همسفر.وکیل.مشاور.برای فرانسه

کاریابی، پیدا کردن همخانه، همسفر و...
ارسال پست
کورد001
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

همسفر.وکیل.مشاور.برای فرانسه

پست توسط کورد001 » شنبه 21 آذر 1394, 9:00 pm

درود بر همگی.
من مرداد ماه قصد دارم با ویزا قانونی وارد پاریس بشم و اونجا کارامو انجام بدم.فقط تا اونجایی ک تحقیق کردم تو پاریس اگه آدرس پستی نداشته باشی به مشکل میخوری و افپرا که اداره ی رسیدگی به امور پناهندگان هست کاراتو خیلی کند انجام میده و خلاصه کاری میکنه که از فرانسه فرار کنی ولی چهع کنم ک من عشق فرانسه هستم و نمیخوام به این سادگیا دست بردارم.
اگه کسی تو فرانسه هست به من کمک کنه لطفا با من در ارتباط باشه.پول مشاوره و همه چی رو میدم اگرم مترجم بود که چه بهتر.
میخوام بدونم چجوری میشه یه پناهنده اونجا خونه کرایه کنه فقط برای آدرس پستی میخوام حتی در حد یک اتاق.
اگرم کسی هست که تاریخش با تاریخ من میخوره پیام بده تا باهم بریم.توی خیلی از سایتهای اجاره ی مسکن تحقیق کردم یه خونه متوسط ماهی 1000یورو با تمام وسایل.
اگه چند نفر باشی کرایه تقسیم میشه البته باید پول پیش 3ماه هم بدی.ضامن داشته باشی نمیخوان.
ماکه مجبور نیستیم یه خونه با ویو برج ایفل بگیریم یه اتاق در حد چاله میدون از سرمونم زیاده.شاید ماهی 200یورو که اگه 2نفر باشیم نفری 100یورو میشه به پول ایران 400تومن.بعد سه ماه اجازه ی کار هم داریم که حقیقتا من آدمی هستم که هر کاری رو انجام میدم تازه دولت هم ماهی 100یورو کمک میکنه/که واسه کرایه کافیه.
لطفا هرکی میتونه کمک کنه یا اطلاعاتش بدرد میخوره با من از طرق مختلف تماس بگیره
وایز.واتساپ.تلگرام.
09307437248

کورد001
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

Re: همسفر.وکیل.مشاور.برای فرانسه

پست توسط کورد001 » یک شنبه 22 آذر 1394, 6:14 pm

متاسفانه با خبرهایی که بدستم میرسه این راه دیگه ممکن نیست یا خیلی سخت شده.حالا تصمیم قطعی گرفتم برا روسیه و بعد قاچاقی نروز یا فنلاند.فعلا تنها راه ممکن ارزان و سریع و کم خطر همینه.
کسی خواست تماس بگیره

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان