اثر انگشت پناهنده ای که داوطلبانه برگشته ایران تا چند سال در سیستم یوروداک میمونه

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
نادری

اثر انگشت پناهنده ای که داوطلبانه برگشته ایران تا چند سال در سیستم یوروداک میمونه

پست توسط نادری » شنبه 30 دی 1396, 9:05 pm

با سلام و خسته نباشید عزیز
من چند سالی در اروپا پناهنده بودم و متاسفانه نتونستم اقامت بگیرم و نهایتاً داوطلبانه برگشتم ایران . از طریق شرکت آی او ام کمک مالی هم کردند ! پرسشم اینه که تا چند سال اثر انگشتم در سیستم میمونه و آیا من میتونم در مصاحبه جدیدی که در آینده در اروپا راست نگم و گذشته ام رو کاملا پنهان کنم ؟ در ضمن هیچ سابقه کیفری یا کرمینال ندارم ! آوریل 2014 برگشتم دوباره میخوام برم . ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

نادری

Re: اثر انگشت پناهنده ای که داوطلبانه برگشته ایران تا چند سال در سیستم یوروداک میمونه

پست توسط نادری » شنبه 30 دی 1396, 9:09 pm

با سلام . من در سال 2014. داوطلبانه برگشتم ایران دوبارهرمیخوام برم یخواستم بدونم تا چند سال اثر انگستم در سیستم میمونه و آیا اگر در آینده خواستم در مصاحبه راست نگم که سابقا در اروپا پناهنده بودم میشه یا که نه متوجه میشن ؟ در ضمن من هیچ سابقه کیفری یا کرمینال در اروپا ندارم ! ممنون میشم که اگر جواب بدید . مرسی

sharakse@yahoo.com

Re: اثر انگشت پناهنده ای که داوطلبانه برگشته ایران تا چند سال در سیستم یوروداک میمونه

پست توسط sharakse@yahoo.com » دو شنبه 2 بهمن 1396, 10:47 am

تا ۵سال اسمت تو بلک لیسته وویزا بهت نمیدن فقط غیر قانونی بیا وبرگه برگشت iom و ک برگشتی ایران رو با خودت داشته باش فقط غیر قانونی میتونی بیای

نادری

پست توسط نادری » دو شنبه 2 بهمن 1396, 8:33 pm

باسلام و احترام خدمت جنابعالی
متشکرم از راهنماییتون . فقط اون برگه خروجی و مدارک ای او ام رو به چه دلیل باید به همراه داشته باشم ؟
متاسفانه ندارمشون ! حالا چه کاری باید انجام بدم ؟
سومین پرسش مهم من از جناب اینه که اگر زودتر از پنج سال قاچاقی وارد اروپا شم اداره مهاجرت با من به چه نحو برخورد میکنه؟
و آخرین پرسشم اینه که آیا به من اجازه درخواست پناهندگی رو میدهند ؟
با کمال تشکر و سپاس فراوان از شما بزرگوار جناب آقای چاووشی . روز خوش

farzin21h

پست توسط farzin21h » دو شنبه 21 خرداد 1397, 2:11 pm

نادری نوشته شده:
شنبه 30 دی 1396, 9:05 pm
با سلام و خسته نباشید عزیز
من چند سالی در اروپا پناهنده بودم و متاسفانه نتونستم اقامت بگیرم و نهایتاً داوطلبانه برگشتم ایران . از طریق شرکت آی او ام کمک مالی هم کردند ! پرسشم اینه که تا چند سال اثر انگشتم در سیستم میمونه و آیا من میتونم در مصاحبه جدیدی که در آینده در اروپا راست نگم و گذشته ام رو کاملا پنهان کنم ؟ در ضمن هیچ سابقه کیفری یا کرمینال ندارم ! آوریل 2014 برگشتم دوباره میخوام برم . ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
سلام
من میخوام تابستون برای پناهندگی برم اروپا، چون شما اونجا بودید خواستم از تجربه شما استفاده کنم، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
1- چند سال اونجا بودید
2- توی این مدت اجازه کار داشتید
3- تا چه مرحله‌ای جلو رفتید
4- هر راهنمایی دیگه ای که بنظر خودتون میرسه بگید
به هر کدوم از موارد جواب بدید ممنون هستم

تلفن : 09213913845 (تا7بعدظهر)
ایمیل : farzin21h@yahoo.com
یا در زیر همین پست

rostamz

پست توسط rostamz » دو شنبه 21 خرداد 1397, 7:51 pm

سلام
من سال ٢٠١٣ با ويزاي شينگن به فرانسه رفتم و در سوئد در خواست پناهندگي دادم و بعد از قبول نشدنم داوطلبانه ١.٥سال پيش به ايران برگشتم.
الان ميخوام از طريق شركتي كه توش كار ميكنم براي درخواست ويزا براي ماموريت اقدام كنم .
آيا احتمال گرفتن ويزا وجود داره ؟
ويا آيا پيشنهادي دارين؟
ممنون از آقاي چاوشي لطف ميكنين و جواب بدين.

Baran68

پست توسط Baran68 » سه شنبه 16 مرداد 1397, 7:25 pm

سلام دوست من 2016 یونان بود و برگشت ایران از طریق آیوام دوباره اومد یونان با خانوادش الان بعد۸ماه هنوز نتونسته سه برگ بگیره بهش گفتن چرا برگشتی دوسال پیش حالا هرروز اسکایپ داره زنگ میزنه پرونده قبلش بسته شده.بهش گفتن میتونی دوباره درخواست پناهندگی بدی و اگر قبل ازاینکه دوباره اثرانگشت بدی بری اروپا برت نمیگردونن بونان چون پروندت با برگشتت دوسال پیش به یونان منتفی شد

برای راهنمایی بیشتر میتونید از طریق آی دی تلگرامم پیام بدید

saharrr2020@

rainforest

پست توسط rainforest » سه شنبه 23 مرداد 1397, 7:22 am

با سلام خدمت دوستان عزیز من یک سوال داشتم .من سال 2011 در یونان در فرودگاه با پاس شباهتی دستگیر شدم و دادگاهی شدم و به ایران دیپورت شدم .حدود 8 ماه پیش در سال 2018برای یکی از کشورهای اروپایی اقدام کردم که اثر انگشت در اومد .کسی میدونه اثر انگشا چقدر میمونه در سیستمشون؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان