نکاتی تامل برانگیز راجع به ونزوئلا و دروغ بودن ارزانی آن

خاطرات تلخ و شیرین مهاجرت و پناهندگی
ارسال پست
rezaranjbaran

نکاتی تامل برانگیز راجع به ونزوئلا و دروغ بودن ارزانی آن

پست توسط rezaranjbaran » پنج شنبه 10 بهمن 1392, 6:41 pm

سلام.
پیرو صحبتهای پروانه ای ! که یوزر شیما انجام داده بود میخواستم نکاتی را با ذکر منبع و با دلایل محکم عرض کنم تا اقلا دوستان با چشم باز راجع به کشوری جهان سومی مثل ونزوئلا تصمیم بگیرن :
مورد اول :
Venezuela has one of the highest inflation rates in the world averaging %29.1
معنی فارسی :
ونزوئلا یکی از بالاترین نرخ های تورم دنیا را داراست که 29.1 درصد میباشد.
منبع:
en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Venezuela
(تورم در ایران 33% و در امریکا 1.5% و در انگلستان 2% و در کانادا 1.2% میباشد که میتونین خیلی راحت با جستجو کردن عبارت مثلا :U.S inflation rate توی کادر همون گوگل خوتون ملاحضه بفرمایید میزان تورم امریکا و حتی جاهای دیگه ی دنیا را)

مورد دوم :
ونزوئلا دارای بیشترین میزان قتل یا همون homicide در جهان میباشد با 13080 نفر قتل در سال.(که با توجه به جمعیت نه چندان زیادش آمار خیلی زیادی محسوب میشه).
منبع:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_co ... icide_rate
در این آمار کشور ایران با 75 میلیون نفر جمعیت فقط سالیانه حدود 2215 نفر بر اثر قتل از دنیا میرن ولی ونزوئلا با 30 میلیون جمعیت آمارش 13080 نفره.(یعنی چیزی توی مایه های امریکایی که با بیش از 300 میلیون نفر جمعیت , 14612 نفر قتل سالیانه اتفاق میفته تازه اونم با 300 میلیون جمعیت نه 30 میلیون )

مورد سوم:
راجع به این ارزونی هم که شیما خانوم داره خیلی مانور میده روش باید عرض کنم که طبق سایت معتبر زیر که نتایج آماریش به دلیل اینکه از فیدبک های مردم واقعی ساکن در هر کشوری گرفته شده :
http://www.numbeo.com/cost-of-living/co ... =Venezuela

که برای ما ایرانیا هزینه ی یک ماه زندگی اجاره نشینی توی ونزوئلا اونطوری که من بعضی از هزینه ها را حساب کردم, حدود 2000-1500 دلار در میاد در ماه.یعنی به ریال میشه 4.5 تا 6 میلیون ریال.
در پایین همون چارت نوشته :
These data are based on 1294 entries in the past 18 months from 101 different contributors.
معنی فارسی:
این اطلاعات بر پایه ی 1294 ورودی اطلاعاتی هست که در 18 ماه گذشته از 101 نفر همکاری کننده به دست آمده.

خانم شیما دیگه لطفا ......................
آره.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

Re: نکاتی تامل برانگیز راجع به ونزوئلا و دروغ بودن ارزانی آن

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 13 بهمن 1392, 11:58 am

کاراکاس پایتخت ونزوئلا جزو 10 پایتخت خطرناک جهان به شمار میرود.
ممنون از شما دوست عزیز.بله دقیقا ونزوئلا یک همچین جایی.کسی مگه خل شده بلند شه بره یک همچین کشوری.بمونه تو ایران به نفعشه.در ضمن توی کاراکاس پایتخت ونزوئلا دور تا دور تمام خونه های حیاط دار سیم با جریان برق کشیدن.همه خونه ها.خب معلوم یک همچین کشوری چیه دیگه.در ضمن به نوشته چند سایت.ونزوئلا بزرگترین تولید کننده کوکایین در جهان.
شیما خانم بی خیال این بچه ها شو.والا اینا از تو خیلی زرنگترن.دنبال یه زندگی نسبتا خوب و آروم و با کلاس میگردن.حال و حوصله هفت تیر کشیم ندارن.بی خیال ما و این وب سایت شو.
ونزوئلا :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان