مباحث مرتبط با پناهندگی همجنسگرایان

مباحث همجنسگرایی، پیدا کردن همسر/ شریک همجنس
ارسال پست
نمایه کاربر
فرارکننده

مباحث مرتبط با پناهندگی همجنسگرایان

پست توسط فرارکننده » شنبه 22 شهریور 1393, 9:18 pm

عرض سلام و ادب
اولین پست حقیر در این وبسایت است
امیدوارم تبادل اطلاعات مفیدی با همدیگر داشته باشیم

در این تاپیک به سوالات و ابهامات راجع به کیس های همجنسگرایان پاسخ خواهد داده شد
لازم ذکر است بنده همجنسگرا هستم و در ایران به سر میبرم (عرض کردم که بگم ، خودم دنبال جواب میگردم)
پیشاپیش به دوستان صاحب تجربه و دانش ، خیر مقدم عرض میکنیم

با آرزوی خوشی
Maybe This World Is Another Planet's Hell

Aldous Huxley

نمایه کاربر
فرارکننده

Re: مباحث مرتبط با پناهندگی همجنسگرایان

پست توسط فرارکننده » شنبه 22 شهریور 1393, 9:31 pm

خب اولین سوال رو هم خودم میپرسم

صرفا جهت اطلاع ، کشور مقصد من انگلستان است

سوال اول : چگونه میتوان به کنسولگری ثابت کرد که شخص ، همجنسگرا است؟؟

ضمیمه : دوستانی به من گفتن که باید این قضیه را با فیلم اثبات کرد ، آیا این حرف صحت دارد ؟ و آیا فیلم کافی میباشد ؟؟

سوال دوم : آیا صرفا به این دلیل که شخصی همجنسگرا میباشد (خودم را مثال میزنم) به آن پناهندگی میدهند ؟؟ یا اینکه باید شخص پرونده ای در دادستانی داشته باشد ؟

سوال سوم : در صورتی که اثبات نیازمند مدارکی همچون فیلم میباشد ، آیا در صورتی که شخص پرونده اش از سوی مقامات کشور مقصد رد شود ، و شخص را به ایران بفرستند ، فیلم های وی را به دولت ایران تحویل میدهند ؟؟؟

این آخری داره منو دیوونه میکنه ، اگه بخوان فیلم من رو به دولت ایران بدن ، که اینجا میکشنم :oops:
Maybe This World Is Another Planet's Hell

Aldous Huxley

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 18 دی 1393, 11:46 pm

فرارکننده نوشته شده:خب اولین سوال رو هم خودم میپرسم

صرفا جهت اطلاع ، کشور مقصد من انگلستان است

سوال اول : چگونه میتوان به کنسولگری ثابت کرد که شخص ، همجنسگرا است؟؟

ضمیمه : دوستانی به من گفتن که باید این قضیه را با فیلم اثبات کرد ، آیا این حرف صحت دارد ؟ و آیا فیلم کافی میباشد ؟؟

سوال دوم : آیا صرفا به این دلیل که شخصی همجنسگرا میباشد (خودم را مثال میزنم) به آن پناهندگی میدهند ؟؟ یا اینکه باید شخص پرونده ای در دادستانی داشته باشد ؟

سوال سوم : در صورتی که اثبات نیازمند مدارکی همچون فیلم میباشد ، آیا در صورتی که شخص پرونده اش از سوی مقامات کشور مقصد رد شود ، و شخص را به ایران بفرستند ، فیلم های وی را به دولت ایران تحویل میدهند ؟؟؟

این آخری داره منو دیوونه میکنه ، اگه بخوان فیلم من رو به دولت ایران بدن ، که اینجا میکشنم :oops:
ببین بزار خلاصت کنم اگر واقعا همجنس بازی و تمایلات جنسی به جنس موافق را داری میتونی ثابت کنی وانها هم میتونن به ادعای شما اعتمااد کنن اما اگر اینجور نیست وقت خودت را تلف نکن
فیلم خصوصی هم بخوای نشون بدی کمکی نمیکنه چون مشخصه ساختگی هست
پس اینقدر ساده نباش
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

farzad1366

پست توسط farzad1366 » دو شنبه 22 دی 1393, 12:15 pm

سلام. من هم همجنسگرا هستم. راستیش متوجه منظورت از فیلم نشدم؟!! چه نوع فیلمی منظورته؟؟؟؟؟؟

farzad1366

پست توسط farzad1366 » دو شنبه 22 دی 1393, 12:17 pm

شخصی که شهروند هلند است به من پیشنهاد ازدواج داده. خودم تقریبا قبول کردم. اما نمیدونم چطور ممکن هست و چه باید بکنم. کجای این وبسایت کسی میتونه راهنمایی کنه؟

vidav

پست توسط vidav » شنبه 2 اسفند 1393, 8:34 am

سلام. من ترنس سکسسشوال هستم. ترنس مرد به زن در حال انجام کارهای پزشکی و گرفتن تاییدیه از پزشکی قانونی هستن. آیا میتونم برای پناهندگی استرلیا از راه قانونی و سفر قانونی اقدام کنم ؟

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 2 اسفند 1393, 8:31 pm

vidav نوشته شده:سلام. من ترنس سکسسشوال هستم. ترنس مرد به زن در حال انجام کارهای پزشکی و گرفتن تاییدیه از پزشکی قانونی هستن. آیا میتونم برای پناهندگی استرلیا از راه قانونی و سفر قانونی اقدام کنم ؟
بله میتونی دوست عزیز
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 2 اسفند 1393, 8:35 pm

farzad1366 نوشته شده:شخصی که شهروند هلند است به من پیشنهاد ازدواج داده. خودم تقریبا قبول کردم. اما نمیدونم چطور ممکن هست و چه باید بکنم. کجای این وبسایت کسی میتونه راهنمایی کنه؟
باید شخص مورد نظر برای شما اقدام کند
و برای شما دعوت نامه بفرستد
تا بتوانید ویزا بگیرید و بعد انجا ازدواج کنید و مراحل گرفتن اقامت دائم را طی کنید

vidav

پست توسط vidav » یک شنبه 3 اسفند 1393, 1:15 pm

iranian نوشته شده:
vidav نوشته شده:سلام. من ترنس سکسسشوال هستم. ترنس مرد به زن در حال انجام کارهای پزشکی و گرفتن تاییدیه از پزشکی قانونی هستن. آیا میتونم برای پناهندگی استرلیا از راه قانونی و سفر قانونی اقدام کنم ؟
بله میتونی دوست عزیز
ممنونم که وقت گذاشتید و جواب مرا دادید .با توجه به قانونی بودن عمل تغییر جنسیت آیا باز هم پناهندگی شامل ما میشه یا فقط به همجنسگرایان اعطا میشه؟ دولت ایران مشکلی با ترنس ها ندارد

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » یک شنبه 3 اسفند 1393, 2:46 pm

من شنیدم تست روانشناسی میگیرن. کسی که همجنسگرا واقعی باشه میتونه ثابت کنه. برا گرفتن اقامت فقط همجنسگرا بودن کافی نیست باید ثابت بشه جان شما در خطر افتاده و فرار کردید

vidav

پست توسط vidav » یک شنبه 3 اسفند 1393, 3:34 pm

amirzarghan نوشته شده:من شنیدم تست روانشناسی میگیرن. کسی که همجنسگرا واقعی باشه میتونه ثابت کنه. برا گرفتن اقامت فقط همجنسگرا بودن کافی نیست باید ثابت بشه جان شما در خطر افتاده و فرار کردید
پس کلا منتفیه با شرایط من چون جون من در خطر نیست فقط فشارهای اجتماعی و خانواده هستن ضمن اینکه ایران به ترنس ها مجوز تغییر جنسیت میده

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 3 اسفند 1393, 6:58 pm

vidav نوشته شده:
iranian نوشته شده:
بله میتونی دوست عزیز
ممنونم که وقت گذاشتید و جواب مرا دادید .با توجه به قانونی بودن عمل تغییر جنسیت آیا باز هم پناهندگی شامل ما میشه یا فقط به همجنسگرایان اعطا میشه؟ دولت ایران مشکلی با ترنس ها ندارد
دوست عزیز درسته در ایران میشه قانونی تغییر جنسیت داد ولی میتونید مشکلات دیگه رو به عنوان کیس مطرح کنید

vidav

پست توسط vidav » یک شنبه 3 اسفند 1393, 7:05 pm

iranian نوشته شده:
vidav نوشته شده:
iranian نوشته شده:
بله میتونی دوست عزیز
دوست عزیز درسته در ایران میشه قانونی تغییر جنسیت داد ولی میتونید مشکلات دیگه رو به عنوان کیس مطرح کنید
مشکلاتی که ترنس بودن برام ایجاد کرده یا کلا یک کیس دیگه جز ترنس بودن؟

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 3 اسفند 1393, 7:12 pm

کلا افرادی مثل شما در زندگی مشکلات زیادی دارند که میشه برای کیس پناهندگی استفاده کرد
پیغام خصوصی رو چک کن دوست عزیز

habit

پست توسط habit » دو شنبه 25 خرداد 1394, 9:26 am

سلام خدمت همه دوستان.
من همجنسگرا هستم و پاسپورت قانونی هم دارم و بین رفتن به ترکیه و درخواست از یو ان برای پناهندگی و رفتن مستقیم و قانونی به امریکا برای درخواست پناهندگی موندم کدومو انتخاب کنم؟ اگر به صورت قانونی برم آمریکا بهم گیر نمیدن که تو اگه جونت در خطره چجوری قانونی از کشور اومدی بیرون؟
وقتی از وضعیت بد پناهندگان در ترکیه میشنوم واقعا میترسم به ترکیه برم. خواهشا اگه کسی میتونه راهنمایی ام کنه.

mohammd

پست توسط mohammd » جمعه 17 اردیبهشت 1395, 11:31 pm

سلام من در المان هستم و هشت ماه اینجا امدم من با یک نفر دیگر از دوستام کیس همجنسگرا رو دادیم و واقعا هم هستیم
ولی روز اول نگفتیم در ایستگاه پلیس و الان ما را از هم جدا کردن به مدت 4ماه میشه و کلی به این در و اندر زدیم که باز
نشد و پیش سوسیال های کمپ هم رفتیم باز درخواست برگه ی ازدواج میخواد و هر چی میگیم که در ایران جرم هست و....
باز میگه نه و الان نمیدونیم باید چکار کنیم که ما را با هم یکجا بندازند لطفا لطفا لطفا جواب بدین .....

aydin30

پست توسط aydin30 » جمعه 8 بهمن 1395, 1:19 am

سلام من همجنسگرای واقعی هسم و کلی هم رابطه داشتم با دوسام .10 روزی هم بازداشت بودم.میشه یکی کمکم کنه چطوری اقدام کنم.یه مقدار تهدید شدم.
30 سالمه پوزم باته.فول گی هسم.آیا واسه یکی مثل من رفتن به ترکیه و معرفی به UN مناسبه؟چون میخوام برم ترکیه تا 2 ماه دیگه خسته شدم.

rezarefugees

پست توسط rezarefugees » چهار شنبه 20 بهمن 1395, 5:18 pm

aydin30 نوشته شده:
جمعه 8 بهمن 1395, 1:19 am
سلام من همجنسگرای واقعی هسم و کلی هم رابطه داشتم با دوسام .10 روزی هم بازداشت بودم.میشه یکی کمکم کنه چطوری اقدام کنم.یه مقدار تهدید شدم.
30 سالمه پوزم باته.فول گی هسم.آیا واسه یکی مثل من رفتن به ترکیه و معرفی به UN مناسبه؟چون میخوام برم ترکیه تا 2 ماه دیگه خسته شدم.
با سلام سعی خودت را بکن .ولی به بار بازداشت فرار کنی کمه.
حداقل ۳ تا ۴ بار ..

aydin30

پست توسط aydin30 » دو شنبه 25 بهمن 1395, 8:46 pm

salm
ye bar 10 rooz
ye bar ham
3 rooz
too sithaye gay
mese manjam
4 sali hast ozvam
too sithaye dige ham posto ax gozashtam
hodode
4 sali
vase hami
bazdashtam kardan
va koli abehem daran gir midan

Omid1370

پست توسط Omid1370 » پنج شنبه 29 تیر 1396, 9:24 am

سلام كسي كه همجنس گرا باشه و در المان باشه و اثر انگشت فرانسه رو داشته باشه اگه ازدواج كنه ميتونه اقامت بگيره؟اگه راه داره بگيد

ashkanj

پست توسط ashkanj » پنج شنبه 28 دی 1396, 11:43 pm

سلام

Nikhtenshtayn

پست توسط Nikhtenshtayn » دو شنبه 22 مرداد 1397, 6:03 pm

باسلام
من و پارتنرم قصد پناهندگی داریم و ویزای شنگن گرفتیم برای تقویت کیس پناهندگیمون چه کمکی میتونم داشته باشم ازتون ،ضمن اینکه مشکلات زندگی در ایران برای ما که سالهاست باهمیم بسیار زیاد شده و خطرناک ولی الان باید مدارک لازم را داشتهرباشیم نمیدنم از کجا و به چه صورت شروع کنیم ضمن اینکه وقت کمی داریم ممنون میشم راهنمایی کنی

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان