ورود به ترکیه بدون مهر ورود ترکیه

ویزای ارزان، کیس پناهندگی، اقامت از طریق ازدواج، مشاوره و...
ارسال پست
Abraham100

ورود به ترکیه بدون مهر ورود ترکیه

پست توسط Abraham100 » دو شنبه 5 آذر 1397, 9:04 pm

درود بر شما
من دارای پاسپورت قانونی ایران هستم و بدلایلی ممنوع الخروج شدم و از طرفی اقامت کانادا را دارم آیا چنانچه بطور غیر قانونی از مرز خارج بشم و به ترکیه برم امکان ادامه مسیر تا کانادا را دارم یا اینکه در ترکیه بعلت ورود غیر قانونی گرفتار و به ایران دیپورت میشم ؟ راهی هست ؟

ra_ar_66

Re: ورود به ترکیه بدون مهر ورود ترکیه

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 6 آذر 1397, 5:02 pm

Abraham100 نوشته شده:
دو شنبه 5 آذر 1397, 9:04 pm
درود بر شما
من دارای پاسپورت قانونی ایران هستم و بدلایلی ممنوع الخروج شدم و از طرفی اقامت کانادا را دارم آیا چنانچه بطور غیر قانونی از مرز خارج بشم و به ترکیه برم امکان ادامه مسیر تا کانادا را دارم یا اینکه در ترکیه بعلت ورود غیر قانونی گرفتار و به ایران دیپورت میشم ؟ راهی هست ؟
سلام
شما غیرقانونی برید ترکیه مطمینا نمیتونید با ویزاتون ادامه مسیرتون را برین .
بله راه وجود داره ...یکم پیگیر شید و تحقیق کنید پیدا میکنین یادتون باشه اگر جرم سیاسی نداشته باشین پول حلال خیلی از مشکلات است.
سلامت و موفق باشید.
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

Abraham100

پست توسط Abraham100 » شنبه 10 آذر 1397, 10:57 pm

سیاسی نیستم بدلیل مالی ممنوع الخروج هستم راه حل چی هست و چقدر هزینه داره ؟ آیا تضمینی هست که گیر نیفتم ؟

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 11 آذر 1397, 10:49 pm

Abraham100 نوشته شده:
شنبه 10 آذر 1397, 10:57 pm
سیاسی نیستم بدلیل مالی ممنوع الخروج هستم راه حل چی هست و چقدر هزینه داره ؟ آیا تضمینی هست که گیر نیفتم ؟
بله راه حل هست دنبالش بگردین اگر باز پیدا نکردین میتونین رو من حساب کنین.اینجا با جزییات نمیشه صحبت کرد ....اینجا یه فضای عمومی است.
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان