همسفر آمریکا (تبادل نظر)

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
aria123

همسفر آمریکا (تبادل نظر)

پست توسط aria123 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:05 pm

این تاپیکو زدم اساتید فن :D لطف کنن و تجربیاتشونو در اختیار ما بزارن
چند تا سوال
چه راهی رو برای رفتن به آمریکا توصیه میکنید آیا امکانش هست هوایی از ترکیه رفت ؟
تو فرودگاه جان اف کندی در چه مرحله ای درخواست پناهندگی باید داد؟
هزینه معمول برای اینکار چقدره؟

.leila

Re: همسفر آمریکا (تبادل نظر)

پست توسط .leila » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:12 pm

یکی یه بار میگفت از طریق روسیه میشه رفت آلاسکا خیلی ارزونه ولی فک میکنم خیلی سخت باشه مخصوصا برا خانوما

aria123

پست توسط aria123 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:19 pm

.leila نوشته شده:یکی یه بار میگفت از طریق روسیه میشه رفت آلاسکا خیلی ارزونه ولی فک میکنم خیلی سخت باشه مخصوصا برا خانوما
کلا این راهی که گفتید غیرمعقول هست چون چطوری میخواین نزدیک هشت هزار کیلومتر تو روسیه حرکت کنید بعد از مرز روسیه یه آمریکا هم رد شید اونم آلاسکا...

saeid.s

پست توسط saeid.s » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 5:37 pm

.leila نوشته شده:یکی یه بار میگفت از طریق روسیه میشه رفت آلاسکا خیلی ارزونه ولی فک میکنم خیلی سخت باشه مخصوصا برا خانوما
slm mishe begin az kojaye russia mibaran? rahesh be nazar rahatar hast faghat alaska yekam sakhte.

bi_namo_neshan2000

پست توسط bi_namo_neshan2000 » شنبه 14 اردیبهشت 1392, 9:43 am

فاصله روسیه تا آلاسکا 100 کیلومتر دریاس
اگه کسی اطلاعاتی در مورد قاچاق تو این مسیر داره بگه
من احتمالاً یک ماه دیگه میرم . اگه نرم ممنوع الخروج میشم . اگه کسی هست همسفر بشیم

saeid.s

پست توسط saeid.s » شنبه 14 اردیبهشت 1392, 6:57 pm

bi_namo_neshan2000 نوشته شده:فاصله روسیه تا آلاسکا 100 کیلومتر دریاس
من احتمالاً یک ماه دیگه میرم . اگه نرم ممنوع الخروج میشم . اگه کسی هست همسفر بشیم
man hastam faghat peyda kardan adam paron az onja sakhte

.leila

پست توسط .leila » دو شنبه 16 اردیبهشت 1392, 6:39 am

از بندر ولادی وستک تو روسیه میبرن به آلاسکا ولی اگر تو روسیه دستگیر شید زندان داره و بعد اخراج و تا جایی که میدونم اجازه ندارید قانونا با ویزای توریستی برید به ولادی وستک نزدیک مرز کره شمالیه مسیرش هم حدود 5000 کیلومتر دریای هست

bi_namo_neshan2000

پست توسط bi_namo_neshan2000 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 12:39 pm

از مرز گرجستان تا بندر vladivostok حدود 10000KM راهه . ویزا هم فقط توریستی میشه گرفت که فقط واسه مسکو هستش . رسیدن به اونجا خودش شاهکاره
با انگلیسی بلد بودن میشه تو اونجور جاها قاچاقچی پیدا کرد ؟

.leila

پست توسط .leila » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 1:13 pm

bi_namo_neshan2000 نوشته شده:از مرز گرجستان تا بندر vladivostok حدود 10000KM راهه . ویزا هم فقط توریستی میشه گرفت که فقط واسه مسکو هستش . رسیدن به اونجا خودش شاهکاره
من خودم از کسی شنیده بودم از روسیه میبرن بقیه اطلاعات رو aria123 تو خصوصی در مورد ویزا و این که کدوم بندر میبرن بهم گفت اصلا شدنی نیست مخصوصا اگر روسی بلد نباشی و قاچاقچی از اینجا پیدا نکرده باشی

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 1:18 pm

bi_namo_neshan2000 نوشته شده:از مرز گرجستان تا بندر vladivostok حدود 10000KM راهه . ویزا هم فقط توریستی میشه گرفت که فقط واسه مسکو هستش . رسیدن به اونجا خودش شاهکاره
باید چند ماه تو روسیه سفر زمینی کنی تا برسی به اونجا.
کلا راهش مشخص نیست از کجاست اگه کسی که راه رو بلد نباشه فکر نکنم بتونه از این راه رفت و پیدا کرد
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

aria123

پست توسط aria123 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 1:19 pm

آقا اگه روسی بلدین یا یکیو تو روسیه دارین شاید 1 در هزار بشه کاری کرد وگرنه اصلن فکرشم نکنید میرین گیر پلیس روسیه میفتین

aria123

پست توسط aria123 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 1:23 pm

Sanaz8 نوشته شده:
باید چند ماه تو روسیه سفر زمینی کنی تا برسی به اونجا.
کلا راهش مشخص نیست از کجاست اگه کسی که راه رو بلد نباشه فکر نکنم بتونه از این راه رفت و پیدا کرد
همون مسیری که میخواین تو روسیه برید رو از سمت ترکیه راه بیفتین خیلی راحتتر میرسین یه کشور قابل قبول البته اگه همچین توانی رو در خودتون میبینین که تو روسیه خودتونو برسونین ولادی وستک

bi_namo_neshan2000

پست توسط bi_namo_neshan2000 » سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 6:42 pm

راهش مشخصه . اگه ویزا رو بشه کاریش کرد میشه با ماشین رفت
کسی هست بدونه چقد ‍پول میگیرن از این بندر تا آلاسکا ؟

sofa269

پست توسط sofa269 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 8:45 pm

با سلام

ببخشید چجوری می‌شه از ترکیه رفت به السکا؟؟؟

aria123

پست توسط aria123 » دو شنبه 23 اردیبهشت 1392, 3:33 am

sofa269 نوشته شده:با سلام

ببخشید چجوری می‌شه از ترکیه رفت به السکا؟؟؟
akhe che farghi mikone az rusiye baziya miran alaska chon nazdike be russia va havaii lazem nis beri az turkeye kodum... mire alaska 70 80 milion migiran havaii az turkey mibaran NY

aria123

پست توسط aria123 » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392, 12:24 pm

سلام دنبال همسفر برای رفتن به ترکیه زمینی و کشورای انگلیسی زبان (انگلیس کانادا استرالیا آمریکا) از طریق ترکیه هوایی هستم قاچاقبر سراغ دارم ولی قیمتش بالاست و تو استانبول پیدا میکنیم که واسطه ای هم این میون نباشه که قیمت رو ببره بالا اگه کسی آمادست واسه چند روز آینده (متاسفانه چون عجله دارم) بهم خبر بده فقط به اندازه خرج خودتون داشته و سالم باشین که بتونین مسیرو بیاین .من یه یکی دوسالی اینجا گشتم چندین نفرم پیدا کردم ولی اینایی که اینجا اکثرن کارشون ایران به ترکیه است و واسه مابقی کار معرفی میکنن به کس دیگه این وسطم کمیسیونشونو میگیرن واسه همین قیمتا خیلی بالاتره مثلا تو هفت هشت هزار تا 2000 تا طرف اضافه میگیره.
سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید

bi_namo_neshan2000

پست توسط bi_namo_neshan2000 » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392, 4:58 pm

aria123 نوشته شده:سلام دنبال همسفر برای رفتن به ترکیه زمینی و کشورای انگلیسی زبان (انگلیس کانادا استرالیا آمریکا) از طریق ترکیه هوایی هستم قاچاقبر سراغ دارم ولی قیمتش بالاست و تو استانبول پیدا میکنیم که واسطه ای هم این میون نباشه که قیمت رو ببره بالا اگه کسی آمادست واسه چند روز آینده (متاسفانه چون عجله دارم) بهم خبر بده فقط به اندازه خرج خودتون داشته و سالم باشین که بتونین مسیرو بیاین .من یه یکی دوسالی اینجا گشتم چندین نفرم پیدا کردم ولی اینایی که اینجا اکثرن کارشون ایران به ترکیه است و واسه مابقی کار معرفی میکنن به کس دیگه این وسطم کمیسیونشونو میگیرن واسه همین قیمتا خیلی بالاتره مثلا تو هفت هشت هزار تا 2000 تا طرف اضافه میگیره.
سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید
من 5 یا 6 تیر میرم روسیه و اگه بشه از اونجا با کشتی به آمریکا
تو این تاپیک دوستمون گفت میشه از ولادیوستوک قاچاق بر پیدا کرد
کس دیگه ای شنیده از این شهر قاچاق برن ؟
من با ویزا و هوایی میرم روسیه واسه رسیدن به ولادیوستوک مشکلی ندارم

aria123

پست توسط aria123 » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392, 5:22 pm

bi_namo_neshan2000 نوشته شده:
aria123 نوشته شده:سلام دنبال همسفر برای رفتن به ترکیه زمینی و کشورای انگلیسی زبان (انگلیس کانادا استرالیا آمریکا) از طریق ترکیه هوایی هستم قاچاقبر سراغ دارم ولی قیمتش بالاست و تو استانبول پیدا میکنیم که واسطه ای هم این میون نباشه که قیمت رو ببره بالا اگه کسی آمادست واسه چند روز آینده (متاسفانه چون عجله دارم) بهم خبر بده فقط به اندازه خرج خودتون داشته و سالم باشین که بتونین مسیرو بیاین .من یه یکی دوسالی اینجا گشتم چندین نفرم پیدا کردم ولی اینایی که اینجا اکثرن کارشون ایران به ترکیه است و واسه مابقی کار معرفی میکنن به کس دیگه این وسطم کمیسیونشونو میگیرن واسه همین قیمتا خیلی بالاتره مثلا تو هفت هشت هزار تا 2000 تا طرف اضافه میگیره.
سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید
من 5 یا 6 تیر میرم روسیه و اگه بشه از اونجا با کشتی به آمریکا
تو این تاپیک دوستمون گفت میشه از ولادیوستوک قاچاق بر پیدا کرد
کس دیگه ای شنیده از این شهر قاچاق برن ؟
من با ویزا و هوایی میرم روسیه واسه رسیدن به ولادیوستوک مشکلی ندارم
آقا ولادی وستوک یه شهر بندریه مثل ازمیر با ویزا هم نمیتونی بری اونجا در نتیجه باید تو روسیه قاچاقی بری چند هزار کیلومتر از اون ورم چند هزار کیلومتر هم دریایی باید بری اینا همه در صورتیه که شما زبان روسی مسلط باشی و بتونی هم قاچاقبر پیدا کنی و هم برسی به بندر ولادی وستوک حالا اگه میبینید میتونین برید به سلامت برسید

God.Father.

پست توسط God.Father. » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392, 6:07 pm

سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید
دوست عزیزم قاچاقبر مطمئن پیدا کردی تا ترکیه؟ چقد گفتن؟
Just Afg

aria123

پست توسط aria123 » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392, 6:12 pm

God.Father. نوشته شده:
سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید
صرف اطمینانم بهش اینه که بعد از اینکه رسیدی پول میگیره از 1 یا 3 تومن کوه یا گمرک تو تاپیک همسفر برای انگلیس همین امروز توضیح دادم پدرخونده عزیز
viewtopic.php?f=20&t=2542

God.Father.

پست توسط God.Father. » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392, 7:40 pm

aria123 نوشته شده:
God.Father. نوشته شده:
سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید
صرف اطمینانم بهش اینه که بعد از اینکه رسیدی پول میگیره از 1 یا 3 تومن کوه یا گمرک تو تاپیک همسفر برای انگلیس همین امروز توضیح دادم پدرخونده عزیز
الان مامور بازاره مواظب باش. چند روز پیش دو سری دو نفر که با قاچاقبر های مختلف هم رفته بودن رو گرفته ان لب مرز. به خاطر انتخابات اینجوری شده. رسیدی خبرمون کن از نگرانی در بیایم. موفق باشی
Just Afg

aria123

پست توسط aria123 » چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392, 7:55 pm

God.Father. نوشته شده:
aria123 نوشته شده:
God.Father. نوشته شده:
سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید
الان مامور بازاره مواظب باش. چند روز پیش دو سری دو نفر که با قاچاقبر های مختلف هم رفته بودن رو گرفته ان لب مرز. به خاطر انتخابات اینجوری شده. رسیدی خبرمون کن از نگرانی در بیایم. موفق باشی
به روی چشم داداش البته پدر خوانده جون:-D این مدت خیلی کمک کردی چه با این آیدی چه آیدی قدیمی ممنون رسیدم خبرشو با اطلاعات کامل بهت میدم

sobhan2006
تماس:

پست توسط sobhan2006 » جمعه 27 اردیبهشت 1392, 8:32 am

bi_namo_neshan2000 نوشته شده:فاصله روسیه تا آلاسکا 100 کیلومتر دریاس
سلام
آقــــــــــــــــا ایول داری...منم بیام داداش؟

habib6281

پست توسط habib6281 » جمعه 27 اردیبهشت 1392, 8:53 pm

ویزای تورویستی روسیه فقط مختص مسکو و سن پترزبورگه ......شما 8 هزار کیلومتر رو میخوایت تو خاک روسیه .اونم قسمت سیبری با تراکم جمعیت کم که هر کی رد بشه جلب توجه میکنه رو میخواین رد کنین؟؟؟با ماشین یه هفته طول میکشه برسین

aria123

پست توسط aria123 » شنبه 28 اردیبهشت 1392, 2:40 pm

هائیتی ویزا نمیخواد و پرواز هم دو توقف در شارل دوگل پاریس و jfk نیویورک داره میشه بدون ویزای ترانزیت رفت؟ کسی چیزی در این باره میدونه؟

habib6281

پست توسط habib6281 » شنبه 28 اردیبهشت 1392, 3:48 pm

aria123 نوشته شده:هائیتی ویزا نمیخواد و پرواز هم دو توقف در شارل دوگل پاریس و jfk نیویورک داره میشه بدون ویزای ترانزیت رفت؟ کسی چیزی در این باره میدونه؟
خیر حتما باید ویزای ترانزیت بگیرین

فراموشی

پست توسط فراموشی » یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 8:05 am

aria123 نوشته شده:هائیتی ویزا نمیخواد و پرواز هم دو توقف در شارل دوگل پاریس و jfk نیویورک داره میشه بدون ویزای ترانزیت رفت؟ کسی چیزی در این باره میدونه؟
آقا من امروز رفتم پرسیدم ویزا ترانزیت نمیخواد چون از فرودگاه نمیرید بیرون موفق باشی بازم همچین ایده هایی داشتی به ما هم بگو راستی تو سالن ترانزیت میشه درخواست پناهندگی داد؟

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 5:03 pm

فراموشی نوشته شده:
آقا من امروز رفتم پرسیدم ویزا ترانزیت نمیخواد چون از فرودگاه نمیرید بیرون موفق باشی بازم همچین ایده هایی داشتی به ما هم بگو راستی تو سالن ترانزیت میشه درخواست پناهندگی داد؟
آقا اشتباه راهنمائی نکن ویزای ترانزیت می خواد آشنای خود من کارمند دولته ماموریت میره ونزوئلا میاد ویزای ترانزیت میخواد تو آلمان پروازشان توقف داره وقتی یک چیزی نمیدونی بگو نمیدونم اگر اینجوری بود که الان همه با ویزای آمریگای جنوبی تو فرودگاههای آمریکا درخواست پناهندگی می دادند تو پرواز ترانزیت

toofan

پست توسط toofan » دو شنبه 30 اردیبهشت 1392, 10:27 pm

کم خطر ترین و ارزان ترین راه برای رفتن به آمریکا و کانادا همین روسیه به آلاسکا هست ....... نمی دونم چرا بعضی ها اصرار دارن لقمه رو دور سرشون بچرخونن بابا جون شروع از ترکیه یعنی رد شدن از مرز چهار پنج تا کشور گردن کلفت از نظر مرزبانی و بعد رد شدن از اقیانوس اطلس توی کانتینر هست . من خودم تا اونجایی که تحقیق کردم این کانتنر ها کاملا ضد آب و ضد رطوبت هست و هوا به سختی بهتش وارد میشه ... توی کانتینر خفه می شید ..... نگید نگفتید ....
به جای این حرف ها یه راهی پیدا کنیم که توی روسیه راحت برسیم آلاسکا ... و گرنه من اگه پول بیخود داشتم اونو خرج خودکشی خودم نمی کردم
فقط یه نگاه توی نقشه معملومه که کلا گزینه عبور از اقیانوس اطلس یه شوخی بیشتر نیست . تا راه نزدیک هست چرا این همه درد سر ؟

اولین سوال :
این ویزای تجاری روسیه که میشه باهاش همه روسه رفت چه مدارکی رو می خاد ؟

سوال دوم :
آدم پرون توی روسیه چطوری باید پیدا کرد ؟

سوال سوم :
هزینه ها

toofan

پست توسط toofan » دو شنبه 30 اردیبهشت 1392, 10:41 pm

غیر از vladivostok یه بندر نزدیک تر هست به آلاسکا ... بیاید این رو هم برسی کنیم ....

habib6281

پست توسط habib6281 » دو شنبه 30 اردیبهشت 1392, 11:39 pm

خب ویزای قزاقستان رو بگیر از وانجا وارد روسیه شو نزدیکتری تا آلاسکا :)))) ....به هر حال نصف مسیرو قانونی رفتی ...

ben10

پست توسط ben10 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 8:05 am

بعضی از برو بکس فکر میکنند دارن میرن سفر زیارتی قم عبور از مرزها تو تخیلاتشون راحته مامورای مرزبانی نقش سیب زمینی را دارند یک عده هم نشستند کمکشون کنند مفتو مجانی نه بابا اگر به همین راحتیا بود که الان همه رفته بودند کاشکی عبور از مرزها به همین سادگی قشنگی و روانی که شما میگید بود تو این راه اگر پول نداشته باشی راهو بلد نباشی زبان هم ندونی به هیچ جا نمیرسی حتی اگر یکی از این 3 تا هم نداشته باشی کافیه برای هدر دادن وقت خودتو بقیه مرزهایی هیچ کشوری به ولنگو بازی مرز ایران افغانستان نیست همه مرزها به شدت کنترل میشه یا نرید یا با برنامه ریزی و پول کافی برید ماجراجوئی برای شما میتونه عواقب بدی هم داشته باشه درکل آدمی که برای رفتن دنبال همسفر می گرده معلومه آخرش سر از کجا در میاره آدم تو این زمونه به برادرشم رحم نداره چه برسه به همسفرش اونم زمانی که برای نجات خودشو حتی مجبوره آدم هم بفروشه

azad650

پست توسط azad650 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 8:42 am

دنبال راه های منطقی و مطمئن بگردید تا شاید برسید به مقصد سیبری آلاسکا و... شما همین ایران یه دو هفته یه کوله پشتی بردارید برید کوهی کویری اگه دووم آوردید و میتونستید از این بدترشو تحمل کنید :shock: (چون اینجا نه خطر دستگیری دارید نه مشکل زبان)
اون موقع تشریف ببرید همسفر اگه داداشتونه رفیقتونه فامیلتونه و راهش منطقیه باهاش برید :ugeek: وگرنه آدم غریبه چطور میخواید اعتماد کنید و جو گیر نشید :D

toofan

پست توسط toofan » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 8:46 am

azad650 نوشته شده:دنبال راه های منطقی و مطمئن بگردید تا شاید برسید به مقصد سیبری آلاسکا و... شما همین ایران یه دو هفته یه کوله پشتی بردارید برید کوهی کویری اگه دووم آوردید و میتونستید از این بدترشو تحمل کنید :shock: (چون اینجا نه خطر دستگیری دارید نه مشکل زبان)
اون موقع تشریف ببرید همسفر اگه داداشتونه رفیقتونه فامیلتونه و راهش منطقیه باهاش برید :ugeek: وگرنه آدم غریبه چطور میخواید اعتماد کنید و جو گیر نشید :D
حرف خوب زدی :D

سیبری فقط توی نقشه نزدیکه ... اما مثل اینکه امتحان نشده هست ! :idea: :D
آخرین ويرايش توسط 2 on toofan, ويرايش شده در 0.

ben10

پست توسط ben10 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 8:47 am

azad650 نوشته شده:دنبال راه های منطقی و مطمئن بگردید تا شاید برسید به مقصد سیبری آلاسکا و... شما همین ایران یه دو هفته یه کوله پشتی بردارید برید کوهی کویری اگه دووم آوردید و میتونستید از این بدترشو تحمل کنید :shock: (چون اینجا نه خطر دستگیری دارید نه مشکل زبان)
قربون دهنت منم همینو میگم حالا کو گوش شنوا

azad650

پست توسط azad650 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 8:52 am

toofan نوشته شده:
حرف خوب زدی :D

سیبری فقط توی نقشه نزدیکه ... اما مثل اینکه امتحان نشده هست ! :idea: :D
داداش شما بلاخره چیکاره ای مسیرت چیه ؟ اومدی اینجا دور هم باشیم خوش میگذره چه خبره؟

azad650

پست توسط azad650 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 8:54 am

ben10 نوشته شده:
قربون دهنت منم همینو میگم حالا کو گوش شنوا
حرفت حرف حسابه بابا اینجااکثرا جو گیر شدن یه چیزی شنیدن از رو بیکاری میان اینجا پستای سرکاری و چرت و پرت میزارن طرف تا شابدولعظیم نرفته میخواد از مکزیک رد شه

habib6281

پست توسط habib6281 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 9:33 am

والا ..:) بابا سیبری بعضی وقتا دماش به منفی 40 درجه هم میرسه تو زمستون ...بعدشم بر فرض فصل گرم برن ...پلیس روسیه الکیه مگه ...میخوان 8000 کیلومتر رو برن :)))) بعدشم برن از تنگه برینگ وارد آلاسکا شن ..اونجا تردد قایق و کشتی با رادار کنترل میشه .به خاطر تعداد کم کشتی درجا شناسایی میشن و گیر میفتن ...

bi_namo_neshan2000

پست توسط bi_namo_neshan2000 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 11:08 am

نمیدونم کی این رو گفته که کسی که میره ولادیوستوک قراره کل سیبری رو پیاده بره !
اگه ویزا داشته باشی بلیط هواپیما از مسکو تا ولادیوستوک 220$ هست !

behniya

پست توسط behniya » شنبه 25 خرداد 1392, 2:12 am

من از طریق روسیه رفتم و در سر مرز دستگیر شدم. راهی از روسیه وجود ندارد بی دلیل به اون فکر نکنید . بهترین روش برای مهاجرت از طریق ترکیه هست که جدیدا 5-6 سال زمان میبرد

adel20

پست توسط adel20 » شنبه 25 خرداد 1392, 6:50 am

این صفحه بیشتر به طنز شباهت داره این جوری آمریکا رفتن رو کاغذ هم غیر ممکنه با این زحمت بهشت رفتن هم توجیه نداره در هر زمینه که از لحاظ تئوری حداقل 80 درصد شانس موفقیت وجود داشته باشه با ید اقدام کرد نه 10 درصد چون تو عمل یه مشکلاتی پیش میاد که که با چند سال فکر کردن هم به آن مسئله نمی رسیه

Taraz MJ

پست توسط Taraz MJ » شنبه 1 تیر 1392, 9:52 am

من دارم با چند نفر دیگه میرم مکزیک واسه رفت به آمریکا یارو در کل 4000دلار میگیره. من خودم دارم با این میرم. ولی یکی دیگه هم هست 5000 دلار میگیره و همون لحظه میبرتت.اگه کسی میخواد هم سفر شه باید 4000 دلار داشته باشه.اگه کسی هم عجله ای میخواد بره 5000 دلار باید داشته باشه. گزینه اول یه ویزای مکزیک میگیریم و از مرز مکزیک رد میشیم و 2 ماهه دیگه حرکت داریم. گزینه ی اول 1/3 یا 1/2 پولواول میگیره
فقط کسی میخواد واسه گزینه اول بیاد سریع خبر بده چون آماده شدن ویزا 1 ماه طول میکشه البته قانونیه.

alirezaghm1363

پست توسط alirezaghm1363 » شنبه 1 تیر 1392, 11:39 am

کلاهبردار ی بار میگی انگلیس ی بار میگی امریکا ی بار میگی با کشتی ی بار باهواپیما قیمت رو بالا میگی خودت کاسبی کنی راست میگی دوتا سئوال ترکی میکنم ببینم ترکی بلدی توچجوری 2سال ترکیه بودی که تا حالا نرفتی اصلا هدفت از همسفر چیه عاشق چشم ابرو مردمی :evil:

jake1

پست توسط jake1 » پنج شنبه 6 تیر 1392, 8:24 pm

دوستان وسیه رو اگر زبان بلد نیستید فکرشو از سرتون بیرون کنید البته اگه اشنا دارید میتونه خیلی کمک کنه.

دوم بحث پول هستش باید پرداخت هاتون به صورتی باشه که قاچاقچی وقتی شما رو ببینه نکشه و ... طوی که اخر سر بیشتر مبلغ رو بهش بدید دولت روسیه با اونهایی قاچاقی وارد یا میخوان خارج بشند بدترین رفتار ها رو داره
هزینه خورد و خوراک و... هم حساب کنید روسیه یک کشور گرونی است پس با 4-5 هزارتا برید باید اونجا کفش واکس بزنید
پیدا کردن قاچاقبر کلی مکافات داره چون به خارجی اعتماد ندارند ولی اگه اشنا داشته باشید میتونه کمک کند.

این هارو دوستی که 5 ماه در روسیه بودند برای من گفته !! حرف مفت نیست.

در ضمن بعد از مدت ها من برگشتم اما هنوز ایرانم ):

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 6 تیر 1392, 8:49 pm

jake1 نوشته شده:دوستان وسیه رو اگر زبان بلد نیستید فکرشو از سرتون بیرون کنید البته اگه اشنا دارید میتونه خیلی کمک کنه.

دوم بحث پول هستش باید پرداخت هاتون به صورتی باشه که قاچاقچی وقتی شما رو ببینه نکشه و ... طوی که اخر سر بیشتر مبلغ رو بهش بدید دولت روسیه با اونهایی قاچاقی وارد یا میخوان خارج بشند بدترین رفتار ها رو داره
هزینه خورد و خوراک و... هم حساب کنید روسیه یک کشور گرونی است پس با 4-5 هزارتا برید باید اونجا کفش واکس بزنید
پیدا کردن قاچاقبر کلی مکافات داره چون به خارجی اعتماد ندارند ولی اگه اشنا داشته باشید میتونه کمک کند.

این هارو دوستی که 5 ماه در روسیه بودند برای من گفته !! حرف مفت نیست.

در ضمن بعد از مدت ها من برگشتم اما هنوز ایرانم ):
از روس و روسیه متنفرم از قدیم ادمای لاشی بودن فقط ما ایرانیا اکثرا ادم حسابی هستیم
تو خونه بابابزرگم بیرجند یه زیر زمین بود که درش بسته بودن از مادر بزرگم پرسیدم جریان چیه گفت من بچه بودم اون موقع روس ها میومدن زنای ایرانی با خودشون میبردن ما اونجا مخفی میشدیم بعد سه چهار روز که میرفتن نیروی شاه دنبالشون میومدن و بعد سه چهار روز با قل زنجیر و سر کله خونی دیپورت .واقعا روسیه بنظرم ارزش ریسک نداره من ترک و ترکیه رو ترجیح میدم با تمام سختیاش این همه ادم از سوریه با پاس جعلی دارن میرن خود ادم باید راه بشناسه و حساب شده کار کنه .بعضی جاها رد شدن غیر ممکنه
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

jake1

پست توسط jake1 » جمعه 7 تیر 1392, 7:32 am

دوستان بزرگترین مشکل امریکا اقیانوس هستش که احتمال غرق شدن وجود داره بقیه کار خاصی نداره و مثل سایر کشور هاست !!
راستی دوستان اگر در مورد خروج از کشور به طور غیر قانونی اطلاعاتی دارید لطفاً من رو هم درجریان بگذارید نیاز دارم.

babakps

پست توسط babakps » چهار شنبه 24 مهر 1392, 6:00 pm

alirezaghm1363 نوشته شده:کلاهبردار ی بار میگی انگلیس ی بار میگی امریکا ی بار میگی با کشتی ی بار باهواپیما قیمت رو بالا میگی خودت کاسبی کنی راست میگی دوتا سئوال ترکی میکنم ببینم ترکی بلدی توچجوری 2سال ترکیه بودی که تا حالا نرفتی اصلا هدفت از همسفر چیه عاشق چشم ابرو مردمی :evil:
خودش رییس کلاهبرداراس بی شرف
ای کلاهبردار دیوث
viewtopic.php?f=8&t=3353ای کلاهبردار دیوث
viewtopic.php?f=8&t=3353

arshiast

پست توسط arshiast » چهار شنبه 1 آبان 1392, 11:47 pm

سلام دوستان خسته نباشید.من یک راه برای رفتن به آمریکا سراغ دارم البته قانونی ، و اینکه این راه حدود ۵۰۰۰ ۶۰۰۰$ خرج داره البته با ویزای قانونی و تحصیلی‌ خود آمریکا.

من بر اساس تحقیقاتی‌ که انجام دادم و با چندتا کالج داخل خود آمریکا صحبت کردم و اینکه اول از همه حدود ۳۶۰۰$ هزینهٔ یک ترم کالج می‌شه و البته اگر مدارکتون کامل باشه ۹۰% احتمال دریافت ویزا هست.

اگر مدرک زبان هم ندارید هیچ مشکلی‌ نداره شما میتونید داخل کلاس‌های زبان خود کالج ثبت‌نام کنید.

البته از این اونجایی‌ که ویزا برای فقط زبان به ایرانی‌‌ها خیلی‌ سخت میدن من این رو به خود کالج گفتم و آن‌ها هم گفتن که عیب نداره ما داخل نامهٔ پذیرش شما تاکید می‌کنیم که قراره بعداز اتمام زبان کلاس‌های اصلیتون رو شروع کنید.

سپردهٔ بانکی‌ هم ۱۸۰۰۰$ کافی‌ هست و اینکه حتی میتونید از کسی‌ ۱ساعت قرض بگیرید بریزید تو حساب نامه بانکی‌ بگیرید و پول شخص رو پس بدید.

البته دربارهٔ محدودیت سنی‌ زیاد نمیدونم اگر کسی‌ بخواد می‌تونم از خود کالج بپرسم. این کالج (دبیرستان هست).

و اینکه این روش فقط برای کسایی‌ هست که پاسپورت ایرانی‌ دارن و اینکه میخوان قانونی وارد آمریکا شن.

من هیچ پولی‌ نمی‌خوام بگیرم ، نه ادعا می‌کنم که قاچاق برم ، نه مشاور امور مهاجرتیم فقط من می‌تونم کمکتون کنم تو این موضوع هرکسی که بخواد.

شما هر پولیم می‌خواید بدید به دانشگاه خودتون مستقیم با دانشگاه صحبت می‌کنید می‌ریزید به حساب صرافی و اون‌ها هم به حساب خود دانشگاه .

باز هم تاکید می‌کنم من فقط دوست دارم کمکی‌ کنم به دوستان عزیز.

من خودمم از این راه قراره که برم آمریکا.

ممنون.

Not any more

پست توسط Not any more » پنج شنبه 14 آذر 1392, 5:32 am

الان وضعیت راهها چطور هست؟ از چه طریق برای آمریکا مناسبه؟

jake

پست توسط jake » سه شنبه 19 آذر 1392, 1:46 pm

arshiast نوشته شده:سلام دوستان خسته نباشید.من یک راه برای رفتن به آمریکا سراغ دارم البته قانونی ، و اینکه این راه حدود ۵۰۰۰ ۶۰۰۰$ خرج داره البته با ویزای قانونی و تحصیلی‌ خود آمریکا.

من بر اساس تحقیقاتی‌ که انجام دادم و با چندتا کالج داخل خود آمریکا صحبت کردم و اینکه اول از همه حدود ۳۶۰۰$ هزینهٔ یک ترم کالج می‌شه و البته اگر مدارکتون کامل باشه ۹۰% احتمال دریافت ویزا هست.

اگر مدرک زبان هم ندارید هیچ مشکلی‌ نداره شما میتونید داخل کلاس‌های زبان خود کالج ثبت‌نام کنید.

البته از این اونجایی‌ که ویزا برای فقط زبان به ایرانی‌‌ها خیلی‌ سخت میدن من این رو به خود کالج گفتم و آن‌ها هم گفتن که عیب نداره ما داخل نامهٔ پذیرش شما تاکید می‌کنیم که قراره بعداز اتمام زبان کلاس‌های اصلیتون رو شروع کنید.

سپردهٔ بانکی‌ هم ۱۸۰۰۰$ کافی‌ هست و اینکه حتی میتونید از کسی‌ ۱ساعت قرض بگیرید بریزید تو حساب نامه بانکی‌ بگیرید و پول شخص رو پس بدید.

البته دربارهٔ محدودیت سنی‌ زیاد نمیدونم اگر کسی‌ بخواد می‌تونم از خود کالج بپرسم. این کالج (دبیرستان هست).

و اینکه این روش فقط برای کسایی‌ هست که پاسپورت ایرانی‌ دارن و اینکه میخوان قانونی وارد آمریکا شن.

من هیچ پولی‌ نمی‌خوام بگیرم ، نه ادعا می‌کنم که قاچاق برم ، نه مشاور امور مهاجرتیم فقط من می‌تونم کمکتون کنم تو این موضوع هرکسی که بخواد.

شما هر پولیم می‌خواید بدید به دانشگاه خودتون مستقیم با دانشگاه صحبت می‌کنید می‌ریزید به حساب صرافی و اون‌ها هم به حساب خود دانشگاه .

باز هم تاکید می‌کنم من فقط دوست دارم کمکی‌ کنم به دوستان عزیز.

من خودمم از این راه قراره که برم آمریکا.

ممنون.
من اون موقع نبودم الان پاسخ میدم.

دوست من اول اینکه کالج دبیرستان نیست ! بلکه یه چیزی مثل هنرستان خودمون البته در سطح دانشگاه !! البته یکسری تفاوت هایی دارند که بگذریم.

دوم اینکه با مبلغ 18000 دلار بهتون ویزا نمیدند !! این 18 هزار تا فقط برای یک ترم !!
سوم سفارت برای پذیرش های کالج ویزا به ایرونی ها نمیده اگر هم بده خیلی سخت
مدرک زبان تاثر مهمی در گرفتن ویزا داره !!

دوست من هر زمان تونستید با این روش ویزا بگیرید اونوقت میشه با صراحت گفت.
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان