پناهندگی در ترانزیت لندن با ویزای کانادا

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
neda666

پناهندگی در ترانزیت لندن با ویزای کانادا

پست توسط neda666 » سه شنبه 24 مهر 1397, 8:57 pm

سلام دوستان
تازگی باب شده که میگن با ویزای کانادا بلیط ترانزیت انگلیس بگیریم و بعد از چند ساعت که در سالن ترانزیت خودمونو معطل کردیم و پاسپورت رو از بین بردیم خودمونو به پلیس اونجا معرفی و اعلام پناهندگی میکنیم. از هر کسی هم که میپرسیم با اطمینان میگن آرررره میشه ما میدونیم که میشه و دیدیم و از اینجور حرفها ولی کسی رو نمیشناسن. فقط با اطمینان میگن آررررره میشه.
لطفا شما اگر شما تجربه ای در این مورد دارید یا اطرافتون کسی به این شکل آمده انگلیس و بدون مشکل تونسته موندگار بشه راهنمایی کنید. ممنون میشم

neda666

Re: پناهندگی در ترانزیت لندن با ویزای کانادا

پست توسط neda666 » چهار شنبه 25 مهر 1397, 11:17 pm

من خودم همه سایتهای مربوط به ویزای ترانزیت انگلیس رو خوندم حالا اینجا براتون توضیح میدم امیدوارم مفید باشه براتون

با اطمینان بهتون میگم که شما در سه صورت به ویزای ترانزیت انگلیس احتیاج ندارید
1.تاریخ ورودتون به انگلیس و خروج تون از انگلیس در یک روز تاریخ به زمان رسمی انگلستان باشه.
2.اگر برای پرواز بعدی تون احتیاج به ترک فرودگاه و عوض کردن فرودگاه در انگلیس نداشته باشید و ترانزیت تون ورود و خروج از یک فرودگاه انجام بشه.
3.اگر کل پروازتون از ایران تا مقصد نهایی با یک ایرلاین باشه و نیازی نداشته باشید به قسمت چک پاسپورت مراجعه کنید و بارهاتون رو تحویل بگیرید و دوباره به ایرلاین بعدی برای دریافت کارت پرواز و چک پاسپورت مراجعه کنید.
.
.
.
در ضمن طبق تحقیقاتی که بنده کردم متوجه شدم انگلیس سالهاست که دست خیلیها رو خونده و برای مسافرین ترانزیت خودش شرایطی رو در نظر گرفته که ما خیلی سطحی و خوش خیالانه بهش نگاه میکنیم و اونم اینه که از همون مبدا مسافرینی که پرواز ترانزیت انگلیس میگیرن رو از قبل شناسایی میکنه و هر ایرلاینی رو مسیول مسافرین جا مانده خودش میکنه به این صورت که از مبدا اصلی کارت پرواز صادر شده و کل مشخصات مسافران نرانزیت رو در سیستم نگه میداره تا اگر مسافری از پرواز جا ماند یا به عمد پرواز بعدی رو نادیده گرفت ایرلاین اطلاع میده که فلان مسافر جا مانده و ما بیشتر از این نمیتونیم پرواز رو به تاخیر بندازیم ،
همین دلیلی میشه برای ردیابی مسافر ترانزیت که قصد سواستفاده جهت اقامت غیرقانونی در انگلستان رو داره .

پس هر آدم پرون ، قاچاقچی، قاچاقبر یا هر اسم دیگه ای اگر به شما گفت با فلان ویزا براتون بلیط ترانزیت انگلیس میگیرم و همونجا اعلام پناهندگی کنید باور نکنید چون سالن ترانزیت جزو خاک اون کشور به حساب نمیاد و بعنوان مرز هوایی دیده میشه که برای ورود و خروجش احتیاج به جواز قانونی(ویزای ترانزیت) دارید.

اینم بگم که این قانون در انگلستان شامل حال همه ملیتها میشه و ربطی به ایرانی یا افغان بودن یا یک ملیت خاص نداره.

https://www.gov.uk/transit-visa

حالا اگر کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا برامون بگه.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان