همسفر آمریکا (تبادل نظر)

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
arshiast

Re: همسفر آمریکا (تبادل نظر)

پست توسط arshiast » شنبه 14 دی 1392, 11:23 am

jake نوشته شده:
arshiast نوشته شده:سلام دوستان خسته نباشید.من یک راه برای رفتن به آمریکا سراغ دارم البته قانونی ، و اینکه این راه حدود ۵۰۰۰ ۶۰۰۰$ خرج داره البته با ویزای قانونی و تحصیلی‌ خود آمریکا.

من بر اساس تحقیقاتی‌ که انجام دادم و با چندتا کالج داخل خود آمریکا صحبت کردم و اینکه اول از همه حدود ۳۶۰۰$ هزینهٔ یک ترم کالج می‌شه و البته اگر مدارکتون کامل باشه ۹۰% احتمال دریافت ویزا هست.

اگر مدرک زبان هم ندارید هیچ مشکلی‌ نداره شما میتونید داخل کلاس‌های زبان خود کالج ثبت‌نام کنید.

البته از این اونجایی‌ که ویزا برای فقط زبان به ایرانی‌‌ها خیلی‌ سخت میدن من این رو به خود کالج گفتم و آن‌ها هم گفتن که عیب نداره ما داخل نامهٔ پذیرش شما تاکید می‌کنیم که قراره بعداز اتمام زبان کلاس‌های اصلیتون رو شروع کنید.

سپردهٔ بانکی‌ هم ۱۸۰۰۰$ کافی‌ هست و اینکه حتی میتونید از کسی‌ ۱ساعت قرض بگیرید بریزید تو حساب نامه بانکی‌ بگیرید و پول شخص رو پس بدید.

البته دربارهٔ محدودیت سنی‌ زیاد نمیدونم اگر کسی‌ بخواد می‌تونم از خود کالج بپرسم. این کالج (دبیرستان هست).

و اینکه این روش فقط برای کسایی‌ هست که پاسپورت ایرانی‌ دارن و اینکه میخوان قانونی وارد آمریکا شن.

من هیچ پولی‌ نمی‌خوام بگیرم ، نه ادعا می‌کنم که قاچاق برم ، نه مشاور امور مهاجرتیم فقط من می‌تونم کمکتون کنم تو این موضوع هرکسی که بخواد.

شما هر پولیم می‌خواید بدید به دانشگاه خودتون مستقیم با دانشگاه صحبت می‌کنید می‌ریزید به حساب صرافی و اون‌ها هم به حساب خود دانشگاه .

باز هم تاکید می‌کنم من فقط دوست دارم کمکی‌ کنم به دوستان عزیز.

من خودمم از این راه قراره که برم آمریکا.

ممنون.
من اون موقع نبودم الان پاسخ میدم.

دوست من اول اینکه کالج دبیرستان نیست ! بلکه یه چیزی مثل هنرستان خودمون البته در سطح دانشگاه !! البته یکسری تفاوت هایی دارند که بگذریم.

دوم اینکه با مبلغ 18000 دلار بهتون ویزا نمیدند !! این 18 هزار تا فقط برای یک ترم !!
سوم سفارت برای پذیرش های کالج ویزا به ایرونی ها نمیده اگر هم بده خیلی سخت
مدرک زبان تاثر مهمی در گرفتن ویزا داره !!

دوست من هر زمان تونستید با این روش ویزا بگیرید اونوقت میشه با صراحت گفت.
سلام دوست عزیز این کالج منظور کالج زبان نیست (highschool) هست منظور بنده.سفارت به (highschol) ویزا میدهد به ایرانی ها به دوره های زبان نمیدهد. و اینکه ترمی 3000$ هست نه ترمی 18000$ و این 18000$ من از خودم نگفتم که این هزینه ای هست که خود دبیرستان گفته.
و این که داخل این دبیرستان چند ایرانی هستن و این که با این روش ویزا گرفتن.دبیرستان هم دلال نیست مثل شرکت اعزام دانشجو چون که شما به هر دلیلی ویزا نگیری کل پول برمیگرده.
و این حرف شما کاملا غلط هست چرا؟؟ چون که الان برای ویزای زبان انگلیس 25میلیون تومان کافی هست برای اثبات مالی تازه در صورتی که هزینه زندگی و دانشگاه از امریکا گرون تر هست. و اینکه سفارت امریکا به 18000$ یا 180000$ کار ندارد مهم این هست که دانشگاه شما چند هزار دلار ذکر کرده باشه داخل نامه پذیرش.
من هم ویزا گرفتم از این روش حتما میام اینجا میگم .
مدرک زبان هم بله برای همه سفارت ها مهم هست ولی شما در حد B1 زبان بلد باشی میتونی ادامه رو داخل همون دبیرستان یک ترم بخونی.
ممنون.

Zanyar9807

Re: همسفر آمریکا (تبادل نظر)

پست توسط Zanyar9807 » جمعه 23 شهریور 1397, 6:40 am

دوستان هر کسی میخواد از راه روسیه به آمریکا بره و اطلاعات درست حسابی داره بیاد با هم بریم و اطلاعاتمون رو به اشتراک بزاریم،مقامات روسیه یکسری قوانین تصویب کردن رفتن خیلی اسونتر شده ایدی تلگرام من
Wow_20

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic-12 [Bot] و 84 مهمان