رفتن به المان هوایی یا زمینی

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
manoch

رفتن به المان هوایی یا زمینی

پست توسط manoch » چهار شنبه 24 شهریور 1395, 3:14 pm

سلام. من قصد دارم با ویزای شنگن ایتالیا برم المان ، با توجه به قانون دوبلین ایا امکانش هست برگردانده نشد یکسری میگن دیگه کسی را برنمیگردانن یکسری میگن تا قبل از ژانویه بیای برنمیگردانن کلا نن که گیج شدم کسی اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه ممنون.
زمینی هم اگر کسی باشه با هم بریم من مشکلی ندارم
اگر کسی هم ادم پرون مطمئن سراغ داره معرفی کنه

changizi

Re: رفتن به المان هوایی یا زمینی

پست توسط changizi » پنج شنبه 25 شهریور 1395, 4:56 pm

طبق قانون دوبلین 2 شما چنانچه قصد پناهندگی دارید در اولین کشور اروپایی که هوایی وارد بشد فقط میتونید اقدام کنید مگر اینکه بدون انگشت نگاری و بصورت غیر قانونی از اون کشور فقط رد بشید. وقتی شما با ویزای یک کشور اروپایی وارد میشید احتمال پذیرش شما بعنوان پناهنده خیلی ضعیفه و باید دلایل قوی و مستند داشته باشید تا قبول بشید.
در رابطه با مسیر زمینی از طریق ترکیه، طی توافقی که از بهار سال 1395 بین اتحادیه اروپا و ترکیه انجام شده تمامی پناهندگان غیر قانونی پس از دستگیری حتی اگر به یونان هم رسیده باشند به کشور ترکیه برگردانده میشوند. دقت کنید در حال حاضر اولویت پناهندگی اول با سوریها بعد با کشورهای جنگ زده آفریقاست و افغانها و خصوصا ایرانی ها در حال حاضر به هیچ وجه برای پناهندگی اولویت ندارند، اما بازم هم چنانچه کیس قوی دارید با تمام این حرفها می توانید بدون ماجراجویی غیر قانونی و فقط با مراجعه به دفاتر سازمان ملل در یکی از شهر های ترکیه اقدام به ثبت نام نموده و منتظر پذیرش در این کشور شوید.
موفق باشید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان