همسفر تا ایتالیا

کاریابی، پیدا کردن همخانه، همسفر و...
ارسال پست
چاووشی

همسفر تا ایتالیا

پست توسط چاووشی » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 8:05 am

سلام همسفر تا ایتالیا دریایی، پول رسیدیم مقصد میدیم.

نمایه کاربر
ashkan-velberg

Re: همسفر تا ایتالیا

پست توسط ashkan-velberg » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 8:42 am

پی ام دادم

zoroaster

پست توسط zoroaster » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 10:27 am

چقدر هزینشه؟

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 10:37 am

اگه بخایم از ایتالیا بیشتر بریم چی !!! میتونه ما رو برسونه وتو مقصد پول رو بگیره...
هزینش چقد میشه اونوقت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

sephardad

پست توسط sephardad » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 1:52 pm

سلام منم هستم من تا المان سوئد یا انگلیس هستم یه کشور خوب برسه هستم چقدر میشه تا ایتالیا و تا انگلیس چقدر میشه
لطفا جوابم رو پیام بدید و این ایمیلمه برای تماس بیشتر kam.shad83@yahoo.com

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 3:06 pm

آقا خواهشا هزینه رو هم بگین. اگه خوب بود منم هستم. من انگلیس میرم

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 4:58 pm

هزینه لطفا......
کجایی جناب چاووشی عزیز ؟؟
به من ایمیل بزنید لطفا منتظرم
peyman.bors@yahoo.com
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

چاووشی

پست توسط چاووشی » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 6:31 pm

بهتون پیام دادم

ali reza

پست توسط ali reza » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 7:16 pm

قیمت؟

nima96rey

پست توسط nima96rey » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 9:35 pm

افا با 20 تومن تا ایتالیا ییی تا شمال اروپا 500 تا 1000 یورو خرج داره uk برو رو 2000 نا ............کمشو کفتم
پ

nima96rey

پست توسط nima96rey » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 9:42 pm

مرد پناهندگی هستید یا علی مدد بیشتر صبر کنید بهتر نمیشه که بد تر میشه . فقط لطفا ککککک سسس نگید

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 11:45 pm

nima96rey نوشته شده:مرد پناهندگی هستید یا علی مدد بیشتر صبر کنید بهتر نمیشه که بد تر میشه . فقط لطفا ککککک سسس نگید
مردش که هستیم ولی آدمش نیست
با این پول چه تضمینی هست ؟
خودت کسی رو میشناسی؟ از چه طریق تا ایتالیا ؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

Mojtaba KD

پست توسط Mojtaba KD » سه شنبه 27 خرداد 1393, 12:41 pm

سلام. لطفا در مورده هزینه و شرایط سفر بیشتر بگین.
kazemdini70@gmail.com
با سپاس مجتبی

نمایه کاربر
gholam

پست توسط gholam » چهار شنبه 28 خرداد 1393, 1:39 pm

nima96rey نوشته شده:مرد پناهندگی هستید یا علی مدد بیشتر صبر کنید بهتر نمیشه که بد تر میشه . فقط لطفا ککککک سسس نگید
اره ولی دوست عزیز تو نت مگه اینکه چهار نفر مث خودت فقط راهنمایی کنن همسفر و ... نمیشه پیدا کرد طرف میاد جلو با کلی برنامه که اره هستیم بریم اخرش که چی .... بعد چند روز که فیلمت کردن شانس بیاری بفهمی طرف مشکل داره وگرنه مث همین بابک که مجار هست گیر یه لاشی میفتی و چند تومن به هر بهانه ای ازت میکنن البته همینجا هم یه عده هستن بغیر اسپم دادن کاری بلد نیستن فعلا من حرف ایرانین رو تایید میکنم تو نت دیگه دنبال همسفر هم نمیشه بود . قاچاقبر و ... که جای خودشو داره ممکنه به قیمت جونت تموم بشه . کلا یه سر این داستان به شانست هست هر چی هم که تحقیق کنی باز هم ممکنه تو راه درگیر مسائلی بشی که اصن فکرشم نمیکردی . پس داشتن یه همسفر خوب و مطمئن بزرگترین موهبت هست موندن دیگه واقعا بی فایده هست رادیو وزارت کار امار داده 1.2 میلیون نفر بیکارن (دولت تو امار خدش 3 ساعت کار در هفته رو شاغل اعلام کرد 8-) ) قرار یه 3 تا 4 میلیون نفر هم فارغ التحصیل بشن و اضافه به جمع بیکاران :lol: :lol: :lol: بمونیم دهنمون اسفالته و لی بهتره حسابشده بریم و با همفکری
یه جاهایی ادم توصیه میکنه از اینترنت برای پیدا کردن قاچاقبر و همسفر استفاده نکنید بعد یه کسخل پیدا میشه میگه اره موافقم ولی قاچاقبر تلفنشو دارم که تضمینی رد میکنه و پول و جون مسافرش براش خیلی مهمه :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) کلا بدون شرح
تصویر

Kurdish

پست توسط Kurdish » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 7:48 am

gholam نوشته شده:
اره ولی دوست عزیز تو نت مگه اینکه چهار نفر مث خودت فقط راهنمایی کنن همسفر و ... نمیشه پیدا کرد طرف میاد جلو با کلی برنامه که اره هستیم بریم اخرش که چی .... بعد چند روز که فیلمت کردن شانس بیاری بفهمی طرف مشکل داره وگرنه مث همین بابک که مجار هست گیر یه لاشی میفتی و چند تومن به هر بهانه ای ازت میکنن البته همینجا هم یه عده هستن بغیر اسپم دادن کاری بلد نیستن فعلا من حرف ایرانین رو تایید میکنم تو نت دیگه دنبال همسفر هم نمیشه بود . قاچاقبر و ... که جای خودشو داره ممکنه به قیمت جونت تموم بشه . کلا یه سر این داستان به شانست هست هر چی هم که تحقیق کنی باز هم ممکنه تو راه درگیر مسائلی بشی که اصن فکرشم نمیکردی . پس داشتن یه همسفر خوب و مطمئن بزرگترین موهبت هست موندن دیگه واقعا بی فایده هست رادیو وزارت کار امار داده 1.2 میلیون نفر بیکارن (دولت تو امار خدش 3 ساعت کار در هفته رو شاغل اعلام کرد 8-) ) قرار یه 3 تا 4 میلیون نفر هم فارغ التحصیل بشن و اضافه به جمع بیکاران :lol: :lol: :lol: بمونیم دهنمون اسفالته و لی بهتره حسابشده بریم و با همفکری
جالب توجه دوستانی (آقای Iranian و آقای Gholam)که میگن تو نت نمیشه دنبال همسفر گشت :

من تو همین فروم با یکی آشنا شدم که قرار تو همین تابستون با هم بریم اگه خدا بخواد و جالب اینجاست که هردوتامون منتظر این کارت کیری پایان خدمت هستیم. ایشالله اگه اونجا هم رسیدم داستان سفرم رو مو به مو واستون تعریف میکنم. اصلا هم نمیخوام درباره نحوه رفتن و آدم پرون بحث کنم که دوستان نگن داره تبلیغ میکنه. ایشالله اگه رسیدم اونجا واسم پی ام بدین که منم بهتون بگم چجوری رسیدم...
تصویر

همسفر اروپا

پست توسط همسفر اروپا » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 8:03 am

کسی هست با من همسفر شه

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 11:21 pm

Kurdish نوشته شده:
gholam نوشته شده:
جالب توجه دوستانی (آقای Iranian و آقای Gholam)که میگن تو نت نمیشه دنبال همسفر گشت :

من تو همین فروم با یکی آشنا شدم که قرار تو همین تابستون با هم بریم اگه خدا بخواد و جالب اینجاست که هردوتامون منتظر این کارت کیری پایان خدمت هستیم. ایشالله اگه اونجا هم رسیدم داستان سفرم رو مو به مو واستون تعریف میکنم. اصلا هم نمیخوام درباره نحوه رفتن و آدم پرون بحث کنم که دوستان نگن داره تبلیغ میکنه. ایشالله اگه رسیدم اونجا واسم پی ام بدین که منم بهتون بگم چجوری رسیدم...
من نگفتم صد در صد هر کس دنبال همسفر هست مورد داره
ولی اکثرا اینجور است و عقل سالم میگه به کسی که نمیشناسی و نمیدونی کیه همسفر نشو

منظورم به کسانی هست که خیلی تبلیغ میکنن برای همسفر پیدا کردن!! خوب این افراد مشکوک هست با اون فرق میکنه که شما با کسی اشنا میشی و بعد از مدتی هر دو طرف میبینن هدفشون یکی هست و شرایط همسفر شدن با هم را دارن و تصمیم میگیرن با هم برن
این قضیه خیلی واضح است تعجب میکنم که شما بد برداشت کردی !

به نظر من لزوما نیازی به همسفر نیست، ضمنا داشتن یک دوست خوب و البته با معرفت( که خیلی کم پیدا میشه :D ) خیلی میتونه در طول سفر به ادم روحیه بده
حالا اگر هدف هر دو طرف یک کشور باشه که چه بهتر
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 17 شهریور 1393, 10:46 pm

آقایون پناهنده خودتونو تو ترکیه مچل نکنید ،اونجا یکی‌ از یکی‌ مادر ق.... تر هستند و انقدر نگرتون میدرند تا ۲ تای پول رفت خرج :جا،خورد‌و خوراک و پوشاک و بیمارستان و... بکنید... من این راهو رفتم و خوب حرومزادهای استنبلو میشناسم ،مثل : قاچاقبر توانا با دشش خیام ،عارف .... خلاصه مواظب باشید،بهترین راه رفتن قانونی‌ با پاسپورت هست و .

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان