سوالات درباره از رفتن تا رسیدن و درخواست پناهندگی در کانادا

راههای کسب اقامت در کانادا و امریکا (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
milad.kazemi1990

سوالات درباره از رفتن تا رسیدن و درخواست پناهندگی در کانادا

پست توسط milad.kazemi1990 » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 9:51 am

با سلام خدمت مدیران سایت
من میخوام از طریقه هوایی به کانادا برم و اگه بشه توی خود فرودگاه درخواست پناهندگی بدم
یا از طریق تایلند میبرنم یا قطر
میخواستم ببینم چیکار باید بکنم ؟ اگه بشه اطلاعاتی بهم بدید ممنون میشم ؟؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: سوالات درباره از رفتن تا رسیدن و درخواست پناهندگی در کان

پست توسط Admin » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 4:35 pm

سلام،
سعی کنید حتی الامکان از فرودگاه خارج شده و در سطح شهر خود را معرفی کنید. با معرفی در فرودگاه با توجه به اینکه مسیر پرواز شما مشخص است دست شما برای ارائه کیس راه مناسب بسته خواهد بود که این خود میتواند کل کیس را تحت تاثیر قرار دهد.
معرفی در فرودگاه را گزینه آخر قرار دهید. در صورتی که هیچ راهی برای خروج از فرودگاه نداشته باشید و خطر دیپورت یا بازداشت وجود داشته باشد میتوانید درخواست پناهندگی دهید.
جهت درخواست پناهندگی نیز بایستی یک کیس مناسب همراه با مدارک کافی در دست داشته باشید. کیس پناهندگی اهمیت فوق العاده ای دارد و به هیچ وجه نباید آنرا دست کم گرفت.
اینکه چگونه وارد کانادا شوید (با پاسپورت شباهتی، ویزا و...) نحوه برخورد با شما در فرودگاه متفاوت خواهد بود. به طور کلی اگر با پاسپورت ایرانی وارد میشوید آمادگی اینرا داشته باشید که در فرودگاه سوالاتی از شما پرسیده شود. از جمله اینکه مقصد شما کجاست؟ محل اسکان شما در کانادا کجاست؟ هدف از سفر شما چیست؟ و...
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 7:53 pm

من واسم قراره قانونی ویزا رو بزنن و از تایلند بررم کانادا توی پاسپورتم اگر بیام پایین و در اون تونل که ورودی پاسپورت ها را چک میکنند بهم گیر بدن ؟
همون لحظه امکانش هست که پاسپورت من را بگیرن و دیپورت شم ؟
ایا بهتر نیست پاسپورت رو پاره کنم توی پرواز ؟
خواهشن یه راهنمایی کامل کنید, من در نظر دارم کیس را از شما خریداری کنم اما میخوام سوالات ذهنم رو برطرف کنم بعد تصمیم گیری کنم ؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 11:36 pm

milad.kazemi1990 نوشته شده:من واسم قراره قانونی ویزا رو بزنن و از تایلند بررم کانادا توی پاسپورتم اگر بیام پایین و در اون تونل که ورودی پاسپورت ها را چک میکنند بهم گیر بدن ؟
خواهشن یه راهنمایی کامل کنید, من در نظر دارم کیس را از شما خریداری کنم اما میخوام سوالات ذهنم رو برطرف کنم بعد تصمیم گیری کنم ؟
راهنمایی نمیخواد دیگه برسی کانادا همه چیز تمومه مهم رد شدن از فرودگاه مبدا هست
نترس دیپورت نمیشی درخواست پناهندگی باید بدی
حالا این کسی که میخواد ردت کنه مطمن هست ؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 30 خرداد 1393, 9:11 am

milad.kazemi1990 نوشته شده:من واسم قراره قانونی ویزا رو بزنن و از تایلند بررم کانادا توی پاسپورتم اگر بیام پایین و در اون تونل که ورودی پاسپورت ها را چک میکنند بهم گیر بدن ؟
همانگونه که توضیح داده شد سعی کنید حتی الامکان از فرودگاه خارج شوید. درخواست پناهندگی در فرودگاه را گزینه آخر بگذارید.
به احتمال بسیار قوی در فردگاه با سوالاتی مواجه خواهید شد که در پست بالا توضیح داده شد. از جمله اینکه هدف از سفر شما چیست و در طی مدتی که در کانادا هستید در کجا اسکان خواهید کرد.
در نظر داشته باشید که داشتن ویزا به این مفهوم نیست که بصورت ۱۰۰% اجازه ورود به خاک کانادا را دارید. پلیس مرزی که در فرودگاه مستقر است این اختیار را دارد که از ورود شما به خاک کانادا جلوگیری کند.
بهتر است پاسپورت را پاره نکنید و با ان شانس خروج از فرودگاه را امتحان کنید.
در صورتی که نتوانستید از فرودگاه خارج شوید در همان فرودگاه درخواست پناهندگی بدهید.
با درخواست پناهندگی در فرودگاه دیپورت نخواهید شد. درخواست شما بررسی میشود و در صورتی که نهایتا تشخیص داده شود که شرایط پناهندگی را ندارید ممکن است در پروسه دیپورت قرار گیرد که این خود به چند سال زمان نیاز دارد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

s.k

پست توسط s.k » شنبه 31 خرداد 1393, 5:58 am

جناب چاوشی بنظر شما با پاس شباهتی یا جعلی کدوم کشور رفتن به سمت کانادا راحت تر هست؟؟؟ و بهترین کشور که بشه از گیتش رد شد و کمتر گیر بدن چه کشوری هست؟؟؟ ممنون میشم کامل راهنمایی بفرمایین

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 31 خرداد 1393, 11:16 am

پاسپورت کشورهایی که جهت ورود به کانادا نیاز به ویزا ندارند از جمله پاسپورتهای اروپایی، استرالیا و... مناسب هستند. حتی الامکان سعی کنید از پاسپورت کشورهای شرق اروپا که به تازگی به اتحادیه اروپا پیوسته اند استفاده نکنید. پاسپورت این کشورها ممکن است در فرودگاههای کانادا مورد بررسی بیشتری قرار گیرند. از طرفی احتمالا پاسپورت برخی از این کشورها هنوز برای ورود به کانادا نیاز به ویزا دارد که در این مورد بایستی قبل از تهیه پاسپورت تحقیق نمود.
شهروندان کشورهای جنوب اروپا از جمله اسپانیا، ایتالیا، یونان و... از نظر ظاهری شباهت بیشتری با شهروندان ایران دارند. تهیه پاسپورت این کشورها سبب میشود شباهت بیشتری با صاحب اصلی پاسپورت داشته باشید.
نمیتوان به طور قطع نظر داد که در کدام فرودگاه کنترل کمتر ست. معمولا همه فرودگاهها کنترل را به خوبی انجام میدهند اما فرودگاه کشورهایی که مقصد بسیاری از توریستها است از جمله ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و... بدلیل شلوغ بودن و ورود مسافران زیاد از ملیتهای مختلف برای ورود با پاسپورت شباهتی میتواند مناسبتر باشد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » شنبه 31 خرداد 1393, 7:06 pm

آقای چاووشی عزیز ممنون میشم کمک کنید :
این طرف ما میگه آدم دارم که میتونه توی فرودگاه که پیاده میشید از گیت هم ردتون کنه
از نظر اطمینان و نحوه پول گرفتنش ئو تضمین دادنش تقریبا میشه اعتماد کرد
من یک سوال خیلی مهم دارم اگر ما پاسپورت رو پاره نکنیم و توی رد شدن از گیت گیر بدن حالا به هر دلیلی پاسپورت رو پیش خودشون نگه میدارن ؟؟ یا بهم پس میدن ؟؟ حتی اگه بازداشت کنن ؟
میترسو بگیرن ازم و بعدش بگم میخوام پناهنده شم اما چون پاسپورتم دستشونه راحت دیپورتم کنن ؟
ممنون میشم کامل و دقیق راهنمایی کنید ؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 1 تیر 1393, 9:03 pm

در صورتی که در فرودگاه درخواست پناهندگی دهید و پاسپورتتان به دست مامورین بیفتد قطعا پاسپورت را نگه خواهند داشت. پاسپورت بر روی پرونده پناهندگی شما میماند تا زمانی که تکلیف پناهندگی مشخص شود. در صورتی که موفق به گرفتن پناهندگی شوید پاسپورت به شما برگردانده میشود در غیر این صورت تنها زمانی که داوطلبانه کانادا را به مقصد ایران ترک کنید و یا همزمان با دیپورت به ایران پاسپورت برگردانده میشود.
نگران دیپورت شدن در فرودگاه نباشید. در صورتی که در فرودگاه درخواست پناهندگی دهید درخواست شما بررسی خواهد شد و در صورتی که تشخیص داده شود شرایط پناهندگی را ندارید نهایتا طی یک پروسه قانونی و معمولا طولانی دیپورت خواهید شد. انجام کلیه مراحل درخواست پناهندگی و رسیدن به حکم دیپورت معمولا یک دوره زمانی چند ساله نیاز دارد.
دیپورت پناهجویی که پاسپورتش نزد اداره مهاجرت است همیشه آسانتر از پناهجویی است که پاسپورت خود را تحویل نداده است. بنابرین بهتر است حتی امکان پاسپورت به دست مامورین اداره مهاجرت نیفتد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

milad.kazemi1990

پست توسط milad.kazemi1990 » دو شنبه 2 تیر 1393, 9:31 am

بعد اگر من توانستم و از فرودگاه بیرون رفتم ؟ باید کجا خودمو تحویل بدم ؟
پروسه پناهندگی و بررسی پرونده و کیس تا زمان جواب دادن یا قبولی یا رد کردن چقدر طول میکشد در کانادا ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 2 تیر 1393, 9:01 pm

در سطح شهر میتوانید خود را به اداره مهاجرت و یا پلیس معرفی کنید.
در کانادا روند رسیدگی به پرونده پناهندگی کوتاه شده است و معمولا در طی کمتر از ۶ ماه به درخواستها رسیدگی میشود. مواردی داشته ایم که در طی حدود ۴ ماه موفق به گرفتن پناهندگی شده اند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ehsan7

پست توسط ehsan7 » شنبه 7 تیر 1393, 11:11 am

سلام آقای چاوشی.چندتا سوال داشتم
1_برای رفتن به کانادا و درخواست پناهندگی با فرض بر داشتن کیس مناسب، در حال حاضر پیشنهاد شما برای کم هزینه ترین مسیر ممکن چیه ؟ و ریسکش چقدره؟ آیا حالت کم ریسکتری هم هست ؟
2_ بعد از درخواست پناهندگی کانادا ماهیانه چقدر به پناهجو مقرری میده ؟
3_اسکان توی کمپ هست یا به نحو دیگه ای هست ؟
3_اجازه کار بعد از درخواست میدن ؟
4_تحصیل رایگان یا کمک هزینه تحصیلی بعد از اخذ پناهندگی چطور ؟
با تشکر از شما

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 7 تیر 1393, 1:04 pm

سلام،
۱- کم هزینه ترین راه رسیدن به کانادا از راه قانونی و با ویزا هست. هم اکنون ما مواردی را انجام میدهیم که کل هزینه تا زمان رسیدن به کانادا حدود ۳۰ میلیون تومان میشود. در صورتی که قیمت پیشنهادی به این افراد بصورت قاچاق، پاسپورت شباهتی و... بیش از ۵۰ میلیون تومان بوده است.
۲- حقوق ماهیانه بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار است.
۳- کانادا کمپ ندارد. خود پناهجو محل اسکان خود را مشخص میکند و به اداره مهاجرت اطلاع میدهد.
۴- با درخواست پناهندگی اجازه کار نیز داده میشود. پناهجو میتواند در طی دوره ای که منتظر سرنوشت پرونده پناهندگی است کار کند یا به تحصیل مشغول شود.
۵- تحصیل در دانشگاههای کانادا رایگان نیست. حتی شهروندان خود کانادا نیز شهریه میپردازند. وامهای دانشجویی وجود دارد که میتوان جهت پرداخت شهریه استفاده نمود. جهت دریافت این وامها بایستی اقامت داشته باشید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ehsan7

پست توسط ehsan7 » یک شنبه 8 تیر 1393, 7:32 am

ممنونم اقای چاووشی.
ولی آقای چاوشی اینجور که من متوجه شدم مجموع هزینه ی خدمات به صورت کامل از طرف شما ماکزیمم 12_15 میلیون میشه ، و من با بلیط حدود 20 تخمین میزدم، سوالی که ازتون دارم اینه از اون 30 میلیونی که میگید 15 میلیون دیگه همه ش بابت هزینه بلیط هست یا این 15 میلیون شامل هزینه های دیگه هم میشه؟

با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 9 تیر 1393, 10:51 am

هزینه ویزا برای کانادا به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
هزینه بلیت به مقصد کانادا حدود ۵ میلیون تومان است (چون ویزای دریافتی ویزای موقت است بایستی بلیت به صورت رفت و برگشت تهیه شود. پس از ورود به کانادا میتوان بلیت برگشت را کنسل کرده و بخشی از هزینه را پس گرفت).
کانادا در ایران سفارت ندارد. جهت درخواست ویزا بایستی به ترکیه رفت. دو سفر به ترکیه خواهید داشت. سری اول جهت درخواست ویزا و سری دوم جهت دریافت ویزا. هزینه سفر به ترکیه بر عهده خودتان است که این هزینه ها نیز علاوه بر هزینه های فوق میباشد.
مجموع هزینه های فوق حدود ۳۰ میلیون تومان میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amir87

پست توسط amir87 » دو شنبه 9 تیر 1393, 11:14 am

Admin نوشته شده:هزینه ویزا برای کانادا به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
هزینه بلیت به مقصد کانادا حدود ۵ میلیون تومان است (چون ویزای دریافتی ویزای موقت است بایستی بلیت به صورت رفت و برگشت تهیه شود. پس از ورود به کانادا میتوان بلیت برگشت را کنسل کرده و بخشی از هزینه را پس گرفت).
کانادا در ایران سفارت ندارد. جهت درخواست ویزا بایستی به ترکیه رفت. دو سفر به ترکیه خواهید داشت. سری اول جهت درخواست ویزا و سری دوم جهت دریافت ویزا. هزینه سفر به ترکیه بر عهده خودتان است که این هزینه ها نیز علاوه بر هزینه های فوق میباشد.
مجموع هزینه های فوق حدود ۳۰ میلیون تومان میشود.

موفق باشید
چاوشی
آقای چاووشی کی گفته باید بلیط حتما دو طرفه باشه ؟؟!!! عجیبه که من توی چند تا جای دیگه هم دیدم که بلیط هواپیما + رزرو هتل را جزو مدارک برای اخذ ویزا اعلام کرده بودن در حالیکه اصلا چنین چیزی در حقیقت صحت نداره.
من خودم یک بار ویزای کانادا گرفتم و خودم از ترکیه پیکاپش کردم و باید بگم که توی مدارکم (با جرعت هم عرض میکنم) , به هیچ عنوان سفارت کانادا در ترکیه اصل بلیط یا کپی اونو ازم نخواسته بود و به هیچ عنوان هم کپی رزرو هتل هم ازم نخواستن.(اصلا جزو مدارک ارائه شده نبودن که ازم اونارو بخوان).
اینم که میگی بلیط باید رفت و برگشت باشه اصلا قرار نیست که ما بلیطی به سفارت کانادا نشون بدیم که بخوان رفت و برگشت بودنشو چک کنن.
متاسفانه الان آژانسهای مسافرتی بدلیل اینکه میدونن مشتریاشون انگلیسی بلد نیستن (و حتی این مشتریها زحمت به خودشونم نمیدن که برن سایت سفارت کانادا را نگاه کنن یا عین من برن توی خود سفارت کانادا یا امریکا و خودشون پیگیر کارهای خودشون باشن تا ببینن اصلا چه مدارکی نیاز هست) خیلی راحت این آژانسها میان سوئ استفاده های مالی خودشونو از این مشتری های بی اطلاع میبرن و به فرض به اون مشتری میگن که باید بلیطت دو طرفه باشه (تا پول بیشتری از اون مسافر تیغ بزنن و بجای اینکه طرف 3 میلیون بده مجبوره 5-6 میلیون پول بده).
حتی در مواردی هم این آزانسها میان کارگزار یا broker یک هتل در مثلا فلانه کشور میشن و برای اون هتل مسافر جور میکنن و پورسانت خودشونم اون دست آخر برمیدارن.
مراقب جانورهایی که پول سفر به خارج از کشور را ندارن و دنبال جمع کردن مسافر برای قاچاقبرها میگردن (تا تخفیف بگیرن از قاچاقبرها) باشین.در ضمن اینم بدونین که عبور از مرز کشورهای اروپایی تقریبا غیرممکنه و شاید قبلنا کسی میتونست ازشون رد بشه ولی تمام مرزهای کشورهای اروپایی امن شدن.(اگرم به عنوان مسافر قاچاقی بگیرنتون, زندانی میشین).نکته ی بعدی هم اینکه 99% قاچاقبرها شما را تا ترکیه میبرن و چون اصلا قادر به رد کردنتون از مرزهای کشورهای بعدی نیستن,توی همون ترکیه رهاتون میکنن و پولتونو میدزدن.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 9 تیر 1393, 1:29 pm

دوست عزیز رزرو بلیت هواپیما برای درخواست ویزا از سفارت کانادا جزو مدارک موردنیاز نیست. ما نیز از هیچ یک از مشتریهای خود نخواسته ایم که بلیت هواپیما رزرو کرده و به سفارت ارائه دهند.
اما پس از دریافت ویزا نیاز است بلیت هواپیما بصورت دوطرفه گرفته شود. همانگونه که میدانید دریافت ویزای کانادا به این مفهوم نیست که مسافر حتما و به صورت ۱۰۰% این حق را دارد که وارد خاک کانادا شود. در صورتی که پلیس مرزی در فردگاه به هر دلیلی مصلحت نداند میتواند از ورود متقاضی به خاک کانادا جلوگیری کند. تقریبا تمامی مسافرینی که به کمک ما ویزا گرفته و وارد کانادا شده اند در فرودگاههای کانادا مورد سوال و جواب قرار گرفته اند و مدارک آنها چک شده است، محل اسکان آنها سوال شده است، هدف از مسافرت بررسی شده است و... حال اگر مسافری بلیت برگشت به ایران نداشته باشد در فرودگاه کانادا قطعا دچار مشکل خواهد شد.
از طرفی اکثر مسافرین ایرانی انگلیسی را آنگونه که نیاز است بلد نیستند و ممکن است نتوانند در فرودگاه سوالات را به خوبی جواب دهند. بنابرین بهتر است مدارک کاملی در دست داشته باشند تا مامورین فرودگاه با چک کردن مدارک اجازه ورود به خاک کانادا را به مسافر بدهند.
نکته دیگر این است که ما هیچ دخالتی در گرفتن بلیت مسافرین نمیکنیم و خود مسافر به دلخواه خود از آژانسهای داخل ایران بلیت خود را تهیه میکند. بنابرین حدس شما که ما از گرفتن بلیت دوطرفه برای مسافرین سودی به دست می آوریم نادرست است.
اما داشتن رزرو هتل بر روی پرونده درخواست ویزا ضروری است. در هر حال سفارت میخواهد آدرسی از متقاضی پس از ورود به کشور مقصد داشته باشد. در فرمهای درخواست ویزا نیز معمولا محلی برای پر کردن محل اسکان در طی دوره سفر وجود دارد. حتی در مواردی مشاهده شده است سفارت با هتل مورد نظر تماس گرفته و از رزرو بودن هتل مطمئن میشود (البته این اتفاق در مورد سفارت کانادا مشاهده نشده است ولی سفارت هلند در برخی موارد با هتل تماس میگیرند و Ok بودن رزرو هتل را سوال میکنند).
در ضمن داشتن رزرو هتل جهت عبور از فرودگاه مقصد نیز ضروری است.

با سپاس از شما
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amir87

پست توسط amir87 » دو شنبه 9 تیر 1393, 3:00 pm

Admin نوشته شده:دوست عزیز رزرو بلیت هواپیما برای درخواست ویزا از سفارت کانادا جزو مدارک موردنیاز نیست. ما نیز از هیچ یک از مشتریهای خود نخواسته ایم که بلیت هواپیما رزرو کرده و به سفارت ارائه دهند.
اما پس از دریافت ویزا نیاز است بلیت هواپیما بصورت دوطرفه گرفته شود. همانگونه که میدانید دریافت ویزای کانادا به این مفهوم نیست که مسافر حتما و به صورت ۱۰۰% این حق را دارد که وارد خاک کانادا شود. در صورتی که پلیس مرزی در فردگاه به هر دلیلی مصلحت نداند میتواند از ورود متقاضی به خاک کانادا جلوگیری کند. تقریبا تمامی مسافرینی که به کمک ما ویزا گرفته و وارد کانادا شده اند در فرودگاههای کانادا مورد سوال و جواب قرار گرفته اند و مدارک آنها چک شده است، محل اسکان آنها سوال شده است، هدف از مسافرت بررسی شده است و... حال اگر مسافری بلیت برگشت به ایران نداشته باشد در فرودگاه کانادا قطعا دچار مشکل خواهد شد.
از طرفی اکثر مسافرین ایرانی انگلیسی را آنگونه که نیاز است بلد نیستند و ممکن است نتوانند در فرودگاه سوالات را به خوبی جواب دهند. بنابرین بهتر است مدارک کاملی در دست داشته باشند تا مامورین فرودگاه با چک کردن مدارک اجازه ورود به خاک کانادا را به مسافر بدهند.
نکته دیگر این است که ما هیچ دخالتی در گرفتن بلیت مسافرین نمیکنیم و خود مسافر به دلخواه خود از آژانسهای داخل ایران بلیت خود را تهیه میکند. بنابرین حدس شما که ما از گرفتن بلیت دوطرفه برای مسافرین سودی به دست می آوریم نادرست است.
اما داشتن رزرو هتل بر روی پرونده درخواست ویزا ضروری است. در هر حال سفارت میخواهد آدرسی از متقاضی پس از ورود به کشور مقصد داشته باشد. در فرمهای درخواست ویزا نیز معمولا محلی برای پر کردن محل اسکان در طی دوره سفر وجود دارد. حتی در مواردی مشاهده شده است سفارت با هتل مورد نظر تماس گرفته و از رزرو بودن هتل مطمئن میشود (البته این اتفاق در مورد سفارت کانادا مشاهده نشده است ولی سفارت هلند در برخی موارد با هتل تماس میگیرند و Ok بودن رزرو هتل را سوال میکنند).
در ضمن داشتن رزرو هتل جهت عبور از فرودگاه مقصد نیز ضروری است.

با سپاس از شما
چاوشی
اصلا حرفتو قبول ندارم.اون پستتم که بالا نوشتی بودی ویرایشش کردی و بهش اضافه کردی که میتونن افراد هزینه ی برگشت را دریافت کنن.(تازه نقل قول جواب اون پست هم ادیت کردی).
در ضمن اصلا مامور اداره مهاجرت کاری نداره که شما بلیطتت دو طرفست یا یک طرفه.ناسلامتی من خودم پرواز هواپیمایی داشتم!
اگه اینجوری بود که میبایستی تمام بلیطهای دنیا دو طرفه میبودن و چیزی به نام بلیط یک طرفه نمیداشتیم.
عیبی نداره آقای چاووشی.........
سوار بشو بر امواج نادانی ملت.
مراقب جانورهایی که پول سفر به خارج از کشور را ندارن و دنبال جمع کردن مسافر برای قاچاقبرها میگردن (تا تخفیف بگیرن از قاچاقبرها) باشین.در ضمن اینم بدونین که عبور از مرز کشورهای اروپایی تقریبا غیرممکنه و شاید قبلنا کسی میتونست ازشون رد بشه ولی تمام مرزهای کشورهای اروپایی امن شدن.(اگرم به عنوان مسافر قاچاقی بگیرنتون, زندانی میشین).نکته ی بعدی هم اینکه 99% قاچاقبرها شما را تا ترکیه میبرن و چون اصلا قادر به رد کردنتون از مرزهای کشورهای بعدی نیستن,توی همون ترکیه رهاتون میکنن و پولتونو میدزدن.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 11 تیر 1393, 5:43 am

دوست گرامی بنده نمیدانم شما به کدام کشور پرواز داشته اید. ولی پرواز به کشورهای اروپایی، کانادا و امریکا با پاسپورت ایرانی همیشه حساسیتهایی را در فرودگاه ها به وجود می آورد و سبب میشود مامورین با دقت بیشتری مدارک مسافرین ایرانی را بررسی کنند.
تنها توصیه من این است که مسافرینی که با مشکلات و هزینه های فراوان موفق به گرفتن ویزا شده اند سعی کنند در فرودگاه مقصد مدارک کاملی داشته باشند تا جهت خروج از فرودگاه دچار مشکل نشوند.
بلیط برگشت را میتوان کنسل نموده و هزینه های آنرا پس گرفت. البته بستگی به شرایط زمان خرید بلیط نیز دارد. در صورتی که مسافر به هنگام خرید بلیط از آپشنهای کنسل کردن استفاده نماید، میتواند بلیط خود را تا زمان معینی قبل از پرواز کنسل نموده و هزینه های خود را پس بگیرد.
بنده متوجه این بخش از کامنت شما نشدم "عیبی نداره آقای چاووشی......... سوار بشو بر امواج نادانی ملت."
اگر مسافر بلیط دوطرفه بگیرد چه سودی به حال بنده خواهد داشت؟

سپاس
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Amin1362

Re: سوالات درباره از رفتن تا رسیدن و درخواست پناهندگی در کانادا

پست توسط Amin1362 » یک شنبه 3 تیر 1397, 5:32 am

سلام وقت بخیر. به عنوان مثال تو فرودگاه چین من بلیط کانادا دارم گذرنامه خودمه ولی ویزا ندارم. ایا فرودگاه چین ویزای منو چک میکنه یا فقط گذرنامه و بلیط براشون مهمه؟
اگر راهی کانادا شدم و قبل نشستن در فرودگاه کانادا گذرنامه رو از بین ببرم نحوه اعلام و درخواست پناهندگی چطوره؟
ممنونم از جوابتون

santorski

پست توسط santorski » یک شنبه 3 تیر 1397, 9:17 am

سلام آقای چاووشی
درمورد پناهندگی در کانادا سوالاتی داشتم و از راههای گوناگون به شما پیام داده ام ولی متاسفانه پاسخگو نبوده اید.لطفا برای اینکار کمکم کنید
your_diary@yahoo.com

picsa

پست توسط picsa » شنبه 16 تیر 1397, 2:13 pm

سلام دوستان.
من فرانسه هستم و قصد دارم کانادا برم.
کسی تجربه سفر از اروپا به کانادا رو داره؟
(هوایی یا با کشتی)
اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.
ممنون.
اگه کسی تو اروپا نگاتیو گرفته یا تمایل به زندگی در کانادا رو داره اعلام کنه.
تا برای همسفر شدن همفکری کنیم.
شاید راهی پیدا شه.
تلگرام من Adrien_P

https://t.me/Adrien_P

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 50 مهمان