مشاوره و کمک لطفا

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
NoMansLand

مشاوره و کمک لطفا

پست توسط NoMansLand » یک شنبه 16 اردیبهشت 1397, 3:50 pm

باسلام
من 31 ساله هستم و فوق دیپلم،تخصص حرفه ای در زمینه کامپیوتر دارم و شرایط کاری خوبی در ایران دارم ،ولی قصد مهاجرت دارم و چندباری امتحان کردم و حتی از کانادا ریجکت شدم ولی متاسفانه از روش تحصیلی بدلیل سن و از روش کاری هم بدلیل مدرک تحصیلی موفق نشدم.
راستش خیلی گشتم راه های کشورای مختلف رو و دیگه نمیدونم چیکار کنم و حسابی نا امید شدم،پناهندگی هم آخرین راهم هستش یعنی اصولا هیچ رقمه نمیتونم خودم رو راضی کنم مخصوصا اینکه اگه با شکست هم همراه بشه سرمایه و وقت و زندگی ادم برای چندسال نابود میشه!جدا پناهندگی راهی نیست که براش ساخته شده باشم.
سرمایه ی تا 60 تومنی هم دارم.
لطفا هر روشی که قانونی ویزا یا اقامت میدن بهم معرفی کنید خیلی سپاسگذارم.

payam953

Re: مشاوره و کمک لطفا

پست توسط payam953 » یک شنبه 16 اردیبهشت 1397, 6:54 pm

سلام دوست عزیز
همه کسانی که اینجا حضور دارن، مثل شما هستن. دنبال راهی هستن که بتونن تو یک کشور خوب زندگی جدیدی رو آغاز کنن. ولی از اونجایی که خودت هم حتما این مدت فهمیدی، رفتن به روش هایی که بشه از یک کشور خوب اقامت گرفت، خیلی سخت است.

برای گرفتن اقامت چند راه است که هر کدوم مشکل خودش رو داره :

* ویزا و اقامت از طریق سرمایه گذاری که نیاز به پول خیلی زیادی هست (حداقل 250 تا 300 هزار دلار)
* ویزا و اقامت از طریق تحصیلی که شما خودت قبلا اقدام کردی و نتونستی (البته اون هم هزینه زیادی داره)
* ویزا و اقامت از طریق کاری (اون هم باز خیلی سخته که به ایرانی ها ویزا بدهند)
* ویزا و اقامت از طریق ازدواج با یک خانم مقیم یک کشور خارجی (بهترین و راحت ترین روش این است که البته پیدا کردن همچین کیسی خیلی سخته)
* ویزای توریستی و بعدا درخواست پناهندگی کردن (اکثرا دنبال این راه هستن که هم سختی زیادی داره و هم مدت زمان اون زیاده)

به هر حال اگر شما قصدتون رفتن به هر قیمتی است در حال حاضر برای ما ایرانی ها گرفتن ویزا و بعدا اعلام پناهندگی در دسترس است.
البته گرفتن ویزای توریستی چه شینگن و چه کانادا هم هزینه خودش رو داره که با سرمایه شما همخوانی داره ...

امیدوارم هر تصمیمی که می گیرید، موفق باشی.

NoMansLand

پست توسط NoMansLand » دو شنبه 17 اردیبهشت 1397, 2:39 pm

payam953 نوشته شده:
یک شنبه 16 اردیبهشت 1397, 6:54 pm
سلام دوست عزیز
همه کسانی که اینجا حضور دارن، مثل شما هستن. دنبال راهی هستن که بتونن تو یک کشور خوب زندگی جدیدی رو آغاز کنن. ولی از اونجایی که خودت هم حتما این مدت فهمیدی، رفتن به روش هایی که بشه از یک کشور خوب اقامت گرفت، خیلی سخت است.

برای گرفتن اقامت چند راه است که هر کدوم مشکل خودش رو داره :

* ویزا و اقامت از طریق سرمایه گذاری که نیاز به پول خیلی زیادی هست (حداقل 250 تا 300 هزار دلار)
* ویزا و اقامت از طریق تحصیلی که شما خودت قبلا اقدام کردی و نتونستی (البته اون هم هزینه زیادی داره)
* ویزا و اقامت از طریق کاری (اون هم باز خیلی سخته که به ایرانی ها ویزا بدهند)
* ویزا و اقامت از طریق ازدواج با یک خانم مقیم یک کشور خارجی (بهترین و راحت ترین روش این است که البته پیدا کردن همچین کیسی خیلی سخته)
* ویزای توریستی و بعدا درخواست پناهندگی کردن (اکثرا دنبال این راه هستن که هم سختی زیادی داره و هم مدت زمان اون زیاده)

به هر حال اگر شما قصدتون رفتن به هر قیمتی است در حال حاضر برای ما ایرانی ها گرفتن ویزا و بعدا اعلام پناهندگی در دسترس است.
البته گرفتن ویزای توریستی چه شینگن و چه کانادا هم هزینه خودش رو داره که با سرمایه شما همخوانی داره ...

امیدوارم هر تصمیمی که می گیرید، موفق باشی.
ممنون از پاسختون.

آیا امکان پیدا کردن کیس ازدواج هستش یا واقعا مشکل هست؟
و همینطور راجع به پناهندگی من هیچ کیسی ندارم و نمیدونم چجوری هستش شرایط پناهندگی شنیدم بسیار سخت هستش .

payam953

پست توسط payam953 » چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397, 9:22 am

خواهش می کنم.
پیدا کردن کیس ازدواج به خودتون بستگی داره. اگر شما بتونید کسی رو پیدا کنید که کارتون خیلی راحت می شه. البته کسانی هستن که در قبال دریافت پول ازدواج صوری انجام می دهند ولی این کار هم مشکلات و خطرات خودش رو داره. اگر دولت کشوری متوجه بشه که ازدواج شما صوری بوده، جریمه و مجازات داره.
در خصوص پناهندگی هم تا دلتون بخواد توی این سایت در خصوص دوستان توضیح دادن.
بالاخره هر کاری سختی داره و راحت نیست. بخصوص پناهندگی که یک مسیر ناشناخته ای هست.

5602alireza

پست توسط 5602alireza » چهار شنبه 2 خرداد 1397, 7:29 am

ميشه راهنمايي كنيدمن باويزاي شينگن فرانسه ميخوام برم المان درخواست پناهندگي بدم ولي ميدونم قانون دوبلين منوبرميگردونه لطفاكمك كنيدچكاركنم ديپورت نشم،Alihadavand611@yahoo.com

payam953

پست توسط payam953 » چهار شنبه 2 خرداد 1397, 8:07 am

5602alireza نوشته شده:
چهار شنبه 2 خرداد 1397, 7:29 am
ميشه راهنمايي كنيدمن باويزاي شينگن فرانسه ميخوام برم المان درخواست پناهندگي بدم ولي ميدونم قانون دوبلين منوبرميگردونه لطفاكمك كنيدچكاركنم ديپورت نشم،Alihadavand611@yahoo.com

سلام
شما اگر هنوز ویزای فرانسه رو نگرفتید، برید و ویزای شینگن آلمان رو بگیرید.
قانون دوبلین بی برو برگرد در مورد شما اجرا خواهد شد. فقط یک قانونی هست که می گه اگر کشور آلمان که شما می خواهید برید تا 6 ماه شما رو به کشور اولیه (فرانسه) دیپورت نکنه، باید خودش درخواست پناهندگی شما رو رسیدگی کنه. شما برید و جزییات دقیق این قانون رو بپرسید. ببیند شرایط اون چجوری هست.
در ضمن شما که قانونی و با ویزا دارید می رید حتما باید کیس راه و کیس اصلی قوی ای داشته باشید وگرنه پناهندگی شما رد می شه.

Arabi

پست توسط Arabi » دو شنبه 4 تیر 1397, 10:50 pm

باسلام
من لیسانس برق دارم و ۲۵ سالمه و کارت پایان خدمت دارم .
میخواستم بدونم از طریق قانونی برای ادامه تحصیل و کار در خارج از کشور چطور میتوانم اقدام کنم.
ممنون لطفا راهنماییم کنید

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » جمعه 8 تیر 1397, 8:38 am

بهترين راه قاچاقى امدن به اروپا است ، براى ويزاى تحصيلى بايد خدا تومان خرج كنيد ، بهترين مسير راه قاچاقى هست ، پول رو بزاريد توى صرافى معتبر بعد راه بيافتيد بيايد ، 0031657205454 براى اطلاعات بيشتر تماس بگيريد

M-S/Atehran1833

Re: مشاوره و کمک لطفا فوري

پست توسط M-S/Atehran1833 » یک شنبه 10 تیر 1397, 6:00 am

سلام من الان دو ماهه كه به صورت زميني به اتريش اومدم ولي متاسفانه در مسير مجبور شدم در اسلوني اثر انگشت بدم ميخواستم بدونم با توجه به قانون لغو مسئوليت سه ماهگي كه در سايت شما خوندم اگه بعد از سه ماه كه خاك اسلوني رو ترك كردم در اتريش درخواست پناهندگي بدم اتريش درخواست من رو قبول ميكنه
الان بدر خونه برادرم كه برادر دو قلوي من هست زندگي ميكنم و أو به صورت دانشجويي اومده و درخواست پناهندگي داده و جواب مثبت هم گرفته
بهترين راه براي من كه درخواستم در اتريش قبول بشه چيه ميشه راهنماييم كنيد ...ممنون

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان