تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » دو شنبه 20 آبان 1392, 1:56 pm

شرایط پناهجویان ایرانی:
طبق آمارهای موجود تنها حدود ۲۰% پناهجویان ایرانی موفق به گرفتن پناهندگی در مرحله اول رسیدگی به درخواست پناهندگی میشوند. در خوشبینانه ترین حالت حدود ۲۰% از این پناهجویان نیز در مرحله استیناف (اعتراض به حکم منفی اولیه) موفق به گرفتن پناهندگی میشوند.
مشاهده میشود که حدود ۶۰% از پناهجویان ایرانی هرگز موفق به گرفتن پناهندگی نمیشوند. این گروه بزرگ از پناهجویان اغلب سالهای سال بدون تکلیف در کشورهای مختلف سرگردان میمانند و مهمترین سرمایه زندگی خود که همانا عمر و وقت میباشد را از دست میدهند. بنده پناهجویانی را در کمپها ملاقات کرده ام که در طی بیش از پانزده سال موفق به گرفتن اقامت نشده و همچنان بدون تکلیف در کمپهای پناهندگی زندگی میکنند. با پناهجویی صحبت کردم که به گفته خودش در سن ۲۵ سالگی از ایران خارج شده بود و اکنون ۴۰ ساله بود و همچنان در کمپ زندگی میکرد.

چرا پناهجویان ایرانی موفق به گرفتن پناهندگی نمیشوند؟
همه چیز را کیس تعیین میکند. پناهجویی که کیس خوب داشته باشد و بتواند اثبات کند امنیتش در ایران در خطر است قطعا جواب مثبت میگیرد. قوانین پناهندگی همه جا و برای همه پناهجویان یکسان است، پناهجویی که نتواند در کشورش آزادانه زندگی کند و خطر زندان، مرگ یا آزار و اذیت وی را تهدید کند مستحق پناهندگی است.
نداشتن کیس خوب عامل اصلی رد درخواست پناهندگی پناهجویان ایرانی است.

آیا پناهندگی گرفتن برای پناهجویان ایرانی سخت است؟ آیا به ایرانیان پناهندگی نمیدهند؟
پناهجویان ایرانی یک موقعیت بسیار عالی جهت دریافت پناهندگی دارند.
با توجه به شرایطی که در ایران حاکم است تهیه کیس قوی و در پی ان گرفتن پناهندگی کار چندان دشواری نیست. در واقع جمهوری اسلامی نعمت بزرگی برای پناهجویان ایرانی است تا بتوانند کیسهای بسیار خوب تهیه کرده و اقامت بگیرند.
صرف حاکم بودن جمهوری اسلامی در ایران یک موقعیت بسیار عالی در اختیار پناهجویان قرار میدهد.
خفقان سیاسی موجود در کشور، مذهبی بودن حکومت (تلفیق دین با سیاست)، نگاه تبعیض آمیز حکومت به زنان، مقوله همجنسگرایان، فشار مضاعف به اقلیتهای دینی و قومی، دخالت حکومت در تمام زوایای زندگی شهروندان و... همگی فرصتهایی است که پناهجویان ایرانی به خوبی میتوانند از آنها در تهیه کیسهای خود استفاده کنند.

کیس (پرونده) پناهندگی چیست؟
هر پناهجو به هنگام درخواست پناهندگی بایستی نشان دهد چرا مجبور به ترک کشورش شده است؟ چه مشکلی در کشورش دارد که نمیتواند در آنجا زندگی کند؟ اگر به کشورش بازگردانده شود چه خطری وی را تهدید خواهد کرد؟
مشکلی که سبب شده است پناهجو کشورش را ترک کرده و مجبور به درخواست پناهندگی شود کیس پناهندگی گفته میشود.
توجه: جرمهای معمولی که در همه جای دنیا جرم محسوب میشوند شامل قوانین پناهندگی نمیشوند. افرادی که به دلایل دزدی، کلاهبرداری، ضرب و جرح، قتل، بدهکاری و... تحت تعقیب هستند شامل قانون پناهندگی نمیشوند. پناهندگی به کسانی تعلق میگیرد که به دلایل سیاسی، مذهبی، اجتماعی، جنسیتی، قومی و یا دلایل اجتماعی خاص تحت تعقیب باشند.

نکات مهم در تهیه و ارائه کیس:
- کیس خود را شفاف و روان بیان کنید. پناهجو بایستی بتواند مشکل خود را به طور واضح و قابل فهم برای مامورین اداره مهاجرت و یا پلیس مهاجرت توضیح دهد.
- یک کیس شفاهی یک کیس ضعیف است. کیس بایستی همراه با مدارک کافی باشد تا شانس موفقیت بالایی داشته باشد. کیسهای شفاهی که تنها به گفته های پناهجو متکی هستند معمولا شانس موفقیت چندانی ندارند.
- با آمادگی کامل و تسلط کافی به کیس درخواست پناهندگی دهید. ماموران اداره مهاجرت اغلب افراد باتجربه ای هستند و دهها پرونده پناهندگی را بررسی کرده اند. آنها به خوبی میتوانند نقاط ضعف کیس را پیدا نموده و پناهجو را مورد سوال قرار دهند. سعی کنید قبل از ارائه کیس چندین بار آنرا مطالعه نموده و برای سوالات احتمالی که از شما پرسیده خواهد شد جواب قانع کننده داشته باشید. هرگز بدون آمادگی قبلی و تسلط کامل به کیس، درخواست پناهندگی ندهید. قبل از مصاحبه ها کیس خود را مرور کنید و به سوالاتی که ممکن است از شما پرسیده شود فکر کنید.
- کیس را متناسب با شرایط کشور تهیه کنید. ماموران اداره مهاجرت از شرایط کشور پناهجو از جمله شرایط سیاسی، اجتماعی، مذهبی و... اطلاعات کافی دارند. یکی از ماموریتهای سفارتخانه ها در هر کشوری این است که بطور مرتب گزارشی از شرایط روز ان کشور از جمله شرایط سیاسی، مذهبی، اقتصادی و...تهیه نموده و به دولتهای خود ارائه دهند. این گزارشها در اغلب موارد مبنای قضاوت در مورد پناهجویان ان کشور قرار میگیرد. بنابرین پناهجو بایستی با علم به اینکه ماموران اداره مهاجرت از شرایط کشورش اطلاعات کافی دارند کیس خود را تهیه و تنظیم کند.
- کیس خود را بنویسید. وقتی کیس به صورت مکتوب باشد نقاط ضعف و قوت ان بهتر قابل تشخیص هستند، تسلط به کیس آسانتر میشود و احتمال فراموش کردن نکات مهم کیس کاهش می یابد.حتی میتوانید کیس نوشته شده خود را به جلسه مصاحبه برده و از روی ان، کیس خود را ارائه دهید.
- کیس خود را پیچیده نکنید. شاخ و برگهای اضافی که کمکی به تقویت کیس نمیکنند را وارد کیس نکنید. آوردن نکات غیرضروری در کیس سبب میشود دست ماموران اداره مهاجرت باز باشد تا سوالات بیشتری از شما بپرسد و در جاهایی که خود شما نیز پیش بینی نمیکنید شما را به اصطلاح "گیر بیندازد". در تهیه کیس هدف تنها یک چیز است: چگونه نشان دهید امنیت شما در سراسر ایران در خطر است.
- وقتی مامور اداره مهاجرت از شما سوالی میپرسد تنها به همان سوال جواب دهید. توضیحات اضافی نه تنها کمکی به کیس نمیکند بلکه این فرصت را به مامور اداره مهاجرت میدهد تا سوالات جدیدی از بین گفته های شما استخراج کند.
- به حالات روحی و حرکات خود توجه داشته باشید. در نظر داشته باشید که شما یک پناهجو هستید که به زور از کشور خود رانده شده اید و مجبور به ترک کشور، اقوام و دوستان و کل زندگی خود شده اید. طبیعتا چنین فردی از شرایطی که برایش پیش آمده است ناراحت است. سعی کنید در حرکات و گفته های خود نشان دهید از وضعیت موجود ناراحت هستید. در نظر داشته باشید که ماموران اداره مهاجرت حالات روحی شما را زیر نظر دارند. در واقع آنها به دنبال این هستند که ببینند آیا شما در گفته های خود صادق هستید یا خیر.
- کیس خود را به نحوی تنظیم کنید که بتوانید در مرحله اول رسیدگی به پرونده جواب مثبت بگیرید. به هیچ وجه به این امید نباشید که در صورت رد درخواست پناهندگی بتوانید در مرحله استیناف و در دادگاههای مهاجرتی جواب مثبت بگیرید. در واقع با رد شدن درخواست پناهندگی در مرحله اول و ارجاع پرونده به مراحل بالاتر کار پناهجو سختتر میشود زیرا زمانی که اداره مهاجرت به درخواست پناهندگی یک پناهجو جواب منفی میدهد و پرونده به دادگاه مهاجرتی ارسال میشود پناهجو در مقابل اداره مهاجرت قرار میگیرد. در این مرحله از رسیدگی به درخواست پناهندگی، دادگاه مهاجرت بین پناهجو و اداره مهاجرت قضاوت میکند. در این حالت اداره مهاجرت سرسختانه از حکم خود (از جواب ردی که به درخواست پناهندگی پناهجو داده است) دفاع میکند و پناهجو بایستی دادگاه را قانع کند که رای اداره مهاجرت اشتباه است که معمولا کار ساده ای نیست.

تهیه کیس خود را به ما بسپارید:
گروه پناهندگی با صدها پناهجو در سراسر جهان در ارتباط است. ما صدها کیس در همه جای دنیا ارائه داده ایم. سالها در زمینه پناهندگی فعالیت نموده ایم و به خوبی از شرایط پناهندگی آگاهی داریم. به خوبی میدانیم برای پناهجوی ایرانی چه کیسی مناسب است. نقاط ضعف و قوت کیسها را میشناسیم.
تماس با پناهجویان از سراسر دنیا و مطالعه صدها پرونده پناهندگی تجربه بینظیری را در اختیار ما قرار داده است و با کمال میل این تجربه را در اختیار پناهجویان نیازمند قرار خواهیم داد.
- چنانچه در زمینه کیس پناهندگی خود مشکل دارید و یا مطمئن نیستید کیس شما به اندازه کافی قوی است، میتوانید از ما کمک بگیرید. ما نقاط ضعف کیس شما را یاداوری کرده و در برطرف کردن آنها به شما کمک میکنیم.
- اگر هیچ گونه کیسی ندارید، هیچ مشکلی در ایران ندارید، هیچ فعالیت سیاسی یا مذهبی و... نداشته اید، هیچ وقت با رژیم ایران مشکل نداشته اید، باز هم جای نگرانی نیست. ما کیس خوب و قوی به شما خواهم داد.
- اگر خودتان کیس دارید ولی مدارکی در دست ندارید که گفته های شما را اثبات کند، با ما تماس بگیرید. کلیه مدارک مورد نیاز جهت تقویت کیس را از ما دریافت خواهید کرد.
- اگر نیاز به مشاوره دارید و سوالاتی در زمینه کیس یا پناهندگی دارید ما با کمال میل و بدون هیچ گونه هزینه ای به شما مشاوره خوایم داد.

هزینه تهیه کیس چقدر است؟
در حال حاضر انجام کل پروسه پناهندگی توسط ما ۷،۰۰۰،۰۰۰ (هفت میلیون) تومان هزینه دارد. این مبلغ شامل تهیه کیس، آموزش کیس، مشاوره ها، پاسخ به سوالات مختلف در زمینه کیس و... میباشد.

آیا میتوان هزینه کیس را پس از دریافت پناهندگی پرداخت نمود؟ چطور به شما اعتماد کنیم که کل هزینه را قبل از دریافت کیس بپردازیم؟ آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه کیس وجود دارد؟
متاسفانه ما تجربه خوبی از دریافت اقساطی هزینه کیس نداریم. تقریبا در سراسر اروپا، امریکا، کانادا، استرالیا و... پناهجویانی هستند که کیس را به صورت اقساطی از ما دریافت نموده اند با این وعده که پس از دریافت پناهندگی باقیمانده هزینه کیس را خواهند پرداخت ولی با گرفتن پناهندگی به طور کلی ارتباط خود را با ما قطع کرده اند.
خوشبختانه اغلب این عزیزان به سهولت موفق به گرفتن پناهندگی شده اند ولی هنوز هزینه باقیمانده کیس خود را نپرداخته اند. تعدادی از این دوستان حتی جواب ایمیلها و تلفنهای ما را نیز نمیدهند.
البته قابل ذکر است که تعداد چنین افرادی اندک است و اغلب دوستان بلافاصله پس از دریافت پناهندگی هزینه کیس خود را پرداخت نموده اند.
هزینه کیس قبل از تحویل پرونده پناهندگی دریافت میشود. میتوان نصف هزینه کیس را در ابتدا پرداخت نمود تا اماده سازی پرونده شروع شود. با اماده شدن کیس به متقاضی اطلاع داده میشود تا باقیمانده هزینه را بپردازد و کیس برای وی ارسال خواهد شد.

همکاری با پناهجو تا چه زمانی ادامه دارد؟ آیا پس از تحویل کیس پناهجو به حال خود رها میشود؟
ما کیسهای خود را تضمین میکنیم. کیس ارائه شده تا زمان دریافت جواب مثبت ساپورت خواهد شد. همکاری با پناهجو تا زمانی که پناهجو موفق به گرفتن پناهندگی شود ادامه خواهد یافت.

کیسهای شما چگونه است؟ آیا فقط یک داستان خوب است؟ آیا مدارکی هم به ما تحویل میدهید؟
ما اکیدا توصیه میکنیم که از ارائه کیسهای شفاهی خودداری کنید. کیسهای شفاهی شانس موفقیت زیادی ندارند.
هر مدرکی که نشان دهنده فعالیتهای مرتبط با کیس باشد و یا نشان دهد که امنیت پناهجو به خطر افتاده است در تقویت کیس موثر است.
کیسهای تهیه شده توسط ما همراه با مدارک هستند. این مدارک بسته به زمینه کیس نشان دهنده فعالیتهای پناهجو، تهدید شدن پناهجو و تحت تعقیب قرار گرفتن وی میباشند.

کیس را چگونه تهیه میکنید؟ آیا شرایط ما را هم در تهیه کیس در نظر میگیرد؟
قبل از تهیه کیس با پناهجو صحبت میشود. زمینه کیس (اینکه کیس سیاسی، مذهبی، اجتماعی و...) باشد با نظر پناهجو مشخص میشود. سعی میشود کیس تا حد امکان با شرایط پناهجو همخوانی داشته باشد تا تسلط به کیس و همچنین دفاع از ان برای پناهجو آسانتر باشد. در بسیاری از موارد پناهجو بیان میکند که زمینه کیس برایم مهم نیست و هیچ سرنخی نیز از پناهندگی و کیس ندارم. فقط به دنبال یک کیس هستم که بتوانم پناهندگی بگیرم. در این حالت ما با توجه به تجربه خود و همچنین شرایط داخلی ایران بهترین کیس را برای ایشان تهیه میکنیم.

کیس را چگونه به دست ما میرسانید؟
کل روند کیس و اینکه چه اتفاقاتی برای پناهجو افتاده است به صورت یک فایل به ایمیل وی ارسال میشود. این فایل کل داستان کیس را از ابتدا تا زمان درخواست پناهندگی در بر میگیرد.
مدارک مربوط به کیس در یک بسته پستی به آدرس پناهجو ارسال میشود.

نحوه آموزش کیس چگونه است؟
در اغلب موارد پس از مطالعه کیس سوالات زیادی برای پناهجو پیش می اید. سوالاتی در مورد جزئیات کیس، تاریخها، سوالاتی که ممکن است در اداره مهاجرت پرسیده شوند و...
جواب به این سوالات، آموزش دادن کیس و همچنین اماده کردن پناهجو برای مصاحبه ها از طریق تلفن، Skype ،ooVoo ،Messenger و ایمیل انجام میشود.

راههای تماس با ما:
ایمیل: info@panahandegi.com
Yahoo Messenger: panahandegi
Skype: panahandegi
ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ShXnot
پست: 1
تاریخ عضویت: جمعه 1 آذر 1392, 2:04 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط ShXnot » جمعه 1 آذر 1392, 3:28 pm

درود بر شما
چند وقتی هست که دارم مطالب این فروم رو بدون داشتن اکانت دنبال میکنم
و امروز این سوال برای من پیش اومد که چرا قیمت های شما همیشه زیاد میشه؟
تا همین چند وقت پیش قیمت تهیه کیس 3 میلیون بود
ولی الان شده 4 میلیون
دلار که گرون میشه شما هم قیمت رو اضافه میکند
دلار ارزون میشه باز هم شما قیمت رو اضافه میکند
ممکنه بفرمایین چرا انقدر تغییر قیمت دارین و اون هم رو به بالا؟
ممنون

dariush 83
پست: 169
تاریخ عضویت: شنبه 11 آبان 1392, 3:58 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط dariush 83 » شنبه 2 آذر 1392, 3:31 pm

اخوی همه چی کشیده بالا ، اون وقت تو انتظار داری اینا بکشن پاییییییییییییین؟
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

akram1361
پست: 2
تاریخ عضویت: پنج شنبه 7 آذر 1392, 8:39 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط akram1361 » یک شنبه 10 آذر 1392, 10:06 pm

با سلام
جناب آقای چاووشی عزیز یه سوال داشتم
آیا داشتن یه سایت و یا وبلاگ مبتزل و یا ضد اسلامی و لایک کردن صفحات ضد اسلام مثل hotipoti در فیس بوک میشه بعنوان یه کیس قابل قبول باشه؟>برای پناهندگی تا چقدر باید روی این سایت یا وبلاگ کار کرد؟آیا انتشار کتاب ضد اسلام و قرآن در اون سایت و وبلاگ میتونه موثر باشه؟؟برای پناهندگی نیاز به یه کیس محکم داریم که وقتی میایم اروپا به مشکل دیپورت شدن بر نخوریم..لطفا اگر براتون مقدوره تو این زمینه کمکم کنید..راهنمایی کنید که اقدام به جمع آوری مطلب و ساختن سایت و یا وبلاگ مورد نظر بشم...ممنون

farid6080
پست: 1
تاریخ عضویت: پنج شنبه 28 آذر 1392, 5:07 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط farid6080 » پنج شنبه 28 آذر 1392, 5:13 pm

آیا شما کیس افغانی هم تنظیم می کنید. با چه مبلغی؟

majid1986
پست: 3
تاریخ عضویت: یک شنبه 22 دی 1392, 7:22 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط majid1986 » یک شنبه 22 دی 1392, 7:26 am

درود
جناب چاووشی شما کیس پناهندگی هنری هم درست میکنید؟
من چند جا توی گوگل کیس پناهندگی دیدم که یک گروه فیلمساز داشتن کار میکردن
شما خبری دارید؟
کسی میدوونه چجوری هستش؟

aliasghar
پست: 8
تاریخ عضویت: یک شنبه 22 دی 1392, 8:54 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط aliasghar » یک شنبه 22 دی 1392, 11:25 pm

salam agha toro khoda ye komak koniin ,,,man alan Istanbul hastam yeki polamo khord mano nabord be soed,,,mikhastam azatoon komak begiram ,,,khahesh mikonam ye rahi begid be man. inam addrese mail man : G.damash@yahoo.com lotfan add konid

benjamin
پست: 4
تاریخ عضویت: جمعه 27 دی 1392, 1:30 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط benjamin » جمعه 27 دی 1392, 4:28 pm

سلام کل هزینه پناهندگی برای انگلیس چقدر تموم میشه و مقدار پولی که لازمه همراهم باشه چقدر هست من میخام قانونی برم ولی با یه کیس مطمئن .و این پروسه چقدر زمان میبره

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » دو شنبه 30 دی 1392, 7:02 am

ShXnot نوشته شده:درود بر شما
چند وقتی هست که دارم مطالب این فروم رو بدون داشتن اکانت دنبال میکنم
و امروز این سوال برای من پیش اومد که چرا قیمت های شما همیشه زیاد میشه؟
تا همین چند وقت پیش قیمت تهیه کیس 3 میلیون بود
ولی الان شده 4 میلیون
دلار که گرون میشه شما هم قیمت رو اضافه میکند
دلار ارزون میشه باز هم شما قیمت رو اضافه میکند
ممکنه بفرمایین چرا انقدر تغییر قیمت دارین و اون هم رو به بالا؟
ممنون
سلام دوست گرامی!
هزینه هایی که توسط ما دریافت میشود در مقایسه با سایر افراد یا گروههایی که خدمات مشابه ارائه میدهند بسیار پایینتر است. ما هم اکنون با پناهجویانی کار میکنیم که کیس خود را از جاهای دیگر با هزینه بسیار گزاف دریافت نموده اند و متاسفانه موفق به گرفتن پناهندگی نیز نشده اند. برای نمونه ما هم اکنون موردی داریم که پناهجو از یک به اصطلاح "وکیل" یک کیس پناهندگی به قیمت ۳،۰۰۰ پوند دریافت نموده است و متاسفانه کیس خریداری شده نیز جواب رد گرفته است. کیس دریافتی ایشان بسیار ابتدایی و پیش پا افتاده است و فاقد هرگونه سند و مدرک میباشد.
هزینه ای که ما هم اکنون برای کیس دریافت میکنیم (۵ میلیون تومان) تنها حدود ۱،۰۰۰ پوند است. در قبال این هزینه پناهجو یک کیس بسیار قوی و به روز همراه با مدارک و مستندات دریافت میکند. همکاری با پناهجو تا زمانی که جواب مثبت دریافت نماید ادامه مییابد. قبل از مصاحبه ها طی چندین جلسه با پناهجو مشاوره میشود و نکاتی که در کیس مهم هستند یادآور میشود، سوالات بسیاری که معمولا برای پناهجو پیش می اید پاسخ داده میشود و...
در نظر داشته باشید که کل پروسه مهاجرت یک پناهجو در صورتی به نتیجه دلخواه میرسد که بتواند از کشور مورد نظر پناهندگی دریافت نماید. دریافت پناهندگی با یک هزینه ۱،۰۰۰ پوندی هزینه زیادی نیست.

با سپاس از نظر شما
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » دو شنبه 30 دی 1392, 7:20 am

akram1361 نوشته شده:با سلام
جناب آقای چاووشی عزیز یه سوال داشتم
آیا داشتن یه سایت و یا وبلاگ مبتزل و یا ضد اسلامی و لایک کردن صفحات ضد اسلام مثل hotipoti در فیس بوک میشه بعنوان یه کیس قابل قبول باشه؟>برای پناهندگی تا چقدر باید روی این سایت یا وبلاگ کار کرد؟آیا انتشار کتاب ضد اسلام و قرآن در اون سایت و وبلاگ میتونه موثر باشه؟؟برای پناهندگی نیاز به یه کیس محکم داریم که وقتی میایم اروپا به مشکل دیپورت شدن بر نخوریم..لطفا اگر براتون مقدوره تو این زمینه کمکم کنید..راهنمایی کنید که اقدام به جمع آوری مطلب و ساختن سایت و یا وبلاگ مورد نظر بشم...ممنون
سلام دوست عزیز،
کلیه مواردی که ذکر نمودید جهت تهیه کیس مناسب هستند. بخصوص داشتن وبلاگ و انتشار کتاب در زمینه مخالفت با دین اسلام بسیار موثر هستند. اگر مطالب منتشر شده در وبلاگ و کتابها متعلق به خودتان باشد در واقع شما دارای یک کیس ارجینال و واقعی هستید. در این حالت کافی است بتوانید مطالب تهیه شده را به خوبی ارائه دهید.
اما اگر مطالب وبلاگ و کتاب متعلق به دیگران باشد و شما این مطالب را انتشار داده اید بایستی بتوانید نشان دهید که شما موافق این عقاید و مطالب بوده اید و در جهت ترویج آنها فعالیت میکنید.
داشتن یک سایت یا وبلاگ با مطالب مبتذل (پورن) نیز میتواند به عنوان یک کیس ارائه شود.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه کیس قوی، میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » دو شنبه 30 دی 1392, 7:29 am

farid6080 نوشته شده:آیا شما کیس افغانی هم تنظیم می کنید. با چه مبلغی؟
سلام،
بله دوست عزیز، ما با تعداد زیادی از پناهجویان افغان فعالیت نموده ایم.
هم اکنون نیز تعدادی کیس افغانی در نروژ، سوئد، آلمان و انگلیس ارائه داده ایم. خوشبختانه یکی از کیسهای تهیه شده در نروژ به تازگی موفق به گرفتن پناهندگی شده اند و سایر کیسها نیز از شرایط بسیار خوبی برخوردارند.
هزینه تهیه کیس برای همه یکسان است. در حال حاضر هزینه تهیه کیس ۵ میلیون تومان است. این هزینه کل پروسه پناهندگی تا زمان دریافت اقامت را شامل میشود و کلیه مدارک مورد نیاز بر روی پرونده را از ما دریافت خواهید نمود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » دو شنبه 30 دی 1392, 7:36 am

majid1986 نوشته شده:درود
جناب چاووشی شما کیس پناهندگی هنری هم درست میکنید؟
من چند جا توی گوگل کیس پناهندگی دیدم که یک گروه فیلمساز داشتن کار میکردن
شما خبری دارید؟
کسی میدوونه چجوری هستش؟
سلام،
اخیرا با یکی از پناهجویان که در زمینه موسیقی فعالیت داشتند همکاری داشتیم و کیس پناهندگی ایشان را در زمینه هنری مورد علاقه شان (موسیقی) تهیه نمودیم. خوشبختانه ایشان موفق به گرفتن پناهندگی در اتریش شدند.
با توجه به اینکه رژیم جمهوری اسلامی یک رژیم هنرستیز است و رابطه خوبی با هنرمندان ندارد، میتوان زمینه هنری شما را دستمایه تهیه یک کیس خوب قرار داد.
در صورت نیاز به کمک با ما تماس بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » دو شنبه 30 دی 1392, 7:38 am

benjamin نوشته شده:سلام کل هزینه پناهندگی برای انگلیس چقدر تموم میشه و مقدار پولی که لازمه همراهم باشه چقدر هست من میخام قانونی برم ولی با یه کیس مطمئن .و این پروسه چقدر زمان میبره
سلام،
تهیه کیس پناهندگی توسط ما ۵ میلیون تومان هزینه دارد و کل پروسه پناهندگی تا زمان دریافت اقامت را شامل میشود. در این صورت کلیه مدارک مورد نیاز جهت دریافت پناهندگی را از ما دریافت خواهید کرد.
البته اگر بخواهید از کانالهای دیگر کیس خود را تهیه کنید این هزینه قطعا بسیار بالاتر خواهد بود. هم اکنون ما با پناهجویی کار میکنیم که کیس خود را به قیمت ۳.۰۰۰ پوند از یک "وکیل" تهیه کرده است. کیسی که این به اصطلاح وکیل به ایشان داده است بسیار ساده و پیش پا افتاده است به نحوی که خود پناهجو نیز میتوانست به راحتی چنین کیسی را تهیه کند. متاسفانه کیس این پناهجو رد شده است و اکنون پروسه کاری خود را با ما شروع کرده است.
در انگلیس پس از درخواست پناهندگی کمکهای دولتی دریافت خواهید کرد. هرچند این کمکها زیاد نیستند ولی در صورتی که بخواهید بدون ریخت و پاش هزینه کنید کفاف هزینه های روزمره را خواهد داد.
تهیه کیس پناهندگی توسط ما حدود ۲ هفته زمان نیاز دارد و پس از تهیه کیس نیاز است که خود شما نیز کیس را مطالعه کرده و به ان مسلط شوید. در مجموع بهتر است حداقل از یک ماه قبل از مسافرت به فکر تهیه کیس باشید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Hoseinsawari
پست: 1
تاریخ عضویت: سه شنبه 8 بهمن 1392, 11:51 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Hoseinsawari » سه شنبه 8 بهمن 1392, 12:01 pm

سلام آقای چاوشی

greenboy
پست: 1
تاریخ عضویت: یک شنبه 13 بهمن 1392, 8:15 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط greenboy » یک شنبه 13 بهمن 1392, 6:36 pm

سلام اميدوارم حالتون خوب باشه من تازه با سايت تون اشنا شدم اگه ممکنه منو راهنمايي کنيد من به اتهامات جرايم رايانه اي و جاسوسي و تبليغ عليه نظام و تبليغ به نفع گروه هاي مخالف نظام جمهوري اسلامي حدود يک سالي زندان بودم اون هم بند سياسي دادنامه و شماره پرونده ام رو هم دارم حاضرم برم انگشت نگاري پليس اگاهي و برگه سو پيشينه ام رو هم بگيرم در ضمن هم بندي هام براي هم دردي و حمايت از من در زندان اسمم را به صورت مخفي به سايت هاي حقوق بشري و عفو بين الملل و سازمان ملل دادن و وقتي اسمم رو سرچ مي کنم تو حدود 20 سايت ايراني و5 سايت انگليسي هستش با اين اوصاف به نظر شما کجا مي تونم پناهنده بشم در ضمن دستم هم از نظر مالي خاليه اخه من يک کارگرم ولي انگليسي و عربي ام خوبه وميتونم ترجمه و تدريس کنم با اين اوصاف خواهش ميکنم راهنمايي ام کنيد

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » دو شنبه 14 بهمن 1392, 6:35 pm

سلام دوست عزیز،
مدارکی که در دست دارید جهت تهیه یک پرونده قوی پناهندگی مناسب هستند. با فرموله کردن یک کیس خوب و ارائه مدارکی که در دست دارید شانس موفقیت زیادی خواهید داشت.
هرگونه مدرکی در ارتباط با فعالیتهایی که به آنها اشاره نمودید "اتهامات جرايم رايانه اي و جاسوسي و تبليغ عليه نظام و تبليغ به نفع گروه هاي مخالف نظام جمهوري اسلامي" داشته باشید کمک زیادی به تصدیق حرفهای شما و در نتیجه تقویت کیستان خواهد نمود. همچنین در نظر داشته باشید کیس را به نحوی تنظیم کنید که نشان دهد امنیت شما همچنان در خطر است و به فعالیتهای خود بر علیه رژیم همچنان ادامه میدهید.
در زمینه فعالیتهایی که دوستانتان در سایتهای مختلف انجام داده اند مساله مهم این است که بتوانید اثبات کنید شما فرد واقعی پشت نام مستعار مذکور هستید. در واقع بایستی بتوانید نشان دهید شما همان فردی هستید که در سایتهای مختلف اسم مستعارتان آمده است. در صورتی که در سایتهای اشاره شده عکس شما موجود باشد کارتان تا حد زیادی آسانتر خواهد بود.
سوال شما در ارتباط با اینکه کجا پناهنده شوید بستگی کامل به خودتان دارد. در مجموع کشورهای شمال و غرب اروپا شرایط بهتری جهت پناهندگی دارند. کانادا و استرالیا نیز جهت درخواست پناهندگی مناسب هستند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

mehrdad8
پست: 1
تاریخ عضویت: پنج شنبه 9 خرداد 1392, 4:41 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط mehrdad8 » دو شنبه 28 بهمن 1392, 12:56 am

با عرض سلام و خسته نباشید
آیا کسی که در ایران هیچ گونه مدرک و سند از در خطر بودن خود وخانواده اش ندارد میتواند کیسی تهیه کند که احتمال قبولی داشته باشد؟

Rybak
پست: 1
تاریخ عضویت: سه شنبه 20 اسفند 1392, 8:27 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Rybak » سه شنبه 20 اسفند 1392, 8:42 am

باسلام
آقای چاوشی میخواستم بپرسم اگرشخصی که زیرهجده سال سن دارددین خودراعوض کندوسپس به طورقاچاقی واردترکیه شودسپس به سازمان unتقاضای پناهندگی دهدشانس پرونده او چقدرخواهدبود؟ درضمن خواهشمندم بگوییدیعنی چه مدرک جمع کردن وچگونه میتوانم این کارراانجام دهم؟
باتشکر

نمایه کاربر
iranian
پست: 1096
تاریخ عضویت: جمعه 29 آذر 1392, 2:02 am
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط iranian » شنبه 24 اسفند 1392, 8:50 pm

Rybak نوشته شده:باسلام
آقای چاوشی میخواستم بپرسم اگرشخصی که زیرهجده سال سن دارددین خودراعوض کندوسپس به طورقاچاقی واردترکیه شودسپس به سازمان unتقاضای پناهندگی دهدشانس پرونده او چقدرخواهدبود؟ درضمن خواهشمندم بگوییدیعنی چه مدرک جمع کردن وچگونه میتوانم این کارراانجام دهم؟
باتشکر
شانس این کیس صفر هست
تغییر دین به تنهایی کافی نیست
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

Adel kh
پست: 1
تاریخ عضویت: سه شنبه 5 فروردین 1393, 9:51 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Adel kh » سه شنبه 5 فروردین 1393, 10:11 pm

بله

Abolfazl69
پست: 1
تاریخ عضویت: یک شنبه 10 فروردین 1393, 11:18 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Abolfazl69 » یک شنبه 10 فروردین 1393, 11:23 pm

سلام، می خواستم بدونم کل هزینه پناهندگی به نروژ چقدره و اینکه بعداز پناهنده شدن در نروژ کمک دولتی به من تعلق میگیره (کمک های دولتی شامل چه مواردی هستند؟).

نمایه کاربر
iranian
پست: 1096
تاریخ عضویت: جمعه 29 آذر 1392, 2:02 am
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط iranian » سه شنبه 12 فروردین 1393, 9:44 pm

Abolfazl69 نوشته شده:سلام، می خواستم بدونم کل هزینه پناهندگی به نروژ چقدره و اینکه بعداز پناهنده شدن در نروژ کمک دولتی به من تعلق میگیره (کمک های دولتی شامل چه مواردی هستند؟).
بله کمک مالی تعلق میگیره ولی به اندازه ای نیست که بخوای بهش دل خوش کنی
قبلا حقوق بیشتری میدادن که واقعا عالی بود ولی متاسفانه به خواطر سوء استفاده بررخی پناهجوها (پولها رو میفرستادن کشورشون )برای همین موضوع دولت بودجه رو کم کرد تا پناهجو پولی براش نمونه که بتونه برای کشورش بفرسته
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

korush.pakzad
پست: 246
تاریخ عضویت: جمعه 2 فروردین 1392, 12:00 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط korush.pakzad » جمعه 29 فروردین 1393, 6:34 pm

iranian نوشته شده:
Abolfazl69 نوشته شده:سلام، می خواستم بدونم کل هزینه پناهندگی به نروژ چقدره و اینکه بعداز پناهنده شدن در نروژ کمک دولتی به من تعلق میگیره (کمک های دولتی شامل چه مواردی هستند؟).
بله کمک مالی تعلق میگیره ولی به اندازه ای نیست که بخوای بهش دل خوش کنی
قبلا حقوق بیشتری میدادن که واقعا عالی بود ولی متاسفانه به خواطر سوء استفاده بررخی پناهجوها (پولها رو میفرستادن کشورشون )برای همین موضوع دولت بودجه رو کم کرد تا پناهجو پولی براش نمونه که بتونه برای کشورش بفرسته
کمکهای مالی دولت به پناهجو, بعد از گرفتن اقامت کم نشده و نروژ یکی از کشورهاییه که پول خیلی خوبی بعد از اقامت گرفتن به پناهنده ها میده تا شروع خوبی داشته باشند. یعنی به مدت دو سال هر شخصی باید به کلاسهای نروژی بره و در این مدت پول خیلی خوبی بهش میدن. در ضمن هر شخصی میتونه پولش رو به هر مصرفی که دلش بخواد برسونه. فرستادن پول به کشور برای خانواده, هیچ مانعی نداره و سو استفاده به حساب نمیاد.

korush.pakzad
پست: 246
تاریخ عضویت: جمعه 2 فروردین 1392, 12:00 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط korush.pakzad » جمعه 29 فروردین 1393, 6:37 pm

iranian نوشته شده:
Rybak نوشته شده:باسلام
آقای چاوشی میخواستم بپرسم اگرشخصی که زیرهجده سال سن دارددین خودراعوض کندوسپس به طورقاچاقی واردترکیه شودسپس به سازمان unتقاضای پناهندگی دهدشانس پرونده او چقدرخواهدبود؟ درضمن خواهشمندم بگوییدیعنی چه مدرک جمع کردن وچگونه میتوانم این کارراانجام دهم؟
باتشکر
شانس این کیس صفر هست
تغییر دین به تنهایی کافی نیست
تغییر دین کیسی نیس که شانسش صفر باشه. خیلیها با این کیس اقامت میگیرند ولی مراحل زیادی باید طی بشه و آدم باید زحمت بکشه تا با این کیس جواب بگیره. اما زیر 18 سال , امکان خیلی کمی داره که جواب بگیره

نمایه کاربر
iranian
پست: 1096
تاریخ عضویت: جمعه 29 آذر 1392, 2:02 am
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط iranian » جمعه 29 فروردین 1393, 11:24 pm

korush.pakzad نوشته شده:
iranian نوشته شده:
Abolfazl69 نوشته شده:سلام، می خواستم بدونم کل هزینه پناهندگی به نروژ چقدره و اینکه بعداز پناهنده شدن در نروژ کمک دولتی به من تعلق میگیره (کمک های دولتی شامل چه مواردی هستند؟).
عزیز کیس خریدنی که به درد نمیخوره :D
بله کمک مالی تعلق میگیره ولی به اندازه ای نیست که بخوای بهش دل خوش کنی
قبلا حقوق بیشتری میدادن که واقعا عالی بود ولی متاسفانه به خواطر سوء استفاده بررخی پناهجوها (پولها رو میفرستادن کشورشون )برای همین موضوع دولت بودجه رو کم کرد تا پناهجو پولی براش نمونه که بتونه برای کشورش بفرسته
کمکهای مالی دولت به پناهجو, بعد از گرفتن اقامت کم نشده و نروژ یکی از کشورهاییه که پول خیلی خوبی بعد از اقامت گرفتن به پناهنده ها میده تا شروع خوبی داشته باشند. یعنی به مدت دو سال هر شخصی باید به کلاسهای نروژی بره و در این مدت پول خیلی خوبی بهش میدن. در ضمن هر شخصی میتونه پولش رو به هر مصرفی که دلش بخواد برسونه. فرستادن پول به کشور برای خانواده, هیچ مانعی نداره و سو استفاده به حساب نمیاد.
تا دیروز شک داشتم ولی الان مطمن شدم که شما اصلا نروز نیستی اگر بودی این حرف رو نمیزدی
چند سال قبل به دلیل خروج مبلغ فابل توجه ای از بودجه کشور نروژ به خارج از نروژ باعث شد دولت تصمیم بر این گرفت که بودجه ای که برای پناهنده ها صرف میشه کاهش پیدا کنه که پناهجو اخر ماه پولی براش نمونه که بخواد به خارج از کشور بفرسته
چون این پول مال مردم هست و نباید سرمایه بی دلیل از کشور بیرون بره
پولی که قبلا میدادن به اندازه زیادی بود که در حال حاضر کمتر شده
اونم به خواطر اعتراض به این قضیه بود

اونحا سیستم به شکلی هست که هر سال امار دقیق سرمایه ها وارد شده و خارج شده برسی میشه و سعی میکنن سیاست اقتصادی کشور رو جوری تعیین کنن که جلوی خروج سرمایه رو بگیرن برای همین اون کشور هر ساله جزو بهترین و مرفه ترین کشور های دنیا هست

هر کسی میتونه پول شخصی خودشو که کارکرده و برای اقتصاد کشور نروژ مفید بوده برای هر کجای دنیا بفرسته ولی پولی که صرفا برای حمایت از خود پناهجو هست نباید به خارج از کشور فرستاده بشه ، چون خروج بی سود سرمایه از هر مملکتی ضرر هست و باید جلوشو گرفت
نروژ اگر اینقدر رو این مسائل حساس نبود که الان فرقی با ایران نداشت کاش سیستمی که بر نروژ حاکم شده به ایران هم حاکم بشه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
iranian
پست: 1096
تاریخ عضویت: جمعه 29 آذر 1392, 2:02 am
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط iranian » جمعه 29 فروردین 1393, 11:30 pm

korush.pakzad نوشته شده:
iranian نوشته شده:
Rybak نوشته شده:باسلام
آقای چاوشی میخواستم بپرسم اگرشخصی که زیرهجده سال سن دارددین خودراعوض کندوسپس به طورقاچاقی واردترکیه شودسپس به سازمان unتقاضای پناهندگی دهدشانس پرونده او چقدرخواهدبود؟ درضمن خواهشمندم بگوییدیعنی چه مدرک جمع کردن وچگونه میتوانم این کارراانجام دهم؟
باتشکر
شانس این کیس صفر هست
تغییر دین به تنهایی کافی نیست
تغییر دین کیسی نیس که شانسش صفر باشه. خیلیها با این کیس اقامت میگیرند ولی مراحل زیادی باید طی بشه و آدم باید زحمت بکشه تا با این کیس جواب بگیره. اما زیر 18 سال , امکان خیلی کمی داره که جواب بگیره
کیس تغییر دین در نروژ شاید چندین سال گذشته میشد دلیلی برای پناهندگی باشه ولی دیگه کیس ضعیفی هست
به خواطر اینکه متوجه شدن داره از این کیس برای گرفتن اقامت سوء استفاده میشه برای همین اگر کسی کیس تغییر دین بده به احتمال نود درصد دیپورتی در انتظارش هست اگر قانونی رفته باشه
و گر قاچاقی رفته باشه باید در کمپ ها بپوسه
مگر اینکه دلایل و مدارک قابل قبولی برای کیسش داشته باشه که امیدی باشه
نه به زحمتش می ارزه و نه زود جواب میده
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » یک شنبه 31 فروردین 1393, 3:46 am

mehrdad8 نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشید
آیا کسی که در ایران هیچ گونه مدرک و سند از در خطر بودن خود وخانواده اش ندارد میتواند کیسی تهیه کند که احتمال قبولی داشته باشد؟
سلام،
داشتن مدارک جهت اثبات کیس ضروری است. ارائه کیس به صورت شفاهی و بدون مدارک شانس موفقیت را به شدت کاهش میدهد.
اگر هیچ گونه سند و مدرکی دال بر در خطر بودن امنیت خود ندارید میتوانید از ما کمک بگیرید. ما کل پروسه کیس و همچنین مدارکی که نشان دهد در ایران مشکل امنیتی دارید را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » یک شنبه 31 فروردین 1393, 4:06 am

Rybak نوشته شده:باسلام
آقای چاوشی میخواستم بپرسم اگرشخصی که زیرهجده سال سن دارددین خودراعوض کندوسپس به طورقاچاقی واردترکیه شودسپس به سازمان unتقاضای پناهندگی دهدشانس پرونده او چقدرخواهدبود؟ درضمن خواهشمندم بگوییدیعنی چه مدرک جمع کردن وچگونه میتوانم این کارراانجام دهم؟
باتشکر
سلام،
دوست عزیز تغییر دین به تنهایی جهت دریافت پناهندگی کافی نیست.
در کیس تغییر دین مصاحبه کنندگان بدنبال این موضوع هستند که اولا دلیل تغییر دین شما چیست؟ آیا صرفا جهت گرفتن پناهندگی تغییر دین داده اید یا اینکه واقعا به دین جدید علاقه مند هستید. بایستی دلایل کافی داشته باشید که چرا از دین اسلام بریده اید و به دین جدید گرایش دارید.
مساله مهمتر این است که بتوانید نشان دهید رژیم ایران متوجه تغییر دین شما شده است و بدین خاطر تحت تعقیب قرار گرفته اید. در واقع مسولین پرونده بدنبال این موضوع هستند که آیا شما در ایران تحت تعقیب هستید یا خیر.
در صورتی که بتوانید نشان دهید در ایران برای دین جدید خود تبلیغ میکرده اید و مردم را به تغییر دین تشویق میکرده اید میتواند کیس قویتری باشد.
در نظر داشته باشید که بایستی بتوانید با مدارک و دلایل کافی گفته های خود را اثبات کنید. هر مدرکی که نشان دهنده تغییر دین شما باشد و یا نشان دهد شما در جهت تبلیغ دین خود فعالیت میکرده اید میتواند در تقویت پرونده مفید باشد. همچنین مدارکی که نشان دهد به دلیل گرایش به دین جدید تحت تعقیب هستید میتواند کمک زیادی به تقویت کیس نماید.
در صورت نیاز میتوانید کل پروسه تهیه کیس را با ما انجام دهید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

خانم هما
پست: 6
تاریخ عضویت: چهار شنبه 10 اردیبهشت 1393, 6:37 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط خانم هما » پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 7:00 am

سلام آقای چاوشی عزیز من بابت تغییر دینی که دادم و تبلیغاتی که برا دین جدید داشتم از قبیل چاپ و تهیه جزوه و دادن اونها به دوستان و موارد مشابه چندین بار مورد اخطار نیروهای امنیتی قرار گرفتم خودم و همسرم و دو کودکم بارها مورد تبعیض و تهدید ق ار گرفتیم الان در صدد گرفتن ویزا برای اسپانیا هستیم اولا شانس قبولی با شرایطی که گفتم تا چه حد است و دوما اگر ما بیاویزی اسپانیا به اروپا بیرم احتمال اینکه بتونیم تو کشور دیگه تقاضا بدیم هست و سوال بعدی اینکه اگر نتوانستیم به کشور دیگه بیرم شرایط حمایتی دولت از پناهندگان تو اسپانیا به چه شکل است؟

Kurdish
پست: 222
تاریخ عضویت: سه شنبه 5 فروردین 1393, 11:38 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Kurdish » پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 11:39 am

خانم هما نوشته شده:سلام آقای چاوشی عزیز من بابت تغییر دینی که دادم و تبلیغاتی که برا دین جدید داشتم از قبیل چاپ و تهیه جزوه و دادن اونها به دوستان و موارد مشابه چندین بار مورد اخطار نیروهای امنیتی قرار گرفتم خودم و همسرم و دو کودکم بارها مورد تبعیض و تهدید ق ار گرفتیم الان در صدد گرفتن ویزا برای اسپانیا هستیم اولا شانس قبولی با شرایطی که گفتم تا چه حد است و دوما اگر ما بیاویزی اسپانیا به اروپا بیرم احتمال اینکه بتونیم تو کشور دیگه تقاضا بدیم هست و سوال بعدی اینکه اگر نتوانستیم به کشور دیگه بیرم شرایط حمایتی دولت از پناهندگان تو اسپانیا به چه شکل است؟
دوست عزیز

با توجه به اطلاعاتی که من دارم کشورهایی مثل فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا و یونان دهنشون خیلی وقته سرویس شده. این کشورها اکثرا پروسه پناهندگیشون یه کم طولانیه و حمایتی هم ازتون نمیشه مقل : پیداکردن کار و تهیه خانه و تحصیل و حمایت مالی و ...
تصویر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 12:42 pm

سلام،
کلیه مدارکی که نشان دهنده تغییر دین و یا تبلیغ دین جدید باشد در پرونده پناهندگی مفید خواهند بود. مهمترین مدارک مواردی هستند که نشان دهنده به خطر افتادن امنیت شما باشند، از جمله مدارکی دال بر اخطار از طرف نیروی انتظامی و یا نهادهای اطلاعتی.
مدارکی که نشان دهند رژیم ایران متوجه تغییر دین شما شده باشد و یا اثبات کند فعالیتهای تبلیغی شما مورد توجه رژیم قرار گرفته اند، کمک زیادی به تقویت پرونده خواهند نمود.
نکته ای که بایستی در تهیه کیس به ان توجه داشته باشید این است که -با توجه به خروج قانونی- با این سوال مواجه خواهید شد که چرا رژیم ایران از خروج شما ممانعت به عمل نیاورد؟ در کیس خود بایستی بتوانید به این سوال جواب قانع کننده دهید.
اگر در کشور دیگری غیر از کشور صادر کننده ویزا (اسپانیا) درخواست پناهندگی دهید شامل قانون دوبلین شده و به اسپانیا دیپورت خواهید شد. اگر هدفتان درخواست پناهندگی در کشور دیگری غیر از اسپانیا است بهتر است از همان کشوری که تصمیم به درخواست پناهندگی دارید ویزا دریافت کنید.
حمایتها در اسپانیا معمولا بسیار کم و ناکافی است. اسپانیا با مشکلات بزرگ اقتصادی مواجه است و معمولا توانایی رسیدگی به شهروندان خود را نیز ندارد.
در صورت نیاز به کمک در زمینه دریافت ویزا یا تهیه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

خانم هما
پست: 6
تاریخ عضویت: چهار شنبه 10 اردیبهشت 1393, 6:37 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط خانم هما » پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 6:54 pm

جناب آقای چاوشی گرامی از نحوه آموزش و تحصیل بچه ها در این سن 12 و تحصیل4 ساله اطلاع دارید ؟ برای منفعل فقط ویزای اسپانیا مقدورمیباشد و با توجه به مشکلاتی که در ایران دارم امکان صبر کردن برایم وجود ندارد تنها نگرانی من در حال حاضر وجود امکانات برای بچه ها جهت ادامه تحصیل است از پاسخگویی شما بی اندازه سپاسگزارم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » شنبه 13 اردیبهشت 1393, 9:51 am

افراد زیر ۱۸ سال از همان ابتدای درخواست پناهندگی مشغول به تحصیل میشوند. تحصیل ابتدا جهت یادگیری زبان ان کشور است و پس از طی کردن دوره های زبان با سایر دانش آموزان ان کشور تحصیلات خود را ادامه خواهند داد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

خانم هما
پست: 6
تاریخ عضویت: چهار شنبه 10 اردیبهشت 1393, 6:37 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط خانم هما » شنبه 13 اردیبهشت 1393, 7:15 pm

بابت راهنماییهای بی اندازه سپاسگزارم

babak1350
پست: 4
تاریخ عضویت: جمعه 19 اردیبهشت 1393, 3:19 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط babak1350 » شنبه 20 اردیبهشت 1393, 3:39 pm

benjamin نوشته شده:سلام کل هزینه پناهندگی برای انگلیس چقدر تموم میشه و مقدار پولی که لازمه همراهم باشه چقدر هست من میخام قانونی برم ولی با یه کیس مطمئن .و این پروسه چقدر زمان میبره

thewriter
پست: 5
تاریخ عضویت: دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 5:11 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط thewriter » سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 7:13 pm

سلام آقای چاوشی. به راهنمایی احتیاج دارم.
من همجنسگرا هستم و می خوام بدونم که چطوری می تونم با استفاده از این چیز از انگلستان پناهندگی بگیرم. من در سن شانزده سالگی بهم تجاوز شد و تا دو سال شخصی که به من تجاوز کرده بود، منو تهدید می مق کرد.
کیس من آیا مدرک هم برای اثبات خواهد خواست. می خوام بدونم که آیا شانس موفقیت داره. در واقع هدفم اینه که بهشون این قضیه رو توضیح بدم، و بگم که احساس امنیت ندارم توقص ی ایران. اینکه هر لحظه ممکنه توی صورتم اسید بپاشه کسی که تهدیدم کرده و از این حرفا. فایده ای داره؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » چهار شنبه 31 اردیبهشت 1393, 8:35 am

سلام،
زمینه مورد نظر شما جهت تهیه کیس مناسب است ولی صرف همجنسگرا بودن به تنهایی جهت درخواست پناهندگی کافی نیست. از طرفی کیس پناهندگی بایستی به نحوی باشد که نشان دهد امنیت شما در حال حاضر در خطر است. از گفته های شما اینگونه استنباط میشود که فردی که به شما تجاوز کرده است شما را به مدت ۲ سال تهدید میکرد و در حال حاضر شما را تهدید نمیکند و خطری از ناحیه ایشان متوجه شما نیست. این نکته را نیز بایستی در نظر داشت که در پرونده پناهندگی در صورتی که بررسی کنندگان پرونده به این نتیجه برسند که پلیس یا حکومت کشور پناهجو میتواند امنیت وی را تامین کند ممکن است با درخواست پناهندگی موافقت نکنند. در واقع کیس را بایستی به نحوی طراحی کنید که نشان دهد پلیس ایران قادر به تامین امنیت شما نیست و یا اینکه خود پلیس و حکومت ایران به دنبال شماست.
بطور کلی کیس بایستی به نحوی باشد که نشان دهد همجنسگرا بودن شما مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته است و در هیچ جای ایران امنیت ندارید.
در صورت نیاز به کمک میتوانید پروسه کیس خود را با ما انجام دهید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

rozita
پست: 3
تاریخ عضویت: شنبه 3 خرداد 1393, 7:19 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط rozita » شنبه 3 خرداد 1393, 8:13 pm

سلام. من دختری 34 ساله و دوست پسرم 28 ساله در ایران خانواده ها مخالف ازدواج ما هستن میخواهیم پناهنده شویم و راهی که کم هزیننه باشد ولی صد در صد لطفا ما را راهنمایی کنید... میشود کیس مطمنی پیدا کرد..،

rozita
پست: 3
تاریخ عضویت: شنبه 3 خرداد 1393, 7:19 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط rozita » شنبه 3 خرداد 1393, 8:36 pm

سلام لطفا به من جواب بدهید... دختری 34 ساله ودوست پسرم 28 ساله در ایران به علاچت اینکه با ازدواج ما نخالف هستن اصمیم گرفتیم از کشور خارج شویم ایا باید پناهنده شویم؟کیس مناسبی برای نا هست که صد درصد اقامت بگیریم. و اینکه هزینه کم باشد لطفا دقیق راهنمایی کنید چون اصلا اگاهی نداریم که باید چکار کنیم..

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » یک شنبه 4 خرداد 1393, 3:39 am

سلام،
قطعا میتوانید در خارج از ایران درخواست پناهندگی دهید ولی کیسی که مدنظر شماست جهت دریافت پناهندگی کافی نیست. بهتر است به فکر تهیه کیس بهتری باشید.
کیسهای مذهبی و سیاسی در حال حاضر مناسبتر هستند.
در صورت نیاز میتوانید به کمک ما کیس مناسب تهیه کنید. هزینه دریافت کیس از ما در حال حاضر ۶ میلیون تومان است و کل پروسه پناهندگی از ابتدا تا زمان به نتیجه رسیدن پرونده را در بر میگیرد. این هزینه شامل یک کیس قوی و مناسب و کلیه مدارک مورد نیاز پرونده میباشد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ali tik
پست: 3
تاریخ عضویت: پنج شنبه 8 خرداد 1393, 8:14 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط ali tik » پنج شنبه 8 خرداد 1393, 8:30 am

سلام.بنده قصد دارم جهت پناهندگي از كشور خارج بشم و به تركيه برم .پرونده سياسي. و زندان هم دارم .كه از طرف سازمان عف بين الملل هم تاييد شده و به نام بنده بيانيه دادند .ميخواستم بدانم كه مدت زمان تخميني كه من بايد در تركيه باشم چقدر هست و آيا ميشه پيش بيني كرد كه كدام كشور بنده را به عنوان پناهنده قبول خواهد كرد. با تشكر

نمایه کاربر
iranian
پست: 1096
تاریخ عضویت: جمعه 29 آذر 1392, 2:02 am
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط iranian » جمعه 9 خرداد 1393, 11:52 pm

ali tik نوشته شده:سلام.بنده قصد دارم جهت پناهندگي از كشور خارج بشم و به تركيه برم .پرونده سياسي. و زندان هم دارم .كه از طرف سازمان عف بين الملل هم تاييد شده و به نام بنده بيانيه دادند .ميخواستم بدانم كه مدت زمان تخميني كه من بايد در تركيه باشم چقدر هست و آيا ميشه پيش بيني كرد كه كدام كشور بنده را به عنوان پناهنده قبول خواهد كرد. با تشكر
قبولی شما با این شرایط تضمینی هست
ولی ترکیه باید وکیل بگیری کیس های سیاسی رو دیر جواب میدن و بعد از جواب دادن مراحل انتقال به کشور سوم طول میکشه حالا وکیل بگیرید شاید بشه کمی روند این پروسه را کمتر کرد
با توجه به اینکه پرونده پناهندگی خوبی داری توصیه من اینه اگر میتونی برو یک کشور اروپایی وقتت را در ترکیه تلف نکن
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

ali tik
پست: 3
تاریخ عضویت: پنج شنبه 8 خرداد 1393, 8:14 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط ali tik » دو شنبه 12 خرداد 1393, 6:09 pm

لطف ميكنيد بيشتر راهنمايي كنيد ؟ منظور از كشور اروپايي كجا چون هميطور كه خبر دارين مشكل ويزا هست و چون متاهل هستم و يه فرزند دارم نميتونم ريسك قاچاقي رفتن رو بكنم

نمایه کاربر
iranian
پست: 1096
تاریخ عضویت: جمعه 29 آذر 1392, 2:02 am
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط iranian » دو شنبه 12 خرداد 1393, 11:09 pm

ali tik نوشته شده:لطف ميكنيد بيشتر راهنمايي كنيد ؟ منظور از كشور اروپايي كجا چون هميطور كه خبر دارين مشكل ويزا هست و چون متاهل هستم و يه فرزند دارم نميتونم ريسك قاچاقي رفتن رو بكنم
خوب ویزا شنگن اگر بتونی بگیری خوبه مثلا از اتریش یا المان ویزا بگیری و از همون جا تقاضای پناهندگی کنی ،
چون کیس داری با ویزا بری مشکلی برای قبول نشدن نیست

اگر ویزا نمیتونی بگیری و به هر دلیلی باید قاچاقی بری به هیچ وجه خانوادت رو اواره نکن؛ خودت برو قاچاقی بعد اینکه تونستی پناهندگی بگیری میتونی قانونی خانوادت رو بیاری پیش خودت

و اگر نمیتونی تنهایی بری و خانوادت در خطر هستن در حال حاضر بهترین کار همون رفتن به ترکیه هست ، چون سازمان عف بين الملل برات بیانیه صادر کرده میشه پروسه برسی رو جلو انداخت، بیشتر پناهجو های ترکیه را امریکا یا کانادا قبول میکنند
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

ehsan7
پست: 14
تاریخ عضویت: یک شنبه 1 تیر 1393, 8:35 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط ehsan7 » دو شنبه 2 تیر 1393, 9:58 am

سلام
من 29 سالمه. بعد از انتخابات 88 فعالیت سیاسیم رو با عضویت توی سایت بالاترین و ایجاد یک وبلاگ شروع کردم و مطالب سیاسی و ضد دین اسلام رو از طریق همین وبلاگ خودم که فیلتر شد و منابع دیگه توی بالاترین پست میذاشتم ولی به هیچ جریانی وابسته نبودم. بعد از حدود یک سال و نیم از شروع فعالیتم به دلیل ترس از دستگیری و محارب شناخته شدن دست از فعالیت هام کشیدم و الان حدود 3 سالی میگذره از اون موقع. ولی عضویتم در بالاترین و وبلاگم کماکان به حول خودش باقیه ولی بدون فعالییت. با توجه به اینکه پرونده من بالقوه سنگینه ولی از اونجا که گیر نیافتادم خطری منو تهدید نکرده، چه جور کیس و سناریویی میتونه حتما جواب بده برای مصاحبه و کدوم کشورها برای اقدام مناسبتر هستند.
ممنونم از همفکریتون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » سه شنبه 3 تیر 1393, 7:41 am

درود،
فعالیتهایی که انجام داده اید میتواند در جهت تهیه یک کیس قوی مورد استفاده قرار گیرند. نیاز است فعالیتهای وبلاگ نویسی را ادامه دهید. البته به نحوی که برایتان مشکلی در ایران ایجاد نکند.
در کیس خود بایستی نشان دهید که فعالیت شما مورد توجه رژیم قرار گرفته و تحت تعقیب قرار گرفته اید. اگر فعالیتها همچنان مخفیانه باشند و اداره مهاجرت به این نتیجه برسد که امنیت شما بخاطر فعالیتهایتان به خطر نیفتاده است این رسک وجود دارد که درخواست پناهندگی را رد کنند.
بطور کلی گرفتن پناهندگی در کانادا و امریکا آسانتر از اروپا هست.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس یا جهت خروج از ایران میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ehsan7
پست: 14
تاریخ عضویت: یک شنبه 1 تیر 1393, 8:35 pm

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط ehsan7 » شنبه 28 تیر 1393, 4:29 pm

جناب چاوشی شما تو توضیحاتتون در مورد تهیه کیس فرمودین کیس رو ضمانت میکنین . آیا منظورتون اینه که هزینه کیس در صورت رد شدن برگردونده میشه ؟

نمایه کاربر
amiraaaaaa
پست: 303
تاریخ عضویت: یک شنبه 7 مهر 1392, 12:53 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط amiraaaaaa » شنبه 28 تیر 1393, 10:06 pm

???

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
پست: 1803
تاریخ عضویت: چهار شنبه 25 فروردین 1389, 7:05 pm
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » یک شنبه 29 تیر 1393, 4:16 pm

سلام،
کیس تا حد امکان قوی تهیه میشود و معمولا اغلب کیسها در صورت ارائه یک دفاع خوب توسط پناهجو در مرحله اول جواب میگیرند. در صورت رد شدن درخواست پناهندگی در مرحله اول، کیس تقویت میشود و سعی میشود ایراداتی که به کیس گرفته شده است برطرف شود تا پناهجو بتواند در دادگاه جواب بگیرد.
کلا در تهیه کیس پناهندگی یک طرف قضیه مربوط به کیس میشود و طرف دیگر قضیه خود پناهجو است که بایستی بتواند در مصاحبه ها یک دفاع خوب ارائه دهد، ضد و نقیض صحبت نکند، به کیس مسلط باشد، طوری وانمود کند که گویا اتفاقاتی که بیان میکند واقعا برایش اتفاق افتاده است و...
البته آموزشهای لازم به پناهجو داده میشود و معمولا قبل از مصاحبه ها با پناهجو صحبت میشود تا تسلط کافی به کیس داشته باشد و بتواند سوالات احتمالی را به خوبی جواب دهد.
با همه تلاشهای فوق در صورتی که پناهجو موفق به گرفتن پناهندگی نشود (که احتمال ان بسیار کم است) بخشی از هزینه ها که مربوط به تهیه مدارک است کسر میگردد و مابقی به پناهجو برگردانده میشود. حدود نصف هزینه کیس صرف تهیه مدارک میشود.
همه تلاش ما بر این است که پناهجو موفق به گرفتن پناهندگی شود زیرا در صورتی که پناهجو با طی کلیه مراحل پناهندگی موفق به دریافت اقامت نشود ضرری که متوجه ایشان میشود بسیار بزرگتر و سنگینتر از هزینه ای است که برای کیس پرداخت نموده است.

پیروز باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

afshiin
پست: 1
تاریخ عضویت: سه شنبه 31 تیر 1393, 5:03 am

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط afshiin » سه شنبه 31 تیر 1393, 5:11 am

با سلام!
میخواستم ببینم عدم استخدام در بعضی مشاغل برای اقلیت های مذهبی و تبعیض کیس قوی هست یا نه؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 96 مهمان