همسفر برای رفتن به آمریکا :

کاریابی، پیدا کردن همخانه، همسفر و...
ارسال پست
نمایه کاربر
pey.com

همسفر برای رفتن به آمریکا :

پست توسط pey.com » جمعه 29 فروردین 1393, 8:56 pm

سلام دوستان
من تصمیمم رو برای رفتن به آمریکا گرفتم،چندماهی میشه که بیشتروقتم رو به برنامه سفر ویادگیری زبان وچگونگی گزران در آمریکا میزارم ومیخام درچندماه آینده به طورجدی اقدام کنم....
اگی کسی واقعا تصمیمش براینه که به آمریکابره بهم pm بده لطفا
خواهشن فقط اونایی که 100 % همه جوانب رو میدونن وتصمیم بررفتن دارن پاپیش بزارن نه اونایی که فقط میخان اطلاعات ازم بگیرن و......
من 29 سالمه
peyman
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

نمایه کاربر
pey.com

Re: همسفر برای رفتن به آمریکا :

پست توسط pey.com » شنبه 30 فروردین 1393, 10:05 am

سلام دوستان
من تصمیمم رو برای رفتن به آمریکا گرفتم،چندماهی میشه که بیشتروقتم رو به برنامه سفر ویادگیری زبان وچگونگی گزران در آمریکا میزارم ومیخام درچندماه آینده به طورجدی اقدام کنم....
اگی کسی واقعا تصمیمش براینه که به آمریکابره بهم Email بده لطفا
خواهشن فقط اونایی که 100 % همه جوانب رو میدونن وتصمیم بررفتن دارن پاپیش بزارن نه اونایی که فقط میخان اطلاعات ازم بگیرن و......
من 29 سالمه
peyman
peyman.bors@yahoo.com
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » جمعه 5 اردیبهشت 1393, 5:16 pm

سلام دوستان
من تصمیمم برای رفتن به آمریکا جدیه،چندماهی میشه که بیشتروقتم رو به برنامه سفر ویادگیری زبان وچگونگی گزران در آمریکا میزارم ومیخام درچندماه آینده به طورجدی اقدام کنم....
اگی کسی واقعا تصمیمش براینه که به آمریکابره بهم Email بده لطفا
من 29 سالمه
peyman
peyman.bors@yahoo.com

rachel

پست توسط rachel » دو شنبه 8 اردیبهشت 1393, 8:22 pm

mikhay az rahe panahandegi beri? man tu bakhshe panahandegi be usa dar morede un chizi ke bayad mineveshtam neveshtam age baraye panahandegi miri boro bekhunesh

bye bye

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » چهار شنبه 10 اردیبهشت 1393, 10:54 am

از کجا میخوای سفر شروع کنی؟ هوایی یا زمینی ؟ اگه زمینی از کوبا یا مکزیک ؟
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 53 مهمان