روياي دور امريکا

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: روياي دور امريکا

پست توسط iranian » شنبه 17 خرداد 1393, 9:50 pm

ashkan-velberg نوشته شده:اخه چجوری میشه رفت
این باهاموسو اینا ک شدنی نیس ولی کوبا ی ذره عقلانی تره
ولی ی تور کوبا 20میلیون فکر کنم اب بخوره
برزیل الان هرکی رفته میتونه از اونجا راهی پیدا کنه واسه رفتن هرچند خود برزیل هم جای بدی نیست واسه ادم های اهل دل :D
ونزوئلا هم میشه رفت ، اگر زبان اسپانیولی بلد باشه ادم اونجا خلافکار زیاده میشه یکی رو پیدا کرد واسه فرستادن به امریکا اما به نظر من به هیچ وجه غیر قانونی برای امریکا نرید
فقط با ویزا
یکی که هدفش امریکاس قرار نیست همون اول برسه امریکا
یکی از دوستای من رفت اتریش بعد پنج سال مثل اب خوردن راهی پیدا کرد برای رفتن به امریکا بی دردسر و استرس با اینکه اقامت اتریش را گرفته بود
و الان هم از زندگیش لذت میبره
حالا شما بشین هی دنبال راه باش واسه امریکا به حای این همه وقت تلف کردن اگر جدی هستی برین دنبال ویزا
نشد برید دنبال ویزا اروپا
بازم نشد دنبال قاچاقی رفت به اروپا و پناهندگی تو اروپا اول باشید بعد بهتر میتونید مسیر رفتن به امریکا رو پیدا کنید
اینم نشد تو همون ترکیه برید سازمان ملل هر چقد طول بکشه بازم امیدی هست
از دست رو دست گذاشتن و با حسرت به گوگل مپ نگاه کردن که بهتره :D
فعلا خودتون از این کشور نجات بدید به نظر من اینقدر امریکا امریکا نکنید
به حرف هر کسی که یک توهم میزنه میاد اینجا گوش نکنید ، بیشتر اونهایی که امریکا رفتن اصلا روز اول به امید رسیدن به امریکا از ایران خارج نشدن شرایط جوری پیش میاد که ادم میره یک طرفی درستش هم همینه
شما نشستی تو خونه برای ما محاسبه انجام میدی اونم از رو نقشه و از روی گفته های ضد و نقیض برخی افراد :D
با این رویه مگر تو خواب برسی امریکا
من خودم یکی از طرف دارای امریکام و هیچ کجا امریکا نمیشه ولی وقتی نمیشه مستقیم رفت باید دست رو دست بزارم تا یک راه پیدا شه برای امریکا ؟ از این خواب بیاید بیرون باید برید دنبالش هر جور شده وگرنه راه رفتن به امریکا هر روز سختر میشه
از من گفتن بود
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

KHAMENEI

پست توسط KHAMENEI » یک شنبه 18 خرداد 1393, 9:17 am

فقط امریکا ........ای دل غافل چرا به جای نییورک سیتی تو این مملکت امام زمون به دنیا اومدیم......تو امپازم شدیدا

KHAMENEI

پست توسط KHAMENEI » یک شنبه 18 خرداد 1393, 9:36 am

روشهای که ما جهان سومی ها می تونیم خیلی ارزون و اقتصادی به اروپا یا امریکا سفر کنیم :cry:....اینارو که دیدم بغضم گرفت .......الان دوست دارم یه اهنگ غمگین ترکی بزارم بشینم به حال و روز خودم زار و زار گریه کنم :oops:
پیوست ها
2bcfc5de88.jpg
2bcfc5de88.jpg (55.45 کیلو بایت) مشاهده 2143 مرتبه
e3fc2d331a.jpg
e3fc2d331a.jpg (43.85 کیلو بایت) مشاهده 2143 مرتبه
5df4ed717a.jpg
5df4ed717a.jpg (57.25 کیلو بایت) مشاهده 2143 مرتبه
507569f3b9.jpg
507569f3b9.jpg (57.02 کیلو بایت) مشاهده 2143 مرتبه
bba0f2805c.jpg
bba0f2805c.jpg (48.6 کیلو بایت) مشاهده 2143 مرتبه

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » یک شنبه 18 خرداد 1393, 5:29 pm

iranian درست میگی
درسته میگن گاماس گاماس اول اقامت تو ی کشور معمولی اروپا بعد اقدام برای انگلیس و امریکا
ولی من هیچ جوره درخواست دادن تو ترکیه تو کَتَم نمیره

لئونارسه

پست توسط لئونارسه » یک شنبه 18 خرداد 1393, 9:22 pm

ashkan-velberg نوشته شده:iranian درست میگی
درسته میگن گاماس گاماس اول اقامت تو ی کشور معمولی اروپا بعد اقدام برای انگلیس و امریکا
ترکیه و کلا un رو باید بذاری اخرین مرحله که دیگه هیچ راهی نداری و از اینجا هم بریدی

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » یک شنبه 18 خرداد 1393, 9:44 pm

لئونارسه نوشته شده:
ترکیه و کلا un رو باید بذاری اخرین مرحله که دیگه هیچ راهی نداری و از اینجا هم بریدی
من اول رفتن قاچاقی ب کشور خوب و مورد نظرمه نشد میمونم تو همین خراب شده.اینجام نشد بعدش UN

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » دو شنبه 19 خرداد 1393, 6:31 pm

iranian نوشته شده:
برزیل الان هرکی رفته میتونه از اونجا راهی پیدا کنه واسه رفتن هرچند خود برزیل هم جای بدی نیست واسه ادم های اهل دل :D
ونزوئلا هم میشه رفت ، اگر زبان اسپانیولی بلد باشه ادم اونجا خلافکار زیاده میشه یکی رو پیدا کرد واسه فرستادن به امریکا اما به نظر من به هیچ وجه غیر قانونی برای امریکا نرید
فقط با ویزا
یکی از دوستای من رفت اتریش بعد پنج سال مثل اب خوردن راهی پیدا کرد برای رفتن به امریکا بی دردسر و استرس با اینکه اقامت اتریش را گرفته بود
حالا شما بشین هی دنبال راه باش واسه امریکا به حای این همه وقت تلف کردن اگر جدی هستی برین دنبال ویزا
بازم نشد دنبال قاچاقی رفت به اروپا و پناهندگی تو اروپا اول باشید بعد بهتر میتونید مسیر رفتن به امریکا رو پیدا کنید
به حرف هر کسی که یک توهم میزنه میاد اینجا گوش نکنید ، بیشتر اونهایی که امریکا رفتن اصلا روز اول به امید رسیدن به امریکا از ایران خارج نشدن شرایط جوری پیش میاد که ادم میره یک طرفی درستش هم همینه
شما نشستی تو خونه برای ما محاسبه انجام میدی اونم از رو نقشه و از روی گفته های ضد و نقیض برخی افراد :D
من خودم یکی از طرف دارای امریکام و هیچ کجا امریکا نمیشه ولی وقتی نمیشه مستقیم رفت باید دست رو دست بزارم تا یک راه پیدا شه برای امریکا ؟ از این خواب بیاید بیرون باید برید دنبالش هر جور شده وگرنه راه رفتن به امریکا هر روز سختر میشه
از من گفتن بود
ایرانین جان تو که انقد حالیته چرا نمیری ؟؟ تو چرا همش اینو اون مسخره میکنی که گوگل مپ گوگل مپ نشستی رو منبر نطق میان دستور میدی حرفایی که میزنی من 6 ماه پیش بهش فک کردم شما لطف کن یه هفته برو همون کلاس انگلیسی ببین چی حالیت میشه چقد وقت میگیره چقدر تو کار و درامدت تاثیر داره بعد بیا بگو زبان اسپانیولی یاد بگیریم . اول خوب فک کن بعد حرف بزن این همه ادم که رو میارن به قاچاقبر .هوش اونها از تو کمتر نیست عزیزم چاره ای ندارن پاسپورت هم دارن سواد انگلیسی هم دارن بعضا هم ارتباطای خوبی با اونور دارن ولی میدونی این حرفایی که زدی در حد تئوری هستو تو عمل باید قربون قاچاقبر بری. برزیل و ونزوئلا اخه میگی برن از اونجا قاچاقبر پیدا کنن فک کردی چی طرف دستتو میگیره میبره کلمبیا تحویل مید اونا میدن قاچاقبرای کشور بعدی و شما تا بری امریکا باید 9 تا مرز رو رد کنی و حداقعل بین 4 تا قاچاقبر دست به دست میشی تازه اخرشم باید بر با همون باندهای مکزیک بری اونا هم میدونی چکاره هستن از گورهای دسته جمعی گرفته تا فروش اجزا بدن انسان این هیچی حالا فک کن تو السالوادر گیر کنی تکلیف چیه ؟؟؟؟ :D :D :mrgreen: فعلا یه چیزی تو زهنت نقش بسته عزیز جان ما تهشو رفتیم احتمالا از بغل یه نقشه رد شدی و چشت افتاده به نقشه یه چیزی همینطوری به زهنت رسیده یه شمایی از راه یه شبه دیدی یه چیزی میگی
:D :D محض اطلاعت برای رفتن به ونزوئلا و برزیل باید بری کوبا با ایرفلوت حالا میتونی بری برزیل و 9 تا مرز رد کنی و احتمالا 10 تا 15 هزار دلار بدی :mrgreen: :mrgreen: 6000 هزار کیلومتر تو جاساز و پیاده و .... طی کنی مث مرد برسی امریکا :mrgreen: :mrgreen: یا هم بری باهاماس (اگه بهت ویزا بدن ) و فاصله 50 مایلی تا امریکا رو زحمت بکشی قاچاقبر پیدا کنی :mrgreen: :mrgreen: یا هم از کوبا 10 تا 15 هزارتا بدی با قایق تندرو بری میامی (اگه قاچاقبر پیدا کنی ) یا هم با لنج بری 6000 دلار که صد در صد چون پات به خشکی نرسیده بر میگردی کوبا یا هم 300 دلار تا بدی قاچاقبر تو رو تا ابهای بین المللی ببره بعد با جلیغه نجات حدود 60 مایل رو تا امریکا شنا کنی :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: یا هم سوار تیوب بشی و یا علی مشد :lol:
اها تا یادم نرفته بگم ملت رو دنبال نخود سیاه نفرست بهتر قبل از اینکه بگی اقامت برزیل بری یه سر سایت اقامت هر کشوری بری تا به ویزا توریستی فرانسه و ایتالیا راضی بشی همین باهاماس که وضعیتش بد نیست با امریکا و خیلی از شرکت های امریکایی اونجا کار میکنن واسه اقامتش یه لیست بلند بالا داره :mrgreen: :mrgreen: راه میوفتی تو فروم به این و اون پیام میدی کی با کی قاچاقبره و همکار و راه های تخمی تخیلی پیشنهاد میکنی یخورده تحقیق کن اطلاعات بریز اینجا . ویزا رو همه حفظ هستن واسه اروپا کاریش که کنسل هست به هم سن و سالهای منو تو هم نمیدن توریستی حالا صد برو سند جعل کن بگو متاهل هستم کار دارم و ...
به نظر من همون باهاماس بهترین جا هست برای امریکا رفتن بصورت قاچاق یا اقامت گرفتن کوبا که یه قایق بادی گیرت نمیاد مکزیک واقعا ارزش نداره خطرش خیلی زیاده پس همون باهاماس رو عشقه . برای کشور های امریکا لاتین باید بری کوبا از روسیه فقط میرن بنطر من چون دنبال چیزهای مفت هستیم یو ان ترکیه بهترین جا هست 2 سال جواب میگیری و میری
ببببببببرررررررزززززززیییییییییل :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

KHAMENEI

پست توسط KHAMENEI » سه شنبه 20 خرداد 1393, 6:39 pm

بس که اینطور!!!!ممنون برادر بابت اطلاعات....

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 27 خرداد 1393, 1:20 am

ترکیه جای بدی نیست مشکل فقط پوله و عدم ساپورت یو ان است
اگر کسی بتونه حداقل خرج دوسال رو با خودش ببره ترکیه میشه بهترین شکل این دو سال رو گذروند
مثل یک تعطیلات طولانی مدت ولی وقتی مشکل مالی باشه وضعیت میشه جهنم فرقی نمیکنه هرجا باشی پول نباشه جهنمه حتی تو ایران حتی تو خانواده وقتی یک مدت بی پول باشی کسی محلت نمیزاره :D و سخت میشه
البته اگر کیس خوب داشته باشی یک راست بعد دو سال میفرستند امریکا
اما اگر بخوای بری اروپا و در ترکیه درخواست ندی خوب باید دنبال راهش بگردی و یک جوری خودتو برسونی به اروپا که بیشتر ما الان همین مشکل رفتن رو داریم
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 27 خرداد 1393, 2:08 am

peeter نوشته شده:
iranian نوشته شده:
فقط با ویزا
از من گفتن بود
ایرانین جان تو که انقد حالیته چرا نمیری ؟؟ تو چرا همش اینو اون مسخره میکنی که گوگل مپ گوگل مپ نشستی رو منبر نطق میان دستور میدی حرفایی که میزنی من 6 ماه پیش بهش فک کردم شما لطف کن یه هفته برو همون کلاس انگلیسی ببین چی حالیت میشه چقد وقت میگیره چقدر تو کار و درامدت تاثیر داره بعد بیا بگو زبان اسپانیولی یاد بگیریم . اول خوب فک کن بعد حرف بزن این همه ادم که رو میارن به قاچاقبر .هوش اونها از تو کمتر نیست عزیزم چاره ای ندارن پاسپورت هم دارن سواد انگلیسی هم دارن بعضا هم ارتباطای خوبی با اونور دارن ولی میدونی این حرفایی که زدی در حد تئوری هستو تو عمل باید قربون قاچاقبر بری. برزیل و ونزوئلا اخه میگی برن از اونجا قاچاقبر پیدا کنن فک کردی چی طرف دستتو میگیره میبره کلمبیا تحویل مید اونا میدن قاچاقبرای کشور بعدی و شما تا بری امریکا باید 9 تا مرز رو رد کنی و حداقعل بین 4 تا قاچاقبر دست به دست میشی تازه اخرشم باید بر با همون باندهای مکزیک بری اونا هم میدونی چکاره هستن از گورهای دسته جمعی گرفته تا فروش اجزا بدن انسان این هیچی حالا فک کن تو السالوادر گیر کنی تکلیف چیه ؟؟؟؟ :D :D :mrgreen: فعلا یه چیزی تو زهنت نقش بسته عزیز جان ما تهشو رفتیم احتمالا از بغل یه نقشه رد شدی و چشت افتاده به نقشه یه چیزی همینطوری به زهنت رسیده یه شمایی از راه یه شبه دیدی یه چیزی میگی
:D :D محض اطلاعت برای رفتن به ونزوئلا و برزیل باید بری کوبا با ایرفلوت حالا میتونی بری برزیل و 9 تا مرز رد کنی و احتمالا 10 تا 15 هزار دلار بدی :mrgreen: :mrgreen: 6000 هزار کیلومتر تو جاساز و پیاده و .... طی کنی مث مرد برسی امریکا :mrgreen: :mrgreen: یا هم بری باهاماس (اگه بهت ویزا بدن ) و فاصله 50 مایلی تا امریکا رو زحمت بکشی قاچاقبر پیدا کنی :mrgreen: :mrgreen: یا هم از کوبا 10 تا 15 هزارتا بدی با قایق تندرو بری میامی (اگه قاچاقبر پیدا کنی ) یا هم با لنج بری 6000 دلار که صد در صد چون پات به خشکی نرسیده بر میگردی کوبا یا هم 300 دلار تا بدی قاچاقبر تو رو تا ابهای بین المللی ببره بعد با جلیغه نجات حدود 60 مایل رو تا امریکا شنا کنی :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: یا هم سوار تیوب بشی و یا علی مشد :lol:
اها تا یادم نرفته بگم ملت رو دنبال نخود سیاه نفرست بهتر قبل از اینکه بگی اقامت برزیل بری یه سر سایت اقامت هر کشوری بری تا به ویزا توریستی فرانسه و ایتالیا راضی بشی همین باهاماس که وضعیتش بد نیست با امریکا و خیلی از شرکت های امریکایی اونجا کار میکنن واسه اقامتش یه لیست بلند بالا داره :mrgreen: :mrgreen: راه میوفتی تو فروم به این و اون پیام میدی کی با کی قاچاقبره و همکار و راه های تخمی تخیلی پیشنهاد میکنی یخورده تحقیق کن اطلاعات بریز اینجا . ویزا رو همه حفظ هستن واسه اروپا کاریش که کنسل هست به هم سن و سالهای منو تو هم نمیدن توریستی حالا صد برو سند جعل کن بگو متاهل هستم کار دارم و ...
به نظر من همون باهاماس بهترین جا هست برای امریکا رفتن بصورت قاچاق یا اقامت گرفتن کوبا که یه قایق بادی گیرت نمیاد مکزیک واقعا ارزش نداره خطرش خیلی زیاده پس همون باهاماس رو عشقه . برای کشور های امریکا لاتین باید بری کوبا از روسیه فقط میرن بنطر من چون دنبال چیزهای مفت هستیم یو ان ترکیه بهترین جا هست 2 سال جواب میگیری و میری
ببببببببرررررررزززززززیییییییییل :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
من نمیگم خیلی حالیمه ولی به اندازه ای حالیم هست که حرفهای احمقانه نزنم و چیزی رو که مطمن نیستم نگم!
مسخره میکنم چون باید به این نطرات احمقانه خندید :D
اگر میبینی من تا الان اینجا موندم و دارم با شما احمقا بحث میکنم به خاظر بد شانسی هست، زمانی که پاسپورت داشتم پول و امکان سفر برام مهیا نبود
و زمانی که پول دستم اومد مشکل خروج پیدا کردم
وگرنه مثل اب خردن میتونستم برم امریکا
ببین من در مورد این موضوع بحث نمیکنم چون با ادم بی منطق نمیشه صحبت کرد
کل حرفهای من اینه که اگر راه مستقیم رسیدن به امریکا وجود نداره (ویزا ) از راهای بهتر هم میشه رفت
پیشنهاد اولم اینه هر جور شده حتما با ویزا وارد امریکا بشید حتی اگر شده چندین سال وقت بزارید بازم ارزش داره
اگر نمیتونید صبر کنید بهترین راه اینه مرحله به مرحله پیش برید یعنی اول اقامت اروپا بعد رفتن مثل ادم حسابی ها به امریکا
راه درستش همینه بیشتر افرادی که در امریکا پناهنده شدن 50% شاید هم بیشتر اول در اروپا درخواست پناهندگی دادن ، بعد رفتن امریکا
اگر نمیدونی بدون،این مسیری که تو میگی حیلی حیلی بعید هست ، و مسیری نیست که بشه روش حساب کرد خودت هم بهتر میدونی فقط رو هوا حرف میزنی وگرنه الان خودت این مسیر رو رفته بودی :D
من میگم به جای اینکه بشیتی پشت این اینترنت و خیال باقی کنی برو یک کشوری حداقل از این عمرت استفاده کن
مطمن باشید پاتون برسه اروپا با کمی تلاش خیلی راحت تر میتونید برید امریکا ،
راه درست وعملی را بهت گفتم پس دیگه با این نظرات الکی نه خودتو سر کار بزار نه بقیه را
قبلا هم با این توهمات فانتری در مورد استرالیا رفتن ( با اکانت قبلیت ) کل فروم را به .... کشیدی
تا اخرش استرالیا رو بستن
حالا شده نوبت امریکا :D
باور کن با این صحبت ها جر این که جونی خودت را ازدست بدی چیزی به دست نمیاری کاش واقعا مرد بودی و این مسیر رو میرفتی که اگر شدنی بود بقیه هم بیان ولی همش در حد حرف
وضعیت مثل جنگ هست دوران جنگ یکی از بچه ها میرفت به میدان مین تا راه رو برای بقیه باز کنه و بقیه پشت سرش میرفتن
اگر واقعا مردی برو این مسیر چرا نشستی پس مشکلت چیه ؟ :D

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » سه شنبه 27 خرداد 1393, 9:12 am

باشه بابا ما احمق تو با این حالت و نظرت دکتر من میگم برید باهاماس از اونجا اقدام کنید یه نظره و بنظرم حرف بدی نیست چون خیلی ها تو فکر مکزیک رفتن هستن که خیلی خطریه و تو دقیقا به مردم همون پیشنهاد دادی که برن مکزیک راهی که خیلی بدتر از کوبا و باهاماس هست . شما خودتو خیلی فهمیده داری و هم توهین میکنی هم جو میگیردت حرفایی میزنی که فی البداهه به ذهنت رسیده مثلا تو همون نظر قبلی گفتی که برن برزیل و .... خب این 9 مرز که بخوان رد کنن 6 هزار کیلومتر رو برن باید از کلمبیا رد بشن اصن اسم کلمبیا به گوشت رسیده ؟؟ میدونی اونجا چه خبره ؟؟ میدونی از مکزیک بدتره وضعیت امنیتیش میدونی خود کسانی که از کلمبا رد میشن گاهی گروگان میگیرن و تا یک سال طرف رو نگه میدارن براشون مواد درست کنه و بعدش اگه بخوان ولت میکنن ؟؟ حالا تو مثلا میای برای این که بگی خیلی حالیته بقیه رو مسخره میکنی .اخه تو یکی با این نظرات و فکرت به من نگو من تو بحث استرالیا چی گفتم اصن من بیتجربه نو که استادی چرا این شرو ور ها رو تحویل ملت میدی ؟؟ برزیل راه میوفتی تو فروم به این و اون میگی من با داریوش هستم و شریک !!!!!!!! ببخشید شما یادت رفته که شما و داریوش باهم بودین و به من پیشنهاد دادین که بریم امریکا ؟؟!!! بعدا هم یه قاچاقبری پیدا شد اصن پولشوبدیم یا ندیم ؟؟؟ یادت رفته ؟؟ مگه با داریوش شما مچ نبودی ؟؟ قبل اینکه با هم اشنا بشیم ؟؟؟ اخه اسکول تو تکلیف خودتو معلوم کن بعد بیا اینجا و اینجا رو به .... بده شما یدفه تو فکر امریکایی یه دفه تو فکر اروپایی همه جا نظر میدی به این و اون که بجای نشستن پای نت و .....
یه فکری به حال خودت بردار که ما ادم حسابت کردیم اومدی عکس کوروش پاکزاد رو گذاشتی تو فروم که طرف کلاهبرداره ما هم حرف تو رو به عنوان سند قبول کردیم ولی بعدش مشخص شد توهم زده بودی و بنده خدا ه فقط کمک میکرد از فروم رفت . تو اینجایه فکری به حال روز خودت بکن . الانم میگی مشکل خروج پیدا کردم لابد ازادی خواهی اره ؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 88 مهمان