سوالی در مورد تفاوت خروج قانونی و غیرقانونی و کیس راه و کیس اصلی

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
hm13862007

سوالی در مورد تفاوت خروج قانونی و غیرقانونی و کیس راه و کیس اصلی

پست توسط hm13862007 » جمعه 19 مرداد 1397, 10:20 am

سلام و عرض احترام خدمت آقای چاوشی گرامی و سایر عزیزان

جناب چاوشی ، بنده به تازگی ظرف چند ماه گذشته عضو انجمن شدم و میخواستم از حضور شما چند مورد سوال رو بپرسم .
من جوانی حدودا 32 ساله هستم که دارای گذرنامه رسمی و معتبر ایران بوده و تا به حال ، کلا در طول زندگیم ، دو مرتبه به گرجستان و یک مرتبه به ترکیه مسافرت تفریحی چند روزه داشته ام .

1 - بنده برای خروج از کشور و پناهنده شدنم به یک کشور مقصد (که فعلا مشخص نمیباشد و با راهنمایی آتی و مشورت شما مشخص میگردد) ، میتوانم قانونی با پرواز مستقیم وارد خاک اون کشور بشم یا نه حتما باید غیرقانونی خارج بشم از ایران با قاچاق بر و این روش های زمینی و دریایی و ... برسم به مقصد ؟
در خروج قانونی و یا غیرقانونی کیس راه در مورد کدامیک باید ارائه شود و کیس راه مناسب چیست ؟

2 - چرا برخی از دوستان عزیز در انجمن ، دنبال آدم پرون و قاچاق بر هستند ؟ یعنی این دوستان فرقشون با بنده اینه که فقط یا ممنوع الخروج هستند که نمیتوانند قانونی از گیت فرودگاه خارج شوند یا اینکه به هر دلیل اصلا گذرنامه ای نمیتوانند داشته باشند و یا اینکه هزینه بالاتری برای صدور ویزای مقصد نمیتوانند انجام دهند ؟ درست متوجه شدم ؟

3 - بر اساس تجارب ارزشمند سالیان گذشته که شما دارید و البته تغییر قوانین پناهندگی در کشورها که شما به روز شده اطلاعات رو در اختیار دارید ، کدام کشور با توجه به شرایطی که عرض میکنم بهترین مقصد برای من هستش :
* مردم اون کشور انگلیسی زبان باشند یا حتی المقدور دو زبان رایج داشته باشند که گویش انگلیسی را حتما متوجه بشوند .
* با توجه به کیس بنده که قرار هستش شما برای من طراحی ، نگارش و مستند سازی کنید ، تردد بعدی بنده (پس از اخذ قبولی در پناهندگی ام و اخذ اقامت اون کشور) به ایران جهت دیدن اعضای خانواده ام ، مشکلی نداشته باشه و بتونم گاها برگردم و سری به عزیزانم بزنم .
* از نظر وضعیت کمپ ورودی ، و سپس بعد از قبولی پناهندگی ام ، حمایت های مالی و حقوق ماهیانه و خدمات رایگان آموزشی زبان و خدمات درمانی و کمک های دولتی و سازمان های مردم نهاد غیر دولتی در اون کشور ، جز کشورهایی باشه که محدودیت نداشته باشه و شامل این موارد بشه .
* حتی المقدور ایرانی ای زیادی در اون کشور با کیس های متفاوت موفق به اخذ قبولی قطعی پناهندگی شده باشند .
* شرایط کار کردن از هنگام پذیرش و یا اخذ قبولی مصاحبه پناهندگی ، فراهم باشد و بتوانم مشغول به کار شوم .

4 - برای اینکه بتونم در مورد مشکل قبلی خودم که سال پیش برام اتفاق افتاده و یک سالی هم درگیر حواشی ادامه دار داستان بودم ، کیس اصلی پیشنهادی رو خدمت شما بگم ، گفته های من کفایت میکند برای نگارش همین کیس مذکور توسط شما یا اینکه خیر ، با توجه به مصاحبه ای که با من از طریق تلگرام انجام میدین ، به تشخیص شما بهترین کیس موجود که 100 درصد قطعی و بسیار قوی و مستند هم باشد ، برای من طراحی ، نگارش و سند سازی مکتوب شده و اوراق و اسناد و منضمات کتبی ممهور شده کلیه مدارک رو برای بنده فراهم و به نشانی پستی منزل در ایران ، ارسال میفرمایید ؟ پشتیبانی آنلاین و تمرینات مربوط به سوالات روز مصاحبه رو با شما میتونم انجام بدم ؟ تا لحظه تایید قبولی پناهندگی ، شما کمک و همراه من هستید یا خیر ؟

5 - نهایتا در مورد اینکه شرحی از خودم رو عرض کنم ، و اینکه با شما مشورتی داشته باشم و راهنمایی درستی دریافت کنم ، با توجه به اینکه میخوام در بهترین زمان ممکن از کشور خارج بشوم ، آیا میتونم از طریق تلگرام با شخص شما صحبتی داشته باشم که حداقل بتونم در شناخت من ، حادثه رخ داده شده برای من و طراحی ، انشاء و تهیه کلیه مدارک مورد نیاز کیس کمکی به شما کرده باشم ؟

فعلا به همین صحبت ها و سوالات بسنده میکنم
عذرخواهی من رو پذیرا باشید بابت طولانی شدن این پست
جهت استحضار ، به جهت شغل قبلیم ، دارای روابط عمومی بسیار بالا و فن بیان خوبی هستم . امیدوارم با این شرایط و البته با تلاش ها و زحمات شما ، موفق به رسیدن بی مشکل به مقصدم و البته اخذ قبولی پناهندگی در همان مرحله اول بشوم .

ادب حکم میکنه که قبل از هر اتفاقی و تفاهمی ، پیشاپیش از زحمات شما برای انجام پیگیری امور مربوط به خودم تشکر کنم
امیدوارم ، این آغازی باشه برای داشتن یک زندگی بهتر در آینده ای با ثبات تر .

منتظر پاسخ شما هستم جناب چاوشی

hm13862007

Re: سوالی در مورد تفاوت خروج قانونی و غیرقانونی و کیس راه و کیس اصلی

پست توسط hm13862007 » دو شنبه 22 مرداد 1397, 9:27 pm

این خبر در رسانه ها منتشر شده حدودا دو ماه پیش خیلی مهم هستش و مطلب مفیدی رو برای دوستانی که میخوان اول برن یونان و بعدش برن آلمان داره :

توجه بفرمائید :
سران سیاسی کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در بروکسل گرد هم آمده‌اند، در نشستی شبانه تغییرات مهمی در قوانین پناهجویی ایجاد کردند. مرکل هم موفق شد با اسپانیا و یونان به توافقی مهم دست یابد.

آلمان با اسپانیا و یونان به توافق مهمی دست یافت. بر این اساس، پناهجویانی که مشخصات‌شان در بدو ورود به اتحادیه اروپا در این دو کشور ثبت شده، در صورتی که راهی آلمان شده باشند، آلمان آنها را به اسپانیا و یونان بازمی‌گرداند. این پدیده که "مهاجرت ثانویه" خوانده می‌شود، یکی از مشکلات اصلی از جمله در آلمان است.

یعنی اگر مشخصات ورودی شخصی به هر نحوی در یکی از گیت های ورود به یونان ، زمینی ، هوایی ، دریایی توسط پلیس ثبت بشه در سیستم ، علی رغم اینکه یونان تا امروز جز کشورهای امضاء کننده متعهد به قانون دوبلین 3 نبوده و نیست ، ولی با این توافق نامه الحاقی جدید برای قوانین پناهندگی ، با آلمان موافق کرده که مشخصات هر شخصی رو که در کشور یونان ثبت گردد و سپس راهی آلمان شود ، مجددا به مبدا یونان دیپورت گردد . دوستان گرامی لطفا حواستون باشه که خدای نکرده مشکلی براتون در این زمینه پیش نیاد . ایشالا موفق باشید همیشه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان