6670m » شنبه 8 تیر 1398, 1:32 pm

Vaki 2 un نوشته شده:
پنج شنبه 8 دی 1390, 10:09 pm
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 71 مهمان