دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ehsan780

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط ehsan780 » پنج شنبه 22 فروردین 1392, 8:23 am

با سلام
من به همراه خانومم قصد پناهنگي به يه كشور انگليسي زبان رو داريم، فرزندي نداريم و هر دو 26ساله هستيم
كدوم كشور در حال حاضر بيشتر به ايرانيا پناهندگي ميده؟
از الف تا يه رو اگه بخوايد خودتون انجام بديد چقدر هزينه ميبره؟ (به همراه هزينه سفر و بليط تا رسيدن به مقصد)
اينكه من و همسرم در كشور مقصد بچه دار بشيم تأثيري در پذيرش ما داره يا خير؟
مدرك همسرم ليسانس زبان انگليسي هست، تأثيري داره يا نه؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد

Majid_M

پست توسط Majid_M » پنج شنبه 22 فروردین 1392, 5:39 pm

با درود.
دایی بنده ساکن تورنتو ست و قراره برای من دعوت نامه بفرسته. حالا من چقدر شانس دارم از این طریق ویزای کانادا رو بگیرم؟
و اینکه اگر ویزا رو گرفتم بعد از رسیدن به کانادا آیا میتونم درخواست پناهندگی بدم یا نه؟ ضمن اینکه میتونم از طریق مذهبی-س یا سی کیس جور کنم.

armin2020

پست توسط armin2020 » جمعه 23 فروردین 1392, 6:54 pm

سلام چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟

barad

پست توسط barad » جمعه 23 فروردین 1392, 9:36 pm

Majid_M نوشته شده:با درود.
دایی بنده ساکن تورنتو ست و قراره برای من دعوت نامه بفرسته. حالا من چقدر شانس دارم از این طریق ویزای کانادا رو بگیرم؟
و اینکه اگر ویزا رو گرفتم بعد از رسیدن به کانادا آیا میتونم درخواست پناهندگی بدم یا نه؟ ضمن اینکه میتونم از طریق مذهبی-س یا سی کیس جور کنم.
سلام
شما دعوت نامه هم داشته باشی بازم سفارت مدارک شغلی مالی و ... میخواد
اگر هم کامل داشته باشی بر اساس سنت و مجرد بودنتون ( اگر مجرد باشید ) و حساب بانکیتون تصمیم میگیرن و احتمالش بازم کمه

God.Father

پست توسط God.Father » شنبه 24 فروردین 1392, 10:28 am

ehsan780 نوشته شده:با سلام
من به همراه خانومم قصد پناهنگي به يه كشور انگليسي زبان رو داريم، فرزندي نداريم و هر دو 26ساله هستيم
كدوم كشور در حال حاضر بيشتر به ايرانيا پناهندگي ميده؟
از الف تا يه رو اگه بخوايد خودتون انجام بديد چقدر هزينه ميبره؟ (به همراه هزينه سفر و بليط تا رسيدن به مقصد)
اينكه من و همسرم در كشور مقصد بچه دار بشيم تأثيري در پذيرش ما داره يا خير؟
مدرك همسرم ليسانس زبان انگليسي هست، تأثيري داره يا نه؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد
هیچ کسی نمیتونه بگه کدوم کشور بهتر به ایرانی ها جواب میده. در مورد کشور از هر کسی بپرسی یه جوابی میده.
اگه تو کشور مقصد بچه دار بشید فرق زیادی به حالتون نداره و فرزندتون اقامت اون کشور رو دریافت نمیکنه (به جزء آمریکا) و در روند پناهندگیتون هیچ تاثیری نداره.
مدارک تحصیلی هم در روند پناهندگی هیچ تاثیری نداره و فرقی نداره.

sipay

پست توسط sipay » یک شنبه 25 فروردین 1392, 8:58 am

salam aghaye chavoshi
man chand mahe pish besourate geyreganooni varede torkiye shodam va pas az moddati man ro dastgir karde ve be edareye police bordand.vali bedalile dashtane 7 sal habs dar iran darkhaste panahandegi dar torkiye ra az man gabul karde va mara be shahre KONYA ferestadand va alan ham daram marahele parvandeam ra tey mikonam,amma ghasde mandan dar inja ra nadaram va mikhaham be canada mohajerat konam.hich madareki nadaram,bejoz chand varagi ke police torkiye be man dade va garar ast chand rooze bad yek madrake shenasayie makhsuse motagaziane panahandegi be man bedahand.aya mitavanam ba morajee be sefarate canada dar turkey va komake shoma be magsoodam beresam?
gablan yek peygame darkhaste ezdevaj ham barayetan ferestam.
ba tashakkor

kamran az tehran

پست توسط kamran az tehran » دو شنبه 26 فروردین 1392, 12:40 am

سلام دوستان من عضو جدید هستم و مدت یک ماه کلی توی اینترنت در مورد بناهندگی سرچ کردم ولی به نتایج خوبی رسیدم ولی سوالاتی هم بدون جواب مونده برام ممنون میشم آقای چاووشی و دوستان جواب بدن و اگه نظری دارن راهنمایی کنن..ممکنه نظرات من درست یا غلط باشه
1) من با آقای چاووشی چت کردم و ایشون قیمت تهیه ویزا رو فرمودند یه قیمت واقعا ارزونی هست چون اگه با دلار 3500 هم حساب کنی خرج یک سفر توریستی به یک کشوهمسایه میشه...خوب مطمعنا اون شرکتی یا شخصی که از خارج دعوتنامه کاری یا سمینار یا نمایشگاه میفرسته یه مقداری از ایشون بابت این کار میخواد یعنی نمیاد مفت با آقای چاووشی کار کنه و اونها هم با مبالغ کم چهارصد پونصد دلار راضی به این کار نمیشن و باید این کار ارزش اینو داشته باشه که اعتبارشون هم در صورت پیگیری سفارت اون کشور زیر سوال بره ...مثلا یه کارفرمای کانادایی چند سال قبل 15 هزار دلار از دوستم گرفت تا job offer بشه به طور صوری در حالیکه دوستم سابقه کاری بالا و مدرک دانشگاه سراسری هم داشت بعد با این پیشنهاد کاری امتیازش زیاد شد و تونست از طریق skill worker بره کانادا.....یه موضوع دیگه هم اینکه سفارتخانه ها به هر کسی با هر عنوان شغلی بابت شرکت در سمینار ویزا نمیدن مثلا یه قصاب تو چه سمینار یا نمایشگاهی میتونه شرکت کنه؟ مگر اینکه بره یه مدرک دانشگاهی و سابقه کار جعل کنه که اونها هم استعلام میشن
2)من تصمیم دارم از طریق دریا برم استرالیا چون درسته که ریسکه ولی ساده تر از انگلستان و اروپاست به نظرم ..چون ورود از طریق دریا به استرالیا خیلی موجه تره
3)من هر چی سرچ کردم فقط آقای چاووشی و یه وبلاگ دیگه کیس جور میکنن . راستش اون وبلاگ رو خوندم یه چند تا غلط املایی توش بود از طرفی هم شک کردم شاید خودش تو اندونزی پناهجوی آواره باشه به قول معروف اگه بیل زدن بلد بود باغچه خودشو بیل میزد ..ولی از طرفی آقای چاووشی رو نمیشناسم و سه میلیون واقعا ریسکه که یکدفعه به حسابشون واریز کنم اگه میشد مرحله به مرحله بگیرن خیلی عالی میشه چون من الان مشکل اصلی ام کیس هست و واقعا موندم چیکار کنم هیچ سابقه سیاسی و مذهبی هم ندارم بالاخره سخته از طریق اینترنت اعتماد کرد امیدوارم جسارت نباشه به آقای چاووشی و بهتره قدم به قدم با هم جلو بریم..
4)در مورد خبری که اعلام شده میفرستن جزایر نارو و مانوس من خیلی تحقیق کردم و سایت مهاجرتی استرالیا رو خوندم تک و توک ایرانی اونجاس و بیشتر ویتنامی و بنگلادشی و ... اونجا هم دارن کمپ میسازن و اینجور که گفتن طی ماه های آینده کامل میشه خودشون میگن پروسه رسیدگی بیشتره ولی من هیچ جا ندیدم که بگن زیر نظر un بررسی میشه من حتی سایتهای افغانی رو خوندم ... استرالیا واسه ترسوندن پناهجوها تو کشور گینه این بازداشتگاه ها رو اجاره کرده و دولت گینه هم خیلی راضیه چون درآمد خوبی واسه این کشور فقیر داره زمان رسیدگی به پرونده هم الکی شلوغش کردن که میگن 5 ساله چون با عقل جور درنمیاد هر چی زودتر از کمپ دربیان به نفعشونه چون بازم با توجه به افزایش روزافزون پناهجو جا کم میارن و هزینه میخواد... اینطور که تو سایت مهاجرتی استرالیا نوشته عده ای مجرد و تک و توک زن و بچه با توجه به مصاحبه ای که ازشون گرفته شده تصمیم گرفتن که به این جزایر بفرستن یعنی دقیق تشریح نکرده ولی احتمالا کیس مناسب نداشتن....به هر حال کسی که بخواد بره نباید ترس داشته باشه و اگه سختی هم بکشه بعدا یک عمر زندگی راحت میتونه داشته باشه ما خودمون الان تو یه زندان داریم زندگی میکنیم من 28 ساله تو زندانی به اسم ایرانم یه 4 سال هم اونجا باشم عین خیالم نیست خودمو واسه شرایط سخت آماده کردم هیچ وابستگی به خونواده هم ندارم.. یه مشکل دیگه اینکه قاچاقچی خوب سراغ ندارم اصلا هم نمیشه اعتماد کرد به کسی بخصوص از نوع ایرانی اش که بیشتر رابط هستن

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » دو شنبه 26 فروردین 1392, 11:26 am

من موافقم تنها راه دریایی یه و کیس رو هم از وکیل تهیه باید کرد بخصوص وکلایی که توی استرالیا با این برونده ها کار کردند ;)

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 26 فروردین 1392, 2:44 pm

دوستان, در رفتن به استرالیا, (کشوری که از همه دنیا دوره!) فکر بیشتر بکنید. چند سال پیش در تلویزیون نروژ, گزارشی از کمپهای استرالیا نشان داد که فاجعه بود. دولت استرالیا, خیلی ضد پناهنده است. در گزارش تلویزیونی , کمپی را نشان میداد که دولت, آن را مثل زندان, درس کره بود و سیم خاردار کشیده بود. عده ای از پناهندگان افغانی, به عنوان اعتراض, خودشون رو از بالای سیمهای خاردار به پایین پرت میکردند تا خودکشی کنند.

ahmad1983

پست توسط ahmad1983 » دو شنبه 26 فروردین 1392, 5:37 pm

دوست من واسه رسیدن به خوشبختی باید سختی کشید از این بهتره که اینجا زندگی کنی شب بخوابی صبح پاشی ببینی دلار هزار تومن گرون شده و ارزش پولت و حقوقی که میگیری نصف شده تورم بالای صددرصده اینجا تازه هیچ تفریحی نداری شمال بری با دوست دخترت ماموربازاره باید باج بدی با درد و خونریزی یک سال پس انداز کنی بری یک هفته ترکیه برگردی یا باید تو شعب ابی طالب زندگی کنی یا چند ماه یا چند سال سختی بکشی بعدش یه عمر آزاد باشی

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » دو شنبه 26 فروردین 1392, 8:46 pm

ahmad1983 نوشته شده:دوست من واسه رسیدن به خوشبختی باید سختی کشید از این بهتره که اینجا زندگی کنی شب بخوابی صبح پاشی ببینی دلار هزار تومن گرون شده و ارزش پولت و حقوقی که میگیری نصف شده تورم بالای صددرصده اینجا تازه هیچ تفریحی نداری شمال بری با دوست دخترت ماموربازاره باید باج بدی با درد و خونریزی یک سال پس انداز کنی بری یک هفته ترکیه برگردی یا باید تو شعب ابی طالب زندگی کنی یا چند ماه یا چند سال سختی بکشی بعدش یه عمر آزاد باشی
درسته دوست عزیز. حرفاتو قبول دارم. ولی به شرطی که اون خوشبختی که میگید, اونجا وجود داشته باشه. برای خودشون البته وجود داره ولی یک پناهنده باید از صدها سد بزرگ رد بشه تا پناهندگی بگیره. اگر راه مطمئنی پیدا کردید, حتما از ایران بیایید بیرون. من دوست دارم ایرانیها در همه کشورها اقامت بگیرند. ولی از راه مطمئن بیاید که برگشتی توش نباشه و از چاله به چاه نیفتید.

شیبا

ویزا استرالیا..

پست توسط شیبا » سه شنبه 27 فروردین 1392, 12:27 pm

با سلام من برادم پناهنده استرالیا است من به همراه شوهر و فرزند 10 ماهه قصد مهاجرت از طریق شما را داریم
ایا چون اسم برادرم در لیست سفارت است به من ویزا میدهند یا باید قاچاقی بروم؟
2-من بعد از رسیدم قصد پناهندگی دارم امکانش هست؟
3 من هتل نمی خواهم ایا بعد صدور ویزا امکان کنسلی هتل و مرجوعی پول می باشد؟
4-شما از کدام کشور و کجا ما را همراهی می کنید ایا همه چی صادقانه است؟
00989379925822 شیبا

نمایه کاربر
johnny.depp

Re: ویزا استرالیا..

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 27 فروردین 1392, 5:05 pm

شیبا نوشته شده:با سلام من برادم پناهنده استرالیا است من به همراه شوهر و فرزند 10 ماهه قصد مهاجرت از طریق شما را داریم
00989379925822 شیبا
اگر از طریق هوائی میرود که خوب مشکلات خودشو داره .
صادقانه !!! ببخشید فکر کنم اشتباه امدین . :D
این پست میذارم فقط برای فرزند 10 ماهه شما ! اگر میخواهید دریائی بروید نکنید اینکار را شما که سنی دارید تو این اقیانوش راحت نیستسن چه برسه به این بچه !!! نکنید :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 27 فروردین 1392, 5:42 pm

korush.pakzad نوشته شده:دوستان, در رفتن به استرالیا, (کشوری که از همه دنیا دوره!) فکر بیشتر بکنید. چند سال پیش در تلویزیون نروژ, گزارشی از کمپهای استرالیا نشان داد که فاجعه بود. دولت استرالیا, خیلی ضد پناهنده است. در گزارش تلویزیونی , کمپی را نشان میداد که دولت, آن را مثل زندان, درس کره بود و سیم خاردار کشیده بود. عده ای از پناهندگان افغانی, به عنوان اعتراض, خودشون رو از بالای سیمهای خاردار به پایین پرت میکردند تا خودکشی کنند.
فکر نکنم استرالیا از اروپا ضد پناهنده تر باشه! شما که نروژ هستید و کشور های اسکاندیناوی هم نژاد پرستن این حرفو بزنید فکر میکنم استرالیا جهنمه!! هیچ جای دنیا اندازه ی اروپا سیاست ضد مهاجرتی نداره. شما احتمالا از وضعیت استرالیا خیلی اطلاعات ندارید که همچین حرفی میزنید. من آرزومه 10 سال بدبختی بکشم ولی آخرش برم استرالیا!
این یه قسمتش که گفتی خودشونو از بالای سیم خاردار مینداختن تا خودکشی کنن خیلی باحال بود! :d ممنون بابت اینکه از وقتتون میزنید و میاید اینجا بقیه رو راهنمایی میکنید موفق باشید

barad

Re: ویزا استرالیا..

پست توسط barad » سه شنبه 27 فروردین 1392, 11:09 pm

شیبا نوشته شده:با سلام من برادم پناهنده استرالیا است من به همراه شوهر و فرزند 10 ماهه قصد مهاجرت از طریق شما را داریم
00989379925822 شیبا
1-شما باید قاچاقی برید
2-بله - کلا استرالیا کشوری که جزو امضا ( پذیرش پناهنده است ) شما باید فقط کیس درست کنید
3-اگر هم ویزا گرفتید اره میشه پ.ل هتل مرجوع کرد
4-تو این فروم به کسی اعتماد نکنید
5-کاش شماره تلفن تون نمیزاشتید - چون تو ایران شاید خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 28 فروردین 1392, 2:05 pm

God.Father نوشته شده:
korush.pakzad نوشته شده:دوستان, در رفتن به استرالیا, (کشوری که از همه دنیا دوره!) فکر بیشتر بکنید. چند سال پیش در تلویزیون نروژ, گزارشی از کمپهای استرالیا نشان داد که فاجعه بود. دولت استرالیا, خیلی ضد پناهنده است. در گزارش تلویزیونی , کمپی را نشان میداد که دولت, آن را مثل زندان, درس کره بود و سیم خاردار کشیده بود. عده ای از پناهندگان افغانی, به عنوان اعتراض, خودشون رو از بالای سیمهای خاردار به پایین پرت میکردند تا خودکشی کنند.
فکر نکنم استرالیا از اروپا ضد پناهنده تر باشه! شما که نروژ هستید و کشور های اسکاندیناوی هم نژاد پرستن این حرفو بزنید فکر میکنم استرالیا جهنمه!! هیچ جای دنیا اندازه ی اروپا سیاست ضد مهاجرتی نداره. شما احتمالا از وضعیت استرالیا خیلی اطلاعات ندارید که همچین حرفی میزنید. من آرزومه 10 سال بدبختی بکشم ولی آخرش برم استرالیا!
این یه قسمتش که گفتی خودشونو از بالای سیم خاردار مینداختن تا خودکشی کنن خیلی باحال بود! :d ممنون بابت اینکه از وقتتون میزنید و میاید اینجا بقیه رو راهنمایی میکنید موفق باشید
دوست عزیز من چیزی رو که توی تلویزیون نروژ نشون داده گفتم. حال اگه شما باور نمیکنی, مشکل خودته. برو استرالیا تا حالت سر جا بیاد. اروپا سیاست ضد مهاجرت داره, برای اینکه مردمش تاریخ دارند و میل ندارند کشورشون خراب بشه. یعنی یکئ دلیلی برای خودشون دارند. ولی استرالیای گدا گشنه که فقط قسمتهایی از خاکش قابل سکونته و هیچ پیشینه ای نداره, و سالهای سال مهاجر میگرفت , حالا دم در آورده و ضد خارجی شده. شما تحمل بدبختی کشیدن 1 ماه رو هم نداری حالا میگی 10 سال؟. هه هه هه.
بعدش هم نوشتی که , اون قسمت خودکشی با حال بود؟!!! از خودکشی دیگران لذت میبری؟ شما اول برو معالجه کن بعد فکر مهاجرت باش

baranbaran

پست توسط baranbaran » جمعه 30 فروردین 1392, 8:32 am

سلام من باران هستم به همراه شوهر و بچه ام رسيدم فرانسه الانم كيس داديم هواي اومديم از طريق آقايه محسني اومديم اگه كسي راهنماي درباره اينجا ميخاد ميتونم كمكش كنم 8-)

mahyarforouzesh

پست توسط mahyarforouzesh » جمعه 3 خرداد 1392, 3:04 pm

سلام
من برای شینگن از سفارت فرانسه اقدام کردم ولی متاسفانه رد شدم . می خواستم بدونم امکانش وجود داره که بلافاصله از سفارت دیگه ای اقدام کرد طوری که متوجه نشن که من قبلا از فرانسه اقدام کردم و رد شدم. ممنون می شم اگه جواب منو بدید.

65 mahdi

پست توسط 65 mahdi » سه شنبه 14 خرداد 1392, 6:00 am

mahyarforouzesh نوشته شده:سلام
من برای شینگن از سفارت فرانسه اقدام کردم ولی متاسفانه رد شدم . می خواستم بدونم امکانش وجود داره که بلافاصله از سفارت دیگه ای اقدام کرد طوری که متوجه نشن که من قبلا از فرانسه اقدام کردم و رد شدم. ممنون می شم اگه جواب منو بدید.
اگر در پاس شما مهر ریجکت خورده باشه 6 ماه نمی شه در خواست داد من این رو از آژانس شنیدم

k2.hossein

پست توسط k2.hossein » پنج شنبه 30 خرداد 1392, 8:31 am

با سلام بچه ها من با یک شرکتی که خارج از ایران تماس گرفتم درخواست ژروسه اخذ ویزا کردم همچنین چیزی برام بفرستادن میش یه نظری بدید بگید ایا اینکار شدنی هست البته هزینه اش زیاد میشه
پکیج ویزای شینگن یونان یا اسپانیا بدون انگشت نگاری و ضمانت بانکی

صد در صد قانونی، تضمینی و بدون ریسک برای رفتن به اروپا – فقط کشورهای حوزه شینگن

:شامل

هزینه اخذ ویزای سه ماهه اکراین از سفارت اکراین در تهران
هزینه بلیط هواپیما تهران – کی یف

هزینه اجاره آپارتمان برای اقامت حداکثر دو ماهه شما در اکراین
هزینه اخذ اقامت یکساله اکراین از طریق استخدام در یک شرکت اکراینی، که در عرض 4 تا 5 هفته آماده میشود و داشتن آن برای گرفتن ویزای شینگن الزامی است
هزینه اخذ ویزای شینگن یونان یا اسپانیا
هزینه بلیط کی یف – بارسلونا / یا کی یف – آتن – هواپیمایی ایر بالتیک

قیمت کل پکیج: 12.500 دلار است و شما هیچ هزینه دیگری تا رسیدن به مقصدتان (یونان یا اسپانیا) پرداخت نخواهید کرد

تنها هزینه ای که خودتان متقبل میشوید، هزینه خورد و خوراک شما در طول اقامتان در اکراین است

از این مبلغ، مبلغ 1.000 دلار را برای تهیه ویزای سه ماه (کاری) اکراین و 550 دلار هزینه بلیط تهران - کی یف، به شرکت همکار در تهران پرداخت میکنید. توجه داشته باشید که مبلغ بلیط هواپیما (تهران - کی یف) ممکن است متناسب با تغییر قیمت ها در تهران، تغییر کند
متقاضی حتما باید با ویزای سه ماهه کاری اکراین وارد اکراین شود. دریافت اقامت با ویزای یکماهه توریستی امکان پذیر نیست

مبلغ 3500 دلار را بصورت پیش پرداخت برای اجاره آپارتمان و شروع مقدمات کار، قبل از پرواز از تهران به کی یف، پرداخت میکنید

شما باید حداقل 2 هفته قبل از تاریخ پرواز خود به اکراین، پیش پرداخت را از طریق صرافی پرداخت نمائید
مابقی مبلغ را در در حین انجام مراحل کارتان و هنگامی که در اکراین حضور دارید پرداخت خواهید کرد

مبلغ 2500 دلار ویزای شینگن را پس از اخذ ویزا پرداخت کنید

پروسه اخذ ویزای اکراین (که در تهران انجام میشود) بین 4 تا 5 هفته زمان می برد
و پروسه اخذ اقامت یکساله اکراین بین 4 تا 5 هفته
پروسه اخذ ویزای شینگن 10 تا 12 روز
کل پروسه اخذ اقامت و سپس ویزای شینگن بین 40 روز تا حداکثر 50 روز طول خواهید کشید

برای صحت اصل بودن ویزا، خودتان شخصا، بهمراه وکیل اکراینی شرکت، مدارکتان را به سفارت یونان یا اسپانیا تقدیم میکنید

پاسخ به سوالات پرسیده شده متداول

در ایران نماینده ای نداریم، فقط یک شرکت همکار است که در زمینه اخذ ویزای اکراین از سفارت اکراین در تهران به متقاضیان ما کمک میکند
ملبغ پیش پرداخت را توسط صرافی ای که آدرس و تلفن و شماره حساب آنرا به شما اعلام خواهیم کرد پرداخت میکنید

قبل از ورود به اکراین باید مبلغ 3500 دلار را توسط صرافی پرداخت کنید تا ابتدا آپارتمانی برای اقامت 2 ماهه شما اجاره کنیم و سپس پروسه اخذ اقامت موقت اکراین را شروع نمائیم. که متاسفانه نمیتوانیم بدون اخذ پیش پرداخت هر دوی اینها را از طرف خود هزینه کنیم

گرچه کلاه برداری هایی در این زمینه صورت میگیرد و عدم اعتماد متقاضیان به شرکت هایی که در زمینه ویزا و یا اقامت فعالیت میکنند برای ما منطقی و قابل درک است و از همه مهتر قیمت دلار نسبت به ریال ایران پرداخت حتی هزار دلار بعنوان پیش پرداخت را ریسک پذیر میکند، اما لطفا درک کنید که ما نیز نمیتوانیم بدون پرداخت هزینه ای آپارتمانی رزرو کنیم و یا پروسه اخذ اقامت یکساله شما را شروع نمائیم

چون طرف های ما اکراینی و غیر ایرانی هستند و این شرایط را درک نمیکنند و همچنین تقاضای زیاد از کشورها و ملیت های مختلف برای اخذ اقامت اکراین، باعث شده است که مجبور شویم مطابق شرایط آنها کار کنیم

پس از اخذ ویزای سه ماهه از سفارت اکراین در تهران، که توسط شرکت همکار صورت میگیرد، و پس از پرداخت پیش پرداخت، وارد اکراین میشود و در آپارتمانی که برایتان اجاره کرده ایم ساکن میشود

اقامت یکساله

اقامت یکساله اکراین از طریق استخدام در یک شرکت اکراینی صورت میگیرد

یک شرکت شما را استخدام میکند و هزینه مالیات شما را پرداخت میکند. پس از 30 تا 45 روز اقامت یکساله و قانونی شما آماده میشود و پس از آن پروسه اخذ ویزای شینگن را شروع خواهیم کرد. گرفتن ویزای شینگن نیز حداکثر 12 روز کاری طول خواهد کشید

سوال دیگری بود من درخدمت شما هستم

mehdi58uk

پست توسط mehdi58uk » یک شنبه 16 تیر 1392, 1:20 pm

only_england نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
ESSI نوشته شده:سلام دوستان عزیز ..من از طریق یه آدم مطمئن و با یه سفر کاملا امن شینگن دریافت کردم ..هزینه اش هم نسبت به خیلی از افراد دیگه کمتر بود....چون خودم خیلی واسه این کار گشتم گفتم که به بقیه اگه بتونم کمک کنم...اگه آدرس و شماره خواستید ایمیل بزنید...در ضمن پرواز از ارمنستان هست
برادر این چیزا قدیمی شده تو این فروم.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
به همین راحتی ها؟

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 17 تیر 1392, 12:26 pm

mehdi58uk نوشته شده:
only_england نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
ESSI نوشته شده:سلام دوستان عزیز ..من از طریق یه آدم مطمئن و با یه سفر کاملا امن شینگن دریافت کردم ..هزینه اش هم نسبت به خیلی از افراد دیگه کمتر بود....چون خودم خیلی واسه این کار گشتم گفتم که به بقیه اگه بتونم کمک کنم...اگه آدرس و شماره خواستید ایمیل بزنید...در ضمن پرواز از ارمنستان هست
برادر این چیزا قدیمی شده تو این فروم.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
به همین راحتی ها؟
اینا پول ندارن روزنامه همشهری اگهی بدن میان اینجا رایگان اگهی میدن
خخخخخخخ
ویزا ؟
اینترنتی؟
اینجا؟
رفتن!!!!!;-)
خدا اخر و عاقبت مارو بخیر کنه
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

badoobadoo

پست توسط badoobadoo » یک شنبه 30 تیر 1392, 10:32 am

behrang azizi
dooste aziz chera passporte islami gerefti? shenasnameh chi? onam toosh neveshteh mosalman? ya na
migam chetori biyay

نمایه کاربر
سیف الله شش بلوکی
محل اقامت: کشور جمهوری اسلامی ایران-روستای بزرگِ " بزکول آباد"
تماس:

پست توسط سیف الله شش بلوکی » پنج شنبه 17 مرداد 1392, 11:34 am

به خدا بیاین روستای ما،نه ویزا میخواد نه پیزا.هر چی فرنگ داره،دهات مانم داره.میبرمتون یونجه زار کیف کنین.وسط گوسفندا بچرخین و خوش گذرونی کنین.میخواین برین فرنگ بگین چند منه؟هر کی هم خواست بره بیاد به مو بگه با الاغ تضمینی تا آمریکا میبرومش.قولتون میدوم از طیاره راحت تره.براتون عرعر میخونه مثِ بلبل قناری.روستوی ما سه جلدم نمیخواد،چه برسه به پاساپِرت.
من دهاتی هستم با دلی بی کینه،لهجهء قشنگوم واقعا" شیرینه :-)

mahtab_2011

پست توسط mahtab_2011 » دو شنبه 28 مرداد 1392, 12:31 pm

سلام همسر بنده در سال 2000 در هلند تقاضای پناهندگی داده ولی در سال 2004 با گرفتن جواب منفی ایشون را دیپورت کردند حالا بعد از گذشت 9 سال می خواهیم ویزای شینگن از سفارت هلند بگیریم ، از اونجایی که سفارتها اثر انگشت میگیرند سابقه ایشون در میاید یعنی باید خودشان اعلام کنند که پناهنده بودند یا خیر؟ ممنون میشم جواب من را سریع بدهید به علت ذیق وقت

نمایه کاربر
firooz

پست توسط firooz » پنج شنبه 31 مرداد 1392, 11:25 pm

اگه ویزا بگیرم با پاس ایرانی قانونی برم انگلیس، اونجا پناهنده بشم، اونوقت آیا پاس ایرانی رو باطل می کنن یا پاس قابل استفاده می مونه؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 9 شهریور 1392, 4:23 pm

سلام،
در درخواست پناهندگی بهتر است پاسپورت خود را تحویل ندهید. همیشه دیپورت پناهجویی که پاسپورت خود را تحویل داده است بسیار آسانتر از دیپورت کسی است که پاسپورت ندارد.
چنانچه پاسپورت خود را تحویل دهید آنرا باطل نمیکنند و پس از دریافت پناهندگی به شما بازگردانده میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

m80x08m

پست توسط m80x08m » سه شنبه 12 شهریور 1392, 7:13 am

آقای چاوشی با سلام و احترام
مزاحم اوقاتتون شدم ، چند تا سوال داشتم
1- کدوم کشور اروپایی در حال حاضر راحت ترین شرایط را از نظر شرایط زندگی ، قبل از پناهندگی برای پناه جو فراهم میکنه ؟ (منظورم بیمه ، محل اسکان (مثلا شنیدم که ایالات شمالی آلمان از همون ابتدا آپارتمان به پناه جو میدن و هایم رفتن در کار نیست ) و ... است )
2- کدو کشور اروپایی در حال حاضر سریعتر و راحت تر از همه جواب میده برای ما ایرانی ها ؟
3- پرینت حساب بانکی که سفارت میخواهد در مربوط به یک دوره زمانی ، مثلا 6 ماه هست یا اینکه موجودی حساب در یکی 2 روز کافی است ؟ مثل تمکن مالی که سفارت آمریکا از کسانی که گرین کارت برده اند ، می خواهند
4- واقعا هیچ فرقی از نر شانس گرفتن پناهندگی برای کسی که ویزا بگیره و قانونی خارج بشه با کسی که قاچاقی بره نیست؟ واقعا همه چیز بستگی به کیس داره ؟
5- گرفتن ویزای انگلیس یا اسکاتلند در حال حاضر مقدور هست؟
6- اینکه به محض ورود اعلام پناهندگی بکنیم ،تاثیر مثبتی روی جواب نهایی ما خواهد داشت یا اینکه وارد اون کشور بشیم و مدتی بعد اعلام پناهندگی بکنیم فرقی نخواهد داشت؟
7- اینکه من تمامی مدارک دانشکاهی و سابقه کار و سابقه بیمه را ترجمه شده همراه داشته باشم و روز interview به قاضی ارئه بدم ، تاثیر مثبتی رو نظر قاضی خواهد داشت ؟
ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید
ارادتمند
مسعود

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 14 شهریور 1392, 6:48 am

سلام دوست عزیز،
۱- به طور کلی کشورهای شمال و غرب اروپا امکانات خوبی در اختیار پناهجویان قرار میدهند.
کشورهای اسکاندیناوی (سوئد، نروژ، دانمارک) هم قبل از دریافت پناهندگی و هم پس از ان شرایط خوبی جهت زندگی دارند. در این کشورها پناهجو همزمان با درخواست پناهندگی در کمپ اسکان داده میشوند البته اسکان در کمپ اجباری نیست و چنانچه پناهجو بتواند خودش محلی جهت اسکان تهیه کند میتواند هر زمان که بخواهد از کمپ خارج شود. در این کشورها پناهجو در طی دوره ای که منتظر دریافت جواب است بیمه است و حقوق روزانه دریافت میکند. حقوق دریافتی پناهجو در حدی است که بتواند هزینه های روزمره را تامین کند. تحصیل تنها در حد یاد گرفتن زبان ان کشور امکانپذیر است و تا زمان دریافت پناهندگی نمیتوان در مقاطع دانشگاه تحصیل نمود. پس از دریافت پناهندگی تحصیل رایگان است و به محصلین حقوق پرداخت میشود.
در آلمان پناهجو در هایم (کمپ) اسکان داده میشود و محدودیتهایی جهت خروج از کمپ اعمال میشود. البته قوانین ایالتهای مختلف ممکن است تا حدودی متفاوت باشد.
هلند نیز شرایط تقریبا مشابه آلمان دارد و پناهجو در کمپ اسکان داده میشود.
در انگلیس اسکان در کمپ اجباری نیست. تحصیل در مقاطع دانشگاه هزینه دارد که بر عهده خود شخص است.
۲- جواب گرفتن در انگلیس تا حدودی آسانتر از سایر کشورهاست. البته در هر یک از کشورهای فوق با داشتن پرونده مناسب میتوان به راحتی پناهندگی گرفت. در کلیه کشورهای ذکر شده ما کیسهایی داشته ایم که در زمان بسیار کوتاه موفق به جواب گرفتن شده اند. در سوئد چندین کیس تهیه شده توسط ما در کمتر از ۱ ماه جواب مثبت دریافت نموده اند.
۳- معمولا سفارتها هم گردش ۶ یا ۳ ماهه را میخواهند و هم گواهی موجودی حساب را. گواهی موجودی حساب (تمکین مالی) را میتوان با افزایش موجودی تهیه کرد ولی گردش مالی ممکن است اندکی مشکلتر باشد. به طور کلی جهت تهیه هر یک از مدارک مورد نیاز سفارت از جمله گردش ماهیانه و یا موجودی حساب را میتوانید به کمک دوستان ما تهیه کنید.
۴- طبیعی است کسی که به صورت غیرقانونی از کشور خارج شده است راحتتر میتواند توجیه کند که امنیت وی در کشورش در خطر است. با خروج قانونی سوالی که پیش می اید این است که چگونه پناهجو توانسته است با وجود تحت تعقیب بودن به صورت قانونی از کشور خارج شود.با خروج قانونی علاوه بر اینکه نیاز است کیس قوی جهت نشان دادن اینکه تحت تعقیب هستید داشته باشید، بایستی جواب قانع کننده برای این سوال داشت> اگر شما تحت تعقیب رژیم هستید چرا به هنگام خروج از کشور بازداشت نشدید؟ جواب دادن به این سوال را بایستی در طراحی کل کیس در نظر داشته باشید. در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه کیس پناهندگی نیز میتوانید از ما کمک بگیرید. تعداد زیادی از پرونده های موفق ما مربوط به افرادی است که با ویزا و به صورت قانونی از کشور خارج شده و درخواست پناهندگی داده اند.
۵- گرفتن ویزا از هر یک از کشورهای ذکر شده (انگلیس، اسکاتلند) امکانپذیر است. ما تعداد زیادی پرونده موفق در زمینه گرفتن ویزا از کشورهای فوق داشته ایم. جهت گرفتن ویزا بخصوص از سفارت انگلیس نیاز به یک پرونده کاملا قوی است. با تامین شرایط و مدارک مورد نظر سفارت انگلیس میتوان ویزا دریافت نمود.
۶- چنانچه به صورت غیرقانونی وارد کشور مقصد شوید بهتر است به محض ورود درخواست پناهندگی کنید. چون در این حالت شما از یک خطر در حال فرار هستید و طبیعی است به محض رسیدن به کشور مورد نظر اعلام پناهندگی کنید. چناچه به صورت قانونی و با ویزا وارد شوید بهتر است مدتی پس از ورود به کشور مقصد درخواست خود را ارائه دهید، با خروج قانونی معمولا کیس به نحوی طراحی میشود که نشان دهد امنیت پناهجو پس از خروج از کشور به خطر افتاده است بنابرین نیاز است مدتی از خروج پناهجو بگذرد تا پروسه به خطر افتادن وی قابل توجیه باشد.
۷- داشتن مدارک تحصیلی به خودی خود اثری بر روی پرونده پناهدگی ندارد اما اینکه پناهجو بتواند نشان دهد تحصیلکرده است در تقویت کیس و باورپذیری ان موثر است. طبیعی است احتمال اینکه یک فرد تحصیلکرده فعالیت سیاسی داشته باشد و بدین خاطر امنیت وی به خطر افتاده باشد بیشتر از کسی است که تحصیلات دانشگاهی ندارد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

پانیسا

پست توسط پانیسا » دو شنبه 23 دی 1392, 12:00 pm

behrang نوشته شده:سلام اقای چاووشی

من بهایی هستم از همه چی هم محرومم حتی اجازه ندادن دانشگاه هم برم تسویم کردن هر جایی هم میرم مشکل دارم ادارات که کلا تعطیل الان هم پاسپورتم رو با مذهبیت مسلمان گرفتم وگرنه نمیدادن
حدود 5000 دلار هم دارم با این پول میتونید منو بفرستین کانادا
در ضمن تخصص رانندگی با لیفتراگ ،بیل مکانیکی و لودر رو هم دارم

یک چیزی شما کستون قویه وبهایی ها همه جونشون درخطره دیگه ازین بهتر
پرواز رابخاطربسپارپرنده مردنیست

morteza 36

پست توسط morteza 36 » یک شنبه 29 دی 1392, 5:06 am

سلام وقتتون بخیر
من مرتضی هستم از تهران سن 36 سال و متاهل دارای مدرک لیسانس حسابداری و دارای شعل مدیریت مالی در یک شرکت خصوصی در تهران
البته همسرم هم داره توی رشته معماری درس می خونه
می خواستم بدونم چطور می شه رفت کانادا و اقامت گرفت ؟
و هزینه اون چقدر می شه البته هزینه ای که بسیار ارزان بشه چقدر ؟
برای سفره جوئی در هزینه ها چقدر از راه رو می شه من و همسرم بیریم و بعد شما کمکمون کنید
اگه بریم ترکیه سفارت کانادا اقدام کنیم چقدر هزینه داره ؟
از طریق دریافت اقامت از ظریق حرفه کاری چطور می تونید کمکم کنید و اون هزینه اش چقدر می شه ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 29 دی 1392, 4:32 pm

سلام،
دریافت ویزا از سفارت کانادا حدود ۱۵ میلیون تومان به ازای هر نفر هزینه دارد. هزینه ها را به صورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری میپردازید. البته افرادی که به صورت خانوادگی اقدام میکنند معمولا هزینه تمام شده انها کمتر میشود. این مورد بیشتر بخاطر این است که برخی از هزینه ها به صورت مشترک میشود.
از طریق سفارت کانادا در ترکیه نمیتوان درخواست پناهندگی داد. در ترکیه تنها از طریق سازمان ملل میتوان اقدام به درخواست پناهندگی نمود و در صورت پذیرفته شدن به عنوان پناهنده، میتوان درخواست نمود تا شما را به کانادا منتقل کنند.
اقامت از طریق Skilled Worker معمولا هزینه زیادی ندارد ولی یک پروسه بسیار طولانی است. این پروسه ممکن است تا بیش از ۷ سال طول بکشد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

جعفرزاده

پست توسط جعفرزاده » سه شنبه 15 بهمن 1392, 7:51 am

3- در مورد کیس می توانید به من کمک کنید ؟
4- می دانم که بارها در مطالب خود انگلیس را نسبت به دیگر کشورها پیشنهاد کرده اید ولی میخواستم بدانم که تا به امروز تغییری در تدابیرشان نداده اند که شما کشور دیگری را پیشنهاد کنید ؟
5- شما راه زمینی را به هوایی برای ورود به انگلیس بهتر می دانید می خواستم بدانم از راه زمینی از فرانسه تا لندن حدودا دلالان چقدر می گیرند ؟
6- از کشوری که ویزا می گیرم تا فرانسه را چطور باید طی کنم ؟ زمینی یا هوایی ؟ چقدر هزینه بر می دارد ؟
8- آیا بعد از گذشت مثلا 3 تا 6 ماه اثر انگشت پاک خواهد شد ؟ ( چون قاچاق بر عنوان می کرد که برو چند ماه خونه اشنایت بمان بعد با کیس قوی و اطلاعات برو خودت را معرفی کن هر چقدر دیرتر بری اثر انگشتت در سیستم پاک می شود ) البته حرفشان با قانونی که می گوید تا رسیدی خودت را معرفی کن تناقض دارد ، می خواستم ببینم این موضوع صحت دارد ؟
9- شما گفته بودید که خودتان را در اواسط ویزا معرفی کنید ، من تا خودم را بخواهم به انگلیس برسانم چند روزی طول می کشد ؟
10- ایا فقط سفارتهای عضو شینگن اثر انگشت می گیرند ؟
11- پس کسانی که به ایتالیا یا اسپانیا می روند و سپس خود را در کشور دیگری معرفی می کنند چگونه است ؟(قانون دوبلین که می گوید اولین کشور امن رسیدید خودتان را معرفی کنید و اگر در کشور دیگری درخواست کردید برگردانده می شوید)
12- در انگلیس که خبری از اثر انگشت نیست می شود مشخصات را تغییر داد ؟ ایا تغییر مشخصات به درد می خورد ؟
13- تا جواب مثبت اجازه کار و تحصیل نداریم ، در مورد مریضی یا خدمات پزشکی چی ؟
14- من چه مقدار پول می توانم با خودم از کشور خارج کنم ؟
15- شما فرمودید در پرواز هوایی پاسپورت را باید پاره کرد این برای راه زمینی صدق می کند ؟ کجا می شود پاسپورت را قایم کرد ؟ ( بعدا نمیشود به ایران برگشت )
شما راه یا راه های دیگری می توانید برای ورود به انگلیس پیشنهاد بدهید ؟ منتظر جوابتان هستم ، ممنون .

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 8:37 am

سلام،
دوست گرامی فکر میکنم روی صحبت شما با بنده است. در این صورت برخی از مواردی که از زبان بنده نقل کرده اید صحت ندارد. در ادامه به موارد مورد نظر اشاره خواهد شد.
۳- بله (البته با اجازه بزرگترها :) ). کمکهای ما در زمینه تهیه کیس، کل پروسه تا زمان دریافت پناهندگی را شامل میشود. در صورتی که خودتان کیس خاصی نداشته باشید میتوانید به کمک ما کیس قوی تهیه نموده و پناهندگی دریافت کنید. چنانچه خودتان دارای کیس باشید به کمک ما میتو اند کیس خود را تقویت کنید، نقاط ضعف احتمالی آنرا برطرف کنید و مدارک احتمالی مورد نیاز را به کمک ما تهیه کنید.
۴- هر کشور درزمینه پناهندگی مزایا و معایب خود را دارد. قوانین کلی پناهندگی در همه کشورها تقریبا یکسان است. تنها تفاوت در نحوه بررسی درخواست پناهندگی و روال اداری هر کشور جهت رسیدگی به درخواستها است. در زمینه کمکهای دولتی کشورهای شمال و غرب اروپا (کشورهای اسکاندیناوی، آلمان، هلند، انگلیس...) شرایط بهتری دارند.
۵- ما هیچگاه چنین توصیه ای نکرده ایم. مسیر زمینی معمولا خطرناکتر، سختتر و زمانبرتر است. هزینه دلالان یک چیز ثابت و کلی نیست. هر دلال نرخ خود را دارد.
۶- اگر ویزای شنگن داشته باشید برای ورود به فرانسه مشکلی نخواهید داشت. ویزای شنگن = مجوز ورود به فرانسه.
۷-
۸- اثرانگشت تا ۵ سال در سیستم کامپیوتری اتحادیه اروپا میماند. افرادی که ادعا میکنند اثرانگشت شما را از سیستم حذف میکنند و... یا از قوانین آگاهی ندارند و یا واقعیت را به شما نمیگویند.
۹- اگر منظورتان این است که چند روز طول میکشد خود را از کشورهای اروپایی به انگلیس برسانید، بستگی کامل به نحوه ورود و... دارد. مسافرت از اروپا به انگلیس در طی یک روز نیز امکانپذیر است.
۱۰- سفارت خانه های اتحادیه اروپا، امریکا و اخیرا کانادا از شهروندان ایران اثرانگشت میگیرند.
۱۱- اکثر این افراد شامل قانون دوبلین شده و برگشت داده میشوند. البته در مواردی مشاهده شده است که اثرانگشت و ویزای افراد کشف نمیشود و شامل قانون دوبلین نمیشوند.
۱۲- در انگلیس نیز اثرانگشت گرفته میشود.
۱۳- تا زمان دریافت جواب مثبت معمولا هم اجازه کار داده میشود و هم میتوانید در کلاسهای زبان شرکت کنید. در اکثر کشورها پناهجو بیمه میشود.
۱۴- حمل پول نقد به مقدار زیاد در اتحادیه اروپا محدودیت دارد. اگر مقادیر زیادی پول به همراه شما باشد و در فرودگاه متوجه این موضوع شوند بایستی در مورد ان توضیحات قانع کننده داشته باشید.
۱۵- ما هیچگاه توصیه نمیکنیم پاسپورت را پاره کنید. توصیه ما این است که پاسپورت را تحویل اداره مهاجرت ندهید. میتوانید پاسپورت را نزد کسی به امانت بگذارید و یا حتی به همراه خود داشته باشید.
راهی که ما برای ورود به انگلیس اقمدا میکنیم از طریق قانونی و گرفتن ویزا از سفارت است.

موفق باشید،
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mohammad17

پست توسط mohammad17 » دو شنبه 11 فروردین 1393, 2:35 pm

سلام و خسته نباشید
بنده به اتفاق یکی از آشناها قصد مهاجرت به انگلیس را داریم ( سن 28 - 38 )

1- به نظر شما بصورت قانونی بـــــهــــــتــــــر می توان اقامت رو گرفت یا غیر قانونی ؟!
2- هزینه تـــــــمــــام شــــــده بدون کیس از طرف شما چقدر تموم میشه ؟
3- + کیس چقدر می شود ؟
4- در صورتی که مدارک لازم ( سند ، گردش مالی ...) را نداشته باشیم چقدر می شه ؟!
5- چه مدت طول می کشه تا ویزا آماده بشه ؟!
6- مدت زمان سفر تا چند روز هستش ، از ایران تا انگلیس ؟!
7- بصورت هوایی یا زمینی ؟!
8- عبور از چه کشور هایی؟!
9- اسکان در چه کشور هایی ؟!
10 - مبلغ به چه صورتی پرداخت می شه ؟!
11- بعد از اینکه به کشور مورد نظر رسیدیم در صورت نداشتن محل اسکان چطور می شود ؟

با تشکر ....

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 15 اردیبهشت 1393, 12:24 pm

سلام،
۱- با ورود قانونی بایستی کیس را به نحوی طراحی کرد که خروج قانونی را توجیه کند. ما معمولا طوری کیس را طراحی میکنیم که نشان داده شود امنیت پناهجو پس از خروج از کشور به خطر افتاده است. البته نیاز است ابتدا نشان داده شود پناهجو طی سالها در ایران بصورت مخفیانه در زمینه کیس خود فعال بوده است و با خروج وی از ایران فعالیتهای ایشان لو میرود و اکنون قادر به برگشت به ایران نیست. همه این موارد همراه با مدارک و مستندات کافی انجام میشوند.
با خروج غیرقانونی مشکل توجیه خروج قانونی خود به خود برطرف میشود ولی این به این مفهوم نیست که حتما با درخواست پناهندگی موافقت خواهد شد. در واقع اکثر پناهجویان ایرانی که جواب رد گرفته اند و سالها در کمپها بلاتکلیف مانده اند کسانی هستند به بصورت قاچاق خود را به اروپا رسانده اند.
مساله تعیین کننده در درخواست پناهندگی داشتن کیس خوب است. کیسی که نشان دهد امنیت پناهجو در کشورش در خطر است و بتواند گفته های خود را به نحوی باورپذیر و منطقی همراه با مدارک کافی اثبات کند.
۲- کل هزینه ها تا زمان دریافت ویزا بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان میشود که بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشود. هزینه بلیط هواپیما و مسافرت به ترکیه جزء این هزینه نیست (جهت دریافت ویزا از کشورهایی که در ایران سفارت ندارند همچون کانادا، امریکا و انگلیس بایستی به ترکیه مسافرت کرد).
۳- هزینه کیس جداگانه است و در حال حاضر کیس کامل ۶ میلیون تومان است. این هزینه کل پروسه کیس تا زمان دریافت پناهندگی را شامل میشود.
۴- کلیه مدارک مورد نیاز سفارت از جمله گردش مالی، اسناد مالکیت، سند ازدواج و... توسط گروهی که با ما همکاری میکنند قابل تهیه است. تنها مدرک مورد نیاز که متقاضی بایستی داشته باشد پاسپورت ایرانی است.
۵- کشورهای اروپایی معمولا بین ۲ تا ۳ ماه. کانادا حدود ۵ ماه.
۶- ویزا موقت و معمولا ۲ هفتگی صادر میشود. با ورود به انگلیس میتوان ویزا را تا ۹۰ روز تمدید کرد.
۷- هوایی. وقتی از سفارت ویزا دریافت میکنید به راحتی بلیط هواپیما گرفته و به کشور مقصد پرواز میکنید.
۸- پرواز هوایی از ایران به کشور مقصد.
۹- اسکان در کشور مقصد. به مدت یک هفته هتل رزرو میشود که بلافاصله پس از ورود به کشور مقصد میتوانید از هتل استفاده کرده و پس از امادگی خود را معرفی میکنید.
۱۰- هزینه ها بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشود. نحوه پرداخت هزینه ها را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:
viewtopic.php?f=30&t=137
۱۱- هفته اول در هتلی که توسط ما رزرو شده است اسکان میکنید و پس از ان نیز خود را معرفی میکنید که بسته به کشور مقصد راههای مختلفی جهت اسکان پناهجو وجود دارد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

homayoon112

پست توسط homayoon112 » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 9:17 pm

سلام admin، الان هم واسه انگلستان 15میلیون هزینه داره? بعد چقدر پیش پرداخت میخواد? در ضمن من خواهرم مقیم المانه به نظر شما برم اونجا بهتره یا انگلستان?

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 19 اردیبهشت 1393, 7:41 am

سلام،
هزینه ها در حال حاضر تا زمان گرفتن ویزا بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان میشود. دلیل متغیر بودن هزینه ها نیز بستگی به هزینه دعوتنامه، هتل، تعداد مدارک مورد نیاز و... دارد.
هزینه ها به تدریج و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشوند. یک قسط از هزینه ها (۳ میلیون تومان) پس از گرفتن ویزا دریافت میشود.
در صورتی که در آلمان درخواست پناهندگی دهید میتوانید در طی دوره ای که منتظر دریافت جواب پناهندگی هستید با هماهنگی هایم در منزل ایشان اسکان کنید.
صرف بودن خواهرتان در آلمان کمکی به تسهیل دریافت پناهندگی نمیکند. البته بودن خواهرتان در آلمان یک وابستگی اجتماعی برایتان ایجاد میکند که در صورت رد شدن درخواست پناهندگی میتواند شانس کوچکی جهت گرفتن اقامت از طریق ایشان داشته باشید. همانطور که ذکر شد این شانس اندک است و نباید زیاد به ان امیدوار بود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mahdokht21

پست توسط mahdokht21 » پنج شنبه 22 خرداد 1393, 9:05 pm

سلام خسته نباشید.من هر چی نگاه کردم دیدم پستی در سال 2014 نیست
ببخشید می خواستم بدونم هزینه ها تغییر کرده یا نه؟
برای رفتن به انگلستان چقدر باید هزینه کرد؟
راستش من و خواهرم می خوایم به انگلستان بریم اما شاید تا 10 یا 11 ماهه دیگه به قول معروف به کُش کار کنیم 12 تایی جمع کنیم.یک و میلیون و خورده ای هم طلا داریم الان! چیز زیادی نیست.حالا سوالم اینه که ما باید چیکار کنیم؟ تا 11 ماهه دیگه ما آماده می شیم برای رفتن اما قیمت ها داره ما رو پیشاپیش گیج می کنه.ممنون می شم شما ما رو راهنمایی کنید.منتظرم کمکمون کنید.ممنون

mahdokht21

پست توسط mahdokht21 » پنج شنبه 22 خرداد 1393, 9:09 pm

یادم رفت بگم هر کدوممون 12 تا می تونیم جور کنیم و هر کدوممون یک و خورده ای الان داریم. راستش تا کارمون درست شه نون و آبم حاضریم بخوریم نیازی به هتل خاصی نیست.فقط جور شه.می خوام پاسخی از شما بگیرم که با حدود 12 میلیون یا یک کم کمتر و بیشتر که شاید بتونیم جور کنیم بتونیم بریم.مرسی.واقعا ممنون می شم که بگید می شه و راهنماییمون کنید.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 22 خرداد 1393, 11:35 pm

با 10 الی 12 میلیون فکر نکنم بتونی بری.دیگه به طور متوسط نفری 25 میلیون باید داشته باشین.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 24 خرداد 1393, 11:35 am

mahdokht21 نوشته شده:سلام خسته نباشید.من هر چی نگاه کردم دیدم پستی در سال 2014 نیست
ببخشید می خواستم بدونم هزینه ها تغییر کرده یا نه؟
برای رفتن به انگلستان چقدر باید هزینه کرد؟
راستش من و خواهرم می خوایم به انگلستان بریم اما شاید تا 10 یا 11 ماهه دیگه به قول معروف به کُش کار کنیم 12 تایی جمع کنیم.یک و میلیون و خورده ای هم طلا داریم الان! چیز زیادی نیست.حالا سوالم اینه که ما باید چیکار کنیم؟ تا 11 ماهه دیگه ما آماده می شیم برای رفتن اما قیمت ها داره ما رو پیشاپیش گیج می کنه.ممنون می شم شما ما رو راهنمایی کنید.منتظرم کمکمون کنید.ممنون
سلام،
دوست عزیز قیمتها به روز و مربوط به سال ۲۰۱۴ میباشند.
حتی اگر بخواهید به صورت قانونی و با ویزا اقدام به خروج از کشور کنید با محاسبه بلیت هواپیما و سایر هزینه های جنبی تا رسیدن به مقصد برای هر نفر حداقل ۲۰ میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نیما کریمی

پست توسط نیما کریمی » دو شنبه 30 تیر 1393, 10:10 am

سلام.
من اتباع افغانستان مقیم ایران هستم.چند ماهی میشه در گیر جمع اوری اطلاعات در مورد در یافت ویزای شینگن هستم اما به نتیجه ایی نرسیدم از بابت کلاهبرداریهایی که هست . دوستانی که کسی رو میشناسن میتونه ویزای شینگن بگیره رو معرفی کنید که زمان داره از دستم میره .ممنون

gazalle

پست توسط gazalle » سه شنبه 31 تیر 1393, 9:04 am

سلام ,
آیا کسی میتونه با ویزای اثر انگشت دار پناهنده بشه ؟

نیما کریمی

پست توسط نیما کریمی » سه شنبه 31 تیر 1393, 12:07 pm

سلام Gazalle میشه جواب سوال رو دوباره بگی . فکر کنم پاک شد

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 31 تیر 1393, 3:59 pm

سلام،
با ویزای اثرانگشت دار نیز میتوان پناهنده شد. نکات زیر بایستی در نظر گرفته شوند:
- در صورتی که با ویزای شنگن وارد اتحادیه اروپا میشوید طبق توافقنامه دوبلین کشور صادر کننده ویزا مسول درخواست پناهندگی است. یونان در حال حاضر از این قانون مستثنی است.
- وقتی از کشور خود به صورت قانونی خارج شده و درخواست پناهندگی میدهید بایستی دلیل قانع کننده جهت خروج قانونی خود داشته باشید. کیس بایستی به نحوی باشد که نشان دهد علی رغم خروج قانونی امنیت شما در کشورتان در خطر است. در این حالت بهتر است کیس را به نحوی تهیه کنید که نشان دهد امنیت شما پس از خروج از کشور به خطر افتاده است. البته نیاز به مدارک قوی و یک کیس مناسب خواهید داشت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mojtaba98073

پست توسط mojtaba98073 » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 10:50 am

با سلام
برنده لاتاری 2015 هستم وهنوز براپرکردن فرم ds-260 هیچ اقدامی نکردم.اگهتمایل به دریافت گرین کارت آمریکاو شرایط ازدواج صوری رو داری به این آدرس ایمیل بزنید.
Mojtabamirfallahi@yahoo.com

gazalle

پست توسط gazalle » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 4:38 pm

متشکرم از پاسخ خوبتون

Admin نوشته شده:سلام،
- در صورتی که با ویزای شنگن وارد اتحادیه اروپا میشوید طبق توافقنامه دوبلین کشور صادر کننده ویزا مسول درخواست پناهندگی است. یونان در حال حاضر از این قانون مستثنی است.
- وقتی از کشور خود به صورت قانونی خارج شده و درخواست پناهندگی میدهید بایستی دلیل قانع کننده جهت خروج قانونی خود داشته باشید. کیس بایستی به نحوی باشد که نشان دهد علی رغم خروج قانونی امنیت شما در کشورتان در خطر است. در این حالت بهتر است کیس را به نحوی تهیه کنید که نشان دهد امنیت شما پس از خروج از کشور به خطر افتاده است. البته نیاز به مدارک قوی و یک کیس مناسب خواهید داشت.

موفق باشید
چاوشی

gazalle

پست توسط gazalle » پنج شنبه 2 مرداد 1393, 4:45 pm

اقای چاووشی یعنی میشه با ویزای فرانسه , آلمان پناهنده شد؟

Admin نوشته شده:سلام،

موفق باشید
چاوشی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 12 مرداد 1393, 4:44 am

سلام،
فرانسه و آلمان هر دو عضو توافقنامه دوبلین هستند. ویزای هر یک از این کشورها را داشته باشید بدین مفهوم است که همان کشور مسول پرونده پناهندگی شما خواهد بود.
البته با ویزای صادر شده از فرانسه میتوان وارد آلمان شده و درخواست پناهندگی نمود ولی آلمان متوجه ویزای صادر شده از فرانسه شده و شما را با هماهنگی با فرانسه به فرانسه دیپورت خواهد نمود. هرچند میتوان به قانون دوبلین معترض شد ولی این پروسه نیازمند دلایل قوی است و پناهجو بایستی بتواند نشان دهد چرا نمیخواهد در فرانسه به پرونده پناهندگی وی رسیدگی شود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان