دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 7:26 pm

behrang نوشته شده:سلام اقای چاووشی

من بهایی هستم از همه چی هم محرومم حتی اجازه ندادن دانشگاه هم برم تسویم کردن هر جایی هم میرم مشکل دارم ادارات که کلا تعطیل الان هم پاسپورتم رو با مذهبیت مسلمان گرفتم وگرنه نمیدادن
حدود 5000 دلار هم دارم با این پول میتونید منو بفرستین کانادا
در ضمن تخصص رانندگی با لیفتراگ ،بیل مکانیکی و لودر رو هم دارم
به کمک ما میتوانید از سفارت کانادا ویزا دریافت کرده و وارد کانادا شوید. یکی از دوستان به تازگی از سفارت کانادا در ترکیه ویزا دریافت نمودند (بخش ویزای سفارت کانادا مدتی است به ترکیه منتقل شده است) مجموع هزینه های ایشان بدین قرار شد:
- هزینه تا زمان دریافت ویزا حدود ۵،۵ میلیون تومان
- بلیط هواپیما حدود ۳ میلیون تومان
- مسافرت به ترکیه جهت دریافت ویزا
- هزینه تهیه کیس پناهندگی ۲ میلیون تومان
معمولا کل هزینه تا زمان ورود به کانادا و گرفتن پناهندگی حدود ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومان میشود.
مبلغی که شما در دست دارید کافی خواهد بود.
بهایی بودن شما زمینه خوبی است جهت تهیه یک کیس قوی.
مهارتهایی که دارید جهت پیدا کردن کار در کانادا قابل استفاده خواهد بود.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

behrang

پست توسط behrang » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 9:10 pm

اقای چاووشی برای تکمیل توضیحات و نحوه دریافت خدمات شما به صورت مرحله ای بفرمایید از کجا شروع کنم و یا اگر پل ارتباطی دارید منهای تلفن چون برای من هزینه بره بفرمایید چجوری منو راهنمایی میکنید و از کجا شروع کنم ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 6 مرداد 1391, 8:04 am

kalamook نوشته شده:جناب چاووشی با سلام و خسته نباشید.می خواستم بدونم پیشنهاد پناهندگی به کانادا توسط سمینار یا شرکت در نمایشگاه که فرمودین آیا همسرم و فرزند 6 ساله ام رو هم در برمیگیره ؟و آیا اگه یک خونه بگیرم تو شهرستان سفارت سندش رو به عنوان ضمانت قبول میکنه؟سپاسگزارم
برای همسر و فرزندتان به ۲ طریق میتوان عمل کرد، یکی اینکه آنها را به عنوان همراه به سفارت معرفی کنید که در این صورت مسافرت انها توریستی خواهد بود. موارد متعددی پرونده های اینچنینی داشته ایم که توانسته اند با خانواده ویزا دریافت نمایند.
حالت دیگر این است که همسر شما نیز در یک سمینار جداگانه ثبت نام شوند و دعوتنامه جدا دریافت نمایند. در این حالت شانس موفقیت بیشتر است. میتوان دعوتنامه را طوری گرفت که اسم فرزندتان در یکی از دعوتنامه ها به عنوان همراه ذکر شود.
هر نوع مالکیتی در هر جای ایران داشته باشید جهت قانع کردن سفارت به اینکه به ایران برمیگردید مفید است. در صورت نیاز به کمک در این زمینه میتوان شما را به یکی از دوستان معرفی کرد تا مدارک مورد نیاز را تهیه نمائید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 6 مرداد 1391, 8:09 am

behrang نوشته شده:اقای چاووشی برای تکمیل توضیحات و نحوه دریافت خدمات شما به صورت مرحله ای بفرمایید از کجا شروع کنم و یا اگر پل ارتباطی دارید منهای تلفن چون برای من هزینه بره بفرمایید چجوری منو راهنمایی میکنید و از کجا شروع کنم ؟
جهت شروع کار مبلغ ۱ میلیون تومان به شماره حساب ما در ایران (شماره حساب از طریق ایمیل و یا تلفن در اختیارتان قرار خواهد گرفت) واریز میکنید و فیش پرداختی + صفحه اول پاسپورت را اسکن کرده همراه با آدرس محل سکونت، شماره تلفن و یا موبایل و همچنین کشور مقصد به آدرس ایمیل ما info@panahandegi.com ارسال میکنید. با دریافت مدارک و اطلاعات فوق پرونده شما شروع شده و جزئیات ان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
راههای ارتباط با ما:
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 7 مرداد 1391, 11:55 am

massari نوشته شده:با سلام من 26 سال دارم به خاطر مسیحی شدن بازداشت شدم وپدرم با صرف هزینه زیاد تونست قضیه من رو حل کنه من کلیه مدارک بازداشت واحضار به دادگاه ونامه ای که تونستم با اون مدارکم را از آگاهی پس بگیرم به همراه کپی مدرک سند خانه برادرم جهت آزادی موقت من را دارم میتونم با آین مدارک پناهندگی کانادا را بکیرم.وچند تا سوال اگه جواب بدید ممنون میشم.
1:اگر بعد از هزینه کردن سفارت ویزا ندهد حالا به هر دلیلی آن وقت چه کار باید کرد.
2:اگر سفارت سوال در مورد سمینار بپرسد که هدف شما از شرکت در سمینار چیست ما باید چه بگوییم.
3:نحوه انتخاب سمینار با خود ما هست یا با شما چون من که رشته مکانیک خواندم که نمشه رفت مثلا سمینار کشاورزی.
4:اگر لیست سمینارهای امسال کانادا را بذارید ممنون میشم.
5:میشه بعد از شروع همکاری با شما وگرفتن ویزا در مورد کیس نیز با شما همکاری کرد
حالا که سفارت کانادا در تهران قسمت ویزاش رو تعطیل کرده قضیه ما چی میشه
سلام،
از مدارکی که در دست دارید میتوان جهت تهیه یک کیس مناسب و قوی استفاده نمود. در نظر داشته باشید که تنها داشتن مدارک جهت گرفتن پناهندگی کافی نیست بلکه بایستی بتوانید یک پروسه مناسب، باورپذیر و منطقی را نیز ارائه دهید. بنده با پناهجویان زیادی در ارتباط هستم که با در داشتن مدارک خوب و قوی از جمله احضاریه، حکم از دادگاه انقلاب، عکس از زندان اوین و... باز هم نتوانسته اند پناهندگی بگیرند. در واقع در برخی موارد از مدارک آنها بر علیه آنها استفاه شده است چون نتوانسته اند روند کیس را بدون تناقض و بدون ایراد بیان کنند. بررسی کنندگان پرونده های پناهندگی اکثرا افراد خبره ای هستند که به راحتی میتوانند از گفته های پناهجو ایرادات مورد نظر خود را به دست بیاورند و به درخواست پناهندگی جواب منفی دهند.
۱- شانس دریافت ویزا بسیار بالاست چون پرونده تا حد امکان قوی تهیه میشود و سعی میشود مواردی که سفارت به آنها توجه میکند تامین شود. از طرفی دعوتنامه از مراکز و موسسات مهم و شناخته شده دریافت میشود که اغلب برای سفارتهای ان کشور شناخته شده هستند و همین شانس موافقت با درخواست ویزا را افزایش میدهد. چنانچه با درخواست ویزا مخالفت شود از محلی که برای متقاضی دعوتنامه فرستاده است خواسته میشود تا با سفارت تماس بگیرد. در این حالت شانس موافقت با ویزا زیاد میشود. چناچه با همه تلاشها متقاضی نتواند ویزا دریافت کند بخش اعظم هزینه ها قابل برگشت است. معمولا کل هزینه هتل برگشت داده میشود (بسته به هتل و نحوه رزرو و همچنین تاریخ کنسل) هزینه دعوتنامه نیز معمولا تا حد زیادی قابل دریافت است که این مورد میتواند متغیر باشد. برخی موسسات تا آخرین لحظات اجازه کنسل کردن میدهند که در این حالت میتوان کل هزینه ثبت نام را پس گرفت. در مواردی ممکن است محل ارسال کننده دعوتنامه اجازه کنسل کردن را ندهد که در این حالت هزینه دعوتنامه قابل برگشت نیست. هزینه اولیه که متقاضی در ابتدای کار به ما میپردازد (یک میلیون تومان اولیه) قابل برگشت نیست.
۲- دلایل شرکت شما در سمینار همراه با مدارکی که به سفارت ارائه میدهید نشخس است. معمولا یک سری مدارک کاری و یا تحصیلی بر روی پرونده قرار داده میشود که نشان دهد سمینار مربوطه مرتبط با شغل و یا تحصیلات متقاضی است. در بیشتر موارد مدارک به نحوی تنظیم میشوند که نشان داده شود هدف از شرکت در سمینار در واقع یک ماموریت کاری است. قبل از رفتن به سفارت یک سری راهنمایی در ارتباط با سوالات احتمالی و جوابهایی که بایستی داده شود در اختیار داده میشود.
۳- معمولا تعدادی سمینار متناسب با تحصیل و یا کار متقاضی ارسال میشود و شما از بین آنها یکی را انتخاب میکنید.
۴- لیست سمینارها پس از شروع کار به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.
۵- میتوانید هر ۲ پروسه گرفتن ویزا جهت خروج از کشور و همچنین پرونده پناهندگی را با ما انجام دهید.
بررسی درخواست ویزا هم اکنون در سفارت کانادا در آنکارا صورت میگیرد. جهت ارائه درخواست نیز نیازی به حضور فیزیکی نیست بلکه با آماده شدن پرونده درخواست خود را به سفارت پست میکنید، سفارت درخواست شما را بررسی میکند و زمانی که با درخواست شما موافقت شد از طرف سمینار با شما تماس گرفته میشود (اکثرا به صورت ایمیل) تا به سفارت بروید و پاسپورت خود را تحویل دهید. معمولا روز بعد پاسپورت همراه با ویزا برگردانده میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 7 مرداد 1391, 11:59 am

saman نوشته شده:خواستم بگم من فقط ویزای کانادا رو میخوام می تونید برام جور کنید پولم هم بیشتر از 15 میلیون نیست. اگه می تونید خبر بدید.
یکی از دوستان به تازگی از سفارت کانادا در ترکیه ویزا دریافت نمودند که هزینه ایشان تا زمان دریافت ویزا حدود ۵/۵ میلیون تومان شد. بلیط هواپیما را با هزینه ۳ میلیون تومان تهیه نمودند. به عبارتی کل هزینه ایشان تا ورود به کانادا کمتر از ۹ میلیون تومان میشود.
در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

behrang

پست توسط behrang » شنبه 7 مرداد 1391, 1:36 pm

سلام
جناب چاووشی من واقعا بیشتر از 10میلیون ندارم اونم تازه یکهو نیست تازه با این اوضاع زندگی مینم شاهکاره خواستم بگم احتمال اینکه ویزای کانادا برامون صادر بشه چقدره ؟
من حتی با اینکه پاسپورت دارم زمانی که خواستن بهم پاسپورت بدن ازم تعهد گرفتن ولی با دین اسلام پاسپورت گرفتم میتونم از سازمان بهاییت هم نامه بیارم
من هزینه اولیه رو پداخت کنم معمولا چقدر طول میکشه تا ویزا صادر بشه ؟اینجور که معلوئمه باید برم ترکیه

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 8 مرداد 1391, 4:53 am

به تازگی یکی از دوستان از سفارت کانادا در ترکیه ویزا دریافت نمودند که هزینه کلی ایشان تا زمان دریافت ویزا حدود ۵/۵ میلیون تومان شد. بلیط هواپیما (حدود ۳ میلیون تومان) را نیز به این هزینه اضافه کنید و در صورتی که پرونده پناهندگی را با ما انجام دهید هزینه ان نیز در حال حاضر ۲ میلیون تومان است.
جهت درخواست ویزا از سفارتهای امریکا، کانادا و انگلیس بایستی به ترکیه رفت. البته درخواست ویزا از سفارت کانادا به صورت پستی انجام میگیرد. با آماده شدن پرونده درخواست خود را به سفارت پست میکنید سفارت درخواست شما را بررسی کرده و پس از موافقت با ویزا با شما تماس خواهد گرفت تا جهت دریافت ویزا به آنکارا بروید.
هر نوع مدرکی دال به بهایی بودن خود تهیه کنید در اماده کردن کیس پناهندگی قابل استفاده خواهد بود.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

behrang

پست توسط behrang » یک شنبه 8 مرداد 1391, 10:03 pm

ببخشید مثل اینکه من منظورم رو نتونستم برسونم
من دارم میگم من به شما 1 میلیون میدم سپس شما پرونده من رو شروع میکنید و در پایان دریافت ویزا دوباره یک میلیون دیگه اخذ میکنید یعنی حساب شما میشه 2 میلیون که از ما اخذ کردید حالا اون 3.5 میلیون دیگه چه کسی از ما اخذ میکنه؟منورم اینه سفارت اخذ میکنه؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 10 مرداد 1391, 12:50 pm

روال کار بدین گونه است:
ما برای انجام این کار مبلغ ۲ میلیون تومان دریافت میکنیم که این مبلغ در طی ۲ قسط دریافت میشود؛ قسط اول در شروع کار و قسط دوم زمانی که ویزا دریافت نمودید.
سایر هزینه ها شامل تکمیل پرونده است که جهت گرفتن دعوتنامه، رزرو هتل، تهیه سایر مدارک مورد نیاز سفارت و... هزینه میشود. این هزینه ها را به تدریج و با پیش رفتن پرونده میپردازید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

rezaesrafil

پست توسط rezaesrafil » جمعه 20 مرداد 1391, 12:44 pm

با سلام وخسته نباشین
من یه جوان 20 ساله هستم که میخواهم همراه مادر و دو خواهر 13 و6 ساله به انگلستان پناهنده بشیم
وحالا سول من
چون هزینه اولیه من کم هست میتوانم هزینه ثانویه رو بعد گرفتن اقامت و در حال کار کردن در انگلستان بپردازم
ممنون میشم سوال منو جواب بدین

dani001

پست توسط dani001 » چهار شنبه 25 مرداد 1391, 2:47 pm

اگر بخوام از طریق سمینار ویزا بگیرم برای سفارت امریکا چه مدارکی باید ارائه بدم به طور دقیق برای سفارت امریکا؟
ایا میشه این ویزا مدت دار باشه؟ مثلا دو یا سه ماه چون اگر بخوام درخواست پناهندگی بدم معلوم نیست چقدر زمان میبره میخوام مدت دار باشه تا از لحاظ هتل و اقامت مشکلی نداشته باشم ایا شدنیست؟ یا چند روزست؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » چهار شنبه 25 مرداد 1391, 3:37 pm

dani001 نوشته شده:اگر بخوام از طریق سمینار ویزا بگیرم برای سفارت امریکا چه مدارکی باید ارائه بدم به طور دقیق برای سفارت امریکا؟
ایا میشه این ویزا مدت دار باشه؟ مثلا دو یا سه ماه چون اگر بخوام درخواست پناهندگی بدم معلوم نیست چقدر زمان میبره میخوام مدت دار باشه تا از لحاظ هتل و اقامت مشکلی نداشته باشم ایا شدنیست؟ یا چند روزست؟
سلام

ارائه دعوت نامه معتیر

ارائه مدرک کاری یا تحصیلی مربوط به ان کنفرانس یل سمینار

سند ملکی-پرینت حساب 6 ماهه خود که حداقب موجودی ان بالای 40 میلیون باشد
و.........
بله ویزایس مدت دارم شدنیه

برای گرفتم ویزا وتهیه مدارک ما می توانیم کامل کمکتان کنیم

خدمات ما در ایران
1 دعوت نامه تجاری شینگن– کوتاه مدت 3 هفته ای
2 دعوت نامه تحصیلی(زیر 25) اوکراین یک هفته ای
3 دعوت نامه تحصیلی(بالای 25 تا 35 سال) اوکراین یک هفته ای
4 دعوت نامه شخصی با ویزای یک ماهه (قابل تمدید) اوکراین 10 روزه
5 دعوت نامه تجاری با ویزای 6 ماهه (قابل تمدید سال به سال) اوکراین 10 روزه
6 گواهینامه بین المللی 10 ساله پایه A-B-C-D 10 روزه
7 کمک در نوشتار مقاله علمی یک هفته ای
8 کمک در تهیه پایان نامه ارشد 2 ماهه
9 مشاوره اجرای پروژه فوق لیسانس 1 سال
10 مشاوره اجرای پروژه دکترا 2 سال
11 کمک در تهیه تز دکترا 3 ماهه
12 ثبت شرکت در کشور اوکراین یک ماهه
14 مشاوره در انتخاب دانشگاه در اروپا 2 هفته ای
15 مشاوره در اخذ اقامت دائم کشور اوکراین (مجرد/متاهل) 3 ماهه
16 مشاوره شرکت در کنفرانس و سمینار علمی و نمایشگاه دراوکراین 2 هفته ای
17 اخذ ویزای انفرادی شینگن کوتاه مدت یک ماهه در تهران 45 روز
18 مدارک کارت اقامت 1 ساله شینگن 4 هفته کاری
19 دعوت نامه تجاری کانادا 2 هفته ای
20 دعوت نامه تجاری امریکا 2 هفته ای
21 مشاوره در خصوص ثبت شرکت در لهستان (شینگن) با پاکت مدارک 3 هفته ای
22 مشاوره در اخذ اقامت کشور اوکراین (مهاجری با 2 پاسپورت داخلی و خارجی) 3 ماهه
23 مشاوره در اخذ مدرک قانونی TOEFL, GRE, KET. BEC (G), PET. FCE. CAE. 1 ماهه
24 مشاوره در اخذ مدرک قانونی GRE 1 ماهه
25 مشاوره در اخذ مدرک زبان فرانسه TEF و TCF یک ماه
26 صدور ووچر – بیمه مسافرتی – نامه رزرو هتل از اوکراین 5 روزه
27 اخذ ویزای تضمینی کانادا (سه ماهه تجاری) در تهران یک ماه
28 اخذ ویزای تضمینی استرالیا (سه ماهه تجاری) در تهران یک ماه
29 اخذ ویزای تضمینی سوئد (توریستی یک ماهه) در تهران یک ماه
30 اخذ ویزای تضمینی هلند (توریستی یک ماهه) در تهران یک ماه
31 اخذ ویزای تضمینی انگلیس (توریستی یک ماهه) در تهران یک ماه
32 اقامت یک ساله دانشجویی در اوکراین با دعوت نامه رسمی یک هفته
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

dani001

پست توسط dani001 » جمعه 27 مرداد 1391, 9:34 am

سلام.
دوست گرامی . اقای چاوشی به حساب بانکی و غیره اشاره ای نکرده بودن جز رزرو هتل و بلیط و دعوتنامه که همه اینکارهارو انجام میدن که جمعا 5 میلیون میشه.
اگه فردی بخواد حساب بانکی و سند بزاره که نیاز به خرج کردن 5 میلیون نداره.

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 27 مرداد 1391, 3:49 pm

dani001 نوشته شده:سلام.
دوست گرامی . اقای چاوشی به حساب بانکی و غیره اشاره ای نکرده بودن جز رزرو هتل و بلیط و دعوتنامه که همه اینکارهارو انجام میدن که جمعا 5 میلیون میشه.
اگه فردی بخواد حساب بانکی و سند بزاره که نیاز به خرج کردن 5 میلیون نداره.
بله اگر کسی سه شرط
1- داشتن دعوتانمع معتبر از کشور مورد نظر
2-سند ملکی به نام خود
3- گردش کالی بانکی خوب با باقیمانده بالای 20 میلیون تومان
4-چک ضمانت مطمئن داشته

بله نیازی به خرج اون پولم نیست

natasha

پست توسط natasha » چهار شنبه 22 شهریور 1391, 8:28 am

دعوت نامه تجاری امریکا 2 هفته ای
واقعاً 2 هفته ای است ؟ سفارت که خیلی سخت می گیرد؟ اگر کسی با این ویزا های سمینارها وارد امریکا شود با اثر انگشتی که تو فرودگاه میگرن . برای پناهندگی می شه اقدام کرد.

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » چهار شنبه 22 شهریور 1391, 1:01 pm

natasha نوشته شده:دعوت نامه تجاری امریکا 2 هفته ای
واقعاً 2 هفته ای است ؟ سفارت که خیلی سخت می گیرد؟ اگر کسی با این ویزا های سمینارها وارد امریکا شود با اثر انگشتی که تو فرودگاه میگرن . برای پناهندگی می شه اقدام کرد.
سلام بله میشود اقدام کرد

arsalan

پست توسط arsalan » شنبه 8 مهر 1391, 9:17 am

سلام
میخواستم بپرسم با توجه به بالا رفتن نرخ دلار ، آیا قیمت خدمات شما تغییر کرده ؟ آخرین نرخ خدمات شما چقدر هست ؟ قیمت دعوتنامه و هتل چقدر شده ؟؟؟ توی اهواز نماینده دارید یا نه ؟
من برای مهاجرت به کانادا اقدام کردم و منتظر مدیکال هستم اما با توجه به طولانی شدن زمان اگه ببینم از طریق پناهندگی میشه سریعتر رفت ترجیح میرم از این طریق برم . کیس مناسب و واقعی هم دارم با تمام مدارک امـــــا مسئله اینجاست که شنیدم کانادا به کسانی که کیس نامبر مهاجرت دارند هیچ ویزایی نمیده !!! آیا این حقیقت داره ؟؟؟ و آیا با توجه به این قضیه باز هم میتونید برای من و همسرم و پسر 5 سالم ویزا بگیرید ؟؟؟؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » شنبه 8 مهر 1391, 10:30 am

arsalan نوشته شده:سلام
میخواستم بپرسم با توجه به بالا رفتن نرخ دلار ، آیا قیمت خدمات شما تغییر کرده ؟ آخرین نرخ خدمات شما چقدر هست ؟ قیمت دعوتنامه و هتل چقدر شده ؟؟؟ توی اهواز نماینده دارید یا نه ؟
من برای مهاجرت به کانادا اقدام کردم و منتظر مدیکال هستم اما با توجه به طولانی شدن زمان اگه ببینم از طریق پناهندگی میشه سریعتر رفت ترجیح میرم از این طریق برم . کیس مناسب و واقعی هم دارم با تمام مدارک امـــــا مسئله اینجاست که شنیدم کانادا به کسانی که کیس نامبر مهاجرت دارند هیچ ویزایی نمیده !!! آیا این حقیقت داره ؟؟؟ و آیا با توجه به این قضیه باز هم میتونید برای من و همسرم و پسر 5 سالم ویزا بگیرید ؟؟؟؟
خبر هزینه های فعلا تغییری نکرده

amin_v56

پست توسط amin_v56 » شنبه 15 مهر 1391, 5:28 pm

باسلام خدمت آقای چاوشی
من می خواهم به اتفاق همسرم و دختر 5 سالم به اتریش بروم . و در همان کشور اقدام کنم . می خواستم بپرسم شما از چه راهی می توانید به ما کمک کنید . چه از نظر ویزا و چه از نظر کیس ؟ و همینطور از کدام کشور برایم ویزا می گیرید . باتشکر

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 16 مهر 1391, 6:28 am

amin_v56 نوشته شده:باسلام خدمت آقای چاوشی
من می خواهم به اتفاق همسرم و دختر 5 سالم به اتریش بروم . و در همان کشور اقدام کنم . می خواستم بپرسم شما از چه راهی می توانید به ما کمک کنید . چه از نظر ویزا و چه از نظر کیس ؟ و همینطور از کدام کشور برایم ویزا می گیرید . باتشکر
سلام گروه ما میتواند شما و خانواده محترمتان را در اخذ ویزا و تهیه کیسی مناسب جهت اخذ پناهندگی یاری نماید

barad

پست توسط barad » سه شنبه 25 مهر 1391, 1:57 pm

جناب مشاور
امکان هست شما ویزا را زمانی که توی پاس زدید
ما کل پول رو بدیم یا چک رمز دار بدیم ؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 25 مهر 1391, 3:16 pm

barad نوشته شده:جناب مشاور
امکان هست شما ویزا را زمانی که توی پاس زدید
ما کل پول رو بدیم یا چک رمز دار بدیم ؟
روش کار در قسمت خدمات بیان شده است

khodsooz

پست توسط khodsooz » سه شنبه 25 مهر 1391, 5:51 pm

man 1.5 salo nim hast ke to ukraine hastam ba viza tahsili mikham be sorate qachaqi beram alman va darkhaste panahandegi bedam va mikham begam az iran besorate qachaqi omadam aya sazman mohajerate onja mitone mano radyabi kone to ukrain bodam

barad

پست توسط barad » سه شنبه 25 مهر 1391, 6:32 pm

khodsooz نوشته شده:man 1.5 salo nim hast ke to ukraine hastam ba viza tahsili mikham be sorate qachaqi beram alman va darkhaste panahandegi bedam va mikham begam az iran besorate qachaqi omadam aya sazman mohajerate onja mitone mano radyabi kone to ukrain bodam
نه نمیفهمن

nazneshan

پست توسط nazneshan » یک شنبه 30 مهر 1391, 1:41 pm

سلام در مورد ویزا گرفتن ویزا استرالیا یاریم دهید. در ضمن چرا تلفن و ایمیل هایمان را جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nazneshan

پست توسط nazneshan » یک شنبه 30 مهر 1391, 1:49 pm

nazneshan نوشته شده:سلام در مورد ویزا گرفتن ویزا استرالیا یاریم دهید. در ضمن چرا تلفن و ایمیل هایمان را جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

akbar

پست توسط akbar » شنبه 6 آبان 1391, 9:24 am

سلام آقای چاوشی وقتی داخل مغازهای میرویم برای خرید برخورد اون مغازه دار باعث میشه که صاحب برند بزرگ و زیبایی شود و خریدارهم به فرد خوش ذوقی و با سلیقهای تبدیل شود . ربت نداشت نه؟ حالا من ربطش میدم. اطلاعات مفید شما باعث شد که من به شخصه هم امیدوار شدم حتی کسی که هیچ پولی نداره باعث میشه تلاش کنه که به هدفش برسه و امید فردا و خاطره فردا برای افرادی باشه که تلاش کنن و این تلاش از راهنمایی های افرادی دلسوز امثال آقای چاوشی ووووو . که باعث میشوند افراد سردر گم نباشند و جواب تمام سوعال خود را بگیرند یک روز داخل یک سنتر دبی بودم که یک برند بسیار معروف پوشاک دست دست میکردم که برم داخل یا نه روم نمیشد گفتم شاید برخورد سردی کنند و سر بالا جواب بدن چون ظاهرم به اون برند نمیخورد ولی میشناختم باور کنید برخور موادبانه منیجر بحدی زیبا بود با اینکه میدونست من خریدار نیستم. و در آخر بمن گفت کسی که قیمت کالایی رو جویا میشه یک روز خریدار اون کالا میشه. حرف اون آدم همیشه تو گوشم موند . آقای چاوشی شما از جنس همون آدم هستی که هرکسی که از طرف شما راهنمایی میشه هدفش مشخص میشه .ممنون با سپاس اکبر رستمی.

barad

پست توسط barad » دو شنبه 29 آبان 1391, 10:03 pm

دقیقا اگر کسی هوایی بخواد وارد کشوری بشه باید خیلی کیس محکم و قوی داشته باشه وگر نه خیلی سخت میگیرن

Not any more

پست توسط Not any more » جمعه 10 آذر 1391, 12:15 pm

سلام آقای چاووشی, من جند بار تماس گرفتم جواب ندادین. میل هم زدم. هنوز شماره حسابی به من ندادین.

M4F14

پست توسط M4F14 » شنبه 11 آذر 1391, 7:09 pm

Not any more نوشته شده:سلام آقای چاووشی, من جند بار تماس گرفتم جواب ندادین. میل هم زدم. هنوز شماره حسابی به من ندادین.
نمیدونم بهتون چی بگم؟!!!

hajmili

پست توسط hajmili » سه شنبه 14 آذر 1391, 11:37 am

agha shoam vizaye yonano to teh gerfti bad shingenam hast dg onvaght mikhai moshtaghim beri soed ya aval beri yonan bad soed bad hazinash cheghadr mishe gerftane viza

kiani

پست توسط kiani » پنج شنبه 16 آذر 1391, 11:50 am

در خصوص اخذ ویزای کار کشورها هم کمی توضیح بدید ...
هزینه ها ... مدت زمان اخذ و ....
ممنون

avestanet

پست توسط avestanet » شنبه 18 آذر 1391, 2:09 pm

درود بر شما

من میخواهم که به کشور اتریش مهاجرت کنم و مشکلی بابت دعوت نامه ، کیس پناهندگی ندارم فقط مدارک اولیه سفارت رو می خواهم لطفاٌ دوستتان در ایران را به من معرفی نمائید.
رفتــــــــــــــــن دلــــــــــــــــــــــیل نبـــــــــــــودن نیســــــــــت!

bahar7

آیا تغییر جنسیت یک کیس قوی هست؟

پست توسط bahar7 » شنبه 18 آذر 1391, 6:52 pm

سلام به همه ی سروران گرامی بنده یک بیمار اختلال هویت جنسی هستم یعنی میخوام تغییر جنسیت بدم از مرد به زن اصلا و ابدا هم دروغی در کار نیست و حتی به امید اینکه کمک پزشکی بهم بشه میخوام پناهندگی بگیرم چون هزینه عمل کردن رو هم ندارم
مجوز از پزشکی قانونی دارم و از یک انیستیتو روانپزشکی در تهران و همچین مدارک کامل.
سه سال هم هورمون تراپی کردم و از اون هم مدارک دارم که میشه گفت که الان یک جسم بینا بین دارم اما آلتم همچنان مردانه است
من بخوام اینجا ازدواج کنم که حکمش اعدامه
حالا میخوام بدونم کسی میدونه که کشوری هست که به من پناهندگی بده و آیا کیس من یک کیس قوی هست
آیا من با ویزا وارد یک کشور بشم و دردمو بگم و توضیح بدم و مدارک ارائه بدمو حتی خواستن آزمایش هم بگیرن به هرطریقی که دوس دارن حتی به سگس آیا به من پناهندگی داده میشه
یا ایهاالناس کمکم کنید

a1a1

پست توسط a1a1 » دو شنبه 20 آذر 1391, 2:14 pm

سلام .خسته نباشید.می خواستم بدونم شرایط گرفتن ویزا برای استرالیا چگونه انجام میشه؟جما برای من وهمسرم وفرزند 5 ساله ام چقدر هزینه داره؟چقدر طول میکشه؟از همه مهمتر وقتی با ویزا بریم میشه درخواست پناهندگی بدیم؟با وجوذ قانون جدید ما رو میفرستن جزیره نارو؟یا توی شهرها اسکان میدن؟
لطفا سرع راهنماییم کنید
متشکرم

a1a1

پست توسط a1a1 » دو شنبه 20 آذر 1391, 2:21 pm

1 سوال دیگه اینکه میگید یونان در معاهده دابلین نیست چقدر صحت داره؟ و تا کی اینطوریه؟
اگر از یونان ویزا بگیره میتونه تو 1 کشور دیگه درخواست بده بدون اینکه دیپورت بشه؟
بازم ممنون

M4F14

پست توسط M4F14 » سه شنبه 21 آذر 1391, 7:10 pm

a1a1 نوشته شده:1 سوال دیگه اینکه میگید یونان در معاهده دابلین نیست چقدر صحت داره؟ و تا کی اینطوریه؟
اگر از یونان ویزا بگیره میتونه تو 1 کشور دیگه درخواست بده بدون اینکه دیپورت بشه؟
بازم ممنون
فقط تا اول ژانویه ی 2013 قانون دوبلین شامل یونان نمیشه.

Ali2000

پست توسط Ali2000 » چهار شنبه 22 آذر 1391, 7:11 pm

با سلام خدمت آقای چاووشی
من مدیتیست توی سایت شما عضو هستم اما هیچ جوابی برای سوالاتم نگرفتم.البه اطلاعات خیلی خوبی بدست آوردم که بابت این موضوع از شما سپاسگذارم. و حال سوال من : من پذیرش از یکی از دانشگاههای آمریکا گرفتم و تا دو ماه دیگر انشاله اونجا سر کلاس خواهم بود.به نظر شما بهترین راه برای ماندن دائم در آنجا چیست؟ منظورم این است که بجای اینکه صبر کنم تا دانشگاهم تمام شود و کار پیدا کنم آیا می توانم از طریق درخواست پناهندگی اقدام کنم؟ 2- به کجا و کدام سازمان در آمریکا باید مراجعه کنم و درخواست پناهندگی بدهم؟ 3- چه کیسی را باید مطرح کنم که قابل قبول باشد با توجه به حضور من در آمریکا؟ 4- راه حلی سریعتر و آسان تر از پناهندگی وجود دارد بغیر از سرمایه گذاری که در توان من نیست؟ ممنون میشوم به سوالاتم جواب بفرمائید .

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » پنج شنبه 23 آذر 1391, 9:22 pm

سلام خدمت مشاور و ادمین و تمامی دوستان.
من 20 سال دارم . نیازمند ویزای یکی از کشورهای شینگن هستم.
چه مدارکی میخواد و چقدر پول؟
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » چهار شنبه 29 آذر 1391, 5:54 am

only_england نوشته شده:سلام خدمت مشاور و ادمین و تمامی دوستان.
viewforum.php?f=16

ahvaze

پست توسط ahvaze » دو شنبه 11 دی 1391, 11:47 am

با سلام
داداش من دوساله که استرالیا هست و ویزای دایم پناهندگی داره
و اونجا توی شرکت کار میکنه
حال میخاستم بدونم اگه دعوتنامه بفرسته برا من سفارت ویزا میده یا نه؟
بنده متاهل و یه بچه و سه تا سند ملکی و تجاری دارم حسابم عالیه بابام هم میتونه دو تا سند ملکی ضمانت بزاره دانشجو هم هستم میتونم نامه گواهی تحصیلی بگیرم جواز کسب هم دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » دو شنبه 11 دی 1391, 1:39 pm

ahvaze نوشته شده:با سلام
داداش من دوساله که استرالیا هست و ویزای دایم پناهندگی داره
و اونجا توی شرکت کار میکنه
حال میخاستم بدونم اگه دعوتنامه بفرسته برا من سفارت ویزا میده یا نه؟
بنده متاهل و یه بچه و سه تا سند ملکی و تجاری دارم حسابم عالیه بابام هم میتونه دو تا سند ملکی ضمانت بزاره دانشجو هم هستم میتونم نامه گواهی تحصیلی بگیرم جواز کسب هم دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام اگر دعوت نامهو ساپورتشان محکم و معتبر باشد و شما نیز مدارک مورد نیاز سفارت خانه ر اداشته باشید مشکلی ندارد

Arshiasttt

پست توسط Arshiasttt » دو شنبه 11 دی 1391, 2:08 pm

سلام خسته نباشيد اقاي چاووشي،ببخشيد من ميخواستم ويزاي شينگن بگريم از سفارت فرانسه.
من دعوت نامه ندارم و ميخواهم كه ويزاي توريست بگيرم و بروم .
بنده در تايلند دانشجو هستم و ميخواهم از سفارت فرانسه در تايلند اقدام كنم.
از خيلي از دوستان پرسيدم كه ميشود ويزا گرفت بدون دعوت نامه گفتن ميشود.

اين مداركي كه گفتن ببرم.
هتل رزرو شده ١٠٠٪
بليت هواپيما رفت و برگشت
نامه از دانشگاه تايلند كه دانشجو هستم.
ريز حساب بانكي و مقداري پول در حساب براي اثبات مالي.
ايا با اين مدارك ميتوانم ويزا بگريم و به سفارت بگم براي ديدن از پاريس قصد سفر دارم.
و يك نكته ي ديگر اينكه من ويزاي تحصيلي انگلستان در پاسپورتم هست ايا اين اثر مثبت براي گرفتن ويزاي شينگن دارد ؟؟
ممنون .

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 11 دی 1391, 4:18 pm

nazneshan نوشته شده:سلام در مورد ویزا گرفتن ویزا استرالیا یاریم دهید. در ضمن چرا تلفن و ایمیل هایمان را جواب نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز هم اکنون هم ایمیلها و هم تماسهای تلفنی بدون به خوبی و در اسرع وقت جواب داده میشوند. دلیل اینکه مدتی نمیتوانستیم به تماسها به خوبی جواب دهیم فشردگی کارها و همچنین مشغولیتهایی بود که بنده داشتم. هم اکنون همکاران جدیدی به جمع ما پیوسته اند و کارها با نظم بهتری پیش میروند.

با سپاس از شما
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 11 دی 1391, 4:25 pm

Arshiasttt نوشته شده:سلام خسته نباشيد اقاي چاووشي،ببخشيد من ميخواستم ويزاي شينگن بگريم از سفارت فرانسه.

اين مداركي كه گفتن ببرم.
هتل رزرو شده ١٠٠٪
بليت هواپيما رفت و برگشت
ايا با اين مدارك ميتوانم ويزا بگريم و به سفارت بگم براي ديدن از پاريس قصد سفر دارم.
و يك نكته ي ديگر اينكه من ويزاي تحصيلي انگلستان در پاسپورتم هست ايا اين اثر مثبت براي گرفتن ويزاي شينگن دارد ؟؟
ممنون .
سلام،
با توجه به مدارکی که تهیه میکنید شانس موفقت درخواست ویزا وجود دارد. به خصوص که ویزای تحصیلی انگلیس را نیز دارید.
البته چون دانشجو هستید میتوان دعوتنامه معتبر نیز از دانشگاهها و مراکز علمی فرانسه گرفت که شانس موفقیت را تا حدود زیادی افزایش میدهد.
سعی کنید موجودی حساب بانکیتان حتی الامکان بالا باشد. سفارت نباید تصور کند که پس از ورود به اتحادیه اروپا به مشکل مالی خواهید خورد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 11 دی 1391, 4:52 pm

only_england نوشته شده:سلام خدمت مشاور و ادمین و تمامی دوستان.
سلام،
با توجه به سن شما بایستی مدارکی به سفارت ارائه شود که نشان دهد با یک هدف خاص (مثلا علمی) قصد سفر دارید. میتوان برای شما یک دعوتنامه معتبر گرفت و با تهیه مدارکی که نشان دهد شما از نظر علمی در ایران فعال هستید هدف از مسافرت را برای سفارت توجیه کرد.
مدارک مورد نیاز شامل هر مدرکی است که نشان دهد شما در ایران وابستگی دارید و به کشورتان بازمیگردد. این مدارک با توجه به سن شما میتواند مدارک تحصیلی باشد، اینکه نشان دهید شما یک موقعیت علمی ممتاز دارید، در ایران جای پیشرفت بسیار دارید و احیانا از طرف مراکز علمی داخل کشور ساپورت میشوید.
هزینه تا زمان دریافت ویزا در حال حاضر حدود ١٢ میلیون تومان میشود که کلیه مدارک مورد نیاز پرونده نیز در این هزینه گنجانده شده است.
در صورت نیاز به کمک جهت تهیه مدارک و یا انجام کل پروسه ویزا با ما تماس بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 11 دی 1391, 5:19 pm

Ali2000 نوشته شده:با سلام خدمت آقای چاووشی
من مدیتیست توی سایت شما عضو هستم اما هیچ جوابی برای سوالاتم نگرفتم.البه اطلاعات خیلی خوبی بدست آوردم که بابت این موضوع از شما سپاسگذارم. و حال سوال من : من پذیرش از یکی از دانشگاههای آمریکا گرفتم و تا دو ماه دیگر انشاله اونجا سر کلاس خواهم بود.به نظر شما بهترین راه برای ماندن دائم در آنجا چیست؟ منظورم این است که بجای اینکه صبر کنم تا دانشگاهم تمام شود و کار پیدا کنم آیا می توانم از طریق درخواست پناهندگی اقدام کنم؟ 2- به کجا و کدام سازمان در آمریکا باید مراجعه کنم و درخواست پناهندگی بدهم؟ 3- چه کیسی را باید مطرح کنم که قابل قبول باشد با توجه به حضور من در آمریکا؟ 4- راه حلی سریعتر و آسان تر از پناهندگی وجود دارد بغیر از سرمایه گذاری که در توان من نیست؟ ممنون میشوم به سوالاتم جواب بفرمائید .
سلام،
با توجه به مواردی که مطرح نموده اید تنها راه باقیمانده درخواست پناهندگی است. جهت درخواست پناهندگی میتوانید به اداره مهاجرت ایالت مربوطه مراجعه نمائید.
با توجه به اینکه به صورت قانونی از ایران خارج میشوید جهت درخواست پناهندگی نیاز به کیسی دارید که نشان دهد چگونه علی رغم خروج قانونی امنیت شما در ایران در خطر است. کیس بایستی همراه با دلایل، مدارک و مستندات کافی باشد و تنها به صورت شفاهی ارائه نشود.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 11 دی 1391, 5:25 pm

akbar نوشته شده:سلام آقای چاوشی وقتی داخل مغازهای میرویم برای خرید برخورد اون مغازه دار باعث میشه که صاحب برند بزرگ و زیبایی شود و خریدارهم به فرد خوش ذوقی و با سلیقهای تبدیل شود . ربت نداشت نه؟ حالا من ربطش میدم. اطلاعات مفید شما باعث شد که من به شخصه هم امیدوار شدم حتی کسی که هیچ پولی نداره باعث میشه تلاش کنه که به هدفش برسه و امید فردا و خاطره فردا برای افرادی باشه که تلاش کنن و این تلاش از راهنمایی های افرادی دلسوز امثال آقای چاوشی ووووو . که باعث میشوند افراد سردر گم نباشند و جواب تمام سوعال خود را بگیرند یک روز داخل یک سنتر دبی بودم که یک برند بسیار معروف پوشاک دست دست میکردم که برم داخل یا نه روم نمیشد گفتم شاید برخورد سردی کنند و سر بالا جواب بدن چون ظاهرم به اون برند نمیخورد ولی میشناختم باور کنید برخور موادبانه منیجر بحدی زیبا بود با اینکه میدونست من خریدار نیستم. و در آخر بمن گفت کسی که قیمت کالایی رو جویا میشه یک روز خریدار اون کالا میشه. حرف اون آدم همیشه تو گوشم موند . آقای چاوشی شما از جنس همون آدم هستی که هرکسی که از طرف شما راهنمایی میشه هدفش مشخص میشه .ممنون با سپاس اکبر رستمی.
با سپاس از نظر لطف شما و مثال جالبی که زدید.
امیدوارم تلاشهای هر چند اندک ما بتواند کمکی به دوستان نماید.

پیروز باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Arshiasttt

پست توسط Arshiasttt » دو شنبه 11 دی 1391, 10:17 pm

Admin نوشته شده:
Arshiasttt نوشته شده:سلام خسته نباشيد اقاي چاووشي،ببخشيد من ميخواستم ويزاي شينگن بگريم از سفارت فرانسه.

اين مداركي كه گفتن ببرم.
هتل رزرو شده ١٠٠٪
بليت هواپيما رفت و برگشت
ممنون .
سلام،
با توجه به مدارکی که تهیه میکنید شانس موفقت درخواست ویزا وجود دارد. به خصوص که ویزای تحصیلی انگلیس را نیز دارید.
البته چون دانشجو هستید میتوان دعوتنامه معتبر نیز از دانشگاهها و مراکز علمی فرانسه گرفت که شانس موفقیت را تا حدود زیادی افزایش میدهد.
سعی کنید موجودی حساب بانکیتان حتی الامکان بالا باشد. سفارت نباید تصور کند که پس از ورود به اتحادیه اروپا به مشکل مالی خواهید خورد.

موفق باشید
چاوشی
ممنون از پاسخ شما اقاى چاووشي ،يك سوال ديگر الان براى دريافت ويزاى شينگن اثر انگشت ميگرند؟چون ميخواهم در خواست پناهندگى بدهم؟!
و هزينه ي يك دعوت نامه هرچى كه باشد فقط دعوت نامه تنها چقدر هست؟ممنون .

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان