ارسال گزارش حقوق بشری به سازمان ملل و بی توجهی هنگام ثبت نام

گفتگو در ارتباط با کیس و پرونده پناهندگی
ارسال پست
hamed1970

ارسال گزارش حقوق بشری به سازمان ملل و بی توجهی هنگام ثبت نام

پست توسط hamed1970 » یک شنبه 25 مهر 1395, 5:12 pm

با سلام دوستان بنده در ایران زندانی سیاسی بودم و اکنون با هزار بدبختی خودم رو بصورت قاچاقی به ترکیه رسوندم و به در ثبت نام اسام به مترجم افغانی گفتم که اسم بنده رو به همراه گزارش پرونده و شکنجه شدنم دوستانم در زندان به سازمان ملل و عفو بین الملل سایت های حقوق بشری ارسال کردند واز اوخواهش ردم پرونده ام رمورد رسدگی قرار دهد اما با بی توجهی تاریخ مصاحبه ۲۰۱۸ رو تعیین کرد وهرچه گفتم اسم من را ه سازمان ملل ارسال کردند و اینجا هم سازمان ملل است اما گفت این مطلبرا در مصاحبه بعدی عنوان کن و منو به بیرون هدایت کردند دوستان حاضر درسایت عنایت بفرمایندکه جسارتا این پست بنده به ان معنا نیست که بگویم کیس بنده اولویت دارد و.... من هم در جریان هستم که به خاطر اوضاع سوریه وتشخیص پناهندگان قلابی تاریخ مصاحبه های طولانی می دهند اما اینکه من به جایی پناه اورده ام که از قبل تحت گزارش هایی به اقای احمد شهید کمیسر سازمان ملل فعالیت هایم بازتاب رسانه ای داشته اما انها این چنین بی توجحی کرده اند مرا ناامید و سرگردان کرده حالا به نظرتون راهی هست بشه تاریخ مصاحبه م رو باتوجه به مدارک و ادعاهایی که دارم به جلو بیاندازم با تشکر

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان