دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
gisso

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط gisso » چهار شنبه 13 دی 1391, 11:22 am

سلام ، آقای چاوشی
من به اتفاق همسر و دو فرزندم قصد داریم ویزای شینگن بگیریم و به فرانسه سفر کنیم ، میشه با این ویزا بعد از ورود به فرانسه تقاضای پناهندگی کنیم ؟
و اینکه معمولا فرانسه به ایرانیها جواب میده یا خیر ؟
بعد هزینه ی ما اگر بخواهیم از طریق شما برای دریافت ویزا اقدام کنیم چقدر میشه ؟برای انگلیس و کانادا هم ممکنه اقدام کنیم ؟
با توجه به اینکه ما یک پرونده ی مهاجرتی باز برای کانادا داریم .
ممنون میشم زود پاسخ بدید ، در ضمن من و همسرم 37 و 46 ساله و بجه ها 9 و 6 ساله هستند

hadjj60

پست توسط hadjj60 » شنبه 23 دی 1391, 6:38 pm

با سلام . من با دختر عموم که الان 7ساله کانادا زندگی میکنه صحبت کردم و میگه الان کانادا یه قانونی گذاشته که به هیچ وجه به کسایی که با ویزا و به صورت قانونی وارد کاناد شدن پناهندگی نمیده!!!
و کلا میگه کانادا بسیار سخت به کسی ویزا میده.... میخواستم بدونم با این اوصاف شما چطوری ویزا برای کانادا میگیرید و اگر شخصی با ویزا وارد کانادا بشه به چه صورت میتونه درخواست پناهندگی بده؟؟
میگن فقط به پرونده کسایی رسیدگی میشه که به صورت غیره قانونی وارد کانادا شدن.... لطفا اگه میشه یه توضیح قانع کننده بدید. با تشکر فراوان

M4F14

پست توسط M4F14 » شنبه 23 دی 1391, 6:59 pm

hadjj60 نوشته شده:با سلام . من با دختر عموم که الان 7ساله کانادا زندگی میکنه صحبت کردم و میگه الان کانادا یه قانونی گذاشته که به هیچ وجه به کسایی که با ویزا و به صورت قانونی وارد کاناد شدن پناهندگی نمیده!!!
و کلا میگه کانادا بسیار سخت به کسی ویزا میده.... میخواستم بدونم با این اوصاف شما چطوری ویزا برای کانادا میگیرید و اگر شخصی با ویزا وارد کانادا بشه به چه صورت میتونه درخواست پناهندگی بده؟؟
میگن فقط به پرونده کسایی رسیدگی میشه که به صورت غیره قانونی وارد کانادا شدن.... لطفا اگه میشه یه توضیح قانع کننده بدید. با تشکر فراوان
این قضیه که اگه قانونی وارد کانادا شد پناهندگی نمیدن اشتباهه.

amir mohamad

پست توسط amir mohamad » یک شنبه 24 دی 1391, 4:28 pm

سلام ممنون از ایجا چنین سایت پر محتوای که برای عموم گذاشته اید سپاس مجدد بابت راهنمایی های ارزشمندتان من 25 سال سن دارم و تصمیم گرفتم برای ادامه زندگی به اروپا و کشورهای همچون ایسلند.نروژ.فلاند.دانمارک.و یا سوئد بروم و خواستار راهنمای کامل در زمینه گرفتن ویزا و پناهندگی و هزینه ها از شما هستم و آیا امکان مهاجرت به چنین کشور های وجود دارد یا خیر؟
لازم به ذکر است که من هیچگونه وثیقه ای ندارم و همچنین در صورت ادامه همکاری امکان گرفتن اطلاعات برای کامل کردن کیس از شما میتوان کمک گرفت؟

سپاسگذارم
آخرین ويرايش توسط 1 on amir mohamad, ويرايش شده در 0.

hadjj60

پست توسط hadjj60 » یک شنبه 24 دی 1391, 6:58 pm

M4F14 نوشته شده:
hadjj60 نوشته شده:با سلام . من با دختر عموم که الان 7ساله کانادا زندگی میکنه صحبت کردم و میگه الان کانادا یه قانونی گذاشته که به هیچ وجه به کسایی که با ویزا و به صورت قانونی وارد کاناد شدن پناهندگی نمیده!!!
لطفا با دلیل بگید که چرا اشتباهه؟؟!! اگه اطلاعات کافی دارید لطفا بگید... ممنون میشم

pooneh

پست توسط pooneh » دو شنبه 25 دی 1391, 1:41 pm

سلام و خسته نباشید
آقای چاوشی من به همراه همسرم و پسر 3 ساله ام قصد پناهندگی به کشور دانمارک رو داریم.از اونجایی که ورود با ویزای شینگن با مشکل ثبت اثر انگشت مواجه است.شما میتونید منو راهنمایی کنید؟هزینه رو هم بفرمایید.ممنون میشم اگه جواب بدین!!

M4F14

پست توسط M4F14 » دو شنبه 25 دی 1391, 5:43 pm

hadjj60 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:
لطفا با دلیل بگید که چرا اشتباهه؟؟!! اگه اطلاعات کافی دارید لطفا بگید... ممنون میشم
دختر عموی شما احتمالا میترسه شما برید اونجا جای ایشون تنگ بشه و یا شاید دلیل دیگه ای داشته باشه که نمیخواد شما برید اونجا. آدم خنده اش میگیره از این قانونی که شما میگید.

amir mohamad

پست توسط amir mohamad » دو شنبه 25 دی 1391, 6:43 pm

سلام ممنون از ایجا چنین سایت پر محتوای که برای عموم گذاشته اید سپاس مجدد بابت راهنمایی های ارزشمندتان من 25 سال سن دارم و تصمیم گرفتم برای ادامه زندگی به اروپا و کشورهای همچون ایسلند.نروژ.فلاند.دانمارک.و یا سوئد بروم و خواستار راهنمای کامل در زمینه گرفتن ویزا و پناهندگی و هزینه ها از شما هستم و آیا امکان مهاجرت به چنین کشور های وجود دارد یا خیر؟
لازم به ذکر است که من هیچگونه وثیقه ای ندارم و همچنین در صورت ادامه همکاری امکان گرفتن اطلاعات برای کامل کردن کیس از شما میتوان کمک گرفت؟

سپاسگذارم

pooneh

پست توسط pooneh » چهار شنبه 27 دی 1391, 6:12 am

pooneh نوشته شده:سلام و خسته نباشید
آقای چاوشی من به همراه همسرم و پسر 3 ساله ام قصد پناهندگی به کشور دانمارک رو داریم.از اونجایی که ورود با ویزای شینگن با مشکل ثبت اثر انگشت مواجه است.شما میتونید منو راهنمایی کنید؟هزینه رو هم بفرمایید.ممنون میشم اگه جواب بدین!!

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 28 دی 1391, 12:45 pm

Arshiasttt نوشته شده:
Admin نوشته شده:
Arshiasttt نوشته شده:سلام خسته نباشيد اقاي چاووشي،ببخشيد من ميخواستم ويزاي شينگن بگريم از سفارت فرانسه.
من دعوت نامه ندارم و ميخواهم كه ويزاي توريست بگيرم و بروم .
بنده در تايلند دانشجو هستم و ميخواهم از سفارت فرانسه در تايلند اقدام كنم.
از خيلي از دوستان پرسيدم كه ميشود ويزا گرفت بدون دعوت نامه گفتن ميشود.

اين مداركي كه گفتن ببرم.
هتل رزرو شده ١٠٠٪
بليت هواپيما رفت و برگشت
نامه از دانشگاه تايلند كه دانشجو هستم.
ريز حساب بانكي و مقداري پول در حساب براي اثبات مالي.
ايا با اين مدارك ميتوانم ويزا بگريم و به سفارت بگم براي ديدن از پاريس قصد سفر دارم.
و يك نكته ي ديگر اينكه من ويزاي تحصيلي انگلستان در پاسپورتم هست ايا اين اثر مثبت براي گرفتن ويزاي شينگن دارد ؟؟
ممنون .
سلام،
با توجه به مدارکی که تهیه میکنید شانس موفقت درخواست ویزا وجود دارد. به خصوص که ویزای تحصیلی انگلیس را نیز دارید.
البته چون دانشجو هستید میتوان دعوتنامه معتبر نیز از دانشگاهها و مراکز علمی فرانسه گرفت که شانس موفقیت را تا حدود زیادی افزایش میدهد.
سعی کنید موجودی حساب بانکیتان حتی الامکان بالا باشد. سفارت نباید تصور کند که پس از ورود به اتحادیه اروپا به مشکل مالی خواهید خورد.

موفق باشید
چاوشی
ممنون از پاسخ شما اقاى چاووشي ،يك سوال ديگر الان براى دريافت ويزاى شينگن اثر انگشت ميگرند؟چون ميخواهم در خواست پناهندگى بدهم؟!
و هزينه ي يك دعوت نامه هرچى كه باشد فقط دعوت نامه تنها چقدر هست؟ممنون .
سلام،
بله، هم اکنون سفارتخانه های کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا از متقاضیان ایرانی اثرانگشت میگیرند. این بدان مفهوم است که در هر کشور دیگر اروپایی وارد شوید و درخواست پناهندگی دهید اثرانگشت شما کشف شده و شما را به کشور صادر کننده ویزا برمیگردانند. در این صورت بایستی از کشوری که تصمیم به درخواست پناهندگی دارید ویزا بگیرید تا شامل قانون دوبلین نشوید.
با ورود قانونی به کشور مقصد میتوانید درخواست پناهندگی دهید. در این حالت نیاز به کیس قویتری دارید که هم خروج قانونی شما را توجیه کند و هم نشان دهد امنیت شما علی رغم خروج قانونی در خطر است. در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.
اگر بخواهیم تنها یک دعوتنامه برایتان بگیریم هزینه ان شامل موارد زیر است:
- هزینه مربوط به ما جهت گرفتن دعوتنامه: ٢ میلیون تومان.
- هزینه محلی که برای شما دعوتنامه ارسال میکند: این هزینه میتواند بسیار متغیر باشد. ما دعوتنامه هایی گرفته ایم که تنها ٩٠ دلار هزینه داشته اند و دعوتنامه هایی نیز داشته ایم که حدود ٢،٠٠٠ دلار هزینه داشته اند. هزینه متوسط دعوتنامه به پول ایران حدود ٢ میلیون تومان است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 28 دی 1391, 1:02 pm

gisso نوشته شده:سلام ، آقای چاوشی
من به اتفاق همسر و دو فرزندم قصد داریم ویزای شینگن بگیریم و به فرانسه سفر کنیم ، میشه با این ویزا بعد از ورود به فرانسه تقاضای پناهندگی کنیم ؟
و اینکه معمولا فرانسه به ایرانیها جواب میده یا خیر ؟
بعد هزینه ی ما اگر بخواهیم از طریق شما برای دریافت ویزا اقدام کنیم چقدر میشه ؟برای انگلیس و کانادا هم ممکنه اقدام کنیم ؟
با توجه به اینکه ما یک پرونده ی مهاجرتی باز برای کانادا داریم .
ممنون میشم زود پاسخ بدید ، در ضمن من و همسرم 37 و 46 ساله و بجه ها 9 و 6 ساله هستند
سلام،
با ورود قانونی به فرانسه میتوانید درخواست پناهندگی دهید. به طور کلی در هیچ کجای قوانین پناهندگی ذکر نشده است که افرادی که قانونی از کشورشان خارج میشوند حق درخواست پناهندگی ندارند. نکته ای که باید به ان توجه شود این است که وقتی از کشورتان به صورت قانونی خارج میشوید و در کشور مقصد بیان میکنید که امنیت شما در خطر است این سوال پیش می اید که اگر امنیت شما در خطر بود چگونه توانستید از کشور خارج شوید. در چنین حالتی بایستی یک کیس بسیار قوی همراه با مدارک کافی داشته باشید که نشان دهد امنیت شما علی رغم خروج قانونی در خطر است. در واقع بایستی در طراحی کیس دقت مناسب داشت و مستندات کافی جهت نشان دادن اینکه شرایط شما در ایران ناامن است ارائه نمود. در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس پناهندگی میتوندی از ما کمک بگیرید. کیسهای اینچنینی زیاد داشته ایم که خوشبختانه اکثریت آنها را نیز در مرحله اول رسیدگی به موفق به گرفتن پناهندگی شده ایم.
معمولا هزینه هر نفر تا زمان دریافت ویزا در حال حاضر ١٢ میلیون تومان میشود که البته این هزینه برای خانواده ها کمتر نیز میشود چون بخشی از هزینه ها از جمله رزرو هتل و... مشترک خواهد بود.
ما برای همه کشورها فعالیت میکنیم. میتوانید به کمک ما برای کانادا یا انگلیس نیز اقدام کنید.
فرزند ٦ ساله تان هزینه ای ندارد (از افراد زیر ٧ سال هزینه ای دریافت نمیشود) و فرزند ٩ ساله تان تنها هزینه مربد به ما (٤ میلیون تومان) را خواهند داشت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 28 دی 1391, 1:06 pm

درود،
اتفاقا اکثریت پرونده هایی که ما هم اکنون در دست داریم مربوط به کانادا هست. گرفتن ویزا از سفارت کانادا در مواردی آسانتر از بسیاری از کشورهای اروپایی بوده است و گرفتن پناهندگی در کانادا در مجموع آسانتر از اروپا هست. کلیه پرونده های پناهندگی که ما ر کانادا داشته ایم بدون هیچ مشکلی در دادگاه اولیه جواب مثبت گرفته اند.

چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 28 دی 1391, 1:34 pm

amir mohamad نوشته شده:سلام ممنون از ایجا چنین سایت پر محتوای که برای عموم گذاشته اید سپاس مجدد بابت راهنمایی های ارزشمندتان من 25 سال سن دارم و تصمیم گرفتم برای ادامه زندگی به اروپا و کشورهای همچون ایسلند.نروژ.فلاند.دانمارک.و یا سوئد بروم و خواستار راهنمای کامل در زمینه گرفتن ویزا و پناهندگی و هزینه ها از شما هستم و آیا امکان مهاجرت به چنین کشور های وجود دارد یا خیر؟

سپاسگذارم
با سپاس از شما،
امیدوارم سایت ما توانسته باشد اطلاعات مورد نظر شما و سایر دوستان را ارائه دهد. جا دارد از کلیه عزیزانی که نظرات، اطلاعات و تجربیات خود را در اینجا به اشتراک میگذارند صمیمانه سپاسگزاری نمایم. در واقع همکاری شما دوستان و کاربران محترم سبب شده است که این سایت تبدیل به یک مرجع مهم و نسبتا کامل در زمینه پناهندگی شود.
به طور کلی مهاجرت به کشورهای اسکاندیناوی از طرق مختلف امکان پذیر است از جمله کار، ازدواج و درخواست پناهندگی. برای اقامت کاری نیاز به یک کارفرما در کشور مربوطه دارید که شما را ساپورت نماید. گزینه ازدواج نیز مشخص است و نیاز به توضیح اضافه نیست. جهت درخواست پناهندگی بایستی بتوانید نشان دهید امنیت شما در کشورتان در خطر است و امکان بازگشت ندارید. کاری که ما میتوانیم برایتان انجام دهیم این است که از سفارت کشور مربوطه به صورت کاملا قانونی یک ویزای موقت دریافت نمائید و وارد ان کشور شوید. هزینه تا زمان دریافت ویزا در حال حاضر حدود ١٢ میلیون تومان به ازای هر نفر میشود. زینه ها را به صورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری میپردازید. بلیت هواپیما با خودتان است و شامل این هزینه نیست.
خدمات دیگر ما این است که میتوانید به کمک ما کیس و پرونده قوی تشکیل دهید و نشان دهید در ایران مشکل امنیتی دارید. تهیه پرونده قوی پناهندگی حتی با ورود قانونی به کشور مربوطه امکانپذیر است. مورد اینچنینی زیاد داشته ایم که متقاضی به کمک ما ویزا گرفته است و سپس با کمک پرونده پناهندگی که ما برایشان تشکیل داده ایم پناهندگی گرفته اند.
زمانی که پرونده پناهندگی را به کمک ما تشکیل میدهید همکاری با شما تا زمان دریافت پناهندگی ادامه می یابد. هر نوع مدرک، مستندات و یا مشاوره ای جهت تشکیل و تقویت پرونده نیاز باشد از ما دریافت خواهید کرد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amir mohamad

پست توسط amir mohamad » پنج شنبه 28 دی 1391, 9:18 pm

قابل توجه شما دوست عزیز mj123 باید عرض کنم خدمتتان که اطلاعات شما در این خصوص که با ویزا هم میشه پناهنده شد کاملا اشتباه و فرضییه کاملا غلطی است چون در این خصوص ما یعنی کسانی که قصد مهاجرت را دارن به صورت کاملا جدی و مستند تحقیقات انجام میدهیم و لازم به ذکر است که بدونه داشتن کیس قوی حالا چه از طریق آقای چاوشی چه دیگر افراد لازم و ضروری است. جدا از امر پناهندگی که روشی ساده و مرسوم است بدون داشتن کیس میتوانید با سرمایه گذاری یا ازدواج اقامت ان کشور مورد نظر را گرفت. بدون داشتن کیس حتی درکشورهای همسایه هم نمیتوانید پناهنده شوید چه برسه در اروپا یا امریکا. لذا بهتر است دوستانی که با امر پناهندگی اشنایی کامل ندارند قانون دوبلین را مطالعه کنند که در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورند

dariush392

پست توسط dariush392 » شنبه 30 دی 1391, 1:13 pm

با سلام خدمت شما
میخواستم بودنم حداقل موجودی حساب بانکی برای درخواست ویزای استرالیا باید چقدر باشد؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 30 دی 1391, 1:23 pm

سلام،
سقف مشخصی برای میزان موجودی وجود ندارد و سفارت استرالیا نیز مشخص نکرده است که حداقل موجودی بانکی چقدر باید باشد. اما در درخواست ویزا سفارت به این نکته توجه میکند که آیا متقاضی میتواند سفر خود را ساپورت کند و در طی مدتی که در سفر است به مشکل مالی نخورد یا خیر. اگر موجودی بانکی پایین باشد ممکن است سفارت به این نتیجه برسد که متقاضی توانایی تامین هزینه های سفر خود را ندارد و در طی مدت سفر در خاک ان کشور به مشکل مالی خواهد خورد، در این صورت سفارت قطعا با درخواست ویزا مخالفت خواهد کرد چون به هیچ وجه دوست ندارند مسافری در خاک کشورشان به مشکل مالی بخورد و مجبور شوند هزینه های برگشت ایشان به کشورش را پرداخت نمایند.
بهتر است حتی الامکان موجودی بانکی خود را بالا نشان دهید و از طرفی با در دست داشتن رزرو هتل و بلیت رفت و برگشت سفارت را قانع کنید که از نظر مالی مشکلی در جهت تامین هزینه های سفر ندارید.
در صورت نیاز میتوانیم شما را به دوستانی معرفی کنیم تا در زمینه تهیه موجودی حساب بانکی قوی، گردش مالی مناسب و... کمکتان کنند.

موفق باشی
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

M4F14

پست توسط M4F14 » شنبه 30 دی 1391, 8:01 pm

Admin نوشته شده:سلام،
سقف مشخصی برای میزان موجودی وجود ندارد و سفارت استرالیا نیز مشخص نکرده است که حداقل موجودی بانکی چقدر باید باشد. اما در درخواست ویزا سفارت به این نکته توجه میکند که آیا متقاضی میتواند سفر خود را ساپورت کند و در طی مدتی که در سفر است به مشکل مالی نخورد یا خیر. اگر موجودی بانکی پایین باشد ممکن است سفارت به این نتیجه برسد که متقاضی توانایی تامین هزینه های سفر خود را ندارد و در طی مدت سفر در خاک ان کشور به مشکل مالی خواهد خورد، در این صورت سفارت قطعا با درخواست ویزا مخالفت خواهد کرد چون به هیچ وجه دوست ندارند مسافری در خاک کشورشان به مشکل مالی بخورد و مجبور شوند هزینه های برگشت ایشان به کشورش را پرداخت نمایند.
بهتر است حتی الامکان موجودی بانکی خود را بالا نشان دهید و از طرفی با در دست داشتن رزرو هتل و بلیت رفت و برگشت سفارت را قانع کنید که از نظر مالی مشکلی در جهت تامین هزینه های سفر ندارید.

""در صورت نیاز میتوانیم شما را به دوستانی معرفی کنیم تا در زمینه تهیه موجودی حساب بانکی قوی، گردش مالی مناسب و... کمکتان کنند""

موفق باشی
چاوشی

dariush392

پست توسط dariush392 » یک شنبه 1 بهمن 1391, 8:38 pm

ممنون از جواب شما، موجودی حساب من نزدیک 60 تا است به نظر شما در حال حاضر این موجودی خوب است و نیاز به افزایش ندارد؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 1 بهمن 1391, 9:41 pm

مبلغ ٦٠ میلیون تومان کافی است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » یک شنبه 1 بهمن 1391, 10:24 pm

باسلام ميخواستم بدونم اين ويزاى شينگن که شما ميگريد داخل سفارت انگشت نگارى داره ؟من ويزا براى هلند ميخوام. 2.اگه ويزاى يونان بگیرم حتى اگه اينجا انگشت نگار ى بشم ميتونم تو هلند اعلام پناهندگى کنم ؟ وبگم قاچاقى اومدم با توجه به اينکه يونان ازاین قانون مستسناست. منظورم اينه که اونا اثر انگشت منو تو سيستم دارند ميتونن بفهمند من قاچاق نيومدم؟يافقط ميتونن بفهمند که من اثر انگشت دارم حالا چه طورى مهم نىست؟شما چه جورى ضمانت ميدى به ما که کار انجام شه ؟من شنیدم براى افراد زير27سال سخت ميگيرن درسته ؟ممنون.
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

ESSI

پست توسط ESSI » دو شنبه 2 بهمن 1391, 11:22 pm

سلام دوستان عزیز ..من از طریق یه آدم مطمئن و با یه سفر کاملا امن شینگن دریافت کردم ..هزینه اش هم نسبت به خیلی از افراد دیگه کمتر بود....چون خودم خیلی واسه این کار گشتم گفتم که به بقیه اگه بتونم کمک کنم...اگه آدرس و شماره خواستید ایمیل بزنید...در ضمن پرواز از ارمنستان هست

ESSI

پست توسط ESSI » دو شنبه 2 بهمن 1391, 11:23 pm

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 3 بهمن 1391, 6:56 pm

ESSI نوشته شده:سلام دوستان عزیز ..من از طریق یه آدم مطمئن و با یه سفر کاملا امن شینگن دریافت کردم ..هزینه اش هم نسبت به خیلی از افراد دیگه کمتر بود....چون خودم خیلی واسه این کار گشتم گفتم که به بقیه اگه بتونم کمک کنم...اگه آدرس و شماره خواستید ایمیل بزنید...در ضمن پرواز از ارمنستان هست
برادر این چیزا قدیمی شده تو این فروم.

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » سه شنبه 3 بهمن 1391, 7:09 pm

اقا کسى نيست جواب مارو بده؟؟؟؟؟
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 3 بهمن 1391, 7:26 pm

kabotar be ball نوشته شده:باسلام ميخواستم بدونم اين ويزاى شينگن که شما ميگريد داخل سفارت انگشت نگارى داره ؟من ويزا براى هلند ميخوام. 2.اگه ويزاى يونان بگیرم حتى اگه اينجا انگشت نگار ى بشم ميتونم تو هلند اعلام پناهندگى کنم ؟ وبگم قاچاقى اومدم با توجه به اينکه يونان ازاین قانون مستسناست. منظورم اينه که اونا اثر انگشت منو تو سيستم دارند ميتونن بفهمند من قاچاق نيومدم؟يافقط ميتونن بفهمند که من اثر انگشت دارم حالا چه طورى مهم نىست؟شما چه جورى ضمانت ميدى به ما که کار انجام شه ؟من شنیدم براى افراد زير27سال سخت ميگيرن درسته ؟ممنون.
اگه بتونی ویزای یونان با انگشت نگاری بگیری به احتمال زیاد دیپورتتون نمیکنن یونان چون وضعیت هر روز داره خراب تر میشه ولی اینم بگم هنوز جایی به طور رسمی اعلام نشده که خارج شدن یونان از معاهده ی دوبلین تمدید شده باشه. به سادگی میتونن همه چیز رو بفهمن و شما هم اگه با ویزای یونان رفتی هلند از همون اولش بگو من یونان بودم چون اگه دروغ بگید اون ها به سادگی میفهمن و فکر میکنن تمام حرف های شما دروغه. متوجه سوال آخرتون نشدم، منظورتون اینه که سفارت برای صدور ویزا برای اشخاص زیر 27 سال سخت میگیره و یا اداره ی مهاجرت برای پناهندگی؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » چهار شنبه 4 بهمن 1391, 6:38 am

God.Father نوشته شده:
kabotar be ball نوشته شده:باسلام ميخواستم بدونم اين ويزاى شينگن که شما ميگريد داخل سفارت انگشت نگارى داره ؟من ويزا براى هلند ميخوام. 2.اگه ويزاى يونان بگیرم حتى اگه اينجا انگشت نگار ى بشم ميتونم تو هلند اعلام پناهندگى کنم ؟ وبگم قاچاقى اومدم با توجه به اينکه يونان ازاین قانون مستسناست. منظورم اينه که اونا اثر انگشت منو تو سيستم دارند ميتونن بفهمند من قاچاق نيومدم؟يافقط ميتونن بفهمند که من اثر انگشت دارم حالا چه طورى مهم نىست؟شما چه جورى ضمانت ميدى به ما که کار انجام شه ؟من شنیدم براى افراد زير27سال سخت ميگيرن درسته ؟ممنون.
اگه بتونی ویزای یونان با انگشت نگاری بگیری به احتمال زیاد دیپورتتون نمیکنن یونان چون وضعیت هر روز داره خراب تر میشه ولی اینم بگم هنوز جایی به طور رسمی اعلام نشده که خارج شدن یونان از معاهده ی دوبلین تمدید شده باشه. به سادگی میتونن همه چیز رو بفهمن و شما هم اگه با ویزای یونان رفتی هلند از همون اولش بگو من یونان بودم چون اگه دروغ بگید اون ها به سادگی میفهمن و فکر میکنن تمام حرف های شما دروغه. متوجه سوال آخرتون نشدم، منظورتون اینه که سفارت برای صدور ویزا برای اشخاص زیر 27 سال سخت میگیره و یا اداره ی مهاجرت برای پناهندگی؟
برابر حکم دادگاه اروپا یونان از قانون دوبلین مثتثنی می باشد
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 بهمن 1391, 8:03 am

درود،
هم اکنون کلیه سفارتهای اروپایی از متقاضیان ایرانی اثرانگشت میگیرند.
با گرفتن ویزای یونان میتوانید در هلند درخواست پناهندگی کنید. در حال حاضر یونان شامل معاهده دوبلین نمیشود. اما با درخواست پناهندگی در هلند متوجه ویزای شما در یونان خواهند شد چون یونان به سیستم اطلاعتی اتحادیه اروپا وصل است.
جهت تضمین انجام کار در شروع کار تنها مبلغ ٢ میلیون تومان پرداخت میکنید که در صورت نیاز میتوانید در قبال ان چک یا ضمانت دریافت کنید. سایر هزینه ها را به صورت مرحله به مرحله و با پیش رفتن پرونده میپردازید و در جریان نحوه هزینه شدن مبالغ پرداختی خود قرار خواهید گرفت.
ما برای افرادی ویزا گرفته ایم که تنها ٢٣ سال سن داشته اند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

God.Father

پست توسط God.Father » چهار شنبه 4 بهمن 1391, 6:34 pm

مشاور نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
برابر حکم دادگاه اروپا یونان از قانون دوبلین مثتثنی می باشد
والا من که تا حالا جایی ندیدم بعد ژانویه ی 2013 اعلام بشه اگه شما دیدید خواهشا لینکشو بذارید.

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » چهار شنبه 4 بهمن 1391, 9:13 pm

با تشکر ازکاربر god father. مى خواستم بدونم وقتى با ويزا يونان رفتم هلند اونجا بايد بگم قاچاقى اومدم يا بگم با ويزا اومدم ؟اگه بگم باويزا اومدم منو ديپورت نميکنن يونان ؟يا اگه بگم قاچاق اومدم مى فهمن ؟باتشکر

God.Father

پست توسط God.Father » جمعه 6 بهمن 1391, 2:43 pm

kabotar be ball نوشته شده:با تشکر ازکاربر god father. مى خواستم بدونم وقتى با ويزا يونان رفتم هلند اونجا بايد بگم قاچاقى اومدم يا بگم با ويزا اومدم ؟اگه بگم باويزا اومدم منو ديپورت نميکنن يونان ؟يا اگه بگم قاچاق اومدم مى فهمن ؟باتشکر
اونا صد در صد میفهمن ما از یونان اومدید پس نباید بگید قاچاق اومدید چون فکر میکنن همه ی حرف های شما دروغه. باید حتما راستشو بگید و چون وضعیت یونان خرابه احتمال دیپورت کمه این رو هم اضافه کنم هر چی اون کشور مورد نظر بهتر باشه و زودتر پناهنده ها رو قبول کنه احتمال دیپورت کمترمیشه. مثلا اگه برید سوئد خیلی بهتر از هلند هست و احتمال دیپورت به یونان کمتر هست.

yek-nafar

پست توسط yek-nafar » سه شنبه 10 بهمن 1391, 9:27 pm

سلام آقای چاوشی
سوالی داشتم در مورد گرفتن ویزای امریکا. من شنیدم برای دریافت دعوتنامه از یک سمینار در امریکا شخص متقاضی خودش باید مقاله داشته باشه تازه مقالش هم قبول شده باشه، حالا چطور بدون مقاله میتونیم دعوتنامه رو بگیریم و اصلاً شانس گرفتن دعتونامه چقدره؟ اون مبلغی که برای سمینار اخذ میشه فقط در صورتی که دعوتنامه اوکی باشه دریافت میشه یا ممکنه این هزینه رو بدیم و هیچ وقت چشممون به دعوتنامه روشن نشه؟
سوال دومم اینه که شنیدم سفارت امریکا به بیشتر درخواست های ایرانیا برای شرکت در سمینار حتی با دعوتنامه و مدارک کامل جواب منفی میده آیا این مسئله صحت داره؟

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » پنج شنبه 12 بهمن 1391, 4:56 pm

مشاور و یا ادمین عزیز :
در حال حاظر نرخ ویزای کانادا و استرالیا چنده الان؟ و مدت زمان پروسش چقدره؟
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

Manida

کاریابی بعد از پناهندگی

پست توسط Manida » جمعه 13 بهمن 1391, 12:12 am

سلام
میخواستم بدونم اگر شخصی موفق به دریافت پناهندگی بشه ، آیا شما برای یافتن کار هم می توانید به او کمک کنید؟

mojtababia2

پست توسط mojtababia2 » جمعه 13 بهمن 1391, 8:52 am

من میخواستم برم امریکا ولی نه ويزا دارم و نه پاسپورت.پولشم برام مھم نیست.من13سالمه.پدرم اجازه نميده راهي هست برم لس انجلس.حتي با پاسپورت جعلی.راستی من با سلنا گومز ارتباط دارم.اگه قاچاقی ھم بشه ميرم .هرچه زودتر.ميتوني كاري كنی.

God.Father

Re: کاریابی بعد از پناهندگی

پست توسط God.Father » جمعه 13 بهمن 1391, 8:06 pm

Manida نوشته شده:سلام
میخواستم بدونم اگر شخصی موفق به دریافت پناهندگی بشه ، آیا شما برای یافتن کار هم می توانید به او کمک کنید؟
آره خود اقای چاوشی میاد برات کار پیدا میکنه!

نمایه کاربر
only_england

Re: کاریابی بعد از پناهندگی

پست توسط only_england » شنبه 14 بهمن 1391, 11:19 am

God.Father نوشته شده:
Manida نوشته شده:سلام
آره خود اقای چاوشی میاد برات کار پیدا میکنه!
دمت گرم...چه جوابی دادی.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Liberal

پست توسط Liberal » سه شنبه 17 بهمن 1391, 10:53 pm

mojtababia2 نوشته شده:من میخواستم برم امریکا ولی نه ويزا دارم و نه پاسپورت.پولشم برام مھم نیست.من13سالمه.پدرم اجازه نميده راهي هست برم لس انجلس.حتي با پاسپورت جعلی.راستی من با سلنا گومز ارتباط دارم.اگه قاچاقی ھم بشه ميرم .هرچه زودتر.ميتوني كاري كنی.
با توجه به حرفایی که زدی کافیه یه زنگ کوچولو به سلنا جون بزنی خودش بقیه کارا رو ردیف میکنه
نگران چیزی نباش.فرودگاه هم میاد دنبالت.فقط مواظب رابطه ات با سلنا باش که خیلی حاد نشه :D

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » چهار شنبه 18 بهمن 1391, 12:45 pm

Liberal نوشته شده:
mojtababia2 نوشته شده:من میخواستم برم امریکا ولی نه ويزا دارم و نه پاسپورت.پولشم برام مھم نیست.من13سالمه.پدرم اجازه نميده راهي هست برم لس انجلس.حتي با پاسپورت جعلی.راستی من با سلنا گومز ارتباط دارم.اگه قاچاقی ھم بشه ميرم .هرچه زودتر.ميتوني كاري كنی.
با توجه به حرفایی که زدی کافیه یه زنگ کوچولو به سلنا جون بزنی خودش بقیه کارا رو ردیف میکنه
نگران چیزی نباش.فرودگاه هم میاد دنبالت.فقط مواظب رابطه ات با سلنا باش که خیلی حاد نشه :D
با سلنا جون باشه یا جاستین جون؟؟؟؟ :D :D :D :D :D :D :D

fardad2013

پست توسط fardad2013 » دو شنبه 23 بهمن 1391, 12:55 pm

سلام من 40 سالمه همسرم34 سالشه و بارداره(5ماهشه) ویک دختر 4 ساله دارم و دیپلم هستم به همراه یک کیس قوی سیاسی ولی مدرک کتبی نداریم چند سئوال دارم
1- چه کشوری برای ما برای پناهندگی مناسب است؟
2- ویزای شنگن اگه انگشت نگاری صورت نگیره میشه اسپل مشخصاتمان را هنگام درخواست پناهندگی تغییر داد؟
3- در حال حاضر با وضعیت موجود هزینه به چه صورت است آیا تغییر کرده یا نه؟
4-پاسپورتهای ما همه سفیده تا به حال جایی نرفته ایم آیا تاثیری در گرفتن ویزا داره یا نه؟
5-با ویزای یونان وارد یونان بشیم واز یونان به اروپا و کشور مورد نظرمان بریم ایا به یونان برمان می گردانند یا نه؟
در کل پیشنهاد شما چیست و با توجه به اینکه ما بستگان نزدیک زیادی در بلژیک -انگلستان-اتریش-نروژ-امریکا-کانادا داریم
لطف کنید در صورت امکان سریعتر جواب بدید با تشکر
ببخشید یک سئوال جا افتاده اگر من ویزا داشته باشم و از شما در ارتباط با کیس کمک بخواهم در تهران به من کمک می کنید یا در کشور مورد نظرمان و هزینه چقدره؟

fardad2013

پست توسط fardad2013 » سه شنبه 24 بهمن 1391, 5:46 pm

سلام
جناب چاوشی در صورت ممکن زودتر جواب بدهید ما منتظریم

v_canada

پست توسط v_canada » دو شنبه 21 اسفند 1391, 4:54 am

سلام امیر هستم ۳۰ مقیم کانادا اگر کسی‌ جدی هستش برای ازدواج کسی‌ که به تونه هزینهی این کارو پرداخت کنه و جدی باشه لطفا امیل کنه v_canada@aol.com

maryam a

پست توسط maryam a » دو شنبه 28 اسفند 1391, 10:11 am

با سلام
من مريم هستم 32 سالم هست و حدود 5 ساله كه جدا شدم ميخواستم راجع به گرفتن اقامت استراليا به من كمك كنيد.
شرايط و هزينه هاو سريعترين راه براي گرفتن اقامت
در ضمن من ليسانس زبان انگليسي دارم.در حال حاضر مدير بازرگاني يك شركتم و 10 سال سابقه كار فروش و بازرگاني دارم
بسيار سپاسگزارم
منتظر جواب شما هستم

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » یک شنبه 4 فروردین 1392, 9:44 pm

دوستان فریب افرادی که ادعای ساختن کیس و گرفتن پناهندگی دارند, رانخورید. من 10 سال است که در نروژ زندگی میکنم و به صورت پناهندگی اومدم. تجربه درخواست پناهندگی در هلند, دانمارک و سوئد را هم دارم. اگر کسی سوالی داشت تا جایی که بتونم , راهنمایی میکنم.
korush.pakzad@hotmail.com

hamta99

پست توسط hamta99 » سه شنبه 13 فروردین 1392, 11:16 pm

با سلام
جناب آقای چاووشی من قصد مهاجرت به آمریکا رو دارم و با تحقیقی که انجام دادم روش شما مطمئن ترین راهه. البته لازمه عرض کنم که من از همسرم جدا شدم و به تنهایی قصد مهاجرت دارم . فقط چون تازه عضو شدم نمی دونم که قیمتهای نوشته شده توی سایت مربوط به سال 92 میشه یا اینکه قیمتها فرق کرده. و اگه ممکنه می خوام مبلغی رو که کلا باید پرداخت کنم بدونم .
ممنون - موفق باشید

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » چهار شنبه 14 فروردین 1392, 12:36 pm

maryam a نوشته شده:با سلام
من مريم هستم 32 سالم هست و حدود 5 ساله كه جدا شدم ميخواستم راجع به گرفتن اقامت استراليا به من كمك كنيد.
شرايط و هزينه هاو سريعترين راه براي گرفتن اقامت
در ضمن من ليسانس زبان انگليسي دارم.در حال حاضر مدير بازرگاني يك شركتم و 10 سال سابقه كار فروش و بازرگاني دارم
بسيار سپاسگزارم
منتظر جواب شما هستم
با سلام خدمت شما
مریم خانم, اقامت گرفتن در استرالیا , از طریق مهاجرت ( منظورم از راه کار پیدا کردن و یا سرمایه گذاری) امکانش هست. اما اگر کسی این امکان رو نداره, تنها راهش, یا پناهندگی و یا ازدواج هست. اما به هر حال در درجه اول, رسیدن به استرالیا مهمه و اینکه چطور میخوایید از ایران خارج بشید. برای اروپا اطلاعات من بیشتره برای اینکه, خودم در نروژ اقامت گرفتم. اگر در این مورد سوالی داشتید میتونم راهنمایی کنم. با احترام. کورورش

mojtababiaa2

پست توسط mojtababiaa2 » جمعه 16 فروردین 1392, 1:56 pm

سلام من یه پاسپورت میخوام ولی پدرم اجازه نمیده من میخوام برم امریکا پولش هم برام مهم نیست من خواهرم تو امریکاست من 15 سالمه میخواهم پناهنده بشم

korush.pakzad

پست توسط korush.pakzad » جمعه 16 فروردین 1392, 5:08 pm

بدون اجازه والدین حق سفر ندارید. از فرودگاه نمیتونید خارج بشید.

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » شنبه 17 فروردین 1392, 2:20 pm

God.Father نوشته شده:
ESSI نوشته شده:سلام دوستان عزیز ..من از طریق یه آدم مطمئن و با یه سفر کاملا امن شینگن دریافت کردم ..هزینه اش هم نسبت به خیلی از افراد دیگه کمتر بود....چون خودم خیلی واسه این کار گشتم گفتم که به بقیه اگه بتونم کمک کنم...اگه آدرس و شماره خواستید ایمیل بزنید...در ضمن پرواز از ارمنستان هست
برادر این چیزا قدیمی شده تو این فروم.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

barzani

پست توسط barzani » شنبه 17 فروردین 1392, 5:39 pm

سلام خوبید !!!
من می خواستم اقدام کنم برای ویزای شینگن برای رفتن به اتریش از مدارکم فقط سند ملک که البته در رهن بانکه و اشتغال ب کار وسابقه بیمه دارم لطفا رهنماییم کنید و شماره نماینده خودتونو در تهران بهم بدید که بتونم باهاشونتماس داشته باشم تا کمک کنن برای ویزا ممنونم سپیده

armin2020

پست توسط armin2020 » سه شنبه 20 فروردین 1392, 9:52 pm

سلام اقای چاوشی
من 19 سال سن دارم ایا می توانم از طریق سمینار ویزا بگیرم اصلا هزینه هایش مهم نیسب فقط میخوام برسم انگلیس فوق دیپلم برق صنعتی هم دارم .
2:میشه یه توضیح در مورد پاسپورت بدین ایا همکارای شما در ایران میتوانند کارای پاسپورت هم ردیف کنند؟ اخه دوست ندارم 2سال از عمرم طلف بشه
من اینجور که فهمیدم از این تاپیک ما به شما مبلغ کامل را میپردازیم و شما برای من دعوت نامه برای سمینار میفرستید بعد به سفارت انگلیس مراجعه میکنم برای ویزا چقدر شانس وجود دارد که ویزارا بگیرم ؟ ایا بمن با این سن ویزا میدهند؟ ایا مشود به محض اینکه رسید انگلیس درخاست پناهندگی داد اونم با یک کیس قوی که خود شما تهیه کردین ؟
ممنون میشوم اگح واضح جواب بدین با تشکر

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان