تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » یک شنبه 2 آذر 1393, 7:22 pm

shadii نوشته شده:سلام ادمین
چقدر خوبه که شما انلاین هستین
من قصد گرفتن کیس دارم و همینطور مشاوره ولی واقعا اعتماد کردن سخته و دوست دارم که به من راهنمایی کنید

من چندین بار هم تماس گرفتم ولی پاسخی نداشت که منو کمی مردد کرد
سلام دوست عزیز!
هزینه کیس در حال حاضر ۶ میلیون تومان است که بصورت اقساط در ۲ مرحله میپردازید. مرحله اول در ابتدای کار و مرحله دوم زمان آماده شدن کیس.
مساله اعتماد سازی یک موضوع دوطرفه است. قبلا روال کاری ما بدینگونه بود که نصف هزینه کیس پس از قبلی کیس دریافت میشد. ولی متاسفانه بسیاری از افراد پس از گرفتن اقامت بطور کلی ارتباط خود را با ما قطع میکردند و ما موفق به وصل باقیمانده هزینه کیس نمیشدیم.
هم اکنون کل هزینه کیس در ابتدای کار و در ۲ مرحله دریافت میشود و همکاری با پناهجو تا زمانی که اقامت دریافت نماید ادامه می یابد.
در ارتباط با بخش دوم سوالتان: هم اکنون تمامی تماسها پاسخ داده میشوند و معمولا مشکلی در این زمینه نیست.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 2 آذر 1393, 7:43 pm

ehsan7 نوشته شده:سلام
نمیدونم همین جا خوندم یا جای دیگه که یه بنده خدایی که رفته بوده آمریکا و درخواست پناهندگی داده بود بهش جواب دادن که شما به مدت 9 ماه تو فلان شرکت شرکت وابسته به سپاه کار میکردی و این موضوع رو پنهان کردین .... حالا سوال من اینه که ما اصولا اگه پامون به خاک آمریکا یا کانادا برسه به هر حال یه سری مدارک و اظهارات ساختگی میخواهیم تحویل بدیم، با توجه به توانایی بالایی سرویسهای اطلاعاتی اون کشورها صحت و سقم مدارک ما و اینکه واقعا تحت تعقیب رژیم قرار  داریم یا نه قابل افشا هست ؟ چه جور اطلاعات رو میتونن در بیارن و چه جور اطلاعات رو نه ؟
ممنونم
سلام،
مدارک ارائه شده در پرونده پناهندگی استعلام نمیشوند. قانون پناهندگی این اجازه را نمیدهد که اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط پناهجو از کشور وی مورد استعلام قرار گیرند. راههای اثبات گفته ها و مدارک پناهجو به چند روش صورت میگیرد:
۱- گفته های خود پناهجو. در صورتی که پناهجو در گفته های خود ضد و نقیض صحبت کند اعتماد به وی کم شده و صحت سایر گفته های وی نیز زیر سوال میرود.
۲- مدارکی که پناهجو ارائه میدهد. این مدارک در صورت نیاز به کارشناسان و یا وکلایی سپرده میشود که نسبت به مدارک و اسناد ایرانی آشنایی کامل دارند. در صورتی که این کارشناسان تشخیص دهند که مدرک ارائه شده جعلی است تاثیر بسیار منفی بر روی پرونده میگذارد.
۳- همخوانی کیس ارائه شده توسط پناهجو با شرایط روز ایران. بطور کلی بایستی این نکته را در نظر داشت که بررسی کنندگان پرونده یک آگاهی کلی از شرایط داخل ایران دارند. بنابرین کیس ارائه شده بایستی با این پیش فرض تهیه شود که بررسی کنندگان پرونده شرایط ایران را میدانند و کیس نبایستی از واقعیات روز ایران فاصله زیادی داشته باشد.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه کیس میتوانید ازما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 2 آذر 1393, 7:49 pm

hamed.tabrizi نوشته شده:اگر ما هیچ مدرکی دال بر بازداشت و زندان نداشته باشیم , چگونه شما کیس مارا تضمین میکنین?اگر مدرکی دال بر خطر افتادن یا فعالیت سیاسی یا تغییر دین نداشته باشیم شما چطور کیس حتمی و تضمینی میدهید ?
سلام،
وقتی کیس با ما باشد کلیه مدارک توسط ما تهیه میشود.
مدارک و مستندات کیس بر ۲ نوع است. بخشی از مدارک فعالیت پناهجو در زمینه کیس را نشان میدهند و بخش دیگری از مدارک نشان میدهند که پناهجو تحت تعقیبت است. همه مدارک توسط ما تهیه شده و در اختیار پناهجو قرار میگیرد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Ramin.RK

پست توسط Ramin.RK » پنج شنبه 11 دی 1393, 7:01 pm

پول بعد از کار یعنی چی؟.....توضیح....

kurdish88

پست توسط kurdish88 » جمعه 12 دی 1393, 5:11 pm

Kurdish نوشته شده:
خانم هما نوشته شده:سلام آقای چاوشی عزیز من بابت تغییر دینی که دادم و تبلیغاتی که برا دین جدید داشتم از قبیل چاپ و تهیه جزوه و دادن اونها به دوستان و موارد مشابه چندین بار مورد اخطار نیروهای امنیتی قرار گرفتم خودم و همسرم و دو کودکم بارها مورد تبعیض و تهدید ق ار گرفتیم الان در صدد گرفتن ویزا برای اسپانیا هستیم اولا شانس قبولی با شرایطی که گفتم تا چه حد است و دوما اگر ما بیاویزی اسپانیا به اروپا بیرم احتمال اینکه بتونیم تو کشور دیگه تقاضا بدیم هست و سوال بعدی اینکه اگر نتوانستیم به کشور دیگه بیرم شرایط حمایتی دولت از پناهندگان تو اسپانیا به چه شکل است؟
دوست عزیز

با توجه به اطلاعاتی که من دارم کشورهایی مثل فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا و یونان دهنشون خیلی وقته سرویس شده. این کشورها اکثرا پروسه پناهندگیشون یه کم طولانیه و حمایتی هم ازتون نمیشه مقل : پیداکردن کار و تهیه خانه و تحصیل و حمایت مالی و ...
کاک kurdish سلاو منیش کوردم سلاو له پرچمکت، کااکه من دانیشتوی ناو ایرانم زورم حز لیه بچم بو اروپا یا مریکا و کانادا ، مدرک کارشناسی پرستاریم هیه که دلین له و کشورانه زوریان لازمه، البته مدرکه کم له ایران نگرتوه له هولیر گرتومه، هیچ سابقه ی کاریم نیه، هیچ مشکلیکی سیاسی و اجتماعیشم نیه ، فقط حز اکم بچم ولی نازانم چون؟؟؟ وجدانن اتوانن کمکم کن یا راهنماییم کن؟؟

مهدیی

پست توسط مهدیی » شنبه 13 دی 1393, 7:40 am

سلام خسته نباشید من ۳۳ سال دارم متاهلم کارمند سازمان دولتی من کیس دارم اما مدارک نه یه کیس واقعی تو زندگیم میشه کمکم کنید واسه اروپا آلمان فنلاند انگلستان چک هزینه تمام شد

ه چقدر زمان میبره ۰۹۱۸۴۶۱۲۰۱۷. Mehdisolimanpoor883@Gmail.com. ممنون میشم

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 13 دی 1393, 11:19 pm

مهدیی نوشته شده:سلام خسته نباشید من ۳۳ سال دارم متاهلم کارمند سازمان دولتی من کیس دارم اما مدارک نه یه کیس واقعی تو زندگیم میشه کمکم کنید واسه اروپا آلمان فنلاند انگلستان چک هزینه تمام شد

ه چقدر زمان میبره ۰۹۱۸۴۶۱۲۰۱۷. Mehdisolimanpoor883@Gmail.com. ممنون میشم
:D اقا تو مخت ایراد داره
حالا بزار فردا بردنت بازجویی که دمار از روزگارت در بیارن که ببینن کیست چی هست که میخوای در بری
نکنه اختلاس کردی این که خوبه چندسال دیگه درجه میگیری تو سازمانتون
این دیگه کیه اسم فامیلش هم گذاشته :lol:
خاک بر سر دولتی که کارمندای مثل شما داره
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

yosefe

پست توسط yosefe » دو شنبه 6 بهمن 1393, 10:19 pm

سلام من یوسف هستم 32متاهل هستم میخام پناهنده کشور المان بشم،میخام مسیحی بشم اما کشیش ها به من مدرکی نمیدن تا بتونم کیس قوی تو دادگاه داشته باشم.به همین خاطر میخاستم کار منو شما انجام بدید،اما شما چه تضمینی میدی تا این کیسی که شما به من میدید مورد قبول کشور المان قرار بگیره اگر میشه نصف پول اول ونص دیگه بعد جواب قبولی پناهندگی برای اینکه خیالتون راحت باشه که بعد قبولی پناهندگی من پولو ندم میتونیم برای زمانت چک یا هرچیزی که شما بگید رو بگزارم تا خیالتون راحت باشه.
برای اشنای بیشتر یه سر به جمیل من بزن yosef.tehran@gmail.com

yosefe

پست توسط yosefe » سه شنبه 7 بهمن 1393, 8:54 am

سلام اقای چاوشی ببخشید که ناراحتتون کردم قصد جسارت نداشتم.
باشه اگر کل پولو اول بدم شمارو کیسم کار میکنید وچه تضمینی به من میدید که کیسم مورد تایید کشور المان قرار بگیرد،چند روز طول میکشه تا کیسم به دستم برسه.

omidrabi1394

پست توسط omidrabi1394 » دو شنبه 8 تیر 1394, 9:42 pm

سلام جناب چاوشی عزیز
یه سری سوال داشتم از شما که اینگه برای افرادی که متاهل هستن کیسی که ارائه میدهید یکی حساب میشه ?(یعنی یک مبلغ دریافت میشود)
هزینه هر کیس الان چقدر می باشد? چون من از ابتدا دیدم از ۳ میلیون بود تا ۶ میلیون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 14 تیر 1394, 12:39 pm

yosefe نوشته شده:سلام اقای چاوشی ببخشید که ناراحتتون کردم قصد جسارت نداشتم.
باشه اگر کل پولو اول بدم شمارو کیسم کار میکنید وچه تضمینی به من میدید که کیسم مورد تایید کشور المان قرار بگیرد،چند روز طول میکشه تا کیسم به دستم برسه.
سلام دوست عزیز!
من به هیچ وجه از گفته های شما ناراحت نشدم. در واقع دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد. این حق طبیعی شماست که سوالات احتمالی خود را در اینجا مطرح کنید.
هزینه کیس طی ۲ مرله دریافت میشود. نصف هزینه در ابتدای کار و نصف باقیمانده زمانی که کیس آماده شد.
دلیل اینکه کل هزینه کیس قبل از تحویل کیس دریافت میشود مشکلاتی است که متاسفانه برخی از افراد بوجود آورده اند. البته بنده قصد مقایسه شما با دیگران را ندارم ولی متاسفانه بسیاری از افرادی که بخشی از هزینه ها را پرداخته و کیس دریافت نموده اند، پس از دریافت کیس به کلی ناپدید شده اند و حتی پس از دریافت اقامت نیز بدهی خود را تسویه ننموده اند.
روال کاری بدین صورت است که نصف هزینه کیس دریافت میشود (هزینه کیس در حاال حاضر ۷ میلیون تومان است و جهت استارت مبلغ ۳/۵ میلیون تومان دریافت میشود).
سپس یک سری اطلاعات اولیه از پناهجو گرفته میشود تا کیس تهیه شده حتی الامکان با شرایط وی بیشترین همخوانی را داشته باشد و پناهجو بتواند براحتی خود را در چهارچوب کیس قرار داده و از ان دفاع کند.
این اطلاعات شامل کشور مقصد، نحوه ورود (قانونی، غیرقانونی)، زمینه کیس (سیاسی، مذهبی، اجتماعی و...) و... میباشند. چناچه خود پناهجو مورد خاصی مد نظر داشته باشد و تصمیم داشته باشد کیس در همان زمینه تهیه شود قطعا نظرات پناهجو در کیس گنجانده خواهند شد. البته این در صورتی است که موضوع مدنظر پناهجو برای تهیه یک کیس قوی، مناسب باشد.
پس از دریافت اطلاعات اولیه کار بر روی کیس شروع میشود و بسته به فشردگی کار حداکثر طی ۲ هفته کیس آماده میشود. با آماده شدن کیس باقیمانده هزینه کیس (۵۰% باقیمانده) دریافت میشود و کیس تحویل میگردد.
کیس تهیه شده شامل سناریو (داستان کیس)، کلیه مدارک و دلایلی که نشان دهنده فعالیتهای مرتبط با کیس باشد و همچنین مدارکی که نشان دهد امنیت پناهجو به خطر افتاده و شرایط برگشت به کشور را ندارد خواهد بود.
همچنین سوالاتی که احتمالا از کیس پرسیده خواهند شد استخراج شده و جواب آنها نیز تهیه خواهد شد.
قبل از مصاحبه نیز با پناهجو بصورت مفصل صحبت شده و نکات مهم و کلیدی کیس مجددا یاداوری خواهد شد.
همکاری با پناهجو تا زمان دریافت پناهندگی ادامه خواهد یافت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 14 تیر 1394, 12:51 pm

omidrabi1394 نوشته شده:سلام جناب چاوشی عزیز
یه سری سوال داشتم از شما که اینگه برای افرادی که متاهل هستن کیسی که ارائه میدهید یکی حساب میشه ?(یعنی یک مبلغ دریافت میشود)
هزینه هر کیس الان چقدر می باشد? چون من از ابتدا دیدم از ۳ میلیون بود تا ۶ میلیون
سلام،
در صورتی که خانواده باشید تنها با یک کیس میتوانید برای کل خانواده پناهندگی بگیرید. در واقع حتی اگر خودتان هم کیس داشته باشید بهتر است کل خانواده با یک کیس درخواست پناهندگی دهید.
در این حالت مهم است که بین اعضای خانواده هماهنگی کامل در زمینه کیس وجود داشته باشد و اعضای خانواده در جریان کامل جزئیات کیس باشند. احتمال اینکه مصاحبه افراد خانواده بصورت جداگانه صورت گیرد وجود دارد. در این شرایط کل اعضای خانواده بایستی صحبتهای مشابه داشته باشند و متناقض با هم صحبت نکنند. البته کودکان و افراد زیر ۱۴ سال مصاحبه آنچنانی نخواهند داشت و ممکن است تنها چند سوال کلی از آنها پرسیده شود.
هزینه کیس در حال حاضر ۷ میلیون تومان است و با تهیه یک کیس برای کل خانواده نیز همین مبلغ دریافت میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Batistuta

پست توسط Batistuta » یک شنبه 28 تیر 1394, 6:39 pm

درود
من یک چیز برام جا نیفتاده و اون اینه که شما خودتون دارید میگید که صحت مدارک توسط وکلای خبره مورد بررسی قرار میگیره و از طرفی مدارکی که به ما داده میشود جعلی است , خوب پس چطور میشه اطمینان حاصل کرد که لو نریم و یک نتیجهء فاجعه بار نگیریم؟!!

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 28 تیر 1394, 8:01 pm

درود،
مدارک همیشه و در همه حال برای بررسی ارسال نمیشوند. تنها در موارد خاص و در صورتی که به صحت مدارک مشکوک شوند ممکن است برای بررسی به کارشناسان مورد تائید اداره مهاجرت ارسال شوند.
مدارک در صورتی که جعلی باشند بایستی تا حد امکان به مدارک واقعی نزدیک و مشابه باشند به نحوی که تشخیص ان از مدرک اصلی مشکل باشد.
ارائه مدرکی که تشخیص جعلی بودن ان آسان باشد ریسک بزرگی است و میتواند کل پرونده را زیر سوال ببرد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 5 مرداد 1394, 1:01 am

Admin نوشته شده:درود،
مدارک همیشه و در همه حال برای بررسی ارسال نمیشوند. تنها در موارد خاص و در صورتی که به صحت مدارک مشکوک شوند ممکن است برای بررسی به کارشناسان مورد تائید اداره مهاجرت ارسال شوند.
مدارک در صورتی که جعلی باشند بایستی تا حد امکان به مدارک واقعی نزدیک و مشابه باشند به نحوی که تشخیص ان از مدرک اصلی مشکل باشد.
ارائه مدرکی که تشخیص جعلی بودن ان آسان باشد ریسک بزرگی است و میتواند کل پرونده را زیر سوال ببرد.

موفق باشید
چاوشی
سلام
یعنی مدارک تهیه شده توسط شما کاملا شبیه مدرک اصلی.؟پس اینطور که شما گفتید هیچکسی شک نمیکنه که استعلام بگیرن؟
چون یه نفری بهم گفت که اونا کارشناس دارن (حتی کارشناسان ایرانی هم دارن) مثلا مهر و یا جوهر پرینت تشخیص میدن.
ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 5 مرداد 1394, 2:47 pm

مدارک تهیه شده توسط ما کاملا شبیه مدرک اصلی هستند و اصولا در صورتی که مدرکی تهیه میشود بایستی با مدرک اصلی شباهت بسیار زیادی داشته باشد در غیر اینصورت ممکن است کل پرونده پناهندگی زیر سوال برود.
مدارکی که پناهجو ارائه میدهد استعلام نمیشوند. بطور کلی برقراری ارتباط با کشور پناهجو جهت اثبات گفته های وی از نظر قانون پناهندگی پذیرفته شده نیست. چون کاملا روشن است که کشور پناهجو به هیچ وجه گفته های وی را تایید نخواهد کرد.
در صورتی که اداره مهاجرت به مدارک پناهجو مشکوک شود مدارک جهت بررسی به کارشناسانی که در این زمینه ماهر هستند ارسال میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

reza parastesh

پست توسط reza parastesh » دو شنبه 26 مرداد 1394, 9:10 am

:x سلام همگی خسته نباشین.
من چند تا شرایط دارم واسه کیس. کسی هست اینجا کمکم کنه؟
reza.parastesh1991@gmail.com

reza parastesh

پست توسط reza parastesh » دو شنبه 26 مرداد 1394, 9:18 am

سلام خسته نباشد:
من چند تا مدرک واسه کیس دارم. کسی هست اینجا کمکم کنه؟
reza.parastesh1991@gmail.com

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 2 شهریور 1394, 7:12 pm

درود،
جهت تهیه هرگونه مدارک مرتبط با کیس لطفا با ایمیل ما تماس بگیرید:
info@panahandegi.com

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Mehransmart

پست توسط Mehransmart » سه شنبه 21 مهر 1394, 10:35 pm

با سلام اقای چاوشی
چند سوال داشتم
اولا هزینه کیس با توجه به نبودن شما در ایران چگونه پرداخت خواهد شد؟ ایا در ترکیه دفتری دارید؟
دوما در چه مدت زمانی بعد از دریافت کیس از طرف شما بایستی وارد خاک ترکیه بشم ؟ قانونی برم یا غیرقانونی؟
سوما در حال حاضر تقریبا مدت زمان تعیین وقت مصاحبه چقدر هست؟
چهارم در صورت اینکه جواب ردی گرفتم و با توجه به اینکه از زمان انقضا پاسپورتم بگذره تو ایران مورد مواخذه قرار خواهم گرفت که چرا با گذشت از تاریخ انقضا پاسپورتم چرا به ایران برنگشته ام؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 30 مهر 1394, 4:23 pm

درود بر شما،
۱- هزینه کیس را میتوانید در ایران و یا به حساب ما در انگلیس پرداخت کنید. در ترکیه دفتر نداریم.
۲- پس از دریافت کیس هر زمان که احساس کنید کاملا به کیس مسلط هستید، میتوانید از ایران خارج شوید. معمولا یک هفته پس از دریافت کیس پناهجو کاملا به کیس مسلط است و میتواند به خوبی از ان دفاع کند.
در صورتی که بتوانید غیرقانونی وارد ترکیه شوید قطعا میتوانید کیس قویتری ارائه دهید هرچند با ورود قانونی نیز میتوان کیس مناسب ارائه داد و پناهندگی گرفت.
۳- با توجه به شلوغ بودن UN در ترکیه و اولویتی که به پناهجویان سوریه ای داده میشود، در حال حاضر زمان مصاحبه اغلب برای سال ۲۰۱۷ داده میشود.
۴- برای بازگشت به ایران هیچ مشکلی نخواهید داشت. حتی اگر پاسپورت شما منقضی شود باز هم برای ورود به ایران معتبر خواهد بود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

fernando

پست توسط fernando » جمعه 21 خرداد 1395, 10:55 am

اقای چاوشی.اول باید پول بدیم بعد شما مدارک رو پست کنید?

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 22 خرداد 1395, 12:56 am

درود برا شما!
نصف هزینه کیس قبل از شروع کیس دریافت میشود. با آماده شدن کیس و تهیه مدارک، باقیمانده هزینه تسویه میگردد. در حال حاضر کل هزینه کیس ۷ میلیون تومان است که طی ۲ قسط دریافت میگردد. این هزینه کل پروسه پناهندگی از جمله تهیه سناریو کیس، آماده کردن کلیه مدارک مورد نیاز کیس، مشاوره و آموزش کیس به پناهجو از ابتدا تا زمان دریافت اقامت را شامل میگردد. همکاری با پناهجو تا زمان دریافت اقامت ادامه می یابد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ramini66

پست توسط ramini66 » جمعه 19 شهریور 1395, 3:30 pm

سلام...برای رفتن به کانادا...از طریق ترکیه.... چکار باید کنم؟ فقط دنبال مدارک کیس قوی هستم!! زیادم پول ندارم... un نمیشه رفت تو ترکیه؟ چقدر زمان میبره که با کیس بفرستنم کانادا؟ اصن سلسله مراتبش چیه؟ با این قانونای جدید...بدرد میخوره پناهندگی؟؟؟؟ Neutral

arman23

پست توسط arman23 » شنبه 1 آبان 1395, 3:16 pm

man mikham hamkarimo shuru konam baraye raftan be canda alan alman ahstam va doreye siah o migzarunma mah az visam gozashte hazinesh milion toman hastesh pardakht mikonam hyani pedarma inkaro mikonan ama tazmini mikhan baraye inkar lotfasn rahnemayi konid qabul konid bedune tazmin sangin mishe in qazie va bekhatereh ale maham bayad yek no tamini bashe ke betunim bedune esteres va negrani inkaro anjam bedim

Natasha007

پست توسط Natasha007 » چهار شنبه 12 آبان 1395, 2:15 am

با سلام
من دختری ۳۲ساله هستم که والدینم و تنها خواهرم در. امریکا زندگی میکنند ومن در. ایران تنها هستم ۲سال پیش در.لاتاری قبول شدم که ویزا به من نرسید. چندبار با پذیرش دانشگاه به سفارتهای اطراف رفتم که رد شدم. تازگی والدینم برای ویزای مهاحرتی برایم درخواست دادند که باید۶-۸سال صبر. کنم ایا پناهندگی یا مورد دیگه ای برای من وجود. داره تا بتونم زودتر. خودمو. به خانوادم برسونم؟
با تشکر

Soosha

پست توسط Soosha » یک شنبه 19 دی 1395, 8:14 pm

سلام و احترام جناب چاوشی که اصل سوالم از ایشون هست
و دیگر دوستانی که احتمالا پاسخ سوال من رو میدونید و قبل از هر چیز تشکر!

من اثر انگشت آلمان و اتریش رو دارم برای دو سال قبل تقریبا. الان برگشتم و قصدم انگلیس هست.
در حال حاضر با توجه به وضعیت خروج از اتحادیه اروپا ایا انگشت من موجب دیپورت هست؟ به فکر کانادا باشم یا خیر میتونم برم برای انگلیس.

نکته ی بعد اینکه جناب چاوشی میشه قبل از معرفی به پلیس شما رو دید برای مشورت بهتر یا چنین امکانی اصولا وجود نداره؟
یا اگه دوست با تجربه ای هست میتونم اونجا ببینمش قبل از معرفی یا خیر؟

و نکته ی بعد اینکه آیا امکان اقامت کوتاه مدت قبل از معرفی بصورت مخفی وجود داره یا خیر؟ منظورم برای سه چهار روز هست برای جمع و جور کردن و دور شدن از جو راه و استرس و ..

ایمیل من و منتظر پاسخ دوستان
arsamsusa@gmail,com

Lexgiwyl

پست توسط Lexgiwyl » پنج شنبه 3 فروردین 1396, 4:39 pm

ببخشید چرا دیگه کسی جواب نمیده؟ کمپانیتون تعطیل شده؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 4 فروردین 1396, 3:59 am

سلام،
خیر دوست گرامی. ما همچنان پرانرژی در صحنه هستیم :)
لطفا در صورتی که سوالی دارید همینجا مطرح کنید و یا از راههای ارتباطی ما که در انتهای همین پیام مشاهده میکنید در تماس باشید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 4 فروردین 1396, 4:32 am

Soosha نوشته شده:
یک شنبه 19 دی 1395, 8:14 pm
سلام و احترام جناب چاوشی که اصل سوالم از ایشون هست
و دیگر دوستانی که احتمالا پاسخ سوال من رو میدونید و قبل از هر چیز تشکر!

من اثر انگشت آلمان و اتریش رو دارم برای دو سال قبل تقریبا. الان برگشتم و قصدم انگلیس هست.
در حال حاضر با توجه به وضعیت خروج از اتحادیه اروپا ایا انگشت من موجب دیپورت هست؟ به فکر کانادا باشم یا خیر میتونم برم برای انگلیس.

نکته ی بعد اینکه جناب چاوشی میشه قبل از معرفی به پلیس شما رو دید برای مشورت بهتر یا چنین امکانی اصولا وجود نداره؟
یا اگه دوست با تجربه ای هست میتونم اونجا ببینمش قبل از معرفی یا خیر؟

و نکته ی بعد اینکه آیا امکان اقامت کوتاه مدت قبل از معرفی بصورت مخفی وجود داره یا خیر؟ منظورم برای سه چهار روز هست برای جمع و جور کردن و دور شدن از جو راه و استرس و ..

ایمیل من و منتظر پاسخ دوستان
arsamsusa@gmail,com
سلام دوست گرامی!
اثرانگشت درخواست پناهندگی به مدت ۵ سال در سیستم اتحادیه اروپا میماند و پس از ان حذف میشود. بنابرین اثرانگشتی که در آلمان و اتریش داده اید هنوز در سیستم موجود میباشد. اما در صورتی که خروج شما از اتحادیه اروپا در سیستم ثبت شده باشد و به عبارتی بصورت قانونی از اروپا خارج شده باشید تا حدودی مشکل قابل حل است. در این صورت میتوانید به کمک وکیل خود پرونده جدیدی جهت درخواست پناهندگی خود تهیه کنید. در صورت مطرح شدن درخواست قبلی شما در آلمان و اتریش میتوانید به این موضوع استناد کنید که پس از درخواست پناهندگی در ان کشورها بصورت قانونی از اتحادیه اروپا خارج شده اید و اکنون درخواست جدید و موضوع جدید جهت درخواست خود دارید. خروج قانونی شما از اتحادیه از این جهت مهم است که میتوانید نشان دهید در طی این مدت بصورت مخفیانه و اصطلاحا بصورت سیاه در اتحادیه اروپا زندگی نمیکرده اید و درخواست جدید شما ادامه همان درخواست پناهندگی قبلی در آلمان و اتریش نیست.
آدرس دفتر ما در سایت موجود میباشد و روزانه با پناهجویان بسیاری ملاقات حضوری برقرار میکنیم. در صورت تمایل به ملاقات حضوری لطفا از طریق راههای ارتباطی ما که در انتهای همین پیام موجود میباشد هماهنگ نمایید.
جهت اقامت کوتاه مدت قبل از معرفی، در صورتی که بصورت قانونی وارد انگلیس شده باشید میتوانید تا قبل از به پایان رسیدن ویزای خود بدون هیچ مشکلی در انگلیس زندگی کنید. اما در صورت ورود غیرقانونی بایستی مواظب باشید به دام پلیس نیفتید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

دستمالچی

پست توسط دستمالچی » چهار شنبه 9 فروردین 1396, 9:20 am

سلام بنده در سال 1393 به اتهام قتل عمدی دو ماه زندان بودم سپس به قید وثیقه ازاد شدم و الان مجددا من رو خواستن برای بازداشت با همان اتهام در ضمن اتفاقی که افتاده برای من این بوده که بنده سرنشین جلو یک خودرو بودم و راننده با انجام حرکات مارپیچ باعث مرگ یک عابر شد ولی در بازپرسی مدعی شد که من فرمان رو چرخاندم و علت حادثه من بودم برای همین درابتدا من رو بازداشت کردن و هم راننده را در سه مرحله کارشناسی انجام شده توسط کارشناسان تود دادگستری ادعا راننده رد شد و در همان کارشناسی اول من رو ازاد کردن الان بازپرس پرونده رو مختومه کرده و صرفا با توسل به علم خودش راننده را تبرعه و من رو مقصر کردن الان بنده هیچ راهی برای اثبات بیگناهی خودم ندارم و از کشور خارج شدم شما میتونید کمک کنید

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 20 فروردین 1396, 4:06 am

درود بر شما!
پرونده شما بایستی بصورت قتل غیرعمد مورد بررسی قرار گرفته باشد و نه قتل عمد. قتل عمد خود جرم بزرگی است و نه تنها در قوانین پناهندگی جا نمیگیرد بلکه تلاش میشود افرادی که مرتکب چنین جرمهایی شده اند را حتی الامکان در جامعه خود راه ندهند.
در چنین شرایطی شما بایستی تمام تلاش خود را به کار گیرید که نشان دهید بیگناه هستید ولی سیستم قضائی ایران بصورت ناعادلانه شما را محکوم و زندانی کرده است.
در صورتی که مدارکی در دست دارید که نشان میدهد شما بیگناه بوده اید و یا حتی نشان میدهد شما سرنشین ان ماشین بوده اید و نه راننده، میتواند به پرونده پناهندگی شما کمک کند.
البته با توجه به جو فعلی در اروپا که متاسفانه مهاجرین با خودرو به عابرین پیاده حمله میکنند و همچنین شرایط کلی پرونده شما که ظاهرا با قتل یک فرد بیگناه در ارتباط است و بصورت اتفاقی رخ داده است پیشنهاد میشود در صورت امکان موضوع کیس را تغییر دهید.
در واقع میتوانید از بسیاری از بخشهای کیس فعلی به نحو احسن استفاده کنید مثل بازداشت، دادگاه و... اما بهتر است نشان دهید دلیل بازداشتها و احضارها و... موضوع دیگری به جز قتل بوده است. در نظر داشته باشید که کشورهای پناهنده پذیر به هیچ وجه حاضر نیستند به افرادی اقامت دهند که ممکن است در آینده برای جامعه خطرناک باشند.
در صورت نیاز به کمک میتوانید جهت تهیه موضوع کیس و یا تقویت کیس خود میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Mazhan

پست توسط Mazhan » سه شنبه 22 فروردین 1396, 2:11 pm

سلام جناب چاوشی گرامی.بنده زنی32 ساله هستم پدرم درسال 62 به جرم بودن در حزب توده ازآموزش و پرورش اخراج شده و تقریبا همیشه این موضوع گریبان گیرمون بوده ولی موضوع مهم تر اینه که خودم سالهاست که اعتقادات آتئیستی دارم و غیر از نزدیکان درجه اول کسی باخبر نیست چون این به سخنی به مفموم مرطد بودن من هست وتقریبا برای کل سیستم و جامعه غیر قابل قبول اما تازگی ها خانواده ی همسرم به این موضوع پی برده و حتی تهدید به قتل ویا گرفتن پسر9ساله ام ازم کردن به نظر شما من برای این کیس فقط از طریق شفاهی میتونم اقدام کنم یا غیر از خارج کردن خودم و پسرم از کشور برای اثبات ادعام به مدرک یا مستنداتی احتیاج دارم .قصد مهاجرت به نروژ را دارم لطفا راهنمایی کنید در شرایط بدی هستم.در ضمن با شوهرم مشکلی ندارم ایشون به خارج شدنم از کشور کمک میکنند تا بعدا از طریق الحاق خانوده بشه کاری کرد.

mohsen43

پست توسط mohsen43 » شنبه 26 فروردین 1396, 12:33 pm

سلام من قبلا بهتون ایمیل زدم برای تهیه مدرک وشما مبلغ روفرمودین وادرس تلگرامتونودادین ولی ادرس روکه میزنم پیدانمیکنه اگه ممکنه بگین که چطورورودکنیم ودیگه اینکه همراه من یه خانواده دیگه هست که یک خانم با دوفرزندش یکی 16 ساله ویکی 22ساله هستن که یک کیس خوب میخواهندلطفاقیمت اونم بگین ...ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 30 فروردین 1396, 3:46 am

Mazhan نوشته شده:
سه شنبه 22 فروردین 1396, 2:11 pm
سلام جناب چاوشی گرامی.بنده زنی32 ساله هستم پدرم درسال 62 به جرم بودن در حزب توده ازآموزش و پرورش اخراج شده و تقریبا همیشه این موضوع گریبان گیرمون بوده ولی موضوع مهم تر اینه که خودم سالهاست که اعتقادات آتئیستی دارم و غیر از نزدیکان درجه اول کسی باخبر نیست چون این به سخنی به مفموم مرطد بودن من هست وتقریبا برای کل سیستم و جامعه غیر قابل قبول اما تازگی ها خانواده ی همسرم به این موضوع پی برده و حتی تهدید به قتل ویا گرفتن پسر9ساله ام ازم کردن به نظر شما من برای این کیس فقط از طریق شفاهی میتونم اقدام کنم یا غیر از خارج کردن خودم و پسرم از کشور برای اثبات ادعام به مدرک یا مستنداتی احتیاج دارم .قصد مهاجرت به نروژ را دارم لطفا راهنمایی کنید در شرایط بدی هستم.در ضمن با شوهرم مشکلی ندارم ایشون به خارج شدنم از کشور کمک میکنند تا بعدا از طریق الحاق خانوده بشه کاری کرد.
درود بر شما!
جواب شما در این پست داده شده است:
http://forum.panahandegi.com/viewtopic. ... 976#p48976

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 30 فروردین 1396, 3:48 am

mohsen43 نوشته شده:
شنبه 26 فروردین 1396, 12:33 pm
سلام من قبلا بهتون ایمیل زدم برای تهیه مدرک وشما مبلغ روفرمودین وادرس تلگرامتونودادین ولی ادرس روکه میزنم پیدانمیکنه اگه ممکنه بگین که چطورورودکنیم ودیگه اینکه همراه من یه خانواده دیگه هست که یک خانم با دوفرزندش یکی 16 ساله ویکی 22ساله هستن که یک کیس خوب میخواهندلطفاقیمت اونم بگین ...ممنون
سلام،
کلیه راههای ارتباطی ما را در انتهای همین پیام مشاهده میکنید.
همچنین از طریق لینک زیر میتوانید راههای تماس با ما را پیدا کنید:
http://panahandegi.com/contact-us/

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

afshinkhasraji55

Re: پناهنده گی المان از طریق ویزای شینگن

پست توسط afshinkhasraji55 » جمعه 12 خرداد 1396, 11:01 am

سلام ودرود اقای چاووشی
من مدتی هست که واسه ویزای شینگن المان اقدام کردم وکیس من مسیحی هست ، وواقعا هم مسیحی شدم وبه عیسی مسیح ایمان دارم و مطمئنم زنده ست، کیس مسیحی خودم و شرح وحال وقایع مسیحی شدنم را نوشتم و هر روز مطالعه میکنم وبررسی میکنم تا کم و کسری نداشته باشدولی مدرک و سندی بعنوان اینکه من جونم در خطره و تحت تعقیب هستم ندارم درصورتیکه من جونم در خطرنبوده و تحت تعقیب نیستم میخواستم شما میتوانید برای کیس من مدارک و سندی دال براین که خطرجانی دارم و تحت تعقیب هستم را برایم تهیه کنید و هزینه اش چقدر میشود.؟
متشکرم

afshinkhasraji55

Re: پناهنده گی المان از طریق ویزای شینگن

پست توسط afshinkhasraji55 » جمعه 12 خرداد 1396, 11:02 am

سلام ودرود اقای چاووشی
من مدتی هست که واسه ویزای شینگن المان اقدام کردم وکیس من مسیحی هست ، وواقعا هم مسیحی شدم وبه عیسی مسیح ایمان دارم و مطمئنم زنده ست، کیس مسیحی خودم و شرح وحال وقایع مسیحی شدنم را نوشتم و هر روز مطالعه میکنم وبررسی میکنم تا کم و کسری نداشته باشدولی مدرک و سندی بعنوان اینکه من جونم در خطره و تحت تعقیب هستم ندارم درصورتیکه من جونم در خطرنبوده و تحت تعقیب نیستم میخواستم شما میتوانید برای کیس من مدارک و سندی دال براین که خطرجانی دارم و تحت تعقیب هستم را برایم تهیه کنید و هزینه اش چقدر میشود.؟
متشکرم

مقصود

پست توسط مقصود » جمعه 12 خرداد 1396, 12:28 pm

سلام اقای چاووشی من میخام تو یه کشور اروپایی پناهنده بشم تحصیلات بالایی هم ندارم ایا میشه کاری کرد

Officer

پست توسط Officer » جمعه 12 خرداد 1396, 1:29 pm

دوست عزیز پناهندگی ربطی به تحصیلات نداره. بی سواد داشتیم دکتر هم داریم

Mohsengh7

پست توسط Mohsengh7 » جمعه 12 خرداد 1396, 10:13 pm

ب عرض سلام و خسته نباشید من پسری 21ساله هستم وتقریبا چند ماه پیش با 2نفر ک شناختی نسبت بهشون نداشتم درگیر شدم و توی دعوا چاقو خوردم وبعد از شکایت و پیگیری چند بار دیگه هم مزاحمم شدند و تهدیدم کردند میخاستم ببینم میتونم از این طریق ک امنیت جانی ندارم در کشور المان. پناهنده بشم و اگر ممکنه بگید باید دقیقا چکاری انجام بدم لطفا کمکم کنید ممنونم

bitavz

پست توسط bitavz » سه شنبه 6 تیر 1396, 6:49 pm

سلام کسی درباره کیس سوالی داشت بپرسه راهنمایی میکنم
ایدی تلگرامم bita_vz@

f.ch.f

پست توسط f.ch.f » پنج شنبه 8 تیر 1396, 4:11 pm

سلام ممنون میشم که اگه جواب بدید میخاستم بدونم وقتی با کیس تغییر دین بتونم اقامت انگلیس یا المانو بگیرم بعدش میتونم به کشورم ایران رفتو امدداشته باشم

22292229

پست توسط 22292229 » سه شنبه 20 تیر 1396, 8:48 am

سلام میخواهم خود را به استانبول تبدیل نمایم امکان داره

Salmanloyal

پست توسط Salmanloyal » یک شنبه 25 تیر 1396, 6:20 pm

سلام جناب چاوشي بنده يه مدت پيش تو يك جمع سه نفره راجب رهبر و دين اسلام و شيعه و حكومت حرفاي بسيار بدي زدم و از نظر اعتقادات كوچكترين اعتقادي به دين اسلام هم ندارم و يكي صداي بنده رو ظبط كرده و داره تهديدم ميكنه اگه ٥٠ ميليون پول بهش ندم صدا رو ميبره اطلاعات و بنده رو تحويل بده اصلا داغونم بخدا من چنين پولي ندارم بايد خونه و زندگيمو بفروشم مدتي بفكر افتادم كه برم ايا با اين مورد ميتونم پناهندگي بگيرم يا نه تو رو خدا بهم كمك كنيد گير يه ادم زبون نفهم افتادم كه باباش هم سپاهي هست

saalaar

پست توسط saalaar » پنج شنبه 26 مرداد 1396, 10:34 am

سلام لطفا نمونه یه کیسو بزارین که برای اثباتش به مدرکی نیاز نداشته باشه

fazl1368

پست توسط fazl1368 » سه شنبه 31 مرداد 1396, 9:38 am

عرض سلام !
شما کیس از تبعه افغانستان هم تهیه کرده میتوانید ؟
در صورتیکه اسناد وشواهد قوی ومعتبر هم داشته باشیم

mehdi mehdi

پست توسط mehdi mehdi » یک شنبه 2 مهر 1396, 11:01 pm

سلام اقاي چاووشي من ٢٠سالمه و تو ايران ورزش حرفه اي فوتبال دنبال ميكنم و عضو يك تيم هم هستم ولي ميخوام براي پيشرفت به كشور اروپايي مثل المان يا هلند يا انگليس برم ولي چون خدمت نرفتم همش به مشكل ميخورم
من قصد رفتن غير قانوني دارم و ادمشم دارم و پدرمم يه مشكل سياسي داشت تو ايران كه ميتونه به درست كردن كيس شما كمك كنه
ولي چند تا سوال دارم
يك اينكه بعد موفقيت من با كيس شما من ميتونم به فوتبالم ادامه بدم
دو چون تو فوتبال سن خيلي مهمه من اگه سنمو كمتر بگم مثلا ١٨متوجه نميشن يا ازم تست استخوان نميگيرن
سه چه مدت زماني طول ميكشه تا پناهندگيم موافقت بشه و تو اين مدت من چجوري با شما ارتباط داشته باشم
چهار كيس تو ايران به دستم به چه صورت ميرسه
خواهش ميكنم جواب بدين اقاي چاووشي چون من زمان زيادي ندارم

رونالدوی مهاجر

پست توسط رونالدوی مهاجر » دو شنبه 22 آبان 1396, 9:45 am

با سلام میخواستم کیس پناهندگی ای برای خودم بنویسم میخواستم بدونم آیا باید به زبان ترکی باید ترجمه بشه یا فارسی باشه درضمن به کجا باید تحویل بدم و این که چند صفحه باشه؟ مفصل یا مختصر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 24 آبان 1396, 3:57 am

mehdi mehdi نوشته شده:
یک شنبه 2 مهر 1396, 11:01 pm
سلام اقاي چاووشي من ٢٠سالمه و تو ايران ورزش حرفه اي فوتبال دنبال ميكنم و عضو يك تيم هم هستم ولي ميخوام براي پيشرفت به كشور اروپايي مثل المان يا هلند يا انگليس برم ولي چون خدمت نرفتم همش به مشكل ميخورم
من قصد رفتن غير قانوني دارم و ادمشم دارم و پدرمم يه مشكل سياسي داشت تو ايران كه ميتونه به درست كردن كيس شما كمك كنه
ولي چند تا سوال دارم
يك اينكه بعد موفقيت من با كيس شما من ميتونم به فوتبالم ادامه بدم
دو چون تو فوتبال سن خيلي مهمه من اگه سنمو كمتر بگم مثلا ١٨متوجه نميشن يا ازم تست استخوان نميگيرن
سه چه مدت زماني طول ميكشه تا پناهندگيم موافقت بشه و تو اين مدت من چجوري با شما ارتباط داشته باشم
چهار كيس تو ايران به دستم به چه صورت ميرسه
خواهش ميكنم جواب بدين اقاي چاووشي چون من زمان زيادي ندارم
سلام،
- هیچ محدودیتی در فعالیتهای ورزشی شما وجود نخواهد داشت. پس از دریافت پناهندگی کلیه خدماتی که به سایر شهروندان تعلق میگیرد شامل شما نیز خواهد شد.
- جهت اثبات هویت خود نیاز به یک سری مدارک شناسایی خواهید داشت. اما در صورتی که کیس خود را طوری ارائه دهید که نشان دهد فاقد مدارک شناسایی هستید و از مشخصات غیرواقعی استفاده کنید ممکن است جهت اثبات برخی از اطلاعات شما آزمایشهایی انجام شود. از جمله تست زبان (اینکه بتوانید به زبان کشوری که ادعا میکنید اهل آنجا هستید مکالمه کنید و...) و همچنین تست سن... اما این آزمایشات همیشگی نیست و در همه کشورها نیز انجام نمیشود.
- مدت زمان مورد نیاز جهت دریافت پناهندگی میتواند بسیار متغییر باشد. در برخی موارد پناهجو در طی ۳ ماه پس از ورود به مصاحبه دعوت میشود و در صورت پذیرفته شدن کیس، اقامت دریافت میکند. اما در اغلب موارد رسیدگی به درخواست پناهندگی بسیار طولانی تر است. معمولا یک پروسه ۶ ماهه تا ۱ ساله جهت مصاحبه در نظر گرفته میشود.
- کیس را بایستی حتما قبل از خروج از ایران آماده کنید. پس از خروج از ایران فرصتی جهت آماده سازی کیس و تهیه مدارک وجود ندارد.
- نحوه ارتباط با ما را در انتهای همین پیام مشاهده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان