تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگی

پست توسط Admin » سه شنبه 31 تیر 1393, 9:20 am

سلام،
صرف از دست دادن شغل یا عدم استخدام بخاطر عقاید مذهبی دلیل خوبی جهت درخواست پناهندگی نیست. بطور کلی بهتر است در کیس خود مسائل مالی و اقتصادی را وارد نکنید. در حال حاضر بسیاری از پناهجویان در واقع پناهجو نیستند و اصطلاحا "مهاجرین اقتصادی" هستند. در بررسی کیس تلاش زیادی میشود تا تشخیص داده شود آیا پناهجو واقعا پناهجو است یا یک "مهاجر اقتصادی" است. در صورتی که تشخیص داده شود پناهجو صرفا بدلیل مسائل مالی و رفاه بیشتر از کشور خود خارج شده است درخواست پناهندگی وی رد میشود. حتی بهتر است در کیس خود نشان دهید از نظر مالی شرایط بسیار خوبی در ایران داشته اید و بدلیل اینکه امنیت شما تامین نبوده است مجبور شده اید زندگی و رفاهی که در ایران داشته اید را از دست بدهید و فرار کنید.
بطور کلی پناهندگی به کسی تعلق میگیرد که بدلیل مسائل، سیاسی، مذهبی، اجتماعی، جنسیتی و... امنیتش در خطر باشد و خطر زندان، شکنجه، اعدام و... وی را تهدید کند.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

فرشید زرگر

پست توسط فرشید زرگر » سه شنبه 31 تیر 1393, 11:51 am

با سلام آقای چاوشی
من و دخترم دیروز با ویزای شینگن از لهستان وارد آلمان شدیم.توی سفارت ازمون اثر انگشت هم گرفتن
آیا شما میتونید بابت ارایه یک کیس سفت و محکم کمکمون کنید. با تشکر

mortezanl

پست توسط mortezanl » سه شنبه 31 تیر 1393, 11:32 pm

فرشید زرگر نوشته شده:با سلام آقای چاوشی
من و دخترم دیروز با ویزای شینگن از لهستان وارد آلمان شدیم.توی سفارت ازمون اثر انگشت هم گرفتن
فرشید جان آلمان با لهستان قرارداد استرداد داره شما را میفرستند همون لهستان آلمان به پروندتون رسیدگی نمیکند

mortezanl

پست توسط mortezanl » سه شنبه 31 تیر 1393, 11:35 pm

آلمان هرکی میخواد بره مثل هلند بدون اثر انگشت یا غیرقانونی بیاد اصلا به این راحتیها جواب نمیده واقعا تو این زمینه دست کمی از دولت هلند نداره ولی بلژیک الان شنیدم خوب داره جواب میده

mojtaba98073

پست توسط mojtaba98073 » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 11:02 am

با سلام
برنده لاتاری 2015 هستم وهنوز براپرکردن فرم ds-260 هیچ اقدامی نکردم.اگهتمایل به دریافت گرین کارت آمریکاو شرایط ازدواج صوری رو داری به این آدرس ایمیل بزنید.
Mojtabamirfallahi@yahoo.com

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 7:41 pm

فرشید زرگر نوشته شده:با سلام آقای چاوشی
درود دوست عزیز،
همانگونه که دوستمان mortezanl گفتند بر أساس توافقنامه دوبلین شما را به لهستان برمیگردانند. میتوان به حکم دیپورت به لهستان اعتراض نمود اما جهت موفقیت اعتراض بایستی دلایل قوی داشته باشید. دلایل خود را بایستی بیشتر در زمینه حقوق بشری و امنیتی متمرکز کنید. دلایلی از قبیل شرایط بد اقتصادی در لهستان و یا این موضوع که در لهستان به پناهجویان رسیدگی نمیشود به هیچ وجه دلایل خوبی نیستند و مورد پذیرش قرار نمیگیرند.
از طرفی اگر در طی مدت ۶ ماه دولت آلمان نتواند سرنوشت دوبلین شما را مشخص کند خود آلمان مسول رسیدگی به پرونده پناهندگی شما خواهد بود. اطلاعات بیشتر را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:
viewtopic.php?f=19&t=4141
در زمینه تهیه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

alinjh

پست توسط alinjh » یک شنبه 5 مرداد 1393, 2:38 am

من خواستار کیس هستم، شرایط شمارو کاملا مطالعه کردم، دو سوال دارم یکی در مورد پرداخت هزینه به شما: چطور به شما اعتماد کنم و نصف مبلغ رو به شما بدهم که کیس رو ایمیل کنید یا نه اونهم به گفته خودتون ابتدا مختصری از توضیحات و کپی مدارک ؟ و کی و چگونه اصل مدارک که مهم است به دست من میرسه؟ واینکه اگه کیس شما شکست خورد من در کشور انگلستان سر گردانم یا دیپورت میشم شما چه کاری انجام میدید؟
ممنونم جناب چاوشی لطفا کامل پاسخ بدید

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » سه شنبه 7 مرداد 1393, 3:37 am

دقیقا این سوال منم هست.؟ :?:

armin494

Re: تهیه کیس (پرونده) پناهندگیsalam

پست توسط armin494 » پنج شنبه 9 مرداد 1393, 12:43 pm

amiraaaaaa نوشته شده:دقیقا این سوال منم هست.؟ :?:
mishe begid chetor be englis raftid?

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 11 مرداد 1393, 6:02 pm

alinjh نوشته شده:من خواستار کیس هستم، شرایط شمارو کاملا مطالعه کردم، دو سوال دارم یکی در مورد پرداخت هزینه به شما: چطور به شما اعتماد کنم و نصف مبلغ رو به شما بدهم که کیس رو ایمیل کنید یا نه اونهم به گفته خودتون ابتدا مختصری از توضیحات و کپی مدارک ؟ و کی و چگونه اصل مدارک که مهم است به دست من میرسه؟ واینکه اگه کیس شما شکست خورد من در کشور انگلستان سر گردانم یا دیپورت میشم شما چه کاری انجام میدید؟
ممنونم جناب چاوشی لطفا کامل پاسخ بدید
درود،
هزینه کیس در حال حاضر ۶ میلیون تومان است که در طی ۲ قسط دریافت میشود. قسط اول در شروع کار و قسط دوم زمانی که کیس آماده شد. در واقع قبل از تحویل کیس کل هزینه دریافت میشود. در گذشته -جهت ایجاد اطمینان و اعتماد دوطرفه- روش کاری بدینگونه بود که نصف هزینه کیس در ابتدای کار دریافت میشد و نصف باقیمانده پس از دریافت پناهندگی تسویه میگردید. ولی متاسفانه ما هم اکنون پرونده های بسیاری داریم که پناهجو پس از دریافت پناهندگی بطور کلی ارتباط خود با ما را قطع کرده است. بخصوص در آلمان ما تعداد زیادی پرونده داریم که پناهجو با وجود اینکه براحتی و در مرحله اول رسیدگی به پرونده موفق به گرفتن پناهندگی شده است ولی باقیمانده هزینه کیس خود را نپرداخته است. متاسفانه حرکات اینچنینی سبب شده است تا ما کل هزینه کیس را قبل از تحویل کیس دریافت کنیم.
در بخشی از گفته های خود اشاره کرده اید به "کپی مدارک" ما به هیچ وجه مدارک کپی به کسی نمیدهیم. با مدرک کپی نمیتوان پناهندگی گرفت. کلیه مدارک ارائه شده بر روی پرونده پناهندگی بایستی اصل باشند و ما نیز اصل مدارک را در اختیار پناهجو قرار میدهیم.
اصل مدارک بلافاصله پس از تسویه حساب آماده شده و با هماهنگی با پناهجو به آدرسی که پناهجو در اختیار ما میگذارد پست میشوند. زمان ارسال مدارک بستگی به شرایط پناهجو دارد. اگر پناهجو در ایران باشد و درخواست کیس نماید بهتر است مدارک پس از خروج از کشور و زمانی که ایشان درخواست پناهندگی نمودند به آدرس ایشان ارسال شود. این موضوع بدین خاطر است که مدارک بایستی تاریخ داشته باشند و این تاریخ بایستی با کیسی که پناهجو ارائه میدهد هماهنگی داشته باشند. بنابرین بهتر است پناهجو درخواست پناهندگی نماید تا بتوان تاریخ مدارک را مشخص نمود.
اما در صورتی کل پناهجو درخواست پناهندگی نموده باشند میتوان تاریخ مدارک را با توجه به کیسی که ارائه نموده اند هماهنگ نموده و بلافاصله مدارک تهیه شده و به آدرس ایشان ارسال میگردد.
در صورت ارائه یک دفاع مناسب معمولا کیس با شکست مواجه نمیشود. در نظر داشته باشید بخشی از پروسه دریافت پناهندگی مرتبط با خود پناهجو است. پناهجو بایستی بتواند یک دفاع خوب از کیس خود ارائه دهد، در جلسه مصاحبه ضد و نقیض صحبت نکند، به کیس تسلط کامل داشته باشد و...
آموزش کیس و آماده کردن پناهجو تا حد امکان انجام میشود. معمولا قبل از مصاحبه ها با پناهجو مشاوره میشود و سوالات احتمالی که ممکن است پرسیده شوند همراه با جوابهایی که بایستی داده شوند آموزش داده میشود. با همه تلاشهای فوق هستند افرادی که متاسفانه در جلسه دفاعیه دچار دستپاچگی میشوند و نمیتوانند از کیس به خوبی دفاع کنند.
در صورت دریافت جواب منفی میتوان به حکم صادره اعتراض کرد. در اینصورت پرونده به دادگاه مهاجرت ارسال میشود. در صورت دریافت جواب منفی از دادگاه مهاجرت میتوان به این حکم نیز اعتراض کرد. در این حالت دادگاه عالی مسول رسیدگی به پرونده میشود. هیچ تضمینی وجود ندارد که دادگاه عالی پرونده را بپذیرد. در اغلب موارد دادگاه عالی حکم صادره از دادگاه مهاجرت را تائید میکند که در این صورت ختم رسیدگی به پرونده است و معمولا پس از این مرحله حکم ترک خاک صادر میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

good father

پست توسط good father » شنبه 11 مرداد 1393, 10:23 pm

سلام جناب چاووشی
برای اینکه مطمین بشیم کیسی که شما میدین جواب میده،از چه طریقی به ما اطمینان میدین؟
آیا اگر بخواهیم با کسانی که از طریق شما پناهندگی دریافت کردن در تماس باشیم و صحت وسقم مطالب و میزان رضایتمندی رو ازشون بپرسیم شما همکاری میکنین؟
مطمینن بنده قصدم بی ادبی نبوده و امیدوارم درک کنین که در همچین برنامه پرخطری احتیاط واجب.
ممنون از کمک و راهنماییتون.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 12 مرداد 1393, 10:42 am

درود دوست گرامی،
کیس تا حد امکان قوی تهیه میشود. قبل از تهیه کیس با پناهجو صحبت میشود و زمینه کیس با مشورت ایشان تهیه میشود. هدف این است که کیس تهیه شده حتی الامکان با شرایط پناهجو مطابقت داشته باشد و پناهجو بتواند به آسانی در قالب کیس رفته و از ان دفاع کند.
هر پناهجو با توجه به شرایط خاصی که دارد کیس مختص به خود را خواهد داشت. در برخی موارد خود پناهجو کیس دارد ولی اینکه چگونه بخشهای مختلف کیس را کنار هم قرار دهد و کیس خود را کاملا گویا و بدون ضد و نقیض بیان کند نیاز به کمک دارد و یا نیاز به مدارکی دارد که بتواند گفته های خود را مستند کرده و بدین طریق شانس پذیرفته شدن کیس را افزایش دهد. گاهی پناهجو هیچ گونه اطلاعتی در زمینه کیس ندارد و حتی با اصول اولیه پناهندگی نیز آشنا نیست. در همه مورد سعی میشود بهترین کیس تهیه شده و در اختیار پناهجو قرار گیرد.
پس از مشخص شدن زمینه کیس کار بر روی کیس شروع میشود. ابتدا یک سابقه فعالیت چند ساله در زمینه کیس برای پناهجو تهیه میشود بطوری که پناهجو بتواند نشان دهد در زمینه کیس خود چندین سال سابقه داشته است. این سابقه همراه با مدارک و مستندات خواهد بود و پناهجو به راحتی میتواند سابقه فعالیت خود را با مدارک کافی نشان دهد. سپس نشان داده میشود که این فعالیتها برای پناهجو مشکل ساز شده اند و امنیت ایشان بصورت جدی به خطر افتاده است. به خطر افتادن امنیت پناهجو همراه با مدارک نشان داده میشود. به عبارتی پناهجو برای اثبات کلیه گفته های خود مدارک در دست دارد.
قطعا میتوانید با افرادی که با ما کار کرده اند در تماس باشید و نظر آنها را جویا شوید. لطفا با ما تماس بگیرید تا راه ارتباطی افرادی که با ما کار کرده اند در اختیارتان قرار گیرد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

eli.raad

پست توسط eli.raad » یک شنبه 12 مرداد 1393, 10:11 pm

salam
mikhastam beporsam ta che had emkan dare khanomi case khodesh ro azaro aziyate hamsare sabeghesh (az lahaze ruhi ravani) elam kone va matrah kone ke dolat hich hemayati azash be amal nayavorde va teye salhaye jodaeish natuneste Dar yek jaye sabet zendegi kone va daeman majbur be taghire mahale zendegish bude, in case mitune ghavi bashe agar beshe madareki Dar in bab tahiye karde?
Admin نوشته شده:درود دوست گرامی،
کیس تا حد امکان قوی تهیه میشود. قبل از تهیه کیس با پناهجو صحبت میشود و زمینه کیس با مشورت ایشان تهیه میشود. هدف این است که کیس تهیه شده حتی الامکان با شرایط پناهجو مطابقت داشته باشد و پناهجو بتواند به آسانی در قالب کیس رفته و از ان دفاع کند.
هر پناهجو با توجه به شرایط خاصی که دارد کیس مختص به خود را خواهد داشت. در برخی موارد خود پناهجو کیس دارد ولی اینکه چگونه بخشهای مختلف کیس را کنار هم قرار دهد و کیس خود را کاملا گویا و بدون ضد و نقیض بیان کند نیاز به کمک دارد و یا نیاز به مدارکی دارد که بتواند گفته های خود را مستند کرده و بدین طریق شانس پذیرفته شدن کیس را افزایش دهد. گاهی پناهجو هیچ گونه اطلاعتی در زمینه کیس ندارد و حتی با اصول اولیه پناهندگی نیز آشنا نیست. در همه مورد سعی میشود بهترین کیس تهیه شده و در اختیار پناهجو قرار گیرد.
پس از مشخص شدن زمینه کیس کار بر روی کیس شروع میشود. ابتدا یک سابقه فعالیت چند ساله در زمینه کیس برای پناهجو تهیه میشود بطوری که پناهجو بتواند نشان دهد در زمینه کیس خود چندین سال سابقه داشته است. این سابقه همراه با مدارک و مستندات خواهد بود و پناهجو به راحتی میتواند سابقه فعالیت خود را با مدارک کافی نشان دهد. سپس نشان داده میشود که این فعالیتها برای پناهجو مشکل ساز شده اند و امنیت ایشان بصورت جدی به خطر افتاده است. به خطر افتادن امنیت پناهجو همراه با مدارک نشان داده میشود. به عبارتی پناهجو برای اثبات کلیه گفته های خود مدارک در دست دارد.
قطعا میتوانید با افرادی که با ما کار کرده اند در تماس باشید و نظر آنها را جویا شوید. لطفا با ما تماس بگیرید تا راه ارتباطی افرادی که با ما کار کرده اند در اختیارتان قرار گیرد.

موفق باشید
چاوشی

eli.raad

پست توسط eli.raad » یک شنبه 12 مرداد 1393, 10:20 pm

aghaye chavoshi agar in case ghavi bashe aya baraye shoma maghdure ke madareke katbi Dar in rabete baraye man tahiye konid ta man betunam ruye in case kar konam ? baraye man kheyli zaruriye ke betunam dar UK elame panahandegi konam , ba tashakor

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 13 مرداد 1393, 5:46 am

سلام،
در کیسهای خانوادگی بهتر است کیس به نحوی تنظیم شود که نشان دهد پلیس ایران قادر به تامین امنیت شما نیست. بطور کلی در بررسی درخواست پناهندگی اگر کیس به نحوی باشد که پلیس بتواند امنیت پناهجو را در کشورش تامین کند ممکن است درخواست پناهندگی رد شود.
موردی که بیان نمودید میتواند به عنوان یک کیس مناسب مورد استفاده قرار گیرد اما بهتر است نشان دهید در هیچ جای ایران امنیت ندارید و پلیس ایران نیز قادر به تامین امنیت شما نیست و یا نمیخواهد امنیت شما را تامین کند.
داشتن مدارک قطعا به تقویت کیس و موفقیت ان کمک زیادی خواهد نمود.
در صورت نیاز میتوانید از کمکهای ما جهت تقویت کیس و تهیه مدارک استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

eli.raad

پست توسط eli.raad » دو شنبه 13 مرداد 1393, 10:13 am

mamnun az rahnamaeitun , baraye taghviyate case va madareke morede niyaz mitunam az shoma komak begiram ? baraye shoma emkane tahiyeye madareke lazem Dar morede case vojud dare ? chon man Hich mardaki baraye esbate sehate gofteham nadaram

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 5:24 am

قطعا میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.
با تهیه کیس به کمک ما کلیه مدارک مورد نیاز جهت نشان دادن اینکه امنیت شما در ایران در خطر است را از ما دریافت خواهید نمود. همچنین در صورت نیاز سناریو کیس را نیز بازبینی خواهیم کرد و نقاط ضعف احتمالی ان برطرف خواهد شد. قبل از مصاحبه ها با شما مشاوره خواهد شد تا آمادگی لازم جهت پاسخگویی به سوالات را داشته باشید.
همکاری با شما تا زمان دریافت پناهندگی ادامه خواهد یافت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 1:33 pm

با سلام
آقای چاوشی من مخوام برم ترکیه دفتر un
شما در بالا گفتید که اول باید شخص بره حارج از کشور بعد از اون مدارک دستش میرسه.حالا من اگر بخوام برم ترکیه.دفتر سازمان ملل اگر اونا همون روز مدارک بخوان من باید چه کار کنم.؟چون باید روی کیس تمرین کنم و مدارک هم میخوام.نمیشه همه این کارها در ایران انجام بشه و مدارک در ایران تحویل بگیریم و بعد دست پر همراه با مدارک برم دفتر سازمان ملل؟

مرتضی خسروی

پست توسط مرتضی خسروی » شنبه 18 مرداد 1393, 9:13 am

سلام من به علت دیوار نویسی،انتشار اعلامیه و قرار تظاهرات ضد رژیم در ایران و فیسبوک ضد رژیم تحت تقیب پلیس هستم اول نیروی انتظامی افتاد دنبالم فرار کردم شندیدم دیروز لباس شخصی اومدن در خونه دنبالم اما چطوری میتونم اینا رو ثابت کنم؟

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 18 مرداد 1393, 9:32 am

برای اینکه جریان فرار و تحت تعقیب بودنتو ثابت کنی باید مدرک داشته باشی و در صورت عدم وجود مدارک باید تو گفته ها و شرح وقایعت هیچ گونه تناقضی وجود نداشته باشه. نترس اونجا مثل ایران نیست که فقط باید با مدرک صحبت کنی. اینا حرف آدم رو هم قبول دارن. کیس بهتر از این نمیشه ولی باید جوری حرفاتو با قاطعیت و جدیت بزنی که باور کنند و همونطور که گفتم حرفات نباید ضد و نقیض باشه و از همه مهمتر بتونی بدون اثر خودتو برسونی اروپا یا آمریکا یا کانادا تا باور کنند جریان فرارت (کیس راه) هم واقعی بوده.
موفق باشی
تصویر

مرتضی خسروی

پست توسط مرتضی خسروی » شنبه 18 مرداد 1393, 3:36 pm

من چطور میتونم به اونجا خودمو برسونم همین الان فراریم تو ایران ،تا ترکیه نتونستم کسی رو پیدا کنم که بیارم نمیشه از ترکیه درخواست پناهندگی واسه کشورهایی که شما گفتید بدم و اینکه یه برگه هست که پاسگاه داده به خونه که برم پاسگاه و علامیه هام و فیسبوکم هست اینا بدرد میخوره

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 18 مرداد 1393, 5:52 pm

مرتضی خسروی نوشته شده:من چطور میتونم به اونجا خودمو برسونم همین الان فراریم تو ایران ،تا ترکیه نتونستم کسی رو پیدا کنم که بیارم نمیشه از ترکیه درخواست پناهندگی واسه کشورهایی که شما گفتید بدم و اینکه یه برگه هست که پاسگاه داده به خونه که برم پاسگاه و علامیه هام و فیسبوکم هست اینا بدرد میخوره
چرا تو ترکیه هم میشه. اگه تو ترکیه صبر داشته باشی و قبول بشی راحت میتونی بری آمریکا و کانادا. برای اینکه بری ترکیه میتونی بری شهرهای نزدیک مرز ترکیه مثل ارومیه ، خوی و سلماس و اونجا یک نفر رو پیدا کنی که تو رو تا ترکیه برسونه. البته تو ترکیه تا مصاحبه بشی 2 سالی میکشه. بعد تا جواب قبولی بیاد. بعد باید بری مصاحبه مدیکال یکی از کشورها و بعدش هم پرواز کنی به کشور سوم. این مراحل خودش نزدیک 6 الی 7 سال طول میکشه. از یکی از دوستان هم شنیدم میان پرونده های قبولی اولویت با متاهل هاست و مجرد ها رو یکم دیر ترنسفر میکنن. حالا نمیدونم چقدر این مسئله صحت داره.
همین برگه ای هم که گفتی خودش یه مدرکه. البته اونجا هم تو ترکیه میتونی با یه نفراتی مشورت کنی که کیس درست میکنن و درست حسابی کیست رو شاخ و برگ بدی و پیاز داغش رو زیاد کنی.
موفق باشی
تصویر

مرتضی خسروی

پست توسط مرتضی خسروی » یک شنبه 19 مرداد 1393, 10:01 am

خیلی ممنون از راهنمایی خوبت فقط خدا کنه قبل رفتن گیر نیوفتم

مرتضی خسروی

پست توسط مرتضی خسروی » یک شنبه 19 مرداد 1393, 3:48 pm

یه سوال دیگه مونده برام اگه به محض اینکه وارد خاک ترکیه شدم من و بگیرن بر میگردوننم اگه بگم میخوام برم کمپ بازم بر میگردونن در ضمن اگه برسم ترکیه باید برم سازمان ملل یا به پلیس باید خودمو معرفی کنم

Kurdish

پست توسط Kurdish » یک شنبه 19 مرداد 1393, 6:49 pm

مرتضی خسروی نوشته شده:یه سوال دیگه مونده برام اگه به محض اینکه وارد خاک ترکیه شدم من و بگیرن بر میگردوننم اگه بگم میخوام برم کمپ بازم بر میگردونن در ضمن اگه برسم ترکیه باید برم سازمان ملل یا به پلیس باید خودمو معرفی کنم
اگه تو خاک ترکیه دستگیرتون کنن ، میتونین همونجا بگین که مبخوام پناهنده بشم UN ترکیه. اونام بعد از کمی بازداشت شما رو به آنکارا میفرستن دم در UNHCR ترکیه. در ضمن اگر نگیرنت بهتره که یکراست خودت رو به UN معرفی کنی. نترس احتمال دستگیری توسط پلیس ترکیه تو خاک ترکیه خیلی کمه. ایشالله که موفق باشی
تصویر

مرتضی خسروی

پست توسط مرتضی خسروی » دو شنبه 20 مرداد 1393, 7:19 am

خدایش دستت درد نکنه واقعا عالی و منطقی و جواب میدید امیدوارم شمام همیشه پایدار باشی

moonnight

پست توسط moonnight » دو شنبه 20 مرداد 1393, 8:15 am

(( در برخی موارد خود پناهجو کیس دارد ولی اینکه چگونه بخشهای مختلف کیس را کنار هم قرار دهد و کیس خود را کاملا گویا و بدون ضد و نقیض بیان کند نیاز به کمک دارد و یا نیاز به مدارکی دارد که بتواند گفته های خود را مستند کرده و بدین طریق شانس پذیرفته شدن کیس را افزایش دهد.))
جناب آقای چاوشی سلام با توجه به این نوشته اگه من خودم کیس داشته باشم فقط برای جفت و جور کردن و کنار هم قرار دادن اون نیاز به کمک و مشاوره داشته باشم ایا شما برای این مشاوره هم پولی ذریافت میکنید ؟ من خودم کیس دارم فقط برای ارایه اون یک مقدار سوال دارم و نیاز به کمک و مشاوره ممنون میشم اگه جواب بدید

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 20 مرداد 1393, 6:30 pm

amiraaaaaa نوشته شده:با سلام
آقای چاوشی من مخوام برم ترکیه دفتر un
شما در بالا گفتید که اول باید شخص بره حارج از کشور بعد از اون مدارک دستش میرسه.حالا من اگر بخوام برم ترکیه.دفتر سازمان ملل اگر اونا همون روز مدارک بخوان من باید چه کار کنم.؟چون باید روی کیس تمرین کنم و مدارک هم میخوام.نمیشه همه این کارها در ایران انجام بشه و مدارک در ایران تحویل بگیریم و بعد دست پر همراه با مدارک برم دفتر سازمان ملل؟
درود،
قطعا میتوان مدارک را در همان ایران و قبل از خروج برایتان ارسال کرد. اما روند درخواست پناهندگی در ترکیه اینگونه است که در ابتدا تنها یک مصاحبه اولیه و کوتاه انجام میشود و در این مرحله نیازی به ارائه مدارک نیست. مدارک مرتبط با کیس را میتوان در مصاحبه اصلی تحویل داد که معمولا یکی دو سال بعد از درخواست پناهندگی انجام میگیرد. البته این فرصت نیز وجود دارد که قبل از مصاحبه اصلی نیز مدارکی را ارائه داد.
از طرفی ارائه مدارک در همان مصاحبه اولیه و در بدو ورود شاید زیاد جالب نباشد و به نحوی سوال برانگیز شود. قطعا برای پناهجویی که امنیتش در کشورش در خطر است حفظ جان مهمترین اولویت است. حال پناهجویی که با دست پر و مدارک کامل درخواست پناهنگی میدهد این سوظن را بوجود می آورد که فرصت کافی جهت تهیه مدارک داشته و توانسته است با فراغ بال همه مدارک جهت تشکیل پرونده پناهندگی را تهیه کند. بنابرین امنیت چنین پناهجویی چندان هم در خطر نبوده است که فرصت کافی جهت تهیه کلیه مدارک را داشته است. حتی در صورتی که کلیه مدارک پرونده را در دست داشته باشید بهتر است مدتی پس از اعلام پناهندگی مدارک تحویل داده شود و گفته شود که مدارک توسط خانواده یا وکیل از ایران تهیه شده و از طریق پست ارسال شده است.
البته سناریو کیس و اینکه چه اتفاقاتی رخ داده است که منجر به درخواست پناهندگی شده است در ایران و قبل از خروج تحویل میشود و آموزش کیس و همچنین مشاوره های لازم قبل از خروج انجام میگیرند. همچنین بخشی از کیس که مربوط به سابقه فعالیت پناهجو میشود نیز قبل از خروج از ایران تحویل میشود.
برخی از مدارک نیاز است تاریخ دقیق داشته باشند و این تاریخها در اغلب موارد بایستی پس از خروج پناهجو از ایران باشند بنابرین لازم است پناهجو از کشور خارج شده و درخواست پناهندگی دهد تا بتوان تاریخ دقیق مدارک را مشخص نمود.
بسته به سناریو کیس، تاریخ فعالیتها، تاریخ به خطر افتادن امنیت پناهجو، نحوه خروج از کشور (قانونی، غیرقانونی) و... در تهیه کیس و نحوه تحویل مدارک دخیل هستند. در صورتی که تاریخ دقیقی از زمان خروج از کشور اعلام کنید و سایر جزییات مرتبط با کیس مشخص شوند، میتوان مدارک را بر أساس تاریخ اعلام شده تهیه نموده و قبل از خروج از ایران به دستتان رساند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 20 مرداد 1393, 7:20 pm

moonnight نوشته شده:(( در برخی موارد خود پناهجو کیس دارد ولی اینکه چگونه بخشهای مختلف کیس را کنار هم قرار دهد و کیس خود را کاملا گویا و بدون ضد و نقیض بیان کند نیاز به کمک دارد و یا نیاز به مدارکی دارد که بتواند گفته های خود را مستند کرده و بدین طریق شانس پذیرفته شدن کیس را افزایش دهد.))
جناب آقای چاوشی سلام با توجه به این نوشته اگه من خودم کیس داشته باشم فقط برای جفت و جور کردن و کنار هم قرار دادن اون نیاز به کمک و مشاوره داشته باشم ایا شما برای این مشاوره هم پولی ذریافت میکنید ؟ من خودم کیس دارم فقط برای ارایه اون یک مقدار سوال دارم و نیاز به کمک و مشاوره ممنون میشم اگه جواب بدید
مشاوره رایگان است دوست عزیز.
در صورتی که کل کیس را خودتان داشته باشید و نیاز به کمک ما در زمینه بازنویسی کیس و یا تهیه مدارک نباشد، میتوانید به صورت رایگان از مشاوره های ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mohamad.alizadeh

پست توسط mohamad.alizadeh » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 5:48 pm

سلام قربان من همجنسگرا هستم به همراه دوستم میخواستم بدونم چیکار باید بکنیم برای گرفتن اقامت در انگلستان. آیا باید بریم در ترکیه بمونیم ؟ چون امکانش نیست به انگلستان به صورت قاچاقی بریم به علت هزینه های سنگین قاچاقبر. تو ترکیه چه مدتی باید منتظر جواب باشیم؟ کشوری که بخواهیم برای پناهندگی میتونیم خودمون انتخاب کنیم یا خودشون معرفی میکنن؟ بعد از طریق شما چگونه باید اقدام کنیم مگه کیس شما مدرک داره برای همچنسگرا ها؟ به نظرتون تک تک اقدام کنیم یا باهم ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 23 مرداد 1393, 1:42 pm

درود،
در صورتی که بخواهید در ترکیه اقدام کنید بایستی خود را به دفتر سازمان ملل (UN) معرفی کنید. رسیدگی به درخواست پناهندگی در ترکیه اغلب طولانی است و ممکن است ۲ تا ۳ سال زمان نیاز داشته باشد.
پس از موافقت با درخواست پناهندگی در ترکیه جهت انتقال به کشور سوم اقدام میشود. انتخاب کشور سوم جهت انتقال تا حدودی با خودتان است ولی تصمیم نهایی توسط خود کشورها گرفته میشود که آیا شما را به عنوان پناهنده بپذیرند یا خیر.
در صورت تهیه کیس توسط ما کل سناریو کیس با مشورت شما از ابتدا بازنویسی میشود و مدارکی در اختیارتان قرار میگیرد دال بر اینکه امنیت شما در ایران به خطر افتاده است.
در نظر داشته باشید که صرف همجنسگرا بودن به تنهایی نمیتواند یک کیس قوی جهت دریافت پناهندگی باشد. مساله مهمتر این است که بتوانید نشان دهید همجنسگرا بودن شما سبب شده است امنیت شما در ایران به خطر بیفتد.
بهتر است بصورت همزمان اقدام کنید. در اینصورت در طی دوره ای که در ترکیه هستید میتواند به نحو کارامدتری با مشکلات اسکان و... کنار بیاید. البته وقتی به صورت یک زوج درخواست پناهندگی میدهید بایستی هماهنگی کاملی در ارائه کیس داشته باشید و در مصاحبه ها متناقض صحبت نکنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

maryamsaza

پست توسط maryamsaza » جمعه 28 شهریور 1393, 4:43 pm

سلام من به دنبال یه کیس مطمعن و قطعی هستم البته هنوز آدم پرون پیدا نکردم اول دنبال چی باشم کیس یا >....
راهنماییم کنید لطفا من عجله دارم

nass364

پست توسط nass364 » دو شنبه 31 شهریور 1393, 12:14 pm

جناب اقای چاوشی
من و همسرم چند ماهی هست که تو یه کشور افریقایی زندگی میکنیم. اگر از اینجا بخایم اقدام کنیم برای پناهندگی کانادا به چه صورت هست؟
ما از اینجا امکان گرفتن ویزا ممکنه برامون راحتر باشه. باید چه کار کنیم .چه کیسی میتونیم داشته باشیم واسه پناهنده شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Parsay

پست توسط Parsay » دو شنبه 31 شهریور 1393, 2:16 pm

سلام و خسته نباشيد. من از كانادا هستم. مي خواستم براي مادرم تقاضاي پناهندگي بدم. ايشان هم الن در كانادا هستن. بخاطر مشكلات شديدي كه با پدرم دارن و آزار و اذيتي كه از طرف پدرم به ايشان رسيده. نامه شكايت و پزشكي قانوني هم دارن و من و شوهرم و خواهرم هم شاهد اين قضايا بوديم . حتي آخرين درگيري با پدرم با عث شكستن ٢تا از انگشتان من شد و نامه پزشكي قانوني و شكايت هم دارم. مي خواستم بپرسم چون مادرم به غير از من و خواهرم كسي را در ايران ندارد و ما هم در كانادا اقامت داريم و به خاطر خطر جاني كه مادرم را تهديد مي كنه ، نم توانيم اجازه بديم مادرم برود ايران.( در ضمن مادرم از روزي كه ما به كانادا آمده ايم هميشه با ما بودن و هيچ وقت نذاشتيم با پدرم تنها باشن ) ميشه من را راهنمايي كنين كه آيا كيس مادر من كيس مناسبي هست براي پناهندگي؟ و آيا شما ميتوانيد كار ما را در كانادا قبول كنين؟ با تشكر

ali tik

پست توسط ali tik » چهار شنبه 2 مهر 1393, 4:31 pm

باسلام .کسی خبر داره بعد ورود به ترکیه تا قبولی و انتقال به کشور سوم تقریبان چقد طول میکشه . من رفیقم ۲ ساله رفت که پرونده ما برای پناهندگی کاملان مشابح هم هستش.إیا العان این زمان بیشتر شده یا کمتر؟

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » شنبه 5 مهر 1393, 11:17 am

با درود به آقای چاوشی .من اگه با ویزا شنگن وارد اروپا بشم و تو کشوری مثل انگلیس یا المان درخواست بدم حتما خواهند فهمید . خواستم بدونم شما کیس تضمینی دارید برا قبولی و هزیینه ان چقدر هستش . مرسی

sayyad1369

پست توسط sayyad1369 » یک شنبه 13 مهر 1393, 10:26 pm

سلام آقای چاوشی
خسته نباشین
من دو کتاب درباره خداوند و اسلام نوشته ام ولی چون مغایر با اسلام است جرئت ندارم چاپش کنم یا اصلا به کسی نشون بدم
میتونم مستقیم به کشور مورد نظرم برم و اونجا درخواست پناهندگی بدم؟
بنظرتون امکان قبولی پناهندگیم چقدره؟
مرسی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 15 مهر 1393, 12:01 pm

nass364 نوشته شده:جناب اقای چاوشی
من و همسرم چند ماهی هست که تو یه کشور افریقایی زندگی میکنیم. اگر از اینجا بخایم اقدام کنیم برای پناهندگی کانادا به چه صورت هست؟
ما از اینجا امکان گرفتن ویزا ممکنه برامون راحتر باشه. باید چه کار کنیم .چه کیسی میتونیم داشته باشیم واسه پناهنده شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درود،
با توجه به اینکه خارج از ایران هستید بهتر است از همانجا جهت گرفتن ویزا اقدام کنید.
با دریافت ویزا و وارد شدن به کانادا میتوانید با ارائه یک کیس قوی و مناسب پناهندگی دریافت کنید.
نوع کیس بسته به شرایط و علایق شما میتواند متفاوت باشد. زمینه کیس میتواند سیاسی، مذهبی، اجتماعی و... باشد.
در صورت نیاز به کمک جهت دریافت ویزا یا تهیه کیس میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

shin92

پست توسط shin92 » شنبه 26 مهر 1393, 12:34 pm

سلام جناب ادمین (آقای چاووشی)
برای تهیه کیس و مشاوره لطفا راهنماییی کنید که چکار باید انجام داد. نمایندهدر تهران یا کرج داری

hojjat

درخواست کمک برای پناهندگی

پست توسط hojjat » شنبه 26 مهر 1393, 10:32 pm

من به خاطر اینکه شغلم و میشه گفت سیاسی شده یه بار به صورت وحشیانه ای دستگیر شدم و دو روز بعد آزاد شدم ولی از ده انگشتم اثر انگشت گرفتن و با گذاشتن کارت ملی و مشروط ولم کردن. 2 سال پیش هم به خاطر کارهای سیاسی مجبور شدم از دانشگاه فراری بشم که به خاطر غیبت زیاد اخراجم کردن. الانم از طرفی خدمت دارم و تحت تعقیبم. نمیدونم چیکار باید بکنم میخواستم پناهندگی آمریکا یا آلمان رو بگیرم نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چیکار کنم. هیچ کاغذی هم در دستم ندارم. لطفا یکی کمکم کنه........

shin92

پست توسط shin92 » یک شنبه 27 مهر 1393, 11:30 am

آقای چاووشی من تو یه پیج دیگه هم براتون پیغام گذاشتم لطفا جواب بدید من کمی عجله دارم. برای تماس با شما اکایپ و وایبر جواب نمیده به این شماره هایی که گذاشتید تلفن بزنم؟

persia

پست توسط persia » جمعه 2 آبان 1393, 8:08 am

سلام . باید از کجا مطمئن شد که مدارکی که ارسال میشود معتبر و دقیق است . چون مدارک مهمه . راهنمایی کنید . من زیاد وقت ندارم. 2 ماه وقتت دارم

ehsan7

پست توسط ehsan7 » جمعه 9 آبان 1393, 12:00 pm

سلام
نمیدونم همین جا خوندم یا جای دیگه که یه بنده خدایی که رفته بوده آمریکا و درخواست پناهندگی داده بود بهش جواب دادن که شما به مدت 9 ماه تو فلان شرکت شرکت وابسته به سپاه کار میکردی و این موضوع رو پنهان کردین .... حالا سوال من اینه که ما اصولا اگه پامون به خاک آمریکا یا کانادا برسه به هر حال یه سری مدارک و اظهارات ساختگی میخواهیم تحویل بدیم، با توجه به توانایی بالایی سرویسهای اطلاعاتی اون کشورها صحت و سقم مدارک ما و اینکه واقعا تحت تعقیب رژیم قرار  داریم یا نه قابل افشا هست ؟ چه جور اطلاعات رو میتونن در بیارن و چه جور اطلاعات رو نه ؟
ممنونم

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 9 آبان 1393, 8:21 pm

اگر ما هیچ مدرکی دال بر بازداشت و زندان نداشته باشیم , چگونه شما کیس مارا تضمین میکنین?اگر مدرکی دال بر خطر افتادن یا فعالیت سیاسی یا تغییر دین نداشته باشیم شما چطور کیس حتمی و تضمینی میدهید ?

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 9 آبان 1393, 8:27 pm

نمیدنم این که میگن مدرک بازداشت , بعنی چی?من سال 88 بازداشت شدم و بعد از کلی رایزنی دوستان و فامیل که نظامی بودند آزاد شدیم و هیچوقت وزارت اطلاعات مدرکی به شما ارائه نمیکند ,

Milomeeds

پست توسط Milomeeds » پنج شنبه 15 آبان 1393, 11:28 pm

سلام ادمین من الان دانکیک هستم و تو یونان مصاحبه وقبول شدم با یک کیس من درآوردی الان میخوام واسه کیسم از گروه شما کمک بگیرم ... ولی نميدونم اگه منو بگیرن واز مشکلم تو ایران بپرسن چی بگم یعنی خلاصه یه اون کیسیو که یونان گفتم رو بگم یا اون کیسی که با شما میخوام روش کار کنم ....اگه از وضعیت اثرانگشت یونان هم اطلاعاتی بدی ممنون میشم

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 16 آبان 1393, 4:35 am

ما کلی فعالیت سیاسی کردیم و بازداشت هم شدیم و در تمامی تظاهرات ها هم حضور داشتم , اما وقتی یازداشت میشیم که اطلاعات نمیاد مدرک به ما بده , الان هیچ مدرکی جز گذرنامه ندارم , آیا ویزا و قبولی کیسمون حتمیه اگر سایت شما اقدام بکنه ?هزینه ویزا 15 میلیون و کیس 5میلیونه ? آیا در طول پروسه ممکنه هزینه های جانبی بیرون بیاد ?یا قیمت از شروع تا پایانه ?یک نفر هم 3.5 پیش باید بده . اگر دو نفر باشیم پول پیشو میشه تخفیف بدید ?برادر ارجمند مدیر سایت لطفا پاسخ بدید , با تشکر

hamidreza6064

پست توسط hamidreza6064 » جمعه 23 آبان 1393, 11:56 pm

Aghaye chavoshi , ba viber beheton pm dadam Moshe javab bedin

Arsham28152

پست توسط Arsham28152 » یک شنبه 25 آبان 1393, 12:08 pm

سلام من میخواهم به اتفاق خانواده به ترکیه بیاییم ودر خواست پناهندگی بدیم میخواستم بدونم کمترین هزینه برای اینکار و راحت ترین کیس چی هست در ضمن من پسری 14-15 ساله دارم که بیشتر بخاطر اینکه مشمول سربازی نشده از ایران خارج شویم ضمنا برای تهیه کیس برای یکی از اعضا کفایت میکنه یا نه ؟ کل هزینه ها رو برام تشریح کنید کیس قابل قبول میخواهم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 2 آذر 1393, 6:40 pm

سلام،
هزینه کیس در حال حاضر ۶ میلیون تومان است. این مبلغ طی ۲ قسط دریافت میشود. قسط اول در ابتدای کار و قسط دوم زمانی که کیس آماده شد.
برای کل خانواده یک کیس کافی است. البته اعضای خانواده بایستی از جزئیات کیس اطلاع داشته باشند و این آمادگی را داشته باشند که در صورت نیاز به سوالاتی که مطرح میشود جواب مناسب دهند.
یس تهیه شده توسط ما شامل سناریو (داستان کیس)، مدارک مورد نیاز جهت اثبات بخشهای مختلف سناریو، آموزش کیس و مشاوره جهت پاسخگویی به سوالاتی که ممکن است در جلسه مصاحبه پرسیده شوند.
قبل از تهیه کیس، جهت تهیه سناریو با شما مشورت میشود و کیس به نحوی تهیه میشود که با شرایط شما بیشترین همخوانی را داشته باشد و براحتی بتوانید از ان دفاع کنید. همکاری با شما تا زمان دریافت اقامت ادامه می یابد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان