کیس برای پناهندگی در آمریکا

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
arsalann

کیس برای پناهندگی در آمریکا

پست توسط arsalann » سه شنبه 8 بهمن 1392, 2:47 pm

ببخشید یک سوال داشتم
برای کسی که قانونی وارد خاک آمریکا میشود اگر بخواهد تقازای پناهندگی دهد چه کیسی موفق تر است؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: کیس برای پناهندگی در آمریکا

پست توسط iranian » سه شنبه 17 تیر 1393, 1:02 am

arsalann نوشته شده:ببخشید یک سوال داشتم
برای کسی که قانونی وارد خاک آمریکا میشود اگر بخواهد تقازای پناهندگی دهد چه کیسی موفق تر است؟
تو با این سوالت نشون دادی که اصلا نیازی به کیس نداری
همین که خودتو معرفی کنی پناهندگی انسانی بهت میدن منتها تو تیمارستان :lol:
(ایدی دیگه رضارنجبران arsalann )
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

alimtmd

پست توسط alimtmd » شنبه 14 فروردین 1395, 2:53 pm

با سلام خدمت شما دوستان
یک سؤال از حضورتون داشتم...ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنمایی بفرمایین.
یکی از دوستانم بطور قانونی و با ویزای تحصیلی از ایران خارج شده و به اتریش رفته و در اونجا درخواست پناهندگی و کیس مسیحیت داده و مدتی از معرفیِ خودش میگذره و منتظر موعدِ اینترویوش هست و کارت سفید داره...با این شرایط اگه ایشون به نحوی خودشو به آمریکا برسونه ، آیا امکانِ درخواستِ پناهندگی (کیس مسیحیت) و شانس توفیق برای پناهنده شدن در آمریکا رو خواهد داشت؟ شرایط چنین فردی بعد از ورود به خاک آمریکا و درخواست پناهندگی به چه صورت خواهد بود؟

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » یک شنبه 15 فروردین 1395, 1:30 pm

alimtmd نوشته شده:با سلام خدمت شما دوستان
یک سؤال از حضورتون داشتم...ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنمایی بفرمایین.
یکی از دوستانم بطور قانونی و با ویزای تحصیلی از ایران خارج شده و به اتریش رفته و در اونجا درخواست پناهندگی و کیس مسیحیت داده و مدتی از معرفیِ خودش میگذره و منتظر موعدِ اینترویوش هست و کارت سفید داره...با این شرایط اگه ایشون به نحوی خودشو به آمریکا برسونه ، آیا امکانِ درخواستِ پناهندگی (کیس مسیحیت) و شانس توفیق برای پناهنده شدن در آمریکا رو خواهد داشت؟ شرایط چنین فردی بعد از ورود به خاک آمریکا و درخواست پناهندگی به چه صورت خواهد بود؟

Ch karie
Un k ta unja rfte monTazer Interview bashe baad tasmim qatii bgire

Arsenerfaghi

پست توسط Arsenerfaghi » چهار شنبه 18 فروردین 1395, 3:25 am

با سلام خدمت ادمین عزیر و دوستان
من با ویزای تحصیلی وارد آمریکا شدم العان حدود 7 ماه هستش و در حال تحصیل هستم ولی میخوام درخواست پناهندگی بدم با عنوان تغییر مذهب ، العان حدود 3 ماه هستش که کلیسا میرم و همچنین هفته ای دوبار جلسات مطالعه انجیل با اهالی کلیسا و مبلغین مذهبی ، میخواستم بدونم که برای پناهندگی چه کاری باید بکنم .ممنون میشم واقعا اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه هر چند مختصر .
ارادتمند همگی
آرسن :)

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » چهار شنبه 18 فروردین 1395, 9:33 am

Arsenerfaghi نوشته شده:با سلام خدمت ادمین عزیر و دوستان
من با ویزای تحصیلی وارد آمریکا شدم العان حدود 7 ماه هستش و در حال تحصیل هستم ولی میخوام درخواست پناهندگی بدم با عنوان تغییر مذهب ، العان حدود 3 ماه هستش که کلیسا میرم و همچنین هفته ای دوبار جلسات مطالعه انجیل با اهالی کلیسا و مبلغین مذهبی ، میخواستم بدونم که برای پناهندگی چه کاری باید بکنم .ممنون میشم واقعا اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه هر چند مختصر .
ارادتمند همگی

سلام دوست عزیز
تنها مسیحی بودن کافی نیست
باید ثابت کنید که جونتون در کشور خودتون در خطره.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 22 اردیبهشت 1395, 7:21 pm

Arsenerfaghi نوشته شده:با سلام خدمت ادمین عزیر و دوستان
ارادتمند همگی
درود بر شما!
همانگونه که دوستمان hesamtmj توضیح دادند تنها تغییر مذهب جهت دریافت پناهندگی کافی نیست. بایستی نشان دهید تغییر دین شما در ایران مورد توجه قرار گرفته و بدین خاطر برگشت شما به ایران با خطرات جدی مواجه است. در تهیه کیس خود چند نکته را مدنظر داشته باشید. یکی اینکه بتوانید نشان دهید تغییر دین شما صرفا جهت دریافت پناهندگی نبوده است و علاقه شما به دین جدید قلبی است و همچنین آگاهانه و با تحقیق و مطالعه تغییر دین داده اید. دیگر اینکه تغییر دین شما در ایران مورد توجه رژیم قرار گرفته است و باخبر شده اید که بازگشت شما به ایران خطرناک خواهد بود. همچنین بهتر است تلاش کنید که نشان دهید در جهت تبلیغ دین جدید بسیار کوشا هستید و با عشق و الاغ دین جدید خود را تبلیغ میکنید. تبلیغ دین جدید در اینترنت میتواند بسیار کمک کننده باشد بخصوص که تبلیغ در اینترنت میتواند این موضوع را توجیه کند که رژیم ایران با توجه به تبلیغات اینترنتی شما متوجه مواضع جدید دینی شما شده اند و بدنبال شما هستند.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه یا تقویت کیس خود میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Brian

پست توسط Brian » پنج شنبه 8 آذر 1397, 9:38 am

سلام. ممنون میشم در صورتیکه کیس و راه حلی برای پناهندگی به آمریکا سراغ دارین روی آیدی اینستاگرام من پیغام دایرکت بزارین. آیدی اینستاگرام https://www.instagram.com/Movie.2085

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان