نظرتون راجعه کیس من چیه ایا موفق؟

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
morteza16

نظرتون راجعه کیس من چیه ایا موفق؟

پست توسط morteza16 » شنبه 23 فروردین 1393, 8:15 pm

سلام، من حدود یک سال پیش به جرم جعل اسناد نظامی و اختلال در امور نظامی کشور دستگیر شدم یک هفته زندان بودم و الانم تحت سند آزادم وبلاگ سیاسی دارم و میتونم ثابت کنم که وبلاگ مال منه و سرباز فراری هستم که برای فرارم زندان بریدن ایا میتونم پناهندگی بگیرم؟به نظر شما قاچاقی بیام ترکیه خوبه؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: نظرتون راجعه کیس من چیه ایا موفق؟

پست توسط Admin » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393, 7:36 am

سلام،
بخشی از مواردی که ذکر نمودید جهت تهیه کیس پناهندگی مناسب هستند. در تهیه کیس پناهندگی در نظر داشته باشید که جرایمی که در سایر کشورها نیز جرم محسوب میشود (در رابطه با گفته های شما جعل اسناد) شامل قوانین پناهندگی نمیشوند. پناهندگی تنها به مواردی تعلق میگیرد که از نظر عرف بین الملل جرم محسوب نمیشود ولی در جمهوری اسلامی جرم است. مثل مخالفت با رژیم، تغییر دین، گرایش به همجنس و...
اینکه وبلاگ سیاسی دارید مورد بسیار خوبی است. چند مساله در ارتباط با وبلاگ بایستی در نظر داشته باشید. یکی اینکه بتوانید نشان دهید وبلاگ متعلق به شماست. دیگر اینکه بتوانید اثبات کنید رژیم ایران متوجه این موضوع شده است که شما وبلاگ دارید و بر علیه آنها فعالیت میکنید.
فرار از سربازی نیز مورد مناسبی جهت تهیه کیس است. هر نوع مدرکی دال بر اینکه سرباز فراری هستید و بدین خاطر تحت تعقیب قرار گرفته اید در تقویت کیس مفید خواهد بود.
درخواست پناهندگی در ترکیه معمولا یک پروسه طولانی است و از نظر اقتصادی نیز فشار زیادی به پناهجو وارد میشود.
در صورت نیاز به کمک در زمینه جهت ورود به کشورهای پناهنده پذیر (اروپا، کانادا، استرالیا، امریکا و....) و همچنین تهیه کیس قوی و مناسب میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

morteza16

پست توسط morteza16 » شنبه 6 اردیبهشت 1393, 7:06 pm

یعنی اگه بفهمن همچنین پرونده ای راجع به جعل دارم دیگه کلا بهم پناهندگی نمیدن؟و اینکه چطور میشه قاچاقی برم ارمنستان؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 9 اردیبهشت 1393, 7:50 am

morteza16 نوشته شده:سلام، من حدود یک سال پیش به جرم جعل اسناد نظامی و اختلال در امور نظامی کشور دستگیر شدم یک هفته زندان بودم و الانم تحت سند آزادم وبلاگ سیاسی دارم و میتونم ثابت کنم که وبلاگ مال منه و سرباز فراری هستم که برای فرارم زندان بریدن ایا میتونم پناهندگی بگیرم؟به نظر شما قاچاقی بیام ترکیه خوبه؟
عجب کیس خوبی :D یکی واسه منم بساز داداش
برات پیام خصوصی فرستادم بخونش ;)
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 12 اردیبهشت 1393, 7:44 pm

morteza16 نوشته شده:یعنی اگه بفهمن همچنین پرونده ای راجع به جعل دارم دیگه کلا بهم پناهندگی نمیدن؟و اینکه چطور میشه قاچاقی برم ارمنستان؟
بهتر است پرونده جعل اسناد را در کیس خود ذکر نکنید. بیان این موضوع تا حدودی صداقت و قابل اعتماد بودن شما را نیز زیر سوال میبرد. ممکن است این تصور در مورد شما بوجود بیاید که فردی که سابقه جعل اسناد دارد به راحتی میتواند یک کیس جعلی نیز تهیه کند. در ارائه کیس پناهندگی بایستی حداکثر تلاش خود را جهت نشان دادن اینکه در گفته های خود صادق هستید به عمل آورید.
بطور کلی جعل اسناد در همه کشورها جرم است و شامل قوانین پناهندگی نمیشود.
در زمینه خروج غیرقانونی ما فعالیتی نداریم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان