كساني كه بخاطر دوبلين ترك خاك شدند و داوطلبانه برگشتند راهي براي آمدن مجدد وجود دارد

خاطرات تلخ و شیرین مهاجرت و پناهندگی
ارسال پست
Azzyy

Re: كساني كه بخاطر دوبلين ترك خاك شدند و داوطلبانه برگشتند راهي براي آمدن مجدد وجود دارد

پست توسط Azzyy » یک شنبه 19 آذر 1396, 2:03 pm

من ٢ ساله بخاطر دوبلين بازگشت داوطلبانه داشتم به ايران
اگه كسي راهي براي آمدن مجدد سراغ داره عنوان كنه
درضمن با ويزاي شينگن اسپانيا در كشور هلند تقاضاي پناهندگي دادم كه بخاطر دوبلين رد شدم
ولي علت برگشتنم بيشتر بخاطر اين بود كه جاي خيلي بدي يه دهات درو افتاده بودم و بايد سه سال اونجا ميموندم البته اگه برم نميگردوندند به اسپانيا

sharakse@yahoo.com

Re: كساني كه بخاطر دوبلين ترك خاك شدند و داوطلبانه برگشتند راهي براي آمدن مجدد وجود دارد

پست توسط sharakse@yahoo.com » یک شنبه 19 آذر 1396, 10:04 pm

تا ۵سال تو بلک لیست sis رفتی وتا ۵سال هیچ سفارتی بهت ویزا نمیده دادا الکی تلاش نکن بیفایدس مگر اینکه غیر قانونی از ترکیه ببای کل داستان و برات گفتم من تو اون هلند کثافت بودم ک رد شدم شانس اووردی زندان نرفتی اگه سوالی داشتی خصوصی پیغام بده

Azzyy

پست توسط Azzyy » دو شنبه 20 آذر 1396, 10:08 am

با ازدواج صوري هم بهم ديگه ويزا نميدن تا ٥ سال؟!

sharakse@yahoo.com

پست توسط sharakse@yahoo.com » دو شنبه 20 آذر 1396, 10:58 am

۶ماه تا ۱سال طول میکشه

sharakse@yahoo.com

پست توسط sharakse@yahoo.com » دو شنبه 20 آذر 1396, 11:01 am

۶ماه تا ۱سال طول میکشه جهت اطلاع حتی اگه برا کانادا یا انگلیس هم اقدام کنی بخاطر انگشت نگاری تو سفارت از سیستم VI's میفهمن ک بلک لیست هستی ورد میشه ویزاتون

sharakse@yahoo.com

پست توسط sharakse@yahoo.com » دو شنبه 20 آذر 1396, 11:07 am

:lol: ازدواجی۶ماه تا۱سال طول میکشه ک اصلن خوب نیس چون پول میگیره ازت و تا ۳سال باید بمونی با اون طرف ودر اخر اگه طرفت تا قبل ۳سال مثل تفاله. نندازتت بیرون ک بازم دی‌ورت ایران میشی :lol:

sharakse@yahoo.com

پست توسط sharakse@yahoo.com » دو شنبه 20 آذر 1396, 11:09 am

:lol: :lol: با ازدواج میتونی ولی پرسش ۶تا ۱سال طول میکسه باید با اون کیس ک میخوای ازدواج کنی برید ترکیه عقد کنید و... البته برا هلند ازدواج نمیتونی چون Ind. عوضی اجازه نمیده راحت ترین کشور برا ازدواج سریع بلژیکه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان