کانادا از ازمیر

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
escapedfoot

کانادا از ازمیر

پست توسط escapedfoot » دو شنبه 29 مهر 1392, 2:02 pm

سلام
یه قاچاقبر پیدا کردم از ازمیر میبره به کانادا، گفته که ویزای توریستی و پاس ترکیه می گیرم واست و مسیر پرواز از ازمیر به فرانکفورت و از فرانکفورت به تورونتو
پولم گفته وقتی رسیدی کانادا یکی میاد ازت میگیره، بنظرتون شرایطیش خوبه؟ می ترسم ویزا لیبل بده، فرانکفورتم که همه میدونید بدترین فرودگاه دنیاست اونجا گیر نیوفتم، بنظرتون چکار کنم ؟

shahab1360

Re: کانادا از ازمیر

پست توسط shahab1360 » دو شنبه 29 مهر 1392, 5:43 pm

میشه شمارشو بمنم بدی
wwwshahab2009@gmail.com

ben10

پست توسط ben10 » سه شنبه 30 مهر 1392, 11:26 am

escapedfoot نوشته شده:سلام
یه قاچاقبر پیدا کردم از ازمیر میبره به کانادا، گفته که ویزای توریستی و پاس ترکیه می گیرم واست و مسیر پرواز از ازمیر به فرانکفورت و از فرانکفورت به تورونتو
پولم گفته وقتی رسیدی کانادا یکی میاد ازت میگیره، بنظرتون شرایطیش خوبه؟ می ترسم ویزا لیبل بده، فرانکفورتم که همه میدونید بدترین فرودگاه دنیاست اونجا گیر نیوفتم، بنظرتون چکار کنم ؟
پاس ترک میگیره تو فرودگاه ازت مثل فرودگاه ایران که سوال می کنند به ترکی سوال می کنند یا یک تیکه به شوخی میندازند چه جوری میخوای جوابشونو به همون زبون و لهجه خودشون بدی دو سوت لو میری از ترکیه رد شدن میدونی چه مکافاتی داره

escapedfoot

پست توسط escapedfoot » سه شنبه 30 مهر 1392, 12:54 pm

همین سوالو امروز ازش پرسیدم میگه مشکلی نداره خیلیا رو اینطوری رد کردم تو که نفر اول نیستی !
حالا اگه مثلا خودم بخوام از جای دیگه برم مثلا از دبی که پرواز مستقیم داره تا مونترال بازم مشکلی هست؟

Pareshi7

پست توسط Pareshi7 » سه شنبه 30 مهر 1392, 6:57 pm

برادر عزیز طرف بهت گفته همه پولو رسیدی بده اونوقت شما میترسی؟؟؟ خیلی جالبه موقعی که من میخواستم بیام هرکسی رو پیدا میکردم همه پولو اولش میخواست اگه بحث پول نباشه با کله باید بری. ته تهش اگه گیرم بکنی بازم یه دفه دیگه سعی میکنی چیزی رو از دست نمیدی.

God.Father.

پست توسط God.Father. » چهار شنبه 1 آبان 1392, 4:34 pm

پول رو تو صرافی گفته بخوابون؟؟ چگونگی تحویل پول رو ازش کامل بپرس.
از ترکیه با پاس ترکی فک نمیکنم به این راحتی ها باشه!
Just Afg

escapedfoot

پست توسط escapedfoot » چهار شنبه 1 آبان 1392, 5:45 pm

God.Father. نوشته شده:
پول رو تو صرافی گفته بخوابون؟؟ چگونگی تحویل پول رو ازش کامل بپرس.
از ترکیه با پاس ترکی فک نمیکنم به این راحتی ها باشه!
نه تو صرافی نمی خوابونه گفته وقتی رسیدی تورنتو یکی میاد میگیره ازت، چیزی در مورد صرافی نگفت، اگه پاس ترک بگیره 100% تو فرودگاه می فهمن چون یک کلمه ترکی بلد نیستم

abshar

پست توسط abshar » دو شنبه 20 آبان 1392, 9:51 pm

سلام اینی که میگی از ازمیر به کانادا میبره مطمئنه؟پول چقدر میخواد؟ایرانیه؟
اگه قانع بشم پایه رفتنم؛ استانبولیمم عین خود ترکیه اییاست بیا باهم بریم اگه خواستی.

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » چهار شنبه 22 آبان 1392, 12:53 pm

Pareshi7 نوشته شده:
برادر عزیز طرف بهت گفته همه پولو رسیدی بده اونوقت شما میترسی؟؟؟ خیلی جالبه موقعی که من میخواستم بیام هرکسی رو پیدا میکردم همه پولو اولش میخواست اگه بحث پول نباشه با کله باید بری. ته تهش اگه گیرم بکنی بازم یه دفه دیگه سعی میکنی چیزی رو از دست نمیدی.
چی چی میگی واسه خودت، اگه گیر کنی یه دفعه دیگه میری؟؟ :? اگه گیر بیفته که با پاس ترکیه 100 درصد گیر میفته باید بره زندان. زندانای ترکیه هم جز بدترین زندانای دنیاست. الکی از روی معده حرف نزن !!!
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 26 تیر 1393, 1:51 am

escapedfoot نوشته شده:همین سوالو امروز ازش پرسیدم میگه مشکلی نداره خیلیا رو اینطوری رد کردم تو که نفر اول نیستی !
حالا اگه مثلا خودم بخوام از جای دیگه برم مثلا از دبی که پرواز مستقیم داره تا مونترال بازم مشکلی هست؟
طرف میگه یک کلمه ترکی بلد نیست انوقت میخواد با پاس ترکی از فرودگاه ترکیه بپره
خوب بقیه را با این حرفها سر کار میزاری
بقیه چقدر ساده بودن فکر کردن این اقا جدی گفته!
:D
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » شنبه 28 تیر 1393, 9:17 am

چقدر گفته ارت میگیره ؟؟ اگه گفته پولش بعد رسیدن ازت میگیره باز جای امیدی هستش . میتونی تو فرودگاه اگه ازت سوالی پرسیدن خودتو بزنی به کر لال بودن یا بیای از دبی گرجستان بری کانادا که خطرش کمتره

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 28 تیر 1393, 10:24 am

amirzarghan نوشته شده:چقدر گفته ارت میگیره ؟؟ اگه گفته پولش بعد رسیدن ازت میگیره باز جای امیدی هستش . میتونی تو فرودگاه اگه ازت سوالی پرسیدن خودتو بزنی به کر لال بودن یا بیای از دبی گرجستان بری کانادا که خطرش کمتره
به همین سادگی خودش بزنه کر و لالی یک چیزی میگیا :D
خوب با پاسپورت ترکی باید بتونه خارج بشه که بتونه وارد دبی یا جای دیگه بشه :D
راه نداره این اقا هم که این چیز ها رانوشته برای سر کار گذاشتن بچه های فروم بوده جدی نگیرید
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

armin494

salam,age mishe shomarasho be manam bedid,manam mikham be ca

پست توسط armin494 » جمعه 3 مرداد 1393, 4:58 pm

shahab1360 نوشته شده:میشه شمارشو بمنم بدی
wwwshahab2009@gmail.com

armin494

salam,age mishe shomarasho be manam bedid,manam mikham be ca

پست توسط armin494 » جمعه 3 مرداد 1393, 5:00 pm

shahab1360 نوشته شده:میشه شمارشو بمنم بدی
wwwshahab2009@gmail.com
salam,age mishe shomarasho be manam bedid,manam mikham be canada beram age kasi hast mitonam bahash hamrah besham... armin_rayaneh@yahoo.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان