پناهندگی در امریکا

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: پناهندگی در امریکا

پست توسط Admin » چهار شنبه 4 مرداد 1391, 9:50 am

annigooloo نوشته شده:با سلام
من در اروپا پناهنده هستم و پاسپورت موقت (travel document ) رو دریافت کردم.
سوالم اینه که آیا راهی هست که بتونم به آمریکا مهاجرت کنم با این پاسپورت ؟
و یا در آمریکا دوباره پناهنده بشم ؟
در هر صورت چه راه هایی دارم برای رفتن به امریکا ؟
حالا بر فرض اینکه من خودم رو به آمریکا برسونم چه راهی منطقی تر و ارزان تره؟
جهت ورود به امریکا با بایستی از سفارت امریکا درخواست ویزا دهید. Travel Document از نظر ارزش ویزا گرفتن تقریبا همان شرایط پاسپورت ایرانی را دارد.
در صورت نیاز میتوانید به کمک ما از سفارت امریکا در کشوری که پناهندگی گرفته اید ویزا دریافت کنید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

hossein_hdm

پناهندگی در امریکا

پست توسط hossein_hdm » شنبه 7 مرداد 1391, 6:56 am

با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بدونم شرایط برگشت به ایران (بصورت موقت) برای کسانی که پناهنده امریکا می شوند به چه صورت هست؟ آیا خطری برای اونها وجود داره؟ آیا میشه پاسپورت ایرانی رو تو این مدت تمدید کرد؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » شنبه 7 مرداد 1391, 12:36 pm

hossein_hdm نوشته شده:با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم بدونم شرایط برگشت به ایران (بصورت موقت) برای کسانی که پناهنده امریکا می شوند به چه صورت هست؟ آیا خطری برای اونها وجود داره؟ آیا میشه پاسپورت ایرانی رو تو این مدت تمدید کرد؟
سلام اگر با مشخصات خودتان در خواست پناهندگی بدهید و در صورت قبولی کشور امریکا به شما بک نوع پاسبورت میدهد که با ان حق مسافرت به کشوری که از ان امده اید ر وندارید البته این قانون تا 5 ساله چون بعد 5 سال شما میتوناید در خواست سی تی زن شدن در کشور امریکا ر وبدهید و ان وقت هیچ مشکلی برای امدن و رفتن به ایران را نخواهید داشت
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

hossein_hdm

پست توسط hossein_hdm » پنج شنبه 12 مرداد 1391, 4:52 am

secret63 نوشته شده:
سلام اگر با مشخصات خودتان در خواست پناهندگی بدهید و در صورت قبولی کشور امریکا به شما بک نوع پاسبورت میدهد که با ان حق مسافرت به کشوری که از ان امده اید ر وندارید البته این قانون تا 5 ساله چون بعد 5 سال شما میتوناید در خواست سی تی زن شدن در کشور امریکا ر وبدهید و ان وقت هیچ مشکلی برای امدن و رفتن به ایران را نخواهید داشت
خیلی ممنون از پاسخ شما
بعد از سیتیزن شدن با چه پاسپورتی باید وارد ایران بشم؟ پاسپورت ایرانی که قبلا داشتم یا پاسپورت امریکایی ؟ از وقتی درخواست سیتیزن شدن بدی چقدر زمان میبره تا کارت درست بشه؟

Farzad

پست توسط Farzad » پنج شنبه 12 مرداد 1391, 7:58 am

hossein_hdm نوشته شده:
secret63 نوشته شده:
خیلی ممنون از پاسخ شما
بعد از سیتیزن شدن با چه پاسپورتی باید وارد ایران بشم؟ پاسپورت ایرانی که قبلا داشتم یا پاسپورت امریکایی ؟ از وقتی درخواست سیتیزن شدن بدی چقدر زمان میبره تا کارت درست بشه؟

سلام
در هر کشوری که متولد شده باشید برای ورود به ان کشور باید پاسپورت ان کشور را ارایه دهید
مگر اینکه سیتی زنی خود را پس داده باشید که قانون ایران اجازه این کار را نمیدهد
برای ایرانی دولت ایران ویزا صادر نمیکند و باید پاسپورت ایرانی رو نشان بدید

مدت اداری برای سیتیزن شدن بستگی به حجم دفتر هر ایالات دارد، مدت تایین شده از طرف دولت برای
سی تی زنی ۶ ماه میباشد که ایالتهای شلوغ گاهی قادر به انجام ان در ۶ ماه نیستن مثل نیویورک
بعد از مصاحبه اداره مهاجرت باید ظرف ۱۲۰ روز جواب بدهد که قبولید یا ردید ، اگر طولانیتر بشود
میتوانید به دادگاه فدرال شکایات کنید و دادگاه فدرال دستور میدهد که کمتر از ۲ ماه جواب بدن

omiiid67

پست توسط omiiid67 » یک شنبه 19 شهریور 1391, 9:46 pm

ba salam aya mitavan az tarighe vorood be sefarate 1 keshvar eghdam be darkhaste panahandegie siasi dar an keshvar kard?
masalan pas az voroode be torkie be efarate amrika rafte va darkhaste panahandegi dad?
aya bargeye movaghate payane tahsilie lisanse hoghoohe iran dar oroopa va amrika arzeshi darad?

omiiid67

پناهندگی در امریکا

پست توسط omiiid67 » یک شنبه 19 شهریور 1391, 9:50 pm

ba salam aya mitavan az tarighe vorood be sefarate 1 keshvar eghdam be darkhaste panahandegie siasi dar an keshvar kard?
masalan pas az voroode be torkie be efarate amrika rafte va darkhaste panahandegi dad?
aya bargeye movaghate payane tahsilie lisanse hoghoohe iran dar oroopa va amrika arzeshi darad?

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 19 شهریور 1391, 11:28 pm

omiiid67 نوشته شده:ba salam aya mitavan az tarighe vorood be sefarate 1 keshvar eghdam be darkhaste panahandegie siasi dar an keshvar kard?
خیر چنین چیزی نمیشود و فقط در خاک هر کشور و یا از طریق دفاتر یو ان سازمان ملل میشود اقدام کرد

hogo

پست توسط hogo » یک شنبه 16 مهر 1391, 5:55 pm

سلام آیا آمریکا برای نظامیان پناهندگی می دهد و چه نوع پناهندگی مد نظر قرار می دهد و شرایطی دارد یا نه لطفا جوابشو بهم ایمیل بزنین با کمال تشکر hogofat@yahoo.com

Tony6283

پست توسط Tony6283 » چهار شنبه 19 مهر 1391, 4:47 am

سلام. من در تایلند هستم و میخواستم برای پناهندگی آمریکا اقدام کنم. یه چند تا سوال داشتم اگه میشه منو راهنمایی کنید.1. میخوام بدونم که تغییر مذهب کیس قوی هست یا نه و بعضیا میگن باید ثابت کنی که در ایران جونت در خطره. خوب همه میدوننن که تو ایران تغییر مذهب مساوی با اعدامه چجوری باید ثابت کنم؟ 2. اینکه کلا رسیدن به آمریکا چقدر هزینه داره و چقدر پول باید اونجا داشته باشم. 3. آیا دولت آمریکا تا گرفتن پناهندگی هزینه زندگی منو تقبل میکنه؟4. اگه با پناهندگی من موافقط بشه بعد از چند سال میتونم به ایران رفت و آمد کنم؟ 5. اگه بخوام از طریق شما اقدام کنم چکار کنم و چه مدت زمان میبره. چون ویزای من توریستیه اگه تموم بشه باید برم ایران و دوباره برگردم. اگه لطف کنید جواب من رو بدید خیلی ممنون میشم.

homeless

پست توسط homeless » سه شنبه 2 آبان 1391, 1:35 am

سلام خدمت دوستان
من می خواهم به هر طریق که شده از ایران به آمریکا برم.شرایط مالیم خیلی خوب نیس اما من یک مخترع جوان هستم که با طرح من به دلیل این که توجیح اقتصادی نداشت مخالفت شد و
من به دلیل این که دهنم بو الکل میداد بازداشت شدم و 80 زربه شلاق هد الاهی خردم و 3روز زندانی بودم.و همانطور که می داننید اگر در ایران 3بار به جرم شرب خمر بازداشت بشی اعدامی و
کلا به هیچ دینی ایمان ندارم یعنی یجورایی لاییکم

چکار کنم بهتر است؟
بهترین راهی که برام پیشنهاد می کنید چیست؟
دوستانی که به من شباهت دارند لطفا راهایی که رفتن رو بگن.
مرسی

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 2 آبان 1391, 7:22 pm

گروه ما می تواند شما را در تهیه ویزای قانونی و تهیه کیسی مناسب جهت اخذ پناهندگی یاری نماید

Golshifte

پست توسط Golshifte » جمعه 5 آبان 1391, 5:24 pm

سلام ببخشید یه سوالی دارم من میخوام برای پناهندگی آمریکا اقدام کنم اگر جواب درخواست پناهندگی من توی همه مراحل منفی بود و جواب منفی آخرین جواب من بود و درخواستم رد شد من باید چیکار کنم؟ چه راه حلی دارم؟
سوال دیگه اینکه با توجه به قیمت دلار در ایران آیا قیمت کار شما هم بالا رفته؟

arashrezaei

پست توسط arashrezaei » جمعه 17 آذر 1391, 10:01 pm

سلام خدمت همگی من اگر با ویزا وارد آمریکا بشم وکیس نسباتا خوب بدم میتونم جواب مثبت بگیرم ؟ تا اون مدت چطوری خونه اجاره کنم یا کار کنم؟

barad

پست توسط barad » شنبه 18 آذر 1391, 4:44 am

بله میتونید
نگران جای خواب نباشید - چون شما یا داخل کمپ میرید یا به شما مکان هایی معرفی میشه که بتونید اسکان کنید

Golshan

پست توسط Golshan » شنبه 18 آذر 1391, 8:40 am

با سلام،
من چند سوال داشتم در مورد پناهندگی در آمریکا، ممنون می شم اگر به سوالات من پاسخ دهید

* من و همسرم 4 سال است که در آمریکا ساکن هستیم ( با ویزای دانشجویی) و می خواهیم از طریق assylum (تغییر مذهب به مسیحیت) اقدام کنیم.

1-- آیا دولت آمریکا به پناهجویان داخل آمریکا کمک هزینه وکیل می دهد؟ اگر پاسخ مثبت است از کجا می توان برای دریافت آن اقدام کرد و میزان آن چقدر می باشد؟

2- اجازه کار بعد از قبولی داده می شود یا قبل از آن هم می توان کار کرد؟ و آیا dependent هم می تواند در آن مدت کار کند ؟

3- کار های اولیه مربوط به تغییر مذهب از چند وقت قبل باید شروع شود ( منظور مراجعه به کلیسا و ... است)؟

4- ما اقامت دائم استرالیا را هم داریم، آیا این امر در روند پناهندگی مذهبی تاثیر منفی می گذارد؟

5- ابا می توان بدون وکیل برای assylum اقدام کرد؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 19 آذر 1391, 6:26 pm

Golshan نوشته شده:با سلام،
من چند سوال داشتم در مورد پناهندگی در آمریکا، ممنون می شم اگر به سوالات من پاسخ دهید

* من و همسرم 4 سال است که در آمریکا ساکن هستیم ( با ویزای دانشجویی) و می خواهیم از طریق assylum (تغییر مذهب به مسیحیت) اقدام کنیم.

1-- آیا دولت آمریکا به پناهجویان داخل آمریکا کمک هزینه وکیل می دهد؟ اگر پاسخ مثبت است از کجا می توان برای دریافت آن اقدام کرد و میزان آن چقدر می باشد؟

2- اجازه کار بعد از قبولی داده می شود یا قبل از آن هم می توان کار کرد؟ و آیا dependent هم می تواند در آن مدت کار کند ؟

3- کار های اولیه مربوط به تغییر مذهب از چند وقت قبل باید شروع شود ( منظور مراجعه به کلیسا و ... است)؟

4- ما اقامت دائم استرالیا را هم داریم، آیا این امر در روند پناهندگی مذهبی تاثیر منفی می گذارد؟

5- ابا می توان بدون وکیل برای assylum اقدام کرد؟
دولت امریکا به پناهنجویان خوب هیچ امکاناتی تا موقعی که پناهندگی انها پذیرفته نشود نمیدهد بعد از قبولی تا یک سال اول کمک هزینه میدهد و بعد هم مانند سایر شروندان باید دنبال کار و زندگی باشید اگر اقامت دئم استرالیا دارید در امریکا پناهندگی به شما نمیدهند مگر اثبات کنید در استرالیا و ایران جانتان در خطر است

kasra

پست توسط kasra » یک شنبه 10 دی 1391, 9:16 pm

سلام من کاندید تغییر جنسیت از مونث به مذکر هستم برای امنیت و زندگی بهتر میخوام به آمریکا مهاجرت کنم برای گرفتن پناهندگی به طور دقیق باید چکار کنم و چقدر هزینم میشه فقط میدونم که باید به یه سفارت درخواست بدم اما حتی نمی دونم بعد چی میشه یا چقدر زمان و هزینه میبره لطفا راهنمایی کنید. ممنون

lee priest

پست توسط lee priest » دو شنبه 11 دی 1391, 11:25 am

ba salam khedmate dostan.man javani17sale hastam 2mahe pish az iran kharej shodam va be armanestan amadam chon agar mimondam dige ejaze khoroj az keshvar ra be dalil sarbazi nadashtam az zamani ke in ja hastam donbale kar haye panahandegi am hastam.chand ta soal az dostan sashtam 1.be man goftand agar eghdam baraye pnahandegi koni va javab manfi bashad digar ejaze bargasht be iran ra nadarim agar bargardim edam mikonand.2.agar usa panahande beshim faghat ta 1 sal hemayat mishim va bada az an hich mazayayi be ma dade nemishavad? man ghasdam sad dars sad panahandegi ast komakam konid

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » دو شنبه 11 دی 1391, 1:40 pm

kasra نوشته شده:سلام من کاندید تغییر جنسیت از مونث به مذکر هستم برای امنیت و زندگی بهتر میخوام به آمریکا مهاجرت کنم برای گرفتن پناهندگی به طور دقیق باید چکار کنم و چقدر هزینم میشه فقط میدونم که باید به یه سفارت درخواست بدم اما حتی نمی دونم بعد چی میشه یا چقدر زمان و هزینه میبره لطفا راهنمایی کنید. ممنون
پناهندگی از طریق تغییر جنسیت به کسی تعلق نمیگیرد

kasra

پست توسط kasra » دو شنبه 11 دی 1391, 6:29 pm

مشاور نوشته شده:
kasra نوشته شده:سلام من کاندید تغییر جنسیت از مونث به مذکر هستم برای امنیت و زندگی بهتر میخوام به آمریکا مهاجرت کنم برای گرفتن پناهندگی به طور دقیق باید چکار کنم و چقدر هزینم میشه فقط میدونم که باید به یه سفارت درخواست بدم اما حتی نمی دونم بعد چی میشه یا چقدر زمان و هزینه میبره لطفا راهنمایی کنید. ممنون
پناهندگی از طریق تغییر جنسیت به کسی تعلق نمیگیرد
من روی کیسم سوال یا مشکلی نداشتم چون مورد من کاملا قابل قبوله و جواب شما کاملا سر سری و ناامید کننده در حال حاضر به سادگی و با کمترین هزینه میتونم از فرانسه پناهندگی بگیرم اما آمریکا سرزمین رویاهاست و من چون هیچ چیزی از مراحل کار و هزینه پناهندگی به آمریکا نمی دونم کمک خواستم
این که درست از کجا باید شروع کرد و چقدر هزینه کرد مراحلش با گرفتن ویزا چه تفاوتی داره؟

M4F14

پست توسط M4F14 » دو شنبه 11 دی 1391, 6:31 pm

lee priest نوشته شده:ba salam khedmate dostan.man javani17sale hastam 2mahe pish az iran kharej shodam va be armanestan amadam chon agar mimondam dige ejaze khoroj az keshvar ra be dalil sarbazi nadashtam az zamani ke in ja hastam donbale kar haye panahandegi am hastam.chand ta soal az dostan sashtam 1.be man goftand agar eghdam baraye pnahandegi koni va javab manfi bashad digar ejaze bargasht be iran ra nadarim agar bargardim edam mikonand.2.agar usa panahande beshim faghat ta 1 sal hemayat mishim va bada az an hich mazayayi be ma dade nemishavad? man ghasdam sad dars sad panahandegi ast komakam konid
در صورت منفی گرفتن و برگشت به ایران همچین اتفاقی براتون نمییفته. البته احتمال اینکه سوال بپرسن ازتون زیاده ولی نگران نباشید بهشون میگید برای پیشرفت میخواستید پناهنده بشید همین.

lee priest

پست توسط lee priest » دو شنبه 11 دی 1391, 7:09 pm

سلام اقای چاووشی. من جوانی 17ساله هستم که 2ماه پیش از ایران خارج شدم و به ارمنستان امدم چون اگر میماندم به دلیل سربازی اجازه خروج نداشتم هدفم پناهندگی آمریکاست ولی شینیدم در آمربکا بعد از پناهندگی تا 1سال همایت میکند و بعد از ان با پناهنده کاری ندارد.ایا درست است.به من یک کشور معرفی کنید که پناهنده را مدت بیشتر یا همیشه همایت کند و از طریق شما برآی پناهندگی اقدام کنم.

lee priest

پست توسط lee priest » دو شنبه 11 دی 1391, 7:10 pm

M4F14 نوشته شده:
lee priest نوشته شده:ba salam khedmate dostan.man javani17sale hastam 2mahe pish az iran kharej shodam va be armanestan amadam chon agar mimondam dige ejaze khoroj az keshvar ra be dalil sarbazi nadashtam az zamani ke in ja hastam donbale kar haye panahandegi am hastam.chand ta soal az dostan sashtam 1.be man goftand agar eghdam baraye pnahandegi koni va javab manfi bashad digar ejaze bargasht be iran ra nadarim agar bargardim edam mikonand.2.agar usa panahande beshim faghat ta 1 sal hemayat mishim va bada az an hich mazayayi be ma dade nemishavad? man ghasdam sad dars sad panahandegi ast komakam konid
در صورت منفی گرفتن و برگشت به ایران همچین اتفاقی براتون نمییفته. البته احتمال اینکه سوال بپرسن ازتون زیاده ولی نگران نباشید بهشون میگید برای پیشرفت میخواستید پناهنده بشید همین.
mamnon doste aziz az rahnamayiton kheyli negaran in mozo bodam

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 11 دی 1391, 7:18 pm

lee priest نوشته شده:سلام اقای چاووشی. من جوانی 17ساله هستم که 2ماه پیش از ایران خارج شدم و به ارمنستان امدم چون اگر میماندم به دلیل سربازی اجازه خروج نداشتم هدفم پناهندگی آمریکاست ولی شینیدم در آمربکا بعد از پناهندگی تا 1سال همایت میکند و بعد از ان با پناهنده کاری ندارد.ایا درست است.به من یک کشور معرفی کنید که پناهنده را مدت بیشتر یا همیشه همایت کند و از طریق شما برآی پناهندگی اقدام کنم.
سلام،
به طور کلی کمکها در امریکا کمتر از اروپاست. اگر کمکهای دولتی برایتان مهم است بهتر است یکی از کشورهای سوئد، دانمارک، نروژ را انتخاب کنید. در این کشورها کمکهای دولتی به پناهجو زیاد است و میتوان زندگی مناسبی تشکیل داد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

lee priest

پست توسط lee priest » دو شنبه 11 دی 1391, 9:15 pm

Admin نوشته شده:
lee priest نوشته شده:سلام اقای چاووشی. من جوانی 17ساله هستم که 2ماه پیش از ایران خارج شدم و به ارمنستان امدم چون اگر میماندم به دلیل سربازی اجازه خروج نداشتم هدفم پناهندگی آمریکاست ولی شینیدم در آمربکا بعد از پناهندگی تا 1سال همایت میکند و بعد از ان با پناهنده کاری ندارد.ایا درست است.به من یک کشور معرفی کنید که پناهنده را مدت بیشتر یا همیشه همایت کند و از طریق شما برآی پناهندگی اقدام کنم.
سلام،
به طور کلی کمکها در امریکا کمتر از اروپاست. اگر کمکهای دولتی برایتان مهم است بهتر است یکی از کشورهای سوئد، دانمارک، نروژ را انتخاب کنید. در این کشورها کمکهای دولتی به پناهجو زیاد است و میتوان زندگی مناسبی تشکیل داد.

موفق باشید
چاوشی
ممنون از پاسختون.من تغییر دین دادم کیس خوبی است برای پناهندگی?

kasra

پست توسط kasra » سه شنبه 12 دی 1391, 4:06 pm

آقای چاووشی لطف میکنید مراحل گرفتن پناهندگی آمریکا و هزینه هاش رو بهم بگید از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 12 دی 1391, 5:03 pm

lee priest نوشته شده:
Admin نوشته شده:
سلام،

موفق باشید
چاوشی
ممنون از پاسختون.من تغییر دین دادم کیس خوبی است برای پناهندگی?
در درخواست پناهندگی مهم این است که بتوانید نشان دهید امنیت شما در خطر است. اگر کیس به نحوی باشد که نشان دهد "ممکن است امنیت شما به خطر بیفتد" احتمال رد درخواست پناهندگی زیاد میشود. مثال: اگر کیس شما اینگونه باشد که شما تغییر دین داده اید و "اگر" رژیم ایران متوجه تغییر دین شما شود اعدام خواهید شد، چنین کیسی نشان میدهد که اگرچه شما عملی را انجام داده اید ولی این عمل مورد توجه رژیم قرار نگرفته است و بدین خاطر در حال حاضر امنیت شما با مشکل مواجه نیست. بایستی بتوانید اثبات کنید عملی که انجام داده اید (در این مثال تغییر دین) مورد توجه رژیم قرار گرفته است و در حال حاضر تحت تعقیب هستید. همچنین بایستی بتوانید توجیه کنید که چرا تغییر دین داده اید؟ آیا هدف فقط کسب پناهندگی بوده است و یا یک ایماندار واقعی هستید؟ توجه داشته باشید که همیشه برای گفته های خود سند، مدرک و دلیل قانع کننده داشته باشید.
در صورت لزوم کل پروسه کیس توسط ما قابل انجام است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 12 دی 1391, 5:13 pm

kasra نوشته شده:آقای چاووشی لطف میکنید مراحل گرفتن پناهندگی آمریکا و هزینه هاش رو بهم بگید از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟؟
جهت گرفتن پناهندگی از امریکا ابتدا بایستی وارد خاک امریکا شوید (هر چند میتوان از طریق در سایر کشورها از جمله ترکیه و... نیز پناهندگی گرفت و سپس وارد امریکا شد ولی این پروسه بسیار طولانی و سخت است).
جهت ورود به امریکا میتوانید به کمک ما از سفارت این کشور در ترکیه، ارمنستان یا دبی درخواست ویزا کنید. پس از ورود به خاک امریکا و گذشتن چند روز از ورود شما درخواست پناهندگی میدهید.
هزینه دریافت ویزا در حال حاضر حدود ١٢ میلیون تومان میشود که به صورت اقساط و با پوش رفتن پرونده میپردازید.
هزینه دریافت کیس پناهندگی از ما هم اکنون ٣ میلیون تومان است.
لازم به ذکر است یکی از دوستانی که به کمک ما از سفارت امریکا ویزا دریافت نموده اند ٤ ژانویه به نیویورک پرواز دارند. برای ایشان و همچنین شما آرزوی توفیق داریم.

چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

lee priest

پست توسط lee priest » سه شنبه 12 دی 1391, 6:44 pm

سلام اقای چاووشی.میخواستم بدونم امریکا فقط 1سال از پناهنده همایت میکند.ایا به پناهنده کار میدند و برای او جایی برای زندگی میدهند.اگر امکانش هست توضیحاتی در باره امکاناتی که امریکا به پناهنده میدهد را بگویید و تا چه مدتی این امکانات رو به پناهنده میدهد.بهترین کشور برای پناهندگی از نظر شما کجاست.ممنون
آخرین ويرايش توسط 1 on lee priest, ويرايش شده در 0.

kasra

پست توسط kasra » سه شنبه 12 دی 1391, 8:30 pm

با سپاس از شما جناب چاووشی من برای یک سال آینده برنامه ریزی برای خروج از کشور رو دارم رفتن به فرانسه و پناهندگی برام بسیار سادس و می خواستم ببینم اگر فرانسه پناهنده بشم از اون جا برم آمریکا با همون کیسی که تو فرانسه پناهنده شدم میتونم تو آمریکا هم پناهندگی بگیرم؟؟

Peddro

پست توسط Peddro » سه شنبه 19 دی 1391, 7:15 am

سلام آقای چاوشی.

من تقریبا کل سایت رو مطالعه کردم،چند تا ابهام برام بوجود اومد که اگه ممکن بهم پاسخ بدین ممنون میشم.

من حدود ۵ سال هست که دوبی‌ زندگی‌ می‌کنم، می‌خوام به آمریکا مهاجرت کنم،می‌خواستم بدونم که وقتی‌ من پیش‌پرداخت رو براتون فرستادم،چند وقت بعد باید هزینهٔ تهیه مدارک ، هتل و سمینار ... رو پرداخت کنم؟

اگر ویزا آماده شد، چند وقت فرصت دارم تا از دوبی خارج شم؟

وقتی‌ رسیدم آمریکا باید پاسپورتم رو تحویل بدم،آیا قبلش می‌تونم تا وقتی‌ پاسپورت دارم،یه خونه اجاره کنم؟

آیا شما در مراحل آماده سازی مدارک پناهندگی هم کمک می‌کنید؟(یا خودم باید این مدارکو تهیه کنم؟)

ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 21 دی 1391, 11:10 pm

سلام،
معمولا حدود ١ تا ٢ هفته پس از پرداخت هزینه اولیه، ثبت نام در محلی که قرار است دعوتنامه ارسال کند انجام میشود که جهت ثبت نام بایستی هزینه ان پرداخت شود. پس از انجام ثبت نام و دریافت دعوتنامه بایستی هتل رزرو شود (رزرویشن هتل بایستی بر روی پرونده باشد) در این مرحله هزینه هتل را پرداخت میکنید. (حدود ٣-٢ هفته پس از پرداخت هزینه اولیه و استارت کار). هزینه تهیه مدارک (مدارک بانکی، کاری، اسناد مالکیت و...) را معمولا پس از مشخص شدن محلی که قرار است دعوتنامه ارسال کند میتوان پرداخت چون مدارک تهیه شده بایستی با دعوتنامه دریافت همخوانی داشته باشد و به نحوی به هم ارتباط داشته باشند.
ویزای امریکا معمولا ٣ یا ٦ ماهه صادر میشود. در طی مدتی که ویزا اعتبار دارد میتوان از ان استفده نمود.
وقتی وارد امریکا شدید میتوانید در طی مدتی که ویزا اعتبار دارد بدون مشکل در امریکا باشد بدون اینکه نیاز به درخواست پناهندگی باشد. به هنگام درخواست پناهندگی میتوان پاسپورت را تحویل داد.
اگر کیس پناهندگی خود را به کمک ما تهیه کنید کلیه مدارک لازم جهت نشان دادن اینکه امنیت شما در ایران در خطر است را از ما دریافت خواهید نمود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

tanhatarin

پست توسط tanhatarin » جمعه 29 دی 1391, 9:27 am

سلام
من برای درمان دخترم در حال گرفتن پذیرش از یک بیمارستان در امریکا هستم. سوالی که دارم اینه که می تونیم وقتی رفتیم اون جا درخواست پناهندگی کنیم؟
و این که چقدر پول می تونیم با خودمون ببریم؟
آیا کسانی که ازطریق کیس تغییر دین اقدام می کنند بعدها امنیت جانی دارند؟؟؟
ممنونم .

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 29 دی 1391, 10:01 pm

درود،
به هر نحوی وارد امریکا شوید میتوانید درخواست پناهندگی دهید. با ورود قانونی نیاز به کیس قویتری خواهید داشت تا بتوانید نشان دهید امنیت شما در ایران در خطر است.
در صورت نیاز میتوانید به کمک ما پرونده قوی پناهندگی تشکیل داده و پناهندگی بگیرید.
اطلاع دقیقی از سقف پولی که میتوان به هنگام ورود به امریکا به همراه داشت ندارم (این موضوع میتواند حتی ایالت به ایالت متفاوت باشد) ولی با توجه به اینکه جهت درمان دخترتان عازم هستید و از طرفی به خاطر تحریم بانکهای ایران جابه جایی پول از ایران آسان نیست به همراه داشتن مبالغ بالا برای شهروندان ایرانی عادی است و چنانچه در فرودگاه مشکوک شدند و خواستند توضیح دهید با توجه به موارد ذکر شده قابل توجیه خواهد بود.
معمولا کسانی که پس از دریافت پناهندگی وارد ایران میشوند از طرف رژیم به مشکلی نمیخورند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

tanhatarin

پست توسط tanhatarin » شنبه 30 دی 1391, 9:28 am

آقای چاوشی عزیز
از پاسخ شما سپاس گزارم.
پس از ورود حتما با شما در تماس خواهم بود.

jake

پست توسط jake » شنبه 30 دی 1391, 5:57 pm

وقتی وارد ایالات متحده میشید کاری با شما ندارند که چقدر همراه خودتون پول دارید اما در هواپیما فرم ابی رنگی به شما خواهند داد که در اون باید بنویسید چقدر همراه دارید. و هیچ محدودیتی هم نداره
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 30 دی 1391, 9:52 pm

درود،
پس از دریافت پناهندگی این حق را خواهید داشت که همسر و فرزندان زیر ١٨ سال خود را دعوت کنید تا در پیش شما زندگی کنند.
گرویدن به دین مسیحیت به طور کلی میتواند کس مناسبی باشد اما باید همراه با جزئیات کافی و همچنین مستندات قانع کننده باشد. تنها بیان اینکه به مسیحیت گرویده اید جهت درخواست پناهندگی کافی نیست بلکه باید بتوانید نشان دهید گرویدن شما به این دین مورد توجه رژیم قرار گرفته و بدین خاطر تحت تعقیب هستید. در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mohammadi

پناهندگی در امریکا

پست توسط mohammadi » یک شنبه 1 بهمن 1391, 7:59 pm

سلام من یه پسر 17 ساله هستم و هنوز مشمول سربازی نشده ام و پاسپورت دارم. من برا پناهندگی کانادا یا امریکا اقدام کنم به نظر شما کار خوبیه؟به نظر شما چه کیسی رو انتخاب کنم؟به نظرتون شانس قبولی من چون زیر 18 سال هستم بیشتره یا کمتر لطفا کمکم کنید.

FindCountry

پست توسط FindCountry » یک شنبه 25 فروردین 1392, 6:41 pm

امکان گرفتن ویزا برای یک خانواده از امریکا هست؟ یا فرد باید به تنهایی بره و بعدش تقاضای پناهندگی بده و بعداز مثبت شدن تقاضا، باید درخواست پیوستن خانواده اش رو بده؟

Golshifte

پست توسط Golshifte » جمعه 30 فروردین 1392, 10:56 am

david II نوشته شده:
Golshifte نوشته شده:سلام ببخشید یه سوالی دارم من میخوام برای پناهندگی آمریکا اقدام کنم اگر جواب درخواست پناهندگی من توی همه مراحل منفی بود و جواب منفی آخرین جواب من بود و درخواستم رد شد من باید چیکار کنم؟ چه راه حلی دارم؟
سوال دیگه اینکه با توجه به قیمت دلار در ایران آیا قیمت کار شما هم بالا رفته؟
ما 3 نفریم میریم امریکا یه وکیل خوبم داریم ما خودمون پناهنده میشیم شما رم پناهنده میکنیم کیس خوبی داریم

سلام شما کی میرین؟ الان ایرانین؟ کیس شما سیاسیه؟

amirak

پست توسط amirak » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 4:52 am

ضمن عرض سلام به همه گی دوستان گرامی
و تشکر از اقای چاووشی برای همراهی شون و کمک به من
من با کمک اقای چاووشی عزیز ۵ ماه پیش به امریکا اومدم و به هرکسی که میخواد با ایشون کار کنه میخوام بگم خیالتون ۱۰۰ در ۱۰۰ راحت باشه
ایشون فرد قابل اعتمادی هستن و پیشنهاد ایشون به من کانادا بود که من متأسفانه قبول نکردم اما من از شما میخوام تجربیات و پیشنهادات من رو قبول کنید چون من دارم اینجا زندگی میکنم
و دوست ندارم هموطنم دچار مشکل بشه

اما رفقا من اینجا میخوام براتون از شرایط پناهندگی امریکا بنویسم
ببینید دوستان وضعیت پناهندگی اینجا بسیار بسیار ناگوار هست و من به جرأت میتونم بگم که امریکا اصلن دیگه کشور پناهنده پذیری به حساب نمیاد و کلن ازش یک اسم خیلی فریبنده باقی مونده
اما به کسانی که مثل خود من مصمم هستن تا به امریکا بیان میخوام بگم
خواهشن خواهشن اگر پول دار نیستید و کسی رو اینجا ندارید کلن اینجارو فراموش کنید
اینجا روند رسیدگی بسیار کند پیش میره و اصلن براشون مهم نیست که شما کجا هستید و چکار میکنید
اگر کیس تون هم قبول بشه یک کمک خیلی جزیی در مدت ۶ یا ۷ ماه به مقدار ناچیز۳۰۰ دلار پول و یک کارت غذا بهتون میشه که با این وضع اصلن تا سر خیابون هم نمیتونید برید

من به شما عزیزان کانادا و کشورهای اسکاندیناوی رو پیشنهاد میدم
گول اسم امریکا رو نخورید
همین چند وقت پیش ۲ پناهنده ایرانی یکی در تگزاس جلوی دانشگاه به ضرب گلوله و دیگری به خاطر شرایط سخت زندگی و کار سخت و عدم رسیدگی و جراحاتی که ناشی از تظاهرات خیابانی بود از بین رفتند

حالا که ریسک کردید کشورهای پناهنده پذیر و سوسیالیستی رو دو دستی بچسبید
آخرین ويرايش توسط 4 on amirak, ويرايش شده در 0.

amirak

پست توسط amirak » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 5:09 am

ضمنن یک اخطار جدی هم به کسانی که میخوان از مرز مکزیک و غیر قانونی وارد بشن دارم

۳ ماه پیش باراک اوباما قوانین سختی رو برای مرزهای مشترک بین مکزیک و امریکا وضع کرد و این هم برای حضور فعال ایران در کشورهای لاتین هست

خب شما حالا تصور کنید که خدای ناکرده لب مرز گرفتار بشید شک نکنید که حسابتون با کرام الکاتبین هست یک ایرانی بعد از سخت تر شدن قوانین هنگام قاچاقی وارد شدن
دستگیر میشه خودتون فکر کنید چه اتفاق ناگواری براش میوفته

amirak

پست توسط amirak » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 6:28 pm

دوستان اگر کسی درمورد پناهندگی در امریکا هم سؤال داره من در خدمتم و هر چقدر بتونم راهنمایی تون میکنم

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 10:32 pm

amirak نوشته شده:ضمن عرض سلام به همه گی دوستان گرامی
و تشکر از اقای چاووشی برای همراهی شون و کمک به من
من با کمک اقای چاووشی عزیز ۵ ماه پیش به امریکا اومدم و به هرکسی که میخواد با ایشون کار کنه میخوام بگم خیالتون ۱۰۰ در ۱۰۰ راحت باشه
ایشون فرد قابل اعتمادی هستن و پیشنهاد ایشون به من کانادا بود که من متأسفانه قبول نکردم اما من از شما میخوام تجربیات و پیشنهادات من رو قبول کنید چون من دارم اینجا زندگی میکنم
و دوست ندارم هموطنم دچار مشکل بشه

اما رفقا من اینجا میخوام براتون از شرایط پناهندگی امریکا بنویسم
ببینید دوستان وضعیت پناهندگی اینجا بسیار بسیار ناگوار هست و من به جرأت میتونم بگم که امریکا اصلن دیگه کشور پناهنده پذیری به حساب نمیاد و کلن ازش یک اسم خیلی فریبنده باقی مونده
اما به کسانی که مثل خود من مصمم هستن تا به امریکا بیان میخوام بگم
خواهشن خواهشن اگر پول دار نیستید و کسی رو اینجا ندارید کلن اینجارو فراموش کنید
اینجا روند رسیدگی بسیار کند پیش میره و اصلن براشون مهم نیست که شما کجا هستید و چکار میکنید
اگر کیس تون هم قبول بشه یک کمک خیلی جزیی در مدت ۶ یا ۷ ماه به مقدار ناچیز۳۰۰ دلار پول و یک کارت غذا بهتون میشه که با این وضع اصلن تا سر خیابون هم نمیتونید برید

من به شما عزیزان کانادا و کشورهای اسکاندیناوی رو پیشنهاد میدم
گول اسم امریکا رو نخورید
همین چند وقت پیش ۲ پناهنده ایرانی یکی در تگزاس جلوی دانشگاه به ضرب گلوله و دیگری به خاطر شرایط سخت زندگی و کار سخت و عدم رسیدگی و جراحاتی که ناشی از تظاهرات خیابانی بود از بین رفتند

حالا که ریسک کردید کشورهای پناهنده پذیر و سوسیالیستی رو دو دستی بچسبید
میشه بگی تا الان تو کدوم گوری بودی ؟؟
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

amirak

پست توسط amirak » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 1:31 am

من اومدم میگم اینجام سؤالی دارید جواب بدم کسشر میگید ؟

اصلن راه اومدن به امریکا گردن خودتون دارم میگم
من حرفم حرف دیگه ای هست

یه کاری کردی اگه به کسی که واقعن هم احتیاج داشت راهنمایی نکنم

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 7:47 am

امیرک اول برای چاووشی تبلیغ می کنی بعد هم حرفتو پس می گیری خوب از اول میمردی از و ضعیت پناهجویی در امریکا حرف بزنی ثابت کردی از مخ تعطیلی :lol:

arashtn1

پست توسط arashtn1 » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 9:48 am

بچه ها من از طرف اقای چاووشی ویزامو گرفتم

ای لاویو چاووشیییییییییییی
آخرین ويرايش توسط 1 on arashtn1, ويرايش شده در 0.

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 10:50 am

arashtn1 نوشته شده:بچه ها من از طرف اقای چاووشی ویزاشو گرفتم

ای لاویو . . چاووشیییییییییییی
میگم ارش
:D حالا مگه کسی خواست بره امریکا داغ کردن اینا؟،؟!
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

arashtn1

پست توسط arashtn1 » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 4:19 pm

mohamad zab نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده: بچه ها من از طرف اقای چاووشی ویزامو گرفتم

ای لاویو . . چاووشیییییییییییی
میگم ارش
:D حالا مگه کسی خواست بره امریکا داغ کردن اینا؟،؟!
نه داداش بعد چند سال تازه یکی فهمیده ویزا گرفته چاووشی براش

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 84 مهمان