حمایت از کسانی که کسی در آمریکا ندارن.

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نماد کاربر
تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2014, 15:12

حمایت از کسانی که کسی در آمریکا ندارن.

پستتوسط webcamsx » 20 فبريه 2014, 14:28

من با تحقیق هایی که کردم متوجه شدم خیلی از افراد که یکیش هم خود من هستم نگرانی های زیادی در ماه های اول ورود به آمریکا داریم. یکی از بزرگترین این نگرانی ها پیدا کردن امکانات اولیه برای ماندن هست. مثل مکان ماندن و خواب، پیدا کردن فروشگاه خرید خوراکی و...
هدف این تاپیک پیدا کردن شخصی هست که بتونه این مکان رو تهیه کنه. ما نمیگیم که میخواهیم آن شخص به خاطر این کار سود نبره. مطمئنم هیچ کس هم اینجا دلش نمیخواد اون شخص به خاطر کار بزرگی که انجام میده سود نبره. بلکه میخواهیم سود معقولانه ای از این کار ببره.
من دوست ندارم مانع کسب کسی بشم ولی این روزها متوجه یک کانال ماهواره ای شدم که فکر میکنم خیلی ها اینجا میشناسن. من نام نمیبرم ولی آیا اون شخص سودی که از اشخاص میگیره به خاطر پر کردن یک فرم سود معقولانه ای هست؟
باور کنید من وقتی حساب میکردم هر نفری که با اون شخص قرارداد میبست راحت 5 میلیون سود اون شخص میشد. واقعا برای پر کردن یک فرم 5 میلیون تومان سود معقولانه ای هست؟

همین شخص میگه اگه با ما قرارداد ببندید اون سه ماه اول که برای پناهنده ها امکانات میده از قبیل مکان و خوراک و ... برای هر ماه 5 میلیون تومان میگیره که برای سه ماه میشه 15 میلیون.
من مطمئنم اصلا این ارقام کاملا غیر معقولانه و نا منصفانه هست نه تنها برای کسانی که مشکل مالی دارند بلکه حتی اونایی که صدها میلیون براشون پولی حساب نمیشه.

من وقتی برسم آمریکا شاید با آقای چاوشی صحبت کنم و این مساله رو خودم در دست بگیرم که کسی که میاد آمریکا و کسی رو نداره حمایت کنم. با سود معقولانه نه با سودهای غیر معقول.
ولی فعلا که خودم درگیر این مساله شدم. ما ممنون میشیم اگر کسی پیدا بشه و نمیگیم سه ماه. فقط بتونه دو هفته حامی باشه که حداقل با محیط اونجا آشنا بشیم کفایت میکنه.
به کوری چشم ایرانی های احمقی که مرگ بر آمریکا شده ورد زبونشون:
پرچم آمریکا همیشه بالاست... درود بر سرزمین آزادی...

سایت دیگربان: در نقد و بررسی محافظه کاران. سایتی برای آگاهی بخشی.
www.digarban.com

نماد کاربر
تاريخ عضويت: 20 دسامبر 2013, 04:02

Re: حمایت از کسانی که کسی در آمریکا ندارن.

پستتوسط iranian » 22 فبريه 2014, 00:30

کانال ماهواره ای منظورت همون رامین دلاوری هست؟ اون که کلاهبرداره ، چند تا وبلاگ هم تو اینترنت هست نوشته کلاهبرداری میکنه
به نظرم این نگرانی ها بیخود هست کسی که واقعا دنبال پناهندگی هست نباید نگران این چیزا باشه فوقش روزای اول تو خیابونا بخوابی و سختی بکشی اما نتیجه میده
البته اگر کسی پیدا بشه تو امریکا که بتونه ساپورت کنه خوبه اما مهم وارد شدن به کشور مقصده بقیه زیاد مهم نیست
فقط کیس مهمه که بتونی زود جواب بگیری
کسی هم دنبال دردسر نمیگرده تو امریکا طرف اقوام نزدیکشو چند روز هم نمیتونه قبول کنه ... چه برسه به غریبه

حالا شما میخوای قاچاقی بری ایا قاچاقبر مطمن سراغ داری؟
وقتی حرف راست می زنید

فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند

که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است . . .

xiranianx@gmail.com
تصوير

نماد کاربر

پستتوسط webcamsx » 23 فبريه 2014, 21:49

نه دوست عزیز به هیچ وجه قاچاقی نمیشه به آمریکا رفت و کسی که میخواد قاچاقی بره مخش تعطیله. منظورم این نیست که نشه رفت ولی قاچاقی امکان نداره وارد قاره آمریکا شد. حالا این کشور میخواد آمریکا باشه یا برزیل یا آرژانتین. شاید بشه با ویزا به برزیل یا مکزیک رفت و از اونجا قاچاقی وارد آمریکا شد ولی کسی که بخواد همچین کاری بکنه باید به عقلش شک کرد.
دلیل اینکه نمیشه قاچاقی رفت وجود اقیانوسی به نام اقیانوس اطلس هست که حتی ناوهای جنگی هم دلهره دارن در این دریا تردد کنن چه برسه به کسی که میخواد قاچاقی از این دریا عبور کنه.
طبق تحقیقات و نتایج کم هزینه ترین روش فقط همون روش دلاوری امکان پذیره که این حرف من نه در تایید این آقاست که طی تحقیقات و تجربه که از اینترنت و وکلای آمریکایی و ... کسب کردم بهترین روش برای کسی که پاسپورت داره اینه که توریستی بری و اعلام پناهندگی کنی.

من یه مستند میدیدم که تاپیکشو میزنم که احتمالا میشه با اون روش بدون پاسپورت و حتی بدون سربازی به آمریکا قاچاقی رفت و پناهنده شد.

یه مستند دیگه میدیدم که آینده برزیل خیلی آینده روشن و درخشانی هست. بهترین فرصت جام جهانیه که کسی بتونه وارد برزیل بشه و موندنی بشه. برای اینکه پی به این گفته ببرید کافیه یک جستجو درباره رشد اقتصادی برزیل تو همین چند سال اخیر بزنید. به شدت ارزش پولشون بالا رفته و دارن بیکاری رو ریشه کن میکنن. آمریکا هم ازش حمایت میکنه به خاطر اینکه مردم برزیل به آمریکا سرازیر نشن.
به نظرم یه نفر بلیطشو پیدا کنه و بره برزیل هیچوقت پشیمون نمیشه. همه ما برزیل رو به عنوان کشور فقیر میشناسیم. در حالی که همین دو سه سال نشون داد که دارن به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل میشن.

www.digarban.com

نماد کاربر

پستتوسط iranian » 23 فبريه 2014, 22:02

webcamsx نوشته است:نه دوست عزیز به هیچ وجه قاچاقی نمیشه به آمریکا رفت و کسی که میخواد قاچاقی بره مخش تعطیله. منظورم این نیست که نشه رفت ولی قاچاقی امکان نداره وارد قاره آمریکا شد. حالا این کشور میخواد آمریکا باشه یا برزیل یا آرژانتین. شاید بشه با ویزا به برزیل یا مکزیک رفت و از اونجا قاچاقی وارد آمریکا شد ولی کسی که بخواد همچین کاری بکنه باید به عقلش شک کرد.
دلیل اینکه نمیشه قاچاقی رفت وجود اقیانوسی به نام اقیانوس اطلس هست که حتی ناوهای جنگی هم دلهره دارن در این دریا تردد کنن چه برسه به کسی که میخواد قاچاقی از این دریا عبور کنه.
طبق تحقیقات و نتایج کم هزینه ترین روش فقط همون روش دلاوری امکان پذیره که این حرف من نه در تایید این آقاست که طی تحقیقات و تجربه که از اینترنت و وکلای آمریکایی و ... کسب کردم بهترین روش برای کسی که پاسپورت داره اینه که توریستی بری و اعلام پناهندگی کنی.

من یه مستند میدیدم که تاپیکشو میزنم که احتمالا میشه با اون روش بدون پاسپورت و حتی بدون سربازی به آمریکا قاچاقی رفت و پناهنده شد.

یه مستند دیگه میدیدم که آینده برزیل خیلی آینده روشن و درخشانی هست. بهترین فرصت جام جهانیه که کسی بتونه وارد برزیل بشه و موندنی بشه. برای اینکه پی به این گفته ببرید کافیه یک جستجو درباره رشد اقتصادی برزیل تو همین چند سال اخیر بزنید. به شدت ارزش پولشون بالا رفته و دارن بیکاری رو ریشه کن میکنن. آمریکا هم ازش حمایت میکنه به خاطر اینکه مردم برزیل به آمریکا سرازیر نشن.
به نظرم یه نفر بلیطشو پیدا کنه و بره برزیل هیچوقت پشیمون نمیشه. همه ما برزیل رو به عنوان کشور فقیر میشناسیم. در حالی که همین دو سه سال نشون داد که دارن به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل میشن.

ادم بی کله زیاد هست
والا من با دلاوری کار نکردم ولی چندتا وبلاگ دیدم که ازش بد نوشتن ، شما از طریق تیم دلاوری تونستی ویزا بگیری یا هنوز در مرحله دریافت ویزا هستی ؟
در مورد برزیل نمیدونم یعنی سفارت برزیل به خواطر جام جهانی ویزا رو به راحتی میده ؟
برزیل هم کشور خوبیه ولی تا امریکا و کانادا هست کی میره برزیل برای پناهندگی
در مورد این مطلب بیشتری بزار دوست من برام جالبه
وقتی حرف راست می زنید

xiranianx@gmail.com
تصوير

نماد کاربر

پستتوسط webcamsx » 23 فبريه 2014, 22:53

آدم بی کله به آمریکا نمیرسه بلکه در راه کشته میشه. قاچاق رفتن به آمریکا به صورت زمینی و دربایی شجاعت نیست حماقته.
نخیر دوست عزیز من هیچ ارتباطی باهاش ندارم و نسبت به کارش به شدت ناراحت هستم که چجوری در حق ملت بی انصافی میکنه.
حتی اگه کلاه بردار نباشه و این کار رو انجام بده گرفتن 6 میلیون برای پر کردن یک فرم عین بی انصافی است. چون همه کارها رو از ابتدا تا انتها خود فرد میکنه. ایشون 6 میلیون میگیره که یه فرم پر کنه. فرم گرفتن وقت از سفارت رو! و اینکه سفارت ویزا بده یا نده دست ایشون نیست و در بعضی سایتها میخوندم اونایی که توسط ایشون رفتن و نتونستن ویزا بگیرن پولشونو نتونستن پس بگیرن.
فعلا برای ویزای آمریکا اقدام نکردم و خودم مستقل برای ویزای آمریکا اقدام خواهم کرد ولی فعلا فقط به خاطر جواب لاتاری دست نگه داشتم که تا 2 ماه دیگه جوابش بیاد. قبول بشم که هیچ. نشم توریستی اقدام میکنم.
منم در مورد برزیل تحقیقاتم کمه و این پیشنهاد رو به اونایی میدم که بخوان از فرصت جام جهانی استفاده کنن. چون مطمئنم براحتی میشه ویزاشو گرفت. وگرنه به همه پیشنهاد اولم آمریکاست.

اون مستند هم در مورد یک فیلم ساز بود که تو ایران تحت تعقیب قرار گرفته بود و به همین دلیل قاچاقی به دبی رفته بود. اونجا به پلیس گفته بود و چون مدارک نداشت بهش گفته بودن دو هفته وقت داری دبی رو ترک کنی. اونم پاس جعلی درست کرده بود و به آمریکا پرواز کرده بود و پناهنده شده بود. همه این ماجراها رو هم فیلم گرفته بود. ولی دیگه نشون نداد پاس جعلی رو از کجا آورده بود. یا چجوری ویزای آمریکا رو گرفته بود. فقط فیلم از قایقی که به دبی میبرد و دریا گرفته بود و یه فیلم از داخل هواپیما وقتی که پرواز میکرد. همین! همینجا گفتم پس تاپیک نمیزنم.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط webcamsx در 23 فبريه 2014, 22:57 .

www.digarban.com

تاريخ عضويت: 28 اکتبر 2013, 20:42

پستتوسط peyman9720 » 23 فبريه 2014, 22:55

اقا چرا بحث!کسانی مه در امریکا تا موقع گرفتن جواب اواره هستن میتونن با هم از طریق همین سایت تماس برقرار کنن و با هم یه خونه رو اجاره و کار جور کنن

نماد کاربر
تاريخ عضويت: 29 سپتامبر 2013, 02:53

پستتوسط amiraaaaaa » 23 فبريه 2014, 23:03

سلام
دوست عزیز شما چه جوری می خواین اقدام کنین برای ویزای توریستی آمریکا.آیا بدون دعوتنامه هم میشه برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کرد؟
ممنون

نماد کاربر

پستتوسط webcamsx » 23 فبريه 2014, 23:23

peyman9720 نوشته است:اقا چرا بحث!کسانی مه در امریکا تا موقع گرفتن جواب اواره هستن میتونن با هم از طریق همین سایت تماس برقرار کنن و با هم یه خونه رو اجاره و کار جور کنن

دوستانی تو همین انجمن بودن که بهشون رو انداختم و حتی بهش گفتم هر هزینه ای داشته باشم خودم میدم. فقط ازش خواستم چند روزی رو به عنوان مهمان من رو تحمل کنه. ولی نمیدونم چه اتفاقی واسشون میفته که از خود بی خود میشن و به قولی جوگیر.
به هر حال مهم نیست. این نیز بگذرد. امیدوارم یک روزی بتونم تکیه گاه پرنده های پناهنده باشم. آمریکا کشوریه که پرتنوع ترین قوم ها رو در خودش جای داده و سهم ایران در این تنوع خیلی خیلی ناچیزه که نخواهیم به کسانی که در ایران نمیتونن بمونن کمک نکنیم.

www.digarban.com

نماد کاربر

پستتوسط webcamsx » 23 فبريه 2014, 23:47

amiraaaaaa نوشته است:سلام
دوست عزیز شما چه جوری می خواین اقدام کنین برای ویزای توریستی آمریکا.آیا بدون دعوتنامه هم میشه برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کرد؟
ممنون

بدون دعوتنامه میشه. یه سری شرایط میخواد. مثلا اگه مجرد باشی امکان داره سفارت ویزا نده. چون یه جوون مجرد تابلوئه که میخواد بره آمریکا موندنی بشه. البته خودم هم مجردم و ممکنه اصلا ویزا ندن. به هر حال سنگیه که میندازم. مثلا اگه پاسپورتت مهر سفر خارجی نخورده باشه سفارت ممکنه شک کنه که چرا یهو تصمیم گرفتی اولین سفرت رو به آمریکا بری. البته این ها همش از احتمالاته. ممکنه مجرد باشی و پاست مهر نخورده باشه و ویزا رو بگیری. ممکنه متاهل باشی و ده تا مهر خورده باشه و ویزا نگیری. سنگیه که ممکنه بگیره ممکنه نگیره.

www.digarban.com

نماد کاربر

پستتوسط iranian » 24 فبريه 2014, 00:55

webcamsx نوشته است:آدم بی کله به آمریکا نمیرسه بلکه در راه کشته میشه. قاچاق رفتن به آمریکا به صورت زمینی و دربایی شجاعت نیست حماقته.
نخیر دوست عزیز من هیچ ارتباطی باهاش ندارم و نسبت به کارش به شدت ناراحت هستم که چجوری در حق ملت بی انصافی میکنه.
حتی اگه کلاه بردار نباشه و این کار رو انجام بده گرفتن 6 میلیون برای پر کردن یک فرم عین بی انصافی است. چون همه کارها رو از ابتدا تا انتها خود فرد میکنه. ایشون 6 میلیون میگیره که یه فرم پر کنه. فرم گرفتن وقت از سفارت رو! و اینکه سفارت ویزا بده یا نده دست ایشون نیست و در بعضی سایتها میخوندم اونایی که توسط ایشون رفتن و نتونستن ویزا بگیرن پولشونو نتونستن پس بگیرن.
فعلا برای ویزای آمریکا اقدام نکردم و خودم مستقل برای ویزای آمریکا اقدام خواهم کرد ولی فعلا فقط به خاطر جواب لاتاری دست نگه داشتم که تا 2 ماه دیگه جوابش بیاد. قبول بشم که هیچ. نشم توریستی اقدام میکنم.
منم در مورد برزیل تحقیقاتم کمه و این پیشنهاد رو به اونایی میدم که بخوان از فرصت جام جهانی استفاده کنن. چون مطمئنم براحتی میشه ویزاشو گرفت. وگرنه به همه پیشنهاد اولم آمریکاست.

اون مستند هم در مورد یک فیلم ساز بود که تو ایران تحت تعقیب قرار گرفته بود و به همین دلیل قاچاقی به دبی رفته بود. اونجا به پلیس گفته بود و چون مدارک نداشت بهش گفته بودن دو هفته وقت داری دبی رو ترک کنی. اونم پاس جعلی درست کرده بود و به آمریکا پرواز کرده بود و پناهنده شده بود. همه این ماجراها رو هم فیلم گرفته بود. ولی دیگه نشون نداد پاس جعلی رو از کجا آورده بود. یا چجوری ویزای آمریکا رو گرفته بود. فقط فیلم از قایقی که به دبی میبرد و دریا گرفته بود و یه فیلم از داخل هواپیما وقتی که پرواز میکرد. همین! همینجا گفتم پس تاپیک نمیزنم.

در اینکه حماقت هست شکی نیست ول ادم احمق هم کم نیست
دقیقا منم به حرفهاش شک دارم همش جوری تبلیغات میکنه برای تحریک ادم رو جو گیر میکنه زنگ بزنه بهش :lol: مثلا همش میگه ادم داشتم با دو هزار دلار اوردمش امریکا الان داره برای خودش بهترین کار رو میکنه و از این حرفها بیشتر قصد داره بقیه را تحریک کنه باهاش کار کنن
یک قرار داد مسخره هم داره ایمیلش میکنه امضا میکنیم خوب پولمون رو بخوره چطوری تا امریکا بریم برای شکایت :lol:
رامین دلاوری به نظرم ادم شارلاتانی هست ،
قبلا تو یک شبکه دیگه یکی دو ساعت برنامه داشت اینقدر وضعش خوب شده الان شبکه 24 ساعته برای خودش زده که کم کم ماهی دویست میلیون تومن هزینه داره
این همه پولو از کجا میاره هزینه میکنه
کم نیست معلومه خیلی درامد داره از این طریق با همین پولهای مفتی که میگیره برای پر کردن یک فرم شش میلیون میگیره ، خدایش چکار میکنه شب و روز نشسته پشت یک صندلی همش حرف میزنه وبا پول های باد اورده مردم ایران اونجا بهترین زندگی را داره فکر کردین نگران مردم ایرانه یا دلش برای جوانها سوخته امده این همه تعریف میکنه از امریکا
روز به روز هم پهن تر میشه سایزش :lol:
بهترین کار همینه شخصا برای ویزا اقدام کرد تا اینکه به جیب امسال رامین دلاوری مفت خور پول ریخت

احتمالا با پاسپورت شباهتی رفته ، به هر حال قاچاقی رفتن خیلی شانسی هست
وقتی حرف راست می زنید

xiranianx@gmail.com
تصوير

تاريخ عضويت: 26 آپريل 2013, 23:04

پستتوسط rams » 25 فبريه 2014, 04:16

webcamsx نوشته است:
ممنون

بدون دعوتنامه میشه. یه سری شرایط میخواد. مثلا اگه مجرد باشی امکان داره سفارت ویزا نده. چون یه جوون مجرد تابلوئه که میخواد بره آمریکا موندنی بشه. البته خودم هم مجردم و ممکنه اصلا ویزا ندن. به هر حال سنگیه که میندازم. مثلا اگه پاسپورتت مهر سفر خارجی نخورده باشه سفارت ممکنه شک کنه که چرا یهو تصمیم گرفتی اولین سفرت رو به آمریکا بری. البته این ها همش از احتمالاته. ممکنه مجرد باشی و پاست مهر نخورده باشه و ویزا رو بگیری. ممکنه متاهل باشی و ده تا مهر خورده باشه و ویزا نگیری. سنگیه که ممکنه بگیره ممکنه نگیره.

دوست عزیزم اولا اینکه من از صداقتت ممنونم و کارت رو تحسین می‌کنم. اما در مورد ویزای‌ توریستی من تقریبا اطلاعاتم کم نیست و اگه فکر میکنی‌ می‌تونم کمکی‌ کنم خوش حال میشم. لطفا برام پیام بذار و شک نکن تا جایی‌ که از دستم بر بیاد برات انجام میدم. چون خودم هم همین قصد رو دارم و دوست دارم هر کسی‌ که آرزوش اینکار هست رو تا حدی که می‌تونم کمک کنم. فدای تو رامز

تاريخ عضويت: 02 نوامبر 2013, 17:58

پستتوسط dariush 83 » 25 فبريه 2014, 20:58

webcamsx نوشته است:
ممنون

بحث خوبی انجام شده ولی بدون ویزای شینگن توو تراول هیستوری و مجرد بودن شانس زیادی برای گرفتن ویزای ویزیتور امریکا نیست.
تصوير
قبیله یعنی یک نفر

نماد کاربر
تاريخ عضويت: 29 سپتامبر 2013, 02:53

پستتوسط amiraaaaaa » 03 مارس 2014, 16:47

البته نمیدونم شاید شانسیم باشه.آشنای یکی از دوستام رفته بود ترکیه ویزا گرفته بود.2 سال پیش.25 سالش بود.مجرد.البته تو حسابش 100 میلیون پول بود.پرینت حسابش نشون داده بود بعدم بهش ویزا دادن.البته میتونی پول بدی یه حساب بانکی برات درست کنن.

تاريخ عضويت: 26 آپريل 2013, 23:04

پستتوسط rams » 02 مه 2014, 23:36

amiraaaaaa نوشته است:البته نمیدونم شاید شانسیم باشه.آشنای یکی از دوستام رفته بود ترکیه ویزا گرفته بود.2 سال پیش.25 سالش بود.مجرد.البته تو حسابش 100 میلیون پول بود.پرینت حسابش نشون داده بود بعدم بهش ویزا دادن.البته میتونی پول بدی یه حساب بانکی برات درست کنن.

این ها همه حدس هست. چرا که قانونی نوشته نشده که شما حتما میگیرید یا نه!!! اما اینها همش تجربه ی دوستان هست!
قانونی که همیشه ثابت هست داشتن وابستگی، و تمکن مالی هست! اینها میتونه به شدت کمک کنه! بقیه همه در جلب نظر آفیسر مربوطه دخیل هست و قانونی براش نیست!

بازگشت به پناهندگی و اقامت در کانادا و امریکا

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 29 مهمان