همسفر برای سوئد

کاریابی، پیدا کردن همخانه، همسفر و...
ارسال پست
aria123

همسفر برای سوئد

پست توسط aria123 » دو شنبه 2 بهمن 1391, 5:56 am

سلام من دنبال همسفر برای سوئد میگردم تنها نرم من آدم پرون پیدا کردم اگر شمام میشناسی کسی رو با هم صحبت میکنیم هر کدوم بهتر بود میریم

God.Father

Re: همسفر برای سوئد

پست توسط God.Father » دو شنبه 2 بهمن 1391, 2:04 pm

دوست عزیز آدم پرونت چه جوری میخواد ببره؟ چقد میگیره؟ یه کمی توضیح بده

aria123

پست توسط aria123 » دو شنبه 2 بهمن 1391, 2:16 pm

میگه تا ترکیه 2 تومن از ترکیه هم هوایی 6500 یورو شما هم اگر کسی رو میشناسید لطفا اطلاعات قرار بدید ممنون

God.Father

پست توسط God.Father » دو شنبه 2 بهمن 1391, 3:14 pm

aria123 نوشته شده:میگه تا ترکیه 2 تومن از ترکیه هم هوایی 6500 یورو شما هم اگر کسی رو میشناسید لطفا اطلاعات قرار بدید ممنون
اگه با همین نرخ ارز جدید گفته 2 میلیون تومن تا ترکیه بد نیست حدود قیمت هم همینه ولی حواست باشه پول رو حتما تو صرافی بلوکه کنی. در مورد 6500 یورو نظری ندارم ولی اگه کارش تضمینی هست و پول میمونه صرافی و از همه مهم تر پولشو داری برو دوست عزیز.

gentleman

پست توسط gentleman » دو شنبه 2 اردیبهشت 1392, 10:45 pm

اريا جان من هم دنبال يك همسفر مطمئن هستم اگر هستي اين ايميل منه اد كن در مسنجر gentleman91@ymail.com

من شبها معمولا 10 به بعد انم-تا اخر ارديبهشت 92 منتظر خبرتم

bardia

پست توسط bardia » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 1:29 am

God.Father نوشته شده:
aria123 نوشته شده:میگه تا ترکیه 2 تومن از ترکیه هم هوایی 6500 یورو شما هم اگر کسی رو میشناسید لطفا اطلاعات قرار بدید ممنون
اگه با همین نرخ ارز جدید گفته 2 میلیون تومن تا ترکیه بد نیست حدود قیمت هم همینه ولی حواست باشه پول رو حتما تو صرافی بلوکه کنی. در مورد 6500 یورو نظری ندارم ولی اگه کارش تضمینی هست و پول میمونه صرافی و از همه مهم تر پولشو داری برو دوست عزیز.
با سلام گادفادر جان .منم یک ادم پرون پیدا کردم به شرط خوابوندن پول تو صرافی معتبر کار میکنه .یک ریال هم قبل مقصد گفت نمیگیره .قیمتاشم اینا بوده
englis havayee 9000euro
canada 12000dollar
shingen zamini 6000 dollar va havaiee 7500
نمیدونم قیمتاش خوبه یا نه و اینکه نمیدونم چطور میشه به این ها اعتماد کرد .خب درسته تا نرسیدیم پولی نمیدیم .اما تضمین اینکه گیر نیوفتیم تو را چیه نمیدونم.ازش ÷رسیدم با چه پاسی میبره .گفت از سفارت میگیره (حالاکدوم سفارت نمیدونم) و گفت وارد جزییات نشو .هر وقت خاصی بری بگو
کاش دوستانی مثل شما که با تجربه هستن به ما یاد میدادن که چجوری باید با اینا کار کرد و رنج قیمت ها چی هست
Nobody dies a virgin , Life fuck us all

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 10:21 am

bardia نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
با سلام گادفادر جان .منم یک ادم پرون پیدا کردم به شرط خوابوندن پول تو صرافی معتبر کار میکنه .یک ریال هم قبل مقصد گفت نمیگیره .قیمتاشم اینا بوده
englis havayee 9000euro
canada 12000dollar
نمیدونم قیمتاش خوبه یا نه و اینکه نمیدونم چطور میشه به این ها اعتماد کرد .خب درسته تا نرسیدیم پولی نمیدیم .اما تضمین اینکه گیر نیوفتیم تو را چیه نمیدونم.ازش ÷رسیدم با چه پاسی میبره .گفت از سفارت میگیره (حالاکدوم سفارت نمیدونم) و گفت وارد جزییات نشو .هر وقت خاصی بری بگو
کاش دوستانی مثل شما که با تجربه هستن به ما یاد میدادن که چجوری باید با اینا کار کرد و رنج قیمت ها چی هست
دوست عزیز اگه قاچاق میخوای بری اروپا بهترین راه اینه که پول رو بخوابونی تو صرافی ولی تیکه تیکه. یعنی مثلا 500 دلار میخوابونی تو صرافی و وقتی رسیدی ترکیه زنگ میزنی پول رو آزاد کنن و پول قسمت بعدی سفر مثلا تا یونان رو میخوابونن تو صرافی و وقتی رسیدی پول رو آزاد میکنی. این بهترین روشه چون اگه یه دفعه 6000 دلار بخوابونی تو صرافی و یه اتفاقی بیفته کل پول شاید بپره چون پول در آوردن از صرافی به این راحتی ها هم نیست و کلی بدبختی داره. موفق باشید

bardia

پست توسط bardia » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 7:31 pm

God.Father نوشته شده:
bardia نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
englis havayee 9000euro
canada 12000dollar
دوست عزیز اگه قاچاق میخوای بری اروپا بهترین راه اینه که پول رو بخوابونی تو صرافی ولی تیکه تیکه. یعنی مثلا 500 دلار میخوابونی تو صرافی و وقتی رسیدی ترکیه زنگ میزنی پول رو آزاد کنن و پول قسمت بعدی سفر مثلا تا یونان رو میخوابونن تو صرافی و وقتی رسیدی پول رو آزاد میکنی. این بهترین روشه چون اگه یه دفعه 6000 دلار بخوابونی تو صرافی و یه اتفاقی بیفته کل پول شاید بپره چون پول در آوردن از صرافی به این راحتی ها هم نیست و کلی بدبختی داره. موفق باشید
با سپاس از راهنمایی شما دوست گرامی
Nobody dies a virgin , Life fuck us all

habib6281

پست توسط habib6281 » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 8:07 am

سلام
من میخوام تو خرداد ماه ویزای توریستی روسیه بگیرم و از سن پترزبورگ که نزدیک مرز فنلاند هست وارد فنلاند بشم ..دنبال همسفر میگردم ....فنلاند عضو شینگنه و از اونجا راحت میشه وارد سوئد شد...اگه کسی مایله اعلام کنه با هم بریم

doktor_maghz

پست توسط doktor_maghz » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 9:58 pm

دوستان من میخوام از ایران قاچاقی خودمو برسونم فلاندو کسی هست که بتونه کمک کنه؟؟
m.mohseni6666@yahoo.com

vvahig

پست توسط vvahig » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 8:00 am

اگر کسی آدم پرون مطمئن میشناسه به من هم معرفی کنه
از طریق پیغام خصوصی
یا
vvahig@mail.com

billy

پست توسط billy » پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 10:34 am

من پایه ام هر کی دنبال همسفر میگرده پیغام خصوصی برام بذاره

همسفر اروپا

پست توسط همسفر اروپا » شنبه 24 خرداد 1393, 6:18 am

من میخوام برم ولی تنهام قاچاق برم اشنا دارم از ایران به ترکیه وترکیه به یونان

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 4 تیر 1393, 11:35 pm

aria123 نوشته شده:سلام من دنبال همسفر برای سوئد میگردم تنها نرم من آدم پرون پیدا کردم اگر شمام میشناسی کسی رو با هم صحبت میکنیم هر کدوم بهتر بود میریم
پس ادم پرون هم پیدا کردی فقط معطل یه همسفری
خودتی ااقای زرنگ :lol:
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

همسفر اروپا

پست توسط همسفر اروپا » پنج شنبه 5 تیر 1393, 7:57 pm

:P

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 6 تیر 1393, 12:06 am

همسفر اروپا نوشته شده::P
توام که همش ول میچرخی تو این سایت دنبال همسفری
اگر مردی بگو چطوری میخوای بری من همسفرت میشم
مشکلی نیست
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

abbaskhaki

سلام من میخوام برم سوئدچجوریه اونجاچجوری اقامت بگیریم؟

پست توسط abbaskhaki » یک شنبه 28 تیر 1394, 11:58 pm

[*]
habib6281 نوشته شده:سلام
من میخوام تو خرداد ماه ویزای توریستی روسیه بگیرم و از سن پترزبورگ که نزدیک مرز فنلاند هست وارد فنلاند بشم ..دنبال همسفر میگردم ....فنلاند عضو شینگنه و از اونجا راحت میشه وارد سوئد شد...اگه کسی مایله اعلام کنه با هم بریم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان