من لاییک هستم.اقامت قانونی میدن؟

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
m.ghasemi

من لاییک هستم.اقامت قانونی میدن؟

پست توسط m.ghasemi » یک شنبه 20 فروردین 1396, 6:52 pm

سلام. خانم هستم ۲۹ ساله. ایران هستم. من لاییک هستم. قانونی برم کانادا یا انگلیس،درخواست پناهندگیم قبول میشه یا باید کیس داشته باشم؟ چجور بهشون ثابت کنم لاییک هستم؟

m.ghasemi

Re: من لاییک هستم.اقامت قانونی میدن؟

پست توسط m.ghasemi » چهار شنبه 23 فروردین 1396, 11:15 pm

کسی جوابمو نمیده؟

fender

پست توسط fender » دو شنبه 28 فروردین 1396, 10:51 am

سلام
فقط گفتن شفاهی فایده نداره . اینکه گفتن لاییک . بهایی یا هر چیز دیگه ای بدون سند و اینکه چه خطراتی داره در کشور مهمه . وگرنه هرکسی می تونه هر چیزی بگه

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 29 فروردین 1396, 3:44 am

m.ghasemi نوشته شده:
یک شنبه 20 فروردین 1396, 6:52 pm
سلام. خانم هستم ۲۹ ساله. ایران هستم. من لاییک هستم. قانونی برم کانادا یا انگلیس،درخواست پناهندگیم قبول میشه یا باید کیس داشته باشم؟ چجور بهشون ثابت کنم لاییک هستم؟
درود بر شما!
با ورود قانونی نیاز به کیسی هست که خروج قانونی شما را توجیه کند و از طرفی نشان دهد علی رغم خروج قانونی امنیت شما در ایران در خطر است. معمولا اولین سوالی که پیش می اید این است که چنانچه در ایران تحت تعقیب بودید چگونه توانستید بصورت قانونی از کشور خود خارج شوید؟ در چنین حالتی بهتر است کیس به نحوی تنظیم شود که نشان دهد امنیت پناهجو پس از خروج از کشور به خطر افتاده است. اما پنجو بایستی نشان دهد دامنه فعالیتهای مرتبط با کیس وی به زمانی که ایشان هنوز در ایران بوده اند برمیگردد. مثلا در کیس پیشنهادی شما بهتر است نشان دهید از مدتها قبل از خروج از ایران لاییک بوده اید و در جهت تبلیغ عقیده خود فعالیت میکرده اید اما تمام فعالیتهای شما بصورت مخفیانه بوده است و رژیم ایران از این موضوع اطلاع نداشته است. تا اینکه پس از خروج از ایران به دلایلی فعالیتهای شما مورد توجه رژیم ایران قرار میگیرد و به دنبال شما می اید.
کیس را میتوان به روشهای بسیار مختلف و با توجه به شرایط هر فرد تنظیم نمود. موردی که در بالا ذکر شد تنها یک روش کلی است و نیاز به جزئیات و مدارک بسیار میباشد. همانگونه که دوستان نیز اشاره کردند نیاز است گفته های خود را بصورت مستند و با دلایل و جزئیات کامل ارائه دهید. ارائه شفاهی کیس معمولا کمک زیادی به پذیرفته شدن ان نمیکند. مدارک و شواهدی که میتوان جهت تقویت کیس ارائه نمود شامل مدارکی دال بر فعالیت فرد در زمینه کیس، شواهدی که نشان دهد فعالیتهای مزبور مورد توجه رژیم قرار گرفته اند و یا هر سند و مدرکی که مرتبط با گفته های پناهجو باشد را در بر میگیرد.
در صورت نیاز به کمک جهت تهیه کیس و یا دریافت مشاوره جهت تقویت کیس خود میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان