پشیمانی شدید از انتخاب انگلیس برای مهاجرت..

خاطرات تلخ و شیرین مهاجرت و پناهندگی
ارسال پست
UK Sucks

پشیمانی شدید از انتخاب انگلیس برای مهاجرت..

پست توسط UK Sucks » جمعه 30 بهمن 1394, 1:47 am

من از سال ۲۰۰۷ به انگلیس اومدم و جواب مثبتم رو هم گرفتم و الان شهروند انگلیس هم شدم اما از این کشور بسیار بدم میاد و بسیار پشیمونم که اینجا رو انتخاب کردم.شهرهای مختلفی هم زندگی کردم و درحال حاضر لندن هستم.
درحال حاضر به فکر این هستم که مجدد به جایی مثل کانادا یا آمریکا برم و مجدد اعلام پناهندگی کنم!
تنها حسن انگلیس به بقیه اروپا زبان انگلیسی هست.
محیط بسیار داغون کثیف و کهنه و قدیمی هست.خانه ها بسیار وضعیت کهنه و قدیمی و ابتدایی دارن ولی اجاره و قیمت از بهترین شهرهای اروپا و آمریکا بیشتره.
لندن ۹۰ درصدش حالت کاملا جهان سومی کهنه و داغون داره و پر هست از محروم ترین و بی فرهنگترین مهاجران از اقصی نقاط جهان.
در شهرستانها هم اکثرا قشر کارگر و کم سواد انگلیسی ساکن هستن و جوانانی بیکار و بسیار خشن و بدلباس و بی فرهنگ جولان داده و برای مردم مزاحمت ایجاد میکنند.
محیط انگلیس کاملا کارگری و مثل یک دهات بزرگ و شلوغ و زشت و کهنه میمونه.
هیچ خبری از ساختمانهای مدرن و زیبا مشابه اونچه در کشورهایی مثل آلمان و هلند و کانادا و غیره هست نیست.
از نظر مزایا هم بسیار وضع بد هست.حقوق بیکاری بسیار کم و با شرایط بسیار سختگیرانه اگه بیکار باشید در صورت کار هم حالت برده گی و هرچه درمیارید میشه اجاره خانه و انواع مالیاتها.
وضع پزشکی هم بسیار فجیع هست و برای هر وقت دکتر حداقل ۲ هفته انتظار باید بکشید اونهم دکترهایی که اکثرا هندی پاکستانی و بنگلادشی هستند و بسیار کم سواد.
گول برنامه های تبلیغی من و تو و بی بی سی رو نخورید که فقط نقاط مثبت و اشرافی انگلیس که ۱۰ درصد جامعه هستند رو نشون میدن درحالیکه نود درصد جامعه بسیار وضع بدی داره.
خانه ها در لندن در واقع اتاقهایی ۱۲-۱۵ متری هستند توی خانه های قدیمی که یه دوش حمام و توالت توش زدن و چند کابینت و یه مایکروویو و یه فر برقی و به این میگن استودیو فلت! و اجاره ای نزدیک به ۵-۶ میلیون ایران از شما میگیرن بابت اینجور خانه افتضاح و محقر و قدیمی ای.
هرجای اروپا برید با ۲/۳ این پول یه آپارتمان بزرگ و کامل در پایتخت اون کشور میتونید اجاره کنید.
وضع کار هم فقط برای کسایی که کارگری بدنی و اونهم با دوز و کلک و فریب مالیاتی کنن شاید خوب باشه.در همه کارها و شغلها مثلا مغازه دست بسیار زیاد شده و احتمال ورشکستگی بسیار بالاست.
بخاطر خودتون هم که شده به این کشور نازیبا و زشت نیایید.
یادم رفت وضع افتضاح مدارس رو بگم..بچه ها از هر قوم و نژادی هستن خیلیهاشون سیاه و بسیار محیط مدارس بده اکثر بچه ها چاقوکش هستند و مصرف مواد و سیگار سن پایین بسیار رایجه..کسی هم کاری نمیتونه کنه چون به اصطاتح بچه هستن و قانون شما رو مقصر میدونه اگه درگیر شید.
کل شهر بسیار کهنه قدیمی و کثیف و زشته.جو کاملا کارگری فقط ۱۰ درصد شهر اونچیزیه که تو تلویزیون و پوسترها میبینید اونهم مرکز لندن که جای زندگی نیست و چند محله اشرافی که میلیاردرها میشینن بقیه شهر واقعا درحد بنگلادش و هندوستان هست..فریب این کشور رو نخورید.

amirzarghan

Re: پشیمانی شدید از انتخاب انگلیس برای مهاجرت..

پست توسط amirzarghan » دو شنبه 17 اسفند 1394, 1:34 pm

بس خوب شد نرفتم کاله. نروژ به نظر من که اینجا هستم بهتر از انگلیس هستش فقط کشورش خیلی ساکت خلوته

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » پنج شنبه 20 اسفند 1394, 8:04 pm

با این وجود نمی دونم چرا این همه پناهجوها زوم کردن رو انگلیس! این همه کشور خوب اروپایی. الان تو انگلیس خونه نسبت به اروپا که هیچ به کل دنیا خیلی گرونتره و با نصف اجاره خونه تو انگلیس میشه تو پایتخت دیگه کشورهای اروپایی بهترین خونه گرفت و وضعیت کاری خیلی بهتری داره نسبت به انگلیس. یه پسری تازگیا دیپورتش کرده بودن از مرز انگلیس به ایران میگفت من همه کشور می تونستم برم ولی تا چندهفته فقط دنبال این بودیم که برسیم به انگلیس و نشد. میگفت نروژ، فنلاند سوید و.... میشد ولی انگلیس غیر ممکن بود

UK-SUCKS

پست توسط UK-SUCKS » سه شنبه 3 فروردین 1395, 12:52 am

دلیل اینکه با اینکه اینقدر امکاناتش ضعیف و بده باز هم خیلیا میخوان بیان انگلیس یکی اطلاعات غلط و قدیمیه (چون قدیم یعنی مثلا ۱۰-۱۵ سال پیش انگلیس امکاناتی که میداد خیلی بهتر از بیشتر کشورهای اروپایی بود و تو دوران پناهندگی و تصمیم گیری کمپ نداشت و خونه شریکی موقت میدادن تا تکلیف طرف معلوم شه.و برای شروع کار هم خیلی خوب بود اما الان اشباع شده و پر هست از نیروی کار اروپای شرقی و هند و پاکستان و غیره و وضعیت خیلی سخت و بده.

دلیل بزرگترش اما اینه که خیلی افراد که میان انگلیس از قشر خیلی محروم جامعه و شهرستانهای دور برای کارگری میان و اصلا قصد زندگی اینجا زیاد ندارن فقط میخوان بیان کارگری کنن پول بفرستن ایران و خب انگلیس چون خر تو خره میشه کار سیاه (یعنی کارگری بدون اجازه کار و بدون دادن مالیات چیزی شبیه وضع مهارجین غیرقانونی افغان تو ایران) توش راحتتر از بقیه کشورها میشه کرد و این افراد میان مثلا دو نفری یه اتاق اجاره میکنن یا تو مغزه میخوابن و هرچی درمیارن جمع میکنن و اینجا خیلی با کمبود زندگی میکنن و پول ه از طریق صراف میفرستن ایران.
اما همین آدم اگه بخواد خود انگلیس آبرومند و درست زندگی کنه خیلی مشکله چون هرچی در میاره باید بعد از کسر مالیات سنگین بده اجاره خونه.

یجا خوندم از یه مهارجه پرسیدن چرا میری انگلیس میگفت چون پولش پونده! :lol: خب بنده خدا پوند در میاری اما به همون پوند هم خرج باید کنی اجاره خونه و مالیات و هزینه های دیگت هم همه به پونده..امان از دست نادانی مردم.

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » سه شنبه 3 فروردین 1395, 7:50 pm

اره درست زدی به هدف. عدم اگاهی از شرایط اروپا به خصوص انگلیس همچین وضعیت بدی رو پدید اورده. حالا بگرد برا قاچاقبر که از انگلیس بری. هوایی بری که عالیه ولی اگه راهی بتونی از طریق دریا پیدا کنی بری به نظرم بهتر باشه. مثلا با کاپیتان ملوان و خدمه های کشتی صحبت کنی یه جا تو موتور خونه قایمت کنن که میره به طرف کشورهای امریکایی. اگر از این راه بری حتما به مقصد می رسی و راحت می تونی از کشتی پیاده شی و بری. در کل فکر راه دریایی باشی خیلی بهتره. امیدوارم به مقصد برسی

loveforlove

پست توسط loveforlove » یک شنبه 9 خرداد 1395, 5:31 pm

سلام دوسته من واقعا چنین چیزی هست من یه افغانی هستم از ایران میخام بیام انگلیس پون برادرم اونجا درس میخونه هم کار میکنه میگه پاشو بیا کارتو ردیف میکنم این صحبت های شما یجوریم کرد یهنی میخام خورم تنها برم زن پچمو دعوت کنم و اونا رو در گیر قاچاق راه پر خطر نکتنم دوستان نظری ندارند 30 سالمه اینجا بدنیا اومدم و شهروند درجه 4 هستم و بخاطر اینده بچم میخام ایران ترک کنم بعد شما میگید مدارسش اینقد داغونه خر تو خره

مهربانو

پست توسط مهربانو » جمعه 21 آبان 1395, 12:13 am

حالا تازه هواي گندش رو نگفتند ٤ روز هفته بارون و إبر متاسفانه همين جوره كه مي گن الان هر روز بحث قطع كردن كمك هاي دولتي است

نمایه کاربر
iranian2

پست توسط iranian2 » جمعه 21 آبان 1395, 4:24 pm

UK Sucks نوشته شده:من از سال ۲۰۰۷ به انگلیس اومدم و جواب مثبتم رو هم گرفتم و الان شهروند انگلیس هم شدم اما از این کشور بسیار بدم میاد و بسیار پشیمونم که اینجا رو انتخاب کردم.شهرهای مختلفی هم زندگی کردم و درحال حاضر لندن هستم.
درحال حاضر به فکر این هستم که مجدد به جایی مثل کانادا یا آمریکا برم و مجدد اعلام پناهندگی کنم!
تنها حسن انگلیس به بقیه اروپا زبان انگلیسی هست.
محیط بسیار داغون کثیف و کهنه و قدیمی هست.خانه ها بسیار وضعیت کهنه و قدیمی و ابتدایی دارن ولی اجاره و قیمت از بهترین شهرهای اروپا و آمریکا بیشتره.
لندن ۹۰ درصدش حالت کاملا جهان سومی کهنه و داغون داره و پر هست از محروم ترین و بی فرهنگترین مهاجران از اقصی نقاط جهان.
در شهرستانها هم اکثرا قشر کارگر و کم سواد انگلیسی ساکن هستن و جوانانی بیکار و بسیار خشن و بدلباس و بی فرهنگ جولان داده و برای مردم مزاحمت ایجاد میکنند.
محیط انگلیس کاملا کارگری و مثل یک دهات بزرگ و شلوغ و زشت و کهنه میمونه.
هیچ خبری از ساختمانهای مدرن و زیبا مشابه اونچه در کشورهایی مثل آلمان و هلند و کانادا و غیره هست نیست.
از نظر مزایا هم بسیار وضع بد هست.حقوق بیکاری بسیار کم و با شرایط بسیار سختگیرانه اگه بیکار باشید در صورت کار هم حالت برده گی و هرچه درمیارید میشه اجاره خانه و انواع مالیاتها.
وضع پزشکی هم بسیار فجیع هست و برای هر وقت دکتر حداقل ۲ هفته انتظار باید بکشید اونهم دکترهایی که اکثرا هندی پاکستانی و بنگلادشی هستند و بسیار کم سواد.
گول برنامه های تبلیغی من و تو و بی بی سی رو نخورید که فقط نقاط مثبت و اشرافی انگلیس که ۱۰ درصد جامعه هستند رو نشون میدن درحالیکه نود درصد جامعه بسیار وضع بدی داره.
خانه ها در لندن در واقع اتاقهایی ۱۲-۱۵ متری هستند توی خانه های قدیمی که یه دوش حمام و توالت توش زدن و چند کابینت و یه مایکروویو و یه فر برقی و به این میگن استودیو فلت! و اجاره ای نزدیک به ۵-۶ میلیون ایران از شما میگیرن بابت اینجور خانه افتضاح و محقر و قدیمی ای.
هرجای اروپا برید با ۲/۳ این پول یه آپارتمان بزرگ و کامل در پایتخت اون کشور میتونید اجاره کنید.
وضع کار هم فقط برای کسایی که کارگری بدنی و اونهم با دوز و کلک و فریب مالیاتی کنن شاید خوب باشه.در همه کارها و شغلها مثلا مغازه دست بسیار زیاد شده و احتمال ورشکستگی بسیار بالاست.
بخاطر خودتون هم که شده به این کشور نازیبا و زشت نیایید.
یادم رفت وضع افتضاح مدارس رو بگم..بچه ها از هر قوم و نژادی هستن خیلیهاشون سیاه و بسیار محیط مدارس بده اکثر بچه ها چاقوکش هستند و مصرف مواد و سیگار سن پایین بسیار رایجه..کسی هم کاری نمیتونه کنه چون به اصطاتح بچه هستن و قانون شما رو مقصر میدونه اگه درگیر شید.
کل شهر بسیار کهنه قدیمی و کثیف و زشته.جو کاملا کارگری فقط ۱۰ درصد شهر اونچیزیه که تو تلویزیون و پوسترها میبینید اونهم مرکز لندن که جای زندگی نیست و چند محله اشرافی که میلیاردرها میشینن بقیه شهر واقعا درحد بنگلادش و هندوستان هست..فریب این کشور رو نخورید.
منم بتازگی از آلمان برگشتم و توی انجمن "گفتگوی آزاد" شرح ضرر بزرگی که به خودم زدمو گفتم.
متاسفانه اکثر مردم جهان سوم دید کاملا اشتباهی راجع به زندگی در اروپا و کشورای غربی دارن و تا وقتی خودشون نرن و از نزدیک وضعیتو نبینن به هیچ وجه باور نمیکنن.
برای بار هزارم میگم که مردم توی کشورای غربی هر چی در میارنو صرف مالیات و اجاره خونه میکنن و عملا پولی برای پس انداز باقی نمیمونه ولی توی همین ایران خودمون ماها فقط یک پنجم درآمدمونو میدیم جای اجاره خونه.
رابرت دنیرو توی فیلم cape fear (تنگه وحشت) یه دیالوگ زیبا داره که نگاه منو به زندگی تغییر داده. رابرت دنیرو میگه:
تو با فرار کردن از خانه نمیتونی از مشکلاتت فرار کنی.
این نقل پناهجویانیست که با فرار کردن از کشورای خودشون میخوان از مشکلاتی مثل : اشتغال, نبود آزادی, شرایط بد اجتماعی و فرهنگی و غیره فرار کنن. (که نهایتا متوجه میشن که این مشکلات توی کشورهای مقصد هم به شکل درد غربت, مشکل زبان, شغلهای سطح پایین و مسائل نژاد پرستانه وجود داره)

نمایه کاربر
Evoken

پست توسط Evoken » یک شنبه 23 آبان 1395, 11:37 pm

سراسر دروغ بود

اولا به فرض که از سال 2007 اونجا بوده باشی الان باید پاسپورت هم داشته باشی . پس پناهندگیه جای دیگه رو فراموش کن حتی با داشتن اقامت دائم
اگه انقدر ناراضی بودی چرا تو این 10 سال نرفتی شهر دیگه اروپا ؟
لندن و کمبریج و آکسفورد یکی از زیباترین شهرهای انگلستانه و شهر توریستیه
آهان پس با حقوق بیکاری می خواستی زندگی کنی . زیاد ندادن حالت گرفته شده . کارگری هم نمی کنی که فشار نیاد به اونجات . لابد میخوای بهترین جای شهر باشی و بهترین خونه و امکانات ؟
برو کار کن ماهی 1000 پوند هم در بیاری ( در کمترین حالت ممکن ) یک زندگی نرمال دانشجویی می تونی داشته باشی

والا من نمی دونم اینا برای چی میرن اونجا . آخه تو ایران چه پوخی بودین که توقع دارین اونجا چی باشین . اگه به امید حقوق دولت میری نرو . اگه به امید کار پشت میزی که تو ایران هم بهت نمیدادن داری میری نرو
با 10 میلیون از کوه و جنگل و دریا خودتونو جر میدین برسین اونجا بعد توقع دارین زندگیتون عالی باشه . همیشه به کسایی که خواستن برن گفتم بدونه پشتوانه مالی تا سوپریه سر کوچه هم نرین چه برسه به کشور جدید
تا ایرانن میگن ما بریم هر کاری باشه انجام میدیم . هر سختی به جون میخریم . پاشون که میرسه اونجا جفت میکنن زیر گلو برمیگردن

اینم احتمالا دست مال کشه یا از اوناس که میره میمونه بعد میاد میگه نیاین اینجا که جاشون تنگ نشه
یکی از این آدما متنفرم . یکی از اون آدمای حرومزاده ایی که میرن پناهندگی میگیرن فرداش میان ایران

خلاصه که اگر میتونی بری برو اما با پشتوانه مالی . تا سوپریه سر کوچه هم میرین 2 تومن اضافه ته جیبتون بذارین چه برسه کشور خارجی
پول نداری بتمرگ تو خونه . فاز خسته شدم و اینجا امیدی نیست و آینده ای نیست برندار

وسلام

mehrdad_1989

پست توسط mehrdad_1989 » شنبه 29 آبان 1395, 11:46 am

نظرشما evoken شايد بالحن بدي باشه ولي ميتونه احتمال عدم موفقيت اين بنده خدا باشه

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » شنبه 29 آبان 1395, 8:40 pm

بعضی ها تصورات توهمی بزرگی دارن نسبت به اروپا. بی پول باشی همه جای یه جوره ولی مسلما کشورهای غربی از نظر کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی بهتر از کشورهای جهان سومه. اگه کسی به امید پولدار شدن می خواد بره اروپا همش خواب و خیاله، مثلا کشوری مثل استرالیا نمیزاره مردمش پس انداز داشته باشن و بهشون می گه پس انداز می خواین چیکار؟ وقتی کار دارین درامد دارین خونه ماشین درمان و اموزش هست پس دیگه نیازی به پس انداز ندارین و همین کارشون باعث موفقیت کشورشون شده و اختلاف طبقاتی کم.المان هم کشور خیلی خوبیه و جای پیشرفت داره. درضمن اجاره خونه هیچ جا گرونتر از ایران نیست مثل همین تهران یه اپارتمان معمولی بخوای اجاره کنی 20تا30میلیون پول پیش خونه و ماهی یک میلیون. اخه کجای دنیا پول پیش خونه هست! همین بی قانونی هاست که خیلی ها میرن برای یه زندگی معمولی و بی دقدقه و جامعه ای ازاد نه جامعه مذهبی و سنتی به خصوص دیکتاتوری. ایرانین هم الکی الکی برگشتی ایران که چی. دوستای من تو 10ماه مصاحبه شدن و جواب مثبت گرفتن و همشون شاد و خوشحال هستن هر کی می تونه بره ولی درنظر داشته باشید اینجا مشکلات جدی داتشه باشین و نه از روی دلخوشی و با هدف و انگیزه باشین نه تفریح و دلخوشی

Poria_funk

پست توسط Poria_funk » جمعه 29 بهمن 1395, 6:00 pm

سلام توی اروپا کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید برای پناهدگی که هم اب و هواش خوب باسه هم از نظر کیفیت زندگی و رسیدگی به پناهندگان من مجرد و ۲۹ سالمه و لیسانس مکانیک هم دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

bookone

پست توسط bookone » جمعه 29 بهمن 1395, 7:01 pm

alireza_2007 نوشته شده:
شنبه 29 آبان 1395, 8:40 pm
بعضی ها تصورات توهمی بزرگی دارن نسبت به اروپا. بی پول باشی همه جای یه جوره ولی مسلما کشورهای غربی از نظر کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی بهتر از کشورهای جهان سومه. اگه کسی به امید پولدار شدن می خواد بره اروپا همش خواب و خیاله، مثلا کشوری مثل استرالیا نمیزاره مردمش پس انداز داشته باشن و بهشون می گه پس انداز می خواین چیکار؟ وقتی کار دارین درامد دارین خونه ماشین درمان و اموزش هست پس دیگه نیازی به پس انداز ندارین و همین کارشون باعث موفقیت کشورشون شده و اختلاف طبقاتی کم.المان هم کشور خیلی خوبیه و جای پیشرفت داره. درضمن اجاره خونه هیچ جا گرونتر از ایران نیست مثل همین تهران یه اپارتمان معمولی بخوای اجاره کنی 20تا30میلیون پول پیش خونه و ماهی یک میلیون. اخه کجای دنیا پول پیش خونه هست! همین بی قانونی هاست که خیلی ها میرن برای یه زندگی معمولی و بی دقدقه و جامعه ای ازاد نه جامعه مذهبی و سنتی به خصوص دیکتاتوری. ایرانین هم الکی الکی برگشتی ایران که چی. دوستای من تو 10ماه مصاحبه شدن و جواب مثبت گرفتن و همشون شاد و خوشحال هستن هر کی می تونه بره ولی درنظر داشته باشید اینجا مشکلات جدی داتشه باشین و نه از روی دلخوشی و با هدف و انگیزه باشین نه تفریح و دلخوشی
آلمانم پوله پیش میگیرن ۱۰۰٪، اطلاع نداری یا خالی بستی؟؟؟

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » یک شنبه 1 اسفند 1395, 12:37 pm

بحث پول پیش نیست کلی گفتم. خب مثه ایران تیغت میزنن؟ اونجا هم قوانین خودشو داره مثلا فیش حقوقی یا یه چیزی به صاحب خونه نشون می دی که توانایی پرداخت هرماه اجاره خونه به موقعه رو داری مثلا ماهی 900یورو باشه فقط 900یورو پول پیش میزاری نه بیشتر پس لطفا برین بیشتر مطالعه کنین

bookone

پست توسط bookone » یک شنبه 1 اسفند 1395, 4:51 pm

alireza_2007 نوشته شده:
یک شنبه 1 اسفند 1395, 12:37 pm
بحث پول پیش نیست کلی گفتم. خب مثه ایران تیغت میزنن؟ اونجا هم قوانین خودشو داره مثلا فیش حقوقی یا یه چیزی به صاحب خونه نشون می دی که توانایی پرداخت هرماه اجاره خونه به موقعه رو داری مثلا ماهی 900یورو باشه فقط 900یورو پول پیش میزاری نه بیشتر پس لطفا برین بیشتر مطالعه کنین
عادت داری چرت بگی ؟؟؟ کجا مطالعه کنم من خودم المانم عمو نمیخواد تو به من بگی من به تو میگم تو یاد بگیر، پوله پیش بستگی به صاحب خونه داره معلولا دوتا کرایه یا یه تا کرایه کالت خونرو پیش میگیرن، بیشتر سه تا کالت، کرایه کالتم کرایه خونه سرده ،خونه تنها یعنی خونه بدونه هزینه برق و اب و هزینه های اضافه ، یه جا که میخوای اجاره کنی مثلا توی اطلاعاتش نوشته ۳۰۰ یورو کالت+ ۱۳۰ یورو آب و برق + ۴۰ یورو هزینه های اضافی + ۳ تا کالت برای پول پیش،

همه ماشالا اینجا عقل کل و مشرف به مسایل همه جای دنیا

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » یک شنبه 1 اسفند 1395, 7:11 pm

اول که درست حرف بزن . بعدم من ازت پرسیدم مثه ایران پول پیش یا اجاره خونه می گیرن؟ درضمن قرار نیست مو به مو توضیح داد که چقدر خرج زندگی و اجاره هست. این امار اجاره بیشتر کشورها هست و نیازی نیست به انگلیس یا آلمان اشاره کرد و اگرم ترکیه رفته باشی می دونی که چقد قانونش خوبه برای اجاره خونه. ولی یه توصیه ای که به تو دارم که آلمانی(البته معلوم نیست راستی بگی یا نه که اصلا هم برام مهم نیست) اگه به خرج خونه و زندگی نمی رسی پس بهتره اجاره بالا خونه ت و پول پیشش رو بیشتر کنی چون تورم کل اروپا رو گرفته :lol:

bookone

پست توسط bookone » چهار شنبه 4 اسفند 1395, 2:21 pm

alireza_2007 نوشته شده:
یک شنبه 1 اسفند 1395, 7:11 pm
اول که درست حرف بزن . بعدم من ازت پرسیدم مثه ایران پول پیش یا اجاره خونه می گیرن؟ درضمن قرار نیست مو به مو توضیح داد که چقدر خرج زندگی و اجاره هست. این امار اجاره بیشتر کشورها هست و نیازی نیست به انگلیس یا آلمان اشاره کرد و اگرم ترکیه رفته باشی می دونی که چقد قانونش خوبه برای اجاره خونه. ولی یه توصیه ای که به تو دارم که آلمانی(البته معلوم نیست راستی بگی یا نه که اصلا هم برام مهم نیست) اگه به خرج خونه و زندگی نمی رسی پس بهتره اجاره بالا خونه ت و پول پیشش رو بیشتر کنی چون تورم کل اروپا رو گرفته :lol:
شما اجاره بالا خونه پدر مادرتو بیشتر کن که یه پولی بیشتر بره تو جیبه تو ، جزئیات چیه عموش؟؟؟ کلا از بیخو بن اشتباه گفتی کلیاتو ، فیش حقوقی ببری پهلو صاحب خونه اونم بگه باشه همینقدر بده؟؟؟ الان فهمیدم کی هستی دلم سوخت برات جوابتو نمیدم دیگه،همینه که تو میگی کاملا درسته.

deprising

پست توسط deprising » پنج شنبه 17 اسفند 1396, 10:06 pm

Poria_funk نوشته شده:
جمعه 29 بهمن 1395, 6:00 pm
سلام توی اروپا کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید برای پناهدگی که هم اب و هواش خوب باسه هم از نظر کیفیت زندگی و رسیدگی به پناهندگان من مجرد و ۲۹ سالمه و لیسانس مکانیک هم دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
راجع به آب و هوا که خودت از گوگل مپ نگاه کن دیگع معلوکه میری بالا سردتر میشه هی

ولی راجع به رسیدگی به پناهندگان که شما میگی من فکر کنم فیلم تخیلی زیاد میبینی !
همه میخوان پناهنده هارو دک کنند رسیدگی کجا بود

ولی با این حال هر چی بالاتر میری ، وضعیت رسیدگی بهتر ، اما وضعیت قبول شدن بدتر میشه و وضعیت هوا هم خوب به مراتب سردتر ؛ ولی نگران اون نباش عادت میکنی دیگه اگه قرار بود همه چی ردیف باشه که همه میرفتن
سوئد الان شاید بهترین گزینه باشه به نظرم (چون خودم بودم ، میگم)

20122012

پست توسط 20122012 » جمعه 25 اسفند 1396, 6:30 pm

سلام کسی درباره پناهندگی و اقامت درهلند میتونه نظزی بده ؟؟؟؟ممنون ومتشکرم از راهنماییتون🌺

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » شنبه 26 اسفند 1396, 10:47 pm

هر سوالی داشتید من می‌توانم راهنمایی کنم،
0031657205454

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان