دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » شنبه 7 خرداد 1390, 1:42 am

دریافت ویزا از سفارت بسیاری از کشورها به خصوص کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا و استرالیا برای بسیاری از هموطنان یک کار بسیار دشوار و در اغلب موارد غیرممکن است. ما بر آنیم تا تجربیات طولانی خود در امر گرفتن ویزا را در اختیار هموطنان قرار دهیم تا بتوان در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از سفارتخانه ها ویزا دریافت نمود. در شیوه مورد استفاده ما خواهید توانست با هزینه بسیار کم و در طی مدت کوتاه (بسته به کشور مقصد بین ۴۰ روز تا ۶ ماه) ویزا دریافت نمائید.
هزینه ها:
هزینه دریافت ویزا بسته به کشور مقصد به شرح زیر است:
الف) ویزای شینگن از کشورهای شرق و جنوب اروپا همچون ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، لهستان و... مبلغ ۲۰ میلیون تومان.
ب) ویزای شینگن از کشورهای غرب اروپا همچون آلمان، دانمارک، نروژ، سوئد، هلند، بلژیک و... مبلغ ۲۵ میلیون تومان.
پ) ویزای انگلیس، کانادا، امریکا و استرالیا مبلغ ۳۰ میلیون تومان.

هزینه ها در طی ۳ مرحله دریافت میشود:
۱- هزینه اولیه جهت استارت کار.
این هزینه بسته به کشور مقصد بین ۵ تا ۷ میلیون تومان متغیر میباشد که به شرح زیر است:
الف) جهت ویزای شینگن از کشورهای شرق و جنوب اروپا همچون ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، لهستان و... هزینه اولیه به مبلغ ۵ میلیون تومان.
ب) ویزای شینگن از کشورهای غرب اروپا همچون آلمان، دانمارک، نروژ، سوئد، هلند، بلژیک و... هزینه اولیه به مبلغ ۶ میلیون تومان.
پ) ویزای انگلیس، کانادا، امریکا و استرالیا هزینه اولیه به مبلغ ۷ میلیون تومان.
۲- هزینه آماده سازی پرونده. این مبلغ برابر با همان مبلغ هزینه اولیه (هزینه استارت) میباشد. بطور مثال اگر فردی برای ویزای کانادا اقدام نموده و در مرحله اول مبلغ ۷ میلیون تومان پرداخت نموده است در این مرحله نیز مجددا مبلغ ۷ میلیون تومان خواهد پرداخت.
پس از دریافت هزینه اولیه پرونده متقاضی شروع میشود و فعالیتهای زیر انجام میشود:
- گرفتن دعوتنامه
- رزرو هتل
-تهیه مدارک مورد نیاز سفارت از جمله گواهی حساب بانکی، گواهی اشتغال به کار یا اشتغال به تحصیل، اسناد مالکیت، سند ازدواج و هر مدرک دیگری که جهت ارائه به سفارت نیاز باشد. لازم به ذکر است در صورتی که متقاضی هر یک از مدارک فوق را خودش داشته باشد یا بتواند آنها را تهیه کند به ازای هر مدرک مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ تومان از هزینه های وی کسر خواهد شد. بطور مثال اگر متقاضی گواهی حساب بانکی و سند ازدواج داشته باشد مبلغ ۱ میلیون تومان از هزینه های وی کسر خواهد شد.
پس از آماده سازی پرونده متقاضی قسط دوم را که معادل قسط اول میباشد میپردازد و جهت دریافت ویزا با یک پرونده قوی همراه با دعوتنامه و سایر مدارک تهیه شده به سفارت مراجعه میکند.
۳- پس از دریافت ویزا باقیمانده هزینه ها دریافت میشود.
همانگونه که مشاهده میشود حدود ۴۰-۴۵% هزینه ها قبل از دریافت ویزا (طی ۲ مرحله که در بالا شرح داده شد) پرداخت میگردد و باقیمانده را متقاضی پس از دریافت ویزا میپردازد.

دعوتنامه از شرکتها، مراکز و ارگانهای شناخته شده و معتبر در کشور مورد نظر گرفته میشود و سفارتها اهمیت زیادی برای دعوتنامه های صادر شده از این ارگانها قائل هستند.
هزینه کودکان و افراد زیر ۱۸ سال بدین شرح است:
کودکان زیر ۷ سال کل هزینه ویزا مبلغ ۶ میلیون تومان.
افراد ۸ تا ۱۸ سال کل هزینه ویزا مبلغ ۱۰ میلیون تومان.
هزینه افراد زیر ۱۸ سال در طی ۲ قسط دریافت میشود. نصف هزینه در ابتدای پروسه کاری و باقیمانده پس از دریافت ویزا.


روش کار:

- متقاضی هزینه اولیه را به حساب ما در ایران واریز کرده و مدارک و اطلاعات زیر را به آدرس ایمیل ما (info@panahandegi.com) میفرستند:
۱- اسکن فیش پرداختی
۲- اسکن صفحه اول پاسپورت کلیه افراد متقاضی ویزا
۳- اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه تا در صورت نیاز برای متقاضی سند ازدواج تهیه شود.
۴- نام کشور مقصد (کشوری که متقاضی تصمیم به مهاجرت دارد)
۵- آدرس، کد پستی، شماره تلفن (آدرس دقیق جهت ارسال دعوتنامه و سایر مدارک)

با ارسال مدارک فوق، کار بر روی پرونده شروع میشود و نحوه پیشرفت کار با جزئیات کامل در اختیار متقاضی قرار میگیرد. این همکاری تا زمان دریافت ویزا ادامه می یابد.

چناچه متقاضی تصمیم داشته باشد پس از ورود به کشور مقصد درخواست پناهندگی نماید، در طی پروسه دریافت ویزا به متقاضی کمک میشود تا یک پرونده بسیار قوی پناهندگی تشکیل داده و بتواند پس از ورود به کشور مقصد درخواست پناهندگی دهد. در این مرحله همکاری با متقاضی تا زمان دریافت پناهندگی ادامه می یابد.

زمان مورد نیاز:
- چنانچه برای کشورهای اروپایی، استرالیا، نیوزلند و یا امریکا اقدام شود معمولا از زمان شروع کار تا دریافت ویزا بین ۲ تا ۳ ماه زمان نیاز خواهد بود هرچند موارد زیادی داشته ایم که موفق به گرفتن ویزای شنگن در طی مدت ۱ ماه شده اند.
- دریافت ویزا از سفارت کانادا نیاز به زمان بیشتری دارد. در حال حاضر پرونده های ویزا در سفارت کانادا در طی یک دوره ۳ ماهه مورد بررسی قرار میگیرند هرچند پرونده هایی داشته ایم که در طی ۲ ماه نیز موفق به دریافت ویزا شده اند.

این پروسه برای کلیه کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا، استرالیا و... قابل اجرا است و هیچ محدودیتی از نظر جغرافیایی وجود ندارد.

(آخرین بروزرسانی ۱۰ فوریه ۲۰۱۷)
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

توضیحات:

پست توسط Admin » جمعه 13 خرداد 1390, 7:22 am

برخی سوالات عمومی که در ارتباط با دریافت ویزا مطرح میشود:
۱- سفارتخانه ها برای صدور ویزا نیاز به به نوعی ضمانت از قبیل سند مالکیت و یا چک دارند. بنده هیچ گونه سند مالکیتی ندارم و چک نیز نمیتوانم تهیه کنم، آیا میتوانم ویزا بگیرم؟
- هیچ سفارتی حق گرفتن سند مالکیت و یا هر نوع ضمانت و وثیقه ای جهت صدور ویزا ندارد. بر اساس قوانین حاکمیت ملی کشورها، سفارتخانه ها حق دخالت در امور ملکی و دارایی کشور میزبان را ندارند. در غیر این صورت سفارتهای کشورهای خارجی پس از مدت کوتاهی مالک بخشی از خاک کشور خواهند شد که با حاکمیت ملی یک کشور در تناقض است. وقتی سفارت درخواست ویزا را بررسی میکند بایستی مطمئن شود که متقاضی پس از اتمام مدت ویزا به کشور خویش بازخواهد گشت. هر چه متقاضی مدارک بیشتری دال بر وابستگی خود در ایران ارائه دهد احتمال موافقت با درخواست ویزا بیشتر خواهد شد. این مدارک شامل اسناد ملکی (سند خانه و مستغلات، سند ماشین و...)، مدارکی در ارتباط با شاغل بودن فرد، مدارکی که نشان دهد فرد متقاضی مشغول به تحصیل است، سند ازدواج، حساب بانکی مناسب و...
سفارتخانه ها تنها یک کپی از اسناد مالکیت متقاضی را نگه میدارند و اصل اسناد مالکیت برگشت داده میشود.
متقاضی ویزا با ارائه مدارک فوق، سفارت را قانع میکند که به اندازه کافی در کشور خود وابستگی دارد و پس از اتمام مدت ویزا به کشور خود برمیگردد.
کلیه مدارک مورد نیاز سفارت (گواهی حساب بانکی، گواهی اشتغال به کار، سند مالکیت، بیمه و...) توسط گروه پناهندگی قابل تهیه است. در واقع تنها مدرکی که متقاضی ویزا بایستی داشته باشد پاسپورت است. بقیه مدارک توسط گروه ما تهیه میشود. هزینه مدارک نیز در هزینه ویزا گنجانده شده است و نیازی به پرداخت هزینه جدید جهت تهیه مدارک وجود ندارد.

۲- بنده پول کافی در حساب بانکی ندارم. آیا به من ویزا خواهند داد؟
- متقاضی بایستی نشان دهد در طی مدتی که در مسافرت است به مشکل مالی نخواهد خورد. موجودی حساب و یا گواهی بانکی بایستی به اندازه ای باشد که هزینه های سفر را پوشش دهد. در صورتی که متقاضی بتواند از محل کار یا تحصیل خود نامه ای بگیرد مبنی بر اینکه هزینه سفر وی توسط ارگان مربوطه تامین میشود در این صورت گواهی بانکی از اهمیت کمتری برخوردار میشود. در واقع هدف سفارت از درخواست گواهی بانکی این است که مطمئن شود متقاضی از نظر مالی توانایی تامین هزینه های سفر را دارد.
در صورتی که حساب بانکی قوی نداشته باشید میتوانید از ما در تهیه این مدرک کمک بگیرید.

۳- احتمال موفقیت گرفتن ویزا به این روش چقدر است؟ سفارتها سختگیری زیادی جهت صدور ویزا میکنند.
- افراد بسیاری به کمک ما موفق به گرفتن ویزا شده اند که حتی خودشان نیز باور نداشتند که بتوانند ویزا بگیرند. پرونده تا حد امکان قوی تهیه میشود و کلیه مدارک مورد نظر سفارت تامین میشود. دعوت نامه های دریافتی ما از موسسات و مراکز شناخته شده هستند و سفارتها اهمیت ویژه ای به دعوتنامه های صادر شده از این مراجع میدهند. بنابرین با توجه به اهمیت دعوتنامه و همچنین مدارکی که به کمک ما برای متقاضی تهیه میشود شانس موفقیت دریافت ویزا بسیار بالاست.

۴- به هر دلیل موفق به گرفتن ویزا نشوم آیا کل پولم از دست میرود؟
چنانچه سفارت با درخواست ویزا مخالفت کند ما با محلی که دعوتنامه صادر کرده است تماس میگیریم و میخواهیم که با سفارت تماس بگیرد. در این حالت معمولا محلی که دعوتنامه فرستاده است به سفارت ایمیل و یا فکس میزند که در اغلب موارد با درخواست ویزا موافقت میشود. چنانچه به هر دلیلی و با همه تلاشها ویزا صادر نشود بخش زیادی از هزینه ها قابل برگشت است. از جمله هزینه هتل معمولا به صورت کامل قابل برگشت است. بخش زیادی از هزینه دعوتنامه نیز در بسیاری موارد قابل برگشت است که این مورد بستگی به شرایط ارگان صادر کننده دعوتنامه دارد. برخی مراکز کل هزینه را پس میدهند و برخی نیز مقداری از هزینه را جهت امور اداری کم میکنند و باقیمانده را برمیگردانند. هزینه اولیه که جهت شروع کار پرداخت میشود قابل برگشت نیست.

۵- اگر بنده به هر دلیلی پس از ورود به خاک کشور مربوطه مجبور به درخواست پناهندگی شوم و به ایران برنگردم آیا سفارت میتواند املاک مرا در ایران مصادره و یا تصاحب کند؟
- خیر. هیچ سفارتی حق دخل و تصرف در املاک کشور میزبان را ندارد.

۶- اگر بنده به صورت قانونی و با ویزا از ایران خارج شوم، آیا میتوانم درخواست پناهندگی دهم؟ چون با ویزا و بدون مشکل از ایران خارج شده ام درخواست مرا رد نخواهند کرد؟
- خروج قانونی از کشور به هیچ وجه بدین معنی نیست که حق درخواست پناهندگی ندارید و یا با درخواست پناهندگی مخالفت خواهد شد. همانگونه که خروج غیرقانونی و قاچاقی از کشور بدین معنی نیست که حتما با درخواست پناهندگی موافقت خواهد شد. در واقع اکثریت پناهجویانی که از درخواست پناهندگی خود جواب منفی گرفته اند، خروجشان از ایران به صورت غیرقانونی و قاچاقی بوده است.
عامل تعیین کننده در درخواست پناهندگی کیس و پرونده پناهندگی است. وقتی پناهجو به صورت قانونی از ایران خارج شده است بایستی بررسی کنندگان درخواست پناهندگی را قانع کرد که خروج قانونی وی از کشور دلیل بر امن بودن شرایط نبوده است.
در این حالت بایستی سناریو و داستان کیس را به نحوی تنظیم کرد که خروج قانونی از کشور را توجیه کند.
ما پرونده های بسیار زیادی داشته ایم که متقاضی به کمک ما و به صورت قانونی از کشور خارج شده است و با پرونده تهیه شده توسط ما نیز موفق به گرفتن پناهندگی گرفته است. در این مورد تنها کیس و پرونده پناهندگی است که تعیین کننده است. با داشتن کیس قوی در هر حالتی میتوان پناهندگی گرفت.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

esanii
پست: 2
تاریخ عضویت: سه شنبه 25 مرداد 1390, 1:56 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط esanii » چهار شنبه 26 مرداد 1390, 1:03 am

ﺳﻼﻡ ﺁﻗﺎﯼ ﭼﺎﻭﻭﺷﯽ .ﻣﻦ ﭘﺎﺱ ﻭ ﻟﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﺩﺍﺭﻡ.ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺎﻧﺎﺩﺍ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﮔﯽ ﺑﮕﯿﺮﻡ. ﻭﯾﺰﺍ. ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺎﻧﺎﺩﺍ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﺭﺱ ؟ﺑﻌﺪ ﻧﺤﻮﻩ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﮔﯽ ﺭﻭ ﻫﻤ ﺑﺮﺍﻡ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﯾﻦ.ﮐﯿﺲ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﻗﻮﯼ ﺷﺪﻧﺶ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ .ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﻦ ۲۲ ﺳﺎﻟﻢ ﻫﺴﺖ .

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 26 مرداد 1390, 1:35 pm

سلام!
آخرین پرونده ای که موفق به گرفن ویزا از سفارت کانادا شد مربوط به چند روز پیش است که هزینه کلی حدود ۶ میلیون تومان شد. هزینه ها تا حد زیادی بستگی به هزینه سمینار و همچنین هزینه هتل دارند. هزینه مربوط به ما ثابت است و در حال حاضر ۲ میلیون تومان به ازای هر نفر میباشد (این هزینه ممکن است در آینده افزایش یابد).
چنانچه پرونده دریافت ویزا را با ما پیش ببرید میتوانیم در طی مدتی که منتظر جواب از سفارت هستید کیس پناهندگی را پیش ببریم.
در صورتی که خودتان کیس مناسب داشته باشید میتوانید به کمک ما کیس را تقویت کرده و شانس موفقیت آنرا به طرز قابل توجهی افزایش دهید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

catman
پست: 10
تاریخ عضویت: دو شنبه 24 مرداد 1390, 2:49 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط catman » دو شنبه 14 شهریور 1390, 5:51 pm

سلام بر جناب چاوشي عزيز.
چند سوال داشتم.
1-معمولا چقدر قبل از هر سمينار شما متوجه ميشويد مثلا در فلان كشور سمينار هست؟
2-چقدر زمان از وقتي كه اعلام شد سمينار هست فرصت داريد جهت ثبت نام متقاضي؟
3-در شرايط فعلي ايا اطلاعي از سمينار در كشورهايي مانند امريكا - كانادا -استراليا و يا نيوزلند داريد؟
با تشكر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » سه شنبه 15 شهریور 1390, 2:55 pm

سلام،
۱- سمینارها را از ماهها قبل میتوان مشاهده نمود و ثبت نام کرد. هم اکنون سمینارهای سال ۲۰۱۲ بر روی سایت قرار گرفته اند و بسیاری از آنها را میتوان ثبت نام کرد.
۲- معمولا هر سمینار یک وقت خاصی (Deadline) جهت شروع ثبت نام و یا پایان ثبت نام دارد. بهتر است حدود ۲ تا ۳ ماه قبل از شروع سمینار ثبت نام انجام گیرد تا زمان کافی جهت درخواست ویزا و... وجود داشته باشد.
۳- سمینارهای موجود در کشورهای فوق را میتوان با سرچ در اینترنت پیدا کرد. تقریبا برای هر موضعی سمینار خاص ان وجود دارد و در هر تاریخی که مد نظرتان باشد نیز میتوان سمینار مناسب پیدا کرد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

catman
پست: 10
تاریخ عضویت: دو شنبه 24 مرداد 1390, 2:49 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط catman » شنبه 19 شهریور 1390, 8:24 am

سلام بر جمشيد چاوشي عزيز.
در مورد دريافت ويزا جهت سمينار در امريكا و كانادا كه داراي سفارت در ايران نيستند به چه صورت عمل ميكنيد؟
1-ايا بايد جهت مصاحبه به كشور ديگري رفت؟
2- ايا در زمان مصاحبه ندانستن زبان انگليسي باعث رد شدن تقاضاي ويزا نميشود؟
3-ايا براي مصاحبه خود شما يا شخصي مورد تاييد شما با متقاضي ميايد يا خير؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » شنبه 19 شهریور 1390, 9:03 pm

کانادا در ایران سفارت دارد ولی رسیدگی به درخواستها ممکن است تا ۲ ماه طول بکشد. جهت بررسی سریعتر میتوان به کشورهای همسایه همچون ترکیه و دبی مراجعه کرد.
جهت دریافت ویزای امریکا نیز بایستی از یکی از کشورهای همسایه همچون ترکیه یا دبی اقدام کرد.
زبان انگلیسی را در حد مکالمه بدانید مناسب است و شانس موفقیت را افزایش میدهد. افراد زیادی بوده اند که بدون دانستن زبان نیز به راحتی ویزا گرفته اند. برخی افراد حتی مصاحبه انگلیسی نشده اند و ویزا گرفته اند.
درخواست ویزا توسط خود فرد صورت میگیرد و و نیازی نیست کسی همراه فرد باشد، سفارتها معمولا تقاضای ویزا را به صورت فردی و بدون نیاز به حضور دیگران تحویل میگیرند.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Shoala
پست: 5
تاریخ عضویت: دو شنبه 21 شهریور 1390, 2:38 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Shoala » دو شنبه 21 شهریور 1390, 2:50 pm

سلام خدمت شما

تا انجایی که من اطلاع دارم میشود از طریق کیس تغییر دین در امریکا هم اقدام به گرفتن پناهندگی کرد. حالا سوال من از شما این هست که این موضوع تا چه حد درست است و اینکه آیا شانس و درصد قبولی کمتر از اقدام در کشوری مثل سویس هست ؟
الان بهترین کیس برای پناهندگی در امریکا چیست ؟ ( البته درسته که مهم تراز نوع کیس توانایی ثابت کردنش مهم هست اما در کل )
سوال اخر میشود از طریق کیس تغییر دین اقدام کرد ولی از دین خاصی اسم نبرد مثلا اعلام من اعتقادات و دین مخصوص خودم را دارم و البته بتوانی در موردش توضیح داد؟

سوال اخر میشود در کشوری که در ان درخواست پناهندگی میدهیم با اسم دیگری بخواهیم درخواست داد و یا اینکه با اسم اصلی اقدام کرد و بعد ها با اسم مثلا اروپایی پاسپورت کشور را گرفت . منظور من این هست که به فرض مثال من با اسم دیگری پناهنده شوم و هر موقع خواستم با پاسپورت ایرانی و اسم اصلی به ایران برگشت و چون قانونی خارج شدم مشکلی نباشد . یا اینکه اگر من با پاس اروپایی وارد ایران شوم ایران میتواند برای منی که با کیس تغییر دین پناهنده شدم مشکلی ایجاد کند ؟

ممنون از پاسخی که به من خواهید داد.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » دو شنبه 21 شهریور 1390, 5:12 pm

با توجه به مذهبی بودن حکومت در ایران، تغییر مذهب نیز از جمله کیس هایی است که به راحتی میتوان از طریق ان پناهندگی گرفت. تنها مساله در دادن کیس این است که بتوانید نشان دهید امنیت شما به خاطر موضوعی که در کیس مطرح میکنید به خطر افتاده است.
نیازی نیست حتما به دین مسیحیت و یا دین شناخته شده دیگری گرایش پیدا کنید بلکه میتوانید بگوئید که از اسلام برگشته اید و به هیچ دین دیگری نیز اعتقاد ندارید و یا اینکه اعتقادات خاص خود را دارید.
روشی که مد نظر شما برای مسافرت به ایران است امکانپذیر است ولی به دلیل استفاده از ۲ هویت جداگانه دارای پیچیدگیهای خاصی است که ممکن است به هنگام ورود و خروج با ان مواجه شوید. چون ورود و خروجها با هویتهای جداگانه ثبت میشوند ممکن است دچار مشکل شوید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Shoala
پست: 5
تاریخ عضویت: دو شنبه 21 شهریور 1390, 2:38 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Shoala » سه شنبه 22 شهریور 1390, 8:56 pm

Admin نوشته شده:با توجه به مذهبی بودن حکومت در ایران، تغییر مذهب نیز از جمله کیس هایی است که به راحتی میتوان از طریق ان پناهندگی گرفت. تنها مساله در دادن کیس این است که بتوانید نشان دهید امنیت شما به خاطر موضوعی که در کیس مطرح میکنید به خطر افتاده است.
نیازی نیست حتما به دین مسیحیت و یا دین شناخته شده دیگری گرایش پیدا کنید بلکه میتوانید بگوئید که از اسلام برگشته اید و به هیچ دین دیگری نیز اعتقاد ندارید و یا اینکه اعتقادات خاص خود را دارید.
روشی که مد نظر شما برای مسافرت به ایران است امکانپذیر است ولی به دلیل استفاده از ۲ هویت جداگانه دارای پیچیدگیهای خاصی است که ممکن است به هنگام ورود و خروج با ان مواجه شوید. چون ورود و خروجها با هویتهای جداگانه ثبت میشوند ممکن است دچار مشکل شوید.

ممنون ار پاسختون فقط یک سوال

آیا دولت امریکا به پناهندگان حقوق میدهید یا نه ؟ چون دیدم یکجا گفته بودید مثلا ایتالیا نمیدهد .

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 23 شهریور 1390, 8:21 pm

طبق قانون همه کشورهایی که پناهجو میپذیرند بایستی امکانات لازم جهت یک معمولی زندگی، بهداشت، تحصیل و... را فراهم کنند. کمکها معمولا در همه کشورها وجود دارد. بسته به قدرت اقتصادی کشور و سیستم اداری ممکن است کمکها متفاوت باشند. در امریکا نیز پناهجویان تا زمانی که بتوانند مستقلا زندگی خود را اداره کنند از کمکهای دولتی برخوردار میشوند.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

shadow
پست: 42
تاریخ عضویت: شنبه 12 شهریور 1390, 10:48 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط shadow » جمعه 25 شهریور 1390, 11:00 am

سلام جناب چاوشی عزیز.
من چندتا سوال داشتم خدمتتون.
من برای یکی از آشناهایم میخواهم اقدام کنم برای پناهندگی در هلند.
ایشون یک سری سوال از من پرسیدن که بنده به شما انتقال دهم.

۱- ما چطور میتوانیم اطمینان کنیم که ۱میلون تومانی که بابت پیش قسط پرداخت میکنیم کارمان انجام شود؟ بعد از ارسال مبلغ که دستمان به جایی بند نیست!
۲- قسط ها به چه صورت باید پرداخت شوند؟ مبلغی که اول باید در دست داشت چقدر باید باشد؟
۳- اگر به فرض مثال از الان اقدام کنیم چقدر طول میکشد که ویزای ما آماده شود؟ و چقدر احتمال موفقیت داریم؟
۴- برای خروج چه مدارک و مواردی لازم است که فراهم کنیم؟

خواهشی که بنده دارم اینه که سوالهارو به ترتیب و جداگانه محبت کنید جواب بدید که من بتونم درست منتقل کنم. چون افراد زیادی هستند که باید براشون توضیح بدم.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » جمعه 25 شهریور 1390, 6:11 pm

۱- میتوانید از فردی که در ایران پول را به حسابشان واریز میکنید چک یا ضمانت بگیرید. میتوانید با افرادی که با همکاری ما ویزا گرفته و وارد کشور مقصد شده اند تماس بگیرید و نظرشان را جویا شوید (در صورت نیاز میتوانید تلفن این افراد را از بنده دریافت کنید، بنده با چند نفر از کسانی که با همکاری ما ویزا گرفته اند صحبت کرده ام و اجازه گرفته ام که شماره تلفن آنها را در اختیار افرادی بگذارم که نیاز دارند)
۲- قسط اول ۱ میلیون تومان هزینه مربوط به ما است. قسط بعدی مربوط به هزینه ثبت نام در سمینار است که هر سمینار هزینه خاص خود را دارد و میتواند بین ۱۰۰ تا ۲،۰۰۰ یورو متغیر باشد. جهت دریافت دعوت نامه از سمینار لازم است ثبت نام در سمینار صورت گیرد و هزینه سمینار پرداخت شود. پس از دریافت دعوت نامه از سمینار لازم است هتل رزرو شود (جهت درخواست ویزا لازم است محل اسکان در طی دوره ای که متقاضی درخواست ویزا نموده است مشخص باشد، بنابرین گواهی رزرو هتل از مدارک لازم بر روی پرونده است) در این مرحله هزینه هتل پرداخت میشود که این هزینه نیز میتواند بسیار متغیر باشد. پس از دریافت ویزا قسط دوم هزینه مربوط به ما (۱ میلیون تومان باقیمانده) پرداخت میشود.
۳- بسته به اینکه از کدام سفارت اقدام میکنید زمان لازم جهت گرفتن ویزا متغیر خواهد بود. برخی سفارتها از جمله سفارت کانادا در تهران حداقل ۲ ماه وقت نیاز دارند تا به درخواست ویزا رسیدگی کنند. اما بسیاری از سفارتهای کشورهای اروپایی در عرض ۲ تا ۳ هفته به درخواستها رسیدگی میکنند. پرونده هایی داشته ایم که کل کارهایشان از زمان شروع تا زمان دریافت ویزا در عرض ۴۰ روز انجام شده است.
احتمال موفقیت بسیار بالاست چون دعوت نامه ها از مراکز و ارگانهای بسیار معتبر و شناخته شده گرفته میشوند و سفارتها اهمیت زیادی به چنین دعوت نامه هایی میدهند. اکثریت افرادی که به کمک ما به سفارتها فرستاده میشوند ویزا دریافت میکنند. هم اکنون تعداد زیادی از این افراد ویزای خود را دریافت کرده اند و تنها منتظر زمان پرواز هستند.
۴- تنها مدرکی که لازم است در ابتدای کار داشته باشید پاسپورت است. بقیه مدارک را با همکاری و راهنمایی ما تهیه خواهید کرد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

shadow
پست: 42
تاریخ عضویت: شنبه 12 شهریور 1390, 10:48 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط shadow » جمعه 25 شهریور 1390, 10:12 pm

خوب. با تشکر فراوان.
آقای چاوشی میتونید هزینه ای که قرار بشه بابت سمینارو هتل! تقریبا به من بگید چقدر هست؟ حدودا!
و اینکه این هزینه هارو باید به کی بدیم؟
الان ۱میلیون از پول آمادست بابت پیش قسط! اگز الان اقدام کنیم! چقدر زمان میبره؟ و بقیه هزینه های هتل و... رو کی باید پرداخت کنیم؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » شنبه 26 شهریور 1390, 6:37 am

همانطور در پست بالا عرض کردم هزینه سمینار و هتل میتواند بسیار متغیر باشد، ولی به طور معمول هزینه سمینار و هتل هر کدام حدود ۱،۵ میلیون تومان (در مجموع ۳ میلیون تومان) میشود.
پس از پرداخت هزینه اولیه (یک میلیون تومان به ازای هر نفر) فیش پرداختی و صفحه اول پاسپورت را اسکن کرده و به آدرس ما info@panahandegi.com ایمیل میکنید. در ایمیل خود آدرس، کد پستی، شماره تلفن و همچنین کشور مورد نظر را مشخص میکنید. اطلاعات شما جهت ثبت نام در سمینار مورد نیاز هستند.
اگر از اکنون شروع کنید طی چند روز آینده لیست سمینارها برایتان ارسال خواهد شد. یکی از سمینارها را انتخاب میکنید که در این مرحله بایستی هزینه سمینار پرداخت شود. پس از پرداخت هزینه سمینار ثبت نام شما انجام خواهد شد و از سمینار دعوت نامه گرفته خواهد شد. پس از گرفتن دعوت نامه هزینه هتل را پرداخت میکنید تا هتل رزرو شود.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

catman
پست: 10
تاریخ عضویت: دو شنبه 24 مرداد 1390, 2:49 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط catman » پنج شنبه 31 شهریور 1390, 9:59 pm

با سلام.
در صورتی که سفارت امریکا و یا کانادا در مصاحبه متقاضی را مردود نمایند تا چه مدت بعد نمیتوان از همان کشور تقاضای ویزا نمود؟

houmanr
پست: 1
تاریخ عضویت: جمعه 1 مهر 1390, 7:33 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط houmanr » جمعه 1 مهر 1390, 8:43 am

با سلام،آفای چاوشی،
من الان ویزای دانشجویی تو مالزی دارم و از اینجا راضی نیستم.میخوام با همسرم و پسر 2 سالم پناهنده بشم.به نظر شما (من مهندسی شیمی-نفت هستم با سابقه کار و کیس سیاسی آماده)کدوم کشور برم.نیوزلند،استرالیا،آمریکا یا نروژ.
این کشورارو گفتم چون به نفت مرتبط هستن.کدوم یکی رو میشه سریعتر و مطمین تر اقدام کرد.
ممنون از شما.

Shoala
پست: 5
تاریخ عضویت: دو شنبه 21 شهریور 1390, 2:38 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Shoala » شنبه 2 مهر 1390, 2:25 pm

آیا کسی که اقامت امارات دارد هم یتواند به این طریق اقدام کند ( چون داشتن افامت یک گشوری مثل امارات ثابت کردن اینکه جانت در خطر هست رو اگر غیر ممکن نکنه . حداقل سخت میکنه )

ضمن اینکه شما نماینده ای توی شیراز ندارید ؟

omid
پست: 1
تاریخ عضویت: چهار شنبه 6 مهر 1390, 7:04 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط omid » پنج شنبه 7 مهر 1390, 10:10 am

سلام آقای چاووشی عزیز.ما اگه بخواهیم شروع همکاری کنیم,ازکجا باید شروع کنیم....
منتظرجوابتون هستم...
مرسی

Shoala
پست: 5
تاریخ عضویت: دو شنبه 21 شهریور 1390, 2:38 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Shoala » یک شنبه 10 مهر 1390, 9:27 am

آیا کسی که اقامت امارات دارد هم یتواند به این طریق اقدام کند ( چون داشتن افامت یک گشوری مثل امارات ثابت کردن اینکه جانت در خطر هست رو اگر غیر ممکن نکنه . حداقل سخت میکنه )

ضمن اینکه شما نماینده ای توی شیراز ندارید ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » یک شنبه 10 مهر 1390, 11:20 am

Shoala نوشته شده:آیا کسی که اقامت امارات دارد هم یتواند به این طریق اقدام کند ( چون داشتن افامت یک گشوری مثل امارات ثابت کردن اینکه جانت در خطر هست رو اگر غیر ممکن نکنه . حداقل سخت میکنه )

ضمن اینکه شما نماینده ای توی شیراز ندارید ؟
امارات کشور پناهنده پذیر نیست و با خروج از امارات و درخواست پناهندگی در کشور مقصد به مشکلی نخواهید خورد. با داشتن اقامت امارات میتوانید از همان امارات اقدام کرده و از سفارت کشور مورد نظر ویزا دریافت کنید.
نماینده ما در شیراز هستند، در صورت نیاز میتوید راه ارتباط با ایشان را از ما دریافت کنید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

amir raz
پست: 1
تاریخ عضویت: سه شنبه 12 مهر 1390, 4:29 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط amir raz » سه شنبه 12 مهر 1390, 4:52 pm

با سلام , من میخواستم بدونم که این شرکت چه تظمینی در قبال تعهدات خودش به متقاضی میدهد , درسته که 5 میلیون هزینه برای خیلیا پولی نیست ولی در اینطور کارها با کمال احترام باید تظمینی هم وجود داشته باشد . امیدوترم منظورم را درست رسونده باشم ,, متشکرم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 13 مهر 1390, 9:25 pm

مبالغ به صورت اقساط پرداخت میشود و جهت شروع کار تنها یک میلیون تومان به ازای هر نفر دریافت میشود که در صورت نیاز متقاضی میتواند در برابر این مبلغ چک یا رسید در ایران دریافت نماید.
با توجه به اقساطی پرداخت شدن هزینه ها، متقاضی در جریان هزینه ها قرار میگیرد. هزینه هر بخش از پرونده (شامل هزینه سمینار و هتل) بصورت جداگانه پرداخت میشود که در برابر هزینه ها از طرف سمینار و هتل رسید صادر میشود.
در واقع پرونده به صورت مرحله به مرحله پیش میرود و هزینه هر بخش جداگانه پرداخت میشود و متقاضی به طور کامل در جریان نحوه هزینه شدن مبالغ خود قرار میگیرد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Shoala
پست: 5
تاریخ عضویت: دو شنبه 21 شهریور 1390, 2:38 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Shoala » پنج شنبه 14 مهر 1390, 2:13 pm

Admin نوشته شده:
Shoala نوشته شده: شما نماینده ای توی شیراز ندارید ؟
نماینده ما در شیراز هستند، در صورت نیاز میتوید راه ارتباط با ایشان را از ما دریافت کنید.
ارسال کنید لطفا / ضمن اینکه ایشون اطلاعات دارند اگر سوالی هم من در مورد نحوه انجام کار و ... داشته باشم ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » پنج شنبه 14 مهر 1390, 7:11 pm

ایشان تنها در زمینه دریافت مبالغ و در صورت نیاز دادن تضمین با ما همکاری میکنند.
کلیه هماهنگیها با بنده انجام میشود و اطلاعات مورد نیاز، مشاوره ها و... را از بنده دریافت خواهید کرد.
راه ارتباط ایشان به آدرس ایمیل شما ارسال شد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

shadow
پست: 42
تاریخ عضویت: شنبه 12 شهریور 1390, 10:48 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط shadow » جمعه 6 آبان 1390, 2:45 pm

سلام آقای چاوشی...
من یه سوالی دارم توی PM براتون ارسال کردم... اگه میشه راهنمایی کنید

بابک
پست: 4
تاریخ عضویت: جمعه 6 آبان 1390, 7:16 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط بابک » جمعه 6 آبان 1390, 3:23 pm

سلام آقای چاووشی

در مورد مدرک سند ملکی، من هیچ گونه سند ملک یا ماشین یا اموال با قیمت باارزش بالارو ندارم و همینطور در مورد حساب بانکی نمیتوانم پرینت با مبلغ بالا را به سفارت ارائه بدم. آیا برای من راهی هست تا بصورت قانونی یا غیرقانونی به یکی از کشورهای عضو شنگن برم؟

در صورت صلاحدید پاسخ منو در پیام خصوصی بدین.

با تشکر.

nikolas
پست: 1
تاریخ عضویت: سه شنبه 10 آبان 1390, 8:46 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط nikolas » سه شنبه 10 آبان 1390, 9:15 am

salam gerftane visa baraye oropa az malezi cheghadr tol mikeshe? ba tashakor

shadow
پست: 42
تاریخ عضویت: شنبه 12 شهریور 1390, 10:48 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط shadow » سه شنبه 10 آبان 1390, 4:41 pm

سلام آقای چاوشی... من یه ایمیل به شما زدم بابت دریافت ویزا اگر امکان داره پاسخ بدید. ممنون.

sirkhojasteh
پست: 111
تاریخ عضویت: پنج شنبه 26 آبان 1390, 8:05 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط sirkhojasteh » یک شنبه 29 آبان 1390, 5:20 am

سلام آقای چاوشی عزیز
میخواستم بدونم توی شهر کرج هم نماینده دارید ؟ اگر هست طریقه ارتباط رو برام بفرستین لطفا.
میخواستم بدونم هزینه ویزا گرفتن و رفتن(به کشور نروژ یا هلند) و هزینه گرفتن کیس با هم با همه هزینه ها تا گرفتن پناهندگی چقدر میشه. من خودم کیس تغییر دین دارم ولی میخوام قوی تر بشه.
لطفا راهنمایی کنین منو

ghrjsite
پست: 1
تاریخ عضویت: شنبه 7 آبان 1390, 3:49 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط ghrjsite » دو شنبه 7 آذر 1390, 12:38 pm

با سلام خدمت جناب چاووشی
من متاهل هستم و دارای یک فرزند 1 ساله
سن من و همسرم حدود 28 سال است
برادر من جهت گذراندن دوره دکتری به همراه همسرش به کانادا رفته و همونجا نیز بچه دار شدند.
ایشون در حال حاضر ویزای کار در کشور کانادا دارند و اقامتشون هم در حال درست شدن است
میخواستم بدونم چه روشهائی شما می توانید به ما معرفی کنید برای دریافت ویزای کانادا و یا اقامت و پناهندگی
در صورت امکان راه کار را به آدرس ایمیل من نیز ارسال کنید
منتظرم

javad toni
پست: 18
تاریخ عضویت: سه شنبه 29 آذر 1390, 10:01 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط javad toni » سه شنبه 29 آذر 1390, 11:14 pm

سلام به شما .. من مخواستم از طزیق قانونی وارد کشور سوئد شوم با کیس تغییر دین میخواستم در این مورد منو راهنمایی کنید و همجنین می خواستم با کمک شما کیسمو قوی تر کنم امکان این موضوع هست

allvllir
پست: 12
تاریخ عضویت: سه شنبه 6 دی 1390, 5:48 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط allvllir » سه شنبه 6 دی 1390, 8:05 pm

درود
من میخوام برای ویزای امریکا و بعد از اون پناهندگی اقدام کنم
راهنمایی کنید با سپاس
allvllir.llvll@gmail.com

MILI666
پست: 2
تاریخ عضویت: جمعه 23 دی 1390, 1:57 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط MILI666 » جمعه 23 دی 1390, 6:05 am

salam.man mikham be shengen beram valy nemitunam sanado madraki ro bezaram..aya ba in sharayet visa shamelam mishe?
baraye kase lotfan rahnamaim konid dustan.
man tu tazahorat sale 88 sherkat dashtam va ad daste mamurane niruentezami va basij dasgir shodam azaro aziyat ham shodam va parvande daram valy siyasi nistesh va sarbaz farari ham hastam..mitunam be onvane kase az in mavared estefade konam?rasti dinamam ghabul nadaram..mitunam ba in mozuat kase khubi vase khodam dashte basham?

لطفا راهنمایی کنید دوستان

bipanah
پست: 3
تاریخ عضویت: جمعه 21 بهمن 1390, 7:52 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط bipanah » شنبه 22 بهمن 1390, 12:17 am

سلام يك سوال داشتم. آيا ميشه يكي از دوستان من كه خودش 3 سال پيش پناهدگي امريكا رو گرفته به من دعوت نامه ي ديدار بده و آيا با همين دعوت نامه ي خالي به من ويزا ميدهند و من ميتونم برم در خاك امريكا و انجا درخواست كيس پناهندگيم رو بدم ؟ آيا ويزا ميدن همين جوري با دعوتنامه ي يه دوست ؟ و اگه ميدن چقدرزمان ميبره و روندش چه جوريه . لطفا منو راه نمايي كنيد دوستان . ممنون

kalamook
پست: 61
تاریخ عضویت: چهار شنبه 16 فروردین 1391, 11:24 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط kalamook » شنبه 19 فروردین 1391, 6:17 pm

جناب چاووشی با سلام و خسته نباشید.می خواستم بدونم پیشنهاد پناهندگی به کانادا توسط سمینار یا شرکت در نمایشگاه که فرمودین آیا همسرم و فرزند 6 ساله ام رو هم در برمیگیره ؟و آیا اگه یک خونه بگیرم تو شهرستان سفارت سندش رو به عنوان ضمانت قبول میکنه؟سپاسگزارم

rahan
پست: 7
تاریخ عضویت: جمعه 1 اردیبهشت 1391, 11:51 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط rahan » یک شنبه 10 اردیبهشت 1391, 2:20 pm

kalamook این پست شما را اتفاقی دیدم شما که خودتونم مسافر کانادا هستید پس چه جوری برای هلند دعوتنامه می گیرید برای ما؟میشه بگید از چه راهی اقدام می کنید شما دفتری دارید تو ایران؟

arshiast
پست: 26
تاریخ عضویت: سه شنبه 5 اردیبهشت 1391, 7:56 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط arshiast » دو شنبه 11 اردیبهشت 1391, 9:40 am

سلام دوستان من یک لینک در ارتباط با سمینارها را براتون میزارم شاید به دردتون خورد.

میتونید یک نگاه به تاریخ سمینار‌ها و قیمت آنها بندازید.

فکر می‌کنم که در کشور‌های مختلف هست. من در آمریکا ،کالیفرنیا،لوس انجلس رو سرچ کردم.

ممنون .
http://www.findaseminar.com

این هم لینک سمینار در آمریکا، کالیفرنیا، لوس انجلس http://www.findaseminar.com/tbs.asp?sta ... os+Angeles

rahan
پست: 7
تاریخ عضویت: جمعه 1 اردیبهشت 1391, 11:51 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط rahan » دو شنبه 11 اردیبهشت 1391, 9:06 pm

عرشیا خیلی کار خوبی کردی ارزشمنده

arshiast
پست: 26
تاریخ عضویت: سه شنبه 5 اردیبهشت 1391, 7:56 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط arshiast » سه شنبه 12 اردیبهشت 1391, 1:59 pm

rahan نوشته شده:عرشیا خیلی کار خوبی کردی ارزشمنده
خواهش می‌کنم Rahan جان. ;)

massari
پست: 1
تاریخ عضویت: جمعه 22 اردیبهشت 1391, 7:02 am

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط massari » جمعه 22 اردیبهشت 1391, 9:10 am

با سلام من 26 سال دارم به خاطر مسیحی شدن بازداشت شدم وپدرم با صرف هزینه زیاد تونست قضیه من رو حل کنه من کلیه مدارک بازداشت واحضار به دادگاه ونامه ای که تونستم با اون مدارکم را از آگاهی پس بگیرم به همراه کپی مدرک سند خانه برادرم جهت آزادی موقت من را دارم میتونم با آین مدارک پناهندگی کانادا را بکیرم.وچند تا سوال اگه جواب بدید ممنون میشم.
1:اگر بعد از هزینه کردن سفارت ویزا ندهد حالا به هر دلیلی آن وقت چه کار باید کرد.
2:اگر سفارت سوال در مورد سمینار بپرسد که هدف شما از شرکت در سمینار چیست ما باید چه بگوییم.
3:نحوه انتخاب سمینار با خود ما هست یا با شما چون من که رشته مکانیک خواندم که نمشه رفت مثلا سمینار کشاورزی.
4:اگر لیست سمینارهای امسال کانادا را بذارید ممنون میشم.
5:میشه بعد از شروع همکاری با شما وگرفتن ویزا در مورد کیس نیز با شما همکاری کرد
حالا که سفارت کانادا در تهران قسمت ویزاش رو تعطیل کرده قضیه ما چی میشه

saman
پست: 3
تاریخ عضویت: دو شنبه 28 فروردین 1391, 11:06 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط saman » جمعه 22 اردیبهشت 1391, 12:00 pm

خواستم بگم من فقط ویزای کانادا رو میخوام می تونید برام جور کنید پولم هم بیشتر از 15 میلیون نیست. اگه می تونید خبر بدید.

arshiast
پست: 26
تاریخ عضویت: سه شنبه 5 اردیبهشت 1391, 7:56 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط arshiast » جمعه 22 اردیبهشت 1391, 1:26 pm

massari نوشته شده:با سلام من 26 سال دارم به خاطر مسیحی شدن بازداشت شدم وپدرم با صرف هزینه زیاد تونست قضیه من رو حل کنه من کلیه مدارک بازداشت واحضار به دادگاه ونامه ای که تونستم با اون مدارکم را از آگاهی پس بگیرم به همراه کپی مدرک سند خانه برادرم جهت آزادی موقت من را دارم میتونم با آین مدارک پناهندگی کانادا را بکیرم.وچند تا سوال اگه جواب بدید ممنون میشم.
1:اگر بعد از هزینه کردن سفارت ویزا ندهد حالا به هر دلیلی آن وقت چه کار باید کرد.
2:اگر سفارت سوال در مورد سمینار بپرسد که هدف شما از شرکت در سمینار چیست ما باید چه بگوییم.
3:نحوه انتخاب سمینار با خود ما هست یا با شما چون من که رشته مکانیک خواندم که نمشه رفت مثلا سمینار کشاورزی.
4:اگر لیست سمینارهای امسال کانادا را بذارید ممنون میشم.
5:میشه بعد از شروع همکاری با شما وگرفتن ویزا در مورد کیس نیز با شما همکاری کرد
حالا که سفارت کانادا در تهران قسمت ویزاش رو تعطیل کرده قضیه ما چی میشه
سلام دوست عزیز ،

این مدارکی که شما میگی‌ خودش کیس هستش پس نیازی به کیس ندارید و باید بهشون ثابت کنید که جونتون در ایران در خطر نباید بگید که آزاد شدید.چون اگر بگید آزاد کردن میگن چرا پس آمدی اینجا درخواست پناهندگی می‌دهید.
دوست عزیز روشه سمینار زیاد خوب نیست و احتمال گرفتن ویزا خیلی‌ پایین هستش.
اگر سفارت شمارو رد کند به هردلیلی شما میتونید هزینه‌ی که بابت بلیت هواپیما، رزرو هتل، و هزینهٔ سمینار رو پس بگیرید.
سفارت در تهران بسته شده شما باید از دوبی‌ یا ترکیه یا بعضی‌ کشور‌های دیگه اقدام کنید که وقت سفارت کانادا در این کشور‌ها برای ۲ ۳ ماه دیگه هست.
نحو انتخاب سمینار به عهده خودتن هست.بنظر بنده ویزارو گرفتید برید اونجا یک وکیل ایرانی‌ بگیرید و کارهای پناهندگیتنو انجام بدید.

ممنون.

arshiast
پست: 26
تاریخ عضویت: سه شنبه 5 اردیبهشت 1391, 7:56 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط arshiast » جمعه 22 اردیبهشت 1391, 1:30 pm

saman نوشته شده:خواستم بگم من فقط ویزای کانادا رو میخوام می تونید برام جور کنید پولم هم بیشتر از 15 میلیون نیست. اگه می تونید خبر بدید.
سلام دوست عزیز.

اگر شما دیپلمه ایران رو دارید میتونید یک کالج زبان در کانادا اپلی‌ کنید و پذیرش بگیرید و ویزارو دریافت کنید.
هزینهاش زیاد نمی‌شود.ولی‌ احتمال گرفتن ویزا بالا است.
این نکته رو اضافه کنم که فقط ویزای زبان تنها کانادا نمیدهد شما میتونید کنار زبان یک پذیرش از دانشگاه بگیرید ولی‌ شما فقط هزینهٔ ۱ترم کلاس زبان رو پرداخت می‌کنید.
نکته خیلی‌ مهم باید گردش حساب خوبی داشته باشید.

ممنون.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 10:26 am

بابک نوشته شده:سلام آقای چاووشی

در مورد مدرک سند ملکی، من هیچ گونه سند ملک یا ماشین یا اموال با قیمت باارزش بالارو ندارم و همینطور در مورد حساب بانکی نمیتوانم پرینت با مبلغ بالا را به سفارت ارائه بدم. آیا برای من راهی هست تا بصورت قانونی یا غیرقانونی به یکی از کشورهای عضو شنگن برم؟

در صورت صلاحدید پاسخ منو در پیام خصوصی بدین.

با تشکر.
در زمینه تهیه مدارک مورد نیاز میتوان شما را به یکی از دوستان که در این زمینه فعال هستند معرفی نمود. ایشان با دریافت هزینه اندکی به شما کمک خواهند نمود تا کلیه مدارک مورد نیاز سفارت را تهیه کنید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 10:54 am

sirkhojasteh نوشته شده:سلام آقای چاوشی عزیز
میخواستم بدونم توی شهر کرج هم نماینده دارید ؟ اگر هست طریقه ارتباط رو برام بفرستین لطفا.
میخواستم بدونم هزینه ویزا گرفتن و رفتن(به کشور نروژ یا هلند) و هزینه گرفتن کیس با هم با همه هزینه ها تا گرفتن پناهندگی چقدر میشه. من خودم کیس تغییر دین دارم ولی میخوام قوی تر بشه.
لطفا راهنمایی کنین منو
در امور پناهندگی نمیتوان آزادانه در ایران نماینده داشت. همانگونه که میدانید سایت ما نیز در ایران فیلتر است.
هزینه تا زمان دریافت ویزا در حال حاضر حدود ۵ تا ۶ میلیون تومان میشود که به صورت اقساط میپردازید. هزینه انجام کیس پناهندگی توسط ما در حال حاضر ۲ میلیون تومان است. این هزینه ها ممکن است در آینده تغییر کنند.
در لینک زیر میتوانید هزینه ها را به صورت به روز شده مشاهده کنید:
viewforum.php?f=16
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 11:17 am

ghrjsite نوشته شده:با سلام خدمت جناب چاووشی
من متاهل هستم و دارای یک فرزند 1 ساله
سن من و همسرم حدود 28 سال است
برادر من جهت گذراندن دوره دکتری به همراه همسرش به کانادا رفته و همونجا نیز بچه دار شدند.
ایشون در حال حاضر ویزای کار در کشور کانادا دارند و اقامتشون هم در حال درست شدن است
میخواستم بدونم چه روشهائی شما می توانید به ما معرفی کنید برای دریافت ویزای کانادا و یا اقامت و پناهندگی
در صورت امکان راه کار را به آدرس ایمیل من نیز ارسال کنید
منتظرم
به کمک ما میتوانید از سفارت کانادا ویزا دریافت کرده و وارد کانادا شوید. کل هزینه تا زمان دریافت ویزا معمولا بین ۵ تا ۶ میلیون تومان میشود که به صورت اقساط و با پیش رفتن پرونده میپردازید.
جهت درخواست پناهندگی نیز میتوانید به کمک ما پرونده قوی تشکیل داده و پناهندگی بگیرید. تهیه یک پرونده قوی پناهندگی توسط ما در حال حاضر ۲ میلیون تومان هزینه دارد. با کمک ما خواهید توانست نشان دهید امنیت شما به صورت جدی در ایران در خطر است و شرایط برگشت به ایران را ندارید. همکاری با شما تا زمان دریافت پناهندگی ادامه خواهد یافت.
هزینه های به روز شده را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:
viewforum.php?f=16
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

behrang
پست: 7
تاریخ عضویت: سه شنبه 3 مرداد 1391, 8:38 pm

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط behrang » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 1:40 pm

سلام اقای چاووشی

من بهایی هستم از همه چی هم محرومم حتی اجازه ندادن دانشگاه هم برم تسویم کردن هر جایی هم میرم مشکل دارم ادارات که کلا تعطیل الان هم پاسپورتم رو با مذهبیت مسلمان گرفتم وگرنه نمیدادن
حدود 5000 دلار هم دارم با این پول میتونید منو بفرستین کانادا
در ضمن تخصص رانندگی با لیفتراگ ،بیل مکانیکی و لودر رو هم دارم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 7:17 pm

javad toni نوشته شده:سلام به شما .. من مخواستم از طزیق قانونی وارد کشور سوئد شوم با کیس تغییر دین میخواستم در این مورد منو راهنمایی کنید و همجنین می خواستم با کمک شما کیسمو قوی تر کنم امکان این موضوع هست
با ورود قانونی و درخواست پناهندگی، نیاز به کیس قویتری خواهید داشت. کیس بایستی به نحوی باشد که خروج قانونی از کشور را دلیل بر امن بودن شرایط شما تلقی نکنند. داشتن مدارک کافی و مستند کردن کیس بسیار مهم است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه خروج از کشور و یا تهیه کیس مناسب با ما تماس بگیرید.
موفق باشید
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان