ازدواج بدون رضایت والدین

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
ahamd wali

ازدواج بدون رضایت والدین

پست توسط ahamd wali » شنبه 21 شهریور 1394, 4:39 am

سلام واحترام تقدیم به کسانی که زندگی نامه من را مورد مطالعه قرار میدهند من شخصی هستم که حدود 6 سال پیش با دختری ازدواج کردم که پدرش قصد فروش انرا بالای یک پسر استرالیائی داشت بخاطریکه پدرش وضع اقتصادی خوب نداشت من اورا دوست داشتم هنگامی که پسر در افغانستان رسید من ودختر از خانه فرار کرده خود را به دولت تسلیم نمودیم دولت جمهوری اسلامی افغانستان مطابق به موادات ماده های حقوق بشیر دختر را بمن بعدا از 1 ماه بازجوی قضیه به نکاح دادند از اینکه دختر مدت 1 ماه نتوانست داخل خانه خود شود پدر ومادرم واعضای فامیلم از من روی گشتاند از من خواستند که دختر را درحالت خودش رها کنم ولی من نتوانستم اینگونه فریب کاری همرایش بکنم فعلاً دارای سه فرزند یک پسر ودودختر میباشم پدرش با ولگرد های زیادی سروکار دارد تصمیم دارند من وفامیلم را از از بین ببرند تا فعلاً یک مرتبه مورد لت کوب شان قرار گرفتم توسط مردم نجات یافتم محل وظیفه خود را تغیر دادم اما بازهم مرا پیدا کردند با موتر زدند مدت سه ماه درشفاخانه وزیر اکبر خان بستری بودم فعلاً میخواهند سه فرزند مرا از بین ببرند انهم جلوی چشمان نمان وبعداً خانم مرا از بین ببرند واخرین نفر مرا من واقعاً زندگی بسیار سختی را میگذارنم به اسانی نمیتوانم از خانه بیرون شوم دخترم وپسر که 6 و7 ساله هستند بخاطر دشمنی خسرم از تحصیلات باز خواهند ماند خواهش میکنم بعد از تحقیقات متوجه حالت مان شوید من غیر از خدواند ج حمایت کسی را ندارم ونمیتوانم مخارج فامیلم را بدست اورم وجان فامیلم به خطر جدی مواجه است تا اینکه یکی از دوستانم ادرس انترنتی شما را برایم داد خواهش میکنم مارا کمک کنید . ادرس ایمل من لطفا هرچی زوتر برایم کمک کنید من از امروز منتظر جواب هستم میخواهم تا توان دارم کاری برای نجات فرزندانم وخانم خود بکنم لطفاً برایم کمک کنید ashq.hashiq@yahoo.com

mosafer ghorbat
تماس:

Re: ازدواج بدون رضایت والدین

پست توسط mosafer ghorbat » شنبه 21 شهریور 1394, 6:41 am

تو همون افقانستان قاچاقبر زیاده دووصدوپینجاه لک بده از تورکیه ردت میکنن
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
از آنروز این خانه ویرانه شد
ک نان آورش مرد بیگانه شد

Mafiya
محل اقامت: اصفهان

Re: ازدواج بدون رضایت والدین

پست توسط Mafiya » شنبه 14 بهمن 1396, 12:10 am

امادگی همه نوع مسافرت های خارجی و ماموریتی را دارم از طریق شبکات و شعبات دنبال کیس مناسب و استخوان دار مسیحی واس ازدواج هستم شرایطم خوب نیس و در خطرم پسری23 ساله

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 66 مهمان