پناهدگي هلند با ويزاي فرانسه

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
Anna62

پناهدگي هلند با ويزاي فرانسه

پست توسط Anna62 » دو شنبه 15 مرداد 1397, 4:58 am

من باويزاي بيزينس فرانسه ميخوام برم هلند پناهده بشم با چندنفر مشورت كردم كه ميگن ديپورت ميشي و اصلا اينكار را نكن ميخواستم راهنماييم كنيد لطفا

arashima

Re: پناهدگي هلند با ويزاي فرانسه

پست توسط arashima » دو شنبه 15 مرداد 1397, 8:03 pm

Anna62 نوشته شده:
دو شنبه 15 مرداد 1397, 4:58 am
من باويزاي بيزينس فرانسه ميخوام برم هلند پناهده بشم با چندنفر مشورت كردم كه ميگن ديپورت ميشي و اصلا اينكار را نكن ميخواستم راهنماييم كنيد لطفا
سلام دقیقا من هم همین شرایط را دارم میشه خواهش کنم اگر اطلاعاتی اخیرا بدست آوردید به من هم انتقال بدید
تا جایی که پرس و جو کردم متاسفانه دیپورت خواهیم شد اگرچه دوستی که در هلند دارم حرف دیگری میزنه و میگه خیلی به کیس بستگی داره و اینکه داشتن وکیل و ارائه کیس مناسب میتونه شانس بالایی برای موندن توی هلند بده

بهرحال ممنون میشم اگر اطلاعاتی داشتید به من هم انتقال بدید چون من هم دقیقا با ویزای تجاری قراره از طریق فرانسه شینگن بگیرم و مقصدم هلند هست
arashsabet.gh@gmail.com

arashima

پست توسط arashima » دو شنبه 15 مرداد 1397, 8:03 pm

Anna62 نوشته شده:
سلام دقیقا من هم همین شرایط را دارم میشه خواهش کنم اگر اطلاعاتی اخیرا بدست آوردید به من هم انتقال بدید
تا جایی که پرس و جو کردم متاسفانه دیپورت خواهیم شد اگرچه دوستی که در هلند دارم حرف دیگری میزنه و میگه خیلی به کیس بستگی داره و اینکه داشتن وکیل و ارائه کیس مناسب میتونه شانس بالایی برای موندن توی هلند بده

بهرحال ممنون میشم اگر اطلاعاتی داشتید به من هم انتقال بدید چون من هم دقیقا با ویزای تجاری قراره از طریق فرانسه شینگن بگیرم و مقصدم هلند هست
arashsabet.gh@gmail.com

sina1892

پست توسط sina1892 » پنج شنبه 18 مرداد 1397, 4:32 pm

arashima نوشته شده:
دو شنبه 15 مرداد 1397, 8:03 pm
Anna62 نوشته شده:

arashsabet.gh@gmail.com
s
سلام به همگی.قانون دوبلین مانع درخواست پناهندگیتون میشه.چون فرانسه خودش پناهنده پذیره

davoodtheace

پست توسط davoodtheace » پنج شنبه 18 مرداد 1397, 5:08 pm

salam doste azizam
man khodam to holland zendegi mikonam alan 30 sale ke hollandam,man hata modati vekalat khondam to holland,inja baraye panahande shodan chizi ke moheme keyse shomast,ta onjaiam ke man khabar daram kesaio ke deport mikonan ya khalafi azashon didan ya inke keysi ke erae dadan kheyli zaif bode.man etefaghan to inja donbale kesi bodam ke betone namzadamo komak kone az iran biare europa ,agar shoma etelat darin ke kesi hast ke betone visaye faranse ya italiaro barash begire kheyli mamnon misham azaton,manam be nobeye khodam har komaki be shoma betonam bokonam dar khedmatam har soali darin mitonam beheton jabab bedam

arashima

پست توسط arashima » پنج شنبه 18 مرداد 1397, 8:50 pm

davoodtheace نوشته شده:
پنج شنبه 18 مرداد 1397, 5:08 pm
salam doste azizam
man khodam to holland zendegi mikonam alan 30 sale ke hollandam,man hata modati vekalat khondam to holland,inja baraye panahande shodan chizi ke moheme keyse shomast,ta onjaiam ke man khabar daram kesaio ke deport mikonan ya khalafi azashon didan ya inke keysi ke erae dadan kheyli zaif bode.man etefaghan to inja donbale kesi bodam ke betone namzadamo komak kone az iran biare europa ,agar shoma etelat darin ke kesi hast ke betone visaye faranse ya italiaro barash begire kheyli mamnon misham azaton,manam be nobeye khodam har komaki be shoma betonam bokonam dar khedmatam har soali darin mitonam beheton jabab bedam
سلام دوست عزیز والا من از طریق یک آدم بسیار مطمئن و البته با معرف اقدام کردم ایشون ابتدا مسافر را باید ببینن و اگر صلاح دیدن قبول میکنن که کارو انجام بدن و تخصص ایشون هم فرانسه است اگر این اطلاعات کمکی به شما میکنه بنده در خدمتم

gg.alireza

پناهدگي

پست توسط gg.alireza » شنبه 20 مرداد 1397, 9:57 am

بچه ها یکی کمک کنه،
من سرپرست خانواده هستم پدرم در قید حیات نیست. الان سه ساله کارگری میکنم تا خرج خونه در بیاد. 25 سالمه با مدرک فوق دیپلم کامپبوتر
امسال هرینه اجاره خونه و مواد غذایی کمرم شکسته، اگه کسی راهی ارزون تر برای فرار از اینجا داره ممنونش میشم راهنمایی کنه
09378294248 ایمو یا @G1Alireza تلگرام

Nana1359

پست توسط Nana1359 » یک شنبه 8 مهر 1397, 11:19 am

سلام دوست عزیز به هیچ عنوان اینکارو نکنید دوبلین میشید و ترک خاک بدترین اتفاقه ..باید یه مدت تقریبا شش ماه پنهان بشید بعد دوباره اعلام پناهندگی کنید البته دو سه نفری هستن که براتون بلیط می گیرین و خمهرخروج از فرانسه رو در ترانزیت براتون در پاسپورت وارد می کنن اما می تونید خارج نشید و با پاسپورت مشابهتی به هلند برید اونموقع اوکی هست ...دوست صمیمی من اینکارو کرد البته اونا اتریش بودن و ویزای اتریش داشتن و خدارو شکر رسیدن به مقصد و دوماه پیش جواب گرفتن چون ادمبرشون ۲۵ ساله توی اینکار بوده ...خیلی مهمه از کسی که وارد هست بپرسید تا خدایی نکرده ۴ یا۵ سال الاف نشید

سام 2018

پست توسط سام 2018 » دو شنبه 9 مهر 1397, 6:41 pm

پاسپورت سفيد هلندي تعداد محدود
Susan_moradi@web.de

Baran68

پست توسط Baran68 » جمعه 13 مهر 1397, 3:05 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020