سئوال

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
dani001

سئوال

پست توسط dani001 » دو شنبه 30 مرداد 1391, 6:37 pm

دوستان این سئوال را دارم.

اگر با ویزا به امریکا بریم و بعدش مدارک را پاره کنیم و کلا مشخصات را یک چیز دیگه بگیم و کیس قوی هم داشته باشیم و تقاضای پناهندگی بدیم ایا استعلام میکنند که اثر انگشت در فرودگاه داشتیم یا نه برای افرادی که خود را قاچاقی آمده معرفی میکنن؟

Farzad

Re: سئوال

پست توسط Farzad » دو شنبه 30 مرداد 1391, 6:47 pm

dani001 نوشته شده:دوستان این سئوال را دارم.

اگر با ویزا به امریکا بریم و بعدش مدارک را پاره کنیم و کلا مشخصات را یک چیز دیگه بگیم و کیس قوی هم داشته باشیم و تقاضای پناهندگی بدیم ایا استعلام میکنند که اثر انگشت در فرودگاه داشتیم یا نه برای افرادی که خود را قاچاقی آمده معرفی میکنن؟

زمانی که ویزا برای شما صادر میشود اثر انگشت شما برای چک امنیتی گرفته میشود و زمان ورود به امریکا اثر انگشت
شما با اثر انگشتی که در سفارت دادید مطابقت داده میشود
اثر انگشت شما به مدت ۷۵ سال در سیستم مهاجرتی امریکا ذخیره میشود
زمان تقاضای پناهندگی اثر انگشت شما در میاد

dani001

پست توسط dani001 » سه شنبه 31 مرداد 1391, 7:06 am

ممنونم دوست من از پاسخ خوبتون.

پس این افرادی که در امریکا پناهندگی میگیرن و خود را قاچاقی امده معرفی میکنن ولی اکثرا اونها با ویزا امدن چکار میکنن که نتیجه میگیرن؟

و یا اگر

با این توصیف اگر بخواییم با ادله مستند و با ویزا وارد امریکا بشیم و درخواست پناهندگی بدیم ایا اونجا مسئولین نمیگن شما پس هدفتون پناهندگی بوده و سفیر مارو در سفارت گول زدید؟

اون دوستمون نوشته بود افرادی که درخواستشون پذیرفته میشه دولت فقط تا شش ماه کمک میکنه ایا واقعا همینجوره؟ و با چه مبلغی؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 31 مرداد 1391, 9:38 am

dani001 نوشته شده:ممنونم دوست من از پاسخ خوبتون.

پس این افرادی که در امریکا پناهندگی میگیرن و خود را قاچاقی امده معرفی میکنن ولی اکثرا اونها با ویزا امدن چکار میکنن که نتیجه میگیرن؟

و یا اگر

با این توصیف اگر بخواییم با ادله مستند و با ویزا وارد امریکا بشیم و درخواست پناهندگی بدیم ایا اونجا مسئولین نمیگن شما پس هدفتون پناهندگی بوده و سفیر مارو در سفارت گول زدید؟

اون دوستمون نوشته بود افرادی که درخواستشون پذیرفته میشه دولت فقط تا شش ماه کمک میکنه ایا واقعا همینجوره؟ و با چه مبلغی؟
سلام این موضوع 100 بار پاسخ داد هشده قانونی یا غیر قانونی رسیدن تاثیری در روند پناهندگی نداره فقط کسانی که قانونی وارد میشوند باید ادله محکم تری ارائه کنند که نشان دهنده ان باشد که جانشان و یا طبق قوانین پناهندگی مورد ازار و اذیت و تبعسض قرار میگیرند بسیار کسانی وبدند که قانوین رفتند و پناهندگی هم گرفتند
دولت امریکا خدمات خود به پناهندگان را بسیار کاهش داده است متاسفانه بسیاری از هزینه ها بر عهده خود شخص می باشد
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

dani001

پست توسط dani001 » سه شنبه 31 مرداد 1391, 11:00 am

در آلمان و سوئیس دوتا از دوستانم با ویزا و پاس رفتن و سپس مدارک را دور ریختن و هویت خود را چیز دیگری معرفی کردن و بعد از مدتی پناهندگیشونم پذیرفته شده! از اینها اثر انگشت گرفته شده بوده هنگام سفارت و بعد هم که خودشان را با هویت تغییر داده و قاچاقی امده معرفی کردن باز اثر انگشت گرفتن. سئوالم اینه پس چرا نفمیدن ؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 31 مرداد 1391, 11:45 am

dani001 نوشته شده:در آلمان و سوئیس دوتا از دوستانم با ویزا و پاس رفتن و سپس مدارک را دور ریختن و هویت خود را چیز دیگری معرفی کردن و بعد از مدتی پناهندگیشونم پذیرفته شده! از اینها اثر انگشت گرفته شده بوده هنگام سفارت و بعد هم که خودشان را با هویت تغییر داده و قاچاقی امده معرفی کردن باز اثر انگشت گرفتن. سئوالم اینه پس چرا نفمیدن ؟
سلام چون بهشون شک نکردن شانس اوردن شک کنند همه چیز ر وچک میکنند

Farzad

پست توسط Farzad » سه شنبه 31 مرداد 1391, 7:33 pm

dani001 نوشته شده:ممنونم دوست من از پاسخ خوبتون.

و یا اگر

قبلا شما میتوانستید در یک ایالات پناهنده بشید و اگر رد میشدید میتونستید برید یک ایالات دیگه با اسم جدید
پناهنده بشید سیستمشون به هم و صل نبود جورج بوش اداره مهاجرت را تغییر داد و الان طور دیگری کار میکنن
اگر کسی یک کاری رو چند سال پیش کرده دلیل نمیشه که الان هم میتونید انجام بدید قوانین تغیر میکنن

افراد زیادی با ویزا به امریکا میان و پناهنده میشن و جواب مثبت میگیرن من خودم چندین مورد رو دیدم به خصوص خانومها ی ایرانی

شما سفیر رو گول نمیزنید زمانی که تقاضای پناهندگی دادید شرایط با زمان گرفتن ویزا فرق کرده ، مشکلات جدید
اضافه شدن
آخرین ويرايش توسط 3 on Farzad, ويرايش شده در 0.

Farzad

پست توسط Farzad » چهار شنبه 1 شهریور 1391, 1:58 am

dani001 نوشته شده:در آلمان و سوئیس دوتا از دوستانم با ویزا و پاس رفتن و سپس مدارک را دور ریختن و هویت خود را چیز دیگری معرفی کردن و بعد از مدتی پناهندگیشونم پذیرفته شده! از اینها اثر انگشت گرفته شده بوده هنگام سفارت و بعد هم که خودشان را با هویت تغییر داده و قاچاقی امده معرفی کردن باز اثر انگشت گرفتن. سئوالم اینه پس چرا نفمیدن ؟
کامپیوتر V.I.S تازه شروع به کار کرده از اکتبر ۲۰۱۱ و خیلی از کشورها هنوز به این سیستم وصل نشدن
من سعی میکنم لیستی تهیه کنم که چه کشورهایی به این سیستم وصل شدند یا چه تاریخی وصل میشوند

این یکی از سوالات خیلی رایج در این فرم هست که اگر کسی با ویزا برود چه میشود ؟

به عنوان مثال دوستان شما از کشورهایی ویزا گرفتند که هنوز به این سیستم وصل نشدند
آلمان ۲ ماه دیگه به این سیستم برای متقاضیان ویزا در ایران وصل خواهد شود

dani001

پست توسط dani001 » پنج شنبه 2 شهریور 1391, 7:07 am

آیا کلاس زبان که میزارن رایگان هست؟

ماهیانه چقدر پرداخت میکنن به پناهنده؟

خانه را که دیگه دولت میده؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » پنج شنبه 2 شهریور 1391, 8:04 am

dani001 نوشته شده:آیا کلاس زبان که میزارن رایگان هست؟

ماهیانه چقدر پرداخت میکنن به پناهنده؟

خانه را که دیگه دولت میده؟

سلام هر کشوری اداره مهاجرت و خدماتی که به پناهجویان ارائه میکند متفاوت است

dani001

پست توسط dani001 » جمعه 3 شهریور 1391, 11:21 am

دوست عزیز من جوا سئوالمو نگرفتم. ایا امریکا خانه میده به پناهنده ها مثل اروپا بعد از پذیرش یا نه

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 3 شهریور 1391, 11:26 am

dani001 نوشته شده:دوست عزیز من جوا سئوالمو نگرفتم. ایا امریکا خانه میده به پناهنده ها مثل اروپا بعد از پذیرش یا نه

خبر امریکا نه خانه میدهد نه پولی

Knight

پست توسط Knight » سه شنبه 21 شهریور 1391, 1:43 pm

doroste ke canada ta ye modat bad az gereftane panahandegi komake mali mikone mikone?s

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 21 شهریور 1391, 4:49 pm

Knight نوشته شده:doroste ke canada ta ye modat bad az gereftane panahandegi komake mali mikone mikone?s
در طول مدت پناهندگی کمک میکنه بعد گرفتن پناهندگی خب بهتون اجازه کار داده میشود می توانید به راحتی در کانادا مشغول به کار شوید

Knight

پست توسط Knight » چهار شنبه 22 شهریور 1391, 7:57 am

baraye case -18 chetor?bad tahcl konam,kar che jo0ri konam?baraye -18 estesna ghael nemishan?

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Baidu [Spider] و 66 مهمان