از کانادا به آلمان !!!!

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
روژان

از کانادا به آلمان !!!!

پست توسط روژان » دو شنبه 15 آبان 1396, 3:18 pm

دوستان عزیز من از کانادا میخام برم به آلمان, اینجا فامیل و خانواده ندارم ,با یه بچه تنهای سخته برام, میخام بدونم اگر پناهندگی بدم اثر انگشته ۲۰۱۲ من در میاد تو آلمان, و وضیت آلمان چجوری ,میخام با پاس ایرانی تو فرودگاه پناهندگی بدم ,لطفآ راهنمایی کنید.

بی بال و پر

Re: از کانادا به آلمان !!!!

پست توسط بی بال و پر » دو شنبه 15 آبان 1396, 5:13 pm

دوست عزیز سلام
حقیقتش جواب سوال شما رو نمیدونم ولی یه سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید.در مورد شرایط کاناداست.نمیدونم شرایط شما چطوره که حاضرید کانادا رو ببخیال بشید و برید آلمان؟ولی من از خیلیا شنیدم کانادا خیلی بهتر از اروپاست.البته از لحاظ امکانات عرض میکنم.
آمال و آرزوی خیلی از ماها رفتن به کاناداست.حالا درسته یک مقدار شور و هیاهوی اروپا رو نداره ولی باز به نسبت آینده ای که آدم میتونه بسازه از اروپا موفقتره.
میشه در مورد بدیهای کانادا توضیح بدید تا بتونیم با دید بازتری تصمیم بگیرم.
بازم عذرخواهی میکنم که جواب سوال شما رو نمیدونستم و با تاپیک شما سوالم رو مطرح کردم.
موفق باشید

روژان

پست توسط روژان » دو شنبه 15 آبان 1396, 5:39 pm

کانادا بدی آنچنانی نداره , کشوریه که بیشتر برای سرمایه داران و سرمایه گذاری خوبه ,خط فقر داره و دانشگاه های خیلی گرون , کلا مهاجر پذیرش خوبه ولی بدون پشتیبانی فقط با $۶۰۰ $۷۰۰ و اگر هم کار سیاه بکنید که کارتون به دادگاه و زندان میوفته ,الان اینجا اتاق کثیف تو زیرزمین اجاره ش میشه ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ $ , زندگی برای مهاجرهای بدونه سرمایه خیلی سخته,
سپاسگزارم برای پاسختون

بی بال و پر

پست توسط بی بال و پر » دو شنبه 15 آبان 1396, 9:47 pm

متشکرم که نظرتون رو گفتید دوست عزیز
مطمئنا با تلاش به موفقیت خواهید رسید.هر جای دنیا هستید موفق باشید

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 16 آبان 1396, 3:16 am

روژان نوشته شده:
دو شنبه 15 آبان 1396, 3:18 pm
دوستان عزیز من از کانادا میخام برم به آلمان, اینجا فامیل و خانواده ندارم ,با یه بچه تنهای سخته برام, میخام بدونم اگر پناهندگی بدم اثر انگشته ۲۰۱۲ من در میاد تو آلمان, و وضیت آلمان چجوری ,میخام با پاس ایرانی تو فرودگاه پناهندگی بدم ,لطفآ راهنمایی کنید.
سلام،
اثرانگشت یوروداک به مدت ۵ سال در سیستم میماند و پس از ان اتوماتیک حذف میشود. با توجه به اینکه سال ۲۰۱۲ در آلمان درخواست پناهندگی داده اید قطعا اثرانگشت شما از سیستم حذف شده است.
شرایط پناهندگی در آلمان همانگونه که در پست بعدی توضیح داده اید نسبت به کانادا تفاوت زیادی دارد. در آلمان و کلا در اروپا رسیدگی به پناهجو در مقایسه با کانادا بیشتر است اما کانادا مزیتهای بیشتری نسبت به اروپا دارد از جمله زبان انگلیسی، دریافت اقامت نسبتا آسانتر، بازار کار مناسب و...

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

روژان

پست توسط روژان » سه شنبه 16 آبان 1396, 4:09 am

درود دوست عزیز
من زبان انگلیسی رو اینجا یاد گرفتم و کانادا جای خوبیه کلا ولی واقعا برای من و کسی های دیگه که همزمان با من اومدن جای پیشرفتی نداشت با اینکه خیلی تلاش کردم , شاید فامیلی نداشتم و ..., اینجا و امریکا دیگه آخره دنیاست واقعا ,میشه پیشرفت کرد ,برای من که فامیلی ندارم تنها زندگی کردن اینجا سخت هستش , تصمیم گرفتم پناهندگی برم آلمان و میخام ادامه تحصیل بدم اونجا اگر بشه ,
تو کشور آلمان و اروپا اثر انگشت ندادم هیچ وقت , من از ترکیه اومدم ,
میخام بدونم میتونم با پاس ایرانی تو فرودگاه در خواست پناهندگی بدم ؟ آیا میفهمن من از کانادا اومدم اونجا ؟
واقعا اگر راهی رو میشناسین واسه من و بچه ام پیشنهاد بدین ممنون میشم .

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 16 آبان 1396, 10:08 am

اگر برای خروج از کانادا با پاس ایرانیتون مشکلی ندارین و قبلا با ویزا به کانادا رفته بودین میتونید یه بلیط بگیرید به سمت فرانکفورت که یعنی از اونجا میاید ایران و موقعی که پرواز نشست دو سه ساعتی بچرخید بعد برین خودتونو معرفی کنید قبلش پاس ایرانیتونو پاره کنید چون اگر دست پلیس بی افته مسیرتونو میفهمه و براتون مشکل درست میشه کمپ ترانزیت فرانکفورت بسیار تمیز و مرتب هست و موقعی که توی فرودگاه درخواست میدین انتقالتون میدن به کمپ ترانزیت که شرایطش همنجور که گفتم خیلی خوبه و فرداش یا پس فرداش پلیس میاد دنبالتون میرید توی افیس پلیس براتون مترجم میارن و کیس تون رو استارت میزنین به محضی که مثبت بگیرین انتقالتون میدن به شهری که براتون انتخاب میشه
اگر جایش نامفهومه بگید تا بیشتر توضیح بدم

روژان

پست توسط روژان » چهار شنبه 24 آبان 1396, 4:02 am

ممنون و سپاسگزارم دوست عزیز
هر کسی اطلاعتی میخواد در مورد کانادا میتونن بپرسن

s.k

پست توسط s.k » شنبه 27 آبان 1396, 9:08 am

شما چطور رسیدین کانادا ؟ کدوم شهر هستین ؟ درخواست پناهندگی دادین ؟

نوشین.فرهنگ

پست توسط نوشین.فرهنگ » سه شنبه 3 بهمن 1396, 6:09 pm

روژان نوشته شده:
چهار شنبه 24 آبان 1396, 4:02 am
دوست من اقامت آلمان داره میخواد بره کانادا واسه زبانش که اینجا سخته به نظرتون اونجا موفق تره؟

روژان

پست توسط روژان » یک شنبه 8 بهمن 1396, 12:33 am

کانادا درهای کشور رو محکم بسته و دیگران از دور فکر میکنند به به چه کشوری , ولی اینو باید بدونید کانادا اونجوری نیست که میگن ,پناهگاه دزدان و قاتلین و فراریها و کسی که بچه داران زیر خط فقر هستن بر عکسه دزدا ,کانادا فقط از دور قشنگه و هیچ راهی برای پیشرفت نیست ,مگر اینکه از اینجا مهاجرت کنید امریکا , اینجا فقط پاسپورتش خوبه و زبان و دیگر هیچ ,اگر پلن دارد بیاد اینجا حتمن دست پر بیایید و سعی کنید پاسپورتو بگیرید و برید و تو باتلاق اینجا غرق نشید

روژان

پست توسط روژان » یک شنبه 8 بهمن 1396, 12:39 am

نوشین.فرهنگ نوشته شده:
سه شنبه 3 بهمن 1396, 6:09 pm
روژان نوشته شده:
دوست من اقامت آلمان داره میخواد بره کانادا واسه زبانش که اینجا سخته به نظرتون اونجا موفق تره؟
به نظر من آلمان بهتره از نظر کیفیت زندگی و دولت آلمان به پناهندها بیشتر رسیدگی میکنه ,زبان انگلیسی رو هرجا باشید با همت میشه یاد گرفت ,اگر فکر واسه زبان مهاجرت کنید اینجا اشتباه میکنید من اینجا آدم میشناسم ۱۷ ساله اینجاست یک کلمه زبان بلد نیست یا اشتباه صحبت میکنن چون از همه ملیتی اینجا هستن کانادایی خیلی کمه مگر شهرهای کوچیک که جای زندگی نیست

نوشین.فرهنگ

پست توسط نوشین.فرهنگ » یک شنبه 8 بهمن 1396, 8:56 am

روژان نوشته شده:
یک شنبه 8 بهمن 1396, 12:39 am
نوشین.فرهنگ نوشته شده:
سه شنبه 3 بهمن 1396, 6:09 pm
روژان نوشته شده:
به نظر من آلمان بهتره از نظر کیفیت زندگی و دولت آلمان به پناهندها بیشتر رسیدگی میکنه ,زبان انگلیسی رو هرجا باشید با همت میشه یاد گرفت ,اگر فکر واسه زبان مهاجرت کنید اینجا اشتباه میکنید من اینجا آدم میشناسم ۱۷ ساله اینجاست یک کلمه زبان بلد نیست یا اشتباه صحبت میکنن چون از همه ملیتی اینجا هستن کانادایی خیلی کمه مگر شهرهای کوچیک که جای زندگی نیست
خیلی ممنونم از توضیحاتتون

Hadi.behboudim

پست توسط Hadi.behboudim » پنج شنبه 12 بهمن 1396, 11:07 pm

سلام
شما چطور رفتید قاچاق یا قانونی؟ آیا ممکنه کسی بتونه قاچاق بیاد کانادا؟ اگه بیاد برخورد دولت باهاش چطوریه؟ یکم دربارش توضیح بدید، ممنون

روژان

پست توسط روژان » جمعه 13 بهمن 1396, 1:49 am

Hadi.behboudim نوشته شده:
پنج شنبه 12 بهمن 1396, 11:07 pm
سلام
شما چطور رفتید قاچاق یا قانونی؟ آیا ممکنه کسی بتونه قاچاق بیاد کانادا؟ اگه بیاد برخورد دولت باهاش چطوریه؟ یکم دربارش توضیح بدید، ممنون
سلام دوست عزیز
من پناهندگی امدم و اقامت دارم ولی میخام برم جای دیگه ,بله شما میتونید قاچاقی بیاید و اعلام پناهندگی بکنید ,سوال جواب داره و دمه خرطومی پلیس یه کوچولو چک میکنه و یجوری باید بعد خرطومی مدرک رو از بین ببرین و اعلام پناهندگی کنید چند ساعتی سوال جواب میکنن و ولتون میکنن که ورود کنید آدرس خوابگاه هم بهتون میدن و بعدش دیگه وکیل و دادگاه و تقاضای پناهندگی به دادگاه و اینجا کمپ نداره هرجا بخاین میتونید برید

نوشین.فرهنگ

پست توسط نوشین.فرهنگ » دو شنبه 23 بهمن 1396, 6:36 pm

روژان نوشته شده:
جمعه 13 بهمن 1396, 1:49 am
Hadi.behboudim نوشته شده:
پنج شنبه 12 بهمن 1396, 11:07 pm
سلام
سلام دوست عزیز
من پناهندگی امدم و اقامت دارم ولی میخام برم جای دیگه ,بله شما میتونید قاچاقی بیاید و اعلام پناهندگی بکنید ,سوال جواب داره و دمه خرطومی پلیس یه کوچولو چک میکنه و یجوری باید بعد خرطومی مدرک رو از بین ببرین و اعلام پناهندگی کنید چند ساعتی سوال جواب میکنن و ولتون میکنن که ورود کنید آدرس خوابگاه هم بهتون میدن و بعدش دیگه وکیل و دادگاه و تقاضای پناهندگی به دادگاه و اینجا کمپ نداره هرجا بخاین میتونید برید
میتونید بگید شرایط پناهندگیش چجوریه و چه امکاناتی بهتون میدن و هزینه و اینها تا کی ساپورتت میکنن؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 102 مهمان