گرفتن برگه تجرد برای پناهنده سیاسی ایرانی در ترکیه

شرایط، مشکلات، مزایا و اطلاعات مفید جهت درخواست پناهندگی در ترکیه و اندونزی
ارسال پست
monarch

گرفتن برگه تجرد برای پناهنده سیاسی ایرانی در ترکیه

پست توسط monarch » دو شنبه 1 دی 1393, 4:12 pm

سلام
از شما میخواستم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید منو راهنمایی کنید.
نامزد من در شهر اسپارتا ترکیه زندگی میکنه و تاریخ مصاحبه اصلی ایشان برای 2016 اعللام شده .من میخوام که با نامزدم در ترکیه ازدواج کنم تا قبل از تاریخ مصاحبه اصلی ایشان، تا من هم به پرونده ایشان ملحق شوم .
نامزدم کیس سیاسی ارائه داده وو کنسوگری ایران در ترکیه ایشان را تهدید کرده که اگر به ایران برگردد زندانی میشود .از اونجایی که من میخواهم با نامزدم در ترکیه ازدواج کنم تا به پرونده اش ملحق شوم باید هر دو برگه تجرد داشته باشیم اما نامزدم به دلیل مساله ی سیاسی و نداشتن پاسپورتش نمیتواند از ترکیه به کنسولگری ایران مراجعه کرده و برگه تجرد بگیرد.به پلیس شهرش اعلام کرده گفته اند که ما نامه ای دال بر مجرد بودن شما نمیدیم .
1- سوال من اینجاست میتوان در ایران با اصل شناسنامه و وکالتنامه ای که ایشان به برادرش داده است برگه تجرد دریافت کند و آنرا ترجمه کرده و به سفارت ترکیه در ایران برده تا آن برگه را تایید کنند؟
2-آیا میشود برگه تجرد را از ایران بگیرد ترجمه با مهر تاییدیه وزارت امور خارجه ایران کند و زمانی که بدستش رسید هر دوی ما برگه ی تجردمان را به وزارت امور خارجه ترکیه ببیرم 15 لیر را پرداخت و برگه را دریافت کنیم ؟؟؟
خواهشمندم اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید من را
راهنمایی کنید بسیار سپاسگزارم.

ni.k.al

Re: گرفتن برگه تجرد برای پناهنده سیاسی ایرانی در ترکیه

پست توسط ni.k.al » شنبه 31 مرداد 1394, 5:08 am

من و هسرم هم نمیخوایم بعد از پناهندگی اعلام کنیم که ازدواج کردیم و دقیقا همین مشکلات رو داریم و نمیتونیم کنسولگری بریم باید چیکار کرد اخه!!!!!! پاس و شناسنامه هم نداریم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان