یک قاچاق بر زمینی مطمین میخوام برای ایتالیا یا المان

کاریابی، پیدا کردن همخانه، همسفر و...
ارسال پست
sami136s

یک قاچاق بر زمینی مطمین میخوام برای ایتالیا یا المان

پست توسط sami136s » چهار شنبه 20 دی 1396, 7:42 pm

اگر کسی هست که منو زمینی ببره اروپا یا میشناسید معرفی کنید
برادرم اونجاس پول رو موقع رسیدن میدم
میسپارمش دست برادرم که بیاره هر جا که گفتید چون به این صرافی ها هم اعتمادی نیست
کسی واقع اگه این کاره است و راست میگه و کلاه بردار نیست رو بهم معرفی کنید
ممنون

عسل من

Re: یک قاچاق بر زمینی مطمین میخوام برای ایتالیا یا المان

پست توسط عسل من » جمعه 22 دی 1396, 1:28 pm

ایتالیارو نمیدونم ولی المان رو نیا من المانم بدبخت میشی اینو از خواهر کوچیکت بشنو اینجا نیا بدبخت میشی زامبی میشی ادم خوار میشی هرچی تو فیلمای وحشتناک دیدی اینجا واقعیشو تجربه میکنی اینجا بدبخت میشی المان نیا به هرکیم میخواد بیاد المان بگو خاک دمپاییای اخوندارو بوس کنن ولی المان نیان

خشایار

پست توسط خشایار » جمعه 22 دی 1396, 1:35 pm

شما کسی رو پیدا کردی

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 22 دی 1396, 2:56 pm

sami136s نوشته شده:
چهار شنبه 20 دی 1396, 7:42 pm
اگر کسی هست که منو زمینی ببره اروپا یا میشناسید معرفی کنید
برادرم اونجاس پول رو موقع رسیدن میدم
میسپارمش دست برادرم که بیاره هر جا که گفتید چون به این صرافی ها هم اعتمادی نیست
کسی واقع اگه این کاره است و راست میگه و کلاه بردار نیست رو بهم معرفی کنید
ممنون
سلام دوست عزیز
چند نکته میخواستم بگم هم در جواب شما و هم در جواب سوالایی که شاید در ذهن خیلی از اعضای سایت باشه
اولا غیر از قانون صرافی کسی را پیدا نخواهین کرد که شما را برسونه پیش برادرتون و بعد پول را بگیره و اگر کسی این شرط شما را قبول کرد شما بهش شک کنین
دوم اینکه هیچ وقت فکر نکنید که اگر کسی گفت پول را اخر کار میگیرم دیگه همه چی حله چون یه شیاد میتونه این شرط شما را قبول کنه وقتی استارت کار را باهاش زدین خفتتون کنه و یه جا گروگان بگیره شما را و چند برابر اون میلغ را ازتون بخواد و معمولا هم موفق میشن
با هر کی خواستی وارد کار شیین که شما را برسونه با احتیاط و منطق جلو برو و سعی کنید این اعتماده را دوطرفه ایجاد کنید و تضمین قابل اجرا بهم بدین ....و یه چیز دیگه را حتما بخاطر بسپارید هیچ وقت فکر نکنید چند نفر باهم اقدام به سفر کنید نتیجه بهتر به لحاظ امنیت خواهید گرفت اتفاقا بر عکس اگر مثلا ۶ نفر پولاتون را صرافی بزارید مبلغ زیادی خواهد شد و ممکنه هم صراف وسوسه کنه که سر شما و قاچاقبر با هم کلاه بزاره و یا قاچاقبر را وسوسه کنه با صراف توافق کنه که بخشی از پول را به صراف بده و بقیش را خودش برداره و صراف هم به گونه ای این کار را انجام بده که انگار همه کارش قانونی بوده ....اما اگر یک نفری اقدام کنید هم برای صراف و هم قاچاقبر از هر نظر به صرفه است که کارش را درست انجام بده
و در اخر اینکه هر کسی گفت شما را تضمینی میرسونم بدونید یا مسته یا توهم زده و یا شما را ساده گیر اورده...تضمین و گارانتی در کارهای قانونی هم تا حدودی ۱۰۰ درصد نیست چه برسه به کار قاچاق و غیر قانونی
با هر کی که خواستین استارت کار را بزنید بهم تضمین قابل اجرا بدین و راه دبه در اوردن را به روی هم ببندید در این صورت نه مسافر میتونه سر قاجاقبر کلاه بزاره و نه قاچاقبر میتونه این کارو با مسافر بکنه
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66
دوستان، اروپا کار نمیکنم وفقط ایران به ترکیه و بالعکس
پس لطفا کسانی که باید غیرقانونی ترکیه برن و یا به اطلاعات بروز در مورد اوضاع مرز نیاز دارن به ایدی تلگرام من مراجعه کنن(کسب اطلاعات رایگان است)
قیمت ها در حال حاضر به شرح زیر و مقطوع هستن :

تا اولین شهر مرزی ترکیه ۵۵۰۰۰۰۰تومان

تا آنکارا یا استانبول در صورتی که خود مسافر اصل پاسپورت را داشته باشه ۶۵۰۰۰۰۰تومان

تا آنکارا یا استانبول در صورتی مسافر پاسپورت نداشته باشه ۷۵۰۰۰۰۰تومان تا ۸۰۰۰۰۰۰تومان خواهد بود.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 46 مهمان