‫پناهندگی‬ ‫در تركيه ديگه جواب نميده‬

شرایط، مشکلات، مزایا و اطلاعات مفید جهت درخواست پناهندگی در ترکیه و اندونزی
ارسال پست
Farshad24

‫پناهندگی‬ ‫در تركيه ديگه جواب نميده‬

پست توسط Farshad24 » سه شنبه 24 مرداد 1396, 7:55 pm

‫در تركيه ديگه جواب نميده‬
‫پناهندگی‬‬
‫سلام من تازه اين اجمن رو پيدا كردم ميخوام روشنتونم كنم هركي ميكه ميخوام برم تركيه از طريق un اقدام كنم با زندگی خودش بازي كرده و خودشو گذاشته سر كار من ديپلم كه گرفتم سريع رفتم سربازي خلاصه كه برم تركيه از اين جور بازيا زدم ريدم به زندگيم عمرمو تلف كردم كيس همش الكيه من كلي نقش بازي كردم واسشون ولي اخرش هيج تنها كيسي كه بنظرم قبول ميككن تغيير جنسيته و همجنسكرا البته با مدرك و يا اينكه سياسي باشي زندون رفتي باشي و اسمت تو رسانها در كنه وگر نه به هيج عنوان بهتون پناهندگی نميدن لعنت بهشون دوسال اونجا مثل سگ زندكي كردم مثل افغانيا تو ايران باهام رفتار ميكردن تركا خلاصه تا سال ٢٠١٦ كه المان مرزاشو باز كردو من خريت كردمو نرفتم الانم تو ايران دهنم سرويس جاي خواب ندارم تو ساختمون ها دارم كار ميكنم همونجا هم ميخوابم اين همه از جيب خودمون خرج كرديم تو تركيه اخرشم هيج حالا دوست داري برو تركيه تو سازمان يو ان ثبت نام كن تا مثل من دجار شي‬

sasan4

Re: ‫پناهندگی‬ ‫در تركيه ديگه جواب نميده‬

پست توسط sasan4 » چهار شنبه 25 مرداد 1396, 12:19 pm

Farshad24 نوشته شده:
سه شنبه 24 مرداد 1396, 7:55 pm
‫در تركيه ديگه جواب نميده‬
‫پناهندگی‬‬
‫سلام من تازه اين اجمن رو پيدا كردم ميخوام روشنتونم كنم هركي ميكه ميخوام برم تركيه از طريق un اقدام كنم با زندگی خودش بازي كرده و خودشو گذاشته سر كار من ديپلم كه گرفتم سريع رفتم سربازي خلاصه كه برم تركيه از اين جور بازيا زدم ريدم به زندگيم عمرمو تلف كردم كيس همش الكيه من كلي نقش بازي كردم واسشون ولي اخرش هيج تنها كيسي كه بنظرم قبول ميككن تغيير جنسيته و همجنسكرا البته با مدرك و يا اينكه سياسي باشي زندون رفتي باشي و اسمت تو رسانها در كنه وگر نه به هيج عنوان بهتون پناهندگی نميدن لعنت بهشون دوسال اونجا مثل سگ زندكي كردم مثل افغانيا تو ايران باهام رفتار ميكردن تركا خلاصه تا سال ٢٠١٦ كه المان مرزاشو باز كردو من خريت كردمو نرفتم الانم تو ايران دهنم سرويس جاي خواب ندارم تو ساختمون ها دارم كار ميكنم همونجا هم ميخوابم اين همه از جيب خودمون خرج كرديم تو تركيه اخرشم هيج حالا دوست داري برو تركيه تو سازمان يو ان ثبت نام كن تا مثل من دجار شي‬
پول نداری اونوقت اومدی توی نت داری دری وری می گی؟
احیانا رضا رنجبران نیستی!
اگه هستی یه سر هم به ساختمون ما بزن و چن شب رو هم با ما سر کن شاید بختت وا شد!
:lol:

Farshad24

Re: ‫پناهندگی‬ ‫در تركيه ديگه جواب نميده‬

پست توسط Farshad24 » چهار شنبه 25 مرداد 1396, 8:03 pm

ن نميشناسم ولي نكفتم نداشتن تا حدي كه يه شارز ٢تومني نتونم بخرم اصلا جه ربطي داشت
تجربه كه داشتم رو با بقيه به اشتراك كذاشتم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان