عاغایون من میخوام برم صربستان کسی هست باهم بریم؟

کاریابی، پیدا کردن همخانه، همسفر و...
ارسال پست
ahmad1994

عاغایون من میخوام برم صربستان کسی هست باهم بریم؟

پست توسط ahmad1994 » یک شنبه 19 شهریور 1396, 9:39 pm

درود به همه
من تصمیم گرفتم برم صربستان هیچ راهی هم در مورد عبور از اونجا نمیدونم ویزای صربستان برداشته شده الان بهترین فرصته برا رفتن صربستان میمونیم کار گری میکنیم یورو میگیریم تو یه فرصت مناسب حرکت میکنیم مطمین باشید فقط ما نیستیم که میریم خیلی از ایرانیا اصن خبر ندارن ویزای صربستان برداشته شده اونایی ام که خبر دارن دارن بلیط میگیرن تا ایرانیا اونجا رو هم به گه نکشیدن و دولت صربیا ویزارو بر نداشته باید بابا از یونان که خیلی بهتره اونجا میمونیم بلاخره یه راهی پیدا میکنیم مسیرو تو راه رفتن پیدا میکنن اگه الان نریم دوسه سال دیگه میگیم کاش اونموقع میرفتیم انموقع نریم میگیم کاش اونموقع میرفتیم و خلاصه همینطور ادامه داره دلو بزنیم به دریا هرچه باداباد الکی اینجا واس خودتون شعر نگین اگه کسی میخواد بریم بهم پیام بده تو تلگرام..
تو ی ماه اگه همسفرم پیدا نکنم تنهایی خواهم رفت
09149541342

اگه ویزای صربستان برداشته نمیشد تصمیم گرفته بودم برم روسیه..

Farshad24

Re: عاغایون من میخوام برم صربستان کسی هست باهم بریم؟

پست توسط Farshad24 » دو شنبه 20 شهریور 1396, 8:24 pm

جقدر بول داري يعني با جقدر ميخواي بري زبان بلدي

Yohans.Arya

پست توسط Yohans.Arya » سه شنبه 21 شهریور 1396, 6:43 am

آخه داداش تو که هنوز نمیدونی واحد پول صربستان یورو نیست و توهم کارگری کردن و یورو گرفتن تو ذهنته، چطور انتظار داری کسی باهات همراه بشه ؟!!! همه ایرانیها ۲۰ روز پیش میدونستن که ویزای صربستان کنسل شده .

Tom_tayebi

پست توسط Tom_tayebi » سه شنبه 21 شهریور 1396, 8:22 pm

دو روز پیش چند نفر رفتن صربستان، از فرودگاه نتونستن خروج بزنن با همون پرواز برشون گردوندن. قبل رفتن هم از سفارت صربستان پرسیدن گفته نمیخواد ولی پاس کنترل فرودگاه گیر داده

Tom_tayebi

پست توسط Tom_tayebi » سه شنبه 21 شهریور 1396, 8:24 pm

همینجوری هم بلند نشید برید اونجا خودتونو گرفتار کنید. صبر کنید یه عده برن راهش پیدا بشه. بعد قاچاقبر خوب پیدا کنید برید.

Farshad24

پست توسط Farshad24 » چهار شنبه 22 شهریور 1396, 1:08 pm

من هركاري باشه ميكنم كاركري ولي فقط بزارن تو كشور كار كنم و زندكي بهم اكه كار ميدن همون كاركري حاضرم برم

panahandee

پست توسط panahandee » پنج شنبه 23 شهریور 1396, 7:44 am

صربستان بهترین راه رفتن به اروپای غربیه
منم چند وقت پیش یه پست در مورد قانونی رفتن به صربستان و بعد قاچاقی رفتن از صربستان به کشورهای اروپای غربی زدم
http://forum.panahandegi.com/viewtopic.php?f=13&t=7934
الانم دنبال مطمئن شدن این راهم و اینکه کسی رو پیدا کنم واسه راهی شدن

Yohans.Arya

پست توسط Yohans.Arya » پنج شنبه 23 شهریور 1396, 11:54 am

مهم رفتن نیست بچه ها. الان داریم رو به سرما میریم. من و همسرم خودمون ۶ ماه پیش زدیم بیرون. از ترکیه نتونستیم بریم، گیر کردیم. از گرجستان و مرز روسیه هم نشد بریم، من هم موافقم که باید کمی صبر کرد. اونهایی هم که میخوان برن و نگران راه ندادنشون هستن، باید بلیط رفت و برگشت بگیرن و از سایت بوکین داتکام حداقل هاستل رزرو کنن. و حتما باید ظاهر توریست داشته باشن. باز هم از دوستان تقاضا دارم اطلاعاتشونو به اشتراک بذارن.

Yohans.Arya

پست توسط Yohans.Arya » پنج شنبه 23 شهریور 1396, 12:05 pm

صربستان مرزش با مجارستان کاملا بسته است. تنها میمونه مرزش با کرواسی که باید اطلاعات به روز داشت که راه قاچاق هست یانه. چون خیلیها الان تو صربستان جهت رفتن به اروپا گیر کردن. لطفا کسی اطلاعاتی داشت له اشتراک بذاره.

farhadk

پست توسط farhadk » چهار شنبه 29 شهریور 1396, 11:11 am

سلام منم از روز که احبار اعلام کرد ویزا صرب لغو شده پیگیرم از چند نفر شنیدم اگه پات برسه کرواسی راخت میتونی باغی راه رو بری

kiani

پست توسط kiani » چهار شنبه 29 شهریور 1396, 12:02 pm

دوستان یک نکته رو حتماً مد نظر داشته باشید :
کشور صربستان قانون دوبلین رو امضاء نکرده، بنابراین اگر برید صربستان و اثر انگشت هم بدید مشکلی برای گرفتن پناهندگی از دیگر کشورهای اروپایی ندارید ولی از صربستان به این ور یعنی کشورهای کرواسی، مجارستان، اسلوونی و ... همگی عضو قانون دوبلین هستن و اگر تو هر کدوم از این کشورها بگیرنتون، مجبورید تو اون کشور اعلام پناهندگی بکنید. پس خیلی این موضوع رو دقت کنید تا به مشکل بر نخورید.

رنگ های آبی، قرمز و سبز کشورهای شامل قانون دوبلین هستن :

تصویر

ضمناً الان مرز صربستان به مجارستان رو بطور کامل حصارکشی کردن و رد شدن ازش تقریبا غیر ممکنه. می مونه مرز کرواسی با صربستان که گویا حصارکشی خاصی نداره. تنها مرز برای رفتن فقط همون کرواسی هست. از کرواسی به اسلوونی و بقیه کشورها هم تقریبا راحت تره. اصل کار رفتن به کرواسی هست.

پرواز روشن

پست توسط پرواز روشن » چهار شنبه 29 شهریور 1396, 8:10 pm

kiani نوشته شده:
چهار شنبه 29 شهریور 1396, 12:02 pm
کشور صربستان قانون دوبلین رو امضاء نکرده، بنابراین اگر برید صربستان و اثر انگشت هم بدید مشکلی برای گرفتن پناهندگی از دیگر کشورهای اروپایی ندارید ولی از صربستان به این ور یعنی کشورهای کرواسی، مجارستان، اسلوونی و ... همگی عضو قانون دوبلین هستن و اگر تو هر کدوم از این کشورها بگیرنتون، مجبورید تو اون کشور اعلام پناهندگی بکنید. پس خیلی این موضوع رو دقت کنید تا به مشکل بر نخورید.

تصویر

ضمناً الان مرز صربستان به مجارستان رو بطور کامل حصارکشی کردن و رد شدن ازش تقریبا غیر ممکنه. می مونه مرز کرواسی با صربستان که گویا حصارکشی خاصی نداره. تنها مرز برای رفتن فقط همون کرواسی هست. از کرواسی به اسلوونی و بقیه کشورها هم تقریبا راحت تره. اصل کار رفتن به کرواسی هست.
شما الان لبه مرز هستین که میگین حصار کشی شده؟

kiani

پست توسط kiani » پنج شنبه 30 شهریور 1396, 7:31 am

پرواز روشن نوشته شده:
چهار شنبه 29 شهریور 1396, 8:10 pm
kiani نوشته شده:
چهار شنبه 29 شهریور 1396, 12:02 pm

تصویر

شما الان لبه مرز هستین که میگین حصار کشی شده؟

نیازی نیست حتما لب مرز باشم. الان اخبار خیلی راحت در اختیار عموم قرار می گیره :

"مجارستان برای جلوگیری از گذر پناهجویان از حصار مرزی با صربستان جریان برق عبور داد"

به نقل از رسانه های خبری صربستان، دولت مجارستان اعلام کرد: حصار جدید 'هوشمند' در مرز با صربستان را به صورت آزمایشی راه اندازی شده و از این حصارها برق با ولتاژ پایین (900 ولت) عبور داده شده است که به طور جدی نمی تواند صدمه ای به افراد وارد کند.
هدف دولت مجارستان از گذراندن جریان برق با ولتاژ پایین از حصارهای مرزی با صربستان، این است که هر گونه تماس با حصار و یا تلاش برای عبور از خط مرزی به مراکز پلیس مجارستان گزارش داده شود.
مجارستان دومین ردیف حصار در مرزهای خود با صربستان را برای تشدید اقدام های جلوگیری از ورود مهاجران و پناهجویان از اوایل سال جاری میلادی (2017) شروع و در ماه مه به پایان رساند که از ابتدای ساخت عنوان 'هوشمند' به آن داده شده بود.
ردیف دوم حصار در مرزهای مجارستان با صربستان به این علت هوشمند نام گرفته است، که علاوه بر سیم های خاردار، به دوربین های تصویربرداری حرارتی، دستگاه های دید در شب و ثبت هر گونه تلاش برای عبور غیر قانونی مجهز شده است و انتظار می رود که با اجرای چنین اقدامی تعداد نیروهای پلیس و ارتش که در امتداد مرز 175 کیلومتری این کشور با صربستان گشت زنی می کنند، کاهش یابد.
مجارستان که شدیدا با ورود مهاجران غیر قانونی مبارزه می کند، مرزهای خود با صربستان و کرواسی را از سال 2015 حصار کشی کرده است.
مجارستان با کشیدن سیم خاردار در نوار مرزی با کرواسی از سال 2015 این بخش از مرزهای خود را علاوه بر صربستان، بر روی آوارگان جنگی و مهاجرانی که قصد عبور از این کشور برای رفتن به دیگر کشورهای بزرگ اتحادیه اروپا را داشتند، بست.
پس از مسدود شدن تمامی راه های غیرقانونی برای ورود به مجارستان، تنها راه ورود پناهجویان به مجارستان، گذرگاه های رسمی است.

منبع : http://www.irna.ir/fa/News/82586256

sasan4

پست توسط sasan4 » یک شنبه 2 مهر 1396, 11:00 am

اگه کسی تو این مسیر دنبال همسفر هست
من هستم
ایمیل بزنید بهم
sasansasanian4@gmail.com

هرکول

پست توسط هرکول » یک شنبه 9 مهر 1396, 4:59 pm

سلام منم میخوام برم صربستان تا از اونجا برم آلمان ولی از صربستان تا آلمان راهش دشواره و خطرناک چون صربا آدمکش هستن

sharakse@yahoo.com

پست توسط sharakse@yahoo.com » شنبه 6 آبان 1396, 4:27 pm

سلام خدمت همه عرض کنم با ویزای کروواسی میتونید ورود ب صربستان ی بل عکس داشته باشید و اشتباه ب عرضتون رسوندن ویزا نمیخواد تو فرودگا ه هزینه ویزا رو میگیرن ونکته بعدی اگه غیر قانونی بگیرنتون زندان طولانی در انتظارتونه ک معادل ریالی ب پول خودمون از ۸۰میلیون شروع میشه ک دادگاه اون کشور براتون تو زندان میبره ک تا شما پولو جور کنید حد اقل ۳ ماه تو زندان اونجا باید بمونین دوست بدبخته من و اونجا گرفتن ب همه این قضیه رو اطلاع رسانی کنید

Denna

پست توسط Denna » یک شنبه 7 آبان 1396, 10:57 am

درود به همه دوستان،
بنده ساكن اروپا هستم، جهت اطلاع عزيزان عرض كنم كه ديروز بستگان من (اقا، خانم و بچه ٤ساله) از صربستان به يونان رفتن. قرار است كه پسر عموى من هفته اينده اين مسير را بياد اگر از دوستان همراه هستيد لطفان اطلاع بديد.
سپاس
دنا
تلگرام Denna_Irani

asad.ataie

پست توسط asad.ataie » دو شنبه 25 دی 1396, 8:16 pm

سلام دوستان خواستم بدونم امکان قاچاقی رفتن از صربستان به کرواسی هست لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

MehrdadCrazy
محل اقامت: London

پست توسط MehrdadCrazy » چهار شنبه 27 دی 1396, 10:39 am

الان یکی از دوستام بهنراهه دو تا بچه اش دو ساله تو کمپه تو صربستان لعنتی ...
واستاده تا نوبتش بشه بره مجار باز تو مجار تو صف بشینه یک سال !!!
قاچاقچی پیدا کرده بود از صرب میگفت 5 تا میگیرم تا المان !
در کل جای خوبی اصلا نیست من یا چند نفر ک اونجان صحبت کردم ... همه داغون شدن.

Alirezagls

پست توسط Alirezagls » سه شنبه 23 مرداد 1397, 11:19 am

سلام دوستان من و رفیقم قراره بریم صربستان و ار اوجن بریم اروپا هر کسی دوست داره میتونه همراه ما بیاد هر پی بیشتر باشیم امکان امنیت و هوای هم رو داشتن بیشتره هر کسی مایل بود تو تلگرام به من پی ام بده برسیم اوجا قاچاق بر بلاخره پیدا میشه با یاری همدیگه هر کسی قصد رفتن داره به ایدیم تو تلگرام پی ام بده @Alirezagls چون اینجا ماندن فایده تداره ما 2-3 شهرور قراره حرکت کنیم منتظر خبرتون هستم

Baran68

پست توسط Baran68 » سه شنبه 23 مرداد 1397, 11:54 am

دوستان خودتونو در صربستان اسیر نکنید مرزهای زمینی بستست
همه دارن از صربستان میرن یونان از یونان هوایی میرن کشوری که میخوان فرودگاه یونان زندانی نداره و اتحادیه اروپا و شینگن هست
برای مشاوره میتونید به من پیام بدید

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

Baran68

پست توسط Baran68 » پنج شنبه 25 مرداد 1397, 2:50 pm

DW Persian | دویچه‌‌وله فارسی:
🔶 "اعمال خشونت سیستماتیک علیه پناهجویان در مسیر بالکان"

سازمان‌های مردم‌نهاد گزارش‌هایی درباره‌ی اعمال خشونت سیستماتیک پلیس کرواسی را علیه پناهجویانی منتشر کرده‌اند که تلاش می‌کنند از مسیر بالکان وارد اتحادیه‌ی اروپا شوند. پلیس کرواسی این گزارش‌ها را تکذیب کرده است.

از ۱۰ ژورنالیستی که برای تهیه‌ی گزارش از وضعیت پناهجویان به شمال غربی بوسنی هرزگووین در مرز کرواسی رفته‌اند، ۹ تن آنان از رفتار ناشایست پلیس کرواسی با پناهجویان خبر داده‌اند.

📌 متن کامل این خبر را بخوانید:
https://t.me/iv?url=https://p.dw.com/p/ ... 6f36fc80e0
@dw_farsi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 55 مهمان