دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
پاسارگاد

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط پاسارگاد » سه شنبه 21 مرداد 1393, 4:56 pm

سلام اقايه چاوشى شما ميگيد با اثر انگشت.اخه وقتى اثر انگشت باشه که ديپورت ميکنن.شما با چه سندى ميگين لطفا جواب بدين گيج شديم ما.هر کى يه حرفو ميزنه.بخدا خسته شدم تو ايران پوسيديم

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » سه شنبه 21 مرداد 1393, 5:05 pm

پاسارگاد نوشته شده:بخدا خسته شدم تو ايران پوسيديم
ما هممون داریم میپوسیم ، به قول گفتنی داریم میسوزیمو میسازیم
ولی باید از خودمون بپرسیم که تا که ی این مورد باید ادامه داشته باشه :( :( :(
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 23 مرداد 1393, 1:25 pm

پاسارگاد نوشته شده:سلام اقايه چاوشى شما ميگيد با اثر انگشت.اخه وقتى اثر انگشت باشه که ديپورت ميکنن.شما با چه سندى ميگين لطفا جواب بدين گيج شديم ما.هر کى يه حرفو ميزنه.بخدا خسته شدم تو ايران پوسيديم
سلام،
وقتی به صورت قانونی از کشور خارج میشوید بایستی نشان دهید علی رغم خروج قانونی امنیت شما در ایران در خطر است. در این حالت در اغلب موارد کیس به نحوی طراحی میشود که نشان داده شود امنیت پناهجو پس از خروج از ایران و در طی زمانی که در خارج از ایران بوده است به خطر افتاده است.
در این حالت معمولا پناهجو مدتی پس از خروج از کشور درخواست پناهندگی میدهد. این مدت بسته به زمان اعتبار ویزا میتواند بین ۲ هفته تا ۱ ماه باشد. این فرصت برای این است که نشان داده شود در طی مدتی که پناهجو در خارج از ایران بوده است امنیت وی به خطر افتاده است و اکنون شرایط بازگشت به کشور را ندارد.
البته نیاز است یک سابقه فعالیت چند ساله برای پناهجو تهیه شود به گونه ای که نشان داده شود پناهجو مدتی را در ایران بصورت مخفیانه در زمینه کیس خود فعال بوده است اما پس از خروج از ایران فعالیتهای وی لو رفته و همدستان ایشان دستگیر شده اند. لازم به ذکر است برای کلیه بخشهای کیس از جمله فعالیتها، لو رفتن فعالیتها، احضار شدن پناهجو و ... مدارکی تهیه میشود و پناهجو میتواند گفته های خود را با مدارک مناسب اثبات نماید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Simayiran

پست توسط Simayiran » جمعه 31 مرداد 1393, 8:03 am

اقاي چاووشي سلام
اگر توي سفارت با تمام مداركي كه ارائه ميكنيم ويزا ندن و مهر ريجكت بخوره اونوقت كه ديگه نميشه رفت شما چه تضميني براي گرفتن ويزا به ما مي دهيد ؟؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 1 شهریور 1393, 8:26 am

درود،
در صورت ریجکت شدن ویزا با محلی که برای متقاضی دعوتنامه ارسال کرده است مکاتبه میشود تا با سفارت تماس گرفته و تاکید کند که حضور متقاضی در نمایشگاه یا سمینار ضروری است. در این حالت معمولا ارگان/شرکت دعوت کننده با سفارت تماس میگیرد. این تماس میتواند بدین صورت باشد که دعوتنامه را به سفارت فکس نماید و یا ایمیل بفرستد. معمولا در این حالت سفارت مجددا پرونده را بررسی میکند که در اغلب موارد با درخواست ویزا موافقت میشود.
حال چنانچه با همه تلاشهای فوق متقاضی موفق به گرفتن ویزا نشود، ثبت نام در سمینار یا نمایشگاه کنسل میشود، رزرو هتل کنسل میشود و هزینه ها تا حد امکان پس گرفته شده و به متقاضی برگردانده میشوند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mojtaba98073

پست توسط mojtaba98073 » شنبه 22 شهریور 1393, 8:42 am

با سلام
مجتبي هستم 30 ساله،برنده لاتاري 2015.هنوز هيچ اقدامي برا فرم ها ds-260 انجام ندادم. از خانوما اگه كسي تمايل به دريافت گرين كارت و اقامت دائم آمريكارو و شرايط مالي رو هم داشت لطفابه اين آدرس ايميل بفرستند.
mojtabamirfallahi@yahoo.com

gazalle

پست توسط gazalle » سه شنبه 1 مهر 1393, 6:22 am

سلام ,
من یک سوال دارم میشه ویزای فرانسه گرفت اما ورود و خروج از شینگن در کشور دیگه ای باشه ؟ ایا مشکلی پیش میاد برام ؟
واینکه باید توی برگه های سفارت بگم چه کشورهایی توی محدوده شینگن میخوام برم ؟
لطفا پاسخ بدید
ممنون

s.k

پست توسط s.k » چهار شنبه 2 مهر 1393, 8:25 am

سلام عزیزم خیر امکانش نیست البته برای ورود یعنی اگر کشور صادر کننده ویزای شما یونان باشه باید ورود شما حتما یونان باشه بعد که از فرودگاه خارج شدین بلافاصله هر کشور عضو شنگن که خواستین میتونید برید فقط ورود شما باید به کشور صادر کننده ویزا باشه

gazalle

پست توسط gazalle » چهار شنبه 2 مهر 1393, 10:31 am

ممنون . یک سوال دیگه . اگه کسی بخواد با ویزای شینگن پناهنده بشه در سوئد چه مدت از بدو ورودش میتونه درخواست پناهندگی بده ؟
و اینکه چند تا کشورو باید دور بزنه ؟

meysamgolara

پست توسط meysamgolara » یک شنبه 13 مهر 1393, 12:35 pm

سلام من 1 سال و نیم پیش از کشور یونان به ایران دیپورت شدم و چند ماهی هست که پاسمو گرفتم حالا میخام برم واسه ویزا شنگن اقدام کنم نمیدونم بهم ویزا شینگن میدن یا تو بلک لیستم یا نه؟ اگه کسی اطلاعات داره بهم بگه ممنون ....

MEHRAN TAHERI

پست توسط MEHRAN TAHERI » پنج شنبه 24 مهر 1393, 11:21 am

سلام جناب چاووشی

من می‌خواستم تو وایبر باشما تماس بگیرم اما شمار شما رو که سیو کردم تو وایبر دیدم شمارتون وایبر نداره یعنی‌ نمی‌شه پیام دادو تماس گرفت

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 24 مهر 1393, 4:15 pm

درود،
دوست گرامی شماره ما وایبر دارد.
اما گاهی اوقات ممکن است جواب دادن به تماسها از طریق ویبر با تاخیر انجام شود.
بهتر است با اسکایپ در تماس باشید یا به شماره ما زنگ بزنید. در این صورت همکاران ما قطعا به تماسهای شما جواب خواهند داد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

shin92

پست توسط shin92 » شنبه 26 مهر 1393, 2:18 pm

لطفایکی منو راهنمایی کنه
برای تهیه کیس باید چیکار کنم آیا نماینده‌ای در تهران یا کرج دارید که معرفی کنید خواهش میکنم سریعتر جواب بدید

homayoon112

پست توسط homayoon112 » پنج شنبه 1 آبان 1393, 7:10 am

سلام ادمین . میشه راجع به اتریش یکم بگید شرایطش چجوریه الاننیاز دارم ممنون.

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 16 آبان 1393, 8:16 pm

سوال مهم , برای ویزای تحصیلی اتریش شنگن اقدام کردم قبلا سو پیشینه میخواست , اگه شخصی سو پیشینه در ایران بگیره برای ویزا , چطور میتونه ثابت کنه جانش در خطر بوده , تورا بخدا راهنمایی کنید , آقای مدیر شما هم لطفا پاسخ بدید ثواب داره ,وقتی از پلیس ایران برگه سو پیشینه به من میده برای ویزای شنگن , چطور مشکل امنیتی یا خطر جان دارم?

golshan.b

پست توسط golshan.b » چهار شنبه 3 دی 1393, 10:13 am

sabuha نوشته شده:سلام دوستان
من صبا هستم میخواستم بگم دایی من برای ویزای شینگن میگیره تضمینی نامزد منو برده دروغگم ندارم هرکی خواست پیام بده شمارش بدم
اگه بخواین برای رفتن انگلیس کمک میکنه
سلام صبا جان
ممکنه شمارشونو به من بدید؟
ممنون میشم
اسکایپ من golshan.fathi

makiller

پست توسط makiller » شنبه 27 دی 1393, 2:45 pm

سلام روز خوش
به نظر شما کشور المان سری تر پناهندگی به ایرانیا میده یا سوئدد
از راه هوایی بهتره یا از راه زمینی کدوم درصد قبولیشون بیشتره
از راه هوایی اگه دیپرت بشه شخص به کشور تحویل داده میشه ؟ از راه زمینی میشه رفت یه کشور دیگه و دوباره اعلام پناهندگی کرد ؟
اگه کمک کنید ممنون میشم

هوومتت

پست توسط هوومتت » دو شنبه 6 بهمن 1393, 9:38 am

سلام .
اولین کار من برای گرفتن ویزای کانادا و پناهندگی چیه؟
شماره حساب؟
ایا در ایران کسی را دارید که حضوری باهاش صحبت کنیم؟

vidav

پست توسط vidav » جمعه 22 اسفند 1393, 5:35 pm

سلام. گفتید برای ویزای اسرالیا بیست میلیون باید پرداخت کنیم تا مرحله دریافت ویزا. خوب این پول برای چه نوع ویزاییست؟

mosafer ghorbat
تماس:

پست توسط mosafer ghorbat » یک شنبه 2 فروردین 1394, 3:15 am

دوستان یه سوال دارم اگ کسی تجربشو داره یا دوستان و فامیل شنیده مخام بدونم
50/60 تومن منو میرسونه کانادا
اس و پاسم خدمت نرفتم ، یعنی میشه خارج از کشور ویزای شنگن بگیرم ؟؟
اگه کسی راهشو میدونه بهم بگه
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
از آنروز این خانه ویرانه شد
ک نان آورش مرد بیگانه شد

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » یک شنبه 2 فروردین 1394, 6:37 am

دوست عزیز با 60میلیون میشه رفت کانادا اما باید مدارک ایرانی باید داشته باشی خارج ازکشور کجا میخوای شینگن بگیری تا زمانیکه سفارتخانه درکشور خودت هست نمیتونی اقدام کنی مگراینکه اقامت کشوری رو داشته باشی بهتره که با برنامه بری جلو چون مسیری سختی درپیش داری یه موقع ترکیه یا یونان نری بدبخت میشی

موفق باشی

mosafer ghorbat
تماس:

پست توسط mosafer ghorbat » یک شنبه 2 فروردین 1394, 7:47 pm

اگه بمونم تا 1سال دیگه نتیجه خرید سربازی مشخص بشه اونوقت خیلی چیزا از دستم رفته
ینی با20$هزار من هیچ جا نمیتونم برم قاچاقی و ایا کسی ب مقصد رسیده با این میلغ ب اروپا یا کانادا ؟؟؟
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
از آنروز این خانه ویرانه شد
ک نان آورش مرد بیگانه شد

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » دو شنبه 3 فروردین 1394, 7:56 am

دوست عزیز شما با برنامه ریزی کارتون رو انجام بدین چون پاسپورت ایرانی ندارین معمولا روال کار تمام کسانیکه مسافرو میبرن اروپا به این شکل هست که شما مثلا ترکیه هستین شمارو میبرن به کشوری که برای ایرانی نیاز به ویزا نداره که درزمان ورود با مدارک خارجی باید وارد بشین چون شما به استانبول ورود نداری خروجت از گیت غیرممکنه هرکسی هم بهت بگه گیت شماره فلان هماهنگه دروغه محضه وانجا گیر میکنی یا زندانی میشی یا دیپورت میکنن ایران

اگه اسکایپ یا ایمیل دارین باهم یه صحبتی کنیم شاید راه حلی برات پیدا شد

moshavere.panahandegi@gmail.com

skype moshavere.panahandegi

Refugeee

پست توسط Refugeee » جمعه 21 فروردین 1394, 12:43 pm

سلام آقای چاوشی. وقت بخیر. من قصد دارم ویزای دانشجویی برای اتریش بگیرم و بعد به آلمان برم و اونجا پناهنده شم با توجه به اینکه دو تا از عموهام آلمان هستن. به نظر شما میشه کیس خوب درست کرد و قبول شد با توجه به اینکه ما به سفارت اتریش عدم سو پیشینه میدیم. میشه کاری کرد. پیشنهادتون چیه؟ جور دیگه ای میشه قانونی ورد آلمان باشم که دردسرش کمتر باشه با توجه به اینکه عموهام اونجان. پیشاپیش ممنون از جوابتون.

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » شنبه 22 فروردین 1394, 4:32 pm

آلمان شما رو به اتریش بر میگردونه و شما کار پناهندیگتون تو اتریش بررسی میشه و چون مشکل خاصی ندارید تو ایران باید یه کیس خیلی قوی جور کنید که قبولی بگیرید. شما که ویزای اتریش رو میگیرید بهتره تو اتریش یا آلمان ازدواج کنید و اقامت بگیرید

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 30 فروردین 1394, 8:57 am

Refugeee نوشته شده:سلام آقای چاوشی. وقت بخیر. من قصد دارم ویزای دانشجویی برای اتریش بگیرم و بعد به آلمان برم و اونجا پناهنده شم با توجه به اینکه دو تا از عموهام آلمان هستن. به نظر شما میشه کیس خوب درست کرد و قبول شد با توجه به اینکه ما به سفارت اتریش عدم سو پیشینه میدیم. میشه کاری کرد. پیشنهادتون چیه؟ جور دیگه ای میشه قانونی ورد آلمان باشم که دردسرش کمتر باشه با توجه به اینکه عموهام اونجان. پیشاپیش ممنون از جوابتون.
درود دوست گرامی!
با توجه به اینکه ویزای شینگن از اتریش دارید آلمان شما را به اتریش خواهد فرستاد. البته در آلمان میتوانید این موضوع را مطرح کنید که در اینجا عموهایتان زندگی میکنند و به نحوی با جامعه آلمان پیوستگی دارید ولی این موضوع نمیتواند دلیل محکمی باشد.
دادن سوءپیشینه به سفارت نمیتواند تاثیر زیادی در کیس داشته باشد. البته بایستی آمادگی داشته باشید تا اگر احیانا در این مورد سوالی پرسیدند جواب مناسبی داشته باشید.
بطور کلی چون قانونی از کشور خارج شده اید کیس را به نحوی تنظیم کنید که نشان دهد تا لحظه خروج از ایران مشکلی با رژیم نداشته اید و پس از خروج از کشور امنیت شما به خطر افتاده است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

lordhesam

پست توسط lordhesam » یک شنبه 3 خرداد 1394, 12:50 am

سلام
هزینه گرفتن ویزای آلمان چقدره؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 3 خرداد 1394, 1:46 pm

سلام،
هزینه ویزای آلمان در حال حاضر ۲۵ میلیون تومان است. این هزینه بصورت اقساط دریافت میشود و تقریبا نصف هزینه را پس از دریافت ویزا میپردازید. این مبلغ شامل بلیت هواپیما یا کیس پناهندگی نمیشود.
جزئیات بیشتر را در لینک زیر مشاهده میکنید:
viewtopic.php?f=30&t=137

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

masood1350

پست توسط masood1350 » یک شنبه 10 خرداد 1394, 5:58 pm

سلام
من میخوام پسرم رو که 16 سالشه تا یک ماه دیگه بفرستم اتریش و اونجا دایی من و خانوادش هستن که تازه رفتن و تقاضای پناهندگی دادن - یک نفر از اشنایان هست که 30 مبلبون میگیره و ویزای اتریش رو میزنه تو پاسپورت -
نظر شما چیه ؟ و چه توصیه ای دارید ؟
و ایا مبتونم از شما برای تشکیل یک کیس خوب کمک بگیرم ؟ و هزینه خدماتتون و نحوه پرداخت به چه صورت هست -
ضمنا من تو وایبر هم براتون پیام گزاشتم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 17 خرداد 1394, 1:10 pm

سلام دوست گرامی!
قطعا میتوانید جهت تهیه کیس از ما کمک بگیرید. هزینه کیس در حال حاضر ۷ میلیون تومان است که در طی ۲ مرحله قابل پرداخت است. نصف هزینه قبل از استارت کار دریافت میشود و باقیمانده با آماده شدن کیس.
با توجه به اینکه پسرتان بصورت قانونی و با ویزا وارد اروپا میشوند بایستی مواظب باشید که مشمول قانون دوبلین نشوند. اگر ویزا بصورت قانونی و از طریق سفارت دریافت میشود بایستی از همان سفارت اتریش که تصمیم به درخواست پناهندگی دارند و یا سفارت کشور یونان ویزا دریافت شود. قانون دوبلین در مورد یونان اجرا نمیشود.
داشتن کیس قوی و مناسب را به هیچ وجه دست کم نگیرید. بخصوص اگر بصورت قانونی از کشور خارج میشوند بایستی کیس طوری باشد که نشان دهد علی رغم خروج قانونی امنیتشان در ایران در خطر است.
هم در زمینه دریافت ویزا و هم تهیه کیس پناهندگی میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

siklameh

پست توسط siklameh » پنج شنبه 21 خرداد 1394, 11:29 pm

:twisted: ح
Admin نوشته شده:سلام دوست گرامی!
قطعا میتوانید جهت تهیه کیس از ما کمک بگیرید. هزینه کیس در حال حاضر ۷ میلیون تومان است که در طی ۲ مرحله قابل پرداخت است. نصف هزینه قبل از استارت کار دریافت میشود و باقیمانده با آماده شدن کیس.
با توجه به اینکه پسرتان بصورت قانونی و با ویزا وارد اروپا میشوند بایستی مواظب باشید که مشمول قانون دوبلین نشوند. اگر ویزا بصورت قانونی و از طریق سفارت دریافت میشود بایستی از همان سفارت اتریش که تصمیم به درخواست پناهندگی دارند و یا سفارت کشور یونان ویزا دریافت شود. قانون دوبلین در مورد یونان اجرا نمیشود.
داشتن کیس قوی و مناسب را به هیچ وجه دست کم نگیرید. بخصوص اگر بصورت قانونی از کشور خارج میشوند بایستی کیس طوری باشد که نشان دهد علی رغم خروج قانونی امنیتشان در ایران در خطر است.
هم در زمینه دریافت ویزا و هم تهیه کیس پناهندگی میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی

سلام
لطفا هزينه ويزاي امريكا را هم به نرخ ١٣٩٤ بنويسيد
ايا امكان ويزاي دو خواهر و برادر بالي سي سال و پدر و مادر بالاي ٦٠ سال وجود دارد!؟
تحصيلات همگي بالا و مناسب سمينارو جشنواره هنري
ايا سفارت us وقتي به يك يا دونفر از اين خانواده ويزا دهد. ويزا را از دونفر ديگ دريغ نمي كند يعني طبق روال خودشان نمي گويد فلان شخص خانواده تان تازه ويزا گرفته و ديگر به شما نمي دهيم
ميدانم زيادي خوشش خيال شدم ام ايا براي خانواده ٤ نفره بزرگسال هم طرح و برنامه اي داريد نگراني فعلي اين است كه به فرض خوشخيالي دونفر بروند و قاعدتا بايد سريع اعلام پناهندگي كنند ان وقت به دونفري كه هنوز كارشان درست نشده ديگر ويزا نمي دهند
لطفا اگر در اين زمينه نظري داريد دريغ نكنيد تشكر

siklameh

پست توسط siklameh » پنج شنبه 21 خرداد 1394, 11:38 pm

Admin نوشته شده:سلام،
دریافت ویزا از سفارت کانادا حدود ۱۵ میلیون تومان به ازای هر نفر هزینه دارد. هزینه ها را به صورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری میپردازید. البته افرادی که به صورت خانوادگی اقدام میکنند معمولا هزینه تمام شده انها کمتر میشود. این مورد بیشتر بخاطر این است که برخی از هزینه ها به صورت مشترک میشود.
از طریق سفارت کانادا در ترکیه نمیتوان درخواست پناهندگی داد. در ترکیه تنها از طریق سازمان ملل میتوان اقدام به درخواست پناهندگی نمود و در صورت پذیرفته شدن به عنوان پناهنده، میتوان درخواست نمود تا شما را به کانادا منتقل کنند.
اقامت از طریق Skilled Worker معمولا هزینه زیادی ندارد ولی یک پروسه بسیار طولانی است. این پروسه ممکن است تا بیش از ۷ سال طول بکشد.

موفق باشید
چاوشی
siklameh نوشته شده::twisted: ح
Admin نوشته شده:سلام دوست گرامی!

موفق باشید
چاوشی
باسلام و تشكر لطفا نرخ هاي جديدويزا ي سميناري براي ويزاي
١- انگليس
٢- امريكا
٣- كانادا را مرقوم بفرماييد

........

...........
ايا امكان ويزاي دو خواهر و برادر بالي سي سال و پدر و مادر بالاي ٦٠ سال وجود دارد!؟
تحصيلات همگي بالا و مناسب سمينارو جشنواره هنري
ايا سفارت us وقتي به يك يا دونفر از اين خانواده ويزا دهد. ويزا را از دونفر ديگ دريغ نمي كند يعني طبق روال خودشان نمي گويد فلان شخص خانواده تان تازه ويزا گرفته و ديگر به شما نمي دهيم
ميدانم زيادي خوشش خيال شدم ام ايا براي خانواده ٤ نفره بزرگسال هم طرح و برنامه اي داريد نگراني فعلي اين است كه به فرض خوشخيالي دونفر بروند و قاعدتا بايد سريع اعلام پناهندگي كنند ان وقت به دونفري كه هنوز كارشان درست نشده ديگر ويزا نمي دهند
لطفا اگر در اين زمينه نظري داريد دريغ نكنيد تشكر

Mehdigol

پست توسط Mehdigol » سه شنبه 30 تیر 1394, 9:03 am

اقاي چاوشي وقتتون بخير با اميد پيروزي و موفقيت

a.osanloo

پست توسط a.osanloo » جمعه 6 اسفند 1395, 9:16 am

من شغلم راننده ترانزیت در خط اروپا هست ودائم به آلمان مسافرت میکنم .چطور میتونم در آلمان یا هلند پناهندگی بگیرم.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 8 اسفند 1395, 3:37 am

درود بر شما!
جهت گرفتن پناهندگی در آلمان یا هلند نیاز به یک کیس خوب خواهید داشت به نحوی که نشان دهد امنیت شما در ایران در خطر است. با توجه به اینکه بصورت قانونی از ایران خارج میشوید، کیس شما بایستی به نحوی باشد که نشان دهد با وجود اینکه بدون مشکل و بصورت قانونی از ایران خارج شده اید ولی امنیت شما در خطر است و شرایط برگشت به ایران ندارید. در واقع یکی از سوالات اصلی به هنگام مصاحبه این خواهد بود که اگر در ایران تحت تعقیب رژیم بودید چگونه توانستید بدون مشکل و بصورت قانونی از کشور خارج شوید؟ همه این موارد بستگی به نحوه تهیه کیس و توجیه ناامن بودن شما دارد.
کیس را نیز میتوانید با توجه به شغل خود و یا هر زمینه دیگری که احساس راحتی میکنید تهیه کنید. چهارچوب کیس بایستی به نحوی باشد که شامل قوانین پناهندگی شود و بصورت آشکار نشان دهد همه جای ایران برای شما ناامن است.
در صورت نیاز به کمک جهت تهیه کیس میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Zalatan

پست توسط Zalatan » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396, 8:28 am

با سلام
جناب چاوشي شما هنوز بابت گرفتن ويزا و كيس پناهندگي كمك ميكنيد ؟
و اينكه داشتن اثر انگشت براي ويزا،اگه كيس محكمي داشته باشيم امكان رد نشدن پاهندگي يا ديپورت يا ترك خاك چقدر هستش ؟

sajad1368

پست توسط sajad1368 » شنبه 30 اردیبهشت 1396, 5:30 pm

با سلام خدمت جناب چاووشی
شما در تهران نماینده دارین؟

sajad1368

پست توسط sajad1368 » شنبه 30 اردیبهشت 1396, 5:50 pm

با سلام
میخواستم بپرسم شما در تهران هم نماینده دارین؟

mostafa12

پست توسط mostafa12 » سه شنبه 6 تیر 1396, 8:00 pm

سلام آقای چاوشی عزیز.
من میخواستم به ترکیه از راه قاچاق و بعد به کانادا برم میتونید کمکم. کنید و قاچاق بر معرفی کنید ممنون شماره ام.
09381144401

milddude

پست توسط milddude » جمعه 10 شهریور 1396, 12:18 pm

در آدرس زیر مراحل کامل اخذ ویزای آلمان گفته شده. به نظرم کامل بود و پیشنهاد میکنم نگاهی بهش بیاندازید:
http://www.asanbegard.com/%d9%88%db%8c% ... %a7%d9%86/

Mehdi12

پست توسط Mehdi12 » یک شنبه 2 مهر 1396, 4:01 pm

سلام بچه ها گول این دزد رو نخورید خودش با چندتا ایدی مختلف میاد نظر میده شماها ببینید اصلا کیس مسئله ی زندگیه که با توجه به شرایطت سوالات پیچیده میپرسن سازمان ملل نه این اقادزده کیس درست کنه بخدا گول هیچکسو نخورید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان