هوموسکشوآل و چالش ها

مباحث همجنسگرایی، پیدا کردن همسر/ شریک همجنس
ارسال پست
نمایه کاربر
LambOfGod
محل اقامت: IslamicSh1tPublic

هوموسکشوآل و چالش ها

پست توسط LambOfGod » یک شنبه 24 خرداد 1394, 4:00 pm

درود

ادمین عزیز ببخشند مارو به خاطر استارت تاپیک(شاید تکراری باشی شایدم اصلا بره هر موضوعی تاپیک زدن مناسب نباشه)

عرضم به حضورتون از آنجا که اقلیت هوموسکشوآل در ایران معنا ندارد بعد از کلی مشقت و واقعا بیچاره گی در آخر به ما معافیت ماده 33بند8(ترنس سکشوآل ) داده اند! در ضمن ترنسسکشوآلم هم تو ایران جایگاهیی ندارد اگر بند این معافی را بخوانید نوشته است انحرافات جنسی! ماده 33هم مربوط میشود به مسائل روانپریشی!!!

در کل بنا به همین بند نظام وظیفه بنا به تشخیص پزشکاهاشون بنده را فرستادن هورمون تراپی (به زور و خشونت!) خلاصه به ما کلی هورمون تسترون و LH تزریق کردند اکنون که 3سال بعد از این ماجرا میگذر خیلی عذاب میکشم بابت آن هورمون ها . 2سال است در تلاشم در ایران به خاطر همین مسائل Castration کنم اما در ایران میگویند مغایرت دارد پزشکی قانونی میفرستد دادسرا دادسرا هم حکم دینی میدهد و دم از سنگسار و اعدام میزند:( رسما همه مدارکم رو در این باره پاره کردن:((

این موارد را برای این توضیح دادم که بنده در ایران بیمار محصوب میشم و اختیار اعضای بدن خودمم ندارم با توجه به بند معافی م محروم هستم از خدمات اجتماعی و......

خودمم تنها هستم و واقعا نمیدونم برای فرار از ایران و انجام عمل کستریشن و پناهندگی هوموسکشوآل باید چه کار کنم:(

ممنون میشم یه توضیحاتی بره این مورد ما ارائه دهید

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: هوموسکشوآل و چالش ها

پست توسط Admin » دو شنبه 25 خرداد 1394, 4:19 am

درود دوست عزیز!
با توجه به شرایطی که دارید و احتمالا مدارک پزشکی و همچنین مدارکی که از دادگاه دارید میتوانید کیس مناسبی تشکیل داده و پناهندگی بگیرید.
ترنس سکشوال بودن در ایران اگرچه قانونی است ولی همانگونه که شما ذکر نموده اید فرد ترنس سکشوال عملا در جامعه ایزوله شده و نمیتواند براحتی همچون یک فرد معمولی به زندگی ادامه دهد.
فعالیتهایی که در این زمینه انجام داده اید (گرفتن معافیت، مدارک پزشکی، مراجعه به دادگاه و...) میتوانند مبنای یک کیس مناسب باشند. در تهیه کیس همچنین بهتر است نشان دهید از طرف افراد مذهبی چه در جامعه و چه در ادارات و مراکز دولتی عملا مورد تحقیر و حتی تهدید قرار میگرفتید.
در صورتی که بتوانید نشان دهید درجهت دفاع از حقوق افراد دگرباش فعالیتهایی انجام داده اید عملا کیس شما وارد فاز جدیدی میشود و بسیار قویتر خواهد شد.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کسی میتوندی از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
LambOfGod

پست توسط LambOfGod » دو شنبه 25 خرداد 1394, 9:30 am

درود بر ادمین عزیز

تشکر از راهنماییتون

مسئله اینجاست که بنده اصلا ترنس سکشوآل نیستم! چون در ایران هوموسکشوال معنا ندارد از این نوع معافی میدن که زیر دسته روانپریشی ست:|

متاسفانه مدارک من در دست نظام وظیفه ست به بنده نمیدهند میگویند محرمانه ست:( دادسرا و پزشکی قانونی هم پرونده بنده را به خاطر اعتراض به رای پاره کردند:( تنها مدرکی که دارم یه عکس از شرح نامه کمیسیون بدوی اینجانب است که از مشکلات روحی و مسائل sexual abuse در ایران میگه

قصد فرار از ایران را دارم به ترکیه ولی آنجا نمیدونم باید چه کار کنم یا چقدر پول ببرم :( بفهمند من برای پناهندگی و انجام عمل Castration از ایران خارج شدم دیگه راه برگشتی نخواهم داشت طبق گفته خودشون:(

نمایه کاربر
LambOfGod

پست توسط LambOfGod » شنبه 30 خرداد 1394, 11:19 am

اخیرا پی بردم در ایران نمیشه از ناجا(نظام وظیفه) و پزشکی قانونی شکایت داشت:(

نمایه کاربر
discoveryy

پست توسط discoveryy » شنبه 10 مرداد 1394, 10:40 am

سلام
پیام خصوصی من رودریافت کردید؟

نمایه کاربر
discoveryy

پست توسط discoveryy » شنبه 10 مرداد 1394, 10:48 am

LambOfGod نوشته شده:اخیرا پی بردم در ایران نمیشه از ناجا(نظام وظیفه) و پزشکی قانونی شکایت داشت:(
سلام پیام خصوصی من رودریافت کردید؟

نمایه کاربر
LambOfGod

پست توسط LambOfGod » جمعه 11 تیر 1395, 1:01 pm

درود

عزیزان میشود یک راهی جلو پای بنده بگذارید؟

متاسفانه هنوز ایران هستم! یعنی نمیگذارند که بروم! با وجود کلی منع قانونی و پرونده های قانونی (البته قانون ک چه عرض کنم . میگن بد قانونی بهتر است از بی قانونی حکایت ماست )

20تیر ماه جاری دادگاه دارم و همچنین حکم جلب ! موضع آنها این است که ب خاطر عمل نامشروع کستریشن یا باید قرامت دهم (هزینه یک چینج ) یا باید چینج بدم و شناسنامه جدید بگیرم و سپس پاسپورت بهم بدن !ً (که هیچ کدوم از دو مورد رو بنده نمیپسندم ! )

خواستم خونه بگیرم مدتی گوم و گور باشم گفتن ب مجرد خونه نمیدیم و دردسر میشی و...............

یک آشنایی هست که با دریافت 4میلیون تومان به بنده پاسپورت خواهد داد (پاس جعلی نمیشود قوانین رو دور خواهد زد فقط )

با این حال اگر پاس جور بشه میتونم برم ارمنستان برای پناهندگی در کشور دوم ؟! اوضاع ارمنستان ب چگونه ست؟ اوضاع ترکیه که میگویند جالب نیست اصلا :(

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » جمعه 11 تیر 1395, 2:27 pm

LambOfGod نوشته شده:درود

عزیزان میشود یک راهی جلو پای بنده بگذارید؟

متاسفانه هنوز ایران هستم! یعنی نمیگذارند که بروم! با وجود کلی منع قانونی و پرونده های قانونی (البته قانون ک چه عرض کنم . میگن بد قانونی بهتر است از بی قانونی حکایت ماست )

20تیر ماه جاری دادگاه دارم و همچنین حکم جلب ! موضع آنها این است که ب خاطر عمل نامشروع کستریشن یا باید قرامت دهم (هزینه یک چینج ) یا باید چینج بدم و شناسنامه جدید بگیرم و سپس پاسپورت بهم بدن !ً (که هیچ کدوم از دو مورد رو بنده نمیپسندم ! )

خواستم خونه بگیرم مدتی گوم و گور باشم گفتن ب مجرد خونه نمیدیم و دردسر میشی و...............

یک آشنایی هست که با دریافت 4میلیون تومان به بنده پاسپورت خواهد داد (پاس جعلی نمیشود قوانین رو دور خواهد زد فقط )

با این حال اگر پاس جور بشه میتونم برم ارمنستان برای پناهندگی در کشور دوم ؟! اوضاع ارمنستان ب چگونه ست؟ اوضاع ترکیه که میگویند جالب نیست اصلا :(
سلام دوست من واقعا متاسفم بخاطر مشکلاتت از اونجا که حکم جلب داری اگه اشتباه نکنم به عنوان کیس میتونی استفاده کنی ولی چرا ارمنستان؟؟؟ سازمان ملل در ارمنستان کار نمیکنه و این ینی کشور سوم نمیری پناهنده خود کشور ارمنستان میشی که وضیعت جالبی نداره البته بعد اینکه جواب گرفتی (اگر پناهندگیت مثبت بگیره) میتونی به سازمان ملل درخواست انتقال کشور بدی که اگه حساب کنی فک کنم 2 3 سال فقط برا اومدن جواب تو ارمنستان باید منتظر بمونی (منتظر جواب پناهندگیت در ارمنستان) حالا زمان انتقال رو نمیدونم چقدره.

به نظر بنده مستقیما بری ترکیه و از UN درخواستتو بدی نهایتا با این کیست 2 3 سال اونجا میمونی بعدش میری کشور ثالث.

تماما نظر شخصی بندس.

نمایه کاربر
LambOfGod

پست توسط LambOfGod » جمعه 11 تیر 1395, 2:33 pm

ممنون از نظر شما بزرگوار .

مدارکی صرفا جهت حکم جلب دست بنده نیست حتی نظام وظیفه هم مدارک پزشکی م رو در اختیارم قرار نمیده! از نظام پزشکی هم شکایت کردم فایده نداشته!(وقتی همچین اقلیت رو منحرف و بیمار میدونن چه کاری قراره براشون کنن ! )

مشکل خروج و مخصوصا پاسپورت دارم! در صورتی پاسپورت تعلق میگرد بهم که یا به اینا قرامت عمل غیر قانونی (Castration ) م رو بدم یا کلا چینج بدم شناسنامه جدید بگیرم ! که هیچ کدوم بره من ممکن نیست نه پول زور خواهم داد ب یک عده Goat و نه حاضرم برم در جسم زن !

تا20 تیر هم بیشتر مهلت ندارم 2بار ابلاغیه اومد نرفتم دادگاه این بار حکم جلب دارند و دم درمنزل خواهند آمد :/ دنبال خونه هم گشتم که یک مدتی پیدا نباشم ولی متاسفانه به بنده خونه نمیدن چون هم مجردم هم یکم به قول خودشون مغایر !

موندم چیکار کنم بغض داره خفه م میکنه :(( ب خاطر شخصی ترین مسائل و تمایلات زندگی م 4ساله درگیر دادگاه و .............م :( اونم بدون هیچ گناهی :(

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » جمعه 11 تیر 1395, 7:23 pm

LambOfGod نوشته شده:ممنون از نظر شما بزرگوار .

مدارکی صرفا جهت حکم جلب دست بنده نیست حتی نظام وظیفه هم مدارک پزشکی م رو در اختیارم قرار نمیده! از نظام پزشکی هم شکایت کردم فایده نداشته!(وقتی همچین اقلیت رو منحرف و بیمار میدونن چه کاری قراره براشون کنن ! )

مشکل خروج و مخصوصا پاسپورت دارم! در صورتی پاسپورت تعلق میگرد بهم که یا به اینا قرامت عمل غیر قانونی (Castration ) م رو بدم یا کلا چینج بدم شناسنامه جدید بگیرم ! که هیچ کدوم بره من ممکن نیست نه پول زور خواهم داد ب یک عده Goat و نه حاضرم برم در جسم زن !

تا20 تیر هم بیشتر مهلت ندارم 2بار ابلاغیه اومد نرفتم دادگاه این بار حکم جلب دارند و دم درمنزل خواهند آمد :/ دنبال خونه هم گشتم که یک مدتی پیدا نباشم ولی متاسفانه به بنده خونه نمیدن چون هم مجردم هم یکم به قول خودشون مغایر !

موندم چیکار کنم بغض داره خفه م میکنه :(( ب خاطر شخصی ترین مسائل و تمایلات زندگی م 4ساله درگیر دادگاه و .............م :( اونم بدون هیچ گناهی :(

عزیزم میفهمم چی میگی ببین به جا اینکارا که به اونا پول بدی با قاچاقچی برو ترکیه Un درخواستتو میدی و اون ابلاغیه هاتو با خودت ببر و بگو نرفتم از ترسم و اینا با زیون هم میتونی جواب بگیری راه زیاد داره اگه خواستی درد و دل کنی بحرفی یا نمیدونم هم فکری کنی به ایدی تلگرامم پیام بدین

ایدی تلگرامم :

@LAows

نمایه کاربر
LambOfGod

پست توسط LambOfGod » جمعه 11 تیر 1395, 9:00 pm

تشکر از نظر شما

اول آخر من باید پول مفت بدم ! من با کسی کاری ندارم زندگی تنهایی رو هم میپسندم وقتی فقط یه اتاق میخوام چه فرقی میکنه ایران یا آمریکا!

معذرت بنده با نسخه pc تلگرام نمیتونم کسی رو ادد کنم تمایل داشتید شما ادد کنید

Kent_4NgelOfDeath@

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » شنبه 12 تیر 1395, 1:12 am

LambOfGod نوشته شده:تشکر از نظر شما

اول آخر من باید پول مفت بدم ! من با کسی کاری ندارم زندگی تنهایی رو هم میپسندم وقتی فقط یه اتاق میخوام چه فرقی میکنه ایران یا آمریکا!

معذرت بنده با نسخه pc تلگرام نمیتونم کسی رو ادد کنم تمایل داشتید شما ادد کنید

Kent_4NgelOfDeath@
حق با شماس پناهنده ینی چیزی برا از دست دادن نداره و بخاطر جونش زده بیرن حال اونا که با دروغ رفتن به کنار.

ایدی اشتباهه دوست عزیز یه چک کن بعد دوباره بزار

نمایه کاربر
LambOfGod

پست توسط LambOfGod » شنبه 12 تیر 1395, 10:53 am

به قدری گرگ هست که دیگه نمیخوام طعمه باشم !

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » شنبه 12 تیر 1395, 11:25 am

LambOfGod نوشته شده:به قدری گرگ هست که دیگه نمیخوام طعمه باشم !
حرف حق جوابی نداره ....

نمایه کاربر
LambOfGod

پست توسط LambOfGod » جمعه 25 تیر 1395, 8:59 pm

سلام 

بنده خواهر فرهاد(استارتر) هستم . 

متاسفانه روز 20 تیر (موعد دادگاه) دست به خودکشی زد  :( 

فقط اومدم که بگم بر باعث بانیش لعنت . اگر روحیات و تمایلاتی مثل برادر من دارید خواهشا خواهشا از ایران برید 

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » شنبه 26 تیر 1395, 8:45 am

LambOfGod نوشته شده:

سلام 

بنده خواهر فرهاد(استارتر) هستم . 

متاسفانه روز 20 تیر (موعد دادگاه) دست به خودکشی زد  :( 

فقط اومدم که بگم بر باعث بانیش لعنت . اگر روحیات و تمایلاتی مثل برادر من دارید خواهشا خواهشا از ایران برید 

واااای واقعا راست میگین؟؟؟ :((((((( میگم چرا چند روزه نمیاد تلگرام .... اه :"((((((

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » شنبه 26 تیر 1395, 9:06 am

خیلی خبر ناراحت کننده ای بود روحش شاد. این جمهوری دیکتاتوری همه رو زیر فشار گذاشته به خصوص دگرباشان رو و امیدوارم هر چه زودتر همه دست در دست هم حکومت رو تغییر بدیم. تا چند روز پیش هم من باهاش حرف زدم و خیلی حرفها به من گفت و توصیه هم کردم یه جوری خودشو مخفی کنه و بره ترکیه پناهنده شه اما دلایل شخصی خودشو داشت و موند امیدوارم دیگه از این اتافاقت برای کسی نیفته

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان