سلام مهمان عزیز.

ساعت سایت بر اساسUTC + 1 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است امروز 01 نوامبر 2014, 10:45

+ ارسال موضوع جدید+ ارسال پاسخ
 [ 36 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 14 نوامبر 2010, 23:37 
آفلاين

تاريخ عضويت: 14 نوامبر 2010, 23:16

سلام به چاوشی عزیز :
بنده در سال 88 به دلایل سیاسی دستگیر شده و مدتی در اوین بودم ، خواستم بدونم برای پناهندگی در کانادا دقیقاً نیاز به چه مدارکی دارم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 نوامبر 2010, 09:24 
آفلاين
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

سلام.
کلیه مدارکی که به نحوی مرتبط با احضار، دستگیری و بازداشت شما باشند جهت درخواست پناهندگی مناسب خواهند بود. همچنین چنانچه مدارکی در ارتباط با بازجوئیها، احکام صادره، مرخصی از زندان و... در دست دارید، جهت تقویت پرونده کمک خواهند نمود.
مدارکی که نشان دهنده فعالیتهای سیاسی شما باشند و به نحوی مرتبط با فعالیتهایی باشند که شما به خاطر آن بازداشت شدید، کمک زیادی به تصدیق حرفهای شما و موفقیت در کسب پناهندگی خواهند نمود.
چنانچه نیاز به کمک یا راهنمایی بیشتر داشتید با ما تماس بگیرید.
در آدرس زیر میتوانید روند پناهندگی در کانادا را مطالعه کنید:

http://www.panahandegi.com/downloads/%D ... %D8%A7.pdf

موفق باشید
چاوشی

تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 نوامبر 2010, 09:40 
آفلاين

با سپاس

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط JIGILI در 16 نوامبر 2010, 09:50 .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 نوامبر 2010, 09:50 
آفلاين

Jamshid نوشته است:
سلام.
کلیه مدارکی که به نحوی مرتبط با احضار، دستگیری و بازداشت شما باشند جهت درخواست پناهندگی مناسب خواهند بود. همچنین چنانچه مدارکی در ارتباط با بازجوئیها، احکام صادره، مرخصی از زندان و... در دست دارید، جهت تقویت پرونده کمک خواهند نمود.
مدارکی که نشان دهنده فعالیتهای سیاسی شما باشند و به نحوی مرتبط با فعالیتهایی باشند که شما به خاطر آن بازداشت شدید، کمک زیادی به تصدیق حرفهای شما و موفقیت در کسب پناهندگی خواهند نمود.
چنانچه نیاز به کمک یا راهنمایی بیشتر داشتید با ما تماس بگیرید.
در آدرس زیر میتوانید روند پناهندگی در کانادا را مطالعه کنید:

http://www.panahandegi.com/downloads/%D ... %D8%A7.pdf

موفق باشید
چاوشی

ممنونم از جوابی که دادین ولی مشکلاتی هست که تا اونجایی که می تونم براتون میگم البته ترجیح میدم از طریق ای میل باهاتون تماس بگیرم ، لطفاً پاسخ بدین ، با سپاس

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 فبريه 2011, 22:32 
آفلاين

تاريخ عضويت: 13 فبريه 2011, 22:29

سلام
دایی من تو کانادا فعال حقوق بشره و یکی دیگه از دایی هام هم پناهندگی کانادا رو گرفته البته خیلی وقته پیش
داییم که فعال خقوق بشره علیه ایران فعالیت داره
ما میتونیم با ویزای توریستی بریم کانادا و از این طریق درخواست پناهندگی بدیم؟
اگه میشه یکم زود راهنماییم کنید خیلی ممنون

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 15 فبريه 2011, 12:59 
آفلاين
Site Admin

سلام!
جهت گرفتن پناهندگی بایستی بتوانید نشان دهید جان شما در ایران در خطر است.
با توجه به فعالیتهای اقوامتان در زمینه حقوق بشر و مخالفت با جمهوری اسلامی، اگر فعالیتهای آنها به نحوی باشد که امنیت شما را نیز به خطر انداخته باشد یا این فعالیتها به شما نیز ربط داشته باشد یا اینکه خودتان در این فعالیتها همکاری کرده باشید، میتوان کیس مناسبی در این زمینه تهیه کرد و پناهندگی گرفت.
با توجه به اینکه با ویزا و به صورت قانونی از کشور خارج میشوید این سوال را خواهند پرسید که چرا رژیم ایران از خروج شما جلوگیری نکرد؟ در این صورت نیاز به کیس قویتری خواهید داشت و اینکه بتوانید خروج قانونی از کشور را به نحو مناسب توجیه کنید.
کیس بایستی همراه با مدارک کافی باشد و تنها به گفته های شفاهی پناهجو متکی نباشد.
در صورت نیاز به کمک یا مشاوره در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 آگوست 2011, 18:25 
آفلاين

تاريخ عضويت: 29 آگوست 2011, 18:19

سلام
من آلمان هستم ، تقاضای پناهندگی من رد شد .
میتوانم برای کانادا اقدام کنم ؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آگوست 2011, 08:25 
آفلاين
Site Admin

روشی که ما جهت دریافت ویزا اقدام میکنیم نیازمند این است که حضور شما در آلمان به صورت قانونی باشد (داشتن ویزا در آلمان و یا داشتن اقامت). همچنین نیازمند این است که پاسپورت داشته باشید و بتوانید از سفارت کانادا در آلمان درخواست ویزا کنید.
کمکی که ما میتوانیم به شما ارائه کنیم شامل موارد زیر است:
۱- در آلمان کیس پناهندگی شما را تقویت کنیم تا بتوانید در مرحله بعدی رسیدگی به پرونده، پناهندگی بگیرید.
۲- ما در حال حاضر پروژه ای را در سوئد در حال اجرا هستیم که افرادی که سرمایه کافی داشته باشند و بتوانند در سوئد شغل ایجاد کنند، بتوانند از طریق شغلی که ایجاد میکنند اقامت کاری دریافت کنند. بنده مدیر این پروژه هستم و پروژه نیز زیر نظر یکی از استانهای سوئد (Gävleborg) حمایت میشود. سرمایه مورد نیاز بسته به نوع شغلی که ایجاد میشود متفاوت خواهد بود ولی حداقل سرمایه مورد نیاز ۲۰۰،۰۰۰ کرون سوئد (حدود ۴۰ میلیون تومان) خواهد بود. در این حالت کل پروسه تا زمان دریافت اقامت را ما انجام خواهیم داد و دستمزد ما نیز توسط استانداری Gävleborg پرداخت خواهد شد، به عبارتی انجام این کار توسط ما برای شما هزینه ای نخواهد داشت.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آگوست 2011, 13:04 
آفلاين

تاريخ عضويت: 30 آگوست 2011, 12:49

سلام

1. میتونید شرایط و نحوه و مدت زمان این کارو بگید ؟
2. شرایط پناهنگی رو هم بدین؟ (به انگلستان و یا کانادا )
3. شما 3 کشور اولی رو که پشینهاد میدین کدوماهستن ؟ ( 3 کشوری ه بهترین جا هستند )

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آگوست 2011, 15:08 
آفلاين
Site Admin

شرایط بدین گونه است که شما سرمایه خود را به سوئد منتقل کرده و شغل ایجاد میکنید. آسانترین کار این است که یک شغل آماده را خریداری کنید و بلافاصله شروع به کار کنید مثل خریدن یک فروشگاه، یک کافه، یک تعمیرگاه و...
زمانی که شما سرمایه خود را وارد سوئد کنید و شغل ایجاد کنید مدت کوتاهی پس از ان اقامت کاری شما داده خواهد شد. این مدت بسته به روند اداری جهت ثبت شما در سیستم مالیاتی، دریافت اقامت و... ممکن است ۲ تا ۳ ماه وقت بگیرد.

در هر یک از کشورهای انگلیس یا کانادا کیس مناسب داشته باشید میتوانید پناهندگی بگیرید. روند اداری رسیدگی به درخواست پناهندگی در این کشورها اندکی متفاوت است ولی اصول و قوانین مشابه است.
کشور کانادا از نظر دریافت پناهندگی بهتر از اروپا هست. در اروپا کشورهای سوئد، نروژ، فنلاند، انگلیس شرایط مناسبتری دارند.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آگوست 2011, 16:13 
آفلاين

تاريخ عضويت: 30 آگوست 2011, 15:57

۲- ما در حال حاضر پروژه ای را در سوئد در حال اجرا هستیم که افرادی که سرمایه کافی داشته باشند و بتوانند در سوئد شغل ایجاد کنند، بتوانند از طریق شغلی که ایجاد میکنند اقامت کاری دریافت کنند. بنده مدیر این پروژه هستم و پروژه نیز زیر نظر یکی از استانهای سوئد (Gävleborg) حمایت میشود. سرمایه مورد نیاز بسته به نوع شغلی که ایجاد میشود متفاوت خواهد بود ولی حداقل سرمایه مورد نیاز ۲۰۰،۰۰۰ کرون سوئد (حدود ۴۰ میلیون تومان) خواهد بود. در این حالت کل پروسه تا زمان دریافت اقامت را ما انجام خواهیم داد و دستمزد ما نیز توسط استانداری Gävleborg پرداخت خواهد شد، به عبارتی انجام این کار توسط ما برای شما هزینه ای نخواهد داشت.[/quot
با سلام آقای چاوشی در این مورد چند سوال داشتم :
1- در این روش انجام پروسه چقدر زمان میبرد 2- منظور ایجاد چه مشاغلی است آیا نیاز به تخصص و مدرک تحصیلی خاصی دارد 3- ویزای صادره مشروط است یا خیر 4- ویزا شامل اعضای خانواده هم میشود 5-امکان موفقیت (بازدهی و سود دهی) شغل مورد نظر چقدر است؟ اگر موفق نبود تکلیف اقامت چه میشود؟ منتظر پاسخ هستم. با تشکر آرش :?: :?:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آگوست 2011, 19:28 
آفلاين
Site Admin

از زمانی که سرمایه را وارد سوئد کرده و شغل ایجاد کنید میتوان بلافاصله جهت اقامت کاری اقدام کرد.
- اگر در ایران باشید برایتان دعوت نامه کاری صادر میشود که از طریق سفارت جهت دریافت اقامت کاری اقدام میکنید. پروسه زمانی پس از وارد کردن سرمایه تا زمان دریافت اقامت بستگی زیادی به روند اداری در سفارت سوئد در تهران دارد. سفارت سوئد معمولا جزء سفارتهایی است که کارها را با سرعت مناسبی انجام میدهد و متقاضی زیاد معطل نمیماند. میتوان پیش بینی نمود که حدود ۲ ماه پس از ایجاد شغل در سوئد اقامت کاری را دریافت خواهید نمود.
- اگر در خارج از ایران باشید -به عنوان مثال در سوئد باشید و درخواست پناهندگی شما رد شده باشد- روند اداری متفاوت خواهد بود و بایستی از طریق اداره مهاجرت (Migrationsverket) اقدام کرد.
نوع شغل ایجاد شده هیچ فرقی نمیکند. مهم این است که شما دارای یک شغل باشید و بتوانید مالیات بپردازید.
ویزای صادر شده ویزای کاریست که طبق قانون ویزای ۲ ساله صادر میشود، اگر شغل خود را ادامه دهید و در سیستم مالیاتی باقی بمانید این ویزا به مدت ۲ سال دیگر نیز تمدید میشود و پس از ان تبدیل به اقامت دائم میشود.
با دریافت ویزای کاری میتوانید اعضای خانواده را با خود بیاورید.
شغل مورد نظر بایستی بازدهی داشته باشد که متقاضی بتواند مالیات پرداخت کند. شغل ایجاد شده اقتصادی خواهد بود تا متقاضی بتواند از طریق ان اقامت بگیرد. اگر شغل ایجاد شده بازدهی نداشته باشد نمیتوان برای کسی دعوت نامه کاری صادر کرد.
متقاضی بایستی در طی ۴ سال اولیه اقامت کاری خود شغل خود را حفظ کند و مالیات بپردازد تا اقامت وی تمدید شود و در نهایت تبدیل به اقامت دائم شود. در مجموع در هر دوره اقامت ۲ ساله که صادر میشود متقاضی نبایستی بیش از ۳ ماه بیکار باشد (در مجموع در طی ۴ سال اقامت اولیه نبایستی متقاضی بیش از ۶ ماه بیکار باشد و از کمکهای دولتی استفاده کند) وقتی اقامت تبدیل به اقامت دائم شد محدودیتی در مدت زمان بیکار ماندن وجود ندارد.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 31 آگوست 2011, 11:44 
آفلاين

تاريخ عضويت: 30 آگوست 2011, 15:57

سلام مجدد آقای چاوشی :1-آیا با این مبلغ مثلا 40میلیون تومان میتوان شغلی راه اندازی کرد که درآمدی داشته باشد و به تبع آن مالیات پرداخت کرد2- این شغل را چطوری باید پیدا کرد؟ باید آن شغل را تاسیس کرد یا اینکه یکی از مشاغل موجود را میتوان خریداری کرد؟برای یکنفر که از ایران میاید هیچ آشنایی با آن کشور و زبان و بازار کار آنجا ندارد چکار باید بکند؟. آیا میتوان در یکی از مشاغل موجود شریک شد؟ 3-مقامات استان مذکور چه خدمات و تسهیلاتی برای اینگونه سرمایه گذاریها ارائه میدهند؟ شما در این راستا چه کمکی میکنید میتوانید بعنوان مشاور جهت انتخاب شغل و سرمایه گذاری کمک کنید. در مورد وضعیت استان مذکور از نظر جغرافیایی آب و هوا و ... یک توصیف اجمالی بفرمایید.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 31 آگوست 2011, 18:09 
آفلاين
Site Admin

مبلغ ۲۰۰،۰۰۰ کرون حداقل مبلغ مورد نیاز جهت خرید یک شغل آماده است. روش ساده این است که شما یک شغل آماده را میخرید، مثلا خرید یک تعمیرگاه، یک کافه، یک رستوران و... چنین شغلهایی تثبیت شده هستند و دارای سابقه ثبت شده میباشند. به دلیل سیستم مالیاتی که در سوئد حاکم است کلیه مشاغل و درآمدها به صورت دقیق ثبت میشوند بنابراین به هنگام خرید میتوان به راحتی مشاهده نمود که آیا محل و شغل مورد خرید اقتصادی است یا خیر.
برای نمونه میتوانید در لینک زیر فروشگاهها، مشاغل، شرکتها و... که به معرض فروش گذاشته شده اند را مشاهده کنید: (لینک به زبان سوئدی است) در این لینک مشاهده میکنید که مجموعه مورد نظر به چه مبلغی به فروش میرسد، میزان فروش روزانه چقدر است (دخل روزانه)، اجاره ماهیانه چقدر است و....
http://www.blocket.se/gavleborg?q=&cg=7 ... &l=0&md=th

در پروژه ای که ما در حال اجرا هستیم این مورد گنجانده شده است که به مدت ۶ ماه تا ۱ سال خریدار جدید مورد حمایت قرار گیرد تا هم با سیستم اینجا شنا شود و هم بتواند زبان یاد بگیرد. در واقع تا زمانی که شما بتوانید مستقلا شغل جدید را اداره کنید از کمکهای ما بهره مند خواهید بود.
در صورت نیاز میتوانید با یک نفر دیگر شریک شده و با هم شغل جدید را شروع کنید. افراد زیادی با ما در ارتباط هستند که به دنبال شریک هستند. در صورت نیاز میتوان بین شما ارتباط برقرار کرد تا با هم شروع کنید.
استان مورد نظر این پروژه را به طور کامل حمایت میکند از جمله اینکه حقوق ما از طرف استانداری پرداخت میشود تا متقاضی متحمل هزینه نشود. کلاسهای آموزشی رایگان برای آموزش سیستم اداری سوئد، آموزش زبان، دوره های آموزشی رایگان مرتبط با شغل و... در نظر میگیرد.
استان Gävleborg در شمال استکهلم واقع شده و یکی از استانهای زیبا و ثروتمند سوئد است. از نظر آب و هوایی تا حدود زیادی به استکهلم شباهت دارد. در لینک زیر موقعیت جغرافیایی استان را مشاهده میکنید:
http://maps.google.se/maps?hl=sv&cp=6&g ... a=N&tab=wl

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 اکتبر 2011, 00:49 
آفلاين

تاريخ عضويت: 30 اکتبر 2011, 00:33

سلام اقای چواشی من دیروز اقدام کردم برای کاندا مدارکم را برای شما فرستادم فقط چنتا سوال دارم
1- بعضی جاها خوندم که اگر به صور ت قانونی وارد کشور کانادا بشم بعد خیلی سخته که در خواست بدم هسرتم بیاد آیا این درصت است و آیا میشه اگر من رفنم کانادا 3 ماه بعد درخوست بعدم خانوادهم بیاند قبل از گرفتم جواب قطعی اقامت پناهندگی خودم و اگر بتونند بیاند میتوانند دوباره به ایران برگرند قبل از گرفتن پاسپورت پناهندگی ؟با پاسپورت ایرانی و دوباره کاندا برگرندند ؟
2-من قبلا به خاطر یکی از دوستانم که مشکل مذهبی داشتن بازداشت شودم البته در یکه از شهرهای جنوبی ایران در اول با من کاری ندشاتند فقط جایی آن بدبختو میخوساتند من هم در اول اعتراف نکردم اوایلل برخوردشون خوب بود من را بردند به اطلاعات آن شهر و به خاطر اینکه بازداشت گاه نداشتند غازی پروندرو به آگاهی ارجاع داد البته در آخر زیر شگجه من اطلاعات را دادم و آزاد شدم ولی هنوز که هنوزه جای شکنجاهاشون که با تیق و نمک روی دستم میکشیدند هستش وخلی زیاد هستش به طوری که هر کس ببینه میتوانه بفهمه که طبیعی نیست و جای شکنجه هستش سوال من اینه که ایا به خاطر آن شکنجه ها میشه پروندم قویتر بشه البته این موضوغ برای 5 سال پیشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 اکتبر 2011, 22:02 
آفلاين
Site Admin

سلام،
کار شما شروع شده است و به زودی ثبت نام شما و گرفتن دعوت نامه انجام خواهد شد.
۱- به محض دریافت پناهندگی این حق را دارید که خانواده را پیش خود ببرید. قبل از دریافت پناهندگی نمیتوان خانواده را دعوت کرد.
خانواده شما این امکان را خواهند داشت که به ایران مسافرت کنند ولی خود پناهجو تا زمان سیتیزن شدن و دریافت پاسپورت ملی آن کشور از نظر قانونی حق مسافرت به ایران را ندارد. البته پناهجویان ایرانی معمولا راههای غیرمستقیم مختلفی جهت رفتن به ایران قبل از سیتیزن شدن می یابند. سیتیزن شدن حدود ۵ سال پس از دریافت پناهندگی اتفاق می افتد.
۲- آثاری که بر روی بدن شماست را اگر بتوانید اثبات کنید که مربوط به شکنجه است، جهت استفاده در کیس مناسب خواهد بود. در دادن کیس پناهندگی نبایستی تنها به داشتن اثار شکنجه بر بدن اکتفا کرد. مهم این است که بتوانید نشان دهید این اثار مربوط به شکنجه است و مهمتر اینکه بتوانید نشان دهید امنیت شما همچنان در خطر است.
از طرفی چون به صورت قانونی وارد کشور مقصد میشوید نیاز به کیس قویتر خواهید داشت. در زمینه کیس نیز میتوانید از ما کمک بگیرید. به کمک ما کیس قوی و مطمئن ارائه خواهید داد.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 اکتبر 2011, 22:27 
آفلاين

متشکرم که جوابم را دادید آقای چاوشی.
میخواستم بدونم که چقدر هزینه کیس میشه و واقعا اینقدر قوی است که بشه با این موضوغ توجیح ورود قانونیم بشه
بعد نوع کیس با قیمتش فرق داره مثلا اگر قوی باشه گرون تره ؟
آیا کسانی که تا به حال اینطوری از طرف شما رفتن چند درصد با کیسی که شما ارائه داده اید موفق شدن پناهندگی بگیرند
من چنتا دیگه از دوستانم میخوانند بیاند کانادا ولی رو این موضع که قانونی برند دیپورت میشند دو دلند. میخواستم اگر میشه یک توضیح کامل در مورد کیسها که به صورت قانونی را برای من ایمیلم کنید تا توجیح بشند مثلا کیسهای که قبلا ارعه داده بود چی بودند از ای طورها و چقدر ول کشید که پناهندگی بگیرند یا کدوم کیسو بهتر میدند

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 31 اکتبر 2011, 23:21 
آفلاين

سلام اقای چاوشی من چنتا سوال دارم که فکر کنم برای کاربران دیگر هم مفید است
1- آیا کشور کانادا رسیدگی ویژه فرودگاهی دارد یا نه و اگر دارد در چه مواردی اجرا میشود .
2- آیا بهتر است داخل فرودگا تقاضای پناهدگی کنم یا بیرون از فردگاه
3- اگر بعد از مهر زدن پاسپورت تقاضای پناهندگی کنم بهتره یا قبلش در سالن ترانزیت . اگر پاسپورتمان مهر خورد ما قانونن وارد خاک کانادا شدیم این درست است؟ و ما را نیمتوانند مثل المان به خاطر رسیدگی ویژه فرودگاهی راهت دیپورت کنند ؟
4- بیشر پروازهای که از ایران به کانادا میرند در چند مرحله هستش معمولن در آلمان یا هلند میشیند و با پرواز دیگری به کانادا میرندحال اگر در کانادا درخواست پناهندگی کنیم ایا نمیگند چرا در هلند یا آلمان درخواست ندادیم ؟
5-کیسهای که به ما میدهد دارای پیچیدگی هستش؟ چون اگر متوحه بشند که جعلی هست بی بورو برگرد دیگر تمام میشه پناهندگی پس چند درصد تضمین دارد که کیسها را نتوانند بفهمند جعلی هستند(از توع ایجاد مدارک پی بردن به جعلی بودن ) و ایا تمام اطالعاتو میدید که توضیح کامل بدیدم ؟و ایا راهنمایی کامل میکنید که اگر مثل فلان سوال پرسید شما فلان جوابو بدید

متشکرم از اینکه جوابم را خواهد داد

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 02 نوامبر 2011, 22:44 
آفلاين

سلام آقای چاوشی اگر ممکنه جواب سوال های قبلی من را بدید من همچنان منتظر هستم

متشکرم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 18 نوامبر 2011, 20:59 
آفلاين

تاريخ عضويت: 22 آگوست 2011, 20:40

الکساندر عزیز شما برای کانادا اقدام کردی اگر بله میشه توضیح بدید چطوری؟

آخرين ويرايش توسط mani88 on 20 آپريل 2012, 19:26, ويرايش شده در 2.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 دسامبر 2011, 13:04 
آفلاين

علی جان من چشمم آب نمیخوره اطلاعات قیمت پاسپورتو برام پیام بفرست ببینم چی میشه مثل آدم رفتن به ما نیومده ! والا اینطوری که ما پیش میرم سمینار ما هم تموم میشه هنوز منتظر نامه هستیم (ببخشید آقای چاوشیا ) قیر قانوی رفتم بهتره فکر کنم #-o

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 دسامبر 2011, 18:34 
آفلاين

تاريخ عضويت: 28 سپتامبر 2011, 14:33

ما که بالاخره با ویزای تحصیلی رهسپار مجارستان شدیم .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 01 ژانويه 2012, 11:54 
آفلاين

تاريخ عضويت: 01 ژانويه 2012, 11:31

سلام
من 4سال پیش مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم
و در اگاهی پرونده تشکیل دادم
از این طریق می توانم پناهندهگی بگیرم؟
ممنون می شم منو راهنمایی کنید.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 01 ژانويه 2012, 17:59 
آفلاين

سلام .والا من نیدونم تو زنی یا مردی . ولی در هر حال اگر بگی که چهار سال پیش بهم تجاوز شده بعد الان دوست ندارم ایران بمونم قیول نمیکنند . میگند خوب الان که نشوده یا در اینده که نیمخواد بشه قبلن شده . باید بهانهای دیگه هم بگیری چه میدونم (اگر زن هستی ) بگو که من دختر بودم بهم تجاوز شد 4 ساله که مخفاینه دارم مخفی میکنم که زن شدم الان پدرم فهمیده و بخاطر اینکه ابروش نره من شکنجه میکنه که بکشه از این حرفا یا مثلن میگی که نامزد داشتم اون نفهمیده بود الان تازه فهمید که دختر نیستم میخواد منو بکشه از این حرفا اگر مرد هستی که خوب اونم بهونه داره که مثلن میگی که هر روز ازیتم میکنند مردم از این حرفا مسخرم میکنند مورد شکنجهم قرار میدانم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 24 فبريه 2012, 17:13 
آفلاين

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2012, 13:49

.

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط sweden در 22 فبريه 2013, 02:28 .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 02 مارس 2012, 23:00 
آفلاين

تاريخ عضويت: 02 مارس 2012, 14:08

سلام آقای چاووشی ، میشه لطف کنین و جواب سوالاته الکساندر رو بدین چون این سوالا سوالاته منم هست.
با تشکر.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 06 مارس 2012, 13:55 
آفلاين

تاريخ عضويت: 06 مارس 2012, 13:07

با سلام
برای گرفتن پناهندگی از طریق ورود به خاک کانادا و درخواست پناهندگی آیا مبدا در وضعیت اعتراض به رد درخواست پناهندگی موثره؟
یعنی اگه از ایران به کانادا برم یا از ترکیه فرقی می کنه یا نه؟
با توجه به مطلب زیر:
اشخاصی که نمی توانند برای PRRA درخواست نمایند:
مشمول استرداد مجرم باشند.
برای تصمیم گیری IRB حائظ شرایط نباشند (به واسطه اینکه افراد از یک کشور ثالث ایمن به کانادا وارد شده باشند).
پناه جوی درخواست کننده مجددی که در حال بازگشت به کانادا کمتر از 6 ماه، پس از رهسپارشدن باشد.
پناه جویی که قبلاٌ به عنوان فرد حفاظت شده تحت مصوبه حفاظت پناهندگی و مهاجرت شناخته شده باشد. یا
به عنوان پناهنده کنوانسیون به وسیله کشوری امکان بازگشت وجود داشته باشد شناخته شده باشد
لطفا راهنمایی بفرمائید.ممنون

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 07 آپريل 2012, 22:27 
آفلاين

تاريخ عضويت: 15 دسامبر 2011, 02:14

با درود به دوستان گرامی و با تشکر فراوان از جناب چاوشی جهت همیاری با هموطنانی که مایل به خروج از میهن رو دارند.
سوالی خدمت دوستان مطلع دارم،قبل از هرچیز باید بگویم که مدتیست در این سایت عضو هستم و نظرات و سوالات دوستان رو مکررا مرور و مطالعه می نمایم.
1- از دوستان آگاه و خصوصا جناب چاوشی(اگر این کامنت رو مشاهده می نمایند) تقاضا دارم در صورت اطلاع از موضوع، بنده اگر بخواهم بنا به دلایل سیاسی(فعالیت مدنی و سیاسی) از کشور خارج گردم با در نظر داشتن 3 کشور مورد نظر جهت پناهندگی(آمریکا،کانادا،انگلیس) و با نظر به اینکه اقامت و پناهندگی در کشور آمریکا به کرات دشوار تر از دو کشور دیگر نیز می باشد،حال با این تفاسیر به کدام یک از دو کشور(کانادا،انگلیس) می توانم درخواست پناهندگی بدهم که اگر با پناهندگی بنده موافقت گردد الی هذا بتوانم در طول دوران اقامت(تاپیش از اعلام حق شهروندی از طرف کشور مربوطه)به ادامه تحصیل نیز ادامه دهم،آنچه که پس از اقامت در یکی از این کشورهای نامبرده برای بنده بسیار مهم می باشد همانا ادامه تحصیل است،از آنجا که چندین سال فعالیت مدنی داشته و چندین بار نیز وبلاگهای بنده مسدود و خود نیز تهدید به دستگیری شده....(البته موارد دیگری نیز هست که از بیان آن در این مکان خود داری می نمایم)با این تفاسیر آیا شرایط و موقعیت کنونی بنده می تواند به صورت یک کیس قابل قبول جهت پناهندگی مد نظر قرار گیرد؟
دوستان اگر اطلاعی در این زمینه دارند خوشحال می شوم بنده رو راهنمایی نمایند،و مجددا تکرار می نمایم،آیا در طول دوران اقامت تا زمانی که حق شهروندی به بنده داده شود(به گفته جناب چاوشی در حدود 4تا5 سال)آیا می توانم به تحصیلات خود ادامه دهم؟
بنده دارای مدرک لیسانس در رشته تاریخ بوده و دارای دو مقام کشوری در سالهای گذشته در یکی از رشته های هنری هستم.(مدارک مربوطه نیز کاملا موجود می باشد.آیا این موارد می تواند در روند پناهندگی من موثرواقع شود؟)
در حال حاضر نیز دارای شغل اداری بوده ولی بنا به دلایلی فکر نمی کنم تاچند صباحی دیگر در این شغل ماندگار باشم.
خواهشا اگر دوستان در زمینه اقامت در این کشورها و شرایط آنها اطلاعی دارند بنده رو راهنمایی نمایند؟
باسپاس

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 09 سپتامبر 2012, 23:52 
آفلاين

تاريخ عضويت: 09 سپتامبر 2012, 23:26

ba salam aya mitavan az tarighe vorood be sefarate 1 keshvar eghdam be darkhaste panahandegie siasi dar an keshvar kard?
masalan pas az voroode be torkie be efarate amrika rafte va darkhaste panahandegi dad?
aya bargeye movaghate payane tahsilie lisanse hoghoohe iran dar oroopa va amrika arzeshi darad?

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 سپتامبر 2012, 01:31 
آفلاين
Site Admin

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

omiiid67 نوشته است:
ba salam aya mitavan az tarighe vorood be sefarate 1 keshvar eghdam be darkhaste panahandegie siasi dar an keshvar kard?
masalan pas az voroode be torkie be efarate amrika rafte va darkhaste panahandegi dad?
aya bargeye movaghate payane tahsilie lisanse hoghoohe iran dar oroopa va amrika arzeshi darad?

هر سوال را یک بار مطرح نمائید به سوالتان در پستهای قبلی شما پاسخ داده شد

تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 28 نوامبر 2012, 18:09 
آفلاين

تاريخ عضويت: 26 نوامبر 2012, 22:42

--------------------------------

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط shahab_shahab در 08 آپريل 2013, 11:50 .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 22 فبريه 2013, 01:27 
آفلاين

تاريخ عضويت: 21 فبريه 2013, 23:34

doostan aya kasi has ke bedoone man chetory az europa mitoonam beram canada panahande besham faghat moshkelam raftane be oonjas va baghie chizasho hal kardam ke che dalili biaram ke chera az europa omadam va gheire. mamnoon

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 22 فبريه 2013, 22:18 
آفلاين

تاريخ عضويت: 22 فبريه 2013, 22:12

Alexander_ultra نوشته است:
1- آیا کشور کانادا رسیدگی ویژه فرودگاهی دارد یا نه و اگر دارد در چه مواردی اجرا میشود .
3- اگر بعد از مهر زدن پاسپورت تقاضای پناهندگی کنم بهتره یا قبلش در سالن ترانزیت . اگر پاسپورتمان مهر خورد ما قانونن وارد خاک کانادا شدیم این درست است؟ و ما را نیمتوانند مثل المان به خاطر رسیدگی ویژه فرودگاهی راهت دیپورت کنند ؟
4- بیشر پروازهای که از ایران به کانادا میرند در چند مرحله هستش معمولن در آلمان یا هلند میشیند و با پرواز دیگری به کانادا میرندحال اگر در کانادا درخواست پناهندگی کنیم ایا نمیگند چرا در هلند یا آلمان درخواست ندادیم ؟
5-کیسهای که به ما میدهد دارای پیچیدگی هستش؟ چون اگر متوحه بشند که جعلی هست بی بورو برگرد دیگر تمام میشه پناهندگی پس چند درصد تضمین دارد که کیسها را نتوانند بفهمند جعلی هستند(از توع ایجاد مدارک پی بردن به جعلی بودن ) و ایا تمام اطالعاتو میدید که توضیح کامل بدیدم ؟و ایا راهنمایی کامل میکنید که اگر مثل فلان سوال پرسید شما فلان جوابو بدید

آقاي چاوشي من هم اين سوالات رو دارم ممنون ميشه م جواب بدين.
راستي واسه شروع چه مدارکي رو واسه تون اسکن کنم؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 24 فبريه 2013, 15:43 
آفلاين

تاريخ عضويت: 24 فبريه 2013, 14:11

richard نوشته است:
doostan aya kasi has ke bedoone man chetory az europa mitoonam beram canada panahande besham faghat moshkelam raftane be oonjas va baghie chizasho hal kardam ke che dalili biaram ke chera az europa omadam va gheire. mamnoon

kojaye europayi?

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 24 فبريه 2013, 15:52 
آفلاين

تاريخ عضويت: 24 فبريه 2013, 14:11

babak1986 نوشته است:
Alexander_ultra نوشته است:

آقاي چاوشي من هم اين سوالات رو دارم ممنون ميشه م جواب بدين.
راستي واسه شروع چه مدارکي رو واسه تون اسکن کنم؟

man sari faghat migam javabasho
1.bale hamonja toye frodgah ye mahale makhsos dare vase mohajerat ke mitoni elame panhandegi koni
2.kamelan behtare ke to foroudgah morafi koni
3.hamonjayi ke yaro dare mohr mizaneh bayad elame panahandegi koni
4.kashayi ke migin che radetoon bokonan che ghaboletoon bokonan be jayi deport nemishin,ta moghyi ke age jaye dige nabodi va inha nafahmidan,shoma mitoni 15 salam inja zendegi koni vali pasokhe manfi dashteh bashi

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 05 مارس 2013, 02:46 
آفلاين

تاريخ عضويت: 21 ژانويه 2013, 13:22

richard نوشته است:

مگه میخوای بگی که از اروپا اومدی؟؟!! ممنون میشم بگی این دلایلی که میگی چیه؟؟!

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
+ ارسال موضوع جدید+ ارسال پاسخ
 [ 36 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 1 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است امروز 01 نوامبر 2014, 10:45

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Alexa [Bot], Google [Bot] و 23 مهمان