رفتن به امریکا

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
rahil

رفتن به امریکا

پست توسط rahil » دو شنبه 4 مهر 1390, 11:46 am

من در اروپا هستم و میخوام که به امریکا بروم و پسپورته سفری هم دارم .سوالم این است که :
۱_چگونه از 1rah قانونی بروم؟
۲_کاملا تضمین شده بروم که حتما اگر قانونی باشد پس تضمین شده است ؟
۳_چقدر زمان میبرد تا کار انجام شود؟
۴_چقدر هزینه میبرد ؟
۵_آیا مصاحبه میخواهد ؟
۶_آیا زبان انگلیسی خوب میخواهد ؟
۷_آیا تضمین برای پرداخت هزینه من به شما وجود دارد؟
۸_آیا میپذیرد که پول نه نزد من بماند نه شما نزد صراف بماند و وقتی رسیدم و کار کامل انجام شد شما به صرف مراجه کنید و دست مزد تونو بگیرید ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: رفتن به امریکا

پست توسط Admin » یک شنبه 10 مهر 1390, 7:35 am

۱- جهت ورود قانونی شما به امریکا میتوان با استفاده از پاسپورت شما از سفارت امریکا در آلمان درخواست ویزا داد. روشی که ما استفاده میکنیم دریافت دعوت نامه از یک ارگان معتبر در امریکا است که شانس موفقیت بسیار زیادی دارد. جزئیات کار را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:
viewtopic.php?f=13&t=137
۲- این روش تضمین شده است و افراد بسیارو بدین روش وارد کشور مقصد شده اند.
۳- زمان مورد نیاز تا حدود زیادی بستگی به سفارت دارد. پروسه دریافت ویزا از سفارتهای امریکا و کانادا برای شهروندان ایران مستلزم طی دوره طولانیتری است چون بایستی در Security Control نیز کنترل صورت گیرد که حدود ۱ تا ۲ هفته زمان خواهد برد. هم اکنون پرونده ای را در سفارت کانادا در اتریش در حال پیش بردن هستیم، پروسه ویزا طی شده است و تنها منتظر جواب از Security Control هستند.
۴- هزینه ها تا حدود زیادی بستگی به هزینه سمیناری دارد که شما در ان ثبت نام میشوید. معمولا کل هزینه ها بین ۴ تا ۵ میلیون تومان برای هر نفر میشود که به صورت اقساط و با پیش رفتن پرونده دریافت میشود.
۵- معمولا نیازی به مصاحبه نیست. به ندرت اتفاق می افتد متقاضی مصاحبه شود.
۶- زبان انگلیسی در حد مکالمه بلد باشید مناسب است هرچند افرادی بوده اند که بدون دانستن زبان نیز ویزا گرفته اند.
۷- میتوانید در ایران چک یا تضمین بگیرید و یا در سوئد اگر کسی را دارید میتوانند تضمین بگیرند.
۸- این روش از طرف افراد زیادی پیشنهاد شده است ولی به دلیل روش انجام کار و همچنین پائین بودن هزینه ها قابل اجرا نیست. هزینه ها به صورت اقساط پرداخت میشود و متقاضی در جریان پیشرفت کار و نحوه صرف هزینه ها قرار میگیرد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

rahil

پست توسط rahil » پنج شنبه 21 مهر 1390, 7:45 pm

بسیار ممنون هستم از جوابهای که واسم ارسال کردید.
۱_من حتی جملات مکالمه هم بلد نیستم پس من باید شانس بیارم و مصاحبه نشم چون طرف ۲ کلام باهام صحبت کنه متوجه میشه که بنده با این زبانه پایین چجور میخوام برم امریکا.
۲_من تازگیها جواب گرفتم و برای من بهتره که هزینش کمتر باشه.البته چون این هدفو داشتم برای این کار هزینه گذاشتم کنار.
۳_اگر شما مطمئن هستید که کار جای شک نداره چرا به این روش که پول نزده صراف میمونه نه نزده من نه شما وقتی بنده رسیدم و تماس گرفتم پول به شما تحویل داده بشه.
۴_چون من تنها نیستم ما تقریبا یک گروهیم و باید اطمینان داشته باشیم که پول پرداخت بشه و کار انجام بشه ،بی تعروف ما توی ایران کلی ضرر سره همین اعتمادها پرداخت کردیم.
۵_ دیگران هزار به ریسک نیستند میگن اول تو برو مطمئن شو که این فرد کار انجام بده است بدن ما اقدام میکنیم با خیاله راحت.
۶_چون ما هیچکسو در سوئد نداریم و اگر هم داشتیم این عقلانی نیست بیام سوئد دنباله آدمه معتمد بگردیم یا از ایران چک بگیریم که معلوم نیست اعتبارش چقده بدم کی میره دنباله کار چکه ما.
۷_اینو هم اینجانب میدونم هم دیگران که تجربه کار با واسطه را دارند،واسطه ای که پول به عنوان پیش پرداخت نگیره وقتی که نفر میرسه به کشوره مورده نظر بدن پول بهش پرداخت میشه اون را هر کسی بیشتر اطمینان میکنه.اگه نه پول را پرداخت کنی و کار انجام نشه باید کجای دنیا بریم دنباله واسطه که پولمونو پس بگیریم یا اصلان کجا میشه شکایت کرد.
۸_این همه محکم کاری میکنم چون میخوام این کارو انجام بدم و از این کابوس در بیام،و میخوام با اطمینان کارو شروع کنم،و روزه شک دارنگیرم،شما این کار را واسه من انجام بدی هم به من کمک کردید هم به دیگر هم وطنان که مسافرن و بدنبال واسطه کاردان و قابل
اطمینان میگردن.
۹_من بی صبرانه منتظره جوابتون هستم که کار را شروع کنیم.با سپاسه فراوان از شما آقای چاوشی.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 22 مهر 1390, 7:12 pm

روشی که ما انجام میدهیم مستلزم این است که یک سری هزینه ها در طی پروسه کار پرداخت شود. از جمله برای گرفتن دعوت نامه لازم است که هزینه ثبت نام متقاضی پرداخت شود، این هزینه ها طبیعتا بایستی از طرف متقاضی پرداخت شود.
هزینه اولیه ای که شما در ابتدای کار پرداخت میکنید ۱ میلیون تومان است. فکر نمیکنم این مبلغ ارزش اینرا داشته باشد که روند مورد نظر شما در مورد آن اجرا شود. جهت اطمینان میتواند در برابر این مبلغ چک دریافت کنید. همچنین میتوانید با افرادی که با ما همکاری نموده و موفق شده اند صحبت کنید و نظرشان را جویا شوید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

rahil

پست توسط rahil » شنبه 23 مهر 1390, 10:35 pm

من کل پیامهارو چک کردم هیچ کسی ننوشته بود که از طریقه شما کارش انجام شده.
خود من ۱۰۰% تصمیم دارم که اگه با شما کارو شروع کردم و رسیدم به مقصد و هم شما راضی بودید از من مسافر هم من راضی بودم از شما واسطه کله مراحلو واسشون مینویسم که اطمینان داشته باشن که نه وقتشون و نه پولشون حروم نمیشه.
از همه مهمتر کار انجام میشه.هیچکس دوست نداره که بعداز کلی آمد و رفت و هزینه کارش انجام نشه.هم وقتش حروم شه هم پولش.
قبول کنید اطمینان سخته.۱ میلیون واسه من کم نیست تقریبا یک چهارم یا یک پنجم هزینست.میدونم واسه شما سخته اعتماد واسه من هزار برابر سخته چون من باراول که میخوام با شما کار انجام بدم.
مهمتر تمام دوستانم منتظر هستند من استارت بزنم که با اطمینان بیان جلو.۲ ماه است که مرتب راهای جدید بهم پیشنهاد میدن واسطهای مختلف بهم معرفی میکنن.و همه میگن تصمیم با خودت است، قبول کنید جای من بودید تصمیم گیری کار سادی نیست.

rahil

پست توسط rahil » شنبه 23 مهر 1390, 10:51 pm

برای من که در اروپا هستم چقدر زمان میبره از شروتا پایان کار که ویزا صادر کنن.میدونم واسه افراد داخل ایران ۳ ماه واسه ما که اروپا هستیم چقد؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 24 مهر 1390, 7:19 am

برخی از افرادی که با کمک ما موفق شده اند در سایت ما کامنت گذاشته اند:
viewtopic.php?f=14&t=252
viewtopic.php?f=14&t=32

تعداد بسیاری نیز عضو سایت نشده و در اینجا نظر نگذاشته اند. در صورت نیاز میتوانیم راه ارتباطی برخی از آنان که به ما اجازه داده اند را در اختیار متقاضیان بگذاریم تا با آنها در تماس بوده و نظرشان را جویا شوند.

اگر از اروپا اقدام کنید معمولا پروسه گرفتن ویزا بسیار زودتر انجام میشود. سفارتهای کانادا و امریکا برای شهروندان ایران Security control انجام میدهند که ممکن است ۲ تا ۳ هفته طول بکشد. آخرین مورد یکی از دوستان از سفارت کانادا در اتریش موفق به گرفتن ویزا شدند که از زمان ارائه درخواست حدود ۳ هفته طول کشید تا ویزا بگیرند. از این مدت حدود ۲ هفته آنرا منتظر جواب Security control بودند.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

rahil

پست توسط rahil » دو شنبه 25 مهر 1390, 7:45 am

ممنون که جواب دادید.
چرا باید به یک نوشته اعتماد کرد این که تضمین نیست واسه اعتماد،۵ دقیقه طول میکشه که هر کسی هر جمله ای رو تایپ کنه و بفرسته این سند نیست
من اگه واسه هر کسی بگم به یک نوشته میشه اعتماد کرد والا بهم میخندن شما واقعن میخاید یک مسافر به یک نوشته اعتماد کنه و پول و مدرکشو بفرسته؟؟؟
بیشترصحبت من پول است،بهترین روش این است که مسافر برسه و بدن کل پول را یکجا پرداخت کنه.
که اگر هم کار انجام نشود حداقل پولی از دست نده.
برای این که حرفامو راحت بفهمید و درکم کنید خودتونو جای من مسافر بزارید،ببینید چه حرفی منطقی است و قابل اعتماد.
اگه شما جای من باشد به ۲ تا نوشته اعتماد میکنید و پول و مدارک و زمانتون رو میدید به کسی که میخواهید باهاش کارشروع کنید؟

rahil

پست توسط rahil » دو شنبه 25 مهر 1390, 7:53 am

۱ سوال مهم اگر از کانادا ویزا بگیرم میتونم از راه زمینی وارد امریکا بشوم مثلا با تاکسی یا کلا ماشین شخصی؟آیا ایست بازرسی وجود داره متوجه میشن که ویزا کانادا داری نباید وارد امریکا بشوی یا اینکه مثل ایران میتوانید از تهران به مشهد یا هر شهر دیگری رفت؟چون میدونم راه ورود افراد را چک میکنن
و وقتی من از این کشور بروم و بر نگردم این کشور تحقیق میکنه و راه خروجم را میگیرند پس به نظرم بهتر است از کانادا ویزا بگیرم و وارد امریکا شوم با ماشین شخصی به صورت معمولی .

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 25 مهر 1390, 5:22 pm

در ارتباط با بحث اعتمادسازی فکر نمیکنم بتوانیم به توافق برسیم. هماهنگونه که در کامنتهای بالا توضیح داده شد روندی که ما اجرا میکنیم مستلزم این است که هزینه گرفتن دعوت نامه و... توسط متقاضی پرداخت شود. از طرفی فکر نمیکنم کسانی که اهداف غیرموجه داشته باشند و بخواهند به اصطلاح کلاهبرداری کنند روی چنین مبالغی که ما کار میکنیم برنامه ریزی کنند. در نظر داشته باشد که ما در ابتدای کار تنها ۱ میلیون تومان دریافت میکنیم. هیچ عاقلی سابقه خود را برای چنین مبلغی خراب نخواهد کرد. ما برای راه اندازی این سایت بسیار بیشتر از این مبالغ هزینه کرده ایم و برای اداره و به روز نگهداشتن آن نیز وقت زیادی صرف میکنیم. طبیعی است که سابقه خود را با چنین مبلغی خراب نخواهیم کرد. به هر حال ما خوشحال خواهیم شد که بتوانیم با روش فوق کاری برایتان انجام دهیم.
ویزای کانادا برای خود کانادا اعتبار دارد و در مرز کنترل صورت میگیرد. افرادی که پاسپورت امریکا یا کانادا داشته باشند میتوانند بدون محدودیت از مرزها عبور کنند ولی افرادی که ویزا دارند ویزای آنها تنها برای همان کشور صادر کننده اعتبار دارد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 25 مهر 1390, 5:23 pm

در ارتباط با بحث اعتمادسازی فکر نمیکنم بتوانیم به توافق برسیم. هماهنگونه که در کامنتهای بالا توضیح داده شد روندی که ما اجرا میکنیم مستلزم این است که هزینه گرفتن دعوت نامه و... توسط متقاضی پرداخت شود. از طرفی فکر نمیکنم کسانی که اهداف غیرموجه داشته باشند و بخواهند به اصطلاح کلاهبرداری کنند روی چنین مبالغی که ما کار میکنیم برنامه ریزی کنند. در نظر داشته باشد که ما در ابتدای کار تنها ۱ میلیون تومان دریافت میکنیم. هیچ عاقلی سابقه خود را برای چنین مبلغی خراب نخواهد کرد. ما برای راه اندازی این سایت بسیار بیشتر از این مبالغ هزینه کرده ایم و برای اداره و به روز نگهداشتن آن نیز وقت زیادی صرف میکنیم. طبیعی است که سابقه خود را با چنین مبلغی خراب نخواهیم کرد. به هر حال ما خوشحال خواهیم شد که بتوانیم با روش فوق کاری برایتان انجام دهیم.
ویزای کانادا برای خود کانادا اعتبار دارد و در مرز کنترل صورت میگیرد. افرادی که پاسپورت امریکا یا کانادا داشته باشند میتوانند بدون محدودیت از مرزها عبور کنند ولی افرادی که ویزا دارند ویزای آنها تنها برای همان کشور صادر کننده اعتبار دارد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

rahil

پست توسط rahil » سه شنبه 26 مهر 1390, 8:20 am

آقای چاوشی ممنون که وقت میزارید و جواب میدید.
من چون اصلآ زبان انگلیسی ندارم باید فقط امیدوار باشم که سفارت دنبالم نفرسته ،امکان داره مصاحبه بگیرن؟
کار را که شروع کردیم شما چجوری مطمئن میشد که مصاحبه نمیگیرن ؟
اگر مصاحبه بخوان در کدوم کشور انجام میشه و اگر من نتونستم که میدونم هرگز نمیتونم پول سمینار میسوزه؟یعنی پول اول واسه دعوت به سمینار هدر میشه.چون من از ابتدای کار میگم زبانم ۰ است.حتی جملات ابدتائی هم بلد نیستم
در مورد اعتماد هم من باز هم تحقیق میکنم و با اطمینان استارت میزنم .چون دوستانم هم نظرات مختلف دارند.
اینم برای اطلات خودم میپرسم اول مدارکم را برای شما پست میکنم و خودتون کار را شروع میکنید و ویزا که میاد بعداز ۱ ماه یا هر مدتی که باید طی بشه چجوری دست من میرسه
مراحل کار چجوریه؟
بعضی ازدوستانم شرایط من را دارند و بعضیها منفی کامل دارن یعنی نگاتیو دوم هم گرفتن،اونها چطور؟راهی هست که از اروپا خارج شن.اون موقع ما همه کمپی بودیم بعضیها جواب گرفتن و بعضیها نه ،اونهایی که جواب ندارن چجوری میتونند از اروپا مهاجرت کنن به کانادا یا استرالیا.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 26 مهر 1390, 7:57 pm

درخواست ویزا از سفارت کانادا از طریق پستی انجام میگیرد و در صورت نیاز ممکن است متقاضی را برای مصاحبه بخواهند. این مورد قابل پیشبینی نیست و کاملا بستگی به سفارت دارد.
اگر قرار باشد مصاحبه انجام گیرد در همان کشوری انجام خواهد گرفت که درخواست ویزا داده اید.
اگر احیانا با درخواست ویزا مخالفت شود ما با ارگانی که برای متقاضی دعوت نامه فرستاده تماس میگیریم و موضوع را به آنها اطلاع میدهیم و میخواهیم که با سفارت تماس بگیرند. در این حالت معمولا در اکثر موارد سفارت با درخواست ویزا موافقت میکند. اگر با طی کلیه مراحل فوق متقاضی موفق به گرفتن ویزا نشوند، ثبت نام سمینار و رزرو هتل کنسل میشود که میتوان تا حدود زیادی مبالغ صرف شده را پس گرفت.
تنها مدارکی که برای شروع کار لازم است برای ما بفرستید صفحه اول پاسپورت و فیش پرداختی است که میتوانید این مدارک را اسکن کرده و به آدرس ما (info@panahandegi.com) بفرستید.
روشی که ما انجام میدهیم مستلزم این است که متقاضی بتواند از سفارت کشور مربوطه درخواست ویزا کند. دوستان شما اگر پاسپورت نداشته باشند متاسفانه کمکی از ما ساخته نخواهد بود.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

rahil

پست توسط rahil » چهار شنبه 27 مهر 1390, 8:27 am

چون امکان دارد کنترل کنند در مرز بنا براین من باید از همون اول امریکا اقدام کنم.وبه شانسم امیدوار باشم که سفارت امریکا مصاحبه نخواد.
و بازم میگم من تراول پاس دارم یعنی پاس سفری.چون هنوز ۱سال نشده که اینجام.

saman

پست توسط saman » یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 7:54 pm

salam man momkene chand vaght dige biam mexico aya az onja shoma ka30 ro darid mano bebare usa. tashakor mikonam agar komakam konid

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » شنبه 4 شهریور 1391, 3:03 pm

saman نوشته شده:salam man momkene chand vaght dige biam mexico aya az onja shoma ka30 ro darid mano bebare usa. tashakor mikonam agar komakam konid
آمریکا شرایط سختی برای پناهندگان خود دارد در زول مدت تا مشخص شدن نتیجه پناهندگی نه کمکی میکند نه جائی میدهد و همه هزینه ها با خود فرد می باشد
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

barad

پست توسط barad » جمعه 28 مهر 1391, 10:24 pm

مشاور نوشته شده:
saman نوشته شده:salam man momkene chand vaght dige biam mexico aya az onja shoma ka30 ro darid mano bebare usa. tashakor mikonam agar komakam konid
آمریکا شرایط سختی برای پناهندگان خود دارد در زول مدت تا مشخص شدن نتیجه پناهندگی نه کمکی میکند نه جائی میدهد و همه هزینه ها با خود فرد می باشد
جا که میدهد ( ولی برای پناهجویان نیست - جای عمومی هست - هر کسی که جای خواب نداره میره اونجا - ساعت های معینی داره )

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان