پناهندگی دربین راه

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
notlimit

پناهندگی دربین راه

پست توسط notlimit » جمعه 14 فروردین 1394, 1:22 pm

کسی می دونه آیا در پروازهای بین راهی, توقف دارن؟ می شه در خواست پناهدگی داد یا نه؟
مثلا پرواز از تهران به ونزئلا که تو آلمان توقف داره می شه درخواست پناهندگی داد یا نه؟
یا مثلا از ترکیه به یکی از کشورهای امریکایی جنوبی(هاییتی یا دومنیکن)

notlimit

Re: پناهندگی دربین راه

پست توسط notlimit » جمعه 14 فروردین 1394, 1:39 pm

سلام
آیا در پروازهای بین راهی,که توقف دارن؟ می شه در خواست پناهدگی داد یا نه؟
مثلا پرواز از تهران به ونزئلا که تو آلمان توقف داره می شه درخواست پناهندگی داد یا نه؟
یا مثلا از ترکیه به یکی از کشورهای امریکایی جنوبی(هاییتی یا دومنیکن)که تو امریکا توقف داره؟
کلا می شه تقاضا کرد یا نه ؟
ممنون

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » شنبه 15 فروردین 1394, 12:14 pm

اولا یه چیزی بهتون میگم هواپیما جزوخاک حساب نمیشه بعدشم شما وقتی از هواپیماپیاده میشین و میخوای بری سالن ترانزیت جلوی خرطومی مدارک چک میشه تازه رفتین ترانزیت چطوری میخوای ازترانزیت خارج بشی اونم با پاس ایرانی که خیلی هم معتبره درمورد پروازهای آمریکایی که ازمحالاته که بتونید خودتون رو تو ترانزیت معرفی کنید یه راه داره اونم با مدارک اروپایی خوب و زبانتم خوب باشه که سوتی ندی و ترانزیتو رد کنی تو پروازهای کانادا خلبان اگرمسافرقاچاقی سوارکنه 15000دلارجریمه داره بخاطرهمین خود خلبان شمارو دبل چک میکنه اگه اینطوری بود همه میرفتن

بدرود

notlimit

پست توسط notlimit » سه شنبه 18 فروردین 1394, 7:50 am

منظور من توهمون فرودگاه که بین راه که توقف داره؟امکان هست بری تو قسمت مهاجرت وکارتو بکنی یا نه؟

notlimit

پست توسط notlimit » سه شنبه 18 فروردین 1394, 8:03 am

ببخشید منظور من بیشتر امریکا ست
با پرواز از ترکیه به یکی از کشورهای امریکای جنوبی که از ایران ویزا نمی خواد وتو یک یا دوایالت توقف داره؟در موقعه توقف امکلن خروج از هواپیما هست و می شه تو همون فرودگاه قسمت مربوط به مهاجرت وارد شد وتقاضا ی پناهندگی کرد؟
خیلی ممنون از پاسخ شما

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » سه شنبه 18 فروردین 1394, 8:05 am

نه دوست عزیز پلیس مدارک شمارو چک میکنه نمیذاره به ایمیگریشن برسی اجازه خروج از ترانزیت رو نداری اگه خارجی باشس شاید ولی ایرانی نه اصلا ازمحالاته اگه اینجوری بود همه میرفتن ولی اگه مدارک اروپایی داشته باشین میتونین ورود بزنین حتی اگه زرنگ باشی ازهمانجا بلیط واسه خودت بخری و بری یه کشور دیگه این کارا یه سری ترفند داره که اینجا نمیشه گفت

بدرود

notlimit

پست توسط notlimit » جمعه 21 فروردین 1394, 8:35 am

ولی آقای مشاور وadmin که بهشون پیام فرستادم می گن می شه و احتیلج به کیسه قوی هم داره؟

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » جمعه 21 فروردین 1394, 9:27 am

بنظرشما این دوتا مسئله چه ارتباطی بهم داره کیس داستانش یه چیز دیگه هست

notlimit

پست توسط notlimit » شنبه 22 فروردین 1394, 8:22 am

بله اصلا ربطی نداره؟ یس چه طوری باید عمل کرد؟
ممنون به کامنتها من جواب می دین.

doodoo222

پست توسط doodoo222 » شنبه 22 فروردین 1394, 8:01 pm

شما بخوای از طریق امریکا بری امریکای جنوبی یا هر جای دیگه برای همون توقف بین راه باید ویزای ترانزیت امریکا داشته باشی. نداشته باشی اصلا هواپیما در مبدا سوارت نمیکنه

notlimit

پست توسط notlimit » یک شنبه 23 فروردین 1394, 7:41 am

من برای رفتن (به عنوان مثل)به کشور هاییتی یه مثلا دومنینکن که تقریبا تمام پروازش توامریکا توفق دارن باید ویزا ترانزیت باید داشته باشم؟؟؟
ببخشید دورد این ویزا یه کم توصیح می دین؟
باز هم ممنون

notlimit

پست توسط notlimit » دو شنبه 24 فروردین 1394, 5:53 pm

این جواب آقای مشاوره؟
نیاز به ویزای ترانزیت ندارید.
بدلیل اینکه از فرودگاه کشور مربوطه خارج نمیشوید نیاز به ویزای ترانزیت نیست.
هم اکنون موارد زیادی از افرادی که با ما کار میکنند و موفق به گرفتن ویزای کانادا یا امریکا میشوند جهت پرواز به کشور مقصد ناچار در یکی از کشورهای اروپایی چنج میکنند و مجبور به فرود در یکی از فرودگاههای اروپایی هستند ولی به هیچ وجه نیازی نیست که ویزای شینگن نیز داشته باشند.

doodoo222

پست توسط doodoo222 » دو شنبه 24 فروردین 1394, 7:05 pm

notlimit نوشته شده:این جواب آقای مشاوره؟
نیاز به ویزای ترانزیت ندارید.
بدلیل اینکه از فرودگاه کشور مربوطه خارج نمیشوید نیاز به ویزای ترانزیت نیست.
هم اکنون موارد زیادی از افرادی که با ما کار میکنند و موفق به گرفتن ویزای کانادا یا امریکا میشوند جهت پرواز به کشور مقصد ناچار در یکی از کشورهای اروپایی چنج میکنند و مجبور به فرود در یکی از فرودگاههای اروپایی هستند ولی به هیچ وجه نیازی نیست که ویزای شینگن نیز داشته باشند.
این آقای مشاور واقعا کم اطلاع تشریف دارند!

اولا تعریف ویزای ترانزیت یعنی ویزایی که برای ورود به بخش ترانزیت لازم دارید و اصلا با ویزای ترانزیت اجازه خروچ از فرودگاه نمیدهند. فقط بعضی کشورها این ویزا را میخواهند که یکی از آنها امریکاست.

حتی برای ورود به بخش ترانزیت فرودگاههای امریکا باید ویزای ترانزیت داشته باشی. با ویزای معمولی فرق میکند وگرفتنش آسانتر است.بدون آن ویزا اصلا نمیتوانی سوار هواپیمایی که در امریکا توقف خواهد کرد بشوی ولو اینکه اصلا از ترانزیت فرودگاه خارج نشوی.

اروپا وضعش فرق میکند. شما بشرط داشتن ویزای معتبر مقصد یک توقف در اروپا میتوانی داشته باشی. مثلا اگر ویزای معتبر کانادا داری میتوانی بدون نیاز به شینگن پرواز تهران-رم - تورنتو را سوار شی. ولی اگردو توقف داشته باشی مثلا تهران-رم-آمستردام-تورنتو آن وقت ویزای شینگن لازممیشود ولو اینکه قصد خروج از ترانزیت را هم نداشته باشی.

مشاوره پناهندگی

پست توسط مشاوره پناهندگی » دو شنبه 24 فروردین 1394, 7:15 pm

اقای doodo لطفا زیاد شعر نگین من دورتموند زندگی میکنم بالای 10 تا سفر خارجی داشتم من صحبت امریکاهیچ وقت نداشتم شما به ما نمیخواد بگین یاد بدین کدام کشور ویزای ترانزیت میخواد یا نه فکرکردین همه مثل خودتون هستن لنگ 100یورو باشم این سایت انگار جای ادم حسابی نیست

doodoo222

پست توسط doodoo222 » دو شنبه 24 فروردین 1394, 7:42 pm

مشاوره پناهندگی نوشته شده:اقای doodo لطفا زیاد شعر نگین من دورتموند زندگی میکنم بالای 10 تا سفر خارجی داشتم من صحبت امریکاهیچ وقت نداشتم شما به ما نمیخواد بگین یاد بدین کدام کشور ویزای ترانزیت میخواد یا نه فکرکردین همه مثل خودتون هستن لنگ 100یورو باشم این سایت انگار جای ادم حسابی نیست
این دوستمون راجع به امریکا داره سوال میکنه شما راجع به اروپا بهش جواب میدی؟

برو از هر آژانس هواپیمایی خواستی بپرس امریکا ویزا ترانزیت میخواد یا نه. برای توقف بین راه در امریکا باید ویزای ترانزیت بگیری تا بتونی وارد بخش ترانزیت فرودگاه بشی.نداشته باشی اصلا در مبدا سوار هواپیمات نمیکنند.

notlimit

پست توسط notlimit » سه شنبه 25 فروردین 1394, 12:42 pm

سلام ممنون از پاسخ هاتون
کل مبحث موضوع من اینکه آیا من می تونم با پرواز های که از ترکیه بسمت یکی از کشورهای امریکایی جنوبی که از ایران ویزا نمی خواد(دومنینکن ,هاییتی ,اکوادورو...)که بین یک یا دو ایالت توقف دارن می توانم تو فرودگاه تقاضای پناهندگی بدم یا نه؟
برای این کار احتیاج به ویزای ترانزیت هست؟از کجا باید بگیرم شرایطش چیه؟
اگر امکان هست یه مقدار توصیح بدین؟

سام 2018

پست توسط سام 2018 » شنبه 7 مهر 1397, 1:35 pm

مهاجرت اسان ،كانادا،اروپا ،انگليس
Susan_moradi@web.de

Baran68

پست توسط Baran68 » چهار شنبه 18 مهر 1397, 12:24 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی