Man az camp Darwin kharej shodam!!!

خاطرات تلخ و شیرین مهاجرت و پناهندگی
siyam

Man az camp Darwin kharej shodam!!!

پست توسط siyam » جمعه 21 تیر 1392, 4:33 pm

Salam dostan
Belakhare bad az hodode 70 roz az camp kharej shodam
Har soali hast beporsid ta jayi ke betonam rahnamayi mikonam

نمایه کاربر
johnny.depp

Re: Man az camp Darwin kharej shodam!!!

پست توسط johnny.depp » جمعه 21 تیر 1392, 4:54 pm

تبریک میگم .
ویزا موقت دادن بهت ؟
کیس گیر ندادن ؟

se777

پست توسط se777 » جمعه 21 تیر 1392, 5:26 pm

siyam نوشته شده:Salam dostan
آقا یک خواهش دارم از شما میشه اسم و شماره اون کسی که شما رو فرستاد رو به من بدید خیلی متشکرم میشم اگه زود بهم جوابم رو بدین در ضمن بهتون تبریک میگم امیدوارم موفق باشید در ضمن اگه ملبورن رفتین من برادرم اونجاست شاید اگه کمکی بخواهید بتونه بهتون کمک کند.

siyam

پست توسط siyam » جمعه 21 تیر 1392, 6:43 pm

johnny.depp نوشته شده:تبریک میگم .
ویزا موقت دادن بهت ؟
کیس گیر ندادن ؟
Ghorbonet Johnny jan
Are visa movaghat dadan o be case ham Kare khasi nadashtan

siyam

پست توسط siyam » جمعه 21 تیر 1392, 6:47 pm

se777 نوشته شده:
آقا یک خواهش دارم از شما میشه اسم و شماره اون کسی که شما رو فرستاد رو به من بدید خیلی متشکرم میشم اگه زود بهم جوابم رو بدین در ضمن بهتون تبریک میگم امیدوارم موفق باشید در ضمن اگه ملبورن رفتین من برادرم اونجاست شاید اگه کمکی بخواهید بتونه بهتون کمک کند.
Salam dosete aziz vagheyate amr ine man shomare Adam bar ro nadashtam chon ashnae pesar khalam bod o on bahash hard Mizad , dar morede baradaret ham mammon o age raftani shodam hartman migam

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » جمعه 21 تیر 1392, 7:47 pm

به سلام داش سیام خوبی وای چقد خوشحال شدم برگشتی از بعد از ظهر هی میام پیام بدم نمیشه خوبی ؟چه خبر فیس بوک برام بفرس دادا
الان کجای ؟خوش میگذره
دادا رفتی و مارو تنها گذاشتی چند ماه گذشت انگار همین دیروز بود ایران بودی و باهم صحبت میکردیم دادا بیا چت یه عالمه حرف دارم بده فیس بوکو
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

vahid5090

پست توسط vahid5090 » شنبه 22 تیر 1392, 6:44 am

آقا siyam تبریک میگم و آرزوی موفقیت واست دارم، ایشاا.. قسمت من و باقی دوستان هم بشه
لطفا اطلاعاتی که لازم هست داشته باشیم که توی کمپ به دردمون بخوره رو بهمون بگو
در مورد کیس باید چکار کنیم؟ یعنی حتما باید مدارک و کیس خاصی داشته باشیم؟ احتمال دیپورت شدن چقدر هست و تحت چه شرایطی؟
الان که ویزای موقت بهتون دادن چه کمک هایی میکنن؟ اگه ممکنه 1 توضیح کلی از شرایط الان خودتون و کمک های دولت استرالیا بفرمایید

ممنونم از راهنمایی هات و عذرخواهی میکنم بابت این همه سوال

siyam

پست توسط siyam » شنبه 22 تیر 1392, 4:28 pm

mohamad zab نوشته شده:به سلام داش سیام خوبی وای چقد خوشحال شدم برگشتی از بعد از ظهر هی میام پیام بدم نمیشه خوبی ؟چه خبر فیس بوک برام بفرس دادا
الان کجای ؟خوش میگذره
دادا رفتی و مارو تنها گذاشتی چند ماه گذشت انگار همین دیروز بود ایران بودی و باهم صحبت میکردیم دادا بیا چت یه عالمه حرف دارم بده فیس بوکو
Salam dadashe gol are khodayish engar hamin Doris bod
Dar morede fb to MSG behet goftam dadashi
Dar morede inke in modat ham nabodam dark heel camp in forum block bod o fast redo nadashtam behesh

siyam

پست توسط siyam » شنبه 22 تیر 1392, 4:48 pm

vahid5090 نوشته شده:آقا siyam تبریک میگم و آرزوی موفقیت واست دارم، ایشاا.. قسمت من و باقی دوستان هم بشه
لطفا اطلاعاتی که لازم هست داشته باشیم که توی کمپ به دردمون بخوره رو بهمون بگو
در مورد کیس باید چکار کنیم؟ یعنی حتما باید مدارک و کیس خاصی داشته باشیم؟ احتمال دیپورت شدن چقدر هست و تحت چه شرایطی؟
الان که ویزای موقت بهتون دادن چه کمک هایی میکنن؟ اگه ممکنه 1 توضیح کلی از شرایط الان خودتون و کمک های دولت استرالیا بفرمایید

ممنونم از راهنمایی هات و عذرخواهی میکنم بابت این همه سوال
Salam dosete aziz omidvaram harki hatching mikhad be fast board
Darmorede camp ke vagheyatesh nemidonam daghigh chi began chon aslan Kari be kareton nadaram vali Ino yadeton nare kehavaseshon be hame chi ham hast hats
Dar morede case Alan Australia be case hit bemuse o 99 % bacheha aslan case nadashtan maham nadidim ke Kasi o deport konam
Alan be tore movaghat ta 6 hafte hotel dadan ta khone peyda konim O badesh khone bayad gereft hazine bimarestan ham raygane felan

behro_dana

پست توسط behro_dana » یک شنبه 23 تیر 1392, 4:58 am

آقا سلام
اگه امكان داره يه خلاصه اي از سفرت لطفا بگو. اينكه چند روز روي آب بودين و كجا شما رو گرفتند؟ واقعا قاثق هايي كه بچه ها رو باهاش ميبرن خيلي داغونن؟ خودت چند درصد احتمال خطر و مرگ ميبيني با اوضاع و احوال اين روزهاي دريا.
تو قايق همه ايراني بودين يا همه مليتي بود؟ اينكه بعضي ها ميگن پول بيشتري ميگيرن و قايق بهتري استفاده ميكنن راسته؟ ممنون كه وقت ميزاري و جواب ميدي

Frhd_khz

پست توسط Frhd_khz » دو شنبه 24 تیر 1392, 3:16 am

سلام دوست عزیز
بهت تبریک میگم که بالاخره از این جهنم نجات پیدا کردی
میشه بگی الان ماهیانه چقدر بهت کمک میکنن و اجازه کار داری یا نه؟
ممنون

sina.ansarifard

پست توسط sina.ansarifard » دو شنبه 24 تیر 1392, 9:57 am

Salam be hame . Man alan 2 mahe malezi hastam va to UNHCR sabte nam kardam valii hanoz hich mosahebeii naraftam bedam faghat raftam behem nobate mosahebe dadan vali khob hatman shomare passportam va axam o daram . Alan age ba ghayegh az andonesi beram australia baram migardonan malezi chon inja sabte nam kardan ya inke moshkeli nadare ?

se777

پست توسط se777 » سه شنبه 25 تیر 1392, 7:19 am

siyam نوشته شده:
se777 نوشته شده:
Salam dosete aziz vagheyate amr ine man shomare Adam bar ro nadashtam chon ashnae pesar khalam bod o on bahash hard Mizad , dar morede baradaret ham mammon o age raftani shodam hartman migam
پسر خوب چرا میپیچونی حالا هم که میخواهی بپیچونیمون اینجوری رسمش نیست من نمی دونم این چه دردی هست هر ایرانی که خرش از پل گذشت دیگه انگار نه انگار باشه شما گفتی که پسر خاله ات باهاش حرف میزد و ما هم پشت گوشمون مخملی شما هم فقط یک بلیط گرفتی مستقیم جاکارتا - قایق - استرالیا ببین دوست گرامی کسی که قصدش رفتن باشه از زیر سنگ هم شده راهش رو پیدا میکنه اون استرالیا هم انقدر بزرگه که کسی جای کسی رو تنگ نمی کنه واسه پیدا کردن آدم پرون هم خرجش نهایت 500 دلار بیشتر نیست و یکم الافی تو جاکارتا غیر از اینه؟؟؟ برو پسر جان به سلامت امیدوارم که هر جا هستی موفق و سلامت باشی امیدوارم در آینده اگر کسی از کمک خواست یا بهش کمک کنی یا دلایل فضایی نیاری یک کلام بهش بگی معذورم از اینکه بهتون کمک کنم به نظر من این جوری خیلی محترمانه تر است.

siyam

پست توسط siyam » سه شنبه 25 تیر 1392, 8:14 am

se777 نوشته شده:
siyam نوشته شده:
se777 نوشته شده:
پسر خوب چرا میپیچونی حالا هم که میخواهی بپیچونیمون اینجوری رسمش نیست من نمی دونم این چه دردی هست هر ایرانی که خرش از پل گذشت دیگه انگار نه انگار باشه شما گفتی که پسر خاله ات باهاش حرف میزد و ما هم پشت گوشمون مخملی شما هم فقط یک بلیط گرفتی مستقیم جاکارتا - قایق - استرالیا ببین دوست گرامی کسی که قصدش رفتن باشه از زیر سنگ هم شده راهش رو پیدا میکنه اون استرالیا هم انقدر بزرگه که کسی جای کسی رو تنگ نمی کنه واسه پیدا کردن آدم پرون هم خرجش نهایت 500 دلار بیشتر نیست و یکم الافی تو جاکارتا غیر از اینه؟؟؟ برو پسر جان به سلامت امیدوارم که هر جا هستی موفق و سلامت باشی امیدوارم در آینده اگر کسی از کمک خواست یا بهش کمک کنی یا دلایل فضایی نیاری یک کلام بهش بگی معذورم از اینکه بهتون کمک کنم به نظر من این جوری خیلی محترمانه تر است.
salam khedmate shomadoste grami
agar az bachehaye ghadimi hamin froum ye amar begeiri mifahmi ke man chizi vase penhan kardan ham nadaram o ghable raftan ham ghool dadam ke har chi midonam be hame begam
ghazie in adam paron ro ham ham mitoni az jouny deep beporsi ham az mohammad hich dalili nadare bekham chizi o ghayem konamo hich zarari ham baraye man nadare omadane shoma
baz migam age dost dashti ke bebini rast migam ya dorogh ye amar az in dostan begir
mamnooon

siyam

پست توسط siyam » سه شنبه 25 تیر 1392, 8:16 am

Frhd_khz نوشته شده:سلام دوست عزیز
بهت تبریک میگم که بالاخره از این جهنم نجات پیدا کردی
میشه بگی الان ماهیانه چقدر بهت کمک میکنن و اجازه کار داری یا نه؟
ممنون
ghorbonet doste aziz
alan mahi 880 $ midan o ejaze kar ham be sorate random be ye keshti miofte ke khodaro shokr be keshti ma oftad o ma alan darim

siyam

پست توسط siyam » سه شنبه 25 تیر 1392, 8:19 am

behro_dana نوشته شده:آقا سلام
اگه امكان داره يه خلاصه اي از سفرت لطفا بگو. اينكه چند روز روي آب بودين و كجا شما رو گرفتند؟ واقعا قاثق هايي كه بچه ها رو باهاش ميبرن خيلي داغونن؟ خودت چند درصد احتمال خطر و مرگ ميبيني با اوضاع و احوال اين روزهاي دريا.
تو قايق همه ايراني بودين يا همه مليتي بود؟ اينكه بعضي ها ميگن پول بيشتري ميگيرن و قايق بهتري استفاده ميكنن راسته؟ ممنون كه وقت ميزاري و جواب ميدي
felan dastresi be internet ziyad nadaram o vaght nemikonam kole safar o benevisam vali ma 12 roz ro ab boodim o maro nazdike darwin gereftan alabate khodeshon goftan az roze aval maro zire nazar dashtan
vaziate keshti ham shansie vase ye seri ha kheylidaghoon bod vali keshti ma khoob bod o hesabi bozorg bodesh
vagheyatesh khataresh kheyli bala hast ham khatare daghonie keshti ham goshnegi o teshnegi
az har meliati bodim
miyanmar,afghan,bangeladesh o iran
vala in ke pole bishtari migiran o mibaran o daghigh nemidonam

siyam

پست توسط siyam » سه شنبه 25 تیر 1392, 8:21 am

sina.ansarifard نوشته شده:Salam be hame . Man alan 2 mahe malezi hastam va to UNHCR sabte nam kardam valii hanoz hich mosahebeii naraftam bedam faghat raftam behem nobate mosahebe dadan vali khob hatman shomare passportam va axam o daram . Alan age ba ghayegh az andonesi beram australia baram migardonan malezi chon inja sabte nam kardan ya inke moshkeli nadare ?
salam doste aziz vagheyatesh etelati nadaram ke bar migardonan ya na
age etelaatii peyda kardam hatman khabar midam

siyam

پست توسط siyam » سه شنبه 25 تیر 1392, 8:24 am

dostan in matlabi ke migam mikham ke harki in tapik o mikhone bedone
man alan ke residam ta onja ke betonam o bedonam rahnamayi mikonam
hich dalili nadare ke bekham kesi o bepichonam ya az omadanesh jologiri konam
har etelaati ke daram o hamonjori ke ghool dade bodam dar ekhtiar mizaram choon rozi ke mikhastam beram khodayish be joz chand nafar hich kase digei rahnamayim nakard
cheshm o gosh baste zadam be ab o khodam hame chio didam o yad gereftam
bekhatere hamin mikham age ghase omadan darid ta onja ke betonam etela bedam
bebakhshid tolani shoood
ya hagh

se777

پست توسط se777 » سه شنبه 25 تیر 1392, 11:20 am

siyam نوشته شده:
se777 نوشته شده:
siyam نوشته شده:
se777 نوشته شده:
salam khedmate shomadoste grami
agar az bachehaye ghadimi hamin froum ye amar begeiri mifahmi ke man chizi vase penhan kardan ham nadaram o ghable raftan ham ghool dadam ke har chi midonam be hame begam
ghazie in adam paron ro ham ham mitoni az jouny deep beporsi ham az mohammad hich dalili nadare bekham chizi o ghayem konamo hich zarari ham baraye man nadare omadane shoma
baz migam age dost dashti ke bebini rast migam ya dorogh ye amar az in dostan begir
mamnooon
سلام دوست گرامی
اگر من یک مقدار بیش از اندازه به شما پرخاش کردم و خرده گرفتم من از شما معذرت می خواهم که باعث ناراحتی شما شدم خدمتتون عرض کنم گرامی الان یک مدتی از من و برادرم که خدمتون عرض کردم استرالیا است دنبال شماره یک آدم پرون می گردیم چون واقعیتش یک وضعیت حساس برای یک از دوستان نزدیکم پیش آمده این آقا و خانواده شان در جاکارتا گرفتار شدن من و برادرم به هر دری میزنیم حداقل یک رابط پیدا کنیم برای این آقا متاسفانه برادرم هر جا که توی استرالیا بگی رفته اکثر ایرانی ها که چند سال قبل آمده اند که شماره را فراموش کرده اند به هر حال من همین جا از همه دوستان این فروم خواهش می کنم اگر کسی شماره آدم بری که باهاش رفته و به مقصد رسیده را به من بدهد این آقا و خانم به همراه دو تابچه در جاکارتا گرفتار شده اند و وضعیتشان به نحوی نیست که به ایران برگردند خواهش و ملتمسانه از دوستان کمک می خواهم از شما هم جناب سیام عذر میخواهم

behruz

پست توسط behruz » سه شنبه 25 تیر 1392, 1:34 pm

سلام دوست عزیز، من برای شما به صروت خصوصی یک پیام فرستادم و شماره یک آدم پرون در ایران رو دادم اما پیام من به شما نمی رسه و در حال ارساله، شماره یک نفر رو هم تو اندونزی دارم که از استرالیا بهم دادن ولی نه باهاش تماس گرفتم نه می شناسمش یکی از آشناهای من هم که مثل فامیل شما تو جاکارتا گیر افتاده بود از استرالیا شماره رو گرفت ولی ازش استفاده نکرد، بهترین کار اینه که تو سیساروا دم استخر ایرانیهای زیادی هستن که می تونه ازشون شماره آدم پرون رو بگیره، آشنای من هم همین کار رو کرد. ولی به هر حال اگه خواستید این شماره رو هم بهتون می دم.

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 25 تیر 1392, 1:49 pm

siyam نوشته شده:
felan dastresi be internet ziyad nadaram o vaght nemikonam kole safar o benevisam vali ma 12 roz ro ab boodim o maro nazdike darwin gereftan alabate khodeshon goftan az roze aval maro zire nazar dashtan
vaziate keshti ham shansie vase ye seri ha kheylidaghoon bod vali keshti ma khoob bod o hesabi bozorg bodesh
vagheyatesh khataresh kheyli bala hast ham khatare daghonie keshti ham goshnegi o teshnegi
az har meliati bodim
داداش 12 روز رو اب بودید هوا چطور بود؟
غدا اب داشتید؟چطور اینقدر دووم اوردید؟و اینکه به کمپ نارو منتقل نمیکنند؟

se777

پست توسط se777 » سه شنبه 25 تیر 1392, 1:59 pm

behruz نوشته شده:سلام دوست عزیز، من برای شما به صروت خصوصی یک پیام فرستادم و شماره یک آدم پرون در ایران رو دادم اما پیام من به شما نمی رسه و در حال ارساله، شماره یک نفر رو هم تو اندونزی دارم که از استرالیا بهم دادن ولی نه باهاش تماس گرفتم نه می شناسمش یکی از آشناهای من هم که مثل فامیل شما تو جاکارتا گیر افتاده بود از استرالیا شماره رو گرفت ولی ازش استفاده نکرد، بهترین کار اینه که تو سیساروا دم استخر ایرانیهای زیادی هستن که می تونه ازشون شماره آدم پرون رو بگیره، آشنای من هم همین کار رو کرد. ولی به هر حال اگه خواستید این شماره رو هم بهتون می دم.
آقا بهروز پیغام خصوصی شما به دست بنده رسید واقعا لطف کردید من هم با زیر و رو کردن فروم همین محله سیساروا رو پیدا کردم ولی متاسفانه این بنده خدا که توی جاکارتا هست بچه اش دچار مسمویت شدید شده از دیروز خوشبختانه از طریق برادرم توی جاکارتا یک پزشک استرالیایی براش پیدا کردیم الان بنده خدا دچار استرس شده وضعیتش هم واقعا به صورتی نیست که برگرده ایران یک سوال این شماره ایران که دادید مستقیم بهش زنگ بزنم مورد رو بهش بگم یا خودم رو از طرف کسی بهش معرفی کنم چون اغلب اطمینان نمی کنند شما نظرتون چی هستش در ضمن از بقیه کاربران سایت خواهش میکنم اگر فرد مطمانی که مسافراش رو رسونده معرفی کنند این مورد واقعا احتیاج به کمک داره و جناب بهروز از این که لطف کردید باز هم بسیار سپاس گذارم

diablooo

پست توسط diablooo » سه شنبه 25 تیر 1392, 5:48 pm

vaghti azamon soal mikonan ke chera omadi va chejori omadi ma baiad chejor javabi bedim?baid rast begim ia mafhome kolie javabemon baiad chejori bashe?lotf konid javab bedid mamnon misham.bazam shoma bishtar tajrobe darid?che chizaei aslan nagim chon momkene be zararemon bashe?

behruz

پست توسط behruz » سه شنبه 25 تیر 1392, 7:40 pm

من تا به حال با ایشون تماس نگرفتم و نمیدونم ولی میتونید بگید این شماره رو از کمپهای استرالیا بهتون دادن، البته اگه اسم و شماره درست بود. امیدوارم بچه فامیلتون هم زود خوب بشه ولی بهشون بگید که الان برای رفتن فصل خوبی نیست مخصوصا با بچه. در ضمن ساختمونای سیساروا کارتین و باید دم در منتظر موند تا یه نفر بخواد وارد شه و با اون وارد شد.

behruz

پست توسط behruz » سه شنبه 25 تیر 1392, 8:06 pm

شماره اندونزی رو هم براتون میفرستم با اون هم میتونید تماس بگیرید. البته این رو هم نمی شناسمش ولی باز از استرالیا برامون فرستادن.

se777

پست توسط se777 » چهار شنبه 26 تیر 1392, 1:29 am

behruz نوشته شده:شماره اندونزی رو هم براتون میفرستم با اون هم میتونید تماس بگیرید. البته این رو هم نمی شناسمش ولی باز از استرالیا برامون فرستادن.
بی نهایت سپاسگذارم جناب بهروز

arashtn1

پست توسط arashtn1 » چهار شنبه 26 تیر 1392, 8:01 am

امروز با یک دوستی صحبت کردم در مالزی بوده والان به استرالیا رسیده و به گفته خودش خوب بوده قرار شمارشو بده اگر داد بعد صحبت تصمیم جدید میگیریم

diablooo

پست توسط diablooo » چهار شنبه 26 تیر 1392, 6:25 pm

diablooo نوشته شده:

vaghti azamon soal mikonan ke chera omadi va chejori omadi ma baiad chejor javabi bedim?baid rast begim ia mafhome kolie javabemon baiad chejori bashe?lotf konid javab bedid mamnon misham.bazam shoma bishtar tajrobe darid?che chizaei aslan nagim chon momkene be zararemon bashe

کسی میدونه باید چه جوابی بدیم تا درصد قبولیمون بالا باشه؟یا اینکه مفهوم جابمون باید چی باشه؟باید یگیم وضعیتمون چطور بوده؟خوب بوده بد بوده یا واقعیتو بگیم؟خاهشا راهنمایی کنید.ممنون میشم.

siyam

پست توسط siyam » پنج شنبه 27 تیر 1392, 4:34 am

arashtn1 نوشته شده:
siyam نوشته شده:
az har meliati bodim
hava khob boodesh o aslan darya kharab nabood
ba khodemon ghaza borde bodim az in konservahye maede o .. va ab ham adam paron dade bood vali khoob 3 roz akhar ab tamom shoode bood o rozi 2 nobat nesfe estekan be har kasi ab miresid
be campe narou ham nemifrestan vali chizi ke hast ine ke alan kheyli gir shodan o be in rahati ha nemizaran keshti berese

siyam

پست توسط siyam » پنج شنبه 27 تیر 1392, 4:39 am

diablooo نوشته شده:

vaghti azamon soal mikonan ke chera omadi va chejori omadi ma baiad chejor javabi bedim?baid rast begim ia mafhome kolie javabemon baiad chejori bashe?lotf konid javab bedid mamnon misham.bazam shoma bishtar tajrobe darid?che chizaei aslan nagim chon momkene be zararemon bashe?
bebin doste man dar morede case kheyli gir nemidan dakhele camp faghat ye seri soalat sade miporsan , bad ke omadi dakhele shahr ye vakil barat dar nazar gereftan ke caseto be on migi
bad ke be on case o gofti behet sharayere panahande o panahjo ro mige ke 5 shart dare
bayad on 5 sahrt o biari to caset o amade koni caseto
behet ye gharare dadgah midan vase 4-5 mahe bad ke bayad khodet o amade koni to in modat

vahid5090

پست توسط vahid5090 » پنج شنبه 27 تیر 1392, 7:27 am

siyam عزیز میشه بگی آیا الان از وضع هوای اقیانوس خبر داری یا نه؟
میشه تا 1 ماه دیگه حرکت کرد؟ شنیدم که این فصل خیلی بارندگی هست
ممنونم ازت

vahid5090

پست توسط vahid5090 » پنج شنبه 27 تیر 1392, 7:38 am

siyam جان میشه مسیر حرکتت هم بگی؟
از کجا رفتین که به داروین رسیدین؟

ali9645

پست توسط ali9645 » پنج شنبه 27 تیر 1392, 8:21 am

diablooo جان استرالیا هیچ کیسی نمی خواد چون همه اشناهامون رفتن میگم اولین باره که میشنوم این اقا که درامده میگه کیس میخواد و دلیلش هم که این رومیگن میخوان هموطناشون اونور نیانو جاشون رو تنگ کنن دوست عزیز همین خطر کردن و از راه دریا رفتن خودش دلیلی برای گرفتن پناهندگی هست پس لطفا به هر خبری که از اونجا میاد اعتماد نکنید.

arashtn1

پست توسط arashtn1 » پنج شنبه 27 تیر 1392, 8:29 am

siyam نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده:
siyam نوشته شده:
az har meliati bodim
ba khodemon ghaza borde bodim az in konservahye maede o .. va ab ham adam paron dade bood vali khoob 3 roz akhar ab tamom shoode bood o rozi 2 nobat nesfe estekan be har kasi ab miresid
be campe narou ham nemifrestan vali chizi ke hast ine ke alan kheyli gir shodan o be in rahati ha nemizaran keshti berese
واقعا تن ادم میلرزه 12 روز تو اب!!!!تازه چطور سه روز اخر سر اب دعوا نکردید!!!از همینش میترسم از تشنگی بمیریم

diablooo

پست توسط diablooo » پنج شنبه 27 تیر 1392, 12:39 pm

ali9645 نوشته شده:diablooo جان استرالیا هیچ کیسی نمی خواد چون همه اشناهامون رفتن میگم اولین باره که میشنوم این اقا که درامده میگه کیس میخواد و دلیلش هم که این رومیگن میخوان هموطناشون اونور نیانو جاشون رو تنگ کنن دوست عزیز همین خطر کردن و از راه دریا رفتن خودش دلیلی برای گرفتن پناهندگی هست پس لطفا به هر خبری که از اونجا میاد اعتماد نکنید.

فک کنم متوجه سوالم نشدید.من اینو میگم وقتی میگن چرا میخای اینجا پناهنده بشی من چی باید بگم؟راستشو بگم؟یا دروغ بگم؟وقتی ازم سوال مبکنن من باید چجوری جواب بدم که بدونم دیپورت نمیشم؟جوابم باید چه چیزاییو داشته باشه تو خودش؟خودمو به بدبختی بزنم یا نه وضعیت واقعیمو بگم؟

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 27 تیر 1392, 4:42 pm

ali9645 نوشته شده:diablooo جان استرالیا هیچ کیسی نمی خواد چون همه اشناهامون رفتن میگم اولین باره که میشنوم این اقا که درامده میگه کیس میخواد و دلیلش هم که این رومیگن میخوان هموطناشون اونور نیانو جاشون رو تنگ کنن دوست عزیز همین خطر کردن و از راه دریا رفتن خودش دلیلی برای گرفتن پناهندگی هست پس لطفا به هر خبری که از اونجا میاد اعتماد نکنید.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
اقا جان یکم اطلاعات خودت بیشتر کن دیگه مثل قبل نیست .
دلیل نمیشه چون از طریق اب رفتن . الان استرالیا تنها کشور ی هست که زیاد گیر نمیده به کیس و این بخاطر دادن ویزا بشر دوستانه هست . طرف گند هم بزنه که زیاد میزنن کاری باهاش ندارن . ولی باید میخ اول محکم کوبید که مثل سوئد چند سال بعد نیان بگن شما تشریف ببرید بیرون .

siyam

پست توسط siyam » جمعه 28 تیر 1392, 6:29 am

vahid5090 نوشته شده:siyam جان میشه مسیر حرکتت هم بگی؟
از کجا رفتین که به داروین رسیدین؟
salam khedmate shoma doste aziz
dar morede abo havaye oghyanos etelayi nadaram vali to khode australia hava baroni hast o har az gahi baroon miyad
masire ma ham az makasar raftim be samte tnage timor o az onja ham be darwin

siyam

پست توسط siyam » جمعه 28 تیر 1392, 6:32 am

salam khedmate shoma dost geram
hich jaye harfam nagoftam ke australia case mikhad ya nemikhad to kole harfam goftam to camp chandta soale sade miporsan o biron ham vakil behet sharayete panahjo va panahandaro mige
zemnan dar morede inke migi taraf jonesho gerefte kafe dastesho az darya omade bayad begim ke irani joloye kheyli az maliyat ha inja padeshahe mesle bangeladeshia mesle sodani ha ke az goshnegi khak mikhoran ro hamin hesab vase dolate australia in masale mohemi nist ke chon ba keshti omadi pas ok hasti

siyam

پست توسط siyam » جمعه 28 تیر 1392, 6:35 am

arashtn1 نوشته شده:
siyam نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده:
siyam نوشته شده:
az har meliati bodim
واقعا تن ادم میلرزه 12 روز تو اب!!!!تازه چطور سه روز اخر سر اب دعوا نکردید!!!از همینش میترسم از تشنگی بمیریم
khob sare ab gahi jar o bahs mishod vali jori nabood ke be dava o .. bekeshe albate irania kheyli eshtebah mikardan rozaye aval o kheyli ab harom mikardan
rasti mitonam ino ham begam ke faghat keshti ma az shanse bademon enghadr tol keshid ta berese bachehayi bodan ke zire 2 roz reside bodan crismas va koli az sharayeteshon tarif mikardan az abe faravan ta 4 model mive o ...
ma chon masiremon fargh mikard o majbor bodim tangaro dor bezanim tool keshid

siyam

پست توسط siyam » جمعه 28 تیر 1392, 6:39 am

diablooo نوشته شده:

فک کنم متوجه سوالم نشدید.من اینو میگم وقتی میگن چرا میخای اینجا پناهنده بشی من چی باید بگم؟راستشو بگم؟یا دروغ بگم؟وقتی ازم سوال مبکنن من باید چجوری جواب بدم که بدونم دیپورت نمیشم؟جوابم باید چه چیزاییو داشته باشه تو خودش؟خودمو به بدبختی بزنم یا نه وضعیت واقعیمو بگم؟
bebin doste man inke shoma rast begi khob motmaenan kheyli khobe chon yadet khahad mond hamishe vali in dalil bar in nemishe ke begi man begam inja bad bod pashodam omadam ya vaze malim kharab bod bayad dalayele mahkame pasand ham dashte bashi alabate ino ham begam ke in daldayel o to camp az hsoma nemikhan in soalat o to dadgah miporsan va shoma ghablesh ye vakil mibini ke kheyli rahnamayit mikone o ye jorayi case o vasat ok mikone

siyam

پست توسط siyam » جمعه 28 تیر 1392, 6:44 am

johnny.depp نوشته شده:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
اقا جان یکم اطلاعات خودت بیشتر کن دیگه مثل قبل نیست .
دلیل نمیشه چون از طریق اب رفتن . الان استرالیا تنها کشور ی هست که زیاد گیر نمیده به کیس و این بخاطر دادن ویزا بشر دوستانه هست . طرف گند هم بزنه که زیاد میزنن کاری باهاش ندارن . ولی باید میخ اول محکم کوبید که مثل سوئد چند سال بعد نیان بگن شما تشریف ببرید بیرون .
salam be doste khobam va bazam mamnon ke etelaate khobi dadi be hame
dostan bazam migam ke dakhele camp ziyad roye masalae case ahamiat nemidan o shoma mitoni yeki dota soale sadeyi ke miporsan o javab bedid
va beheton ye visa movaghat midan ke to shahr miyayd o on visa chand ma bishtar etebar nadare
bad az inke to shahr omadi baraye panahandegi darkhast midid ke ye vakil dar ekhtiare shoma mizaran
vakil az shoma miporse ke baraye chi omadi va shoma hame chio behesh migi onam besyar rahnamiton mikone va ye layehe baraton minevise
baad ye tarikh baraye dadgah o ok mikone o mige to in modat ro in laheye kar kon ta amade bashi
alan sharayete australia ta tarikhe emroz 19 july in hastesh

diablooo

پست توسط diablooo » جمعه 28 تیر 1392, 8:19 am

siyam نوشته شده:
diablooo نوشته شده:

bebin doste man inke shoma rast begi khob motmaenan kheyli khobe chon yadet khahad mond hamishe vali in dalil bar in nemishe ke begi man begam inja bad bod pashodam omadam ya vaze malim kharab bod bayad dalayele mahkame pasand ham dashte bashi alabate ino ham begam ke in daldayel o to camp az hsoma nemikhan in soalat o to dadgah miporsan va shoma ghablesh ye vakil mibini ke kheyli rahnamayit mikone o ye jorayi case o vasat ok mikone

vagean mamnonmerc ke rahnamei kardid mano.

Cyrus

پست توسط Cyrus » جمعه 28 تیر 1392, 9:30 am

آقا سيام با توجه به اينكه از تاريخ 19 جولاي قوانين تغيير كرده،‌ آيا از كسايي كه جديد اومدن و فرستاده شدن به به جزيره هاي اطراف، خبري داري شما؟ چقدر توي كمپ ميمونن و آيا ويزاي موقت بهشون ميدن كه وارد استراليا بشن يا نه؟
By boat, no visa
Australia's migration policy has changed. From 19 July 2013, if you travel to Australia by boat with no visa, you will not be settled here. You will be sent to Papua New Guinea for processing.
آخرین ويرايش توسط 1 on Cyrus, ويرايش شده در 0.

tara1251z@yahoo.com

پست توسط tara1251z@yahoo.com » جمعه 28 تیر 1392, 9:54 am

این 9 چولای دیگه از کجا پیداش شد آخه ؟ چقدر موثقه ؟ ما داریم حرکت می کنیم یکی بگه چیکار کنیم بریم یا نریم

Cyrus

پست توسط Cyrus » جمعه 28 تیر 1392, 10:11 am

tara1251z@yahoo.com نوشته شده:این 9 چولای دیگه از کجا پیداش شد آخه ؟ چقدر موثقه ؟ ما داریم حرکت می کنیم یکی بگه چیکار کنیم بریم یا نریم
موثقه تمام خبر گزاري هاي ايران هم دارن گزارش مي كنن. رايو فردا هم همين نيم ساعت پيش خبرش و پخش كرد. لينك زير هم ماله بي بي سي هست.
http://www.bbc.co.uk/persian/world/2013 ... rudd.shtml

arashtn1

پست توسط arashtn1 » جمعه 28 تیر 1392, 10:16 am

به ما که رسید وا رسید واقعا چه شانسی خدا داده به من!!!!

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » شنبه 29 تیر 1392, 2:05 am

arashtn1 نوشته شده:به ما که رسید وا رسید واقعا چه شانسی خدا داده به من!!!!
اره داداش وا رسید ولی نگران نباش باید دید چه اتفاقی میفته .مطمئنا بسته نمیشه ولی سخت میشه .من که اگه دیوار بکشن دور استرالیا بال در میارم و میرم خود دانند;-)
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

navid2408

پست توسط navid2408 » شنبه 29 تیر 1392, 7:33 am

اقا سیا الان اوضاع اونجا چطوره؟حرف از اینکه دیگه پناهنده قبول نمیکنن و میفریتن جاهای دیگه میزنن؟کلا این خبر چقدر اونجا جدیه؟و اجرایی هست؟

Cyrus.iran

پست توسط Cyrus.iran » شنبه 29 تیر 1392, 7:36 am

navid2408 نوشته شده:اقا سیا الان اوضاع اونجا چطوره؟حرف از اینکه دیگه پناهنده قبول نمیکنن و میفریتن جاهای دیگه میزنن؟کلا این خبر چقدر اونجا جدیه؟و اجرایی هست؟
بله داداش جدیه!

diablooo

پست توسط diablooo » دو شنبه 31 تیر 1392, 10:52 am

Cyrus.iran نوشته شده:
navid2408 نوشته شده:اقا سیا الان اوضاع اونجا چطوره؟حرف از اینکه دیگه پناهنده قبول نمیکنن و میفریتن جاهای دیگه میزنن؟کلا این خبر چقدر اونجا جدیه؟و اجرایی هست؟
بله داداش جدیه!

hala ke hame chi jedie va taghriban dg narim behtare keshvare dg mese ostoralia hast ke rahat panahandegi bede?masalan newzland?aya newzland panahande gheireghanoni migire?az che rahi baiad berim(masalan va ostoralia baiad miraftim andonesi)?mamnon misham javab bedid.rasti momkene ghanonaie jadide ostoralia ro bardaran vase salhaie bad?

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 19 مهمان