زن تنها

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
sana

زن تنها

پست توسط sana » جمعه 11 اسفند 1391, 7:22 pm

سلا م دوستان شو هر م بغد از گر فتن زن دوم مرا طلا ق نمی دهد ومرا مچبور به زند گی مشتر ک می کند و با تهد ید گر فتن دختر م می خوام بر م تر کیه لطفا بگین جی کار کنم به خاطر ثنا 2 ساله

نمایه کاربر
johnny.depp

Re: زن تنها

پست توسط johnny.depp » جمعه 11 اسفند 1391, 7:40 pm

باید به شما و همه بگم که خواهشا مهاجرت را شوخی نگیرید هر اتفاقی ممکن هست برای شما به بدترین شکل رخ دهد .
با زندگی خودتان بازی میکنید با زندگی خانواده و فرزندانتان بازی نکنید .
شما هرجایی که خواستین پناهنده بشین باید از نظر مالی تامین باشید برای کل مدت ان پروسه . هرچند که در بعضی از کشورها کمک مالی میشه ولی همه همیشگی نیست و رسمیت نداره .
ترکیه بیشترین زمان را برای پناهنده شدن میبره . ساید از4 تا 6 سال .
بستگی به کیس شما هم دارد .
و اینکه بگین شوهرم ........ اصلا قابل قبول نیست . اگر بفهمن که میخواهید بچه را از پدر جدا کنید کلا هر طوری هست موضوع شما . با مشکل برمیخورید چون یک کاره غیره قانونی انجام دادین هر چند شما مادر ان فرزند باشید .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 11 اسفند 1391, 8:03 pm

مدت زمان پروسه پرونده ها در کشورهای اطراف ایران .
مالزی 4 الی 5 سال
اندونزی 2 سال نهایت 2سال و نیم
ترکیه 4 الی 6 سال
افغانستان هم هست بعضی از دوستان میخواستند بروند انجاه :lol: :lol:
بعضی کشورها مثل ارمنستان و دیگر کشورها هستند ولی من اطلاعی از شرایط ان ندارم .
ابن شرایط یو ان هست که در این مدت یک سال گذشته واقعا شلوغ شده مخصوصا ترکیه که هرکی برود ترکیه بهتره بگیم مشکل مالی نداره و به نوعی برای تفریح رفته و براش مهم نیست چقدر طول بکشه .
در این میان هستند کسانی که کارشان خیلی زود انجام شده ولی در کل زمان پروسه در این کشورها به اینصورت هست .

ali tanha

پست توسط ali tanha » جمعه 11 اسفند 1391, 9:45 pm

johnny.depp : شما مثلیکه یه عمر تو افغانستان زندگی کردی که اینجوری در مورد افغانستان با اطمینان حرف میزنی حالا خانم نگار یه پستی زدن اونم جهت همفکری و نظر سنجی من نمیدونم کجای یه کشور جنگ زده خنده داره؟ بعدشم کی گفت که قصد رفتن به یو ان افغانستان رو داره؟ فقط جهت همفکری یه پستی زده شده لطفا مراعات کنید اینجا همه فارسی زبونن شاید از دوستان افغانی ما هم اینجا حضور داشته باشن که حتما هم حضور دارن لذا عملی رو انجام ندین که باعث کدورت بشه بینمون اونها هم انسان هستن منتهی کشورشون درگیره جنگ بوده و این فکر نمیکنم خنده دار باشه که شما توی هر پستی که در این مورد حرف زدین از شکلک خنده هم استفاده کردین و به مسخره گرفتین مباحث دوستان رو

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » شنبه 12 اسفند 1391, 10:18 am

ali tanha نوشته شده:johnny.depp : شما مثلیکه یه عمر تو افغانستان زندگی کردی که اینجوری در مورد افغانستان با اطمینان حرف میزنی حالا خانم نگار یه پستی زدن اونم جهت همفکری و نظر سنجی من نمیدونم کجای یه کشور جنگ زده خنده داره؟ بعدشم کی گفت که قصد رفتن به یو ان افغانستان رو داره؟ فقط جهت همفکری یه پستی زده شده لطفا مراعات کنید اینجا همه فارسی زبونن شاید از دوستان افغانی ما هم اینجا حضور داشته باشن که حتما هم حضور دارن لذا عملی رو انجام ندین که باعث کدورت بشه بینمون اونها هم انسان هستن منتهی کشورشون درگیره جنگ بوده و این فکر نمیکنم خنده دار باشه که شما توی هر پستی که در این مورد حرف زدین از شکلک خنده هم استفاده کردین و به مسخره گرفتین مباحث دوستان رو
سلام علی جان .
باید بگم که نه بنده افغانستان زندگی نکردم . ولی در این شکی نیست که بعضی از افغان ها به مراتب بهتر ای ایرانی ها هستند اینجاه ما با افغانی های زیادی برخورد داشتم و باید بگم که افعانی هایی که تصمیم به مهاجرت میگیرند نشام میدهند که از نظر
فکری و شخصیت اجتماعی در جایگاه بهتری نسبت به دیگران هستند نشون دهنده فکر مثب اینها هست .
ولی حرف من روی شرتیط زندگی در افغانستان بود به نظر شما این چنگ ها را کی در ان کشور به راه انداخته ؟ غیر از اینکه مشتی ادم خرافاتی مسلمان که حتی نماز هم نمیخوانند افتادن به جان هم و همه کشورهایی اطراف مثل ایران سوه استفاده میکنند .
کشوری که مردمش فدای اسلامی شدن که همه مردم دنیا را بدخت کرده مثل مردم کشور ما ایران . کلا هرجاه دین رفته به حاک سیاه نشستن مخصوصا در ایران که با دیکتاتوری هم امیخته شده و . . .
کی میره در کشوری زندگی کنه که هر ثانیه یه موشک کنارش بخوره ؟
کی میره در کشوری زندگی کنه که بخاطر روسری کچ گذاشتن زنان و بچه ها را تیکه تیکه میکنن؟
خود افغان ها هم روزانه بطور میانگین 1100 نفر از کشور خارج میشن .
بروی یکم امار خروج را ببین .
چرا ما ایرانی ها بریم انجاه که چی بشه ؟ خودمان ضربه هایی زیادی از اسلام ادم کش و مسخره نخوردیم حالا بریم تو کشوری که افراطیون از سید علی بدتر هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
افغان هایی که من دیدم بعضی هاشون از ایر انی ها سر هستند .
در کل هرکسی خودش تصمیم میگره که کجاه برود منم تا جایی ما توانستم گفتم .

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » شنبه 12 اسفند 1391, 7:10 pm

علی جان چرا جوابی که داده بودی برداشتی ؟ ؟ ؟

ali tanha

پست توسط ali tanha » شنبه 12 اسفند 1391, 7:56 pm

سلام علی جان .
باید بگم که نه بنده افغانستان زندگی نکردم . ولی در این شکی نیست که بعضی از افغان ها به مراتب بهتر ای ایرانی ها هستند اینجاه ما با افغانی های زیادی برخورد داشتم و باید بگم که افعانی هایی که تصمیم به مهاجرت میگیرند نشام میدهند که از نظر
فکری و شخصیت اجتماعی در جایگاه بهتری نسبت به دیگران هستند نشون دهنده فکر مثب اینها هست .
ولی حرف من روی شرتیط زندگی در افغانستان بود به نظر شما این چنگ ها را کی در ان کشور به راه انداخته ؟ غیر از اینکه مشتی ادم خرافاتی مسلمان که حتی نماز هم نمیخوانند افتادن به جان هم و همه کشورهایی اطراف مثل ایران سوه استفاده میکنند .
کشوری که مردمش فدای اسلامی شدن که همه مردم دنیا را بدخت کرده مثل مردم کشور ما ایران . کلا هرجاه دین رفته به حاک سیاه نشستن مخصوصا در ایران که با دیکتاتوری هم امیخته شده و . . .
کی میره در کشوری زندگی کنه که هر ثانیه یه موشک کنارش بخوره ؟
کی میره در کشوری زندگی کنه که بخاطر روسری کچ گذاشتن زنان و بچه ها را تیکه تیکه میکنن؟
خود افغان ها هم روزانه بطور میانگین 1100 نفر از کشور خارج میشن .
چرا ما ایرانی ها بریم انجاه که چی بشه ؟ خودمان ضربه هایی زیادی از اسلام ادم کش و مسخره نخوردیم حالا بریم تو کشوری که افراطیون از سید علی بدتر هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
افغان هایی که من دیدم بعضی هاشون از ایر انی ها سر هستند .
در کل هرکسی خودش تصمیم میگره که کجاه برود منم تا جایی ما توانستم گفتم .
[/quote]

(1)
اولا برداشت شما از اسلام اشتباه هستش من خودم یه محقق و فعال ملی مذهبی هستم که بخاطر افشا کردن دروغها و جنایت هایی که این روحانی نماها بنام اسلام گفتن و دارن انجام میدن جونم تو خطره من چیزایی رو میدونم که شما نمیدونی متاسفانه شما فقط ظاهر رو میبینید حقم میدم بهتون چون توی ایران 34 ساله که مزخرفات ابن عربی و فلاسفه ی یونان رو بنام دین دارن به خورد مردم میدن و بنام دین کشتار میکنن اینجا جای بحث مذهبی نیست وگرنه بیشتر روشنت میکردم فقط در مورد بقوله شما افراطیون مسلمون تو افغانستان یا بهتر بگم عمری مذهب ها (سنی مذهب) همینو بگم اونا همشون در باطن کافر هستن و فقط اسم اسلام رو یدک می کشن مثل خامنه ای و آخوندای مفتخوره دورو ورش و اما در مورد حکومت اسلامی همین رو بگم در اسلام حقیقی (تشیع) هر حکومتی که قبل از ظهور امام زمان(عج) بنام اسلام تشکیل بشه حکومت اسلام که چه عرض کنم حکومت شیطان هستش من این گفته هارو با سند میتونم براتون ثابت کنم حکومت ایران هم فقط جامع دین رو بر تن داره و در واقع خامنه ای یک دجال هستش(گمراه کننده) و روایات زیادی بر رد حکومت بظاهر اسلامی ایران هستش و همینطور روایاتی که از ائمه اطهار ما شیعیان رسیده و از همچین روزها و حکومتهایی به ما خبر دادن من خودم از دین برگشته بودم و بی دین شده بودم که طی اتفاقاتی پی به حقیقت بردم

(2) شما خیلی اطلاعاتتون غلطه در مورد جنگ در افغانستان در جنگ افغانستان دستهای زیادی دخیل بوده همونطور که میدونی ارتش سرخ روسیه به افغانستان حمله کرد بعد از حمله روسها به افغانستان ایران و پاکستان دیدن که اگه افغانستان اشغال بشه بعد نوبت ایران و پاکستانه همین شد که ایران و پاکستان برای مجاهدین افغان اسلحه و مهمات فرستادن تا جلوی روسیه در بیان و همین شد روسیه شکست خورد بعد خروج روسیه از افغانستان طالبان و القاعده که از طرف وهابییون (عمری مذهب) عربستان ساپورت میشدن و رهبرشون بن لادن هم که ثروتمندترین مرد جهان بود وارد افغانستان شدن (در مذهب عمریهای مسلمون نما فقط کشتن حرف اول و آخرو میزنه در قبال مخالفینشون برای همینه که خودشونو بین شیعیان منفجر می کنن یا شیعیان رو سر میبرن و قتل عام میکنن چون ناتوان هستن در مقابل ادله و استدلالات به حق شیعیان القاعده از همه جای دنیا عضو داره )خلاصه القاعده بعد از ورود و مستقر شدنش تو افغانستان خیلی جنایت کرد که مستنداتشم موجوده این روند ادامه داشت تا اینکه آمریکا برای محاصره ایران برنامه ی حمله به برج های دوقلو رو طراحی کرد تا بهانه داشته باشه که به افغانستان حمله کنه و طرح حمله به برج های تجارت جهانی در قالب تصویر اگه اشتباه نکنم توی یک دلاری یا بیست دلاری بصورت ماهرانه ای طرح شده

(3) و اما در مورد ورود دین به کشورمون این سوال رو دارم ازت آیا ایران از 34 سال پیش که انقلاب شد به اسلام رو آوردن که بخوان بدبخت بشن؟ عامل بدبختی انسان قبل از هرچیز جهل انسان هستش عزیز من یه حرفی بزن که با عقل جور در بیاد در ایران اسلام به معنای واقعی وجود نداره و حکومت ایران هم همونطور که گفتم حکومت شیطان هستش نه اسلام

(4)
(حرفای شما)
کی میره در کشوری زندگی کنه که هر ثانیه یه موشک کنارش بخوره ؟ (اگه اینطوری بود که الان افغانستانی وجود نداشت)

کی میره در کشوری زندگی کنه که بخاطر روسری کچ گذاشتن زنان و بچه ها را تیکه تیکه میکنن؟ ( عزیزم این یکی از دروغ های بزرگه دیگه توی اسلام کسی رو بخاطر کج گذاشتن روسری نمیکشن اگه اینطوری بود تا الان باید توی ایران افغانستان و تاجیکستان دریایی از خون رو از کشتار دخترا میدیدیم بعدشم شما شبکه هاشونو واسه یه بار نگاه کن ببین با چه وضعی میان برنامه اجرا میکنن از ایران خیلی آزادترن البته تا حدی هم درست میگی روی نوامیسشون تعصب دارن و گاه جهلشون جای تعصب به حقشون رو میگیره که اونم برمیگرده به بیسوادی و کم سوادی)

(5)
خود افغان ها هم روزانه بطور میانگین 1100 نفر از کشور خارج میشن

(اول از همه این آمار رو از کجا آوردی؟ دوما گیریم این آمار درست باشه جای تعجب نیست حق دارن چطوری خودشون رو با اون بی کاری گسترده توی جامعه شون اداره کنن و مخارج زندگیشونو تامین کنن؟ در ضمن خانم نگار برای زندگی که نمیخواستن برن اونجا حتما با خودشون فکر کردن چون کسی مثل من و شما به کشوری مثل افغانستان فکر نمیکنه برای اقدام از طریق یو ان. تحت تاثیر گزارش بی بی سی قرار گرفتن و با خودشون حتما گفتن زود کارشون راه میافته و به کشور سوم منتقل میشن)

(6)
چرا ما ایرانی ها بریم انجاه که چی بشه ؟

ایشون همونطور که تو پستشون گفتن از کسایی که رفتن از طریق یو ان توی افغانستان اقدام کردن سوال کردن و وضعیت رو جویا شدن بعدشم کسی نگفته ما بریم اما از روزنه ها هم نباید ساده گذشت

(7)
خودمان ضربه هایی زیادی از اسلام ادم کش و مسخره نخوردیم حالا بریم تو کشوری که افراطیون از سید علی بدتر هستند
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما از اسلام ضربه نخوردیم از جهل خود و دجالان زمان مخصوصا خمینی و خامنه ای که تو لباس دین اومدن جلو و برخی شبکه های غربی که تو لباس میش اومدن جلو ضربه خوردیم و میخوریم در ضمن مسخره مسیحیت هستش که حضرت عیسی علیه السلام رو در آن واحد هم خدا میدونن هم پسره خدا هم روح خدا بنظرت با عقل جور در میاد؟ و کی وحشیتر و آدمکشتر از مسیحیا؟ که جنگ جهانی اول و دوم رو راه انداختن و هیروشیما رو بمباران اتمی کردن و به کوبا افغانستان و عراق حمله کردن و چقدر آدم کشتن و مسخره دین زرتشت هستش که توش زن رو که بهترین مخلوق خداست رو با شاش گاو میشورنش یا شاش گاو میخورن یا در قبال ندادن بدهی زنشون رو به اجاره میدن و کلی خرافات توشه و.... اون افراطیونی هم که شما میگی بالا هم گفتم در باطن کافرن به اسلام و در ظاهر مسلمون و ذره ای بو از اسلام نبردن .متاسفانه شما خیلی افکارتون ضد اسلام هستش گناه و ظلم یه مشت آدم کثیف که رفتن تو لباس دین رو نباید به حساب اسلام گذاشت هرجای دنیا که بری ظلم و نا برابری هست نمونه شم خودت داری میبینی همین غربیهایی که ادعای حقوق بشرشون یه جای یه حیوونی رو پاره کرده با مهاجرین و یا سیاه پوست ها چه رفتاری دارن یا یه نمونه ش تو افغانستان مگه ندیدی رو جنازه ها ادرار میکردن واقعا اینه حقوق بشر و انسانیت؟ حواست رو جمع کن پسر بازیچه دست روحانی نماها و یا پاپ ها و کشیش ها و حکام شرق و غرب نشی

ali tanha

پست توسط ali tanha » یک شنبه 13 اسفند 1391, 12:55 pm

johnny.depp نوشته شده:علی جان چرا جوابی که داده بودی برداشتی ؟ ؟ ؟

احساس کردم جواب کاملی بهت ندادم برای همین پاکش کردم و دوباره جواب دادم

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 13 اسفند 1391, 3:33 pm

برادر علی .
نگاه هرکس به دین از دیگاه خودش درست هست و هرکس میتونه ازادانه نسبت به دین ها نظر بده البته بجز ایران و افعانستان و چند کشور دیگه کلا اسلام تا مغز و استخوان انها فرو رفته .
مردم اسلامی را میبینند که داره بدبختشون میکه نه اسلامی که برای ازادی و انسانیت فقط حرف میزنه .
مردم ما تا بخال فقط حرف هایی قشنگ شنیدن اما در عمل به بدترین شکل موجود در کره زمین باهاشون برخورد شده .
کلا هرجاه دین باشه مشکل و افراطیون هم هستند .
شما هم زحمت نکشیدن برای افشاگری این انسان نما ها اینها فکر میکنند انسان هستند ولی حیف از کلمه حیوان که به اینها نسبت دیم .
شما هم خودتو خشته نکن اینها همیشه همینطور بودن تا 1000 سال دیگه هم همینطورن پس عمر خودتو برای مردمی که به اینها عادت کردن حروم نکن خلایق هرچه لایق .
ایشان در باره افغانستان نپرسیدند . بلکه در باره پناهندگی در همه کشورها پرسیدند و در باره مشکلشون سوال کردند و منم یه سری کشور نام بردم که شرایط هرکدام را تا حدودی اعلام کردم .
اقا جان فکر نکنم حرف های شما درباره مسحیت و دین زرتشت درست و با دیگاه علمی باشد چون هرجقدر مدرک داشته باشی بازهم ان زمان نبودین !
پس درباره چیزهایی که نمیدانید حرف نزدید تشکر .
از کتاب هم درنیاورید جون به ما ثابت شده که همه کتاب ها دست خوش تعقیرات هستن حتی قران که هزاران نسخه از ان هست که هرکدام یه چیز میگه ولی در انجیل یک کتاب بیشتر نیست و نبوده . پس هیچ کس نمیداند چه خبره قران را بخورد ما دادن با متون اشتباه
همانطوری که در سال های نزدیک شاهد در اوردن نام کوروش و پادشاهان بزرگ ایران از کتاب ها بودیم . من خواندم م میدانم ایا بعد من هم میتوانند بخوانند؟؟؟؟؟ نه نمیتوانند چون اقایونی که از گذشته این مردم ترس دارند نام م داستان های انها را از کتاب خارج کردن و این خودش ثابت میکنه که چقدر بر ضد ایرانی ها هستند و میروند کشته شدن امام ح که 2000 سال پیش مرده رو هر سال براش مراشم میگرند . ولی کسی بعد چهلم مادرش هم دیگه نمیره سر خاکشون .
بله تا بوده همین بوده این رسم ما ایرانی ها هست کهنه پرستی ................

ali tanha

پست توسط ali tanha » دو شنبه 14 اسفند 1391, 12:26 am

johnny.depp نوشته شده:برادر علی .
نگاه هرکس به دین از دیگاه خودش درست هست و هرکس میتونه ازادانه نسبت به دین ها نظر بده البته بجز ایران و افعانستان و چند کشور دیگه کلا اسلام تا مغز و استخوان انها فرو رفته .
مردم اسلامی را میبینند که داره بدبختشون میکه نه اسلامی که برای ازادی و انسانیت فقط حرف میزنه .
مردم ما تا بخال فقط حرف هایی قشنگ شنیدن اما در عمل به بدترین شکل موجود در کره زمین باهاشون برخورد شده .
شما هم زحمت نکشیدن برای افشاگری این انسان نما ها اینها فکر میکنند انسان هستند ولی حیف از کلمه حیوان که به اینها نسبت دیم .
شما هم خودتو خشته نکن اینها همیشه همینطور بودن تا 1000 سال دیگه هم همینطورن پس عمر خودتو برای مردمی که به اینها عادت کردن حروم نکن خلایق هرچه لایق .
ایشان در باره افغانستان نپرسیدند . بلکه در باره پناهندگی در همه کشورها پرسیدند و در باره مشکلشون سوال کردند و منم یه سری کشور نام بردم که شرایط هرکدام را تا حدودی اعلام کردم .
اقا جان فکر نکنم حرف های شما درباره مسحیت و دین زرتشت درست و با دیگاه علمی باشد چون هرجقدر مدرک داشته باشی بازهم ان زمان نبودین !
از کتاب هم درنیاورید جون به ما ثابت شده که همه کتاب ها دست خوش تعقیرات هستن حتی قران که هزاران نسخه از ان هست که هرکدام یه چیز میگه ولی در انجیل یک کتاب بیشتر نیست و نبوده . پس هیچ کس نمیداند چه خبره قران را بخورد ما دادن با متون اشتباه
همانطوری که در سال های نزدیک شاهد در اوردن نام کوروش و پادشاهان بزرگ ایران از کتاب ها بودیم . من خواندم م میدانم ایا بعد من هم میتوانند بخوانند؟؟؟؟؟ نه نمیتوانند چون اقایونی که از گذشته این مردم ترس دارند نام م داستان های انها را از کتاب خارج کردن و این خودش ثابت میکنه که چقدر بر ضد ایرانی ها هستند و میروند کشته شدن امام ح که 2000 سال پیش مرده رو هر سال براش مراشم میگرند . ولی کسی بعد چهلم مادرش هم دیگه نمیره سر خاکشون .

(1) نگاه هرکس به دین از دیگاه خودش درست هست و هرکس میتونه ازادانه نسبت به دین ها نظر بده البته بجز ایران و افعانستان و چند کشور دیگه کلا اسلام تا مغز و استخوان انها فرو رفته .

(بله هرکس به دین یجور نگاه میکنه اما نگاه درست اینه که بر مبنای علم و منطق باشه نه تعصب و جهل و کورکورانه پیروی کردن از دیگران یا خود رای بودن در مورد نظر دادن در مورد دین در ایران و.... هم باید این رو بگم که 98 درصد مردم ایران مسلمون هستن خب این طبیعیه که به ادیانی که نتونستن حقانیت خودشون رو ثابت کنن حق اظهار نظر دینی که چه عرض کنم بهتر بگم (توهین به اسلام) رو ندن این مثل این می مونه که یه حرف باطلی رو بیای تو جامعه ترویج بدی متاسفانه پیروان ادیان دیگه در ایران بلد نیستن اظهار نظر کنن و چیزی که من تا بحال ازشون دیدم جز فحاشی و توهین نبوده ما مخالف انتقاد نیستم البته انتقاد علمی بر پایه استدلالات دینی در خصوص دین نه مسائل حاشیه ای که به دین ربطش میدن در باره فرو رفتن اسلام تا مغز استخونم باید بگم خب اسلام دین ما مسلموناس و مسیر زندگیمون رو طبق آمیزهای دینیمون که بر مبنای علم و خرد نهادینه شده مشخص می کنیم)

(2)

عزیزم یک اسلام بیشتر نداریم اونم تشیع هستش ولا غیر اون اسلامی که شما میگی غیر این اسلام هستش گفتم حکومت شیطانه که ادله فراوانی وجود داره بر رد این اسلامی که شما میگی

(3)

ببین عزیزم یک بار بهت گفتم اینا دارن مزخرفات ابن عربی رو که دشمن اهل بیت علیه السلام بوده رو بنام دین و خدا و پیغمبرش به خورد مردم میدن شما فکر کردی در ایران اسلام وجود داره؟ اصلا تا بحال کمپین حمایت از روحانیون مبارز در بند به گوشت خورده؟ علمایی که حاظر نشدن دینشون رو به حکام دین نمای ایران بفروشن و پا روی حق بذارن و به مردم و دینشون خیانت کنن میدونی بخاطر نشر حقایق چقدر از علمای مارو شهید کرده همین حکومت بظاهر اسلامی ایران؟ میدونی معتبرترین کتب فقهی تشیع حق چاپ نداره توی ایران که مدعی حکومت شیعی هستش؟ بیشتر از همه ما مسلمونا ضربه خوردیم از این حکومت شما اومدی از اسلام انتقاد میکنی جالبه .... اینا قشنگ حرف میزنن و فضائل اهل بیت رو بیان میکنن اما در وقت عمل دین براشون معنا نداره و چه بسیار آدمایی رو در زندانها بنام دین کشتن و....

(4)

نه عزیزم اگه انسان واقعا حق پذیر باشه و از جهل خودش پیروی نکنه و باورهای غلطی رو که بهش تلقین کردن رو(مثل زرتشتیها و عمریها) دور بریزه هیچوقت افراطی در کار نیست معمولا انسانها ضعیف هستن و این ضعف انسانها هستش که آدم رو به افراط میکشه در مقابل بیان حقیقت. بعنوان مثال ما شیعیان که وقتی برای عمری مذهب ها از کتب صحیح خود عمریها استدلال میکنیم و بطلان مذهبشون رو ثابت می کنیم در مقابل عمری مذهب ها میگن توهین کردی و واجب القتل هستی این افراط از جهل و تعصب بیجا و کورکورانه پیروی کردن از پدران و مولوی های بی دینشون سر چشمه میگیره .
و اما در مقابل این رو هم داریم شخصی میاد و با آگاهی کامل و از روی بغضی که نسبت به اسلام داره مثل زرتشتی ها به دین منه مسلمون اهانت میکنه واونقدر هم شعورش نمیکشه که چی داره میگه و اسم این کارشم میذاره انتقاد خب برخورد با همچین اشخاصی افراط نیست بلکه جواب اینچنین اشخاصی که با علم به این که میدونن این کارشون اشتباه و دشمنی کردن با منه مسلمون هستش بازم دست به این کار میزنن همین هستش

(4)

من بعنوان یک محقق که فقط خواهان بیان حقیقت هستش مجبورم و وظیفه من هستش که حق رو بگم چراکه پیامبرم و ائمه اطهارم امر کردن که حق رو برسونم به کسایی که بی اطلاع هستن از حقایق و در مقابل دروغگویان و بدعت گذاران سکوت نکنم حالا در هر لباس و مقامی که میخوان باشن این اشخاص. من میدونم حتی خارج از ایران هم اگه دستشون به من برسه من رو صد بار میکشن اما این مهم نیست چون من تابع فرموده پیامبرم و حق هستم و مطمئنم که خدا خودش نگهداره من هستش

(5)

الویت و مهم رسوندن کلام حق به همه هستش نه اسلاح اینها و اگه کسی حق رو پذیرا باشه از راه باطلی که داره میره برمیگرده و حق رو قبول میکنه اینا اکثرشون درست بشو نیستن در ضمن عمری برای حکومت اینا باقی نمونده همونطور که امام معصوم ما فرموده حکومتی بنام دین در اخرالزمان در مشرق زمین(ایران) شکل میگیره که همان حکومت بنی عباس هستش و کارش نیرنگ و فریبه و فقط جامع دین رو بر تن داره این حکومت رو هیچکس نمیتونه از بین ببره و فقط نفاقی که از داخل بینشون میافته از بین میبرتشون و حکومت ایران هم خیلی شبیه به اون حکومتی هستش که امام معصوم ما ازش خبر دادن و روایات صحیح و تاریخی زیاد دیگه ای هم موجوده من نمیخوام بگم حکومت ایران همون حکومت هستش چون معصوم نیستم که علمش رو داشته باشم و در وادی علوم دینی جاهلم هنوز اما از روایات میشه این احتمال رو داد که حکومت ایران همون حکومت بنی عباس هستش که در آخرالزمان شکل میگیره

(6)

من منظورم خانم نگار بود تو اون پستی که زدن در مورد یو ان در افغانستان

(7)

در باره مسیحیت کافیه یک بار شبکه های مسیحی رو ببینی تا خودت ببینی چطور حضرت عیسی علیه السلام رو خدا پسره خدا و روح خدا خطاب میکنن و میپرستنش اینو دیگه همه میدونن تازه اگه بری قبرستوناشون وقتی میخوان مردشونو دفن کنن میگن بنام پدر پسر روح القدوس در ضمن مسیحیا از همین مدارکی که در کتب مسحیت هستش پیروی میکنن و اسنادی که مسیحیت رو رد میکنه هم از کتب خود مسیحیا هستش نه جای دیگه
و اما در مورد جنگهای جهانی این دیگه بر کسی پوشیده نیست که مسیحیا عامل جنگهای جهانی و حمله به افغانستان و عراق و کوبا و بمباران اتمی هیروشیما و جنایات بیشمار دیگه بودن و... در مورد زرتشتیهام من کمی از کتب معتبرشون رو خوندم مثل احکام وندیداد و... یعنی جکه به تمام معنا هستش کتاباشون و به طبع اون عقایدشون بهتره یه نگاهی به لینکی که میذارم بندازی و به آدرس سندایی که توش آورده شده مراجعه کنی تا خودت ببینی http://www.facebook.com/hojom.majos که حرفای من از روی علم هستش یا جهل در ضمن نیازی نیست کسی اون زمان بوده باشه تا بتونه درست قضاوت کنه مهم عقاید پیروان هر دینی هستش که از کتاباشون سر چشمه میگیره حالا اینم به کنار جدا از اسنادی که تو این پیج آورده شده عکس هایی از زرتشتیها هستش که در حال خوردن ادرار گاو و شستشوی خودشون با ادرار گاو هستن.

پیج رو دیدی؟ حالا من از روی علم حرف میزنم یا شما؟

(8)
از کتاب هم درنیاورید جون به ما ثابت شده که همه کتاب ها دست خوش تعقیرات هستن حتی قران که هزاران نسخه از ان هست که هرکدام یه چیز میگه
ولی در انجیل یک کتاب بیشتر نیست و نبوده . پس هیچ کس نمیداند چه خبره قران را بخورد ما دادن با متون اشتباه

اولا بستگی دار از چه کتابی استدلال کنی بعنوان مثال بنا به شرایطی که بحثش طولانیه وسائل الشیعه و اصول کافی برای ما معتبره اما استدلال کردن از روایات و احادیثی که اومده تو کتب دینی ما کار هرکسی نیست که هر کس از راه برسه چشمش به یه حدیث به عنوان مثال بدون سند یا ضعیف بیافته و از اسلام ایراد بگیره استدلال به احادیث علم به حدیث و علم به رجال و سند شناسی رو طلب میکنه و... اما در مورد قران بهتره این رو بدونی برای حداقل فهمیدن منظور ظاهری آیات قران باید علوم قرانی رو تدریس کرده باشی و علم استدلال به احادیث رو بلد باشی چون قران شان نزول داره آیات قران به روایات صحیح و به تواتر رسیده از ائمه اطهار ربط داره بعضی آیات متشابهات هستن که کفار ازشون استدلال میکنن برای بحساب خودشون رد بر اسلام که از این بابت خدا توی قران دستشونو رو کرده و در ضمن شما معانی فارسی قران رو میبینی و در باره کل قران داری قضاوت میکنی؟ من پیشنهاد میکنم تفسیر البرهان رو مطالعه کنی البته اگه سوالی هم برات پیش اومد از علمای سنتی تشیع کمک بگیر تا بهتر بتونی منظور آیات رو درک کنی. و اما در مواردی دیده شده که قران هایی در غرب چاپ کردن که بخاطر دشمنی با اسلام توش دست بردن اما احمق ها نمیدونن که قران حفاظت شده هستش و هر کاری بکنن دستشون رو میشه و کسی نمیتونه قران رو دست خوش تغییرات قرار بده اینجارو ببین تا به صحت حرفام پی ببری
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... nt_count=1

اما درمورد انجیل من تخصصم مسیحیت نیست که برات انجیل رو بشکافم اما شکی ندارم که انجیل تحریف و نسخ شده من حیطه تحقیقاتم در باره حکومت های آخرالزمان هستش بهت پیشنهاد میکنم اگه سوالی داری در مورد مسیحیت از آقای آیت الله وحید خراسانی که خدا ایشون رو حفظ کنه برای بشریت بپرسی چون ایشون تخصصشون مسیحیت و یهودیت هستش و این بزرگوار صنمی هم با حکومت نداره و منتقد حکومت هم هست اگه توی یوتیوب اسمشون رو سرچ کنی کیلیپاشون میاد و من مطمئنم که با همون انجلی که با خودت میبری پیششون جوری برات ثابت میکنه که انجیل تحریف شده هستش که انگشت به دهن بمونی از همون انجیل دستت

(9)
پس هیچ کس نمیداند چه خبره قران را بخورد ما دادن با متون اشتباه

اولا لطفا اسم امام من رو درست و با احترام بنویس همونطور که من اسم حضرت عیسی رو با احترم میارم دوما شما از کجا میدونی که قران متونش اشتباس؟ علوم قرانی خوندی؟ علم به حدیث و روایات داری؟ حافظ قران هستی شما؟ مدرک علوم دینیت چیه؟ که با این اطمینان همچین حرفی میزنی در باره قران اینکه هرکس طبق میل خودش بره ظاهر آیات رو ببینه و استدلال کنه که نشد منطق و رد قران برای فهم ظاهری و شان نزول آیات قران باید علومی رو که گفتم داشته باشی حداقلش تازه بعد کسب این علوم باید تائید بشی فکر کردی چرا این همه مفسر قران داریم؟ میدونی هر حرف قران هزاران اصرار و هزارن معنی و حرف توش نهفته س و... برای همینه که خدا توی قران فرموده به منکران قران بگو که اگه راست میگن سوره ای مثل سوره های قران بیارن در ضمن اصرار باطن و معانی واقعی آیات قران رو و... هم فقط امام معصوم ما میدونه نه هیچکس دیگه هرکس بگه من عالمم به کل ظاهر و باطن و معانی قران دروغ میگه فقط 12 امام معصوم ما کل ظاهر و باطن قران رو میدونن

و اما در مورد کوروش اسم کوروش رو از چی و از کجا در آوردن؟ کی از گذشته ایران ترس داره؟
منظورت از این حرف چیه؟(من خواندم م میدانم ایا بعد من هم میتوانند بخوانند؟؟؟؟؟)
در باره گذشته این مردم هم که گفتی بد نیست بیشتر مطالعه کنی تو همون پیجی که در باره زرتشتی ها گذاشتم و به اسنادی که آورده شده مراجعه کنی تا ببینی چه گذشته کثیف و نکبتی داشتیم (بعنوان مثال ازدواج خواهر با برادر) اون وقته که هزاران بار خدارو شکر میکنی که اسلام وارد ایران شد در ضمن کدوم داستان رو از چه کتابی خارج کردن؟ داستانهایی که توش حرف از دیو و از این قبیل مزخرفاته ؟ یا مطالبی که در بالا از زرتشتیها ذکر کردم؟ یا جنگ هایی که داریوش داشته و تجاوزاتی که کرده؟ یا اجاره دادن زن در قبال نپرداختن بدهی در زمان کوروش؟ اگه منظورت از داستانها ایناس که همون بهتر که تو کتابا نباشه چون همین یک ذره آبرویی هم که داریم برامون نمی مونه در ثانی تا وقتیکه داستان زندگی ائمه اطهار که توش پر از درس و جوانمردی و هدایت هستش چه لزومی داره که ما بریم داستان از زمان جاهلیت گذشتگان خودمون و تجاوزاتی که برای کشور گشایی داشتن نقل کنیم؟ فکر می کنی فیلم سیصد رو از روی چی ساختن از روی همین داستانایی که میگی ساختن

و اما در مورد امام حسین علیه السلام که سلام درود خدا بر ایشان
اولا شما خیلی جاهلید به شناخت اسلام چون تاریخ اسلام 1400 ساله نه 2000 سال دوما در قران ما اومده که به شهدا نگین مرده شهدا زنده هستن و تمام ائمه ما هم جز مولامون امام زمان عج همشون شهید شدن و چه بسیار شاهد معجزاتی بودن مردم (مخصوصا شخص خودم) از امامان معصوم ما که شما مرده خطابشون می کنید حتی مسیحیا هم خیلی حاجت گرفتن شما روز عاشورا برو مشهد میدون 17 شهریور ببین ارامنه ای که اصلا مسلمون نیستن چقدر گاو شتر و گوسفند قربانی میکنن برای امام حسین علیه السلام همشم بخاطر اینکه حاجت گرفتن از ائمه ی ما جهل شما هم در اینجاست که بی خبرید از امور مسلمونی ما مسلمونا هرچی داریم بعد از خدا از ائمه اطهار داریم و خودمون و خانواده مون رو فدای نام مبارک ائمه معصوممون می کنیم و بر عقایدمونم استوار هستیم تا بحال از خودت پرسیدی چرا شیعیان با اینکه بخاطر اعتقاداتشون ذبح و کشتار میشن چرا دست از اسلام و اهل بیت اطهار علیهم السلام نمیکشن؟ فقط یک مسلمون میتونه درک کنه چراشو

(10)

کهنه پرستی چرا؟ یعنی هرکس که میره دنبال عقاید به حقش کهنه پرسته؟ اصلا کهنه پرستی از نظر شما یعنی چه؟ شما میدونی در ایران و غرب چقدر از اختراها بوسیله علوم اسلامی شکل گرفته همون اعتقاداتی که شما بهش میگی کهنه پرستی. عزیزم شما تا تحقیقاتتونو در باره اسلام(تشیع) زیاد نکنید از منابع موثق و علمای صادق دینی مثل آقای آیت لله وحید خراسانی یا آیت الله سید صادق حسینی شیرازی و جامعه روحانییون سنتی ایران معاصر هیچ وقت نمیتونید اسلام رو درست درک کنید و درست قضاوت کنید چون شما بدون داشتن علم به اسلام فقط ظواهر رو میبینید و طبق میل خودتون از اسلام برداشت می کنید و این درست نیست چون در اینصورت به اولین کسی که بهش خیانت کردین خودتون هستین که نخواستین حقایق رو بفهمید و بعدشم اطرافیان و نسلهای بعد شما البته اگه جذب افکار شما بشن و از شما پیروی کنن توی عقایدشون و شما باعث گمراهیشون بشید

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 14 اسفند 1391, 7:59 am

ای بابا بازهم کتاب و صفحه فیسبوک من میگم کسی که خودش ان زمان نبوده حق نداره دینی را تکذیب و دینی را تائید کنه هرکس که میخواهد باشد . اینقدر از این کتاب هایی مسخره بع خورد ملت دادن که خودشان باورشان شده .
ول کنید شاهین نجفی این قدر مرد بود که شعر اجتماعی بخواند نه مثل کاسه لیس هایی داخل کشور شرو وربخوانند . شاهین تمام تمام مردم را میزند .
شما هم اگر در ان زمان نبودین بهتره اینکه خودتان را خسته نکنید .
گفتین که بیشتر اختراهات به وسیله علوم اسانی به وجود امد ه ؟ :lol: :lol: :lol: :lol: والا با این حرف شما ما دیگه نباید حرفی بزنیم . پس انیشتن قبل از اختراع حتما نماز شب میخوانده ؟؟؟؟؟؟ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ما گفتیم 2000 ساله که اعتبار دین شما بالا تر برود .
شما منطق حرف زدن نداری و به دین ها توهین میکنی . انشالا که هدایت بشین .
نمیتونم تمام جواب های شما را بدم جون باید خودتان تجربه کنید .
اینقدر هم صفحه فیسبوک درست نکنید کمتور که نمیندازه دین زرتشت و هر دین دیگه برای خودشان در زمان خودشان پیراوانی داشتند و دارند و بهتره که به فکر چالش های دین خودتان باشید تا مرغ همسایه .

ali tanha

پست توسط ali tanha » دو شنبه 14 اسفند 1391, 10:12 pm

(1)

[quote="johnny.depp"]ای بابا بازهم کتاب و صفحه فیسبوک من میگم کسی که خودش ان زمان نبوده حق نداره دینی را تکذیب و دینی را تائید کنه هرکس که میخواهد باشد . اینقدر از این کتاب هایی مسخره بع خورد ملت دادن که خودشان باورشان شده .

در کجا و در کدوم منطق اومده که نباید در باره گذشتگان قضاوت کرد؟ تازه اونم با استفاده از کتب دینی و تاریخی مربوط به همون گذشتگان واقعا حرفات باعث خنده هستش :lol: :lol: :lol: :lol: پس اگه اینطوره بی زحمت شما هم به زرتشتی ها و مسیحیا و... بگید که از کتبشون مثل انجیل و وندیداد و... دست بردارن اون وقت بدون کتب دینی از پیامبراشون پیروی کنن بعنوان مثال مسیحی ها بدون انجیل از عیسی مسیح پیروی کنن میتونن؟ همین مسخره بودن کتب رو هم باید ثابت کرد نه اینکه روی هوا حرف زد اینکه شما توان درک کتب دینی ادیان رو نداری یا نمیخوای درک کنی دلیل بر مسخره بودن اون کتابها نیست

(2)
ول کنید شاهین نجفی این قدر مرد بود که شعر اجتماعی بخواند نه مثل کاسه لیس هایی داخل کشور شرو وربخوانند . شاهین تمام تمام مردم را میزند .
شما هم اگر در ان زمان نبودین بهتره اینکه خودتان را خسته نکنید .

پشه کجکی و مردی :lol: :lol: :lol: اون ضعیفه اگه مرد بود که به اعتقادات دیگران اهانت نمیکرد بخاطر اسم در کردن اونم به بهانه رفتار حکومت ایران با مخالفینشون و اگه واقعا مرد بود بعد گندی که زده بود نمیرفت با پلیس در میون نمیذاشت وضعیت امنیتیش رو و خودش از خودش محافظت میکرد مثل یک مرد و اگه مرد بود توی مصاحبه با بی بی سی نمیزد زیر حرفش و نمیگفت که فقط آدمای ضعیف توهین میکنن من توهین نکردم و از این تناقض گویی ها در ضمن شما هم در اون زمان نبودی بیا بدون کتاب دینی بر حق بودن دینت رو ثابت کن هرچند مجهولی و معلوم نیست دینت چیه اما فکر کنم بتونم حدس بزنم دینت رو

(3)
گفتین که بیشتر اختراهات به وسیله علوم اسانی به وجود امد ه ؟ :lol: :lol: :lol: :lol: والا با این حرف شما ما دیگه نباید حرفی بزنیم . پس انیشتن قبل از اختراع حتما نماز شب میخوانده ؟؟؟؟؟؟ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

من همچین حرفی زدم؟ من کجا گفتم بیشتر اختراعات بوسیله علوم اسلامی بوده؟ چرا حرف من رو تحریف می کنی؟ کاری جز سفسطه ظاهرا بلد نیستی :lol: :lol: :lol: :lol: چرا اینشتین رو مثال میزنی؟ راه فرار رو خوب بلدی با از این شاخه به اون شاخه پریدن :lol: :lol: :lol: بیا اون اعتقادات مسخره مسیحیت و زرتشتی هارو که داری ازشون بدون سند دفاع میکنی رو عکسش رو ثابت کن :lol: :lol: :lol:

(4)
ما گفتیم 2000 ساله که اعتبار دین شما بالا تر برود .

لازم نکرده اعتبار دین مارو بخوای بالا ببری عداوت شما با دین من سبب خیر میشه اینم یکی از معجزات دین اسلام هستش که شما نمیتونید درکش کنید اعتبار دین من خیلی از اعتقادات و دین تو بیشتره اینو گسترش اسلام و مبارزه با حجاب توی غرب ثابت کرده هیچی از اسلام نمیدونی این دیگه واضحه از حرف زدنت و تکرار حرفای قبلت و خنده های بی موردت من چیزی جز تکرار حرفای بی منطق قبلت نمیبینم که جوابشونم دادم بهت (هرجا دین رفته افراط رفته)(کتابا دست خوش تغییرات هستن) (شما در اون زمان نبودین پس قضاوت نکن و...)

(5)
شما منطق حرف زدن نداری و به دین ها توهین میکنی . انشالا که هدایت بشین .

منطـــــــق :shock: :lol: :lol: نمردیم و معنی منطق رو هم فهمیدیم :lol: :lol: :lol: کدوم توهین؟ شما هم که منطقت منطق عمری مذهباس :lol: :lol: من برای حرفام سند آوردم و این رو هر انسان عاقل و بالغ و با شعوری با خوندن نوشته هام و مراجعه به لینکایی که گذاشتم میتونه از نوشته هام استخراج کنه من هدایت شدم شما یه فکری بحال خودت بکن عزیزم

(6)
نمیتونم تمام جواب های شما را بدم جون باید خودتان تجربه کنید .

عزیزم من این جهل مرکبی که شما الان توش گرفتاری رو چند ساله گذاشتم کنار من کسی بودم که برای خودم یه زمانی یه پا خون آشام بودم و تو یک چشم به هم زدن شاهرگ میزدم از سر همین جهل مرکبی که شما الان توش گرفتاری و دینو این چیزا حالیم نبود اما خدارو شکر که یه اتفاق من رو به مسیر درست هدایت کرد در ضمن منم نمیرسم یه مدت بیام اینجا چون امروز فردا باید راه بیافتم برم ترکیه که از اونجام برم هلند

(7)
اینقدر هم صفحه فیسبوک درست نکنید کمتور که نمیندازه دین زرتشت و هر دین دیگه برای خودشان در زمان خودشان پیراوانی داشتند و دارند و بهتره که به فکر چالش های دین خودتان باشید تا مرغ همسایه .

این صفحه ها مال من نیست اما هرکس هست دمش گرم من سندایی رو که آورده از زرتشت و... رو برسی کردم درست بودن در مقابل حرف حق چیزی جز این(کنتور که نمیندازه) ندارین که بگین :lol: :lol: :lol: کجا و کدوم حرف من دروغ بوده؟ تازه خوبه که از صفحات کتب زرتشتی ها اسکن گرفته شده و گذاشته شده تو اون لینک هایی که دادم وگرنه معلوم نیست چی میخواستی بگی و همینطور از تناول کردن ادرار گاو و شستشو کردن خودشون با ادرار گاو عکس گذاشتن شما اگه راست میگی بیا خلاف اسناد آورده شده در مورد زرتشت و مسیحیت رو ثابت کن من دینم کامله و هیچ مشکلی نداره و اگه میداشت شبکه های دینی ما شماره تلفن برای مناظره علمی با ادیان دیگه نمیذاشتن پای برنامه زندشون و اون مولویهای عمری و رهبران ادیان دیگه از پاپ ماپا گرفته تا دانشمنداشون مثل موش از مناظره فرار نمیکردن و با شماره های که علمای ما گذاشتن تماس می گرفتن و از عقاید باطلشون دفاع می کردن فقط بعضی افراد جاهل هستن که ذره ای بار علمی ندارن و چیزی جز داستان بافی و دروغهایی که از بعضی شبکه های ماهواره ای شنیدن بخورد مردم میدن و کاری هم جز پیروی کورکورانه از حرفای بعضی از مبغضین به اسلام بلد نیستن ... و فکر میکنن خیلی علوم دینیشون در حیطه اسلام بالاست میان یه سری مزخرفات بلغور میکنن و منطقشونم 0 اونقدر جاهلن به اسلام که نمیدونن برای ایراد گرفتن از اسلام باید حداقل هفت خان رو رد کنن تا حداقل یخورده علم در باره اسلام و حدیث و سند شناسی و علوم دینی کسب کنن بعد اون موقع شاید بتونن از اسلام ایرادی آبکی بگیرن که همونم با استدلال قوی رد میشه از جانب علمای دینی ما و در غیر داشتن علم به اسلام و حتی داشتن علم به اسلام همه حرفا و ایرادایی که بعضیا میگیرن کشکه چون خودشونم میدونن با پدرسوخته بازی دست به تحریف و جعل حدیث و روایت میزنن به هر حال فکر نمیکنم بحث با شما فایده داشته باشه چون فقط همون حرفای قبلت رو تکرار میکنی و چیزه جدیدی نگفتی منم دیگه وقت ندارم از این بیشتر برات روشنگری کنم باید روی کیس راهم کار کنم و آماده بشم برای رفتن به ترکیه چیزایی رو که و ظیفه م بود و باید می گفتم گفتم فقط امیدوارم حداقل واسه یه بارم که شده دست از این جهل مرکب و تعصب بیجات برداری و بری بیشتر اطلاعاتت رو در باره اسلام بالا ببری از منابعی که گفتم (کتب معتبر شیعه و سوالات منطقی و علمی از علمای سنتی) نه از هرکسی که برداشت شخصی خودش رو از اسلام میکنه در آخر هم مخلص کلام هرکس نوشته های من و شما رو بخونه میفهمه کی منطق گفتگو نداره :lol: :lol: :lol:
آخرین ويرايش توسط 2 on ali tanha, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 14 اسفند 1391, 10:20 pm

اره منطق و اسلام زیبا ترین جوک سال
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » دو شنبه 14 اسفند 1391, 10:24 pm

شما از چی اسکن کردین اینها همش برگه هستن اگر خودتان در ان زمان بودین بین حرف بزنید اگرم که نه بیخیال بشین مردم را ول کنید .
حتما به فرزندان خودتان هم این چیزها را میگین دیگه نه ؟ ازادی فکری مهم نیست برای فرزندان از دیگاه شما ؟
به هر حال موفق باشیبد . اما با اینده فرزندان خوذتان بازی نکنید که یه روزی به جای اینکه بگن خدا خیر بده خانواده بگه خدا لنعتشون کنه !!!

ali tanha

پست توسط ali tanha » دو شنبه 14 اسفند 1391, 10:45 pm

:lol: [quote="johnny.depp"]شما از چی اسکن کردین اینها همش برگه هستن اگر خودتان در ان زمان بودین بین حرف بزنید اگرم که نه بیخیال بشین مردم را ول کنید .
(1)
کشتی من رو از خنده بازم تکرار حرفای قبل عاشق از همین برگه ها پیروان ادیان دیگه پیروی میکنن اینو میتونی بفهمی یا نه؟ در ضمن ما به مردم کاری نداریم و نگرفتیمشون که حالا بخوایم ولشون کنیم اول از همه شما به اعتقادات من بی دلیل و بدون منطق حمله کردی منم حقایق رو گفتم تا پی به اشتباهت ببری در مسیر شفاف سازی بلخره باید دست دروغگوها رو بشه دیگه غیر اینه؟
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(2)
حتما به فرزندان خودتان هم این چیزها را میگین دیگه نه ؟ ازادی فکری مهم نیست برای فرزندان از دیگاه شما ؟

اینم از جهل و برداشت اشتباه شما هستش نسبت به ما . فرزندای ما آزاد هستن آزادانه فکر کنن هر کتاب مفیدی رو مطالعه کنن البته بهشون پیشنهاد میکنیم اول با کتب دینی خودمون آشنا بشن و اول خودمون و دین خودمون رو بشناسن بعد در باره ادیان دیگه و موضوعات گوناگون تحقیق کنن و کتب مفید بخونن و در باره هرچیزی که باعث پیشرفتشون میشه در تمامی عرصه ها فکر کنن و با عقل و منطق و مشورت با اهل فن درست رو از غلط تشخیص بدن و مسیرشون رو مشخص کنن میتونی این چیزارو بفهمی؟ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(3)
به هر حال موفق باشیبد . اما با اینده فرزندان خوذتان بازی نکنید که یه روزی به جای اینکه بگن خدا خیر بده خانواده بگه خدا لنعتشون کنه

انشالله که موفق هستم و میشم در دین من تحقیق و مطالعه حرف اول و آخر رو میزنه نه پیروی کورکورانه از پدرانمون من اگه مسیرم اشتباه باشه و فرزند من با مطالعه ی درست و استدلال قوی بر رد مسیر من پی به این ببره که من راه رو اشتباه رفتم حق داره که راه درست رو پیدا کنه و مسیر درست رو بره
آخرین ويرايش توسط 2 on ali tanha, ويرايش شده در 0.

ali tanha

پست توسط ali tanha » دو شنبه 14 اسفند 1391, 10:49 pm

johnny.depp نوشته شده:اره منطق و اسلام زیبا ترین جوک سال

فکر نمیکنم چیزی جوک تر از خوردن ادرار گاو و شستن زن با ادرار گاو و یا اجاره دادن زن در قبال ندادن بدهی باشه و یا جعل سخنان دیگران برای کوروش یا اینکه عیسی مسیح رو در آن واحد خدا پسره خدا و روح خدا بدونی واقعا که این جوک ها هیچوقت قدیمی نمیشه :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان