لطفآ اگر میتوانید راهنمای کنید من را در مورده رفتنه از اروپا

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
rahil

لطفآ اگر میتوانید راهنمای کنید من را در مورده رفتنه از اروپا

پست توسط rahil » دو شنبه 4 مهر 1390, 12:10 pm

لطفآ اگر اطلات دارد راجبه رفتنه از اروپا به امریکا به صورته قانونی و تضمین شده به من این اطلاتو بدهید مرسی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: لطفآ اگر میتوانید راهنمای کنید من را در مورده رفتنه از ا

پست توسط Admin » یک شنبه 10 مهر 1390, 8:10 am

جهت ورود قانونی از اروپا به امریکا یا کانادا میتوان از طریق دریافت ویزا از سفارت کشور مربوطه اقدام نمود. روشی که ما استفاده میکنیم دریافت دعوت نامه از یک ارگان معتبر در امریکا یا کاناداست که شانس موفقیت بسیار زیادی دارد.
هزینه کلی تا زمان دریافت ویزا بین ۴ تا ۵ میلیون تومان میشود که بستگی زیادی به هزینه سمیناری دارد که شما جهت دریافت دعوت نامه در ان ثبت نام میشوید. این هزینه را به صورت اقساط و با پیش رفتن پرونده میپردازید.
جزئیات کار را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:
viewtopic.php?f=13&t=137
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

medi

پست توسط medi » دو شنبه 29 اسفند 1390, 3:05 pm

آقای چاوشی آیا پناهجوی بدون جواب هم میتونه با این ورش از اروپا به کانادا یا آمریکا بره؟

علي٥٦

Re: لطفآ اگر میتوانید راهنمای کنید در مورد گذر از تركيه و رفتن به شينگن

پست توسط علي٥٦ » دو شنبه 2 بهمن 1396, 11:08 pm

سلام
قاچاقي از ايران به تركيه امدم. يك بار سعي كردم از مرز زميني به يونان برم اما دستگير شدم.
در سوئد زندگي ميكنم و مدارك كار دارم اما پاسپرتم در دسترس نيست. و نميخوام هوايي وارد كشور بشم
به چه طريقي ميتونم خودم رو به كشور اتريش يا فرانسه برسونم، به چه مداركي نياز دارم وايا كسي ميتونه كمكم كنه؟!

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 3 بهمن 1396, 4:32 am

medi نوشته شده:
دو شنبه 29 اسفند 1390, 3:05 pm
آقای چاوشی آیا پناهجوی بدون جواب هم میتونه با این ورش از اروپا به کانادا یا آمریکا بره؟
سلام،
جهت درخواست ویزا از سفارت کانادا یا امریکا نیاز است متقاضی پاسپورت معتبر داشته باشد و همچنین حضور وی در اروپا غیرقانونی نباشد. در صورتیکه سفارت موردنظر (سفارت کانادا یا امریکا در اروپا) متوجه شوند که متقاضی در اروپا درخواست پناهندگی داده و هنوز جوابی دریافت نکرده است به احتمال بسیار زیاد با درخواست ویزای وی موافقت نخواهند کرد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نوشین.فرهنگ

پست توسط نوشین.فرهنگ » سه شنبه 3 بهمن 1396, 3:11 pm

Admin نوشته شده:
سه شنبه 3 بهمن 1396, 4:32 am
medi نوشته شده:
دو شنبه 29 اسفند 1390, 3:05 pm
سلام،
جهت درخواست ویزا از سفارت کانادا یا امریکا نیاز است متقاضی پاسپورت معتبر داشته باشد و همچنین حضور وی در اروپا غیرقانونی نباشد. در صورتیکه سفارت موردنظر (سفارت کانادا یا امریکا در اروپا) متوجه شوند که متقاضی در اروپا درخواست پناهندگی داده و هنوز جوابی دریافت نکرده است به احتمال بسیار زیاد با درخواست ویزای وی موافقت نخواهند کرد.

موفق باشید
چاوشی
سلام
یکی از دوستان من جواب سه ساله قبولی پناهندگی در آلمان رو داره و میخواد به آمریکا یا کانادا بره آیا مقدور هست و هزینه چقدر تمام میشه واسش و شرایط پناهندگی و کار و زندگی در اونجا به چه صورت هست ؟
پیشاپیش ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

Re: لطفآ اگر میتوانید راهنمای کنید من را در مورده رفتنه از اروپا

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 بهمن 1396, 4:33 am

سلام،
پناهجویان با دریافت پناهندگی میتوانند پاسپورت موقت (Travel Document) دریافت کنند. برخی از کشورها این نوع پاسپورت را به رسمیت میشناسند و بدون نیاز به دریافت ویزا میتوان به کشور مورد نظر مسافرت نمود. اما جهت مسافرت به امریکا با Travel Document نیاز به دریافت ویزا میباشد. بنابرین میتوان از سفارت امریکا در آلمان برای ایشان درخواست ویزا نمود.
با دریافت ویزا از سفارت امریکا در آلمان و ورود قانونی و سپس درخواست پناهندگی در امریکا طبیعتا مشخص خواهد شد که ایشان قبلا در آلمان اقامت داشته اند و ممکن است پروسه پناهندگی را مشکل تر کند. اما با در دست داشتن کیس مناسب میتوان اقامت امریکا را نیز دریافت نمود. از طرفی قرارداد مبادله پناهجویان بین امریکا و اروپا وجود ندارد و پناهجو این حق را دارد که درخواست وی در امریکا مورد بررسی قرار گیرد.
هزینه ویزای امریکا در حال حاضر ۴۰ میلیون تومان میباشد که بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 24 مهمان