مقیم کانادا هستم به دنبال ازدواج واقعی با یک خانم ایرانی

شرایط، مشکلات، مزایا و اطلاعات مفید جهت درخواست پناهندگی در ترکیه و اندونزی
ارسال پست
saman1360

مقیم کانادا هستم به دنبال ازدواج واقعی با یک خانم ایرانی

پست توسط saman1360 » دو شنبه 25 تیر 1397, 5:29 pm

سلام. جوان 36 ساله و تحصیلکرده ساکن شهر مونترال در کانادا هستم. 4 ساله اینجا هستم و اقامت دارم.
به دنبل خانمی هستم برای ازدواج واقعی ترجیحا" ساکن کانادا یا امریکا.
البته اگر از ایران خانم محترمی باشه که اقامت اینجا را داشته باشه ومشکلی برای گرفتن ویزا نداشته باشه خیلی خوشحال میشوم که با ایشان اشنا بشم. منتظر تماستون هستم. لطفن برای من ایمیل بفرستید چون فرصت نمیکنم به این پیج سر بزنم و کامنتها را بخونم

sam_samimi60@yahoo.com

sofiyaaa

Re: مقیم کانادا هستم به دنبال ازدواج واقعی با یک خانم ایرانی

پست توسط sofiyaaa » یک شنبه 7 مرداد 1397, 12:59 pm

salam khob hastin? omidvaram pm mano bekhonid chon az inja emaile shomaro nemitonam baz konam man az tehran hastam sakene sadeghiye va shaghelam o dar coffe shop barista hastam tahsilatam honar hasto naghashiyo negargari khondam o taghriban ye seri herfe to zendegim kasb kardam be shedat omid daram ke betonam az iran beram be tazegi madaram fot kardan va pedaram ham daraye khanevade hastan nagoftam chand salame man 26 salame motasefane na viza daram va na eghamat hata nemidonam chejori bayad eghdam kard baraye raftano vaziyate maliye khobiyam nadaram dolaram rafte bala ama man potansiyelo tavanayeaye balayea daram dar ertebatatamo kheyli baese khoshbakhtim mishe agar in forsat ro dashte basham ke ashna besham bahaton man adame sakhtgiri ham nistam . faghat mikham rahi bashe ta zendegiye khobi dashte bashamo betonam honaramo be namayesh bezaram dar kenare khanevadam dar solh na dar jangi ke be tazegi dar inja aghaz shode man montazere khabareton hastam yek donya mamnonam va oghateton khosh .

saman1360

Re: مقیم کانادا هستم به دنبال ازدواج واقعی با یک خانم ایرانی

پست توسط saman1360 » شنبه 13 مرداد 1397, 5:34 pm

sofiyaaa نوشته شده:
یک شنبه 7 مرداد 1397, 12:59 pm
salam khob hastin? omidvaram pm mano bekhonid chon az inja emaile shomaro nemitonam baz konam man az tehran hastam sakene sadeghiye va shaghelam o dar coffe shop barista hastam tahsilatam honar hasto naghashiyo negargari khondam o taghriban ye seri herfe to zendegim kasb kardam be shedat omid daram ke betonam az iran beram be tazegi madaram fot kardan va pedaram ham daraye khanevade hastan nagoftam chand salame man 26 salame motasefane na viza daram va na eghamat hata nemidonam chejori bayad eghdam kard baraye raftano vaziyate maliye khobiyam nadaram dolaram rafte bala ama man potansiyelo tavanayeaye balayea daram dar ertebatatamo kheyli baese khoshbakhtim mishe agar in forsat ro dashte basham ke ashna besham bahaton man adame sakhtgiri ham nistam . faghat mikham rahi bashe ta zendegiye khobi dashte bashamo betonam honaramo be namayesh bezaram dar kenare khanevadam dar solh na dar jangi ke be tazegi dar inja aghaz shode man montazere khabareton hastam yek donya mamnonam va oghateton khosh .
سلام تشکر از تماستون ولی فکر کنم اوردن شما به کانادا کار بسیار سختی هست چون هم از نظر مالی مشکل داری و هم اینکه اقامت نداری و گرفتن ویزای اسپانسرشیپی برای شما حدود 2 سال طول میکشه. عذر میخام از شما.
انیشالا با کسی دیگه شانس بهتری بتونید پیدا کنید.
تشکر از تماستون

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان